Avaleht
uus teema   vasta Ärifoorumid »  Ära Anda ehk kollektsionääride nurgake »  Soovin saada teema (siia kõik ja vaid reeglitega kooskõlas olevad soovid!) märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 116, 117, 118 ... 122, 123, 124  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Volts
HV kasutaja
Volts

liitunud: 17.08.2002




sõnum 03.12.2023 18:50:16 vasta tsitaadiga

Ei ole lenovo Appel ja see on jube pirtsakas mälutega.
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
ricom2ger
HV veteran
ricom2ger

liitunud: 15.04.2009




sõnum 03.12.2023 19:28:43 vasta tsitaadiga

Volts kirjutas:
Ei ole lenovo Appel ja see on jube pirtsakas mälutega.

Pakun huupi, aga sa pigem vajad 1,5V mälusid ja mitte 1,35V.

_________________
Kamehameha in your face!
Kommentaarid: 123 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 111
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 03.12.2023 20:14:23 vasta tsitaadiga

Pc8500 pole ddr3l.
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ricom2ger
HV veteran
ricom2ger

liitunud: 15.04.2009




sõnum 03.12.2023 20:27:03 vasta tsitaadiga

laurx kirjutas:
Pc8500 pole ddr3l.

"PC3-8500"

_________________
Kamehameha in your face!
Kommentaarid: 123 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 111
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
naaskel
jooda

liitunud: 26.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.12.2023 21:14:43 vasta tsitaadiga

võtaks vastu mõne pikema riidenagi (vabalt võib olla nn nõukaaegne)
tsitaat:
erandkorras on lubatud haruldaste, vanemate kui 10.a esemete küsimiseks.
. peaasi, et oleks kuhu riidpuid riputada ja ehk ka mõni jope icon_rolleyes.gif
PS. reeglitest loen, et ei pea IT alane soov olema ja peaasi, et oleks üle 10 aasta vanune icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 117 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 103
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pandabeer
HV Guru
Pandabeer

liitunud: 16.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.12.2023 17:29:45 vasta tsitaadiga

Pandabeer kirjutas:
EarPhones, Apple juhtmega kõrvaklapid: Lightning connection liigub kellelgi üleliia olemast?


Ikka otsin thumbs_up.gif

_________________
Mul on kidra ja pahatihti paun täis alkot.
Kommentaarid: 86 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 2 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Berserker
HV vaatleja

liitunud: 17.10.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.12.2023 17:37:04 vasta tsitaadiga

Otsin microSD või Compact Flash kaarte. Mahutavus ükskõik, peaasi, et 2GB või alla selle, kasvõi 4MB. Paar tükki kuluks ära vanade digikaamerate kogus.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
CryxOC
HV kasutaja
CryxOC

liitunud: 29.05.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.12.2023 20:36:35 vasta tsitaadiga

Kas kellelgi oleks Tallinnas DDR3 pulki, mida enam vaja pole? Sooviks ühe vana lauaarvuti taaselustada. Mobo on 2 slot'iga, millest mõlemad hetkel tühjad. Abiks oleks nii 1+1GB kui ka muud kombinatsioonid. icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 66 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 59
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.12.2023 22:13:22 vasta tsitaadiga

DDR3 või DDR3L?
_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
CryxOC
HV kasutaja
CryxOC

liitunud: 29.05.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.12.2023 22:53:21 vasta tsitaadiga

Betamax kirjutas:
DDR3 või DDR3L?


Tavalised lauaarvuti mälud, DDR3 vast ikka. Vastu saaksin anda muide mõne DDR1-2 mälu suuruses 512-1024mb, kui kellelgi on huvi.

Specsheet mobol ütleb:

Dual-channel DDR3 memory architecture
2 x 240-pin DDR3 DIMM socket support up to 8 GB
Support DDR3 1333/1066/800 SDRAM*
Kommentaarid: 66 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 59
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 04.12.2023 22:58:46 vasta tsitaadiga

Mis plaadiga tegu on?
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
CryxOC
HV kasutaja
CryxOC

liitunud: 29.05.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.12.2023 23:03:51 vasta tsitaadiga

laurx kirjutas:
Mis plaadiga tegu on?

