Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  Google Pixel märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 31, 32, 33 ... 39, 40, 41  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Liivaannus
HV vaatleja

liitunud: 09.01.2005




sõnum 05.01.2024 18:47:51 vasta tsitaadiga

Üritan aru saada, et kas see on pigem harv juhus või peaks mingi teise seadme poole vaatama, kui külmas pilti ka tahta teha.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ViskeRelv
HV Guru
ViskeRelv

liitunud: 24.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 06.01.2024 01:11:41 vasta tsitaadiga

Mu 7 pro näeb tihti temperatuuri kõikumisi. +20st lähen -25, siiamaani kõik terve
Kommentaarid: 188 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 168
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.01.2024 12:12:24 vasta tsitaadiga

Liivaannus kirjutas:
Küsimus Pixel 7/ 7Pro kasutajatele. Kas on täheldatud ka kaamera klaasi purunemist temperatuuri mõjul? Laias interneeduses jutud liiguvad, aga probleemi ulatusest ei saa aru.

Some Pixel 7 owners are reporting spontaneous cracks in rear camera glass
https://www.xda-developers.com/pixel-7-rear-camera-glass-shattering/


Endal Pixel 7, siiani kõik okei kaamera klaasiga, eelmine aasta ostetud. Kui siis ainult see, et tänu staatilisele võtab kõvasti tolmu ja igasugu mikro ebemeid külge, mis taskus on.
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Arx07
HV veteran
Arx07

liitunud: 08.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 06.01.2024 20:21:25 vasta tsitaadiga

Ma olen siin pakasega jalutades 7 Pro ikka vahepeal näppinud ja pole midagi juhtunud. Külmast tulles otse sauna pole küll telefoniga läinud.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Level
HV veteran

liitunud: 06.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.01.2024 23:50:06 vasta tsitaadiga

Mida see miinus tähendab?

_________________
www.ohutuspartner.ee Teie partner ohutusalal
Kommentaarid: 69 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 58
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Merekala
HV vaatleja

liitunud: 12.01.2018




sõnum 07.01.2024 00:01:58 vasta tsitaadiga

Level kirjutas:
Mida see miinus tähendab?


Do not disturb on sisse lülitatud, keerab kõik notificationid kinni sisuliselt. Pixlitel vist vaikimisi on mingi bedtime mille ajal see automaatselt sisse läheb.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pois11
HV Guru

liitunud: 11.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.01.2024 11:20:23 vasta tsitaadiga

Merekala kirjutas:
Level kirjutas:
Mida see miinus tähendab?


Do not disturb on sisse lülitatud, keerab kõik notificationid kinni sisuliselt. Pixlitel vist vaikimisi on mingi bedtime mille ajal see automaatselt sisse läheb.


Tavaline hääletu režiim. Mul automaatselt sätitud, et öösel kell 23:00 läheb kogu telefon hääletuks ja hommikul kell 7:00 uuesti tava režiimi. Nv on muidugi teised kellaajad. Kasutan kolmanda osapoole rakendust mis pixeli heli profiile ise muudab.
Kommentaarid: 112 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 109
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Dogbert
HV Guru
Dogbert

liitunud: 03.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.01.2024 14:35:09 vasta tsitaadiga

SKG kirjutas:
Liivaannus kirjutas:
Küsimus Pixel 7/ 7Pro kasutajatele. Kas on täheldatud ka kaamera klaasi purunemist temperatuuri mõjul? Laias interneeduses jutud liiguvad, aga probleemi ulatusest ei saa aru.

Some Pixel 7 owners are reporting spontaneous cracks in rear camera glass
https://www.xda-developers.com/pixel-7-rear-camera-glass-shattering/


Endal Pixel 7, siiani kõik okei kaamera klaasiga, eelmine aasta ostetud. Kui siis ainult see, et tänu staatilisele võtab kõvasti tolmu ja igasugu mikro ebemeid külge, mis taskus on.


