Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mac/Apple »  iPhone märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 415, 416, 417 ... 439, 440, 441  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
rauli
Kreisi kasutaja

liitunud: 02.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.03.2024 07:49:07 vasta tsitaadiga

RustyZ kirjutas:
Draqula kirjutas:
Keegi on kasutanud iphone 15'ga "usb-c - hdmi" kaablit teleka taga?

Vaja hankida selline, eelistaks osta midagi mis Eestis kohapeal olemas ning positiivsete kogemustega.


Kasutasin 15 Proga, aga telo otsas oli see tavaline maci USB-C to HDMI adapter ja siis HDMI juhe... suurt vist vahet pole mis kaabel/adapter, peaasi et normaalse kvaliteediga. Need HAMA asjad peaks okeid olema.


Mul on telefon veel lightning pesaga (Iphone 13Pro) aga tahvel on M1 kiibiga Ipad Pro siis sellele olen väliseid HDMI monitore korduvalt erinevaid usb-c hube kasutades sappa pistnud- ehk vőiks eeldada, et toimib ka Iphone 15 puhul?
Kommentaarid: 77 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.03.2024 12:17:20 vasta tsitaadiga

Kodus oli Samsungi Dex dock, selle peal töötas iphone 15. Selle pluss on, et saab üheaegselt järgi ühendada ka klaveri ja hiire (ehk 2x USB-A pesa) ning toite.
Kaasavedamiseks see siiski liiga kobakas, kui põhieesmärk on näiteks hotellis teleka järgi ühendada telefoni.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tshw900
HV kasutaja

liitunud: 02.06.2015



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.03.2024 18:38:05 vasta tsitaadiga

5G interneti iPhone 15 Pro'ga üle usb-c kaabli arvutisse edastades, mis kiirused umbes on?
Kas kiirem kui iPhone 15'ga usb-c kaabliga edastades? Ehk kas reaalsed 5G interneti kiirused Eestis on sellised, et USB 2 vs USB 3 port erinevus tuntav?
Kommentaarid: 66 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 56
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Etz
HV Guru
Etz

liitunud: 27.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.03.2024 19:41:17 vasta tsitaadiga

tshw900, miks sa seda üldse kaabliga teed? icon_eek.gif
_________________
...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen!
Kommentaarid: 236 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.03.2024 19:56:31 vasta tsitaadiga

Kaabliga ikka kindlam kui 10 eurose usb wifi junniga
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tohoh
HV kasutaja

liitunud: 08.12.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.03.2024 23:26:26 vasta tsitaadiga

Püüdsin 2021 MacBook Pro-st üle õhu Samsungi M8 4K monitori saata. Üle õhu ei suutnud sujuvalt pilti saata. HDMI kaabliga nagu kulda...
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dirty Harry
HV Guru
Dirty Harry

liitunud: 05.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.03.2024 00:52:07 vasta tsitaadiga

tohoh kirjutas:
Püüdsin 2021 MacBook Pro-st üle õhu Samsungi M8 4K monitori saata. Üle õhu ei suutnud sujuvalt pilti saata. HDMI kaabliga nagu kulda...
Airplay? See on kuidagi sitavõitu lahendus mu arvates ka, tavalise staatilise pildi või siis lahja desktopi jaoks on okei, video puhul eieiei.
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 147
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rocki
Kreisi kasutaja
rocki

liitunud: 15.01.2003




sõnum 06.03.2024 09:01:28 vasta tsitaadiga

Dirty Harry kirjutas:
tohoh kirjutas:
Püüdsin 2021 MacBook Pro-st üle õhu Samsungi M8 4K monitori saata. Üle õhu ei suutnud sujuvalt pilti saata. HDMI kaabliga nagu kulda...
Airplay? See on kuidagi sitavõitu lahendus mu arvates ka, tavalise staatilise pildi või siis lahja desktopi jaoks on okei, video puhul eieiei.


