|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
Liivaannus
HV vaatleja
liitunud: 09.01.2005
|
05.01.2024 18:47:51
|
|
|
| Üritan aru saada, et kas see on pigem harv juhus või peaks mingi teise seadme poole vaatama, kui külmas pilti ka tahta teha.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
ViskeRelv
HV Guru

liitunud: 24.02.2004

|
06.01.2024 01:11:41
|
|
|
| Mu 7 pro näeb tihti temperatuuri kõikumisi. +20st lähen -25, siiamaani kõik terve
|
|
| Kommentaarid: 188 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
168 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees

liitunud: 27.01.2003
|
06.01.2024 12:12:24
|
|
|
| Liivaannus kirjutas: |
| Küsimus Pixel 7/ 7Pro kasutajatele. Kas on täheldatud ka kaamera klaasi purunemist temperatuuri mõjul? Laias interneeduses jutud liiguvad, aga probleemi ulatusest ei saa aru. |
Some Pixel 7 owners are reporting spontaneous cracks in rear camera glass
https://www.xda-developers.com/pixel-7-rear-camera-glass-shattering/
Endal Pixel 7, siiani kõik okei kaamera klaasiga, eelmine aasta ostetud. Kui siis ainult see, et tänu staatilisele võtab kõvasti tolmu ja igasugu mikro ebemeid külge, mis taskus on.
|
|
| Kommentaarid: 373 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
313 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Arx07
HV veteran

liitunud: 08.01.2003

|
06.01.2024 20:21:25
|
|
|
| Ma olen siin pakasega jalutades 7 Pro ikka vahepeal näppinud ja pole midagi juhtunud. Külmast tulles otse sauna pole küll telefoniga läinud.
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Level
HV veteran
liitunud: 06.03.2003
|
06.01.2024 23:50:06
|
|
|
Mida see miinus tähendab?
_________________ www.ohutuspartner.ee Teie partner ohutusalal |
|
| Kommentaarid: 69 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
58 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Merekala
HV vaatleja
liitunud: 12.01.2018
|
07.01.2024 00:01:58
|
|
|
| Level kirjutas: |
| Mida see miinus tähendab? |
Do not disturb on sisse lülitatud, keerab kõik notificationid kinni sisuliselt. Pixlitel vist vaikimisi on mingi bedtime mille ajal see automaatselt sisse läheb.
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pois11
HV Guru
liitunud: 11.10.2003
|
07.01.2024 11:20:23
|
|
|
| Merekala kirjutas: |
| Level kirjutas: |
| Mida see miinus tähendab? |
Do not disturb on sisse lülitatud, keerab kõik notificationid kinni sisuliselt. Pixlitel vist vaikimisi on mingi bedtime mille ajal see automaatselt sisse läheb. |
Tavaline hääletu režiim. Mul automaatselt sätitud, et öösel kell 23:00 läheb kogu telefon hääletuks ja hommikul kell 7:00 uuesti tava režiimi. Nv on muidugi teised kellaajad. Kasutan kolmanda osapoole rakendust mis pixeli heli profiile ise muudab.
|
|
| Kommentaarid: 112 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
109 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dogbert
HV Guru

liitunud: 03.05.2004
|
07.01.2024 14:35:09
|
|
|
| SKG kirjutas: |
| Liivaannus kirjutas: |
| Küsimus Pixel 7/ 7Pro kasutajatele. Kas on täheldatud ka kaamera klaasi purunemist temperatuuri mõjul? Laias interneeduses jutud liiguvad, aga probleemi ulatusest ei saa aru. |
Some Pixel 7 owners are reporting spontaneous cracks in rear camera glass
https://www.xda-developers.com/pixel-7-rear-camera-glass-shattering/
Endal Pixel 7, siiani kõik okei kaamera klaasiga, eelmine aasta ostetud. Kui siis ainult see, et tänu staatilisele võtab kõvasti tolmu ja igasugu mikro ebemeid külge, mis taskus on. |
Ei ole mul ka kaamera klaasil viga midagi aastase kasutamise jooksul ja samas ei ole probleemi ka tolmu ega ebemetega.
Ehk peaksid taskuid pahupidi keerama ja kloppima veidi?
Näiteks eile -20°C temperatuuril võtsin soojast taskust välja ja tegin mitu pilti, kaamera klaas jõudis kindlasti maha jahtuda selle ajaga.
_________________ Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus. |
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
madest
Kreisi kasutaja

