Avaleht
uus teema   vasta Vaidlused »  Võitlustanner »  Konsoolid vs PC märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 110, 111, 112 ... 139, 140, 141  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Millega mängid?
Ainult konsooliga
12%
 12%  [ 50 ]
Rohkem konsooli kui PC-ga
8%
 8%  [ 34 ]
50/50
6%
 6%  [ 24 ]
Rohkem PC kui konsooliga
15%
 15%  [ 61 ]
Ainult PC-ga
57%
 57%  [ 231 ]
hääli kokku : 400

autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
Aeron
HV Guru
Aeron

liitunud: 11.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 23.02.2024 12:33:51 vasta tsitaadiga

eShelobik, mina pole ka average gamer ja selle pärast ma neid numbreid laest ei võtagi.
Millenialid kulutatavad 1032 usd per aasta, see on mõõdetud fakt, mitte minu fantaasia.
Ainuke küsimus, mida küsida on ,et mida sa siis saad ühe või teise platvormi peal selle ca 1000 USD-ga aastas...
Spoiler Spoiler Spoiler


Mis puutub nüüd võrdlemisse mängu hindade osas, siis peaks ikka lähtuma soodsaimast hinnast, mis lihtsa vaevaga kättesaadav on.
AKS pakub kõikide platvormide võtmeid, lihtsalt fakt on see, konsoolidele ei ole selliseid soodukaid nagu PC-le on. Mina olen kõikides oma võrdlustes vaadanud ainult AKS pakkumisi kõigi platvormide lõikes.

Siidiuss me ei võta hetkel teadlikult arvesse seda, et PC-ga saad ka igapäeva tööd teha. Vaatleme neid ikkagi ainult gaming aspektist ja selliselt, et kasutaja ostab endale single purpose masina. Muud moodi pole üldse pointi. Mul on tööandjal töövahendite hankimiseks toetus ja saaksin pmt osta gaming pc ja selle hind oleks 0 või veel enam, kuna teenin sellega, siis pmt on PC mulle kasumlik seade. Seda ei peaks normiks tegema mingi nurga alt.
Mobiili, kui dedicatged gaming seadme kohta ütleks, et kui sul on korralik wifi või kaabli adapter mobiili jaoks Nvidia pilveteenus, siis 110 € on 6 kuud ja 220 € aasta ning 7 aasta peale seega 1540 € sellisel tasemel:
Spoiler Spoiler Spoiler

Ma olen täna juba oma kulutsed PC peale teinud ja mulle meeldib nokitseda ka, aga tbh, olles seda tasuta tieri juba testinud ütleks, et kogemus on tegelt nii hea, et realistlikult gaming pc-d vaja ei ole (peaks mingit mp fpsi testima, et lõplikult hinnata, aga seni testitu põhjal). Minule on 8h session mõnikord probleemiks ja ma pole kõiki oma use case läbi mõelnud; aga hind on suht sama kui korraliku PC ehitamine 7 aasta lõikes ning sama moodi saad mänge ja gamepassi sinna peale võtta, seega tegelt täiesti mõeldav lahendus.

PS! Nt uutele LG telekatele peaks olema GFNow sisse ehitatud ja saad ilma mobiilita otse telekasse 4k 120 FPS striimida. Pole testinud kas raud seda hästi jooksutab ka, aga pmt 4k 120 FPS kogemus peaks olema.
Link: https://www.nvidia.com/en-eu/geforce-now/memberships/ . Isegi tasuta tier oli suht ok kui viimati testisin.
Spoiler Spoiler Spoiler

Ma ütleks, et puhtaim elamus. Ei mingit müra, kasti etc. Suht kindel, et 90%-le inimestest täiesti ammendav lahendus.

_________________
Võib öelda,et ma olen liigselt enesekeskne,aga mind see ei häiri
Tulge kõik HV rahvaga jalkat mängima!
|
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 25.02.2024 19:02:55 vasta tsitaadiga

The PS5 GPU in PC Form? Radeon RX 6700 In-Depth - Console Equivalent PC Performance?
Spoiler Spoiler Spoiler


PS5 vs RTX 3060/4060/2070 Super - Mainstream GPU vs Console Benchmarks
Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
17/1/2023, Scart: "Selle sajandi senise möödunud aja üks suuremaid skandaale on hetkel lahti rullumas..."
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Aeron
HV Guru
Aeron

liitunud: 11.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 26.02.2024 12:43:45 vasta tsitaadiga

Head videod ja võtavad selle perf taseme arutelu kenasti kokku ka.
2070Super,3060, 6700 on console level ja 4060 on tiba kiirem. Mäluga on üksikutel puhkudel ikalus natuke.
Vaatasin FB marketplace-is saab 2070 superi hetkel 150 € , suht hea value!