Ei ole mul ka kaamera klaasil viga midagi aastase kasutamise jooksul ja samas ei ole probleemi ka tolmu ega ebemetega.
Ehk peaksid taskuid pahupidi keerama ja kloppima veidi? icon_biggrin.gif

Näiteks eile -20°C temperatuuril võtsin soojast taskust välja ja tegin mitu pilti, kaamera klaas jõudis kindlasti maha jahtuda selle ajaga.

_________________
Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
madest
Kreisi kasutaja
madest

liitunud: 02.08.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.01.2024 14:43:40 vasta tsitaadiga

Hmm 5g ikoon tekkis nüüd lampi Tele 2 võrgus Pixel 7 telefonile enne nagu sain aru ei pidavat toetatud olema. Midagi muutus ?
Kiirus on ka 400 alla ja 60 üles et päris niisama see ikoon seal ei ole.
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.01.2024 15:09:39 vasta tsitaadiga

Dogbert kirjutas:
Ehk peaksid taskuid pahupidi keerama ja kloppima veidi? icon_biggrin.gif

Isegi kui üritada varrukaga puhtaks nühkida, siis riide kanga küljest tuleb uusi mikroebemeid juurde. See kaamera klaas on nagu supermagnet igasugu karvakeste jaoks icon_mad.gif
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dogbert
HV Guru
Dogbert

liitunud: 03.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.01.2024 15:34:10 vasta tsitaadiga

Veider küll, mul ei korja ta mingit laengut ega ebemeid ka mitte. Ma ise olen küll praeguste ilmadega staatilist elektrit täis, nii et särtsub.
Taskusse torgates läheb telefon puhtaks hoopis. Näpujälgedest näiteks.

madest kirjutas:
Hmm 5g ikoon tekkis nüüd lampi Tele 2 võrgus Pixel 7 telefonile enne nagu sain aru ei pidavat toetatud olema. Midagi muutus ?
Kiirus on ka 400 alla ja 60 üles et päris niisama see ikoon seal ei ole.

https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11391089#11391089

_________________
Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.01.2024 15:55:05 vasta tsitaadiga

Dogbert kirjutas:
Veider küll, mul ei korja ta mingit laengut ega ebemeid ka mitte. Ma ise olen küll praeguste ilmadega staatilist elektrit täis, nii et särtsub.
Taskusse torgates läheb telefon puhtaks hoopis. Näpujälgedest näiteks.

madest kirjutas:
Hmm 5g ikoon tekkis nüüd lampi Tele 2 võrgus Pixel 7 telefonile enne nagu sain aru ei pidavat toetatud olema. Midagi muutus ?
Kiirus on ka 400 alla ja 60 üles et päris niisama see ikoon seal ei ole.

https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11391089#11391089


Sõltub vast riietuse materjalidest - mis rohkem ja mis vähem staatilist laengut korjab.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tauio111
HV vaatleja
tauio111

liitunud: 23.10.2010




sõnum 10.01.2024 22:55:35 vasta tsitaadiga

QPR2 Beta 3 tuli. Paistab, et VoWiFi nii Elisal kui ka Tele2-l konfi failides.
Märtsis release siis.

Veebruaris või Märtsis siis Android 15 esimest Developer Previewd oodata aga meie opekate poolest enam hetkel midagi otseselt tulla pole, v.a. 5G SA tugi mida Telia ja Elisa veel meil klientidele ei paku.
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Level
HV veteran

liitunud: 06.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.01.2024 13:02:29 vasta tsitaadiga

õhtuti läheb pilt ilusti mustvalgeks, kui tuleb nö uneaeg. aga hommikul kui uneaeg on läbi, siis tagasi värviliseks pean käsitisi peanema. KAs nii ongi või kuskil seadistustes midagi muutmata?
_________________
www.ohutuspartner.ee Teie partner ohutusalal
Kommentaarid: 69 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 58
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.01.2024 13:06:26 vasta tsitaadiga

Ise läks mul vanasti värviliseks tagasi. Äkki sul DND ja uneaja kellaajad erinevad?

Automatically change your screen to grayscale
To help you wind down at night, turn on Grayscale to change your phone's screen to black and white.

