Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Liikluskultuuri(tuse) teema vol.4 märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 299, 300, 301 ... 492, 493, 494  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 14.02.2024 10:57:32 vasta tsitaadiga

jäävihm ja see kaabel icon_lol.gif
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mirage
HV veteran

liitunud: 10.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.02.2024 11:43:29 vasta tsitaadiga

Betamax kirjutas:
Arvestades seda jäävihma, ei imestaks, kui kogu see kupatus paksu jääkihi all ja pärast nospel auto külge kinni "liimitud" icon_biggrin.gif


link

Toimib icon_smile.gif



Mida sa teed selliste vaeguritega icon_confused.gif peale selle, et tuled foorumisse kurtma muidugi icon_rolleyes.gif Elektrist polnud ka selle MB puhul haisugi loomulikult. Ettevaatlikult nipitades sain siiski laadimiskoha vabastatud järgmisele, aga palju õnne sinna manööverdamisel.

_________________
Terrorists have two eyes, pandas have two eyes. Coincidence? I think not!
><(((°>
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 74
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Janis
HV Guru

liitunud: 30.11.2005




sõnum 14.02.2024 11:49:01 vasta tsitaadiga

Mirage kirjutas:
Betamax kirjutas:
Arvestades seda jäävihma, ei imestaks, kui kogu see kupatus paksu jääkihi all ja pärast nospel auto külge kinni "liimitud" icon_biggrin.gif


link

Toimib icon_smile.gif



Mida sa teed selliste vaeguritega icon_confused.gif peale selle, et tuled foorumisse kurtma muidugi icon_rolleyes.gif Elektrist polnud ka selle MB puhul haisugi loomulikult. Ettevaatlikult nipitades sain siiski laadimiskoha vabastatud järgmisele, aga palju õnne sinna manööverdamisel.

6123000 äkki foorumis vingumise asemel?
Kommentaarid: 209 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 5 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mirage
HV veteran

liitunud: 10.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.02.2024 12:03:29 vasta tsitaadiga

Janis kirjutas:
6123000 äkki foorumis vingumise asemel?

Noh, niipalju su postist kasu oli, et kui järgmine kord peaks rohkem tahtmist ja viitsimist sellise asjaga tegelemiseks olema, siis ei pöördu mitte PPAsse vaid MUPOsse hoopis, seega tänud sellegi eest icon_smile.gif

_________________
Terrorists have two eyes, pandas have two eyes. Coincidence? I think not!
><(((°>
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 74
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 15.02.2024 08:21:06 vasta tsitaadiga

https://telegra.ph/Parkimine-02-15
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Oisu.
HV kasutaja

liitunud: 02.03.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.02.2024 10:25:51 vasta tsitaadiga

„Ka Tartus on haigla juures tasuline parkimine,“ võtab Timpson eeskuju.
Inimesed käivad haiglas meelelahutust nautlemas icon_eek.gif
Viljandis nimelt Turu parkla juures TURG, Konsum, Meie pood, Grossi pood, Kivi pagar ja polikliinik + apteek icon_idea.gif
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 15.02.2024 11:08:31 vasta tsitaadiga

Jah. Ilmselt on maalt nt linna eriarsti juurde määramataajaks tulemune mõnele meelelahutus.
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
renx09
HV Guru
renx09

liitunud: 28.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.02.2024 16:06:38 vasta tsitaadiga

https://www.delfi.ee/artikkel/120270376/paev-liikluses-lexus-porutas-karsa-kulas-kannu-otsa

tsitaat:
19-aastane mees sõitis sõiduautoga Mercedes-Benz 250GD tagant otsa ees peatunud sõiduautole Mercedes-Benz 250GD, mida juhtis 19-aastane mees


Matrixi glitch

_________________
!!
Kommentaarid: 315 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 252
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
somnambuul
HV veteran

liitunud: 22.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.02.2024 16:13:49 vasta tsitaadiga

renx09 kirjutas:
https://www.delfi.ee/artikkel/120270376/paev-liikluses-lexus-porutas-karsa-kulas-kannu-otsa

tsitaat:
19-aastane mees sõitis sõiduautoga Mercedes-Benz 250GD tagant otsa ees peatunud sõiduautole Mercedes-Benz 250GD, mida juhtis 19-aastane mees


Matrixi glitch


Pigem Hukkunud alpnisti hotell. Te ei usu mind, aga jumala eest, ma tulin ise endale peale.
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ajuNolk
HV veteran
ajuNolk

liitunud: 10.07.2003




sõnum 15.02.2024 23:16:13 vasta tsitaadiga

Käisin eelmise aasta juuli lõpus Itaalias. Sain trahvi, maksin ära icon_neutral.gif
28.07 ületasin väidetavalt kiirust
12.01 on koostatud tähitud kiri
14.02 sain kirja kätte

