Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum »  Elisa Elamus (TV teenused, coax, fiiber ja üle õhu lahendused) märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 881, 882, 883 ... 886, 887, 888  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
eXceed
HV veteran
eXceed

liitunud: 28.11.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 19.02.2024 11:30:06 vasta tsitaadiga

inah kirjutas:
laurx kirjutas:
Ainult visiiditasu. Korterisse tulev ots tõstetakse elisa otsa külge ja tuppa elisa seadmed.. vaata kas telekas äpipoest elisa elamuse leiab.

juhe puudub toas ehk siis 28 pluss mingi 10 -20 euri juhtmed ja otsad?


Mul oli ainult 28.- Juhtmete ja muude asjade eest ei maksnud(puuriti auk veel jne)
Tehti 17.02.2024

_________________
Endast uuematele/vähem tehinguid teinud inimestele, ei saada raha ega kaupa ette...
Seda enam kui pole isegi ID-kaardiga autentimist.
Kommentaarid: 181 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 146
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 19.02.2024 12:54:59 vasta tsitaadiga

Mingi materjalide kampaania äkki.
_________________
Ketas, ketta, ketast, kettasse, kettas, kettast, kettale, kettal, kettalt, kettaks, kettani, kettana, kettata, kettaga. <--SPIKKER! https://www.yaga.ee/mox-fulder
https://www.facebook.com/marketplace/profile/100087345405856/ värskeim loetelu. 25.05 ilmselt Tallinnas
Kommentaarid: 1104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 704
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
roostevaba
HV veteran
roostevaba

liitunud: 13.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 19.02.2024 13:28:49 vasta tsitaadiga

Elisa tahtis ka 28€ v6tta "visiiditasu", aga tahtmiseks see jäigi... icon_lol.gif icon_lol.gif icon_cool.gif Ja kui vastu ei hakka- MAKSA!!!
_________________
White Powwa!
Kommentaarid: 169 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004




sõnum 19.02.2024 16:27:36 vasta tsitaadiga

roostevaba kirjutas:
Elisa tahtis ka 28€ v6tta "visiiditasu", aga tahtmiseks see jäigi... icon_lol.gif icon_lol.gif icon_cool.gif Ja kui vastu ei hakka- MAKSA!!!

Soovitan uksel tervitustega kohe ära mainida, siis keerab otsa ringi icon_smile.gif
Kommentaarid: 255 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 223
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 19.02.2024 16:34:05 vasta tsitaadiga

Mis tehnikul sellest, kas kliendi käest võetakse visiiditasu? Tema oma palga saab ju ikka kätte.
Kommentaarid: 76 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 59
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pois11
HV Guru

liitunud: 11.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 19.02.2024 17:14:42 vasta tsitaadiga

Elisa kodulehel oli kaks päeva kõik püsiühendused 50% soodsad. Mõtlesin, et proovin ära aga mitte kuidagi ei saanud ilma 5G seadmeta tellida. Maksa tuimalt 300+€ peale. Mis siis, et endal ruuter olemas.
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 19.02.2024 17:30:37 vasta tsitaadiga

Helista või kirjuta siis neile. Kui sellest krdi annikast kuidagi mööda saad, siis on lootust et saab isegi asjast rääkida.
Kommentaarid: 76 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 59
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 19.02.2024 17:47:21 vasta tsitaadiga

kiri: klienditugi@elisa.ee
_________________
Ketas, ketta, ketast, kettasse, kettas, kettast, kettale, kettal, kettalt, kettaks, kettani, kettana, kettata, kettaga. <--SPIKKER! https://www.yaga.ee/mox-fulder
https://www.facebook.com/marketplace/profile/100087345405856/ värskeim loetelu. 25.05 ilmselt Tallinnas
Kommentaarid: 1104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 704
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anton
HV veteran


liitunud: 18.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 23.02.2024 11:46:54 vasta tsitaadiga

