Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Andmeside ja kõnelevi »  Telia TV märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 2279, 2280, 2281 ... 2287, 2288, 2289  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Kas kavatsed peale järelvaatamise lõppemist tellida salvestusteenust 5€ kuus?
Jah
9%
 9%  [ 49 ]
Ei
42%
 42%  [ 208 ]
Mul juba olemas
38%
 38%  [ 188 ]
Kolin mujale
9%
 9%  [ 47 ]
hääli kokku : 492

autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003




sõnum 01.03.2024 16:27:48 vasta tsitaadiga

RassK kirjutas:
No ja mida siis kirjutati? - selgelt, et pilt ja heli on sünkroonist väljas, mitte et pilt või heli hakiks (paketikadu).


Just.

RassK kirjutas:
X2 mingid queue'd jooksevad umbe sekundiks ja lükkab digiboxi poole paketid järgi, mille peale viimane hetkeks lolliks läheb.


Ja see juhtub ainult siis, kui digiboksil on väljundiks valitud 2160p aga mitte siis kui väljund on 1080p?

Ehk sinu selgitus on, nii kui valid boksis väljundiks 2160p, annab boks sellst ruuterile märku ja "X2 mingid queue'd jooksevad umbe sekundiks ja lükkab digiboxi poole paketid järgi, mille peale viimane hetkeks lolliks läheb."

icon_lol.gif thumbs_up.gif


RassK kirjutas:
Ruuter vahetati ja probleem kadus.


Miks? Sest nagu juba ütlesin, kasutakse teistsugust lahendust selle ruuteriga.

_________________
M: SFP Telia GPON võrgu jaoks - 40€


viimati muutis KillFrenzy 01.03.2024 16:29:12, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 150 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002




sõnum 01.03.2024 16:28:37 vasta tsitaadiga

RassK kirjutas:
No ja mida siis kirjutati? - selgelt, et pilt ja heli on sünkroonist väljas, mitte et pilt või heli hakiks (paketikadu). Ruuter vahetati ja probleem kadus.
Sellele on juba korduvalt ka vastatud doh.gif. Lugemisega probleeme?
KillFrenzy kirjutas:
Aga ilmselt on telekas sõnnik või digiboks rikkis. Sest ruuterist digiboksi läheb täpselt sama striim olenemata sellest kas väljund on 1080p või 2160p.
Miks teise ruuteriga töötab? Kokkusattumus või digiboks on teises reziimis kuna pole telia ruuter. HLS vs. multicast.

_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 162 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 151
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003




sõnum 01.03.2024 16:33:02 vasta tsitaadiga

RassK kirjutas:
Ruuter vahetati ja probleem kadus.


Tegemist on väga levinud loogikaveaga.

Vale põhjus-tagajärje seos
tsitaat:
Kui X juhtub pärast Y juhtumist või X juhtub samal ajal kui Y, ei tähenda see automaatselt, et Y põhjustas X-i. Need võisid juhuslikust kokkusattumusest samal ajal juhtuda. Näide: Kui treenijal esineb alaselja valu juba viis päeva ja ta viiendal päeval rullib seda vahurulliga ning järgmine päev valu enam pole, siis arvab ta kindlalt, et vahurull võttis alaseljast valu ära, kuigi see võib olla lihtsalt kokkusattumus.


RassK kirjutas:
.. kui 2 klienti kurdavad sama muret aga te siin raiute, et ei klient on täis loll ja ei tee lehmal ja elevandil vahet.


2 on tõesti hiigelvalim mille põhjal selliseid järeldusi teha.

_________________
M: SFP Telia GPON võrgu jaoks - 40€
Kommentaarid: 150 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 01.03.2024 16:36:27 vasta tsitaadiga

Probleem on tegelikult Telias, et nad 4K striimi ei suuda pakkuda. Isegi väiksema resoga hakkip.
Kommentaarid: 689 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 532
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002




sõnum 01.03.2024 16:39:23 vasta tsitaadiga

ot:
Betamax kirjutas:
hakkip.
Sest Telias on kukket? icon_lol.gif

_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 162 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 151
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RassK
HV Guru
RassK

liitunud: 17.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 01.03.2024 16:43:25 vasta tsitaadiga

KillFrenzy kirjutas:
Ja see juhtub ainult siis, kui digiboksil on väljundiks valitud 2160p aga mitte siis kui väljund on 1080p?


