|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
perenoel
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.05.2004

|
29.01.2024 16:53:04
|
|
|
Oleneb, kes helistaja on, ksutavad ikka liste küll. Minul näiteks oli ka väga harva kõnesid, kuni kinnisvaraportaalides avaldati number müügikuulutuste juures. See oli 8 a tagasi. Mõne nädala pärast olid agressiivsed venekeelsed "investeerimispankurid" järjekorras ja jutust keeldudes tõmmati tagasi ja selline tunne oli, et kohe-kohe saab molli.
_________________ The biggest delusion is that there are causes other than your own state of consciousness. - Neville Goddard |
|
| tagasi üles |
|
 |
krmk
HV vaatleja

liitunud: 11.06.2012
|
02.02.2024 16:49:38
|
|
|
Täna tuli 3 kõnet hästi kiiresti üksteise järel, põhimst sekundeid vahet:
1) +46762949673 (Yet Another Call Blocker blokkis)
2) Varjatud number (Yet Another Call Blocker blokkis)
3) +37258177133 - võtsin vastu, karjuti vene keeles aljoo aljoo. Panin ära ja läks blokki.
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tegrq
HV vaatleja
liitunud: 05.12.2023
|
02.02.2024 17:32:56
|
|
|
| peale delfist *kogupaketi* võtmisega ning selle katkestamisega suvel on hakanud mulle tulema üsna tihedalt igasuguseid reklaamkõnesid ükspuha kust, numbrid alati algavad kas 53 või 58-ga. mõni minut tagasi posti kirjutamisest helistas nt postimehest, kelle ma küll vastu ei võtnud aga siia oli see sama number varasemalt kirja pandud. üsna pinda käib ning nende blokkimine ka suurt kasu ei too, vast vähendab aga pole märganud.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
krmk
HV vaatleja

liitunud: 11.06.2012
|
02.02.2024 17:53:04
|
|
|
| tegrq kirjutas: |
| peale delfist *kogupaketi* võtmisega ning selle katkestamisega suvel on hakanud mulle tulema üsna tihedalt igasuguseid reklaamkõnesid ükspuha kust, numbrid alati algavad kas 53 või 58-ga. mõni minut tagasi posti kirjutamisest helistas nt postimehest, kelle ma küll vastu ei võtnud aga siia oli see sama number varasemalt kirja pandud. üsna pinda käib ning nende blokkimine ka suurt kasu ei too, vast vähendab aga pole märganud. |
Neid Postimehi ja asju blokeerib Yet Another Call Blocker kenasti. Ma mõni post tagasi kirjutasin sellest,
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
laurx
HV Guru

liitunud: 25.03.2004

|
|
| Kommentaarid: 1156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
724 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kris
HV kasutaja
liitunud: 24.09.2003
|
12.02.2024 12:21:47
|
|
|
Eile helistas 2x number 5430. Harilikult kaasneb legaalse lühinumbriga ka nimi ekraanil (g4s näiteks), seekord ainult number. Spämmerid?
Räägiks natuke kõne filtritest. Kas lisaks siia kirjutamisele lisate ka mingisse nimekirja? Ise olen juba aastatid kasutanud Truecalleri nimelist äppi, eespool soovitati Yet Another Call Blocker. On kogemusi, milline paremini blokeerib? Erinevad "põieuuringud" jms peab Truecaller kinni. Välismaalt ei ole õnneks eriti pommitatud veel ...
|
|
| Kommentaarid: 18 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
olc
HV Guru

liitunud: 28.11.2001
|
12.02.2024 12:22:59
|
|
|
| vigurvänt kirjutas: |
| 53845292 - mingi kahtlane firma tahtis eesnääret näppida. |
Tundub olema sarinäppija
|
|
| Kommentaarid: 142 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
130 |
|
| tagasi üles |
|
 |
MaitK
HV veteran

liitunud: 14.06.2005
|
12.02.2024 14:41:59
|
|
|
53092353 - pakuti Balti keti meenemünti.
_________________ Võidab see, kellel on surres kõige rohkem asju!
Kust tuleb tolm ja kuhu kaob raha? |
|
| Kommentaarid: 68 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dominus
HV Guru