_________________
Võib öelda,et ma olen liigselt enesekeskne,aga mind see ei häiri
Tulge kõik HV rahvaga jalkat mängima!
|
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002




sõnum 26.02.2024 14:09:49 vasta tsitaadiga

https://twitter.com/Chris_Dring/status/1761106146809487566

Oleks eeldanud, et esimene Sony shooter üle mitme aasta reaalselt müüks ka rohkem kui PC-peal koopiaid liigutab.
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Aeron
HV Guru
Aeron

liitunud: 11.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 01.03.2024 17:40:23 vasta tsitaadiga

Aeron kirjutas:
https://blog.playstation.com/2024/02/22/coming-soon-to-ps-vr2-zombie-army-vr-little-cities-bigger-wanderer-the-fragments-of-fate-the-wizards-dark-times-brotherhood-and-more/
tsitaat:
Also, we’re pleased to share that we are currently testing the ability for PS VR2 players to access additional games on PC to offer even more game variety in addition to the PS VR2 titles available through PS5. We hope to make this support available in 2024, so stay tuned for more updates.


Kõlakad olid varem juba, aga see vist on nüüd esimene nö ametlik teadaanne. 2024 PSVR läheb PC peale.

Also...

Link

Tbh, mulle natuke meeldib see mõte, et me ikka vaatame ikkagi ainult eelarvet.
Päeva lõpus on igaühel mingi hulk ja raha on ning küsimus, mida on võimalik selle raha eest saada. Ei ole põhjust leiutada mingeid lambi piiranguid.

Also, paistab, et ma pole ainuke, kellele on Arci arengud silma jäänud!

_________________
Võib öelda,et ma olen liigselt enesekeskne,aga mind see ei häiri
Tulge kõik HV rahvaga jalkat mängima!
|
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 01.03.2024 19:22:22 vasta tsitaadiga

Läks 500 eest "PS5 killerit" ehitama, aga oma videoga tõestas, et see pole võimalik.
Ma ei saa aru, kust otsast on aus või loogiline võrrelda tutikat konsooli ja vanadest juppidest arvutiga? Ja siis muidugi see, et kontrollerit hinnale ei lisatud, legaalse Windowsi hinda ammugi mitte.
Et mängud üldse jookseks, oli vaja BIOS-is XMP profiil, Above 4G Decoding, Resize Re-Bar Support näppida. Uusimad draiverid ei töötanud - HDR puudus ja ühte proovitud mängu polnudki võimalik tänu crashimisele mängida. See video oli pigem hea näide-meeldetuletus, miks konsooli PC-le eelistada. Paarimees tal kõrval mängis kui Linus arvutiprobleemidega tegeles. Graafikasätete timmimine, et mäng võimalikult hästi jookseks, mis on konsoolil eelnevalt ära tehtud.
Ja lõpuks, kõigele vaatamata, ei jooksnud mängud "PS5 killeril" paremini?

Nüüd ma saan aru, miks kasutatud PS5-ga ei võrreldud icon_smile.gif
Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
17/1/2023, Scart: "Selle sajandi senise möödunud aja üks suuremaid skandaale on hetkel lahti rullumas..."


viimati muutis SKG 02.03.2024 14:51:39, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vondur
Kreisi kasutaja
Vondur

liitunud: 31.01.2006




sõnum 01.03.2024 19:53:47 vasta tsitaadiga

SKG, tegelikult pole "PS5 killerile" Windowsit vaja, sest tasuta SteamOSi all töötavate mängude valik paneb ilma Windowsitagi Sony mängudelistile pika puuga ära ning ikka ja jälle unustad sa, et konsooliga samas hinnaskaalas PC mängib samasid mänge mida konsool ja tihti kvaliteetsemalt, mängud on soodsamad, tagasiulatuv tugi mängudele on olemas, mängude valik on suurem ja oluliseks lisaboonuseks on kõik see, mida arvuti suudab, aga konsool mitte. Töö, õppimine, meelelahutus, ostlemine, pangandus jne. Ma ei saagi aru, miks sa nii veriselt PC kui konsooli alternatiivi vastu sõdid.
_________________
Lugupeetud AHV, enne kui vaidlema hakkad, mõtle hästi järgi, kas see ikka on tark mõte...
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 01.03.2024 20:48:24 vasta tsitaadiga

