Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Andmeside ja kõnelevi »  Telia Koduinternet märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 430, 431, 432 ... 478, 479, 480  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
kaspar737
Kreisi kasutaja

liitunud: 27.11.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.02.2024 18:41:21 vasta tsitaadiga

indrpo kirjutas:
kaspar737, Vajadused on tähtsamad kui ruuteri hind. Mõne soov on terve 200 ruutu ühe wifi seadmega ära katta.
Kips, Raudbetoon? Telia vask, optika?
Hinnapiir ütleb kohe, et TP-Link ruuter ja kahetoaline korter, avatud planeering ja optika.
Midagi muud, tähendab teist hinda või lisaseadmeid.

Ühetoaline korter 30m2, Telia optika 100/100. Korraga ühendatud seadmeid u 5-10. PS5 jaoks ei viitsi kaablit vedada, tahaks wireless kasutada (kas Wifi 6 annab siin kohal eelise?).
Kommentaarid: 51 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 49
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
siinus
HV Guru
siinus

liitunud: 20.01.2007




sõnum 27.02.2024 18:43:02 vasta tsitaadiga

targast saad TP-Link Archer C6 alla 40euri. Teeb töö ära ja jääb ülegi.
_________________
suck less | no slop grenade
Ma arvasin, et see oli Priit, aga tegelikult oli Tõnu,
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.02.2024 18:50:25 vasta tsitaadiga

kaspar737, Nende andmete põhjal kindlasti Wifi6 ja suvaline hinnaklassi mahtuv WAN ruuter. Ei tohiks erilisi muresid tekkida.
Kui wifi standardite kiirus maakeeli tõlkida siis
2,4Ghz külatee
Wifi5 5Ghz tartu maantee
Wifi6 5Ghz võiks olla saksa kiirtee
Wifi7 ilmselt lennuväli aga selleks pole veel väga kliendiseadmeid.
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.02.2024 22:19:44 vasta tsitaadiga

Ja siis on naabritel kõigil 5GHz samadel kanalitel ja on tipptunni ummik Ülemiste ristmikul - liigub-ei liigu.
_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
miga
HV Guru
miga

liitunud: 07.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.02.2024 08:34:33 vasta tsitaadiga

Sai võetud TP-Link Archer AX55 ja väga rahul. Meeldib nende rakendus, mille seadistamine ja seadmete haldamine on väga mugav. Lisaks paranes ühes ruumis märgatavalt ka Wi-Fi DL/UL. thumbs_up.gif
Hind 74 €
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.02.2024 13:08:47 vasta tsitaadiga

Kindlasti tee uuendused ära. TP Link on odavama otsa tootja. Ja odava hinnaga käsikäes käib ka odav tarkvaraarendus.
Turvaaukude osas üpris esimeste seas kodukasutuseks mõeldud ruuteritootjate seas.
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kaspar737
Kreisi kasutaja

liitunud: 27.11.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.02.2024 17:39:37 vasta tsitaadiga

Archer AX55 ja AX53 vist suurt vahet pole?
Kommentaarid: 51 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 49
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
maty
Kreisi kasutaja

liitunud: 11.07.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.02.2024 17:46:36 vasta tsitaadiga

Ei ole suurt vahet, ühel on 1 x USB3.0 pesa ja teisel pole, kõik muu on sama.
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.03.2024 15:35:13 vasta tsitaadiga

Kunasest telia neid kõige vaesemate ühenduskiirusi 10 pealt 20 peale pidi tõstma?
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.03.2024 15:45:12 vasta tsitaadiga

Peaks juba tehtud olema. Võrguseade restarditud ikka?
_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.03.2024 15:58:32 vasta tsitaadiga

Kas nad tehniliselt saavad üldse iga kolkaküla ADSLi 20 peale tõsta nii, et see 20 reaalselt ka läbi tuleb?
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.03.2024 16:10:25 vasta tsitaadiga

Betamax kirjutas:
Peaks juba tehtud olema. Võrguseade restarditud ikka?
tegin restarti, endiselt 10/2

Vdsl link speedi näitab 55/7.8 icon_rolleyes.gif seega 20/4 peaks läbi jooksma küll

_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.03.2024 16:17:05 vasta tsitaadiga

Lase ruuteri kondekad korralikult tühjaks ikka.
Tegelikult helista klienditeenindusse. Äkki kusagil vaja miskit Telia poolel käsitsi konfida või restartida.

