Avaleht
uus teema   vasta Vaidlused »  Võitlustanner »  Konsoolid vs PC märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 105, 106, 107 ... 141, 142, 143  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Millega mängid?
Ainult konsooliga
12%
 12%  [ 50 ]
Rohkem konsooli kui PC-ga
8%
 8%  [ 34 ]
50/50
6%
 6%  [ 24 ]
Rohkem PC kui konsooliga
15%
 15%  [ 61 ]
Ainult PC-ga
57%
 57%  [ 231 ]
hääli kokku : 400

autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
Aeron
HV Guru
Aeron

liitunud: 11.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 12.02.2024 13:55:23 vasta tsitaadiga

Minu mälu järgi see arutelu sai alguse minu väidetest ja sina adresseerisid konkreetised sümptomeid,aga mitte algseid väiteid ja minu soov oli, arutada pigem suuremat teemat - kas/kes peaks tasu saama oma töö eest või mitte ning seda kuidas see sinu elu võiks mõjutada vs arutleda erinevate viiside üle, kuidas ärid on oma huve kaitsnud.
Ettevõtte kuluuri küsimus on veel eraldi teema omakorda, aga mis annab ka meile toreda võimaluse rahakotiga hääletada.

Ma ennist küsisin juba, et kas sinu arvates ei peaks sinule toodetud hea elamuse eest tasu maksma?
See on keskne küsimus tegelt. Sealt vaataks edasi juba.

_________________
Võib öelda,et ma olen liigselt enesekeskne,aga mind see ei häiri
Tulge kõik HV rahvaga jalkat mängima!
|
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006




sõnum 12.02.2024 14:55:26 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Ma ennist küsisin juba, et kas sinu arvates ei peaks sinule toodetud hea elamuse eest tasu maksma?

Muidugi peaks ja mitte ainult hea vaid ka halva elamuse eest.
Ma pole vastupidist kunagi väitnud ja sellest oli ka minu palve, et viitaksid kust sulle selline mulje jäi.

_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
M: Uus/pakendis Fjern Fjork Titanium Forked Spoon - 10€
Kommentaarid: 360 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 277
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Aeron
HV Guru
Aeron

liitunud: 11.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 12.02.2024 15:04:59 vasta tsitaadiga

Nii, väga hea nüüd me oleme selles punktis, kus meil on esimene ühine printsiip.
Mina toetan kas sinu laiendust sellele printsiibile, et halva elamuse eest peaks ka vääriline tasu olema.

Nii, kui me nüüd võtame seda arvesse, siis uurin edasi.

1. Kui me mõlemad arvame, et hea töö eest peaks Dev/publisher saama palka, siis kuidas sinu maailmas käib see kokku mängude järelturuga?
2. Kui meie mõlema jaoks on oluline, et inimesed saaksid oma töö eest tasau, aga järelturult ostes ei saa, siis kuidas on järelturg arendaja/publisheri vaates parem kui nt piraatlus?

Boonus raund - oletema, et mina kasutajana, tahan saata sõnumi NT Atomic Heart devile/publisherile, et nad on jobud ja seetõttu ma neile oma raha ei anna, küll aga, ma hea meelega naudin nende töö vilju ja ostmise asemel piran nende mängu, et nad teaksid, et nad tegid asja, mis on midagi väärt ja see võetakse neilt nö käest ära ilma nende nõusolekuta, et neile pakkuda õpetlikku kogemust. Mis mõtted tunded?

_________________
Võib öelda,et ma olen liigselt enesekeskne,aga mind see ei häiri
Tulge kõik HV rahvaga jalkat mängima!
|
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Siidiuss
HV vaatleja

liitunud: 25.09.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 12.02.2024 15:41:52 vasta tsitaadiga

Konsooli omanikel võib isegi arvutid ka olla. Aga kui näiteks raha on vähe siis kasulikum ja juba ka loodussõbralikum osta arvuti mis sobib ühtviisi hästi kõigeks. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SirAskAlot
Kreisi kasutaja

liitunud: 19.03.2011




sõnum 12.02.2024 17:31:34 vasta tsitaadiga

SKG kirjutas:

Ei süüdista Googlet, need arvud on ju konsoolide kõigi aegade müüginumbrid, selles mõttes õige. Aga tõlgendus/eeldus oli see, nagu kõik need konsoolid oleks hetkel ka kasutuses. Täiesti kohatu võrrelda Steami aktiivsete kasutajate andmetega. Õunad vs apelsininid.