Ok, selle vea ma võtan omaks. Sellisel juhul vlan suunamine MikroTikil peaks sama probleemi põhjustama, kuna digiboxil upscale algoritm paneb villast / vb koos telekaga kui tekib topelt upscale.

Aga noh suhtumine on siin ikka sama, esimese asjana tembeldatakse täis idioodiks, selle asemel et asjalikult sisusse vaadata.
Mitte, et ma muidugi parem oleks ja samal tasemel vastust võlgu ei jää.


bladerunner kirjutas:
RassK kirjutas:
No ja mida siis kirjutati? - selgelt, et pilt ja heli on sünkroonist väljas, mitte et pilt või heli hakiks (paketikadu). Ruuter vahetati ja probleem kadus.
Sellele on juba korduvalt ka vastatud doh.gif. Lugemisega probleeme?
KillFrenzy kirjutas:
Aga ilmselt on telekas sõnnik või digiboks rikkis. Sest ruuterist digiboksi läheb täpselt sama striim olenemata sellest kas väljund on 1080p või 2160p.
Miks teise ruuteriga töötab? Kokkusattumus või digiboks on teises reziimis kuna pole telia ruuter. HLS vs. multicast.


HLS vs multicast on siililegi selge, küsimus oli, et mis multicasti protsessimisel valesti läheb.
Kommentaarid: 112 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 98
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002




sõnum 01.03.2024 16:44:29 vasta tsitaadiga

RassK kirjutas:
HLS vs multicast on siililegi selge, küsimus oli, et mis multicasti protsessimisel valesti läheb.
... ja sellele on ka juba korduvalt vastatud, et probleem ei saa olla ruuteris ega tolle softis. Probleem on kas digiboksis või sellele järgnevates seadmetes (ressiiver, telekas).

Ruuteri FW ega tolle kondekate tühjenemise kiirus ei puutu asjasse.

_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 162 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 151
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
elukaz
HV Guru
elukaz

liitunud: 06.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 01.03.2024 16:45:16 vasta tsitaadiga

Ei probleem on rumalates inimestes kes tulevad kõiketeadvate foorumlaste intelligentsi solvama.
_________________
Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale.
Kommentaarid: 179 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 145
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RassK
HV Guru
RassK

liitunud: 17.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 01.03.2024 16:53:11 vasta tsitaadiga

Kui 1080p oleks ka sama villast pannud, siis on õhkõrn võimalus. Terve see ruuter on micro queuesid täis, ilmselgelt ruuter üritab udp multicasti kiirelt edasi lükata ja kahandab seda võimalust veelgi. Seega vb tõesti liiga extreme case. Tähendaks seda, et mõlemad otsad on vigased, mis iseenesest poleks võimatu.

Üldiselt on nii, et 90% softi oskab enamus jukusid kirjutada. 99% on juba probleem, 99.9% on juba suur probleem ja veel Real-Time Processing'us. Seega teinekord sul ei olegi rohkem kui käputäis vigaseid kliente.
Kommentaarid: 112 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 98
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
maty
Kreisi kasutaja

liitunud: 11.07.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 01.03.2024 16:53:36 vasta tsitaadiga

RassK kirjutas:
KillFrenzy kirjutas:
Ja see juhtub ainult siis, kui digiboksil on väljundiks valitud 2160p aga mitte siis kui väljund on 1080p?


Ok, selle vea ma võtan omaks. Sellisel juhul vlan suunamine MikroTikil peaks sama probleemi põhjustama, kuna digiboxil upscale algoritm paneb villast / vb koos telekaga kui tekib topelt upscale.


Nüüd mul küsimus selles, miks HLS + 2160p ei esine probleemi? Upscale algoritmi kasutatakse olenemata sellest kas on multicast/HLS või ma eksin?

bladerunner kirjutas:
Kindel et heli-pilt sünkroonist väljas mitte lihtsalt aegajalt jõnksatused pildis? Viimaseid olen märganud ka ise viimasel ajal.
Aga kuna tavakanaleid vaatan minimaalselt siis pole neisse väga süvenenud.

