Avaleht
uus teema   vasta Vaidlused »  Võitlustanner »  Konsoolid vs PC märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 100, 101, 102 ... 140, 141, 142  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Millega mängid?
Ainult konsooliga
12%
 12%  [ 50 ]
Rohkem konsooli kui PC-ga
8%
 8%  [ 34 ]
50/50
6%
 6%  [ 24 ]
Rohkem PC kui konsooliga
15%
 15%  [ 61 ]
Ainult PC-ga
57%
 57%  [ 231 ]
hääli kokku : 400

autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002




sõnum 29.12.2023 22:47:17 vasta tsitaadiga

Aeron kirjutas:
SKG, ma olen suht kindel et Hiinas ja ümbritsevates regioonides on 2006 ja vanemat gaming pc rauda väga koletutes kogustes, lihtsalt steami ei kasutata.


Kasutavad ikka. Lihtsalt Hiina Steam on täiesti eraldiseisev application, ja selle statid ei lähe ka demokraatliku maailma masinatega kokku steamstatsi alla.
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Aeron
HV Guru
Aeron

liitunud: 11.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 29.12.2023 23:20:25 vasta tsitaadiga

Hiina Steamis on küll 30 milj userit, aga 53 title-it.
Hiinas olla ca ~340 milj pc gamerit.
Info: https://allcorrectgames.com/insights/the-gaming-market-in-china/
Ma olen suht kindel, et me ei tea sellest turust, devidest ja mängudest mitte muffigi.


Link

_________________
Võib öelda,et ma olen liigselt enesekeskne,aga mind see ei häiri
Tulge kõik HV rahvaga jalkat mängima!
|
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 31.12.2023 14:00:17 vasta tsitaadiga

Aeron kirjutas:
...kuigi usun, et neid ikka omajagu on...

faktid/andmed > usk

_________________
17/1/2023, Scart: "Selle sajandi senise möödunud aja üks suuremaid skandaale on hetkel lahti rullumas..."
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Aeron
HV Guru
Aeron

liitunud: 11.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 03.01.2024 02:16:51 vasta tsitaadiga

Olen 100% nõus selle väitega.
Antod kontekstis lihtsalt ma arvan, et meil puudub info väga suure osa inimeste kohta. Aga teadaolevate andmete järgi on pigem sinul õigus selles küsimuses. beer_yum.gif

_________________
Võib öelda,et ma olen liigselt enesekeskne,aga mind see ei häiri
Tulge kõik HV rahvaga jalkat mängima!
|
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 03.01.2024 12:54:17 vasta tsitaadiga

tsitaat:
As of January 1 2024, Steam will officially stop supporting the Windows 7, Windows 8 and Windows 8.1 operating systems. After that date, existing Steam Client installations on these operating systems will no longer receive updates of any kind including security updates. Steam Support will be unable to offer users technical support for issues related to the old operating systems, and Steam will be unable to guarantee continued functionality of Steam on the unsupported operating system versions.

In order to ensure continued operation of Steam and any games or other products purchased through Steam, users should update to a more recent version of Windows. We expect the Steam client and games on these older operating systems to continue running for some time without updates after January 1st, 2024, but we are unable to guarantee continued functionality after that date.

This change is required as core features in Steam rely on an embedded version of Google Chrome, which no longer functions on older versions of Windows. In addition, future versions of Steam will require Windows feature and security updates only present in Windows 10 and above.

We strongly encourage all Windows 7/8/8.1 users to update sooner rather than later. Microsoft ended security updates and technical support for Windows 7 in January 2020 and for Windows 8.1 in January 2023. Computers running these operating systems, when connected to the internet, are susceptible to new malware and other exploits which will not be patched. That malware can cause your PC, Steam and games to perform poorly or crash. That malware can also be used to steal the credentials for your Steam account or other services.

https://help.steampowered.com/en/faqs/view/4784-4F2B-1321-800A

_________________
17/1/2023, Scart: "Selle sajandi senise möödunud aja üks suuremaid skandaale on hetkel lahti rullumas..."
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SirAskAlot
Kreisi kasutaja

liitunud: 19.03.2011




sõnum 03.01.2024 13:18:08 vasta tsitaadiga

Aeron kirjutas:
Hiina Steamis on küll 30 milj userit, aga 53 title-it.
Hiinas olla ca ~340 milj pc gamerit.