Vondur, et "PS5 Killer" olla, siis peab arvuti neid asju konsoolist märkimisväärselt paremini tegema. Antud video tõestas vastupidist. Tuleb kokku osta vana ja kohati katkine ning kasutatud raud, mil kõigele lisaks puudub garantii. Isegi kui see raud koos toimib ja softprobleemide tõttu näkku ei pane, jäi PS5 Killer nägemata., ~200 eurose second hand PS5-ga, mis oleks ausam olnud, ei soovitud millegi pärast võrrelda.
Sõdin? icon_lol.gif

_________________
17/1/2023, Scart: "Selle sajandi senise möödunud aja üks suuremaid skandaale on hetkel lahti rullumas..."
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Auron
HV Guru
Auron

liitunud: 19.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 01.03.2024 20:52:37 vasta tsitaadiga

Vondur, kõik õige aga kuidagi on siin nii nüüd välja kujunenud, et PC puhul ei tohi ühtegi lisa head omadust arvesse võtta vaid peab võrdlema aint mängumasinana - lisaks peab PC korpus olema mm pealt samasuur ja samat värvi jne. muidu "ei sobi" icon_biggrin.gif

Puhtalt võtta seadme enda hinda ja siis võrrelda üks ühele on juba seetõttu tobe, et konsooli müüakse ikkagi äriplaaniga kus seade ise liigub väikse kasuga ja kasum teenitakse muuga ehk kallimad mängud, igast premium subscriptionid jne.
Kommentaarid: 150 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 127
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HPN
HV veteran
HPN

liitunud: 26.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 02.03.2024 11:21:46 vasta tsitaadiga

PlayStation Plus Game Streaming vs Xbox xCloud: Image Quality/Lag Face-Off
Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
/digitaalselt allkirjastatud/
Kommentaarid: 44 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 43
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Laifstaile
Kreisi kasutaja

liitunud: 17.05.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 02.03.2024 11:30:07 vasta tsitaadiga

Kokkuvõtvalt...
xbox pakub vähem pildi ilu, kuna pilt surutakse kokku...
xbox on väiksema imput lagiga fps mängudes...
egas seal midagi muud ei olegi
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 02.03.2024 13:14:32 vasta tsitaadiga

Polnud konsoolide järelturu hindu enne vaadanud... saab isegi tutikaid sellise hinnaga (300) icon_eek.gif
tsitaat:
Xbox Series X
Forza Horizon
Extra Wireless Controller
Brand new, never opened, unwanted gift

https://www.facebook.com/marketplace/item/777572860924768/

_________________
17/1/2023, Scart: "Selle sajandi senise möödunud aja üks suuremaid skandaale on hetkel lahti rullumas..."
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SirAskAlot
Kreisi kasutaja

liitunud: 19.03.2011




sõnum 02.03.2024 13:26:19 vasta tsitaadiga

SKG kirjutas:
Vondur, et "PS5 Killer" olla, siis peab arvuti neid asju konsoolist märkimisväärselt paremini tegema. Antud video tõestas vastupidist. Tuleb kokku osta vana ja kohati katkine ning kasutatud raud, mil kõigele lisaks puudub garantii. Isegi kui see raud koos toimib ja softprobleemide tõttu näkku ei pane, jäi PS5 Killer nägemata., ~200 eurose second hand PS5-ga, mis oleks ausam olnud, ei soovitud millegi pärast võrrelda.
Sõdin? icon_lol.gif


Ma sain aru , et PS5 pidi maailmas kõikse parem asi olema. Sa ütled , et inimesed on valmis sellest vabatahtlikult loobuma mingi 200 euro eest.
Selline käitumine ei viita küll sellele, et ps5 mingi ihaldatud ese oleks. Pigem viitab see sellele, et rumalad inimesed tõmmati reklaami ja hypega lohvikusse ja nüüd üritavad nad mingi osagi oma rahast tagasi saada.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Aeron
HV Guru
Aeron

liitunud: 11.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 02.03.2024 13:41:55 vasta tsitaadiga