_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
A.S.
HV Guru

liitunud: 27.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.03.2024 16:29:36 vasta tsitaadiga

napoleon kirjutas:
Kas nad tehniliselt saavad üldse iga kolkaküla ADSLi 20 peale tõsta nii, et see 20 reaalselt ka läbi tuleb?

Ilmselt ei tõstagi, tiksub niikaua 10 peal kuni kaabel mõne aja pärast üldse läbi lõigatakse.
 
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.03.2024 16:38:05 vasta tsitaadiga

Miks te ei loe kirja mis teile saadeti?

tsitaat:
Muudatused Koduinterneti teenuses

Vahemikus 05.03–12.03.2024 muutub sinu Koduinterneti teenus märgatavalt kiiremaks:


Betamax kirjutas:
Lase ruuteri kondekad korralikult tühjaks ikka.


thumbs_up.gif icon_lol.gif
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dijital
HV Guru
Dijital

liitunud: 09.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.03.2024 20:40:12 vasta tsitaadiga

Noh, kas keegi, kes kondekad täiesti tühjaks lasi, on kiirus tõusnud ka juba?
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
pppd
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.06.2004




sõnum 06.03.2024 20:53:39 vasta tsitaadiga

konded ilmselt laevad veel... muidugi, ma võtsin uue 2x 20M/20M variandi kohe siis kui see saadavale tuli, võimalik et asi on selles, aga oodata võib ikka
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.03.2024 21:25:41 vasta tsitaadiga

No ma ei tea, pärast seda, kui lasin netikiiruse 200 pealt 40 peale, on Netflixis subtiitrid läägima hakanud. Peab vist 200 ühenduse tagasi panema thumbs_down.gif
_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 06.03.2024 22:50:34 vasta tsitaadiga

Emal tõsteti kiirust, tulemuseks oli see et nett kadus üldse ära ja tuli kiiruga tehnik tellida et saaks kodust tööd edasi teha. Kortermaja ja (V)DSL liin.
Räägiti et mingid juhtmed/sooned ühendamata vms. Sai uue(ma) ruuteri (ja vist ka digiboksi).
Ei jõudnud uurida et ega selle jama (korraldamise) eest ometigi raha ei tahetud.

_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 169 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pässapoiss
HV vaatleja

liitunud: 05.02.2012




sõnum 06.03.2024 22:55:49 vasta tsitaadiga

Betamax kirjutas:
No ma ei tea, pärast seda, kui lasin netikiiruse 200 pealt 40 peale, on Netflixis subtiitrid läägima hakanud. Peab vist 200 ühenduse tagasi panema thumbs_down.gif


Muutsin endal koduse neti 100 pealt 40 peale ja Netflix toimetab nii nagu ennegi. Mul tuleb majja muidugi "Telia valgus" kaabel.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 06.03.2024 23:06:09 vasta tsitaadiga

Netflixil küll vahet pole, paganausku tele2 ja telia annavad ikka max kvaliteeti...üle õhu
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
evald112
HV kasutaja
evald112

liitunud: 26.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.03.2024 12:12:09 vasta tsitaadiga

Olen nüüd paar aastat kasutanud seda smart wifi teenust. (x2 + kaks airties-i)

Viimasel ajal olen just telefonis kasutades hakanud nägema ühenduse katkemist. Mul on 2,4 ja 5g võrgud paralleelselt üleval. Enamasti kui miski jääb laadima siis vahetan kohe võrku ja asi toimib. Ehk siis üks võrkudest kukub maha pidevalt.