liitunud: 02.08.2002
|
08.01.2024 14:43:40
|
|
|
Hmm 5g ikoon tekkis nüüd lampi Tele 2 võrgus Pixel 7 telefonile enne nagu sain aru ei pidavat toetatud olema. Midagi muutus ?
Kiirus on ka 400 alla ja 60 üles et päris niisama see ikoon seal ei ole.
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees

liitunud: 27.01.2003
|
08.01.2024 15:09:39
|
|
|
| Dogbert kirjutas: |
Ehk peaksid taskuid pahupidi keerama ja kloppima veidi?  |
Isegi kui üritada varrukaga puhtaks nühkida, siis riide kanga küljest tuleb uusi mikroebemeid juurde. See kaamera klaas on nagu supermagnet igasugu karvakeste jaoks
|
|
| Kommentaarid: 373 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
313 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dogbert
HV Guru

liitunud: 03.05.2004
|
08.01.2024 15:34:10
|
|
|
Veider küll, mul ei korja ta mingit laengut ega ebemeid ka mitte. Ma ise olen küll praeguste ilmadega staatilist elektrit täis, nii et särtsub.
Taskusse torgates läheb telefon puhtaks hoopis. Näpujälgedest näiteks.
| madest kirjutas: |
Hmm 5g ikoon tekkis nüüd lampi Tele 2 võrgus Pixel 7 telefonile enne nagu sain aru ei pidavat toetatud olema. Midagi muutus ?
Kiirus on ka 400 alla ja 60 üles et päris niisama see ikoon seal ei ole. |
https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11391089#11391089
_________________ Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus. |
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Draqula
HV Guru
liitunud: 29.10.2004
|
08.01.2024 15:55:05
|
|
|
| Dogbert kirjutas: |
Veider küll, mul ei korja ta mingit laengut ega ebemeid ka mitte. Ma ise olen küll praeguste ilmadega staatilist elektrit täis, nii et särtsub.
Taskusse torgates läheb telefon puhtaks hoopis. Näpujälgedest näiteks.
| madest kirjutas: |
Hmm 5g ikoon tekkis nüüd lampi Tele 2 võrgus Pixel 7 telefonile enne nagu sain aru ei pidavat toetatud olema. Midagi muutus ?
Kiirus on ka 400 alla ja 60 üles et päris niisama see ikoon seal ei ole. |
https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11391089#11391089 |
Sõltub vast riietuse materjalidest - mis rohkem ja mis vähem staatilist laengut korjab.
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tauio111
HV vaatleja

liitunud: 23.10.2010
|
10.01.2024 22:55:35
|
|
|
QPR2 Beta 3 tuli. Paistab, et VoWiFi nii Elisal kui ka Tele2-l konfi failides.
Märtsis release siis.
Veebruaris või Märtsis siis Android 15 esimest Developer Previewd oodata aga meie opekate poolest enam hetkel midagi otseselt tulla pole, v.a. 5G SA tugi mida Telia ja Elisa veel meil klientidele ei paku.
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Level
HV veteran
liitunud: 06.03.2003
|
12.01.2024 13:02:29
|
|
|
õhtuti läheb pilt ilusti mustvalgeks, kui tuleb nö uneaeg. aga hommikul kui uneaeg on läbi, siis tagasi värviliseks pean käsitisi peanema. KAs nii ongi või kuskil seadistustes midagi muutmata?
_________________ www.ohutuspartner.ee Teie partner ohutusalal |
|
| Kommentaarid: 69 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
58 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sold OUT
no credit