Kas keegi teab, kas Elamusel ETV kanalis juba mingi versioon äpiga eestikeelsed subtiitrid näeb?
Kommentaarid: 87 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Margus
HV pensionär
Margus

liitunud: 06.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 23.02.2024 18:48:39 vasta tsitaadiga

Siiamaani kõigiga näinud icon_cool.gif
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 23.02.2024 19:04:57 vasta tsitaadiga

Telku? Mos regiooni seadistatud?
_________________
Ketas, ketta, ketast, kettasse, kettas, kettast, kettale, kettal, kettalt, kettaks, kettani, kettana, kettata, kettaga. <--SPIKKER! https://www.yaga.ee/mox-fulder
https://www.facebook.com/marketplace/profile/100087345405856/ värskeim loetelu. 25.05 ilmselt Tallinnas
Kommentaarid: 1104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 704
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anton
HV veteran


liitunud: 18.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 24.02.2024 13:45:10 vasta tsitaadiga

Pigem mure, et Android 9.

laurx kirjutas:
Telku? Mos regiooni seadistatud?
Kommentaarid: 87 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
_marek
HV Guru
_marek

liitunud: 31.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 04.03.2024 16:35:22 vasta tsitaadiga

Mis värk on, et Elisa Elamus (äpp teleris) on viimase paari nädala jooksul kolmel korral välja loginud ja nõuab uuesti autentimist? Mitmes asukohas (mitme vaatajakohaga) on üsna tüütu iga kord kaughalduse korras toimetada.
Võib see olla internetiühenduse, teleka tarkvarauuenduse, äpi uuenduse või mingi Elisa poolne teema? Või peabki olema tavapärane.
Kommentaarid: 130 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 118
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
busse
HV veteran

liitunud: 14.03.2004




sõnum 04.03.2024 19:48:39 vasta tsitaadiga

Elisa on Bot Annika on pull "elamus". Ma ei jagaks kogemust, aga kuna juba teistkorda sarnane use case, siis tekkis tunne, et tahaks teistega ka jagada. Elisa Annika vahendusel saab lõpetada järelmaksu varem, isegi genereerib lingi ettemaksu tasumiseks, Annika lubab lepingu lõpetada. Paar päeva hiljem Elisa klienditeenindaja veel helistab üle, küsib kinnitust, et ma ikka olen adekvaatne, et soovin järelmaksu varem lõpetada. Tuleb uue kuu arve, ettemaks läks jooksva arve maksmiseks ja Boti lõpetatud järelmaks jookseb edasi.

Siin tekib küsimus, kas Boti toppida igale poole on mõistlik vs arendada nupp iseteenindusse, lõpeta leping, maksa ette või oota uut arvet?

_________________
http://foto.urmo.ee/
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 58
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
OstanOsasid
HV vaatleja

liitunud: 03.09.2022




sõnum 04.03.2024 22:38:56 vasta tsitaadiga

Lugesin siin eelnevaid asju, vastab see siis tõele, et järelturult soetatud ruuteri ei ole võimalik kasutada? Ei tahaks eriti nendelt ruuteri võtta, küsivad üsna roppu raha selle eest, eriti vaadates järelturu hindasid
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 04.03.2024 22:41:44 vasta tsitaadiga

Ruuteri saad enda oma panna. Optika osas ilmselt siiski miskit nende seadet on vaja.
Kommentaarid: 76 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 59
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
OstanOsasid
HV vaatleja

liitunud: 03.09.2022




sõnum 04.03.2024 22:47:00 vasta tsitaadiga

Mõtlengi optika osa just. Mõtlesin järelturult selle Nokia E-240W-W võtta. Olen kuulnud, et see järelturult võtmine pidi mõttekam olema, aga selle foorumi järgi jääb mulje, et selline asi ei ole võimalik. Ei lubata kasutada järelturult ruuteri
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 04.03.2024 22:49:20 vasta tsitaadiga

busse kirjutas:
Elisa on Bot Annika on pull "elamus". Ma ei jagaks kogemust, aga kuna juba teistkorda sarnane use case, siis tekkis tunne, et tahaks teistega ka jagada. Elisa Annika vahendusel saab lõpetada järelmaksu varem, isegi genereerib lingi ettemaksu tasumiseks, Annika lubab lepingu lõpetada. Paar päeva hiljem Elisa klienditeenindaja veel helistab üle, küsib kinnitust, et ma ikka olen adekvaatne, et soovin järelmaksu varem lõpetada. Tuleb uue kuu arve, ettemaks läks jooksva arve maksmiseks ja Boti lõpetatud järelmaks jookseb edasi.