Loe nüüd teemat väheke eespoolt ja saad ka kontekstist aru. Jah, vanu konsoole on veel kümneid miljoneid kasutuses, aga... Võrreldi just viimaseid konsoole ja RTX 4080/4090 kaarte. Ja et PS5 on "at the level of a medium/high end pc from 4 years back if you disregard raytracing".
Irooniline on see, et hetkel on Steami kasutajate kõige populaarsem GPU "samas augus", mis PS5/XSX ning RTX 4090/4080 on vastavalt ränkingus kohtadel 29 ja 37, jaanuar 2024 seisuga, ainult 0,93% ja 0,75% kasutajatel.
Need, kes ostavad täna, 2020 aasta konsooli, omavad võimsamat mänguaparaati, kui üle poole tänastest Steami kasutajatest. Nii et, konsooliomanikel pole vast midagi häbeneda icon_smile.gif



Lähen veel korraks tagasi eelneva vaidluse juurde. Ärge sellele erilist tähelepanu püürake, see on pigem vaidlemine vaidlemise pärast.
Täpselt. Võrreldi 4080/4090 ja viimast konsooli põlvkonda.
Siis võtad sa steami top-ist antud hetkel kasutuses olevad GPU-de eelnevad põlvkonnad , alandad sellega PC raua kvaliteeti ja üritad sellega midagi tõestada. See pole antud hetkel oluline mida.
Korrektne oleks kui sa võtaks ka praegusel hetkel kasutuses olevad konsoolide , lisad need võrdlusesse ja alles siis teed oma järeldused. Kui sa seda ei tee, siis manipuleerid sa statistikaga, et omale sobivat tulemust saada.

Siin on mingi artikkel mis väidab , et eelmise aasta sügisel oli PS-il 112 m aktiivset kasutajat.
https://www.pushsquare.com/news/2023/11/ps5-ps4s-monthly-active-users-is-increasing
Oletades , et iga kasutaja kasutab oma konsooli ja PS5-t on müüdud 50m, siis kasutab 62m mängijat midagi mis pole PS5, eeldatavasti siis vanemat PS-i. Need numbrid pole tegelikult väga olulised. Ma kasutan neid lihsalt näitena.

Seega kui teha korrektne võrdlus ,mis sisaldab ka praegu kasutuses olevaid vanemaid konsoole, alaneb ka konsooli raua kvaliteet.
Mis ma nende numbritega nüüd teha saan?
Ma ei tea peast kuhu PS4 ruad võreldes PS-ga jääks, aga näiteks võiks ma väita, et steami kasutaja kes ostavad täna 2020 aasta tipp GPU omab võimsamat aparaati kui üle pooled tänased PS kasutajad.

See oli siis näiteks mis järeldustele võib jõuda kui statistikaga mängida.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Aeron
HV Guru
Aeron

liitunud: 11.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 12.02.2024 17:49:29 vasta tsitaadiga

2020 oli 3060/70/80 juba väljas ja need pühivad põrandat ps5-ga. Ma panin siia 3060 ka, sest on vahe, kas sa hoiad reso ja stabiilselt outperformid 10-20%,ga PS5-te või saavutad target outputi source resultioni scalinguga , et fpsi säilitada.
3060 hind on tänapäeval 200 € kandis ...

_________________
Võib öelda,et ma olen liigselt enesekeskne,aga mind see ei häiri
Tulge kõik HV rahvaga jalkat mängima!
|
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 12.02.2024 18:35:00 vasta tsitaadiga

SirAskAlot kirjutas:
SKG kirjutas:

Ei süüdista Googlet, need arvud on ju konsoolide kõigi aegade müüginumbrid, selles mõttes õige. Aga tõlgendus/eeldus oli see, nagu kõik need konsoolid oleks hetkel ka kasutuses. Täiesti kohatu võrrelda Steami aktiivsete kasutajate andmetega. Õunad vs apelsininid.