// optika 200/200, X2, VIP-5305


Jah, pilt on helist mõni sekund maas.


viimati muutis maty 01.03.2024 18:31:07, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 73 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RassK
HV Guru
RassK

liitunud: 17.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 01.03.2024 16:58:03 vasta tsitaadiga

HLS paketi sisu on minu meelest erinev, seal tuleb juba mingi P formaadis (nt ala 720p) - 99% seadmetele sobilik striim. Multicast kuni digiboxini tuli vist I formaadis (nt ala 720i). Mis tegelikud väärtused on, seda nüüd peaks küll KillFrenzy 100% paremini teadma.
Seega oleks erinevad moodulid upscale'misel kasutusel.
Kommentaarid: 112 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 98
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003




sõnum 01.03.2024 16:59:01 vasta tsitaadiga

Varem oli erinev fw boksil nende jaoks. Tõstsid telia ruuteri tagamt interneti külge laadis fw.
Vbl on siiani.

Mis karu kõhus toimub, sellele vastust siit kindlasti ei saa.

_________________
M: SFP Telia GPON võrgu jaoks - 40€


viimati muutis KillFrenzy 01.03.2024 16:59:50, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 150 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Etz
HV Guru
Etz

liitunud: 27.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 01.03.2024 17:03:03 vasta tsitaadiga

RassK kirjutas:
HLS paketi sisu on minu meelest erinev, seal tuleb juba mingi P formaadis (nt ala 720p) - 99% seadmetele sobilik striim. Multicast kuni digiboxini tuli vist I formaadis (nt ala 720i). Mis tegelikud väärtused on, seda nüüd peaks küll KillFrenzy 100% paremini teadma.
Seega oleks erinevad moodulid upscale'misel kasutusel.


Ei milleks, ühel juhul teed kõigepealt de-interlace ja siis upscale samamoodi.
Ma küll ei tea mis boksi kõhus toimub aja kõigepealt upscale ja siis de-interlace teha ei oleks lihtsalt väga mõistlik.
Selleks hetkeks pole aga enam tegu ka mitte striimiga, vaid eraldi audio ja videorajaga ning edastusmeetod/protokoll ja krüpto ei puhu siin enam pilli.

Ja striim ei ole alati 720, osad kanalid on ju ka HD's.

_________________
...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen!


viimati muutis Etz 01.03.2024 17:05:43, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 223 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 192
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RassK
HV Guru
RassK

liitunud: 17.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 01.03.2024 17:05:31 vasta tsitaadiga

720 oli näide, ma olen siin teemas mitu korda uuesti otsima tulnud, et mis tegelikud väärtused on, kuna ma neid peast ei tea ja foorumist ka ikkagi ei leia icon_lol.gif

Seda de-interlace'i on ka vist siin samas teemas tuliselt vaieldud. Minu arusaama järgi, see de-interlace ei ole ka päris de-interlace enam vaid julmalt upscale (ehk siis 50% frame'st mõeldakse juurde).
Nüüd ühel juhul on sul 50% infot puudu enne upscale, teisel juhul upscaled terve frame'i.
Kommentaarid: 112 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 98
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Etz
HV Guru
Etz

liitunud: 27.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 01.03.2024 17:17:26 vasta tsitaadiga

RassK kirjutas:
720 oli näide, ma olen siin teemas mitu korda uuesti otsima tulnud, et mis tegelikud väärtused on, kuna ma neid peast ei tea ja foorumist ka ikkagi ei leia icon_lol.gif

Seda de-interlace'i on ka vist siin samas teemas tuliselt vaieldud. Minu arusaama järgi, see de-interlace ei ole ka päris de-interlace enam vaid julmalt upscale (ehk siis 50% frame'st mõeldakse juurde).
Nüüd ühel juhul on sul 50% infot puudu enne upscale, teisel juhul upscaled terve frame'i.