liitunud: 30.07.2002
|
12.01.2024 13:06:26
|
|
|
Ise läks mul vanasti värviliseks tagasi. Äkki sul DND ja uneaja kellaajad erinevad?
Automatically change your screen to grayscale
To help you wind down at night, turn on Grayscale to change your phone's screen to black and white.
Open your phone's Settings app.
Tap Digital Wellbeing & parental controls.
Tap Bedtime mode.
Turn on Bedtime mode
In Android 13 and later versions, tap Customize and then Screen options at bedtime.
Turn on Grayscale.
https://support.google.com/pixelphone/answer/7169926?hl=en
_________________ Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist. |
|
| Kommentaarid: 94 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pois11
HV Guru
liitunud: 11.10.2003
|
17.01.2024 22:31:26
|
|
|
Kasutan pixel 8 ja Telia eSIM`i.
Probleem selles, et koputus ei toimi. Vahest on käimas lobisemise maraton ja nõme on kõne lõppedes leida ekraanilt rida vastamata kõnesid. Kõne tuleb sisse aga ei anna märku. On ideid? Ei leia selle nimelisi seadeid kah. Tundub justkui kui volte kõned on aktiveeritud, siis koputus ei toimi.
|
|
| Kommentaarid: 112 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
109 |
|
| tagasi üles |
|
 |
VeixES
HV veteran
liitunud: 06.11.2001
|
17.01.2024 23:17:14
|
|
|
| pois11 kirjutas: |
Kasutan pixel 8 ja Telia eSIM`i.
Probleem selles, et koputus ei toimi. Vahest on käimas lobisemise maraton ja nõme on kõne lõppedes leida ekraanilt rida vastamata kõnesid. Kõne tuleb sisse aga ei anna märku. On ideid? Ei leia selle nimelisi seadeid kah. Tundub justkui kui volte kõned on aktiveeritud, siis koputus ei toimi. |
See on väga spetsiifiline probleem. Soovitan selle veaga telia poole otse pöörduda, et google või telia saaks uurida/parandada.
_________________ Tule ja arutle mobiilsidest, võrkude kaardistamisest, tehnoloogiast, telefonidest ja operaatoritest http://t.me/cellmappereesti |
|
| Kommentaarid: 36 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ViskeRelv
HV Guru

liitunud: 24.02.2004

|
18.01.2024 05:39:46
|
|
|
Telefon -> ülalt paremalt kolm punkti -> Seaded -> Helistamiskontod -> vajutad oma operaatori nime peale -> Lisaseaded
Mina leidsin sealt koputuse valiku
|
|
| Kommentaarid: 188 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
168 |
|
| tagasi üles |
|
 |
asdd
HV vaatleja
liitunud: 17.12.2011
|
31.01.2024 11:20:31
|
|
|
| Kas mõnel pixel 8 või 8 pro omanikul veel play stores üles-alla scrollimine läägib? Tundub olevat mingi probla google enda äppidega mis juba telefoni karbist välja võttes installitud.
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pois11
HV Guru
liitunud: 11.10.2003
|
15.02.2024 08:37:06
|
|
|
Pixel 8 ei toimi automaatne välk või kuidas seda häälestatakse? On kolm valikut, Väljas / siis mingi öö režiimiga A ja sund välk sees. Valides keskmise ei tee üldse välku ja mõtleb jube kaua.
Teistel sama asi või või ainult minul?
|
|
| Kommentaarid: 112 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
109 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dogbert
HV Guru

liitunud: 03.05.2004
|
15.02.2024 10:13:13
|
|
|
Ka Pixel 7 Google Camera äpp eelistab öörežiimi välgu kasutamisele. Kui tahad tingimata välku kasutada, tuleb see käsitsi peale sundida.
Kusjuures öörežiim ei "mõtle" pikalt, vaid kasutades elektroonilist pildi stabiliseerimist kogub pikalt valgust (pikk säriaeg) ja/või teeb tegelikult automaatselt erineva säriga hulga pilte, millest siis kombineerib lõpuks tarkvaraliselt kokku oma öörežiimi pildi.
Kui tahad "klassikalist" hämaras alati välgutavat kaameratarkvara kasutada, kasuta näiteks OpenCamera äppi.
Kusjuures tundub, et see muutus toimus millalgi pärast Pixel 5 ilmumist, nii et Pixel 5 kaamera originaaläpp veel omas autoflashi ja millalgi hilisema uuendusega 2020. aasta lõpus eemaldati autoflash ja asendati automaatse öörežiimiga:
https://xdaforums.com/t/why-did-google-get-rid-of-the-auto-flash-in-the-camera-app.4187321/
_________________ Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus. |
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pois11
HV Guru
liitunud: 11.10.2003
|
15.02.2024 14:35:09
|
|
|
| Siis polegi mõtet tühja tuult taga ajada. Peab lihtsalt ära harjuma ja käsitsi sättima välgu režiimi. Samas müstika, et tänapäeva telefonil automaatset välku ei ole tehase seadetes.
|
|
| Kommentaarid: 112 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
109 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dogbert
HV Guru