Ma näitan telefonist üle airplay LG telekatesse videosid ja pilte, videosid peamiselt youtube kaudu, no problemo. 4k videod jooksevad ilusti. Pigem on siis muus/infras asi juba

_________________
Asju saab kah teisiti teha!
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dirty Harry
HV Guru
Dirty Harry

liitunud: 05.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.03.2024 10:21:15 vasta tsitaadiga

rocki kirjutas:
Dirty Harry kirjutas:
tohoh kirjutas:
Püüdsin 2021 MacBook Pro-st üle õhu Samsungi M8 4K monitori saata. Üle õhu ei suutnud sujuvalt pilti saata. HDMI kaabliga nagu kulda...
Airplay? See on kuidagi sitavõitu lahendus mu arvates ka, tavalise staatilise pildi või siis lahja desktopi jaoks on okei, video puhul eieiei.


Ma näitan telefonist üle airplay LG telekatesse videosid ja pilte, videosid peamiselt youtube kaudu, no problemo. 4k videod jooksevad ilusti. Pigem on siis muus/infras asi juba
Hea teada. Sest läbi aja erinevate seadmetega ja kohtadega, no ei ole mõnus ja mugav olnud.
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 147
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tshw900
HV kasutaja

liitunud: 02.06.2015



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.03.2024 11:36:52 vasta tsitaadiga

Etz kirjutas:
tshw900, miks sa seda üldse kaabliga teed? icon_eek.gif


1. Eemaldan wifi/bt mooduli ultrabookist, need millegipärast kuumad olnud isegi kui wifi/bt off - aitab veidi jahedamana hoida ja ventika undamist vältida, ja aku kestab veidi kauem.
2. Kogu wifi/bt stack jagu package'id vähem masinas ja bt/wifi/network manager service'd ei jookse taustal. Ei pea nende configimisega ja default turvaseadete parendamisega tegelema, vähem erinevaid konfiguratsioone seadmete vahel - mental overhead/cognitive load.
3. Wifi koguaeg uued turvavead. 2 nädalat tagasi: https://www.spiceworks.com/it-security/vulnerability-management/news/wifi-security-vulnerabilities-linux-android-systems-susceptible-hackers/
bt "(CVE) shows over 300 known vulnerabilities related to Bluetooth.": https://www.itveterans.com/challenges-inherent-in-bluetooth-security/
4. Teen aegajalt Rock64 SOC'dele kaabliga hotspoti iPhone'st, neil pole wifi/bt.
5. Kui ultrabook/SOC on voolujuhe taga ja iPhone hotspot on kaabliga, siis laeb iPhone'i ka ühtlasi.
Kommentaarid: 66 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 56
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Etz
HV Guru
Etz

liitunud: 27.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.03.2024 12:01:37 vasta tsitaadiga

tshw900, okei…okei… icon_lol.gif
Aga proovin su küsimusele vastata, UBB2/3 vahe on ilmselt märagatav 5G võrgus, kui palju andmeid liigutada.

_________________
...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen!
Kommentaarid: 236 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MaxPower
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.12.2002




sõnum 06.03.2024 14:06:38 vasta tsitaadiga

rocki kirjutas:


Ma näitan telefonist üle airplay LG telekatesse videosid ja pilte, videosid peamiselt youtube kaudu, no problemo. 4k videod jooksevad ilusti. Pigem on siis muus/infras asi juba


Teen täpselt sama aega ajalt...väga mugav.
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hugo
HV veteran

liitunud: 01.12.2005




sõnum 06.03.2024 15:54:57 vasta tsitaadiga

MaxPower kirjutas:
rocki kirjutas:


Ma näitan telefonist üle airplay LG telekatesse videosid ja pilte, videosid peamiselt youtube kaudu, no problemo. 4k videod jooksevad ilusti. Pigem on siis muus/infras asi juba


Teen täpselt sama aega ajalt...väga mugav.