Siin tekib küsimus, kas Boti toppida igale poole on mõistlik vs arendada nupp iseteenindusse, lõpeta leping, maksa ette või oota uut arvet?


Bot ei tööta. Kuni füüsilist linki lõpeta pole ei tasu seda usaldada.
Samas antud juhul ei töötanud inimene ka icon_lol.gif
Seega jah tehku lehele iseteenindamise koht.
Näiteks Huubi lõpetamine ei töötanud läbi boti, kisa läks ilmselt suureks...tehti nupp iseteenindusse icon_lol.gif
Paraku idee on ikka sind põrgatada ja rohkem raha korjata.
Kommentaarid: 234 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 200
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 05.03.2024 08:01:52 vasta tsitaadiga

OstanOsasid, helista mulle. Ma võin seletada.
Võlaga, pooleli oleva järelmaksuga, kellegi aktiivses lepingus seadet ei panda.
Kes müüb, peab tegema kaasa avalduse, et annab selle sulle üle.

_________________
Ketas, ketta, ketast, kettasse, kettas, kettast, kettale, kettal, kettalt, kettaks, kettani, kettana, kettata, kettaga. <--SPIKKER! https://www.yaga.ee/mox-fulder
https://www.facebook.com/marketplace/profile/100087345405856/ värskeim loetelu. 25.05 ilmselt Tallinnas
Kommentaarid: 1104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 704
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
roostevaba
HV veteran
roostevaba

liitunud: 13.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 05.03.2024 11:25:05 vasta tsitaadiga

OstanOsasid kirjutas:
Mõtlengi optika osa just. Mõtlesin järelturult selle Nokia E-240W-W võtta. Olen kuulnud, et see järelturult võtmine pidi mõttekam olema, aga selle foorumi järgi jääb mulje, et selline asi ei ole võimalik. Ei lubata kasutada järelturult ruuteri


Jutt käib 500/500 paketist, millele Nokiat juurde pakutakse? Ära nokiat v6ta, pidi saast olema.
V6ta nende imelik modem, mis on tegelt 1000/1000 jaoks m6eldud(töötab ka 500/500 paketiga) ja Wi-Fi ruuter pane enda oma taha. Hiinlaste out-dated Huawei AX3 eest 69€ maksta ma ei näe m6tet...

_________________
White Powwa!
Kommentaarid: 169 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 05.03.2024 12:20:20 vasta tsitaadiga

roostevaba, 1gb/1gb jaoks on neil rendiseade, ma ei tea, et seda saaks välja osta.
Uues majas käib valge nokia + ax3 tuppa. Sa ei saa seda võtmata jätta. Kauple seadmed null osamaksetele, jäta kinnine karp kappi ja üane pma seade siis sinna asemele. Teenuse osutamiseks on vaja x hulk seadmeid kliendi alla.

_________________
Ketas, ketta, ketast, kettasse, kettas, kettast, kettale, kettal, kettalt, kettaks, kettani, kettana, kettata, kettaga. <--SPIKKER! https://www.yaga.ee/mox-fulder
https://www.facebook.com/marketplace/profile/100087345405856/ värskeim loetelu. 25.05 ilmselt Tallinnas
Kommentaarid: 1104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 704
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 05.03.2024 16:28:47 vasta tsitaadiga

laurx kirjutas:
roostevaba, 1gb/1gb jaoks on neil rendiseade, ma ei tea, et seda saaks välja osta.
Uues majas käib valge nokia + ax3 tuppa. Sa ei saa seda võtmata jätta. Kauple seadmed null osamaksetele, jäta kinnine karp kappi ja üane pma seade siis sinna asemele. Teenuse osutamiseks on vaja x hulk seadmeid kliendi alla.