liitunud: 05.03.2004
|
14.02.2024 15:26:16
|
|
|
| berg777 kirjutas: |
53844353 - "Postimehe" partner pakub
Need telefoni teel igasugu sitta pakkujad on ära tüüdanud ! Nagu ka muideks need poisikesed kaubakeskustes !
No tõsiselt nagu kärbsed rsk ! Ei hammusta - aga tüütavad ära küll !
Oleksin vast esireas, kes paneks oma allkirja nende vastu seaduse täienduseks*muutmiseks ! |
Just sama number helistas. Võõraid numbreid vastu ei võta. Kiire google ja tõi siia, cancel ja block peale. Aitäh!
|
|
| Kommentaarid: 104 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
1 :: |
76 |
|
| tagasi üles |
|
 |
perenoel
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.05.2004

|
16.02.2024 11:14:02
Õngitsuskõnede filter |
|
|
Telia teavitab õngitsuskõnedest. See on küll väga tore, et teavitatakse, kuid mina isiklikult ei soovi igasugust saasta endale pähe õppida, et unepealt teaksin, millega on helistaja puhul tegu. Palju parem oleks lahendus, kus alla mingi ajalise parameetri kutsungit andev number kaoks automaatselt vastamata kõnede mälust. Ma põhimõtteliselt ei soovi nagunii suhelda ka lihtsalt "kokkuhoidlike" isikutega, kes teevad tirtsaka selleks, et oma kõnekaardi nende arvates kullahinnalist kõneaega kokku hoida. Muidugi, kui telefon on käeulatuses, on lihtne sellist kkõnet lihtsalt ignoreerida. Probleem tekib siis, kui helistamise momendil ei ole, või on ta hääletul rezhiimil. Siis ei ole hiljem üldse teada, et tegu ei ole ausa sissehelistajaga, kes lasi telefonil mõitliku aja kutsuda, vaid katkestas enne, kui jõuaks vastata.
Ilmselt on mõistlik aeg 5 sekundit, mis on miinimum aeg, mida ikka telefonil neliseda lastakse ja alla mille peaks ignoreerima.
Kuidas aga telefoni sääraselt seadistada või kas on selleks mingi appid?
_________________ The biggest delusion is that there are causes other than your own state of consciousness. - Neville Goddard |
|
| tagasi üles |
|
 |
laurx
HV Guru

liitunud: 25.03.2004

|
|
| Kommentaarid: 1156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
724 |
|
| tagasi üles |
|
 |
laurx
HV Guru

liitunud: 25.03.2004

|
|
| Kommentaarid: 1156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
724 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pistyk
HV veteran

liitunud: 11.08.2007
|
16.02.2024 12:37:51
|
|
|
ma eesti numbritelegi ei helista tagasi
_________________ parem varblane katusel,kui nuga neerus |
|
| Kommentaarid: 48 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
46 |
|
| tagasi üles |
|
 |
laurx
HV Guru

liitunud: 25.03.2004

|
|
| Kommentaarid: 1156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
724 |
|
| tagasi üles |
|
 |
perenoel
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.05.2004

|
16.02.2024 15:31:49
|
|
|
pistyk, Siiski on välja kujunenud telefonietikett, mille kohaselt on nõutav mitte vastamise korral tunni-paari jooksul tagasi helistada. Seda mitte teha on peaaegu sama, kui vajutada keeldumisele ja seejuures mitte saata viisakat põhjendust (olen hetkel hõivatud vmt.) Nii lihtsalt ei saa teha, kui tahad häid suhteid - eriti oma klientidega. Iseasi on muidugi sihilik vastamata kõne, mis võib tõepoolet puu taha minna oma "tarkusega".
laurx, Uurisin Trucallerit. Neil on seal mingisugune virtuaalassistent, mis võtab kõne vastu ja küsitleb helistajat inglise keeles. See ei sobi eestikeelsete helistajate puhul ju üldse.
_________________ The biggest delusion is that there are causes other than your own state of consciousness. - Neville Goddard |
|
| tagasi üles |
|
 |
napoleon
Unknown virus