Mis sellesse Linuse 500 usd ps5 killer veideosse puutub, siis ma olen selles suhtes, pigem nõus SKG-ga, et mingit retsi PS5 killingut seal videos ei toimunud.
Teisalt, need platvormid ongi nii erinevad, et 1:1 võrdlemist teha ongi väga väga keeruline.
Selge on see, et ühest vastust sellele küsimusele ei ole selles mõttes olemas, et iga inimese use case on individuaalne ning eelistused/prioriteedid ka ning ükski seade ei saa kõigile ideaalne fit olla.
Mida aga saab vaadata on erinevate - siiski fiktiivsete - use caseide puhul TCO (total cost of ownership) ja see vb mingi pildi maalib, aga on päris suur ettevõtmine kui aus olla.

Toon näite:
Light casual gamer, mängib nädalas a la 10h, ning paari erinevat causal mängu ja oletame, et iga paari kuu tagant vahetab mänge. Ehk siis aasta peale mängib oletme ~ 550h ja keskmiselt 1 casual mäng kuus (Oletame, et see maksab mingi 10-15 €).
Tegelt võiks siia juurde võtta ka tema muud vajadused ja elustiili jpm, et kogu tema digivajadusi vaadata ühtselt ning siis mõelda, milliste seadmetega, tal oleks kõige soodsam oma vajadusi rahuldada või hoopis teha hinnatasemed, mille juures saaks võrrelda , mida ta saab ühest või teisest leerist.

Teine võiks olla nö core gamer, kes mängib mingi 40+h nädalas ja mitut "korralikku mängu kuus". Ehk siis aasta peale mängib oletame ~2200h ja keskmiselt kuus 1 uut mängu (oletame,et see maksab pc peale 40-45 €, konsooli peale 15-20% rohkem)
Ka tema elustiili ja muud vajadused võiks siia kõrvale võtta ja vaadata kuidas need ühe või teise leeriga kokku sobivad ja milline see kooslus lõpuks oleks. Mida saaks mis hinnataseme juures jne.

Sellised mudeleid võiks tegelt olla õige mitu erinevat, et kataks paljud kasutaja tüübid ära ja igaüks saab siis valida sealt sellise, milline talle kõige sarnasem on ning omad järeldused teha.

_________________
Võib öelda,et ma olen liigselt enesekeskne,aga mind see ei häiri
Tulge kõik HV rahvaga jalkat mängima!
|

viimati muutis Aeron 02.03.2024 15:38:52, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 02.03.2024 14:49:46 vasta tsitaadiga

SirAskAlot kirjutas:
SKG kirjutas:
Vondur, et "PS5 Killer" olla, siis peab arvuti neid asju konsoolist märkimisväärselt paremini tegema. Antud video tõestas vastupidist. Tuleb kokku osta vana ja kohati katkine ning kasutatud raud, mil kõigele lisaks puudub garantii. Isegi kui see raud koos toimib ja softprobleemide tõttu näkku ei pane, jäi PS5 Killer nägemata., ~200 eurose second hand PS5-ga, mis oleks ausam olnud, ei soovitud millegi pärast võrrelda.
Sõdin? icon_lol.gif


Ma sain aru , et PS5 pidi maailmas kõikse parem asi olema. Sa ütled , et inimesed on valmis sellest vabatahtlikult loobuma mingi 200 euro eest.
Selline käitumine ei viita küll sellele, et ps5 mingi ihaldatud ese oleks. Pigem viitab see sellele, et rumalad inimesed tõmmati reklaami ja hypega lohvikusse ja nüüd üritavad nad mingi osagi oma rahast tagasi saada.

Miks sa nii aru said või mis täpsemalt sellistele järeldustele viis?

_________________
17/1/2023, Scart: "Selle sajandi senise möödunud aja üks suuremaid skandaale on hetkel lahti rullumas..."
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SirAskAlot
Kreisi kasutaja

liitunud: 19.03.2011




sõnum 02.03.2024 15:45:36 vasta tsitaadiga

SKG kirjutas:

Miks sa nii aru said või mis täpsemalt sellistele järeldustele viis?


