Avaleht
uus teema   vasta Ärifoorumid »  Ära Anda ehk kollektsionääride nurgake »  Soovin saada teema (siia kõik ja vaid reeglitega kooskõlas olevad soovid!) märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 117, 118, 119 ... 122, 123, 124  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 10.02.2024 16:26:37 vasta tsitaadiga

Kast hoiab koos. Kilekott ümber.
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.02.2024 12:20:30 vasta tsitaadiga

Diesel157 kirjutas:
Kuluks ära üks vanema rauaga kast või selle sisu. Miskit ~2000a ringis eusa_think.gif, maybe vaja w9X softi näppida.

Terve, poolik, ainult sisu või lihtsalt eraldi jupid.

Pentium D platvorm jääb liiga uueks?
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
marxveix
HV Guru
marxveix

liitunud: 01.05.2004




sõnum 11.02.2024 13:39:57 vasta tsitaadiga

kellelgi on backplate või io shield üle? Selline, mis siia sobiks, oleks hea.

Kommentaarid: 310 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 270
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kuuli
HV vaatleja

liitunud: 18.07.2005




sõnum 22.02.2024 17:25:26 vasta tsitaadiga

Vedeleb ehk kellelgi töötuna A4 skänner?
_________________
Seitse kuuli nagu Sarajevos...
- - - - - -
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 22.02.2024 17:32:40 vasta tsitaadiga

vedeleb. aga on ühe jukerdava tindiprinteri küljes. vahetasin printerit ja pakkisin selle ka ära. ma mõtlen, et see võiks mahtuda smardi m kasti. äkki oli deskjet 2700 series.

oskab võrku ka skännida. st sa paned ta võrku ning saad veebiliidese kaudu ligi minnes skännida omale masinasse.

_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.02.2024 10:30:14 vasta tsitaadiga

Mingi Canoni LiDE vedeleb Tallinnas. Pole testinud, kas toimib või mitte.
_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Diesel157
HV Guru

liitunud: 03.08.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.02.2024 15:36:38 vasta tsitaadiga

Diesel157 kirjutas:
Kuluks ära üks vanema rauaga kast või selle sisu. Miskit ~2000a ringis eusa_think.gif, maybe vaja w9X softi näppida.

Terve, poolik, ainult sisu või lihtsalt eraldi jupid.

-edit-
Olemas nüüd: Kast, PSU, DDR1, SDRAM, AGP/PCIE videod jne

Üks töökorras cpu, cooler, emaplaat, PCI video kuluks veel ära, et neid võib veel pakkuda. Töökorras, kuna endal on nüüd omajagu DOA kola ja ei oska ära arvata mis otsas häda on eusa_wall.gif
Kommentaarid: 162 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 146
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dijital
HV Guru
Dijital

liitunud: 09.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.02.2024 14:58:59 vasta tsitaadiga

On äkki kellelgi üle sellist audiokaablit: "4-pole male to female" ja just nurgaga varianti nagu sellel pildil:
https://i.ebayimg.com/images/g/4DgAAOSwBWJfWXlT/s-l500.jpg
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Y_S
HV kasutaja
Y_S

liitunud: 04.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.03.2024 16:38:16 vasta tsitaadiga

kellelgi äkki vanaema pööningul vedeleb mõni terava pildiga 17" või 19" CRT monitor? Kui korralik asi pakkuda, võin veidi kompenseerida ka.
_________________
O: vanemaid soundikaarte ISA siinile
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 85
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RCC
HV Guru
RCC

liitunud: 03.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.03.2024 18:00:59 vasta tsitaadiga

10kond meetrit võrgukaablit? otsad pole tähtsad. tlns
_________________
Ära suurenda telia kasumit - lõpeta leping! 20/4 pole eriline max kiirus. 1992 kaaperdas telia neti
Kommentaarid: 185 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 1 :: 147
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Spott
HV Guru
Spott

liitunud: 08.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.03.2024 06:53:34 vasta tsitaadiga