liitunud: 08.12.2008
|
16.02.2024 15:49:37
|
|
|
| perenoel kirjutas: |
pistyk, Siiski on välja kujunenud telefonietikett, mille kohaselt on nõutav mitte vastamise korral tunni-paari jooksul tagasi helistada. Seda mitte teha on peaaegu sama, kui vajutada keeldumisele ja seejuures mitte saata viisakat põhjendust (olen hetkel hõivatud vmt.) Nii lihtsalt ei saa teha, kui tahad häid suhteid - eriti oma klientidega. Iseasi on muidugi sihilik vastamata kõne, mis võib tõepoolet puu taha minna oma "tarkusega".
laurx, Uurisin Trucallerit. Neil on seal mingisugune virtuaalassistent, mis võtab kõne vastu ja küsitleb helistajat inglise keeles. See ei sobi eestikeelsete helistajate puhul ju üldse. |
Kõnepost on ka üks variant. Kui helistaja sinna mingit mõistliku teadet ei jäta, siis ilmselt polnud ikka väga suur häda.
Mina enamasti neile tagasi ei helista, kes mul kontaktides pole. Välja arvatud juhul kui:
1. tean et tehakse mingi update/upgrade, miski võib katki minna ja helistada võib keegi, kellega mul tavapäraselt suhelda pole vaja.
2. ootan kullerit, torumeest või keda iganes kes peaks samal päeval saabuma.
Neid äppe väga ei usaldaks. Kelle jaoks späm, kelle jaoks oluline kõne. Kasvõi mingi telekom/elektrimüüja jne. Huiar võib need spämmiks märkida kuna tüütud tegelased tuletavad meelde, et arve on maksmata, samas ausa inimesena tahaks ikka seda teada kui kogemata unustanud olen mitte nii, et teada saan siis kui kohtutäitur kirja saadab.
|
|
| Kommentaarid: 78 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
avrn
Kreisi kasutaja
liitunud: 16.02.2007
|
16.02.2024 19:06:29
|
|
|
| perenoel kirjutas: |
| Siiski on välja kujunenud telefonietikett, mille kohaselt on nõutav mitte vastamise korral tunni-paari jooksul tagasi helistada. Seda mitte teha on peaaegu sama, kui vajutada keeldumisele ja seejuures mitte saata viisakat põhjendust (olen hetkel hõivatud vmt.) Nii lihtsalt ei saa teha, kui tahad häid suhteid - eriti oma klientidega. |
Sa elad tõepoolest kusagil paralleeluniversumis?
Tänasel päeval helistada tagasi tundmatule numbrile? No ei. Kui on vaja, helistab uuesti või saadab sõnumi. Kui ei, siis pole ka piisavalt suur häda.
Mina hoitan alati ette, kui lepime helistamise kokku, et kui helistatakse mulle tundmatult numbrilt ja ma ei saa vastata (mida jutub päris sageli), et ma ei helista tagasi.
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ninzor
HV veteran
liitunud: 15.06.2008
|
16.02.2024 20:14:36
|
|
|
| Telefonietikett pole enam päris sama ning tõekspidamised sellest kipuvad üsna seinast-seina olema.
|
|
| Kommentaarid: 232 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
202 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Janis
HV Guru
liitunud: 30.11.2005
|
16.02.2024 20:33:48
|
|
|
| avrn kirjutas: |
| perenoel kirjutas: |
| Siiski on välja kujunenud telefonietikett, mille kohaselt on nõutav mitte vastamise korral tunni-paari jooksul tagasi helistada. Seda mitte teha on peaaegu sama, kui vajutada keeldumisele ja seejuures mitte saata viisakat põhjendust (olen hetkel hõivatud vmt.) Nii lihtsalt ei saa teha, kui tahad häid suhteid - eriti oma klientidega. |
Sa elad tõepoolest kusagil paralleeluniversumis?
Tänasel päeval helistada tagasi tundmatule numbrile? No ei. Kui on vaja, helistab uuesti või saadab sõnumi. Kui ei, siis pole ka piisavalt suur häda.
Mina hoitan alati ette, kui lepime helistamise kokku, et kui helistatakse mulle tundmatult numbrilt ja ma ei saa vastata (mida jutub päris sageli), et ma ei helista tagasi. |
Sa ise elad kuskil teises universumis kui sellist juttu ajad. Mul mingi 90% tundmatud numbrid, enamus asju jääks tegemata selle loogikaga kui tagasi ei helista
|
|
| Kommentaarid: 209 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
5 :: |
175 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kris
HV kasutaja
liitunud: 24.09.2003
|
16.02.2024 20:45:19
|
|
|
Ärge ajage segamini firma või mingi ja teenusepakkuja telefoni - loomulikult helistatakse sealt tagasi.
Mis point oleks tavalisele eranumbrile tulnud kõnele tagasi helistada ... aastal 2024? Kui just hetkel kullerit või torumeest ei oota .
Kui helistajal on tõsi taga siis saadab ta ka sms'i - "Tere, olen see ja see, proovisin helistada kuna ...". See on tänapäevane, spämmikõnede ajastu etikett.
|
|
| Kommentaarid: 18 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
laurx
HV Guru