Biostar G41-M7
Kommentaarid: 66 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 59
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
caramis
HV Guru
caramis

liitunud: 19.09.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.12.2023 00:35:17 vasta tsitaadiga

vedeleb kellelgi mingit USB veebikaamerat üle? ei huvita ei mikrofon ega muu sodi, isegi kinnitusjalg ei pea terve olema või korpus. tähtis on, et kaamera on USB juhtmega ja suudab videopilti läbi selle edastada. 480p ja üles on ladna
Kommentaarid: 173 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 150
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.12.2023 12:42:33 vasta tsitaadiga

CryxOC kirjutas:
Betamax kirjutas:
DDR3 või DDR3L?


Tavalised lauaarvuti mälud, DDR3 vast ikka. Vastu saaksin anda muide mõne DDR1-2 mälu suuruses 512-1024mb, kui kellelgi on huvi.

Specsheet mobol ütleb:

Dual-channel DDR3 memory architecture
2 x 240-pin DDR3 DIMM socket support up to 8 GB
Support DDR3 1333/1066/800 SDRAM*

Miskit väikesemahulist vast leiab, kui ise ära viid või posti eest tasud.

_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Markus1998
HV veteran

liitunud: 18.07.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.12.2023 20:28:32 vasta tsitaadiga

CryxOC kirjutas:
laurx kirjutas:
Mis plaadiga tegu on?

Biostar G41-M7


Tuu om ju DDR2 mälusid sööv plaat: https://biostar-usa.com/app/en-us/eol/introduction.php?S_ID=421#specification
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 180
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.12.2023 21:33:53 vasta tsitaadiga

Nagu oleks jah.
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
CryxOC
HV kasutaja
CryxOC

liitunud: 29.05.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.12.2023 23:58:18 vasta tsitaadiga

Markus1998 kirjutas:
CryxOC kirjutas:
laurx kirjutas:
Mis plaadiga tegu on?

Biostar G41-M7


Tuu om ju DDR2 mälusid sööv plaat: https://biostar-usa.com/app/en-us/eol/introduction.php?S_ID=421#specification


Tõsi, täpsem plaadi mudel on G41T-M7. Betamax abiga on nüüd masin taaselustatud! thumbs_up.gif
Kommentaarid: 66 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 59
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Diesel157
HV Guru

liitunud: 03.08.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.12.2023 11:56:15 vasta tsitaadiga

Korras beer_yum.gif
Kommentaarid: 162 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 146
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-steven--
Kreisi kasutaja
-steven--

liitunud: 29.11.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.12.2023 20:21:11 vasta tsitaadiga

Ega kellelgi ei või kuskil vedeleda iPod Nano laadimiskaablit, kasvõi laenamiseks? Leidsin keldris tuhlates enda oma ülesse ja hakkas huvitama mis muusikat sealt leida võib.
_________________
mees kes püüab kala teise mehe tiigist, võib sealt ka krabi püüda
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
FDDR6
Kreisi kasutaja

liitunud: 29.10.2021




sõnum 29.12.2023 19:45:02 vasta tsitaadiga

Ega keegi soovib ümber vahetuse teha usb-c lightning -> usb-a lightning vastu ? Uus-uuele. Oma poolt pakun iphone 14 komplektist usb-c .
_________________
Kona projects builder.
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 43
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Pyromaniac
Kreisi kasutaja
Pyromaniac

liitunud: 20.03.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.12.2023 22:57:57 vasta tsitaadiga

-steven--, mul vist isegi on, aga Tartusse ei saa seda kellegagi saata.
Kommentaarid: 118 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 108
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pandabeer
HV Guru
Pandabeer

liitunud: 16.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.12.2023 23:02:07 vasta tsitaadiga

FDDR6, https://kaup24.ee/et/mobiiltelefonid-foto--videokaamerad/mobiiltelefonid-ja-aksessuaarid/kaablid/apple-usb-c-to-lightning-cable-1m?id=7735852 sellist otsite? icon_rolleyes.gif
_________________
Mul on kidra ja pahatihti paun täis alkot.
Kommentaarid: 86 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 2 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
FDDR6
Kreisi kasutaja

liitunud: 29.10.2021




sõnum 29.12.2023 23:16:23 vasta tsitaadiga

Pandabeer kirjutas:
FDDR6, https://kaup24.ee/et/mobiiltelefonid-foto--videokaamerad/mobiiltelefonid-ja-aksessuaarid/kaablid/apple-usb-c-to-lightning-cable-1m?id=7735852 sellist otsite? icon_rolleyes.gif