liitunud: 03.05.2004
|
15.02.2024 14:57:52
|
|
|
Enamus hämaras tehtud pilte tuleb öörežiimis paremini välja kui välguga. Väga harva on päriselt välku vaja, peamiselt siis kui on vaja valgustada mõnd objekti, mis tagant paistva valguse tõttu jääks muidu liiga pimedaks.
_________________ Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus. |
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Supiplex
HV veteran

liitunud: 11.12.2002
|
15.02.2024 15:46:04
|
|
|
| Dogbert kirjutas: |
| Enamus hämaras tehtud pilte tuleb öörežiimis paremini välja kui välguga. Väga harva on päriselt välku vaja, peamiselt siis kui on vaja valgustada mõnd objekti, mis tagant paistva valguse tõttu jääks muidu liiga pimedaks. |
Ma sekundeerin Dogbertile, minu kogemuses telefoni LED välguna kas ei valgusta üldse midagi või on tulemus nii jube et ei taha pilti vaadatagi. Vanasti ma keerasin välgu lihtsalt kinni, nüüd pole enam vaja sedagi liigutust teha. Kuniks pildi subjekt enam-vähem paigal püsib, tulevad öörežiimist suurusjärgu paremad klõpsud.
_________________ The young lady had an unusual list,
Linked in part to a structural weakness.
She set no preconditions. |
|
| Kommentaarid: 38 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Fugitive
HV vaatleja
liitunud: 12.12.2005
|
24.02.2024 03:04:12
|
|
|
Igapäevaselt kasutasin siiani Galaxy S22 ja töötelefon oli Xiaomi A2 Lite. Viimane kippus kole aeglaseks jääma, seega otsustasin välja vahetada Pixel 8 vastu. Enne ei ole nendega tegemist olnud, seega jagan tähelepanekuid, ehk on kellelegi mõtteaineks enne ostmist.
Olen Pixelt kasutanud nüüdseks tervelt 2 päeva ja mis ei meeldi: telefoni ekraan tundub nagu vetruv või kuidagi plastik näpuvajutuse all, S22-l seevastu vajutades tugev klaas. Samuti kannatab sõrmejälje lugeja selle all, mis ütleb mulle tihti, et vajuta tugevamini. Proovime harjuda.
Ei ole võimalust seadistada märguannete reminderit. Kui oled pelleris või duši all ja keegi sulle helistab, siis ei saa sellest enne teada, kui kunagi suvatsed telefoni vaadata. Samsung oskab teavitada märguandega sätitud intervalli tagant. See on päris tugev miinus.
Ainuke pluss mis siiani välja tuua, on kaamera, mis teeb naturaalsemate värvidega pilte ja noh see lubatud 7a tarkvara uuendusi. Aku tundub ka hetkel suti rohkem kestvat. Muidu minu vaatest telefoni ehituskvaliteet ja vajalikud funktsioonid kalduvad hetkel Samsa poole.
Hetkel proovin veel edasi Pixelit kasutada igapäevase seadmena ja mõelda, et miks see parem on.
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Lord Ami
HV veteran

liitunud: 13.01.2006
|
24.02.2024 09:21:01
|
|
|
Mul 8 Pro ja ekraaniga oli ka sarnane kogemus. Ei oska kirjeldada, kuidagi plastik/õõnes tundus. Koputades ka tunneb vms. Harjusin sellega kiiresti ära, enam ei pane tähele.
Sõrmejälge ei oska kommenteerida, kasutan Face unlock + sõrmejälge. Viimast pimedas (harva).
Nagu paljud telefonid, nõuab ka see veidi kasutust, et aku "ära optimeerida". Aku saad minu kogemusel paremaks nii, kui teed kõik uuendused ära ja jätad telefoni ööseks WiFi+laadija taha. See peaks sisemised optimeerimised jm triggerima.
|
|
| Kommentaarid: 57 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
52 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees

liitunud: 27.01.2003
|
28.02.2024 16:11:15
|
|
|
| Sai peresse üks Pixel 7 veel võetud, tundus selles hinnaklassis (440 eur) parim overall telefon?
|
|
| Kommentaarid: 373 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
313 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tauio111
HV vaatleja

liitunud: 23.10.2010
|
04.03.2024 22:31:54
|
|
|
Android 14 QPR2 (March Feature Drop) stable release väljas
Elisa ja Tele2(neile peab kirjutama vms, et numbril aktiveeritaks) VoWifi peaks nüüd toimima, proovige üle
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
alpha
HV veteran

liitunud: 04.12.2002
|
05.03.2024 10:07:28
|
|
|
| Tele2 wowifi jaoks peab teenindust külastama
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
krist2an
HV veteran

liitunud: 24.08.2008
|
05.03.2024 12:02:31
|
|
|
Sai ka Pixel 8 senise Mi 10T Pro asemele võetud ja seni olen küll rahul. Veidi harjumatu on väiksema telefoni peale minna, kuid käes püsib see palju paremini. Samas ekraan on ikka üle prahi ning kaamera on ikka suur samm edasi.
_________________ Custom 3d-prinditud mATX / ITX / APU case - http://bit.ly/4kIJQZs |
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
41 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pois11
HV Guru
liitunud: 11.10.2003
|
06.03.2024 08:59:29
|
|
|
| Mis mudelist alatest on Telias VoLTE toimiv ilma ise midagi tegemata? Oli see Pixel 6 ja 6a või alates pixel 7?
|
|
| Kommentaarid: 112 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
109 |
|
| tagasi üles |
|
 |
spongerdan
HV kasutaja

liitunud: 27.01.2007
|
06.03.2024 09:05:47
|
|
|
| pois11 kirjutas: |
| Mis mudelist alatest on Telias VoLTE toimiv ilma ise midagi tegemata? Oli see Pixel 6 ja 6a või alates pixel 7? |
Pixel 6
|
|
| Kommentaarid: 35 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KoldK
HV veteran

liitunud: 05.07.2011
|
06.03.2024 15:42:22
|
|
|
Ei suuda otsustada kas võtta tavaline Pixel 8 või Pixel 8 Pro... Hinnavahe on hetke seisuga ~250 €.
Kas on seda lisa 250 € väärt? Plaan on pikemalt peatuma jääda Pixeli peal.
Pixel 8 kasuks räägib kompaktsus, aga 8 Pro ka omad eelised...
|
|
| Kommentaarid: 46 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
40 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Lord Ami
HV veteran

liitunud: 13.01.2006
|
06.03.2024 18:12:29
|
|
|
Peaks olema parem aku, aga tõtt-öelda ma seda 5x zoom lensi niivõrd palju ka ei kasuta. Arvasin, et rohkem Reisidel samas vaieldamatult hea kaaslane
Iste ostsin FB Marketplace'ist 900ga. Praegu on üks uus saadaval 750ga.
|
|
| Kommentaarid: 57 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
52 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dogbert
HV Guru

liitunud: 03.05.2004
|
07.03.2024 10:58:04
|
|
|
Lihtsalt märkuseks, et nii mitte-Pro Pixel 7 kui 8 omavad 2x zoomi, millest suurel osal piltidest piisab.
See on siis see nn kadudeta, suure sensori keskelt tehtav 1:1 crop zoom.
Ilma zoomita pildid on tehtud terve sensori pinnalt ja siis vähendatud 2:1
_________________ Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus. |
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
buteobuteo
HV kasutaja

liitunud: 05.08.2007
|
07.03.2024 14:19:14
|
|
|
| tauio111 kirjutas: |
Android 14 QPR2 (March Feature Drop) stable release väljas
Elisa ja Tele2(neile peab kirjutama vms, et numbril aktiveeritaks) VoWifi peaks nüüd toimima, proovige üle |
Vastu tänast sai teliast elisasse ümber kolitud ja vowifist pole enam haisugi pixel6ga
Telias kõik toimis
|
|
| Kommentaarid: 57 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
52 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vortex
HV veteran