Airplay on mugav küll, kuid paljudes tv seda sisseehitatud tuge pole
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.03.2024 18:28:28 vasta tsitaadiga

https://www.forbes.com/sites/zakdoffman/2024/03/04/apple-iphone-15-pro-max-upgrade-from-samsung-galaxy-s24-ultra-s23/
tsitaat:
All of which upped the embarrassment for Samsung, when it mistakenly lauded the quality of a viral online video from a Rihanna gig as demonstrating “the power of the Galaxy S24 Ultra,” only to find it was in fact shot on a two-year-old iPhone 13 Pro Max—two generations behind Apple’s latest flagship.
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.03.2024 19:51:03 vasta tsitaadiga

Pole esimene ega viimane simsang ämber
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.03.2024 21:30:48 vasta tsitaadiga

Mingi Huawei vms telefoni reklaamfotode EXIF-ist loeti vist kunagi EOS 5D välja. Juhtub.
Kommentaarid: 249 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RustyZ
HV Guru
RustyZ

liitunud: 20.06.2004




sõnum 08.03.2024 12:48:21 vasta tsitaadiga

hugo kirjutas:
MaxPower kirjutas:
rocki kirjutas:


Ma näitan telefonist üle airplay LG telekatesse videosid ja pilte, videosid peamiselt youtube kaudu, no problemo. 4k videod jooksevad ilusti. Pigem on siis muus/infras asi juba


Teen täpselt sama aega ajalt...väga mugav.



Airplay on mugav küll, kuid paljudes tv seda sisseehitatud tuge pole


ja kui on, siis kehvasti, st ega telekatesse väga võimsaid kiipe ja muid asju ei panda. AppleTV boxi kaudu airplay töötab samas toas, sama wifi otsas oluliselt paremini kui teleka sisseehitatud airplay.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dirty Harry
HV Guru
Dirty Harry

liitunud: 05.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.03.2024 13:09:42 vasta tsitaadiga

RustyZ kirjutas:

ja kui on, siis kehvasti, st ega telekatesse väga võimsaid kiipe ja muid asju ei panda. AppleTV boxi kaudu airplay töötab samas toas, sama wifi otsas oluliselt paremini kui teleka sisseehitatud airplay.
Ilmselt võib selles jah asi olla, lisaks veel telekatepoolne nägemus pildist. Apple TV'ga töötas tõesti ilusti, aga mitme sellise 400€ maksva telekaga on olnud nii, et juba pilt ise on kuidagi imelik (ning igasugused pildiparandused jms olid väljas). Lisaks veel see, et kuna käib üle wifi, siis 2,4GHz ei ole ka parim edastusviis.
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 147
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Renka
HV Guru
Renka

liitunud: 01.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.03.2024 13:49:39 vasta tsitaadiga

Dirty Harry kirjutas:
RustyZ kirjutas:

ja kui on, siis kehvasti, st ega telekatesse väga võimsaid kiipe ja muid asju ei panda. AppleTV boxi kaudu airplay töötab samas toas, sama wifi otsas oluliselt paremini kui teleka sisseehitatud airplay.
Ilmselt võib selles jah asi olla, lisaks veel telekatepoolne nägemus pildist. Apple TV'ga töötas tõesti ilusti, aga mitme sellise 400€ maksva telekaga on olnud nii, et juba pilt ise on kuidagi imelik (ning igasugused pildiparandused jms olid väljas). Lisaks veel see, et kuna käib üle wifi, siis 2,4GHz ei ole ka parim edastusviis.
Või järsku on asi selles, et halva kogemuse said AirPlay mitte AirPlay 2 kasutades?
_________________
There is no place like 127.0.0.1
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Dirty Harry
HV Guru
Dirty Harry

liitunud: 05.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.03.2024 14:56:50 vasta tsitaadiga