Tere
kellelgi mingit mATX korpust ei vedele? Keila või Tallinn

_________________
Kingitused internetist - NetiKink - tellige endale näiteks HV avatariga ja kasutajanimega tass, t-särk või mõni muu huvitav kingitus sünnipäevaks või muuks tähtpäevaks.
Kommentaarid: 162 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 0 :: 134
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
UrMo20
HV vaatleja
UrMo20

liitunud: 25.01.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.03.2024 09:48:27 vasta tsitaadiga

Tere, kas kellelgi on Tallinnas üle tavalist USB jagajat? 1 Male to 2 Female.
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jkddp
HV veteran
jkddp

liitunud: 22.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.03.2024 11:20:26 vasta tsitaadiga

Tere,
Ega kellelgi ei vedele vanematüübi Lenovo Ideapad 100S-14IBR laadijat?
Andmete järgi on 20V/45W

_________________
Kui vaja joonistada/saagida/hööveldada midagi, võib alati küsida thumbs_up.gif
Kommentaarid: 64 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 62
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xtr
HV Guru
xtr

liitunud: 20.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.03.2024 14:17:15 vasta tsitaadiga

22.01.2024 xtr kirjutas:
Üksikuks jäänud vasak ehk L AirPods Pro otsib kaaslast!

Kui on keegi, kellel on alles jäänud parempoolne ehk R AirPods Pro 2gen, siis olen sellest huvitatud.
Algne kaaslane on siiski kadunud asjade maalt koju naasnud, nüüd vaja kindlaks teha, kas lumerõõmude nautimine on ta tervisele liiga teinud icon_cool.gif
_________________
M: Magic Mouse + Keyboard, MX Master 3S
M: 16GB DDR4, 1TB SSD
Kommentaarid: 330 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 272
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
caramis
HV Guru
caramis

liitunud: 19.09.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.03.2024 14:19:44 vasta tsitaadiga

on kellelgi mõni AIO jahutuseraibe üle? ostuteemaga väga ei õnnestu, küsin siis tasuta. võib olla tühjaks voolanud, visuaalsete kahjustustega vms, ei lähe arvutisse vaid muuks otstarbeks. enne seda muidugi täiesti juppideks
Kommentaarid: 173 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 150
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Diesel157
HV Guru

liitunud: 03.08.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.03.2024 08:38:26 vasta tsitaadiga

Diesel157 kirjutas:
Diesel157 kirjutas:
Kuluks ära üks vanema rauaga kast või selle sisu. Miskit ~2000a ringis eusa_think.gif, maybe vaja w9X softi näppida.

Terve, poolik, ainult sisu või lihtsalt eraldi jupid.

-edit-
Olemas nüüd: Kast, PSU, DDR1, SDRAM, AGP/PCIE videod jne

Üks töökorras cpu, cooler, emaplaat, PCI video kuluks veel ära, et neid võib veel pakkuda. Töökorras, kuna endal on nüüd omajagu DOA kola ja ei oska ära arvata mis otsas häda on eusa_wall.gif

-edit2-
Korras beer_yum.gif
Kommentaarid: 162 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 146
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Simpelman
HV veteran
Simpelman

liitunud: 25.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.03.2024 14:55:01 vasta tsitaadiga

RCC kirjutas:
arrise (või mõnda muud telia digiboxi) vip, on keskil üle?


VIP1113 on...pult puudub

Kommentaarid: 97 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 83
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kjaups
MeesKesTuliMetsast
kjaups

liitunud: 02.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.03.2024 17:26:26 vasta tsitaadiga

Simpelman, mingi 3-4a tagasi jagasin... Vedelesid ülemineku pärast...
_________________
YAGA müügiputka - SNAP pildipank
M: 3D Touch V3.2 15€
Kommentaarid: 173 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 142
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pyromaniac
Kreisi kasutaja
Pyromaniac

liitunud: 20.03.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.03.2024 22:31:06 vasta tsitaadiga