liitunud: 02.02.2003
|
07.03.2024 14:26:51
|
|
|
| Kas see mitte ainult Pixel 7 ja 8 seeriatele ei olnud teistel operaatoritel?
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
37 |
|
| tagasi üles |
|
 |
infect
Kreisi kasutaja

liitunud: 02.10.2012
|
07.03.2024 17:45:15
|
|
|
| vortex kirjutas: |
| Kas see mitte ainult Pixel 7 ja 8 seeriatele ei olnud teistel operaatoritel? |
Ma ka liikusin tagasi. Olin Piksel 7-ga Elisas. 5g ja vowifit jne polnud.
Siit lugesin, et uuendsuega tuli Elisasse/Tele2-te vms.
Nüüd nädal Elisa klient jälle. Pole VoWifit
|
|
| Kommentaarid: 25 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pois11
HV Guru
liitunud: 11.10.2003
|
07.03.2024 18:27:44
|
|
|
| infect kirjutas: |
| vortex kirjutas: |
| Kas see mitte ainult Pixel 7 ja 8 seeriatele ei olnud teistel operaatoritel? |
Ma ka liikusin tagasi. Olin Piksel 7-ga Elisas. 5g ja vowifit jne polnud.
Siit lugesin, et uuendsuega tuli Elisasse/Tele2-te vms.
Nüüd nädal Elisa klient jälle. Pole VoWifit |
VoWifi tugi oli vist betas.. ametlikult pole veel uuendused telefonidesse jõudnud.
|
|
| Kommentaarid: 112 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
109 |
|
| tagasi üles |
|
 |
buteobuteo
HV kasutaja

liitunud: 05.08.2007
|
08.03.2024 21:51:58
|
|
|
| infect kirjutas: |
| vortex kirjutas: |
| Kas see mitte ainult Pixel 7 ja 8 seeriatele ei olnud teistel operaatoritel? |
Ma ka liikusin tagasi. Olin Piksel 7-ga Elisas. 5g ja vowifit jne polnud.
Siit lugesin, et uuendsuega tuli Elisasse/Tele2-te vms.
Nüüd nädal Elisa klient jälle. Pole VoWifit |
Paar päeva tagasi kirjutasin klienditoele, täna helistati ja väideti, et nüüd on nende poolt ka aktiveeritud.
|
|
| Kommentaarid: 57 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
52 |
|
| tagasi üles |
|
 |
infect
Kreisi kasutaja

liitunud: 02.10.2012
|
09.03.2024 23:25:46
|
|
|
| buteobuteo kirjutas: |
| infect kirjutas: |
| vortex kirjutas: |
| Kas see mitte ainult Pixel 7 ja 8 seeriatele ei olnud teistel operaatoritel? |
Ma ka liikusin tagasi. Olin Piksel 7-ga Elisas. 5g ja vowifit jne polnud.
Siit lugesin, et uuendsuega tuli Elisasse/Tele2-te vms.
Nüüd nädal Elisa klient jälle. Pole VoWifit |
Paar päeva tagasi kirjutasin klienditoele, täna helistati ja väideti, et nüüd on nende poolt ka aktiveeritud. |
Igale ühele eraldi või nendel süüsteemselt?
|
|
| Kommentaarid: 25 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
buteobuteo
HV kasutaja

liitunud: 05.08.2007
|
10.03.2024 13:43:24
|
|
|
Elisal süsteemselt, iseteeninduses ka nüüd näha
Spoiler 
pixel6 vowifit ikka käima ei saa
|
|
| Kommentaarid: 57 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
52 |
|
| tagasi üles |
|
 |
infect
Kreisi kasutaja