Jah aga ma olen enam kui kindel, et performances on vahe, kui sul on 4x rohkem ridu protsessida, de-interlace jaoks.
See on põhjus ka miks sedapidi tavaliselt ei tehta aga kui arvutusvõimsus pole probleem, siis pole vahet.
Upscale on tehnoloogiliselt lihtsam, lihtsaim meetod on et kuva iga selle ühe pikslit aseme lihtsalt neli ja arvutada polegi midagi vaja... icon_wink.gif

Kuna aga mul juba pikemata ega Teliaga igasugune seos puudub, siis ei hakka spekuleerima, mismoodi seal karu kõhus see asi neil tänapäeval käib.
Fakt on see, et pilt vähegi vaadatav oleks, millegist muust kui Kineskoop telekast, tuleb de-interlace mingis etapis teha.

_________________
...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen!
Kommentaarid: 223 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 192
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RassK
HV Guru
RassK

liitunud: 17.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 01.03.2024 17:20:05 vasta tsitaadiga

No protsessimist aastal 2024 on palju, kõik need lihtsad meetodid, mis aastaid (kümneid) tagasi tehti on juba ammu riiulil. Muidu tulemuseks saad kas uduse või üsna sita pildi.
Muidu võiks öelda, et de-interlace on ka lihtne, paned 2 frame'i kokku ja korras. Siis tekib probleem liikuva pildiga, ok lisame bluri liikuvatele pixlitele käib ka.
Kommentaarid: 112 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 98
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Maldur
HV veteran

liitunud: 02.02.2007




sõnum 01.03.2024 21:26:26 vasta tsitaadiga

Etz kirjutas:
Fakt on see, et pilt vähegi vaadatav oleks, millegist muust kui Kineskoop telekast, tuleb de-interlace mingis etapis teha.

Fakt on see et de-interlace tuleb teha ainult siis kui sisendsignaal on interlaced, kui sisend on P ehk progressive, siis mda sa enam de-interlaced...
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Etz
HV Guru
Etz

liitunud: 27.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 01.03.2024 22:46:30 vasta tsitaadiga

Maldur kirjutas:
Etz kirjutas:
Fakt on see, et pilt vähegi vaadatav oleks, millegist muust kui Kineskoop telekast, tuleb de-interlace mingis etapis teha.

Fakt on see et de-interlace tuleb teha ainult siis kui sisendsignaal on interlaced, kui sisend on P ehk progressive, siis mda sa enam de-interlaced...


Siin enne räägiti 720i signaalist doh.gif
Edu sulle progressive signaali de-interlacemisel, minul sellist ideed igatahes ei tekki.

_________________
...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen!
Kommentaarid: 223 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 192
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
siinus
HV Guru
siinus

liitunud: 20.01.2007




sõnum 02.03.2024 00:29:00 vasta tsitaadiga

720i ei eksisteeri icon_biggrin.gif
Eesti telekanalite väljastused on üldiselt 1080i ja deinterlace toimub kas TV teenusepakkuja süsteemides, või lõppkasutaja seadmes, enamasti see viimane. Kuna HD üleminekuga mindi 1080i peale, siis üleöö progressiveks see niikuinii ei muutu. Alates kaameratest kuni lõppväljastuseni vajab see kogu ahela upgrade nii üüratuid investeeringuid, et ei tasu ära ja enne 4K'le uuendamist seda ilmselt ei juhtugi. Isiklikult kardan et Eestis 4K ei tule, sest lineaarTV's ei teeniks see enam tasa.

_________________
suck less | ANNA MU SAI!
Ma arvasin, et see oli Priit, aga tegelikult oli Tõnu,
Kommentaarid: 66 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 59
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
RassK
HV Guru
RassK

liitunud: 17.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 02.03.2024 01:41:48 vasta tsitaadiga

Sellise tempoga ei tasu see 1080i ka nii varsti ära. Netflixil on vastu panna 4K HDR + Dolby Atmos striimid, kodune statistika on mul ka kõvasti Netflixi poole kaldu juba aastaid.
Telial siin vaevalt midagi teha on. Kunagi naerdi siin ka välja, et Telia ise hakkaks upscale'ima kodukasutajatele pilti paremaks. Praegu on ikka vaja võimalikult head pilditöötlusega telekat, et see ruudukogu vähegi vaadatav oleks.