Open your phone's Settings app.
Tap Digital Wellbeing & parental controls.
Tap Bedtime mode.
Turn on Bedtime mode
In Android 13 and later versions, tap Customize and then Screen options at bedtime.
Turn on Grayscale.

https://support.google.com/pixelphone/answer/7169926?hl=en

_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pois11
HV Guru

liitunud: 11.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.01.2024 22:31:26 vasta tsitaadiga

Kasutan pixel 8 ja Telia eSIM`i.
Probleem selles, et koputus ei toimi. Vahest on käimas lobisemise maraton ja nõme on kõne lõppedes leida ekraanilt rida vastamata kõnesid. Kõne tuleb sisse aga ei anna märku. On ideid? Ei leia selle nimelisi seadeid kah. Tundub justkui kui volte kõned on aktiveeritud, siis koputus ei toimi.
Kommentaarid: 112 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 109
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
VeixES
HV veteran

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.01.2024 23:17:14 vasta tsitaadiga

pois11 kirjutas:
Kasutan pixel 8 ja Telia eSIM`i.
Probleem selles, et koputus ei toimi. Vahest on käimas lobisemise maraton ja nõme on kõne lõppedes leida ekraanilt rida vastamata kõnesid. Kõne tuleb sisse aga ei anna märku. On ideid? Ei leia selle nimelisi seadeid kah. Tundub justkui kui volte kõned on aktiveeritud, siis koputus ei toimi.

See on väga spetsiifiline probleem. Soovitan selle veaga telia poole otse pöörduda, et google või telia saaks uurida/parandada.

_________________
Tule ja arutle mobiilsidest, võrkude kaardistamisest, tehnoloogiast, telefonidest ja operaatoritest http://t.me/cellmappereesti
Kommentaarid: 36 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ViskeRelv
HV Guru
ViskeRelv

liitunud: 24.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 18.01.2024 05:39:46 vasta tsitaadiga

Telefon -> ülalt paremalt kolm punkti -> Seaded -> Helistamiskontod -> vajutad oma operaatori nime peale -> Lisaseaded

Mina leidsin sealt koputuse valiku
Kommentaarid: 188 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 168
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
asdd
HV vaatleja

liitunud: 17.12.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.01.2024 11:20:31 vasta tsitaadiga

Kas mõnel pixel 8 või 8 pro omanikul veel play stores üles-alla scrollimine läägib? Tundub olevat mingi probla google enda äppidega mis juba telefoni karbist välja võttes installitud.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pois11
HV Guru

liitunud: 11.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.02.2024 08:37:06 vasta tsitaadiga

Pixel 8 ei toimi automaatne välk või kuidas seda häälestatakse? On kolm valikut, Väljas / siis mingi öö režiimiga A ja sund välk sees. Valides keskmise ei tee üldse välku ja mõtleb jube kaua.
Teistel sama asi või või ainult minul?
Kommentaarid: 112 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 109
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Dogbert
HV Guru
Dogbert

liitunud: 03.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.02.2024 10:13:13 vasta tsitaadiga

Ka Pixel 7 Google Camera äpp eelistab öörežiimi välgu kasutamisele. Kui tahad tingimata välku kasutada, tuleb see käsitsi peale sundida.
Kusjuures öörežiim ei "mõtle" pikalt, vaid kasutades elektroonilist pildi stabiliseerimist kogub pikalt valgust (pikk säriaeg) ja/või teeb tegelikult automaatselt erineva säriga hulga pilte, millest siis kombineerib lõpuks tarkvaraliselt kokku oma öörežiimi pildi.

Kui tahad "klassikalist" hämaras alati välgutavat kaameratarkvara kasutada, kasuta näiteks OpenCamera äppi.