Viimaste andmete järgi kasutas vist 26,5 % lääne steami kasutajatest hiina keelt. See number teeb muidugi kummalisi hüppeid. Viimati kukkus see vist 9%.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Laifstaile
Kreisi kasutaja

liitunud: 17.05.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 03.01.2024 21:39:55 vasta tsitaadiga

kuskilt jäi silma, et hiina iive oli vist -2milli
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Aeron
HV Guru
Aeron

liitunud: 11.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 06.01.2024 10:00:25 vasta tsitaadiga

On another note tundub, et tänaseks on pc handheld spacei ka üle võtnud suht. Steamdeckil on tuhandeid mänge rohkem kui Nintendol ja isegi Cemu paistab jooksvat OKilt Rog Ally Z1 extreme peal. Ofc on Nintendo endiselt ca 3x odavam kui vingeim Rog Ally, aga teisalt jälle teeb Rog ka palju enamat..

Link

_________________
Võib öelda,et ma olen liigselt enesekeskne,aga mind see ei häiri
Tulge kõik HV rahvaga jalkat mängima!
|
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
hkurujo88r
HV Guru

liitunud: 25.02.2011




sõnum 06.01.2024 11:21:07 vasta tsitaadiga

Aeron, mis nendest tuhandetest mängudest kasu kui enamus crap. Legion Go, Steam Decki ostsin ja no võimsusest jääb tihti puudu või on buge väga räigelt palju.
Kommentaarid: 116 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 112
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 06.01.2024 12:23:06 vasta tsitaadiga

Aeron kirjutas:
On another note tundub, et tänaseks on pc handheld spacei ka üle võtnud suht. Steamdeckil on tuhandeid mänge rohkem kui Nintendol ja isegi Cemu paistab jooksvat OKilt Rog Ally Z1 extreme peal. Ofc on Nintendo endiselt ca 3x odavam kui vingeim Rog Ally, aga teisalt jälle teeb Rog ka palju enamat..
Spoiler Spoiler Spoiler

"Üle võtnud"? icon_biggrin.gif
tsitaat:
As of September 2023, the Nintendo Switch has sold over 132 million units worldwide, making it Nintendo's best-selling home console and the third-best-selling game console of all time, behind the PlayStation 2 and Nintendo DS.

https://www.nintendolife.com/news/2023/11/nintendo-switch-has-now-sold-over-132-million-units

tsitaat:
The research firm Omdia reported that the Steam Deck sold 1.62 million units in 2022. Their report estimates that the Steam Deck will pass 3 million units sold since its launch sometime during 2023. Through 2022 and most of 2023, the Deck had been one of the most popular purchases on the Steam storefront. Valve stated in November 2023 that they had sold "multiple millions" of the Steam Deck.

https://en.wikipedia.org/wiki/Steam_Deck#Sales

_________________
17/1/2023, Scart: "Selle sajandi senise möödunud aja üks suuremaid skandaale on hetkel lahti rullumas..."
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002




sõnum 06.01.2024 13:14:50 vasta tsitaadiga

SKG kirjutas:

"Üle võtnud"? icon_biggrin.gif


Steam Deck lükkas käima tõelise handheldide laviini ja igal suurel tootjal on juba miskit väljas või tulemas ja järgmise põlve omad tulevad tänu raua arengule märkimisväärselt paremad. Ja asjad mängivad kogu Steami libraryt vastavalt võimekusele, erinevalt Nintendo locked down süsteemist ja Switchist endast, mis on ikka juba üsna mitu aastat olnud katastroofiliselt ajale jalgu jäänud.
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 06.01.2024 14:29:24 vasta tsitaadiga

Üle võtmisest on asi ikka veel päris kaugel. Aga eks näeb, mis tulevik toob. Konkurents on hea thumbs_up.gif
_________________
17/1/2023, Scart: "Selle sajandi senise möödunud aja üks suuremaid skandaale on hetkel lahti rullumas..."
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Aeron
HV Guru
Aeron

liitunud: 11.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 08.01.2024 10:08:08 vasta tsitaadiga

Ok, my bad, tõesti, unit count wise on nintendo switch veel väga kaugel, aga kui sa vaatad, milline uudiste ruum on, siis Nintendost ei räägi keegi enam eriti midagi, aga see buzz mis steamdecki ja analoogide ümber on, on juba aasta aega olnud väga tugev.