... sa siis tegid ainult näo et tahad võidelda ?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 02.03.2024 17:05:12 vasta tsitaadiga

SirAskAlot kirjutas:
SKG kirjutas:

Miks sa nii aru said või mis täpsemalt sellistele järeldustele viis?


... sa siis tegid ainult näo et tahad võidelda ?

Utreerid ja mõtled asju välja. Vastasel juhul viita, kus midagi sellist öeldud oleks.

_________________
17/1/2023, Scart: "Selle sajandi senise möödunud aja üks suuremaid skandaale on hetkel lahti rullumas..."
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SirAskAlot
Kreisi kasutaja

liitunud: 19.03.2011




sõnum 02.03.2024 18:55:57 vasta tsitaadiga

SKG kirjutas:
SirAskAlot kirjutas:
SKG kirjutas:

Miks sa nii aru said või mis täpsemalt sellistele järeldustele viis?


... sa siis tegid ainult näo et tahad võidelda ?

Utreerid ja mõtled asju välja. Vastasel juhul viita, kus midagi sellist öeldud oleks.


Vabandust, härra.


Ma jäin muidu selle 200 eurose hinna mainimise peale mõtlema. Mis hinnaga ma omale oleks nõus PS5 muretsema. Lõpuks jõudsin järelduisele, et võibolla ei võtaks isegi tasuta. PS5e peal ei ole mdiagi mida ma mängida tahaks. Ja ma ei näe lähitulevikus midagi tulemas ka.Seda vanemat tehnilist kola on riiulite peal juba piisavalt vedelemas.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vondur
Kreisi kasutaja
Vondur

liitunud: 31.01.2006




sõnum 02.03.2024 19:37:14 vasta tsitaadiga

SKG, see teema siin asub alamfoorumis nimega Võitlustanner ja siin käibki võitlus! icon_biggrin.gif Ma pole ammu konsoolituru hinnasilte uurinud ja mind panid hämmastama sinu poolt välja toodud PS5 järelturu hinnad... PS5 on ju viimase konsoolipõlvkonna parim konsool, miks teda nii odavalt müüakse? Tavaliselt langeb järelturul mingi eseme hind siis, kui ta on osutunud kasutuks, inimestel ostuhuvi puudub ja asjast on vaja kiiresti lahti saada. Heade, mugavate, kasulike ja parimate asjade puhul seda tavaliselt ei juhtu.
_________________
Lugupeetud AHV, enne kui vaidlema hakkad, mõtle hästi järgi, kas see ikka on tark mõte...
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Laifstaile
Kreisi kasutaja

liitunud: 17.05.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 02.03.2024 22:16:26 vasta tsitaadiga

Sest PS5 peal ei ole väga palju "system seller" mänge pidevalt peale tulemas...
mängid enda Spiderman2 ära ca 10h et läbi teha...FF7 aga kui see ei kõneta...
Vanematest GT jällegi auto sõit ei ole kõigile...ja Helldiver2 tuli ja võitis aga üksi väga ei grindita seda see rohkem team player game...
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vondur
Kreisi kasutaja
Vondur

liitunud: 31.01.2006




sõnum 02.03.2024 22:39:43 vasta tsitaadiga

Laifstaile, tundub tõesti, et konsoolide viimase paarikümne aasta suurim müügiargument, eksklusiivid, enam ei tööta. Rohkem "fun gadget" kui konsool Switch on siin küll erandiks, aga erand kinnitab reeglit. Kui sa saad natukenegi arvestatava rauaga PCst teha konsoolist võimekama masina ja lasta selle peale Steami ja Epic Store üüratu mängude valiku, siis sinna kõrvale polegi mõtet omada teleka kõrval konutavat tolmumagnetit, et mängida aasta jooksul paari eksklusiivi.
_________________
Lugupeetud AHV, enne kui vaidlema hakkad, mõtle hästi järgi, kas see ikka on tark mõte...
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 03.03.2024 00:07:08 vasta tsitaadiga

Vondur kirjutas:
SKG, see teema siin asub alamfoorumis nimega Võitlustanner ja siin käibki võitlus! icon_biggrin.gif Ma pole ammu konsoolituru hinnasilte uurinud ja mind panid hämmastama sinu poolt välja toodud PS5 järelturu hinnad... PS5 on ju viimase konsoolipõlvkonna parim konsool, miks teda nii odavalt müüakse? Tavaliselt langeb järelturul mingi eseme hind siis, kui ta on osutunud kasutuks, inimestel ostuhuvi puudub ja asjast on vaja kiiresti lahti saada. Heade, mugavate, kasulike ja parimate asjade puhul seda tavaliselt ei juhtu.