Panin siis ühe läpaka valvesse keset maja chrome-i lisaga "internet connection monitor". 24h monitoorimist 5g võrgus andis tulemuse, et mitte kordagi ühendus ei katkenud. (ping iga 3s tagant).
Siis panin aga 2,4g peale tiksuma. Juba esimese poole tunniga tuli kaks katkestust. Eks näis palju 24h jooksul tuleb.

2.4g võrk on mul pandud siis ilusti kaugematesse kanalitesse ehk 1, 6 ja 11. Hetkel ei tea kus kanalil kõige rohkem katkeb. Enda meelest olen igas maja otsas täheldanud seda. Tugijaamad on omavahel kõik kaabliga ühenduses.

_________________
I asked an electrician to fix an electrical issue at my house.
He refused.
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.03.2024 12:48:26 vasta tsitaadiga

evald112, Kontrolli korra kas X2'l on viimane soft. Ca kuu tagasi tuli üle pika aja värskendus mis midagi selles osas pidi korigeerima.
https://www.telia.ee/abi/diagnostika

Millalgi tuleb ka massuuendus kõikidele X2 ruuteritele.
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
evald112
HV kasutaja
evald112

liitunud: 26.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.03.2024 13:10:30 vasta tsitaadiga

indrpo kirjutas:
evald112, Kontrolli korra kas X2'l on viimane soft. Ca kuu tagasi tuli üle pika aja värskendus mis midagi selles osas pidi korigeerima.
https://www.telia.ee/abi/diagnostika

Millalgi tuleb ka massuuendus kõikidele X2 ruuteritele.


Just eile uuendasin. Kusjuures mul oligi enne tunne et mõlemas nii 2.4g ja 5g võrgus katkemised. Ja kui 5g-s monitoorima hakkasin siis üllatusin et ei katkegi. Aga jah 2,4g peal nutune seis. Eks näis. Monitoorin veel.

_________________
I asked an electrician to fix an electrical issue at my house.
He refused.
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
juhmar
HV vaatleja

liitunud: 18.02.2024



Online
sõnum 07.03.2024 15:52:45 vasta tsitaadiga

evald112 kirjutas:
indrpo kirjutas:
evald112, Kontrolli korra kas X2'l on viimane soft. Ca kuu tagasi tuli üle pika aja värskendus mis midagi selles osas pidi korigeerima.
https://www.telia.ee/abi/diagnostika

Millalgi tuleb ka massuuendus kõikidele X2 ruuteritele.


Just eile uuendasin. Kusjuures mul oligi enne tunne et mõlemas nii 2.4g ja 5g võrgus katkemised. Ja kui 5g-s monitoorima hakkasin siis üllatusin et ei katkegi. Aga jah 2,4g peal nutune seis. Eks näis. Monitoorin veel.


Eile viisin sama kombo Telia sse tagasi. See on iganenud asi, wifi ga oli kogueag probleeme. Tp-Link archer ax-53 toimetab tunduvalt paremini.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Renq
HV veteran
Renq

liitunud: 21.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.03.2024 18:43:54 vasta tsitaadiga

indrpo kirjutas:
evald112, Kontrolli korra kas X2'l on viimane soft. Ca kuu tagasi tuli üle pika aja värskendus mis midagi selles osas pidi korigeerima.
https://www.telia.ee/abi/diagnostika

Millalgi tuleb ka massuuendus kõikidele X2 ruuteritele.


Näed ongi uuendus. A ma mõtlen, et kust nagu tavainimene peaks teada saama, kui ruuterile uuendus väljas? Ma arvasin siiani, et viimane oli see mis nüüdseks juba väga ammu tuli.