Asja teeb minu jaoks natuke kummaliseks see, et sain trahvi 90 alas, aga sõitsin 80ga icon_rolleyes.gif Sõita võisin 70ga aga kuidas krt see kiiruskaamera selle läbi hammustab... Pildistatud siis tagant ning trahvi sai tegelt mu karavan mitte auto icon_cool.gif Ehk siis Itaalias karavaniga lubatud asulaväliselt 70 ning kiirteel 80
Kommentaarid: 125 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 121
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Oisu.
HV kasutaja

liitunud: 02.03.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.02.2024 23:22:10 vasta tsitaadiga

Hollandi politseil on kasutusel "tester". Kui palju Watte ja palju kiirust "tõuks" välja annab icon_razz.gif
link
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 15.02.2024 23:44:11 vasta tsitaadiga

Rollerid käisid seal vist samasugustes mobiilsetes pinkides.
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rauli
Kreisi kasutaja

liitunud: 02.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.02.2024 23:47:30 vasta tsitaadiga

somnambuul kirjutas:
renx09 kirjutas:
https://www.delfi.ee/artikkel/120270376/paev-liikluses-lexus-porutas-karsa-kulas-kannu-otsa

tsitaat:
19-aastane mees sõitis sõiduautoga Mercedes-Benz 250GD tagant otsa ees peatunud sõiduautole Mercedes-Benz 250GD, mida juhtis 19-aastane mees


Matrixi glitch


Pigem Hukkunud alpnisti hotell. Te ei usu mind, aga jumala eest, ma tulin ise endale peale.


Matrixi glitch, katsevägi või ajakirjaniku näpukas, 250GD on ju mäletamist mööda see lühike, pehme katusega G versioon, mis teeb selle juba tavalise G kõrval, eriti haruldasaks. 19 aastaseid võiks rooli veel jaguda. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 77 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.02.2024 00:28:04 vasta tsitaadiga

Sõitsin Põlvasse. Tartu pealt Põlva peale keerates tuli kokku 6 autot vastu. 4 neist ei suutnud täistulesid normaalsel kaugusel maha võtta vastu sõites icon_confused.gif
Esimesega oli mõte, et OK, juhtub. Lasi täistuledega must mööda. Teine oli mingi pederibaga ja see sai mult täistulesid vastu. Siis, kui juba 10 meetri kaugusel oli, suutis lõpuks kangi üles leida.

_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Oisu.
HV kasutaja

liitunud: 02.03.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.02.2024 01:37:55 vasta tsitaadiga

Automaatika äkki jukerdab?
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.02.2024 02:34:10 vasta tsitaadiga

Need pederibade omanikid ei oska neid kasutada....mendid võiks neid trahvida südamest
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 16.02.2024 10:48:53 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
Need pederibade omanikid ei oska neid kasutada....mendid võiks neid trahvida südamest

Võiks, aga neid on jätkuvalt palju...mida vanem ront seda pikem riba icon_mad.gif
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 16.02.2024 12:15:38 vasta tsitaadiga

ikka täitsa kenade eeldatavasti tuledega asjadel on need homijuurikad külge keeratud..

vana rondiga on lihtne: 35€ on tuli. vahetan mitu korda aastas kui vaja peaks olema.

_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.02.2024 12:21:41 vasta tsitaadiga

Põlva vahel liigub kolme-nelja aasta vanuseid masinaid, millele need "töötuled" külge kruvitud. Vanadest roigastest ei hakka rääkimagi. Osadel on lausa esituledesse need LED ribakesed topitud. Tea, kuidas selline asi ülevaatuselt läbi läheb üldse?
_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.02.2024 12:58:23 vasta tsitaadiga

Ülevaatluse ajaks tehakse disable
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.02.2024 13:17:47 vasta tsitaadiga

laurx kirjutas:
ikka täitsa kenade eeldatavasti tuledega asjadel on need homijuurikad külge keeratud..
Kuuseladvad vaja ka ju ära valgustada, tavatuled ei tee seda. Kurat teab, vb kukub mõni öökull või midagi puuotsast alla ja siis vaja näha

E: ekre plaanib 12 märts mingit streiki automaksuvastu, kutsutakse üles auto keset liiklust seisma jätma icon_biggrin.gif Mõtlesin, et Tartus oleks pmst vaid 18 autot vaja, et korralikult linn umbe lasta icon_biggrin.gif

_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
elukaz
HV Guru
elukaz

liitunud: 06.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.02.2024 13:33:46 vasta tsitaadiga

Tuleb mingid kleepsud varuda mis neile üle esiklaasi kleepida kui liikuma ei hakka, mina olengi ekre kasulik idioot vms thumbs_up.gif

Ma saan 27 autot.