Mul on selline mis on lingil ja pakun vahetuseks seda . Aga otsin Usb-a otsikuga ja Originaalit muidu.
Tänan huvi eest.
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 43
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
kusti85
Tavaline kasutaja

liitunud: 11.11.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.12.2023 01:46:47 vasta tsitaadiga

Mul vist paar tk on. Järgmisel nädalal saan ära tuua sulle.
_________________
Rockmuusikateemaline viktoriin Tallinnas - https://www.facebook.com/groups/rocktoriintallinn/
Ketas, ketta, ketast, kettasse, kettas, kettast, kettale, kettal, kettalt, kettaks, kettani, kettana, kettata, kettaga. <--SPIKKER
Kommentaarid: 220 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 184
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
FDDR6
Kreisi kasutaja

liitunud: 29.10.2021




sõnum 30.12.2023 02:10:16 vasta tsitaadiga

kusti85 kirjutas:
Mul vist on. Järgmisel nädalal saan ära tuua sulle koju.


Oo suur aitäh sulle 🙂. Paar oleks väga tarvis
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 43
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
kjaups
MeesKesTuliMetsast
kjaups

liitunud: 02.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.12.2023 10:05:52 vasta tsitaadiga

Kellelgi DP<->HDMI kaablit on üle? Ideaalis Tallinn, Mustamäe, muus osas post?
_________________
YAGA müügiputka - SNAP pildipank
M: 3D Touch V3.2 15€
Kommentaarid: 173 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 142
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 30.12.2023 11:49:37 vasta tsitaadiga

Vanasti oli targas lett.
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kjaups
MeesKesTuliMetsast
kjaups

liitunud: 02.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.12.2023 13:30:11 vasta tsitaadiga

Hmm, ATs otsing "HDMI DP" ja näitab ilusti olemas.
Hommikul hv's samade sõnadega jäingi otsima :s (vales mõõdus, üleminekut hoopis või pikk tarne jne jama)...

_________________
YAGA müügiputka - SNAP pildipank
M: 3D Touch V3.2 15€
Kommentaarid: 173 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 142
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pandabeer
HV Guru
Pandabeer

liitunud: 16.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.01.2024 02:13:45 vasta tsitaadiga

Playstation 2 audio video cable mida enam vaja pole Tartus? Sooviks.
_________________
Mul on kidra ja pahatihti paun täis alkot.
Kommentaarid: 86 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 2 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
FDDR6
Kreisi kasutaja

liitunud: 29.10.2021




sõnum 03.01.2024 21:00:36 vasta tsitaadiga

FDDR6 kirjutas:
Pandabeer kirjutas:
FDDR6, https://kaup24.ee/et/mobiiltelefonid-foto--videokaamerad/mobiiltelefonid-ja-aksessuaarid/kaablid/apple-usb-c-to-lightning-cable-1m?id=7735852 sellist otsite? icon_rolleyes.gif


Mul on selline mis on lingil ja pakun vahetuseks seda . Aga otsin Usb-a otsikuga ja Originaalit muidu.
Tänan huvi eest.



Aitäh kusti85 kasutajale!!! Sain mida tahtsin🫶🏻
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 43
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
nexus4
Kreisi kasutaja
nexus4

liitunud: 01.03.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.01.2024 13:34:52 vasta tsitaadiga

Kas kellelgi tasuta ära anda monitori? Nõudmisi otseselt pole, läheb 6a poisi esimesele arvutile, välja arvatud et töökorras ja mitte CRT. Kastil on DVI ja VGA väljund.

Eelistan Pärnu, saab hakkama ka Tln
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
taavi
HV veteran

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.01.2024 15:39:51 vasta tsitaadiga

äkki kellelgi vedeleb? https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=844300
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rmc
Aeg Maha 2n
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.01.2024 19:22:49 vasta tsitaadiga

Enamvähem viisakat ja töökorras ATX korpust ei ole kuskil jalus?
Ei vaja mingeid kellasid-vilesid - primaarne on, et asju sees hoiaks.

Vastu saaks vajadusel pakkuda HDMI-DP-toide-VGA-jmt. kaableid.

Ideaalis Viimsis või lähedal.