_________________
Steam: Renq Origin: Renq86 Uplay: Renq86
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.03.2024 19:05:43 vasta tsitaadiga

Sealt saabki teada, kui enne vajadusel massuuendust ei tehta.
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.03.2024 22:52:24 vasta tsitaadiga

Viisakas ruuter ütleb ise kui uuendus saadaval on. Ainult ütleb, aga uuendama oma algatusel ei hakka.
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RassK
HV Guru
RassK

liitunud: 17.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.03.2024 00:03:42 vasta tsitaadiga

Need, kes saavad aru, et ruuter pakub uuendust (reaalselt oskavad minna 192.168.1.1), on üks asi. Teine grupp, kes sellest midagi ei mõista on väga suures enamuses ja need ei tee seal käsitsi ise mingit uuendust.
Kommentaarid: 118 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 103
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.03.2024 00:17:04 vasta tsitaadiga

Ma ei pea minema 192.168.x.x, ruuter saadab e-maili kui on uuendus või miski mure icon_wink.gif
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RassK
HV Guru
RassK

liitunud: 17.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.03.2024 00:56:12 vasta tsitaadiga

Lihtsam on juba siis sellisel kasutajal ala Mikrotik alla toppida Telia ruuteri asemel.
https://git.eworm.de/cgit/routeros-scripts/about/doc/check-routeros-update.md

Ma arvan, et ala mu vanematel pole sooja ega külma, kas tuli update, miks tuli update ja millal peale läheb. Email ainult risustaks.
Kommentaarid: 118 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 103
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
nexus4
Kreisi kasutaja
nexus4

liitunud: 01.03.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.03.2024 11:11:00 vasta tsitaadiga

No jah, täna varahommikul tuli kiri et "sinu uus ühenduskiirus on nüüd kasutamiseks valmis". Kiire speedtest, ikka sama. Ruuteri restart, ikka sama. Peab vist ikka kappi ronima ja konded tühjaks laskma mitte web UI'ist restarti vajutama icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
taavi
HV veteran

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.03.2024 11:15:59 vasta tsitaadiga

Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RCC
HV Guru
RCC

liitunud: 03.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.03.2024 15:56:03 vasta tsitaadiga

kondedest on vähe abi, sul on osade transistoride baasis alles vana konf sees. samuti arvesta pöörisvooludega, mis telia poolt saadetud kiiruse tagasi pööravad. parim kiiruse muutusteks ongi seepärast pööripäev. varsti hakkab ka sinu kiirus sõltuma sellest kas nett on üldse pandud, ja kui ei ole, siis lükatakse välja
_________________
Ära suurenda telia kasumit - lõpeta leping! 20/4 pole eriline max kiirus. 1992 kaaperdas telia neti
Kommentaarid: 185 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 1 :: 147
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
-parun-
Kreisi kasutaja

liitunud: 14.11.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.03.2024 12:23:15 vasta tsitaadiga

Mul oli kiiruseks 50Mbit/s. Kui tuli see uue kiiruse teade, siis vahetasin kiiruse 20Mbit/s peale. Kannatab kõike teha. Telia kaotas raha. icon_biggrin.gif
_________________
There are 10 types of people, those who understand binary and those who don't.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.03.2024 12:29:10 vasta tsitaadiga

-parun- kirjutas:
Telia kaotas raha. icon_biggrin.gif

Ei, sina kaotasid raha. Kuidas sa aru ei saa?
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-parun-
Kreisi kasutaja

liitunud: 14.11.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.03.2024 17:34:31 vasta tsitaadiga

Betamax kirjutas:
-parun- kirjutas:
Telia kaotas raha. icon_biggrin.gif

Ei, sina kaotasid raha. Kuidas sa aru ei saa?

Ei saa icon_smile.gif Kui ma nüüd Teliale vähem raha maksan, siis kaotas ju Telia?