Äkki on kellelgi kusagil kapi põhjas vedelemas vana digifotokas, millel pole erilist väärtust? Võiks olla töökorras, et lastele kasutada anda.
Kommentaarid: 118 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 108
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Aix
HV Guru
Aix

liitunud: 02.06.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.03.2024 13:40:28 vasta tsitaadiga

caramis kirjutas:
on kellelgi mõni AIO jahutuseraibe üle? ostuteemaga väga ei õnnestu, küsin siis tasuta. võib olla tühjaks voolanud, visuaalsete kahjustustega vms, ei lähe arvutisse vaid muuks otstarbeks. enne seda muidugi täiesti juppideks

Oled leidnud? Mul peaks üks poolpidune olema kusagil..
Kommentaarid: 416 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 346
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xtr
HV Guru
xtr

liitunud: 20.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.03.2024 14:35:24 vasta tsitaadiga

Äkki Slaava007 süda läheb haledaks ja loovutab mõne isendi:
https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=846930

_________________
M: Magic Mouse + Keyboard, MX Master 3S
M: 16GB DDR4, 1TB SSD
Kommentaarid: 330 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 272
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Simpelman
HV veteran
Simpelman

liitunud: 25.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.03.2024 17:00:39 vasta tsitaadiga

Simpelman kirjutas:
RCC kirjutas:
arrise (või mõnda muud telia digiboxi) vip, on keskil üle?


VIP1113 on...pult puudub



Läks teele
Kommentaarid: 97 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 83
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kassmees
Kreisi kasutaja
Kassmees

liitunud: 02.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.03.2024 09:30:03 vasta tsitaadiga

Otsin laadijat sellisele iidsele telefonile nagu Samsung E2530.

https://www.gsmarena.com/samsung_e2530-3665.php

Vaatan, isegi megatark Google on unustanud, et selle telefoni ajal eksisteerisid teised laadijapistiku standardid ja et see telefon ei lae läbi USB. Olid ümmarguse otsaga pistikud eri mõõdus, sellele aparaadile sobib mingi hästi peenike ots. Telefon on üle aasta seisnud sahtlis ja seega pole teada, kas akugi enam toimib. Kui toimib, on mul mõte telefon igapäevakasutusse võtta.
Kommentaarid: 59 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 46
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 16.03.2024 09:53:10 vasta tsitaadiga

Mine germandia mardi juurde..
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Simpelman
HV veteran
Simpelman

liitunud: 25.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.03.2024 10:22:56 vasta tsitaadiga

Kassmees kirjutas:
Otsin laadijat sellisele iidsele telefonile nagu Samsung E2530.

https://www.gsmarena.com/samsung_e2530-3665.php

Vaatan, isegi megatark Google on unustanud, et selle telefoni ajal eksisteerisid teised laadijapistiku standardid ja et see telefon ei lae läbi USB. Olid ümmarguse otsaga pistikud eri mõõdus, sellele aparaadile sobib mingi hästi peenike ots. Telefon on üle aasta seisnud sahtlis ja seega pole teada, kas akugi enam toimib. Kui toimib, on mul mõte telefon igapäevakasutusse võtta.


See peaks siiski läbi micro usb laadima.
Kommentaarid: 97 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 83
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 16.03.2024 10:37:57 vasta tsitaadiga

Tundub, et mikro usb laeb jah.
A) aku nii malts, et ei tee midagi..
B) telo surnud.

_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kassmees
Kreisi kasutaja
Kassmees

liitunud: 02.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.03.2024 11:05:47 vasta tsitaadiga

Telefon võttis pildi ette siis, kui ma selle endale sain. Aga juba siis selgus, et läbi usbi see ei lae ja nii ta sahtlisse seisma jäi.
Mul on neid microusb laadijaid mitu ja teistel telefonidel need toimivad. Kui eelmine omanik veel elas, sai sellele Germandiast uus aku ostetud, sest inimene ei tahtnud muid telefone. Sellel oli mingi vanema otsaga laadija, aga omanik jõudis hooldekodus selle ära kaotada.
Kommentaarid: 59 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 46
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 16.03.2024 11:08:14 vasta tsitaadiga

Siis saad mardi kaudu vähemalt teada, mis laadija sinna veel käis.
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Simpelman
HV veteran
Simpelman

liitunud: 25.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.03.2024 11:10:25 vasta tsitaadiga

Kassmees kirjutas:
Telefon võttis pildi ette siis, kui ma selle endale sain. Aga juba siis selgus, et läbi usbi see ei lae ja nii ta sahtlisse seisma jäi.
Mul on neid microusb laadijaid mitu ja teistel telefonidel need toimivad. Kui eelmine omanik veel elas, sai sellele Germandiast uus aku ostetud, sest inimene ei tahtnud muid telefone. Sellel oli mingi vanema otsaga laadija, aga omanik jõudis hooldekodus selle ära kaotada.