liitunud: 25.03.2004

|
|
| Kommentaarid: 1156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
724 |
|
| tagasi üles |
|
 |
maxfox04
HV veteran
liitunud: 08.02.2010
|
17.02.2024 11:06:16
|
|
|
+37282231543
+372 82231543
Vene keeles kõnelev "PPA komissar", kes küsis, miks ignoreerin kohtusse kutset vms. Küsisin, mis kutse - katkestas kõnet. Enam pole helistanud.
_________________ Huvid: mikrokontrollerid, DIY, IoT, CNC, 3D print. |
|
| Kommentaarid: 301 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
222 |
|
| tagasi üles |
|
 |
avrn
Kreisi kasutaja
liitunud: 16.02.2007
|
17.02.2024 12:24:48
|
|
|
Pead tagasi helistama, et selgust saada.
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mehkar
HV vaatleja
liitunud: 19.02.2024
|
19.02.2024 12:43:31
|
|
|
| +372 6868129 helistas ja ütles väga depresiivse häälega “test kõne” ja pani kõne ära.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
ants40
HV kasutaja
liitunud: 07.09.2004
|
19.02.2024 14:22:48
|
|
|
| maxfox04 kirjutas: |
+37282231543
+372 82231543
Vene keeles kõnelev "PPA komissar", kes küsis, miks ignoreerin kohtusse kutset vms. Küsisin, mis kutse - katkestas kõnet. Enam pole helistanud. |
Lisan veel ühe "komissari" nr.
+37282737350
ütlesin, et pole kutset näinud, siis tahtis mu Viber'i, WhatsUp'i, Messengeri ja e-maili saada Aga pikalt jahus.
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mina634
Kreisi kasutaja

liitunud: 10.11.2023
|
19.02.2024 15:33:59
|
|
|
Oleks vaja sellist äppi, mis tuvastab, et kõne on venekeelne ja blokeerib kohe selle numbri.
_________________
 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
19.02.2024 16:30:17
|
|
|
| mina634 kirjutas: |
| Oleks vaja sellist äppi, mis tuvastab, et kõne on venekeelne ja blokeerib kohe selle numbri. |
Kuidas ta sul enne kõne vastuvõtmist selle vene keele tuvastab?
|
|
| Kommentaarid: 751 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
564 |
|
| tagasi üles |
|
 |
taavi
HV veteran
liitunud: 04.02.2002
|
19.02.2024 17:21:52
|
|
|
| ai loomulikult
|
|
| Kommentaarid: 70 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
61 |
|
| tagasi üles |
|
 |
laurx
HV Guru

liitunud: 25.03.2004

|
|
| Kommentaarid: 1156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
724 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Bunny
HV kasutaja

liitunud: 02.09.2018
|
19.02.2024 18:33:41
|
|
|
+372 87457322 ei viitsinud lõpuni kuulata, aga soovis väga, väga suhelda vene keeles, las siis suhtleb blacklistis teistega edasi
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
0 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jan
HV kasutaja

liitunud: 26.12.2003
|
19.02.2024 21:07:01
|
|
|
| +37282720734 teadis eesnime ja tahtis ka venekeeles minuga suhelda , ei viitsinud kuulata, panin kinni
|
|
| Kommentaarid: 32 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
29 |
|
| tagasi üles |
|
 |
krmk
HV vaatleja