Kusjuures tundub, et see muutus toimus millalgi pärast Pixel 5 ilmumist, nii et Pixel 5 kaamera originaaläpp veel omas autoflashi ja millalgi hilisema uuendusega 2020. aasta lõpus eemaldati autoflash ja asendati automaatse öörežiimiga:

https://xdaforums.com/t/why-did-google-get-rid-of-the-auto-flash-in-the-camera-app.4187321/

_________________
Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pois11
HV Guru

liitunud: 11.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.02.2024 14:35:09 vasta tsitaadiga

Siis polegi mõtet tühja tuult taga ajada. Peab lihtsalt ära harjuma ja käsitsi sättima välgu režiimi. Samas müstika, et tänapäeva telefonil automaatset välku ei ole tehase seadetes.
Kommentaarid: 112 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 109
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Dogbert
HV Guru
Dogbert

liitunud: 03.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.02.2024 14:57:52 vasta tsitaadiga

Enamus hämaras tehtud pilte tuleb öörežiimis paremini välja kui välguga. Väga harva on päriselt välku vaja, peamiselt siis kui on vaja valgustada mõnd objekti, mis tagant paistva valguse tõttu jääks muidu liiga pimedaks.
_________________
Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Supiplex
HV veteran
Supiplex

liitunud: 11.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.02.2024 15:46:04 vasta tsitaadiga

Dogbert kirjutas:
Enamus hämaras tehtud pilte tuleb öörežiimis paremini välja kui välguga. Väga harva on päriselt välku vaja, peamiselt siis kui on vaja valgustada mõnd objekti, mis tagant paistva valguse tõttu jääks muidu liiga pimedaks.


Ma sekundeerin Dogbertile, minu kogemuses telefoni LED välguna kas ei valgusta üldse midagi või on tulemus nii jube et ei taha pilti vaadatagi. Vanasti ma keerasin välgu lihtsalt kinni, nüüd pole enam vaja sedagi liigutust teha. Kuniks pildi subjekt enam-vähem paigal püsib, tulevad öörežiimist suurusjärgu paremad klõpsud.

_________________
The young lady had an unusual list,
Linked in part to a structural weakness.
She set no preconditions.
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Fugitive
HV vaatleja

liitunud: 12.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.02.2024 03:04:12 vasta tsitaadiga

Igapäevaselt kasutasin siiani Galaxy S22 ja töötelefon oli Xiaomi A2 Lite. Viimane kippus kole aeglaseks jääma, seega otsustasin välja vahetada Pixel 8 vastu. Enne ei ole nendega tegemist olnud, seega jagan tähelepanekuid, ehk on kellelegi mõtteaineks enne ostmist.
Olen Pixelt kasutanud nüüdseks tervelt 2 päeva icon_rolleyes.gif ja mis ei meeldi: telefoni ekraan tundub nagu vetruv või kuidagi plastik näpuvajutuse all, S22-l seevastu vajutades tugev klaas. Samuti kannatab sõrmejälje lugeja selle all, mis ütleb mulle tihti, et vajuta tugevamini. Proovime harjuda.
Ei ole võimalust seadistada märguannete reminderit. Kui oled pelleris või duši all ja keegi sulle helistab, siis ei saa sellest enne teada, kui kunagi suvatsed telefoni vaadata. Samsung oskab teavitada märguandega sätitud intervalli tagant. See on päris tugev miinus.
Ainuke pluss mis siiani välja tuua, on kaamera, mis teeb naturaalsemate värvidega pilte ja noh see lubatud 7a tarkvara uuendusi. Aku tundub ka hetkel suti rohkem kestvat. Muidu minu vaatest telefoni ehituskvaliteet ja vajalikud funktsioonid kalduvad hetkel Samsa poole.
Hetkel proovin veel edasi Pixelit kasutada igapäevase seadmena ja mõelda, et miks see parem on.
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lord Ami
HV veteran
Lord Ami

liitunud: 13.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.02.2024 09:21:01 vasta tsitaadiga

Mul 8 Pro ja ekraaniga oli ka sarnane kogemus. Ei oska kirjeldada, kuidagi plastik/õõnes tundus. Koputades ka tunneb vms. Harjusin sellega kiiresti ära, enam ei pane tähele.