Tee pilt pesast/telefonist. Raske uskuda,sest see mudel on tootjainfo järgi microusb laadimisega.
Kommentaarid: 97 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 83
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kassmees
Kreisi kasutaja
Kassmees

liitunud: 02.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.03.2024 12:11:24 vasta tsitaadiga

Spoiler Spoiler Spoiler


Sinna mingi ots käib. Vasakule pildilt välja jääb micro usb ja telefoni teisel küljel on kõrvaklapipesa.
Kommentaarid: 59 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 46
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Simpelman
HV veteran
Simpelman

liitunud: 25.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.03.2024 12:22:02 vasta tsitaadiga

Kassmees kirjutas:
Spoiler Spoiler Spoiler


Sinna mingi ots käib. Vasakule pildilt välja jääb micro usb ja telefoni teisel küljel on kõrvaklapipesa.


Pakuks antennipesa.
Kommentaarid: 97 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 83
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.03.2024 13:07:55 vasta tsitaadiga

Vabalt võib olla, et microusb kaudu ei lae. Tol ajal polnud see midagi ebatavalist, et microusb kasutati ainult data jaoks. Mingi nokiaga oli mul näiteks samamoodi.
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Simpelman
HV veteran
Simpelman

liitunud: 25.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.03.2024 13:39:24 vasta tsitaadiga

Simpelman kirjutas:
Kassmees kirjutas:
Spoiler Spoiler Spoiler


Sinna mingi ots käib. Vasakule pildilt välja jääb micro usb ja telefoni teisel küljel on kõrvaklapipesa.


Pakuks antennipesa.



Kommentaarid: 97 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 83
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.03.2024 14:40:27 vasta tsitaadiga

Kassmees kirjutas:
Telefon võttis pildi ette siis, kui ma selle endale sain. Aga juba siis selgus, et läbi usbi see ei lae ja nii ta sahtlisse seisma jäi.
Mul on neid microusb laadijaid mitu ja teistel telefonidel need toimivad. Kui eelmine omanik veel elas, sai sellele Germandiast uus aku ostetud, sest inimene ei tahtnud muid telefone. Sellel oli mingi vanema otsaga laadija, aga omanik jõudis hooldekodus selle ära kaotada.

Arvatavasti on see USB-pesa lihtsalt trükkplaadilt lahti tulnud ja seetõttu ei anna enam ühendust.
Teine variant, et pesa seest katki.
Kolmas variant on see, et mingit mustust täis ja vaja puhastada.
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kassmees
Kreisi kasutaja
Kassmees

liitunud: 02.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.03.2024 16:19:21 vasta tsitaadiga

napoleon kirjutas:
Vabalt võib olla, et microusb kaudu ei lae. Tol ajal polnud see midagi ebatavalist, et microusb kasutati ainult data jaoks. Mingi nokiaga oli mul näiteks samamoodi.


Just, nii oli. Paljudel aparaatidel käis usb kaudu vaid info liigutamine, akule anti vunki mujalt. Nüüd on seda hakanud unustama isegi generatsioon, kes pikka aega neid telefone kasutas. Nutijura on ikka maru võimsalt meie ellu tulnud.

Simpelman kirjutas:
Pakuks antennipesa.