liitunud: 02.10.2012
|
10.03.2024 16:34:18
|
|
|
| buteobuteo kirjutas: |
Elisal süsteemselt, iseteeninduses ka nüüd näha
Spoiler 
pixel6 vowifit ikka käima ei saa |
Peab ikka igaüks anumas käima seda aktiveerimist.
Teenus on tasuta.
|
|
| Kommentaarid: 25 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Level
HV veteran
liitunud: 06.03.2003
|
10.03.2024 18:45:05
|
|
|
Kõigil vist mitte. Ma sellist kohta pole veel näinud.
_________________ www.ohutuspartner.ee Teie partner ohutusalal |
|
| Kommentaarid: 69 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
58 |
|
| tagasi üles |
|
 |
olafsand
HV Guru

liitunud: 07.09.2007
|
10.03.2024 22:22:23
|
|
|
| Level, klient peab pöörduma sooviga ja siis lülitatakse sisse.
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tauio111
HV vaatleja

liitunud: 23.10.2010
|
11.03.2024 19:02:49
|
|
|
Vaatasin just confifailid üle, VoWifi on Elisal ja Tele2l ainult Pixel 7 ja edasi, seega Pixel 6 on väljas aga vähemalt VoLTE ja 5G peaks ikka toimima.
Soome Elisa, Telia, DNA kõigil VoWifi olemas seega äkki võtab veel aega.
Settings alt tuleb see ka käsitsi sisse lülitada ning sealt valida prioriteet kas helistad üle Wi-Fi või üle mobiililevi.
VoWifi nagu ka VoLTE eraldi ikooni staatuseribale ei tekita aga operaatori nimi muutub nt. "Telia Wi-Fi Calling" ja kõnelogis peaks Wifi ikooni näitama kõne kõrval.
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Robska
HV kasutaja

liitunud: 07.10.2006
|
11.03.2024 22:31:49
|
|
|
| Pixel 6a, telia ja kuu või enam juba wifi ja HD märgid kõnelogis. Pole ise midagi aktiveerinud ega lasknud seda teha.
|
|
| Kommentaarid: 19 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
19 |
|
| tagasi üles |
|
 |
crycx
HV kasutaja
liitunud: 06.04.2012
|
12.03.2024 10:15:21
|
|
|
| tauio111 kirjutas: |
Vaatasin just confifailid üle, VoWifi on Elisal ja Tele2l ainult Pixel 7 ja edasi, seega Pixel 6 on väljas aga vähemalt VoLTE ja 5G peaks ikka toimima.
Soome Elisa, Telia, DNA kõigil VoWifi olemas seega äkki võtab veel aega.
Settings alt tuleb see ka käsitsi sisse lülitada ning sealt valida prioriteet kas helistad üle Wi-Fi või üle mobiililevi.
VoWifi nagu ka VoLTE eraldi ikooni staatuseribale ei tekita aga operaatori nimi muutub nt. "Telia Wi-Fi Calling" ja kõnelogis peaks Wifi ikooni näitama kõne kõrval. |
Mina pole oma Pixel 6 peal küll 5G veel märganud, peale QPR3-e pole isegi Eelistatud võrgutüüpide valikus enam 5G varianti.
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Siim4k
HV vaatleja
liitunud: 08.07.2017
|
12.03.2024 10:52:33
|
|
|
Kas Pixel 8 Pros saab kasutada kahte eSim korraga. Telia ja Elisa.
Üritasin Pixel 6st füüsilist nano SIM-kaarti ümber tōsta, ning Pixel 8 karjus, et see Sim not supported. Ehk sis nano ja nano kaartidel on ka vahe.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
alpha
HV veteran

liitunud: 04.12.2002
|
12.03.2024 11:18:54
|
|
|
| Siim4k kirjutas: |
Kas Pixel 8 Pros saab kasutada kahte eSim korraga. Telia ja Elisa.
Üritasin Pixel 6st füüsilist nano SIM-kaarti ümber tōsta, ning Pixel 8 karjus, et see Sim not supported. Ehk sis nano ja nano kaartidel on ka vahe. |
| tsitaat: |
| The Pixel 8 and Pixel 8 Pro are designed to support only Class C SIM cards, which operate at 1.8V. Therefore, using Class A (5.0V) or Class B (3.0V) SIM cards with these devices will result in an error message, advising users to switch to a newer SIM card compatible with the 1.8V specification. |
Telli operaatorilt uus sim.
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|