Loe nüüd teemat väheke eespoolt ja saad ka kontekstist aru. Jah, vanu konsoole on veel kümneid miljoneid kasutuses, aga... Võrreldi just viimaseid konsoole ja RTX 4080/4090 kaarte. Ja et PS5 on "at the level of a medium/high end pc from 4 years back if you disregard raytracing".
Irooniline on see, et hetkel on Steami kasutajate kõige populaarsem GPU "samas augus", mis PS5/XSX ning RTX 4090/4080 on vastavalt ränkingus kohtadel 29 ja 37, jaanuar 2024 seisuga, ainult 0,93% ja 0,75% kasutajatel.
Need, kes ostavad täna, 2020 aasta konsooli, omavad võimsamat mänguaparaati, kui üle poole tänastest Steami kasutajatest. Nii et, konsooliomanikel pole vast midagi häbeneda icon_smile.gif



Lähen veel korraks tagasi eelneva vaidluse juurde. Ärge sellele erilist tähelepanu püürake, see on pigem vaidlemine vaidlemise pärast.
Täpselt. Võrreldi 4080/4090 ja viimast konsooli põlvkonda.
Siis võtad sa steami top-ist antud hetkel kasutuses olevad GPU-de eelnevad põlvkonnad , alandad sellega PC raua kvaliteeti ja üritad sellega midagi tõestada. See pole antud hetkel oluline mida.
Korrektne oleks kui sa võtaks ka praegusel hetkel kasutuses olevad konsoolide , lisad need võrdlusesse ja alles siis teed oma järeldused. Kui sa seda ei tee, siis manipuleerid sa statistikaga, et omale sobivat tulemust saada.

Siin on mingi artikkel mis väidab , et eelmise aasta sügisel oli PS-il 112 m aktiivset kasutajat.
https://www.pushsquare.com/news/2023/11/ps5-ps4s-monthly-active-users-is-increasing
Oletades , et iga kasutaja kasutab oma konsooli ja PS5-t on müüdud 50m, siis kasutab 62m mängijat midagi mis pole PS5, eeldatavasti siis vanemat PS-i. Need numbrid pole tegelikult väga olulised. Ma kasutan neid lihsalt näitena.

Seega kui teha korrektne võrdlus ,mis sisaldab ka praegu kasutuses olevaid vanemaid konsoole, alaneb ka konsooli raua kvaliteet.
Mis ma nende numbritega nüüd teha saan?
Ma ei tea peast kuhu PS4 ruad võreldes PS-ga jääks, aga näiteks võiks ma väita, et steami kasutaja kes ostavad täna 2020 aasta tipp GPU omab võimsamat aparaati kui üle pooled tänased PS kasutajad.

See oli siis näiteks mis järeldustele võib jõuda kui statistikaga mängida.

Tundub, et kujutad midagi ette, mida pole olnud. Vaata nüüd neid videosi ja väiteid, mis seal olid, siis saad aru, millest see võrdlus. It's an affordable living room box, it's equivalent in gaming performance to mid to high end gaming PC about 5 years ago. Ja see oli omakorda ~3 aastat vana video, 2021. Ehk siis väide nagu PS5 (ja ka XSX?) oleks samal pulgal 2016 aasta keskmise või high end gaming PC-ga. Steami statistika on hea, kuna seal on ka vanem raud sees. Fanboydele meeldib PC master race öelda, kuid reaalsus on see, et 2024 aastal on üle pooltel arvutikastis nõrgem raud kui 2020 aasta konsoolides (mis pidavalt olema = 2016 mänguarvutiga icon_lol.gif ).

Eelmiste põlvkondade aktiivsetest kasutajatest siin juba juttu olnud, aga see ei puutu hetkel teemasse.
https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11400944#11400944

Aeron kirjutas:
2020 oli 3060/70/80 juba väljas ja need pühivad põrandat ps5-ga. Ma panin siia 3060 ka, sest on vahe, kas sa hoiad reso ja stabiilselt outperformid 10-20%,ga PS5-te või saavutad target outputi source resultioni scalinguga , et fpsi säilitada.
3060 hind on tänapäeval 200 € kandis ...

Paar meeldetuletust:
Aeron kirjutas:
500 kandis kuskil peakas RX 6500ga pc kätte saama. Mis testide järgi on ps5 samas augus.

https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11236427#11236427

londiste kirjutas:
6500 on vähe pakutud. ps5 tase on 6600/6600xt või 3060.

https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11236477#11236477

Aeron kirjutas:
My bad jah, mõtlesin 6600-t, näpukas (või Arc 750 ka tegelt.)

https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11236595#11236595


Kuidagi palju vasturääkivusi. Kas nad siis on "samas augus" või nüüd juba "pühivad põrandat" või võrdne hoopis 2016 aasta mänguarvutiga? Sinu enda postid, erinevatel aegadel.