Sõrmejälge ei oska kommenteerida, kasutan Face unlock + sõrmejälge. Viimast pimedas (harva).

Nagu paljud telefonid, nõuab ka see veidi kasutust, et aku "ära optimeerida". Aku saad minu kogemusel paremaks nii, kui teed kõik uuendused ära ja jätad telefoni ööseks WiFi+laadija taha. See peaks sisemised optimeerimised jm triggerima.
Kommentaarid: 57 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.02.2024 16:11:15 vasta tsitaadiga

Sai peresse üks Pixel 7 veel võetud, tundus selles hinnaklassis (440 eur) parim overall telefon?
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tauio111
HV vaatleja
tauio111

liitunud: 23.10.2010




sõnum 04.03.2024 22:31:54 vasta tsitaadiga

Android 14 QPR2 (March Feature Drop) stable release väljas
Elisa ja Tele2(neile peab kirjutama vms, et numbril aktiveeritaks) VoWifi peaks nüüd toimima, proovige üle
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
alpha
HV veteran
alpha

liitunud: 04.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.03.2024 10:07:28 vasta tsitaadiga

Tele2 wowifi jaoks peab teenindust külastama
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
krist2an
HV veteran
krist2an

liitunud: 24.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.03.2024 12:02:31 vasta tsitaadiga

Sai ka Pixel 8 senise Mi 10T Pro asemele võetud ja seni olen küll rahul. Veidi harjumatu on väiksema telefoni peale minna, kuid käes püsib see palju paremini. Samas ekraan on ikka üle prahi ning kaamera on ikka suur samm edasi.
_________________
Custom 3d-prinditud mATX / ITX / APU case - http://bit.ly/4kIJQZs
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pois11
HV Guru

liitunud: 11.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.03.2024 08:59:29 vasta tsitaadiga

Mis mudelist alatest on Telias VoLTE toimiv ilma ise midagi tegemata? Oli see Pixel 6 ja 6a või alates pixel 7?
Kommentaarid: 112 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 109
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
spongerdan
HV kasutaja
spongerdan

liitunud: 27.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.03.2024 09:05:47 vasta tsitaadiga

pois11 kirjutas:
Mis mudelist alatest on Telias VoLTE toimiv ilma ise midagi tegemata? Oli see Pixel 6 ja 6a või alates pixel 7?

Pixel 6
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KoldK
HV veteran
KoldK

liitunud: 05.07.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.03.2024 15:42:22 vasta tsitaadiga

Ei suuda otsustada kas võtta tavaline Pixel 8 või Pixel 8 Pro... Hinnavahe on hetke seisuga ~250 €.
Kas on seda lisa 250 € väärt? Plaan on pikemalt peatuma jääda Pixeli peal.
Pixel 8 kasuks räägib kompaktsus, aga 8 Pro ka omad eelised...
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lord Ami
HV veteran
Lord Ami

liitunud: 13.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.03.2024 18:12:29 vasta tsitaadiga

Peaks olema parem aku, aga tõtt-öelda ma seda 5x zoom lensi niivõrd palju ka ei kasuta. Arvasin, et rohkem icon_smile.gif Reisidel samas vaieldamatult hea kaaslane thumbs_up.gif

Iste ostsin FB Marketplace'ist 900ga. Praegu on üks uus saadaval 750ga.
Kommentaarid: 57 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dogbert
HV Guru
Dogbert

liitunud: 03.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.03.2024 10:58:04 vasta tsitaadiga

Lihtsalt märkuseks, et nii mitte-Pro Pixel 7 kui 8 omavad 2x zoomi, millest suurel osal piltidest piisab.
See on siis see nn kadudeta, suure sensori keskelt tehtav 1:1 crop zoom.
Ilma zoomita pildid on tehtud terve sensori pinnalt ja siis vähendatud 2:1

_________________
Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
buteobuteo
HV kasutaja
buteobuteo

liitunud: 05.08.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.03.2024 14:19:14 vasta tsitaadiga

tauio111 kirjutas:
Android 14 QPR2 (March Feature Drop) stable release väljas
Elisa ja Tele2(neile peab kirjutama vms, et numbril aktiveeritaks) VoWifi peaks nüüd toimima, proovige üle