Antennipesa? Side jaoks on sisseehitatud antenn ja kui telefonis on raadio, siis see raadio kasutab antennina kõrvaklappe. Kas on üldse olemas taskutelefone, millel on lisa-antenni ühendamise võimalus? Võibolla algusaegade "kohvritele" sai erinevaid antenne lisada.
Kommentaarid: 59 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 46
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Simpelman
HV veteran
Simpelman

liitunud: 25.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.03.2024 16:30:38 vasta tsitaadiga

Kassmees kirjutas:
napoleon kirjutas:
Vabalt võib olla, et microusb kaudu ei lae. Tol ajal polnud see midagi ebatavalist, et microusb kasutati ainult data jaoks. Mingi nokiaga oli mul näiteks samamoodi.


Just, nii oli. Paljudel aparaatidel käis usb kaudu vaid info liigutamine, akule anti vunki mujalt. Nüüd on seda hakanud unustama isegi generatsioon, kes pikka aega neid telefone kasutas. Nutijura on ikka maru võimsalt meie ellu tulnud.

Simpelman kirjutas:
Pakuks antennipesa.


Antennipesa? Side jaoks on sisseehitatud antenn ja kui telefonis on raadio, siis see raadio kasutab antennina kõrvaklappe. Kas on üldse olemas taskutelefone, millel on lisa-antenni ühendamise võimalus? Võibolla algusaegade "kohvritele" sai erinevaid antenne lisada.


Olid ajad kui levi ei olnud nii hea kui tänapäeval, sestap oli telefonidel välise antenni jaoks pesa.
Kommentaarid: 97 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 83
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
nexus4
Kreisi kasutaja
nexus4

liitunud: 01.03.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.03.2024 12:18:39 vasta tsitaadiga

Pärnus DVI-D kaablit?
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xtr
HV Guru
xtr

liitunud: 20.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.03.2024 22:35:30 vasta tsitaadiga

Kassmees kirjutas:
napoleon kirjutas:
Vabalt võib olla, et microusb kaudu ei lae. Tol ajal polnud see midagi ebatavalist, et microusb kasutati ainult data jaoks. Mingi nokiaga oli mul näiteks samamoodi.

Just, nii oli. Paljudel aparaatidel käis usb kaudu vaid info liigutamine, akule anti vunki mujalt. Nüüd on seda hakanud unustama isegi generatsioon, kes pikka aega neid telefone kasutas. Nutijura on ikka maru võimsalt meie ellu tulnud.
Tundub, et jälle ajate ***** siin. Internetist võib leida n+1 kuulutust/ülevaadet/unboxingut, kus on näha, et telefoniga on kaasas micro-USB laadija.
Ning vaadates avatud tagakaanega või lausa emaplaadi pilte, siis on näha, et seal külje peal mingit laadimise pistikut pole, selle augu taga on emaplaadil mingi lintkaabli pistik. Pigem tundub, et selle "augu" koha peal polegi midagi olnud, äkki oli algselt plaanis IR panna vms, sest tootefotode peal veidi meenutab IR katet see koht. Kate on lihtsalt ära lõhutud icon_razz1.gif

_________________
M: Magic Mouse + Keyboard, MX Master 3S
M: 16GB DDR4, 1TB SSD
Kommentaarid: 330 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 272
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
The_Boss
HV Guru
The_Boss

liitunud: 13.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.03.2024 23:58:57 vasta tsitaadiga

MicroUSBi pesa eraldumine plaadilt oli ju üsna tavaline
_________________
Pakun sülearvutite tolmupuhastust, termopasta vahetust, emaplaatide remonti ja BIOS paroolide eemaldust.
Kommentaarid: 360 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scott
Kreisi kasutaja
Scott

liitunud: 09.08.2016




sõnum 18.03.2024 05:03:38 vasta tsitaadiga

Kassmees kirjutas:
Otsin laadijat sellisele iidsele telefonile nagu Samsung E2530. ... Olid ümmarguse otsaga pistikud eri mõõdus, sellele aparaadile sobib mingi hästi peenike ots.


Sellised

Spoiler Spoiler Spoiler


Mis pinget telefon tahab, täpselt 5 või 6 - 9 volti?

------------

ot:
xtr kirjutas:
... vaadates avatud tagakaanega või lausa emaplaadi pilte, siis on näha, et seal külje peal mingit laadimise pistikut pole, selle augu taga on emaplaadil mingi lintkaabli pistik.