Renka kirjutas:
Dirty Harry kirjutas:
RustyZ kirjutas:

ja kui on, siis kehvasti, st ega telekatesse väga võimsaid kiipe ja muid asju ei panda. AppleTV boxi kaudu airplay töötab samas toas, sama wifi otsas oluliselt paremini kui teleka sisseehitatud airplay.
Ilmselt võib selles jah asi olla, lisaks veel telekatepoolne nägemus pildist. Apple TV'ga töötas tõesti ilusti, aga mitme sellise 400€ maksva telekaga on olnud nii, et juba pilt ise on kuidagi imelik (ning igasugused pildiparandused jms olid väljas). Lisaks veel see, et kuna käib üle wifi, siis 2,4GHz ei ole ka parim edastusviis.
Või järsku on asi selles, et halva kogemuse said AirPlay mitte AirPlay 2 kasutades?
Täitsa võimalik jah. Teinekord vaatan üle.

--------------

Hoopis teine küsimus, pole isegi ainult iPhone spetsiifiline. Kas mobla aku "lõhkumise" seisukohast on ka vahet, kas kasutada odavat paarieurost hiina juhtmevaba laadijat või osta Klaarist viiekümneeurone silmaga vaadates samasugune liistakas?

Laadisin ühe juhtmevaba hiinakaga üle pika aja ja telefon ise läks kuidagi üsna kuumaks. USB-C kaabliga laadides seda muret pole. Äkki ongi juhtmevaba laadimine läbi kaitsekorpuse kuum...
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 147
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.03.2024 15:12:44 vasta tsitaadiga

Öösel laadides ma piiraks igal juhul laadimiskiirust adapteri valikuga. 5V/1A jõuab ka täiesti tühja telefoni hommikuks täis visata. Jahedalt. Samas ei pea hakkama menüüdes kiirlaadimist välja lülitama (ma ei tea, kas Apple seda pakubki) ja kiirlaadimise soovi korral valid lihtsalt kiire laadija.

Induktiivpoolide vaheline distants loomulikult mõjutab ka laadimist.
Kommentaarid: 249 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dirty Harry
HV Guru
Dirty Harry

liitunud: 05.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.03.2024 15:51:59 vasta tsitaadiga

rex kirjutas:

Induktiivpoolide vaheline distants loomulikult mõjutab ka laadimist.
Nõus.

Aga kas keegi mu küsimusele ka oskab vastata? Kuidagi ebamugav tundub see juhtmevaba laadimise ajal kuumenev telefon.
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 147
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.03.2024 16:12:24 vasta tsitaadiga

Suht loto, et mis võib liigselt kuumutama kukkuda. Mul on ka üks selline alus, loobusin kasutamast. Erinevad teised suht odavad laevad kenasti sobiva adapteri taga ka fast'ina. Räägin küll Samsa S23 baasil hetkel, aga suht üldine jutt. Ma otsisin sellise kondoomi ümber, mis 1,6 mm välja turritavad kaamerad ära tasandaks. Moodsatel iPhone'idel on väljaturritamine kahes osas kokku vist isegi paksem.

Öösel laadimiseks kasutan hetkel seda odavat IKEA junni:

https://www.ikea.ee/et/rooms/koduelektroonika/nutikas-toide/nutikas-toide/livboj-juhtmevaba-laadija-must-art-90465245

Toimib kenasti jahedalt. Kiiret ei võimalda - 5W max.
Kommentaarid: 249 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tofay
HV kasutaja

liitunud: 24.03.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.03.2024 17:16:13 vasta tsitaadiga

Juhtmevabalt laadides lekib nkn suur osa energiat soojuseks. Hiinakate puhul viskad suvalt telefoni alusele, hakkas laadima küll - aga kui telefoni ja laadija poolid? pole omavahel perfektselt paralleelselt, siis tekib veel rohkem jääksoojust. Seda magsafe ideepoolest parandab, aga ise kasutan samuti hiinakat ja suva, natuke soojem kui kaabliga.
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aero
HV vaatleja

liitunud: 25.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.03.2024 20:04:35 vasta tsitaadiga