Vastu tänast sai teliast elisasse ümber kolitud ja vowifist pole enam haisugi pixel6ga
Telias kõik toimis
Kommentaarid: 57 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vortex
HV veteran
vortex

liitunud: 02.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.03.2024 14:26:51 vasta tsitaadiga

Kas see mitte ainult Pixel 7 ja 8 seeriatele ei olnud teistel operaatoritel?
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
infect
Kreisi kasutaja
infect

liitunud: 02.10.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.03.2024 17:45:15 vasta tsitaadiga

vortex kirjutas:
Kas see mitte ainult Pixel 7 ja 8 seeriatele ei olnud teistel operaatoritel?


Ma ka liikusin tagasi. Olin Piksel 7-ga Elisas. 5g ja vowifit jne polnud.
Siit lugesin, et uuendsuega tuli Elisasse/Tele2-te vms.

Nüüd nädal Elisa klient jälle. Pole VoWifit
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pois11
HV Guru

liitunud: 11.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.03.2024 18:27:44 vasta tsitaadiga

infect kirjutas:
vortex kirjutas:
Kas see mitte ainult Pixel 7 ja 8 seeriatele ei olnud teistel operaatoritel?


Ma ka liikusin tagasi. Olin Piksel 7-ga Elisas. 5g ja vowifit jne polnud.
Siit lugesin, et uuendsuega tuli Elisasse/Tele2-te vms.

Nüüd nädal Elisa klient jälle. Pole VoWifit

VoWifi tugi oli vist betas.. ametlikult pole veel uuendused telefonidesse jõudnud.
Kommentaarid: 112 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 109
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
buteobuteo
HV kasutaja
buteobuteo

liitunud: 05.08.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.03.2024 21:51:58 vasta tsitaadiga

infect kirjutas:
vortex kirjutas:
Kas see mitte ainult Pixel 7 ja 8 seeriatele ei olnud teistel operaatoritel?


Ma ka liikusin tagasi. Olin Piksel 7-ga Elisas. 5g ja vowifit jne polnud.
Siit lugesin, et uuendsuega tuli Elisasse/Tele2-te vms.

Nüüd nädal Elisa klient jälle. Pole VoWifit

Paar päeva tagasi kirjutasin klienditoele, täna helistati ja väideti, et nüüd on nende poolt ka aktiveeritud.
Kommentaarid: 57 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
infect
Kreisi kasutaja
infect

liitunud: 02.10.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.03.2024 23:25:46 vasta tsitaadiga

buteobuteo kirjutas:
infect kirjutas:
vortex kirjutas:
Kas see mitte ainult Pixel 7 ja 8 seeriatele ei olnud teistel operaatoritel?


Ma ka liikusin tagasi. Olin Piksel 7-ga Elisas. 5g ja vowifit jne polnud.
Siit lugesin, et uuendsuega tuli Elisasse/Tele2-te vms.

Nüüd nädal Elisa klient jälle. Pole VoWifit

Paar päeva tagasi kirjutasin klienditoele, täna helistati ja väideti, et nüüd on nende poolt ka aktiveeritud.


Igale ühele eraldi või nendel süüsteemselt?
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
buteobuteo
HV kasutaja
buteobuteo

liitunud: 05.08.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.03.2024 13:43:24 vasta tsitaadiga

Elisal süsteemselt, iseteeninduses ka nüüd näha
Spoiler Spoiler Spoiler

pixel6 vowifit ikka käima ei saa
Kommentaarid: 57 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
infect
Kreisi kasutaja
infect

liitunud: 02.10.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.03.2024 16:34:18 vasta tsitaadiga

buteobuteo kirjutas:
Elisal süsteemselt, iseteeninduses ka nüüd näha
Spoiler Spoiler Spoiler

pixel6 vowifit ikka käima ei saa


Peab ikka igaüks anumas käima seda aktiveerimist.
Teenus on tasuta.
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Level
HV veteran

liitunud: 06.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.03.2024 18:45:05 vasta tsitaadiga