_________________
17/1/2023, Scart: "Selle sajandi senise möödunud aja üks suuremaid skandaale on hetkel lahti rullumas..."
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Foxxx
HV veteran
Foxxx

liitunud: 22.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 12.02.2024 21:25:14 vasta tsitaadiga

Aeron kirjutas:
2020 oli 3060/70/80 juba väljas ja need pühivad põrandat ps5-ga. Ma panin siia 3060 ka, sest on vahe, kas sa hoiad reso ja stabiilselt outperformid 10-20%,ga PS5-te või saavutad target outputi source resultioni scalinguga , et fpsi säilitada.
3060 hind on tänapäeval 200 € kandis ...



On või?
https://www.hinnavaatlus.ee/products/Arvutikomponendid/Videokaardid/dcda7cb98805d164e55e77524a347591/?sort=min_price


Arvestades millist funktsionaalsust pakub PC võiks vähemalt HinnaVaatlust ikka osata kasutada, et oma fact checki teha.


viimati muutis Foxxx 12.02.2024 21:29:28, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 51 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Aeron
HV Guru
Aeron

liitunud: 11.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 12.02.2024 21:28:48 vasta tsitaadiga

My bad, ma arvasin et nii vana kaarti uuest peast keegi ei osta ja vaatasin suvalist FB Marketi hinda...
_________________
Võib öelda,et ma olen liigselt enesekeskne,aga mind see ei häiri
Tulge kõik HV rahvaga jalkat mängima!
|
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Foxxx
HV veteran
Foxxx

liitunud: 22.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 12.02.2024 21:32:36 vasta tsitaadiga

Aeron, Arvad, et kasutatud kujul läheb paremini? https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=843659 Siin pakutakse 300 euro eest digitaalset versiooni... 200 eurot GPU-le järgi jääb 100 eurot, ma kardan, et selle eest ei saa prose, rami, ssd, korpust, toide, hiirt ja klaverit (ma halastusest jätan puldi hetkel välja)
Kommentaarid: 51 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Aeron
HV Guru
Aeron

liitunud: 11.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 12.02.2024 21:47:29 vasta tsitaadiga

Ega kõiki lahinguid ei peagi igal hetkel võitma. Tore kui vähemalt mingi hinna/Raua kooslus ka ps5 soodsas valguses näitab..

Krt peaks selle testi ära tegema oma 120 EUR maksnud lapse pc-ga, et paneks selle pimetestis ps5ga kõrvuti. Ma olen suht kindel et 2-3m pealt ei tee keegi vahet ja seal sees on 580rx ja mingi i5 8 Gb raamiga... Eriti kui me räägime casualidest, mida 90% on...

_________________
Võib öelda,et ma olen liigselt enesekeskne,aga mind see ei häiri
Tulge kõik HV rahvaga jalkat mängima!
|
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Foxxx
HV veteran
Foxxx

liitunud: 22.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 12.02.2024 21:59:27 vasta tsitaadiga

Aeron, Hakkas palli veeretamine pihta icon_biggrin.gif Tegelikult pole vahet, ja tegelt üldse 20 aastat vana Radeon 9800 PRO on ikka veel väga hea.
Kommentaarid: 51 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Aeron
HV Guru
Aeron

liitunud: 11.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 12.02.2024 23:21:01 vasta tsitaadiga

Ma ei tegele eriti palli veeretamisega. Minu väitel on alus ka:
Spoiler Spoiler Spoiler

...ja rx580 on vananenud paremini kui 1060 GTX ja 2 GB rohkema mäluga... muide, 1080TI GTX liikus hiljaaegu veel 160 € kandis, sellel kaardil on üksi sama palju tflopse kui ps5-l. Kui raytracing kõrvale jälle, siis puhtalt perf wise saab 300 € väga korraliku masina... aga ärme seda hinna värki jäurama hakka, seda on juba tehtud omajagu ja siis tulevad subscriptionid ja keskmised mängu hinnad sisse ja me kõik juba teama kuidas see lõpeb....