Kõigil mu pereliikmetel (peale minu) on iphone. Äsja juhtus üsna totter lugu nendega. Poisil lagunesid gameri klapid ära, laenasin talle oma Sony WH-1000 paariks päevaks. Hiline õhtu (öö), kõik peale poisi magavad. Äkki naise telefon kukub helisema. Me unesegased, ei saa kohe aru mis toimub (alarm, äratus, tulekahju...) Vaatab oma fööni: "tüdruk helistab". No pagan, me ei helista üksteisele kõrvaltuppa. Eriti öösel icon_smile.gif. Lähen tüdruku pimedasse tuppa: "kas sina helistasid empsile?" Tüdruk küsib uniselt vastu - mida sa ajad, ma magan! Siis tuleb poiss oma toast: "need Sonyd hakkasid just ise helistama, kui pähe panin, siis juba kõne kutsus"

Tüdruk oli ka millalgi mu klappe laenanud ja jätnud "forget device" tegemata. Poiss lülitas klapid sisse ja hoidis käes, need sidusid kiirelt tüdruku telefoniga kõrvaltoas ja kuna Sonyl füüsilisi nuppe pole, siis käeshoidmisest juba piisas, et kõnet alustada. Minu android läheb automaatselt igaks ööks lennukirežiimile aga naine oma iphonega teeb seda käsitsi ja vahel unustab icon_sad.gif. Kas iphonel ei saa siis seda automaatseks panna? Tüdruk paistab, et ei kasuta seda. Snäptšätid, biiriilid, tiktokid vaja ju kätte saada.

3 inimest keset ööd üles äratatud ja uni häiritud...
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ufo56
HV Guru
ufo56

liitunud: 18.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.03.2024 00:11:27 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Kas iphonel ei saa siis seda automaatseks panna?

https://gprivate.com/69x8d

_________________
 Lae pildid -> pilt.io
Kommentaarid: 79 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Renka
HV Guru
Renka

liitunud: 01.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.03.2024 00:13:15 vasta tsitaadiga

Miks peaks airplane mode panema üldse?

Do not disturb on ju olemas mis on oma olemuselt oluliselt parem funktsioon selleks konkreetseks kasutusjuhuks.

_________________
There is no place like 127.0.0.1
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
RustyZ
HV Guru
RustyZ

liitunud: 20.06.2004




sõnum 09.03.2024 02:31:59 vasta tsitaadiga

aero kirjutas:
Kõigil mu pereliikmetel (peale minu) on iphone. Äsja juhtus üsna totter lugu nendega. Poisil lagunesid gameri klapid ära, laenasin talle oma Sony WH-1000 paariks päevaks. Hiline õhtu (öö), kõik peale poisi magavad. Äkki naise telefon kukub helisema. Me unesegased, ei saa kohe aru mis toimub (alarm, äratus, tulekahju...) Vaatab oma fööni: "tüdruk helistab". No pagan, me ei helista üksteisele kõrvaltuppa. Eriti öösel icon_smile.gif. Lähen tüdruku pimedasse tuppa: "kas sina helistasid empsile?" Tüdruk küsib uniselt vastu - mida sa ajad, ma magan! Siis tuleb poiss oma toast: "need Sonyd hakkasid just ise helistama, kui pähe panin, siis juba kõne kutsus"

Tüdruk oli ka millalgi mu klappe laenanud ja jätnud "forget device" tegemata. Poiss lülitas klapid sisse ja hoidis käes, need sidusid kiirelt tüdruku telefoniga kõrvaltoas ja kuna Sonyl füüsilisi nuppe pole, siis käeshoidmisest juba piisas, et kõnet alustada. Minu android läheb automaatselt igaks ööks lennukirežiimile aga naine oma iphonega teeb seda käsitsi ja vahel unustab icon_sad.gif. Kas iphonel ei saa siis seda automaatseks panna? Tüdruk paistab, et ei kasuta seda. Snäptšätid, biiriilid, tiktokid vaja ju kätte saada.