Mind ei üllata, et kasutatud asju poole hinnaga müüakse. Facebook Marketplace ongi selline, kus kiirelt lahti saada ja pole nagu HV foorum, kus igast viimast senti taga aetakse ja kasutatud asja eest kõrget hinda küsitakse.
Siin kandis saab uue PS5 Slim kallima disc versiooni + mängu poest 470 eest kätte. Seega, miks peaks keegi kasutatud konsooli eest üle 300 maksma?
Spoiler Spoiler Spoiler

Amazonis on Digital Edition 449 eur
https://www.amazon.de/-/en/9577294/dp/B0CLTBHXWQ/


PS5 müügikuulutustest, loodetavasti vastab sinu küsimusele:

I'm just selling it because I don't have enough time to play and besides tomorrow I'm going on vacation so I preferred to get rid of it

PlayStation 5 for sale basically brand new need gone as I’ve no more time for it comes with 2 controllers also

Selling at a lower price as it was an unwanted Christmas Gift

I'm selling my Playstation 5 with all accessories. The PS5 is still new and has never been used. I'm selling it because I got it as a gift for my birthday when I already had one.

Brand new unwanted gift €350

Playstation 5 and 2 remotes .1 year old .Selling as moving abroad.

PlayStation 5 got as a present for Christmas has been turned on about 5 times, everything is working perfect and in perfect condition

Used a few times was giving to me as a gift

_________________
17/1/2023, Scart: "Selle sajandi senise möödunud aja üks suuremaid skandaale on hetkel lahti rullumas..."


viimati muutis SKG 03.03.2024 00:12:25, muudetud 2 korda
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Aeron
HV Guru
Aeron

liitunud: 11.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 03.03.2024 00:11:34 vasta tsitaadiga

Nja, pange sellele price tag külge:

Link


Link


Link

_________________
Võib öelda,et ma olen liigselt enesekeskne,aga mind see ei häiri
Tulge kõik HV rahvaga jalkat mängima!
|
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Foxxx
HV veteran
Foxxx

liitunud: 22.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 03.03.2024 00:51:13 vasta tsitaadiga

PC fanaatikute uus taktika. Kui see on kallis, siis järelikult on see väga hea. Kõigil on ilmselt taskus ka kõige viimane iPhone Pro Max samal põhjusel?
Kommentaarid: 51 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Aeron
HV Guru
Aeron

liitunud: 11.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 03.03.2024 02:03:28 vasta tsitaadiga

PC taktika on kogu aeg olnud,et parem on parem. Seda nii pildi kvaliteedis, kaadri sageduses, valikuvabaduses jne.
Konsoolil on olnud läbi aegade mõned argumendid:

1. Hind (tõisema mänguri puhul kes rohkem mänge ostab kergesti ümber lükatav, aga casualide puhul täiesti argument)
2. Eksklusiivid (see on minu arvates alati BS olnud, aga tänapäeval pole see isegi teema enam mitte)
3. Sõbrad (endiselt arguement, kui sõpradel on ps5-d, aga xplay arenguga üha vähem)

Kui sa oled täna selline gamer kes 1+ pärismängu kuus ostab, siis on pc sulle odavam kui konsool. Seda on arvutatud siin n+1 korda.
Kui sa oled more casual gamer, siis on konsool sulle sobiv, sest esiteks sa ei teeni vahet odavamate mängudega tasa ja teiseks sind ilmselt ei koti see natuke parem pilt ka nii palju.

Minu eelmine post mis näitab mänge, mida varem peeti PS eksklusiivideks, platform selleriteks jooksmas pc peal esiteks paremini ja teiseks VR mode-is mida pole isegi konsoolidel.
Mul sai just kahjuks UC4 main game läbi, aga nüüd saan Lost Legecy-t VRis proovida.

_________________
Võib öelda,et ma olen liigselt enesekeskne,aga mind see ei häiri
Tulge kõik HV rahvaga jalkat mängima!
|
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Vaidlused »  Võitlustanner »  Konsoolid vs PC mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 110, 111, 112 ... 139, 140, 141  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.