_________________
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kjaups
MeesKesTuliMetsast
kjaups

liitunud: 02.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.01.2024 16:41:48 vasta tsitaadiga

Kellelgi satal 3 kaableid 2tk üle, mis on nurga all ja õadalad, pesast ei oleks kaabel rohke kui 14mm väljas.
Analoog pilt, sele kõrgust ei tea - https://arvutitark.ee/tarvikud-ja-lisad/kaablid-ja-adapterid/andmekaablid-ja-uleminekud/cable-sata-data-05mcc-satam-data90-gembird-1007052

Ja sata voolu kaableid 4 pin molexi pealt, kahest jagurit oleks vaja. Näide - https://arvutitark.ee/tarvikud-ja-lisad/kaablid-ja-adapterid/andmekaablid-ja-uleminekud/cable-power-sata-x2-15cmcc-sata-psy-gembird-1006969

Ideaalis Mustamäe kandis, tuleks järgi.
Homseks idagi ei saa, siis tellin eraldi, loodan, et 90 kraafine kaabel on piisavalt mafal.

_________________
YAGA müügiputka - SNAP pildipank
M: 3D Touch V3.2 15€
Kommentaarid: 173 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 142
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rmc
Aeg Maha 2n
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.01.2024 15:19:35 vasta tsitaadiga

rmc kirjutas:
Enamvähem viisakat ja töökorras ATX korpust ei ole kuskil jalus?
Ei vaja mingeid kellasid-vilesid - primaarne on, et asju sees hoiaks.

Vastu saaks vajadusel pakkuda HDMI-DP-toide-VGA-jmt. kaableid.

Ideaalis Viimsis või lähedal.


Vahepeal jõudis mu kätte üks mATX korpus, ent vaja siiski ATX korpust.
Kui mATX peaks huvi pakkuma, siis saan ka selle ATX-i vastu anda.

Ühesõnaga endiselt ATX-korpuse otsingutel. Lihtne, ent viisakas, peamiseks, et komponente sees hoida suudab.

_________________
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RCC
HV Guru
RCC

liitunud: 03.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.01.2024 14:14:19 vasta tsitaadiga

req, hdd plastikkarpe
_________________
Ära suurenda telia kasumit - lõpeta leping! 20/4 pole eriline max kiirus. 1992 kaaperdas telia neti
Kommentaarid: 185 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 1 :: 147
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
xtr
HV Guru
xtr

liitunud: 20.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.01.2024 15:01:41 vasta tsitaadiga

Üksikuks jäänud vasak ehk L AirPods Pro otsib kaaslast!

Kui on keegi, kellel on alles jäänud parempoolne ehk R AirPods Pro 2gen, siis olen sellest huvitatud.

_________________
M: Magic Mouse + Keyboard, MX Master 3S
M: 16GB DDR4, 1TB SSD
Kommentaarid: 330 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 272
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pyromaniac
Kreisi kasutaja
Pyromaniac

liitunud: 20.03.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.01.2024 16:15:41 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Üksikuks jäänud vasak ehk L AirPods Pro otsib kaaslast!

Kui on keegi, kellel on alles jäänud parempoolne ehk R AirPods Pro 2gen, siis olen sellest huvitatud.


xtr, ma arvan, et see üksik R AirPods Pro 2gen otsib samuti kaaslast. Ei kujuta ette, kuidas te kaubale saate. Läheb enampakkumisele? icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 118 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 108
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xtr
HV Guru
xtr

liitunud: 20.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.01.2024 17:52:33 vasta tsitaadiga

Siis ta leiabki kaaslase, kui minu juurde jõuab. Ei mingit kupeldamist icon_exclaim.gif
_________________
M: Magic Mouse + Keyboard, MX Master 3S
M: 16GB DDR4, 1TB SSD
Kommentaarid: 330 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 272
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mati29
Kreisi kasutaja
mati29

liitunud: 23.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.01.2024 23:33:24 vasta tsitaadiga

Molex to 2sata juhet kellelgi? Saaks mõne masina ära lõpetada..
_________________
Number profiili! Keskmine EKRE valija toetab Eesti alkotootjaid ja Soome riiki maksudega, meie riiki ka laevapiletite kaudu.
Kommentaarid: 162 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 143
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 25.01.2024 00:26:19 vasta tsitaadiga

Kui sa mujalt ei saa siis mul võib kuskil olla.
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rmc
Aeg Maha 2n
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.01.2024 20:27:02 vasta tsitaadiga

Ega UEFI toega madala profiiliga (lisatoiteta, st. kogu vajaliku toite saab siinilt) PCI-E videokaarti kuskil vedele?