_________________
Võib öelda,et ma olen liigselt enesekeskne,aga mind see ei häiri
Tulge kõik HV rahvaga jalkat mängima!
|
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 12.02.2024 23:29:22 vasta tsitaadiga

Aeron kirjutas:
Krt peaks selle testi ära tegema oma 120 EUR maksnud lapse pc-ga, et paneks selle pimetestis ps5ga kõrvuti. Ma olen suht kindel et 2-3m pealt ei tee keegi vahet ja seal sees on 580rx ja mingi i5 8 Gb raamiga... Eriti kui me räägime casualidest, mida 90% on...

Tundub, et juba eos on midagi viltu, siis ei saa sealt nn. pimetestist midagi head tulla.

https://www.rtings.com/tv/reviews/by-size/size-to-distance-relationship


Aeron kirjutas:
muide, 1080TI GTX liikus hiljaaegu veel 160 € kandis, sellel kaardil on üksi sama palju tflopse kui ps5-l.

Ainult TFLOPS ei transleeru paremaks GPU jõudluseks. Eriti siis kui võrrelda eri generatsioonide GPU-sid või AMD vs Nvidia. "Not all flops are created equal".

_________________
17/1/2023, Scart: "Selle sajandi senise möödunud aja üks suuremaid skandaale on hetkel lahti rullumas..."


viimati muutis SKG 12.02.2024 23:32:27, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Foxxx
HV veteran
Foxxx

liitunud: 22.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 12.02.2024 23:30:21 vasta tsitaadiga

Aeron, Ma sinu asemel ka ei teeks seda icon_biggrin.gif, oled korduvalt tõestanud, et ainuke variant kuidas see eelarve püsib on see kui sa lähed ja võtad pööningult mõned komponendid, mis igas peres vedelevad icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 51 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 12.02.2024 23:46:03 vasta tsitaadiga

Lisaks, ei DMC5, ega Dirt 5, ega Borderlands 3, pole tuntud kui mängud, mis 9-nda generatsiooni konsoolidel eriti head välja näeks või korralikult limiite puudutaks. Mõlemad konsoolid on ju suutelised paremaks. Praeguseks on konsoolidel graafiliselt oluliselt paremaid multiplatform mänge väljas, millega testida (AW2, Avatar, CP2077 RT OD). Eks anna siis teada, kuidas see i5 RX 580 8GB RAM kooslus neid jooksutab.
_________________
17/1/2023, Scart: "Selle sajandi senise möödunud aja üks suuremaid skandaale on hetkel lahti rullumas..."
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Aeron
HV Guru
Aeron

liitunud: 11.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 13.02.2024 00:32:41 vasta tsitaadiga

CP on 1080p med resoga 40 fps kandis.
Konsoolidel - On both consoles, Performance Mode has been downgraded to an upscaled 1800p from a full 4K, with the PS5's native resolution being between 1008p and 1440p and the XSX's being between 1152p and 1440p.Sep 26, 2023
Seega saaks ilmselt üsna sarnase pildi/kogemuse kui see 4k peale venitad ja mingi 50 tollise teleka peale panna mida vaadata 2-3m kauguselt.
Avatar youtube-i vidode järgi on saranse istub peale maailma alguse äralaadimisi 30-40 vahel 1080p medium FSR Ultra peal. Mul endal seda mängu pole. 1080p low annab 50+ fps.
The 60fps performance mode runs at between 864p and 1260p (40 to 58 percent of native 4K) and the quality mode runs at between 1296p and 1800p (60 to 83 percent of native 4K)

AW 2 paistab, et on katki ja ei tööta icon_smile.gif Tal on mingid featurid, mida lihtalt ei ole vanematel kaartidel (mesh shader). Väga huvitav, tundub, et on aeg uuendada, kui veel mänge seda kasutavad! Ei tööta 580 peal pea aegu üldse ja huvi pärast vaatasin, et mida 1080TI teeb, not great!
Spoiler Spoiler Spoiler


Foxxx, ainuke asi mida siin illustreerinud olen on see, et konsooli eelarve juures saab tõenäoliselt parema perfiga pc ja odavamate mängude ning MP taxi puudumise tõttu on pc kokkuvõttes odavam + mitmekülgsem.
Kuna teenid iga kuu nautke tagasi ,siis ma ise ilmselt teeks tiba kallima pc ja panustaks rohkem GPUsse tiba või siis teistpidi just teeks max odava, mis veab selle konsooli generatsiooni lõpuni välja.