Jälle peab ütlema, et seadme küljes on pistikupesad. Pistikud on kaabli otsas.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kassmees
Kreisi kasutaja
Kassmees

liitunud: 02.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.03.2024 05:14:22 vasta tsitaadiga

Nendel vanadel telefonidel on 6 volti levinud laadimispinge. 5 volti on nendel, mida saad laadida läbi usb.
Kommentaarid: 59 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 46
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scott
Kreisi kasutaja
Scott

liitunud: 09.08.2016




sõnum 18.03.2024 09:25:52 vasta tsitaadiga

Õhtul vaatan, vist on.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kassmees
Kreisi kasutaja
Kassmees

liitunud: 02.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.03.2024 14:11:10 vasta tsitaadiga

Vaidlesime, arutasime ja selgus, et aparaat ikka laeb läbi usb. Miks ta varem mul laadima ei hakanud - aku kutu, ei tahtnud enam voolu sisse võtta. Germandias see selgus, sealt sain uue aku ja nüüd aparaat laeb. Auk, mida ma pidasin laadimise pesaks, oli hoopis... kaelariputamise paela kinnituse pesa. Vot on imesid, mulle ei ole sellise kinnitusega telefone ette sattunud.
Kommentaarid: 59 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 46
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Oraff
HV veteran
Oraff

liitunud: 04.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.04.2024 12:25:42 vasta tsitaadiga

Tere, tuttav palus uurida, kas kellelgi on juhuslikult PS3 pult ära anda. Tänud ette beer_yum.gif
Kommentaarid: 93 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 85
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
von Wu
HV Guru
von Wu

liitunud: 12.10.2007




sõnum 04.04.2024 13:35:13 vasta tsitaadiga

Kassmees kirjutas:
Kas on üldse olemas taskutelefone, millel on lisa-antenni ühendamise võimalus? Võibolla algusaegade "kohvritele" sai erinevaid antenne lisada.


On päris mitmeid. Nokia 6310i (2002. a mudel) on vist viimane laialt levinud selline.
Kommentaarid: 901 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 675
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 04.04.2024 13:53:38 vasta tsitaadiga

Kassmees, füüsilise antenniga nagu nt 5110 oli, pole tänapäeval vaja midagi juurde.
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
moiva
HV vaatleja

liitunud: 17.12.2005




sõnum 04.04.2024 15:14:57 vasta tsitaadiga

laurx kirjutas:
Kassmees, füüsilise antenniga nagu nt 5110 oli, pole tänapäeval vaja midagi juurde.

et see sama 5110 oli vist ka selline kuhu sai lisa antenni ühendada
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 04.04.2024 15:17:08 vasta tsitaadiga

Jah sai aga vaja poleks.
Gsm mastid olid kuni 40km
Tänapäeva andmeside tööks peab maste tihedamalt olema.
Mis seis meil eetris gsm900 ja gsm1800 mhz signaalidega on, ei tea samas.

_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Alari A.
HV Guru

liitunud: 19.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.04.2024 16:39:21 vasta tsitaadiga

kellelgi on nullindate algusest või eelmise sajandi lõpust maastikuratta raami üle?
L/XL raam ja pigem oma aja tipp. Kona terasest raamid sobivad samuti.
Kommentaarid: 675 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 549
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Carlsair
Kreisi kasutaja
Carlsair

liitunud: 28.01.2016



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.04.2024 03:23:05 vasta tsitaadiga

Alari A. kirjutas:
kellelgi on nullindate algusest või eelmise sajandi lõpust maastikuratta raami üle?
L/XL raam ja pigem oma aja tipp. Kona terasest raamid sobivad samuti.

Oma-aja tipust on asi kaugel aga mul peaks olemas olema coca-cola maastikuratta raam icon_razz.gif
Kommentaarid: 163 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 144
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Ärifoorumid »  Ära Anda ehk kollektsionääride nurgake »  Soovin saada teema (siia kõik ja vaid reeglitega kooskõlas olevad soovid!) mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 117, 118, 119 ... 122, 123, 124  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.