3 inimest keset ööd üles äratatud ja uni häiritud...


Settings - Focus - Sleep -sealt sätid kes saab sel ajal ligi (ülejäänud siis ei saa) või vastupidi ja sätid schedule.
Võid ka smart activationi panna, siis oletab mingi aja õppides, millal sa magad.

Küll aga soovitaks pereliikmed jätta lubatud kontaktide alla sest et kunagi ju ei tea... miskit öösel juhtub tahavad kätte saada (juhul kui kodus pole vms).
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tofay
HV kasutaja

liitunud: 24.03.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.03.2024 09:19:48 vasta tsitaadiga

Miks nii keeruliseks? Lihtsalt sleep ja kõigi puhul alles korduva kõne peale teeb häält.
kõrvaklapid ei helista ise, paaritamisel muu seadmega ei muuda esimest.
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
EvoX
HV kasutaja
EvoX

liitunud: 08.12.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.03.2024 11:39:57 vasta tsitaadiga

tofay kirjutas:
Miks nii keeruliseks? Lihtsalt sleep ja kõigi puhul alles korduva kõne peale teeb häält.
kõrvaklapid ei helista ise, paaritamisel muu seadmega ei muuda esimest.

Mul ka sleep alati peal. 3x 5min jooksul sama number helistab alles siis viskab helina järgi.
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 20
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Inspiro
Kreisi kasutaja

liitunud: 28.05.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.03.2024 13:19:19 vasta tsitaadiga

EvoX kirjutas:
tofay kirjutas:
Miks nii keeruliseks? Lihtsalt sleep ja kõigi puhul alles korduva kõne peale teeb häält.
kõrvaklapid ei helista ise, paaritamisel muu seadmega ei muuda esimest.

Mul ka sleep alati peal. 3x 5min jooksul sama number helistab alles siis viskab helina järgi.


Mina ise hoian muidugi telefoni 24/7 hääletu peal, see plingimine on tüütu. Kasutan lisaks ka Focus mode (Settings->Focus) erinevatel aegadel. Nii tööga kui ka eraeluga seoses on lubatud teatud kontaktidelt kõne kätte igal ajal.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
medicopter
HV kasutaja
medicopter

liitunud: 07.12.2004




sõnum 09.03.2024 15:26:00 vasta tsitaadiga

Renka kirjutas:
Miks peaks airplane mode panema üldse?

Do not disturb on ju olemas mis on oma olemuselt oluliselt parem funktsioon selleks konkreetseks kasutusjuhuks.


Täpselt, eriti veel praegu katastroofide ohu valguses, et saada häireteadet kui mürgine tossupilv, tiibraketid, tööstusõnnetus on tulekul/juhtunud piirkonnas või hoopis on tuttav vms kriitilises hädas vms...... Kui just ei ela metsade ja laante keskel ning pole väljaspool pere kedagi olulist.

_________________
Skype alternatiiv tulevikus ja turvalisem ka lisaks
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 20
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.03.2024 04:28:07 vasta tsitaadiga

üldiselt suva, ega sina pea ainus kontakt kellelgi olema kui mingi häda on. hommikul vaatad kui on vastamata kõne ja helistad tagasi kui vaja. ei hakka küll mingeid reegleid tegema, et kindlad numbrid võivad helistada sisse vms. viimase 10 aastaga vist kõigil selge, et peale tööpäeva mul telefon kas vaikse peal või jätan autosse icon_cool.gif
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dirty Harry
HV Guru
Dirty Harry

liitunud: 05.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.03.2024 07:47:27 vasta tsitaadiga