_________________
Võib öelda,et ma olen liigselt enesekeskne,aga mind see ei häiri
Tulge kõik HV rahvaga jalkat mängima!
|
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 13.02.2024 02:04:29 vasta tsitaadiga

Aeron, Väiksemaid telereid, nagu 50 tolli peaks vaatama max 2m kauguselt.

tsitaat:
CP on 1080p med resoga 40 fps kandis

Mille järgi sa selle medium valiku kasuks otsustasid? Seal videos on täpsemad graafikaseaded, et konsoolidega sarnane kvaliteet saavutada.
Samuti, kuidas saab "1080p medium @ 40fps" nimetada sarnaseks pildiks/kogemuseks kui konsoolidel jookseb mäng 1008p/1152p-1440p @ 55-60fps? Ei tundu siiras.

Pealegi Cyberpunki kohta on juba konsoolid vs PC võrdlus tehtud, kaardiks oli downclockitud RX 6700 ja emaplaat+CPU spetsiaalselt valitud, et oleks võimalikult sarnane konsoolidele. Vaevalt, et sa parema testi kokku suudad kokku panna kui DF.

Väikesed vahed, kuid PS5 sai parima tulemuse:


Link

_________________
17/1/2023, Scart: "Selle sajandi senise möödunud aja üks suuremaid skandaale on hetkel lahti rullumas..."
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Aeron
HV Guru
Aeron

liitunud: 11.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 13.02.2024 02:13:50 vasta tsitaadiga

SKG, oh kui hea värske benchmark. Hea leid.
Tbh siis üllatavad käärid on Gamers nexuse ja mitmete teiste vahel. Ma olin üllatunud, kui GN valis 1060 GTXi,kui võrreldavat kogemust pakkuva kaarti enda performance mode reviewks. kui konsoolile lähima, sest enamik teisi outlete võrdelvad mingi 6600 xt või 3060ga vms.
Need on päris suured käärid nii rahas kui jõudluses.

Link


...ja siit on ka näha, et enamikes testides PS5 jääb pigem alla. Paneb mõtlema, et äkki on asi CPUs.
Ega 6600 ka teab mis kallis kaart pole, 180 € FB-iks hetke: link

tsitaat:
Samuti, kuidas saab "1080p medium @ 40fps" nimetada sarnaseks pildiks/kogemuseks kui konsoolidel jookseb mäng 1008p/1152p-1440p @ 55-60fps? Ei tundu siiras.

Sul on õigus, mul õhtul juba silm ei seletanud ja mõistus ka pehme, tundus, et 1080p on way suure kui 1008, aga tegelt põhiosal ajalst jookseb ilmselt asi konsoolidel rohkem kui 1080p render resol ning parema fpsiga. My bad.

_________________
Võib öelda,et ma olen liigselt enesekeskne,aga mind see ei häiri
Tulge kõik HV rahvaga jalkat mängima!
|
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 13.02.2024 02:35:43 vasta tsitaadiga

Tooteid, mida veel laialt uuena levib, võiks kasutada ka võrdlustes uutena? Sinu postitatud videos olev RX 6600 XT on Saksa e-poodides uuena umbes 325-350 eur, Eestis ~400 eur.
Samas, kui sama raha eest saab miskit uuemat, mis on sama hea või paremgi, siis pole muidugi mõtet vana kaarti enam osta.

_________________
17/1/2023, Scart: "Selle sajandi senise möödunud aja üks suuremaid skandaale on hetkel lahti rullumas..."
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Aeron
HV Guru
Aeron

liitunud: 11.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 13.02.2024 13:14:03 vasta tsitaadiga

Mul oli jah tunne, et täna selles budgetis mis see kaart uuena oleks, vaataks juba midagi muud...aga aus kommentaar. thumbs_up.gif
_________________
Võib öelda,et ma olen liigselt enesekeskne,aga mind see ei häiri
Tulge kõik HV rahvaga jalkat mängima!
|
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Online

sõnum 13.02.2024 13:22:03 vasta tsitaadiga

SKG kirjutas:
Sinu postitatud videos olev RX 6600 XT on Saksa e-poodides uuena umbes 325-350 eur, Eestis ~400 eur.
vana sku, asendus on 6650xt, mis on 250-300 raha.
pool sammu allpool 6600 on ka võrreldav, 200-250 raha kandis.