_________________
There are 10 types of people, those who understand binary and those who don't.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 09.03.2024 17:54:54 vasta tsitaadiga

Jaga kuutasu kiirusega, saad Mbit/s ühiku hinna teada. Kallim pakett on raudselt "soodsam" sulle. icon_lol.gif
_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 169 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pppd
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.06.2004




sõnum 09.03.2024 17:59:39 vasta tsitaadiga

kui mõnel Telia kliendil on ikka veel kahtlus, et kas ta on võitja või kaotaja, siis otsigu üles Telia kasuminumbrid ja esitagu endale see küsimus uuesti icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-parun-
Kreisi kasutaja

liitunud: 14.11.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.03.2024 18:04:46 vasta tsitaadiga

bladerunner kirjutas:
Jaga kuutasu kiirusega, saad Mbit/s ühiku hinna teada. Kallim pakett on raudselt "soodsam" sulle. icon_lol.gif


Nojah, siis tuleb 1Gb/s pakett ilmselt kõige soodsam. icon_lol.gif

_________________
There are 10 types of people, those who understand binary and those who don't.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Janis
HV Guru

liitunud: 30.11.2005




sõnum 09.03.2024 18:06:37 vasta tsitaadiga

Muidugi, suur sääst tuleb nii. Poes vaatad ka ju kilo hinda thumbs_up.gif
Kommentaarid: 209 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 5 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mnator
HV Guru

liitunud: 18.10.2007




sõnum 09.03.2024 21:15:16 vasta tsitaadiga

Janis kirjutas:
Muidugi, suur sääst tuleb nii. Poes vaatad ka ju kilo hinda thumbs_up.gif
ja sina ju meil ostad todupoest iga kaubaartikli terve veomasna täie, et maksimaalset hinnaalandust saaksid küsida, eks ju icon_lol.gif icon_cool.gif icon_lol.gif
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Janis
HV Guru

liitunud: 30.11.2005




sõnum 09.03.2024 21:18:07 vasta tsitaadiga

Muidugi, soodsam ju
Kommentaarid: 209 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 5 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.03.2024 22:33:00 vasta tsitaadiga

Palju megabiti kilohind on (pun intended)?
_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
taavi
HV veteran

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.03.2024 23:28:02 vasta tsitaadiga

umm, actually...

300 telia1 pakkumisega 500 peal on parim kilohind icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erik111
HV Guru

liitunud: 21.05.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.03.2024 20:25:54 vasta tsitaadiga

Tekkis paar küsimust, ehk keegi targem ja asjaga kursis inimene oskab abistada. Majasse tuleb valguskaabel sisse valgesse karpi, edasi üleminekuks vaja mingi karp vahele osta? See jäi silma mis all välja toodud lingil on või on mingi parem lahendus veel?

Samuti, kui soovin Telia interneti ligi haarata aga sooviks ruuteri mujalt osta, siis lihtne seadistada? Telia ruutetrid hanguvad mingid aja hetkel miskipärast ära. Ruuteri soovitus ootaks ka samuti icon_smile.gif Aitäh

https://pood.telia.ee/vorguseadmed-ja-lisad/võrguseade-Huawei-HG8010H/HG8010H-TELIA
Kommentaarid: 183 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.03.2024 20:28:25 vasta tsitaadiga

Jah. Sul on ruuterit vaja. Sobib pmst suvaline.
_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erik111
HV Guru

liitunud: 21.05.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.03.2024 20:33:41 vasta tsitaadiga

Betamax kirjutas:
Jah. Sul on ruuterit vaja. Sobib pmst suvaline.

Optikast onti ja sealt edasi ruuterisse ja korras?

100/100 netti tahaks vajadusel jooksutada siis võib suva ruuter olla?
Kommentaarid: 183 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
maty
Kreisi kasutaja

liitunud: 11.07.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.03.2024 21:05:09 vasta tsitaadiga

Jah. Kasvõi näiteks AX53
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.03.2024 21:33:32 vasta tsitaadiga

erik111 kirjutas:
Majasse tuleb valguskaabel sisse valgesse karpi, edasi üleminekuks vaja mingi karp vahele osta? See jäi silma mis all välja toodud lingil on või on mingi parem lahendus veel?

https://pood.telia.ee/vorguseadmed-ja-lisad/võrguseade-Huawei-HG8010H/HG8010H-TELIA


See lingitud seade antakse tasuta kui liitud.
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Andmeside ja kõnelevi »  Telia Koduinternet mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 430, 431, 432 ... 478, 479, 480  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.