Või isegi parem kui on väline ja võimsama prosega seade. Nt NVidia Shield TV Pro AI upscale teeb minu meelest paremat pilti kui Sony A95K.
Kommentaarid: 112 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 98
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
siinus
HV Guru
siinus

liitunud: 20.01.2007




sõnum 02.03.2024 02:01:43 vasta tsitaadiga

Siis vaata netflixi.
Praegu saated ja sarjad toodetakse 1080i50 4:2:2 XDCAM 50Mb/s formaadis ja nii ongi. Tele standard. Tahad, nuta jõgi. Paremat ei saa, sest raud (millest enne rääkisin) seab piirid. Ruudukogu on teenusepakkuja teema kui koonerdavad bandwidthis. Telekanalid ise väljastavad pakkimata voo kõigile TV SP'dele..

_________________
suck less | ANNA MU SAI!
Ma arvasin, et see oli Priit, aga tegelikult oli Tõnu,
Kommentaarid: 66 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 59
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
von Wu
HV Guru
von Wu

liitunud: 12.10.2007




sõnum 02.03.2024 02:30:35 vasta tsitaadiga

Kuni Netflixi ja muudesse subtiitreid ei teki (Apple TV-s vist juba on), ei kao telekanalid kuhugi.
Ja parima kvaliteediga telepilt tuleb antenniga. Krt, isegi vanu SD salvestisi vaadates on need kohati parema kvaliteediga kui Interneti vahendusel tulev "HD".
Kommentaarid: 865 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 653
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
siinus
HV Guru
siinus

liitunud: 20.01.2007




sõnum 02.03.2024 04:27:35 vasta tsitaadiga

Eks sigakallid ja töökindlad videoenkoodrid ei saagi pakkuda kvaliteeti mida nt. softis x264 teeks. Aga vat broadcastingus ei käi see asi niisama et tõstame kvaliteeti. Seal enkoodivad asicud.
_________________
suck less | ANNA MU SAI!
Ma arvasin, et see oli Priit, aga tegelikult oli Tõnu,
Kommentaarid: 66 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 59
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Scott
Kreisi kasutaja
Scott

liitunud: 09.08.2016




sõnum 02.03.2024 08:53:38 vasta tsitaadiga

RassK kirjutas:
Ma saan aru, et sa arvad, et iga idioot siin mõtleb, et ruuter võtab selle UDP paketikese täiesti lahti ja paneb tagasi krüpteeritult kokku... aga mõni saab aru ka vähe siiski.


See UDP pakett on transpordikiht, millel ei ole meediasisu krüpteerimisega pistmist. Kas Telia UDP paketti saatmisel oma võtmega täiendavalt krüpteerib ja kliendi juures dekrüpteerib või mitte, ei tea ega pole ka antud juhul oluline. Oluline on teada, et UDP pakett ei ole mingi üks lahutamatu pakett, vaid see sisaldab video, heli, subtiitrite striimi ja muid tehnilisi pakette, nimetatakse sessioonikihiks. Ka selles ei toimu signaali vaatajaõiguste dekrüpteerimist, vaid algatatakse või lõpetatakse sessioone ja organiseeritakse pakettide järjekorda. Kõik see on võimalik, kuna andmepakettide päised pole kunagi krüpteeritud, sest muidu ei saadaks ju aru, mis pakett kuhu minema peab. Alles esituskihis toimub sisu dekrüpteerimine.
Siit nähtub, et video ja audio saab nihkesse minna kogu udp paketi teekonnal, mitte ainult peale dekrüpteerimist.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Etz
HV Guru
Etz

liitunud: 27.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 02.03.2024 12:05:30 vasta tsitaadiga

siinus kirjutas:
720i ei eksisteeri icon_biggrin.gif


Hea teada thumbs_up.gif

_________________
...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen!
Kommentaarid: 223 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 192
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Andmeside ja kõnelevi »  Telia TV mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 2279, 2280, 2281 ... 2287, 2288, 2289  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.