Elustan üht AM4 kooslust praegu ja mu olemasoleva iGPU-ta masinates ajutiselt kasutatav videokaart ei lase CSM-i välja lükata, kuna see iidvana kaart ei toeta UEFI-t...

Kui keegi oskab sellist poest soovitada, võib ka teada anda. Ideaalis VGA-HDMI-DP-DVI portidega, ent vast kahega sellised lihtsamad?

Selle roll on puhtalt iGPU puudumisel või tõrkumisel PCI-E kaudu pilti edastada suuta. Ja ideaalis tahaks, et see oleks UEFI toega, st. saaks Legacy/CSM-ita jooksutada masinaid.

_________________
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
The_Boss
HV Guru
The_Boss

liitunud: 13.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.02.2024 23:16:17 vasta tsitaadiga

E-ink hinnasilte nüüd mõnda aega poodides kasutuses olnud.

Vigaseid/tühja patareiga asju kiputakse vist ära ka viskama.
Kellelgi juhtub neid olema või on käpp sees kuskil, et saaks prügist päästa?

Tahaks natuke mängida nendega icon_smile.gif

_________________
Pakun sülearvutite tolmupuhastust, termopasta vahetust, emaplaatide remonti ja BIOS paroolide eemaldust.
Kommentaarid: 360 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
FDDR6
Kreisi kasutaja

liitunud: 29.10.2021




sõnum 03.02.2024 22:03:29 vasta tsitaadiga

Kas kellelgi 2.0 hdmi kaablit pole jagamiseks? Pikkus pole oluline. Eelistaks mustamäel.
_________________
Kona projects builder.
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 43
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Janar!
Kreisi kasutaja

liitunud: 15.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.02.2024 22:08:46 vasta tsitaadiga

Võin ühe kaabli ära jagada.

FDDR6 kirjutas:
Kas kellelgi 2.0 hdmi kaablit pole jagamiseks? Pikkus pole oluline. Eelistaks mustamäel.
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
FDDR6
Kreisi kasutaja

liitunud: 29.10.2021




sõnum 04.02.2024 18:50:32 vasta tsitaadiga

Janar! kirjutas:
Võin ühe kaabli ära jagada.

FDDR6 kirjutas:
Kas kellelgi 2.0 hdmi kaablit pole jagamiseks? Pikkus pole oluline. Eelistaks mustamäel.


Tänan.Natuke kaugel jääb.

Mustamäelt kui kellelgi on - saaks järgi tulla. 1meeter sobib küll.
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 43
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Diesel157
HV Guru

liitunud: 03.08.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.02.2024 14:14:23 vasta tsitaadiga

Kuluks ära üks vanema rauaga kast või selle sisu. Miskit ~2000a ringis eusa_think.gif, maybe vaja w9X softi näppida.

Terve, poolik, ainult sisu või lihtsalt eraldi jupid.
Kommentaarid: 162 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 146
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.02.2024 14:26:16 vasta tsitaadiga

ot:

Diesel157, kui see soov pole mitte nostalgiast/kollektsioneerimise huvist vaid tegelikult on vaja mingi vana soft käima ajada, siis vast käib virtuaalmasin kah.
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 10.02.2024 14:35:33 vasta tsitaadiga

Diesel157, ära andas oli raplas mingi kola.
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Diesel157
HV Guru

liitunud: 03.08.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.02.2024 15:59:09 vasta tsitaadiga

napoleon kirjutas:
ot:

Diesel157, kui see soov pole mitte nostalgiast/kollektsioneerimise huvist vaid tegelikult on vaja mingi vana soft käima ajada, siis vast käib virtuaalmasin kah.

Eih, all in one lahendus tuleb . Vaja erinevat rauda + softi testida, floppyt kirjutada (veel vanema raua jaoks jne).

laurx kirjutas:
Diesel157, ära andas oli raplas mingi kola.

Hetkel kiiret pole. Seda kartulisalongi kasti ma nägin. Transpordi variante mul pole ja poolik DOA masin. Nii ja naa, pakiautomaadiga vb saaks sisu vms.
Kommentaarid: 162 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 146
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Ärifoorumid »  Ära Anda ehk kollektsionääride nurgake »  Soovin saada teema (siia kõik ja vaid reeglitega kooskõlas olevad soovid!) mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 116, 117, 118 ... 122, 123, 124  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.