liitunud: 11.06.2012
|
21.02.2024 13:40:12
|
|
|
| kris kirjutas: |
Eile helistas 2x number 5430. Harilikult kaasneb legaalse lühinumbriga ka nimi ekraanil (g4s näiteks), seekord ainult number. Spämmerid?
Räägiks natuke kõne filtritest. Kas lisaks siia kirjutamisele lisate ka mingisse nimekirja? Ise olen juba aastatid kasutanud Truecalleri nimelist äppi, eespool soovitati Yet Another Call Blocker. On kogemusi, milline paremini blokeerib? Erinevad "põieuuringud" jms peab Truecaller kinni. Välismaalt ei ole õnneks eriti pommitatud veel ... |
Lühidalt: Truecaller blokeerib hästi, aga vastutasuks kopeerib endale terve su telefoniraamatu. See tähendab muuhulgas seda, et kui sul pruudi number telefoniraamatus "Musi" all kirjas, siis näevad kõik Truecalleri kasutajad, kellele su pruut helistab, helistaja nimeks "Musi". Minu jaoks piisavalt suur privaatsuse riive, et mitte kasutada.
Yet Another Call Blocker on avatud lähtekoodiga ja tasuta, aga kasutab teise kommertsteenuse, https://www.shouldianswer.com/ numbribaasi. Shouldianswer ise on (mõistlikuks kasutamiseks) tasuline teenus, aga nende numbribaas on tasuta kättesaadaval.
https://www.shouldianswer.com/ lehel saab igaüks numbreid otsida ja blacklisti lisada, isegi kui ise äpi kasutaja ei ole. Äpi kasutajatele oleks muidugi väga hea, kui lisaks siin threadis reportimisele number ka https://www.shouldianswer.com/ lehel spämmeriks märgitaks.
Puudustest: Yet Another Call Blocker pole äpipoes kättesaadav ja tuleb ise APK-st installida. Rakendust pole tükk aega edasi arendatud. https://www.shouldianswer.com/ võib oma baasi igal hetkel välistele kasutajatele sulgeda. Ise kasutan ca. pool aastat ja toimib hästi.
Ehk abiks.
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
|
| Kommentaarid: 751 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
564 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006

|
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dogbert
HV Guru

liitunud: 03.05.2004
|
23.02.2024 22:56:34
|
|
|
| Dijital kirjutas: |
| laurx kirjutas: |
| 53844353 - meela häälega postimehe koostöööpartnerneidis tahtis teada kas postimehe digitellimus on olemas. |
Sain ka sealt kõne. Jube halvasti ja vaikselt oli kuulda härrat, mingeid üksikuid sõnu oli võimalik eristada. |
Tüütas kiirel tööajal ja tahtis minu käest teada, kas loen uudiseid rohkem digitaalsel kujul või paberil. Aga mina, möhakas, ei tahtnud isegi sellele vastata.
Google küsis, kas helistanud tundmatu number oli äriettevõte. Märkisin "telemarketing", block & report spam.
_________________ Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus. |
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
laurx
HV Guru

liitunud: 25.03.2004

|
|
| Kommentaarid: 1156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
724 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mart57
HV kasutaja

liitunud: 13.11.2001
|
27.02.2024 13:12:18
|
|
|
Paar päeva tagasi avastasin, et minu tahvelarvutisse oli tehtud kõne numbrilt +372 6868129
Tahvlis superi kõnekaart millelt ei ole tehtud ühtegi kõnet peale kaardi aktiviseerimise kõne,
seega helistatakse huupi suvalistele numbritele...... arvan.
Numbriotsing teemas andis tulemuseks viie sekundilised kutsungid ja lühikese vastuse "test"
_________________ mart57 |
|
| Kommentaarid: 68 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
55 |
|
| tagasi üles |
|
 |
aero
HV vaatleja
liitunud: 25.08.2008
|
27.02.2024 15:47:56
|
|
|
| laurx kirjutas: |
| 53844353 - meela häälega postimehe koostöööpartner... |
Sel hetkel ma segasin vahele, ei olnud aega selleks. Paar päeva hiljem kuulsin eaka pereliikme telefoni helisemas, sama nr jälle. Tagasi helistada ei õnnestu, helistab välja nagu Duracelli jänes.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
SP22
HV vaatleja

liitunud: 05.03.2011
|
27.02.2024 16:20:11
|
|
|
| mehkar kirjutas: |
| +372 6868129 helistas ja ütles väga depresiivse häälega “test kõne” ja pani kõne ära. |
sama
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
laurx
HV Guru