Mul kusjuures õnnestus ruuterist loobuda. Telefonis muidugi öeldi, et ei saa, aga kui tehnik kohale tuli, siis ütlesin, et mul on oma ruuter olemas, ühenda selle külge ja viis nende pakutava ruuteri kinnises karbis tagasi. Arvel on ainult see optika modem.
Ilmselt oleneb natuke tehnikust ka, kas saab asjadest aru või on dresseeritud ahv.
Kommentaarid: 76 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 59
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xtr
HV Guru
xtr

liitunud: 20.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga Online

sõnum 05.03.2024 16:37:33 vasta tsitaadiga

Kas Technicolor DOCSIS ruuteril peab 2.4GHz WiFi sees olema, et 5GHz normaalselt toimiks? Mul on 2.4 välja lülitatud ja vahel keset päeva kaob kõigist seadmetest wifi võrk ära ning enam tagasi ei taha ühenduda, isegi kui võrk eemaldada ja proovida uuesti lisada, rääkimata kõigi asjade restartimisest. Mingi aja pärast kuidagi maagiliselt siiski jälle õnnestub ühendada. Ja alati juhtub see keset tööpäeva, kui mind kodus pole, et siis saaks telefonimängu mängida icon_evil.gif
Juhtub seda muidugi harva, vahel töötab mitu nädalat, vahel juhtub igal tööpäeval.
Korra juba ruuter vahetati selle pulli pärast välja ja ikka sama...

_________________
M: Apple Magic Keyboard with Numeric Keypad (SWE) ja Magic Trackpad 2
M: Tasakaaluliikur
M: Ryzen 2600/B450M/16GB/1TB/GTX1080/650W
Kommentaarid: 298 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 2 :: 249
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 05.03.2024 16:38:17 vasta tsitaadiga

napoleon kirjutas:
laurx kirjutas:
roostevaba, 1gb/1gb jaoks on neil rendiseade, ma ei tea, et seda saaks välja osta.
Uues majas käib valge nokia + ax3 tuppa. Sa ei saa seda võtmata jätta. Kauple seadmed null osamaksetele, jäta kinnine karp kappi ja üane pma seade siis sinna asemele. Teenuse osutamiseks on vaja x hulk seadmeid kliendi alla.


Mul kusjuures õnnestus ruuterist loobuda. Telefonis muidugi öeldi, et ei saa, aga kui tehnik kohale tuli, siis ütlesin, et mul on oma ruuter olemas, ühenda selle külge ja viis nende pakutava ruuteri kinnises karbis tagasi. Arvel on ainult see optika modem.
Ilmselt oleneb natuke tehnikust ka, kas saab asjadest aru või on dresseeritud ahv.

No loogiline, et saad loobuda. Pole ju mingit vajadust seda hiina sitta kasutada.
Kommentaarid: 234 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 200
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 05.03.2024 16:47:56 vasta tsitaadiga

Ei ole loogiline.
Neti jaoks peab sul lepingus vara all olema kas modemruuter või modem ja ruuter. Üks on nn tasuta kui rendis on.
Ma olen neid paigaldanud nii, et jätnud ax2/3 kinnisesse karpi kliendi kätte aga kui tehnik seda kliendi vara alla ei pane on hiljem jaur..
Paketis peab teenuse osutamiseks lõppseade olema.
Tv teenus seotakse äpiga.

_________________
Ketas, ketta, ketast, kettasse, kettas, kettast, kettale, kettal, kettalt, kettaks, kettani, kettana, kettata, kettaga. <--SPIKKER! https://www.yaga.ee/mox-fulder
https://www.facebook.com/marketplace/profile/100087345405856/ värskeim loetelu. 25.05 ilmselt Tallinnas
Kommentaarid: 1104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 704
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum »  Elisa Elamus (TV teenused, coax, fiiber ja üle õhu lahendused) mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 881, 882, 883 ... 886, 887, 888  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.