_________________
Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale.


viimati muutis elukaz 16.02.2024 13:35:12, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
renx09
HV Guru
renx09

liitunud: 28.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.02.2024 13:33:51 vasta tsitaadiga

salatoimik kirjutas:

E: ekre plaanib 12 märts mingit streiki automaksuvastu, kutsutakse üles auto keset liiklust seisma jätma icon_biggrin.gif Mõtlesin, et Tartus oleks pmst vaid 18 autot vaja, et korralikult linn umbe lasta icon_biggrin.gif


suurepärane plaan, valitsus keerab jama kokku ja selle peale keerame veel iseendale ka käru thumbs_up.gif ekre oma parimas mahlas

_________________
!!
Kommentaarid: 315 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 252
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 16.02.2024 13:51:25 vasta tsitaadiga

parim.

kogu nende ajupotensiaal.

_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
maty
Kreisi kasutaja

liitunud: 11.07.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.02.2024 14:04:15 vasta tsitaadiga

salatoimik kirjutas:
E: ekre plaanib 12 märts mingit streiki automaksuvastu, kutsutakse üles auto keset liiklust seisma jätma icon_biggrin.gif

kopp.gif
debiilikud...
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
somnambuul
HV veteran

liitunud: 22.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.02.2024 14:19:22 vasta tsitaadiga

Nigu moslemid... keegi paneb koraani põlema ja siis ma lähen süütan naabrimehe auto ja poe....
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 16.02.2024 14:53:43 vasta tsitaadiga

Pole ka need teravaimad keiidid pinalis..
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.02.2024 16:30:04 vasta tsitaadiga

Mis need stop oil tegelased ja muud lollakad välismaal teistsugused on? Läänelikud väärtused, siiani pole ära harjunud vä?
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
kjaups
MeesKesTuliMetsast
kjaups

liitunud: 02.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.02.2024 09:03:56 vasta tsitaadiga

Ühega siin arutasime ja ei suutnud meenutada, et A kat oleks talverehvid kohustuslikud...
_________________
YAGA müügiputka - SNAP pildipank
M: 3D Touch V3.2 15€
Kommentaarid: 173 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 142
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 17.02.2024 09:11:19 vasta tsitaadiga

Ei ole.
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.02.2024 13:13:33 vasta tsitaadiga

kjaups kirjutas:
Ühega siin arutasime ja ei suutnud meenutada, et A kat oleks talverehvid kohustuslikud...
a-kat liiklejatelt eeldatakse endilt mõistust. või siis lahendab see probleem ennast üsna kiiresti ise...
talverehvide nõue on m1, n1, o2, kerega l6e ja l7e sõidukitele.

_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Oisu.
HV kasutaja

liitunud: 02.03.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.02.2024 13:20:57 vasta tsitaadiga

Norra.
Alles see nädal tuli mootrrataste kolonn vastu icon_rolleyes.gif 67,56...N kraadi icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kjaups
MeesKesTuliMetsast
kjaups

liitunud: 02.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.02.2024 15:39:33 vasta tsitaadiga

londiste, selle teksti leidsime ise ka. Naljakas, et atv peab olema ja roller mitte.
Tõsi, korrektuurid tulevad looduslikult sisse. Selge, siis või võrri soojaks ajada icon_smile.gif

_________________
YAGA müügiputka - SNAP pildipank
M: 3D Touch V3.2 15€
Kommentaarid: 173 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 142
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KuriVaiM1
HV veteran
KuriVaiM1

liitunud: 10.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.02.2024 01:13:58 vasta tsitaadiga

Tagant otsasõit Tammsaare teel


Link

_________________
icon_arrow.gif "Mõtle kriitiliselt"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 66
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
kjaups
MeesKesTuliMetsast
kjaups

liitunud: 02.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.02.2024 08:32:24 vasta tsitaadiga

Ma ei saa sellest fenomenist aru, et miks vaja nii piixus sõita?
_________________
YAGA müügiputka - SNAP pildipank
M: 3D Touch V3.2 15€
Kommentaarid: 173 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 142
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-Kaivo-
HV Guru

liitunud: 22.08.2007



Online
sõnum 18.02.2024 11:02:02 vasta tsitaadiga

Tartu jaamõisa selveri juures , lastekodu poolse ülekigiraja juures käib puhumisreid. Idiodoodid suudavad ikka oma auto ülekäigu rajale keset kusemist " parkida", et jalakäija peaks ümber auto seiklusi otsima. Tra kui fking mõrapea sa pead ikka olema.
Samasugused värdjad ronivad punasega ristile, et ikka liiklus võimalikult umbe läheks.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.02.2024 12:59:32 vasta tsitaadiga

kjaups kirjutas:
Ma ei saa sellest fenomenist aru, et miks vaja nii <b>piixus</b> sõita?
ruum saab otsa. Teine teema pidi olema, et sedasi saab kiiremini reageerida ja pidama kui ees midagi juhtub.
Ära minult seda loogikat küsi aga olen seda üsna mitmel korral kuulnud ja redditis oli ka just teema selle kohta kus koorus suht sama vabandus lahti.