Öiste kõnede tähtsusest saab siis aru, kui korra elus juhtub olukord, kus kellelgi on vaja sind kätte saada, sa oled see kõige olulisem inimene sel raskel hetkel - ning telefon ei vasta. Kui vähegi on tervisemuredega vanemaid inimesi, siis võib juhtuda, et elus mõni selline kõne tuleb. Eks igaüks teab ise, kui oluline see ta jaoks on. Lisaks on riigis praeguseks julgeolukord ka viimase paari aastaga mõnevõrra muutunud.
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 147
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
medicopter
HV kasutaja
medicopter

liitunud: 07.12.2004




sõnum 10.03.2024 12:41:49 vasta tsitaadiga

Dirty Harry kirjutas:
Öiste kõnede tähtsusest saab siis aru, kui korra elus juhtub olukord, kus kellelgi on vaja sind kätte saada, sa oled see kõige olulisem inimene sel raskel hetkel - ning telefon ei vasta. Kui vähegi on tervisemuredega vanemaid inimesi, siis võib juhtuda, et elus mõni selline kõne tuleb. Eks igaüks teab ise, kui oluline see ta jaoks on. Lisaks on riigis praeguseks julgeolukord ka viimase paari aastaga mõnevõrra muutunud.


Täpselt öeldud aga eks tavaliselt neil jõuab see kohale kui on juhtunud see kõige hullem ja seletada polegi mõtet enne sest kasutegur täielik 0. Õige tuttav ei helista sulle ööse niisama naljaviluks sisse ja ainult kui on ikka miskit tõsisemat. Kortermajas elades kahjuks saad alles siis aru kui Kalibr rakett plahvatab heal juhul lähedal ja halvemal juhul juba majas.

_________________
Skype alternatiiv tulevikus ja turvalisem ka lisaks
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 20
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.03.2024 12:52:34 vasta tsitaadiga

Mitu tk neid viimasel aastal meil siin kortermajadesse siis ka lennanud on?

"Kaliibri" meestele on eraldi teema olemas => https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=775231

_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 169 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hugo
HV veteran

liitunud: 01.12.2005




sõnum 10.03.2024 15:12:24 vasta tsitaadiga

Jäin mõtlema, et kas mäletan õieti et ios 16 oli nagu VOLTE eraldi lülitus, nüüd 17 ei näe kuskil seda? Teenus peaks seda lubama
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mirage
HV veteran

liitunud: 10.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.03.2024 19:33:23 vasta tsitaadiga

hugo kirjutas:
Jäin mõtlema, et kas mäletan õieti et ios 16 oli nagu VOLTE eraldi lülitus, nüüd 17 ei näe kuskil seda? Teenus peaks seda lubama

Sõltub vist operaatorist või telefonist, elisas tavaline 11 on see heebel olemas, telias 15 pro pole.

_________________
Terrorists have two eyes, pandas have two eyes. Coincidence? I think not!
><(((°>
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 74
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hugo
HV veteran

liitunud: 01.12.2005




sõnum 17.03.2024 11:36:24 vasta tsitaadiga

Kas uus uuendus 17.4 toimib ilusti ?
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.03.2024 11:43:43 vasta tsitaadiga

Kõik nagu töötab okeilt
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dirty Harry
HV Guru
Dirty Harry

liitunud: 05.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.03.2024 13:02:06 vasta tsitaadiga

hugo kirjutas:
Kas uus uuendus 17.4 toimib ilusti ?
On jah kenasti töötanud.
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 147
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hugo
HV veteran

liitunud: 01.12.2005




sõnum 17.03.2024 13:58:31 vasta tsitaadiga

Dirty Harry kirjutas:
hugo kirjutas:
Kas uus uuendus 17.4 toimib ilusti ?
On jah kenasti töötanud.


thumbs_up.gif
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pandabeer
HV Guru
Pandabeer

liitunud: 16.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.03.2024 16:12:38 vasta tsitaadiga

Küsimus, soovitada oskab keegi iPhonele tõlke programmi mis tõlgiks kõike keeli?
_________________
Mul on kidra ja pahatihti paun täis alkot.
Kommentaarid: 86 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 2 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
somnambuul
HV veteran

liitunud: 22.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.03.2024 18:43:10 vasta tsitaadiga

hugo kirjutas:
Kas uus uuendus 17.4 toimib ilusti ?