Kõigil vist mitte. Ma sellist kohta pole veel näinud.
_________________
www.ohutuspartner.ee Teie partner ohutusalal
Kommentaarid: 69 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 58
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olafsand
HV Guru
olafsand

liitunud: 07.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.03.2024 22:22:23 vasta tsitaadiga

Level, klient peab pöörduma sooviga ja siis lülitatakse sisse.
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tauio111
HV vaatleja
tauio111

liitunud: 23.10.2010




sõnum 11.03.2024 19:02:49 vasta tsitaadiga

Vaatasin just confifailid üle, VoWifi on Elisal ja Tele2l ainult Pixel 7 ja edasi, seega Pixel 6 on väljas aga vähemalt VoLTE ja 5G peaks ikka toimima.
Soome Elisa, Telia, DNA kõigil VoWifi olemas seega äkki võtab veel aega.

Settings alt tuleb see ka käsitsi sisse lülitada ning sealt valida prioriteet kas helistad üle Wi-Fi või üle mobiililevi.
VoWifi nagu ka VoLTE eraldi ikooni staatuseribale ei tekita aga operaatori nimi muutub nt. "Telia Wi-Fi Calling" ja kõnelogis peaks Wifi ikooni näitama kõne kõrval.
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Robska
HV kasutaja
Robska

liitunud: 07.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.03.2024 22:31:49 vasta tsitaadiga

Pixel 6a, telia ja kuu või enam juba wifi ja HD märgid kõnelogis. Pole ise midagi aktiveerinud ega lasknud seda teha.
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
crycx
HV kasutaja

liitunud: 06.04.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.03.2024 10:15:21 vasta tsitaadiga

tauio111 kirjutas:
Vaatasin just confifailid üle, VoWifi on Elisal ja Tele2l ainult Pixel 7 ja edasi, seega Pixel 6 on väljas aga vähemalt VoLTE ja 5G peaks ikka toimima.
Soome Elisa, Telia, DNA kõigil VoWifi olemas seega äkki võtab veel aega.

Settings alt tuleb see ka käsitsi sisse lülitada ning sealt valida prioriteet kas helistad üle Wi-Fi või üle mobiililevi.
VoWifi nagu ka VoLTE eraldi ikooni staatuseribale ei tekita aga operaatori nimi muutub nt. "Telia Wi-Fi Calling" ja kõnelogis peaks Wifi ikooni näitama kõne kõrval.


Mina pole oma Pixel 6 peal küll 5G veel märganud, peale QPR3-e pole isegi Eelistatud võrgutüüpide valikus enam 5G varianti.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Siim4k
HV vaatleja

liitunud: 08.07.2017



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.03.2024 10:52:33 vasta tsitaadiga

Kas Pixel 8 Pros saab kasutada kahte eSim korraga. Telia ja Elisa.
Üritasin Pixel 6st füüsilist nano SIM-kaarti ümber tōsta, ning Pixel 8 karjus, et see Sim not supported. Ehk sis nano ja nano kaartidel on ka vahe.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
alpha
HV veteran
alpha

liitunud: 04.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.03.2024 11:18:54 vasta tsitaadiga

Siim4k kirjutas:
Kas Pixel 8 Pros saab kasutada kahte eSim korraga. Telia ja Elisa.
Üritasin Pixel 6st füüsilist nano SIM-kaarti ümber tōsta, ning Pixel 8 karjus, et see Sim not supported. Ehk sis nano ja nano kaartidel on ka vahe.

tsitaat:
The Pixel 8 and Pixel 8 Pro are designed to support only Class C SIM cards, which operate at 1.8V. Therefore, using Class A (5.0V) or Class B (3.0V) SIM cards with these devices will result in an error message, advising users to switch to a newer SIM card compatible with the 1.8V specification.


Telli operaatorilt uus sim.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  Google Pixel mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 31, 32, 33 ... 39, 40, 41  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.