_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
elukaz
HV Guru
elukaz

liitunud: 06.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.02.2024 13:30:25 vasta tsitaadiga

Kui teed ehitatakse kitsamaks ja lühemaks siis ei mahugi muidu ära kui väikse pikivahega.
_________________
Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale.
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.02.2024 13:36:45 vasta tsitaadiga

Ja kui teisele tagant sisse sõidad siis saad nii ise kui ka kõik sinu taga seisjad kiiremini koju..
Eksjuonjujuuu icon_razz.gif
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
kjaups
MeesKesTuliMetsast
kjaups

liitunud: 02.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.02.2024 13:40:38 vasta tsitaadiga

salatoimik, Mart Laari naljade taaselustamine.
Sellist pikivahe teemat näeb linnas ikka rõvedalt.
Aga eks see ole inimloomuse vimpka, et võimalikult ligimese lähedale...

Teist päeva võrriga ringi sõitnud, hetkel veel arvestatakse, samas liiklus hõre.

_________________
YAGA müügiputka - SNAP pildipank
M: 3D Touch V3.2 15€
Kommentaarid: 173 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 142
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Janis
HV Guru

liitunud: 30.11.2005




sõnum 18.02.2024 13:43:11 vasta tsitaadiga

Võid ju hoida pikka vahet aga kohe surutakse see täis ka ja äkki on isegi suurem tõenäosus sul äkkpidurdus siis teha. Vahet pole seega
Kommentaarid: 209 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 5 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.02.2024 13:52:47 vasta tsitaadiga

Hoiad natuke üle auto pikkust vahet ja ei suru sinna keegi kui just ise kedagi vahele lasta ei taha.
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Janis
HV Guru

liitunud: 30.11.2005




sõnum 18.02.2024 13:55:06 vasta tsitaadiga

No lolli ka ei viitsi mängida. See täpselt selline vahe, et saaks hakata vahele tulema ja kui keegi selle pähe endale võtab, siis tavaliselt ta sellest mõttest ei loobu. Ei hakka ju vahet siis kinni sõitma meelega.
Kommentaarid: 209 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 5 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.02.2024 14:19:01 vasta tsitaadiga

Ei tea, paari auto pikkust vahet hoides ei tule keegi seda täis suruma. Vb mingi põhja-eesti teema icon_rolleyes.gif
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Janis
HV Guru

liitunud: 30.11.2005




sõnum 18.02.2024 14:42:59 vasta tsitaadiga

salatoimik kirjutas:
Ei tea, paari auto pikkust vahet hoides ei tule keegi seda täis suruma. Vb mingi põhja-eesti teema icon_rolleyes.gif

Mu teada on Tallinn, kus see video tehtud on, veel põhja eestis jah
Kommentaarid: 209 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 5 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
renx09
HV Guru
renx09

liitunud: 28.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.02.2024 15:02:22 vasta tsitaadiga

See vahe täis surumine on selline huvitav legend, mida kõigile hirmsasti pajatada meeldib, aga reaalsuses harva kohtab
_________________
!!
Kommentaarid: 315 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 252
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Janis
HV Guru

liitunud: 30.11.2005




sõnum 18.02.2024 15:05:32 vasta tsitaadiga

Järvevanal väga kohanud pole jah aga seal videos olevas kohas tiheda liiklusega täitsa tavaline värk, iga päev sõidan sealt läbi paar korda.
Kommentaarid: 209 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 5 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.02.2024 16:06:26 vasta tsitaadiga

renx09 kirjutas:
See vahe täis surumine on selline huvitav legend, mida kõigile hirmsasti pajatada meeldib, aga reaalsuses harva kohtab

Ülemiste ristmik tipptunni ajal õhtuti. Seal näeb ikka ulmelisi manöövreid ja pujääne omavahel. Üks ei lase vahele ja teine üritab mingite äkkmanöövrite ja suunatuleta end üle kahe sõiduraja vahele pressida. Ja see tagumikus kinni istumine on kah mõnus fenomen. Eriti Sossi mäel libedaga.
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iir
HV Guru
iir

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.02.2024 15:54:59 vasta tsitaadiga

link
_________________
sometimes i hug myself for no reason.
you dont need a reason to call me. me not answer anyway
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Oisu.
HV kasutaja

liitunud: 02.03.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.02.2024 16:40:54 vasta tsitaadiga

Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Liikluskultuuri(tuse) teema vol.4 mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 299, 300, 301 ... 492, 493, 494  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.