Browserit kasutades kaob aku nagu mutiauku ja telefon läheb kuumaks. Iphone 12. Muid rakendusi kasutades pole täheldanud.
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.03.2024 19:29:12 vasta tsitaadiga

ah ja, mul 15 pro max kui see tähtis on selle 17.4 suhtes
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
A.S.
HV Guru

liitunud: 27.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.03.2024 19:38:57 vasta tsitaadiga

Pandabeer kirjutas:
Küsimus, soovitada oskab keegi iPhonele tõlke programmi mis tõlgiks kõike keeli?

Proovi konkurendi oma. icon_lol.gif
https://apps.apple.com/us/app/google-translate/id414706506
 
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Gap
HV Guru
Gap

liitunud: 20.03.2006




sõnum 22.04.2024 23:56:00 vasta tsitaadiga

Selline küsimus loodan et olen õiges kohas ei leidnud seda teemat ülesse alguses mõtlesin et polegi kuna nii vaikne siin icon_razz.gif et pole kunagi ühtegi iphone omanud 4-5 aastat siin androidi kasutanud jaa siin hiljuti sõber soovitas ka ja ütles veel et ei taha kunagi androidi peale tagasi minna icon_razz.gif aga okei see pole see teema ja ei taha mingi õli tulle valada aga küsimus kui tahta osta iphone kas siis oleks juba mõttekam võtta kõige uuem ? ma ei soovi neid pro ja plus-e ja pro max-e nende hind liiga kõrge algatuseks ... aga kas siis võtta tavaline iphone 15 kohe v algatuseks ehk 13 v 14 siiski ? kuskilt feissbuugist saab mingid 13 pro maxid ka jah selle iphone 12 ja 13 hinnaga a la kuskil 650€ aga kas on mõtet ? ma vaatan et 15-l on see aku nii väike kas see tõesti peab terve päeva ära kui lihtsalt scrollida ja weebis olla ? telefoniga kunagi eriti mänge pole mänginud ... praegu mingi 5 aastat vana android sellel aku 3500 mAh,nüüdseks juba suht läbi iga õhtu tuleb laadida... ja vaatasin tavaline iphone 15 aku on kõigest 3349 mAh, kas see on tõesti nii säästlik et peab hästi ? uuematel androididel seal on akud mingi 5000 kanti ja räägitakse et neil peab kaks päeva ära kui väga palju selle otsas ei ripu ? ... huvitav oleks seda iphone küll proovida icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.04.2024 09:25:19 vasta tsitaadiga

Vaata gsmarena teste vms. Need suht reaaled.
Ihone akud on väga head üldiselt.
Mina poleks kolinud kui usb-c poleks tulnud. Nii et alla 15 isiklikult ei võtaks...aga valikute küsimus

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.04.2024 11:26:12 vasta tsitaadiga

Gap, ühe teismelisega kogemus, kes hiljuti kolis Androidi pealt iphone 15 (tavaline) peale.
Ta elab telefonis kohati ning aku peab kenasti päeva lõpuni vastu (paremini kui ta eelmine Samsung S20 FE pidas).

Kui rahaline seis hullult ei pitsita siis tõesti võtaks hetkel 15 just selle usb-c pärast. Kogu elektroonika olgu usb-c.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
TeaMeTzu
HV veteran

liitunud: 10.10.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.04.2024 11:51:52 vasta tsitaadiga

Vist pärast uuendust kadus lampi eesti keelne autocorrect ära. Kõik linnukesed sätetes õiged ja midagi näppinud ei ole.
On keegi kogenud või oskab soovitusi anda? Varem ei pannud isegi tähele, et kui vigaselt telefoniga kirjutan icon_lol.gif

_________________
M: Ainulaadsed Eesti disain sisustuselemendid - TESSERA
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mac/Apple »  iPhone mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 415, 416, 417 ... 439, 440, 441  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.