_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 238 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 213
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Foxxx
HV veteran
Foxxx

liitunud: 22.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 13.02.2024 20:39:39 vasta tsitaadiga

Aeron kirjutas:

Foxxx, ainuke asi mida siin illustreerinud olen on see, et konsooli eelarve juures saab tõenäoliselt parema perfiga pc ja odavamate mängude ning MP taxi puudumise tõttu on pc kokkuvõttes odavam + mitmekülgsem.
Kuna teenid iga kuu nautke tagasi ,siis ma ise ilmselt teeks tiba kallima pc ja panustaks rohkem GPUsse tiba või siis teistpidi just teeks max odava, mis veab selle konsooli generatsiooni lõpuni välja.


Jap, ma olen alati unistanud cheatereid täis multiplayerist. See on tõesti asi mida ma loeks "teenin natuke tagasi" sest selle raha saab ju kõik trainerite peale kulutada.
Kommentaarid: 51 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Aeron
HV Guru
Aeron

liitunud: 11.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 13.02.2024 23:39:56 vasta tsitaadiga

Foxxx, sest absoluutselt kõik pc mängud on täis cheatereid ja konsoolidel eranditult kõik on ideaalne. beer_yum.gif
"Natuke raha tagasi" on konsooli ca 7a elukaare jooksul ca 7x12x10 = 840 € + iga iga mängu pealt mingi 20-30%. (ütleme, et sa ostad aastas pessimistlikult 6 mängu ja nt 60 € mäng, pc puhul saad reeglina mängu kuskil 45 kandis või soodsamalt, seega 6x15 = 90 € aastas x 7 = 630 € ) Mille eest saad osta omale mänge mida actually tahad mängida and then some + üsna ok voog tasuta asju, mis üsna sagedasti on.

Jah palun ma ütleks. Ja ma ei räägi üldse sortimentide vahest või pc muudest kasutamise võimalustest.

Ühtäkki tundub ,et pc soetamise hind võib natuke kallim olla küll, või mis?

_________________
Võib öelda,et ma olen liigselt enesekeskne,aga mind see ei häiri
Tulge kõik HV rahvaga jalkat mängima!
|
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Foxxx
HV veteran
Foxxx

liitunud: 22.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 13.02.2024 23:45:00 vasta tsitaadiga

Aeron kirjutas:
Foxxx, sest absoluutselt kõik pc mängud on täis cheatereid ja konsoolidel eranditult kõik on ideaalne. beer_yum.gif


Kõik populaarsed PvP mängud, sisuliselt jah, kui sa suudad konsooli pealt mingi adekvaatse põhjenduse tuua, mis lisaks sellele, et Sa ei raatsi maksta selle eest on nende onlinel viga siis... noh.. ootame seda.



tsitaat:
"Natuke raha tagasi" on konsooli ca 7a elukaare jooksul ca 7x12x10 = 840 €
- Maksad teenuse eest mis töötab + saad iga kuu mänge juurde

tsitaat:
+ iga iga mängu pealt mingi 20-30%. (ütleme, et sa ostad aastas pessimistlikult 6 mängu ja nt 60 € mäng, pc puhul saad reeglina mängu kuskil 45 kandis või soodsamalt, seega 6x15 = 90 € aastas x 7 = 630 € ) Mille eest saad osta omale mänge mida actually tahad mängida and then some + üsna ok voog tasuta asju, mis üsna sagedasti on.

Juba ammu kummutatud teooria, ametlikel levitusplatvormidel on hinnad samaväärsed ja mõlemal on soodukad. Day one on hinnad samad.



tsitaat:
Jah palun ma ütleks. Ja ma ei räägi üldse sortimentide vahest või pc muudest kasutamise võimalustest.


Enamik suuri indie mänge on ka konsoolidel ja see kogus prahti või porrilaadset toodet mida steamis on lisaks.... noh ma ei oska sellest puudust tunda. Kasutusvõimalused suured ka tänapäeval nutitelefonil, sinu loogika alusel on ka PC täielikult mõttetu. Nutitelefon sisuliselt katab kõik selle ära, lisaks saab helistada.
Kommentaarid: 51 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Vaidlused »  Võitlustanner »  Konsoolid vs PC mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 105, 106, 107 ... 141, 142, 143  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.