liitunud: 25.03.2004

|
|
| Kommentaarid: 1156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
724 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mizz
HV kasutaja

liitunud: 18.09.2006
|
07.03.2024 11:13:54
|
|
|
| Laurikre kirjutas: |
6868129 +3726868129
helistas, keegi rääkida ei tahtnud. Umbes 5 sek pärast katkestati kõne. |
sain ka kõne, võtsin vastu, meeshääl ütles: "Testkõne" ja katkestas
|
|
| Kommentaarid: 135 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
119 |
|
| tagasi üles |
|
 |
h4n1virus
HV vaatleja
liitunud: 30.09.2018
|
07.03.2024 12:18:56
|
|
|
| vigurvänt kirjutas: |
| 53845292 - mingi kahtlane firma tahtis eesnääret näppida. |
Seekord pakuti D3 vitamiini
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
time123
HV Guru

liitunud: 11.09.2005
|
13.03.2024 06:21:01
|
|
|
Spämm?
|
|
| Kommentaarid: 204 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
179 |
|
| tagasi üles |
|
 |
laurx
HV Guru

liitunud: 25.03.2004

|
|
| Kommentaarid: 1156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
724 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006

|
13.03.2024 07:53:11
|
|
|
| time123 kirjutas: |
Spämm? |
Ei. Tegu on mingi Tele2 kõnekaartide laadimise süsteemi veaga. Minul on sama lugu täna hommiku. Minevikus kunagi olin laadinud pereliikme kõnekaardilt enda kaardile ümber aga viimasel ajal enam mitte.
Vaatasin kõnekaartide jääki ja see on sama ehk siis laadijalt pole raha maha läinud ja saaja pole raha juurde saanud.
Ilmselt on tegu mingi hooldusest tuleneva bugiga, sest eile saatis Tele2 sõnumi, et kõnekaardi teenused k.a laadimine ja pakettide tellimine on häiritud 12.03 23:00 kuni 13.03 05:00
Minul tulid need sõnumid veel 06:35 sisse ja "saatja" telefonis oli 16 sõnumit.
|
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
RasmusKallas
HV vaatleja
liitunud: 07.04.2018
|
13.03.2024 10:49:16
|
|
|
| +3726868129 kõne pikkus 3s, vastamisel ütleb 'testkõne' ja paneb toru. Elisa.
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
iir
HV Guru

liitunud: 20.06.2006
|
13.03.2024 20:10:36
|
|
|
+37255956537
Kohe vastu võttes küsib nimeliselt mind. Küsin kes sa ise oled. Küsib ikka kas mina. Küsin samamoodi et kes sa oled? Ma ei tunne seda nr kes sa oled. Küsib veel mõned korrad tigedalt ja paneb toru ära. Kus on viisakus, kuhu jäi tere ma helistan ühinenud ajakirjadest, kas ma räägin selle ja sellega. Ei. Kohe küsima kas see oled sina. Nagu mingi ment.
Jäi jälle Tehnika maailma tellimus mulle müümata... Imestan, et viitsivad mitu korda aastas ikka helistada.
_________________ sometimes i hug myself for no reason.
you dont need a reason to call me. me not answer anyway |
|
| Kommentaarid: 90 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ninzor
HV veteran
liitunud: 15.06.2008
|
21.03.2024 11:38:37
|
|
|
+37256879185
Postimehe tellimuse suruja.
|
|
| Kommentaarid: 232 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
202 |
|
| tagasi üles |
|
 |
perenoel
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.05.2004

|
22.03.2024 11:23:15
|
|
|
iir, Kas selle profiilis oleva USA numbri peale helistaski?
_________________ The biggest delusion is that there are causes other than your own state of consciousness. - Neville Goddard |
|
| tagasi üles |
|
 |
Petz
HV Guru
liitunud: 05.11.2001
|
22.03.2024 11:43:13
|
|
|
+37258289328
Vene keeles kõnetas nimepidi. Rääkis mingist platvormist, aga väga segaselt ja kiiresti, ei saanudki aru, mida tahtis. Kui palusin eesti keeles rääkida, käskis venele üle minna ja et teab küll, et ma oskan.
|
|
| Kommentaarid: 81 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
75 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|