Steamdecki kataloog on plahvatuslikult kasvanud ning müügi numbrid on kuuldu alusel viisakad (üksnes steamdeck ise 3milj +)
Kui sa täna oled seadet ostmas, siis va die hard nintendo fanina on the budget, on häid argumente Switchi eelistada üsna vähe...
Pea-aegu kõike mida switch teeb, teeb steamdeck paremini. Mis on ka normaalne, võrreldes nii vana rauaga...

Nintendo istub nüüd timeri otsas, sest ma olen suht kindel, et handheld turul nad pigem iga päev natuke kaotavad oma positsiooni.
Neil on vaja nüüd mitte väga kauges tulevikus, millegi atraktiivsega välja tulla...

Teine asi on see ,et Nintendo hinnapoliitika on surve all. Enne ei olnud erilist konkurentsi ja said küsida mis tahtsid oma mängude eest, aga nüüd on steamdeck, kus tavalised PC open market hinnad. Veel üks argument, miks mitte Nintendo suunas vaadata - TCO.

Huvitavat, aga kohtati veidi kahtlast lugemist ka:
https://newzoo.com/resources/blog/pc-and-console-games-market-comparison-2023#:~:text=A%20packed%20release%20schedule%2C%20content,boxed%20PC%20(%2B1.6%25).

_________________
Võib öelda,et ma olen liigselt enesekeskne,aga mind see ei häiri
Tulge kõik HV rahvaga jalkat mängima!
|
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 08.01.2024 20:27:04 vasta tsitaadiga

Uute asjade ümber ongi rohkem kisa-kära, olenemata, kes on tootjaks, see ei ole tingimata märk sellest, et toimuks mingi "üle võtmine". Kui Switch 2 vms välja tuleb, siis on kisa-kära rohkem jälle sellest. Ei midagi erilist.

Eelnevalt mainitud Steam Deck ja ROG Ally on mitu korda kallimad kui näiteks minu Switch Lite (~220 eur), ei tundu, et hinnas konkureerivad.

_________________
17/1/2023, Scart: "Selle sajandi senise möödunud aja üks suuremaid skandaale on hetkel lahti rullumas..."
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002




sõnum 08.01.2024 22:32:35 vasta tsitaadiga

SKG kirjutas:
Eelnevalt mainitud Steam Deck ja ROG Ally on mitu korda kallimad kui näiteks minu Switch Lite (~220 eur), ei tundu, et hinnas konkureerivad.


Arvestades, et Nintendo mängib ainult Nintendo mälukaarte ja epoe kama, kus hinnad on astronoomilised, siis see hinnavahe on juba ostuhetkest Decki ja konkurentide poole kaldu, kui sul on Steamis rohkem kui Orange Box.
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Aeron
HV Guru
Aeron

liitunud: 11.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 09.01.2024 10:10:17 vasta tsitaadiga

Mingi googledus andis sellise tulemuse:
"While for the Switch the average switch user owns around 9 games. With the Switch selling around 130 Million with software sales hovering around 1.1 Billion. So typically, I'll say the average gamer owns around 10 games per console."

Kui me oletame, et see on tõsi ja vaatame mängu hindu siit:
https://www.pricecharting.com/console/nintendo-switch (tundub veidi kahtlane site, keegi võib parema pakkuda) Eestis tundub, et 55-70 € on uued switchi mängud.
Link: https://punktid.ee/nintendo-mangud?range=all
Ma muidugi ei tea, kust inimesed Nintendo mänge ostavad. Vb on mingi 3. odavam koht.
..huvitav, kas need soodukad näitavad seda mida ei osteta? Doom ja Outer Worlds ei tundu küll average Switch useri cup of tea.
Spoiler Spoiler Spoiler



...siis olenevalt eelistustest on ikka väga kiiresti võimalik steamdecki hinnale järgi jõuda. Rääkimata sellest, et Steamdeck on full fledged PC millega saab midagi muud ka teha.

_________________
Võib öelda,et ma olen liigselt enesekeskne,aga mind see ei häiri
Tulge kõik HV rahvaga jalkat mängima!
|
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
sukelduja
HV Guru
sukelduja

liitunud: 14.06.2007




sõnum 09.01.2024 10:57:36 vasta tsitaadiga

Aeron kirjutas:
Mingi googledus andis sellise tulemuse:
"While for the Switch the average switch user owns around 9 games. With the Switch selling around 130 Million with software sales hovering around 1.1 Billion. So typically, I'll say the average gamer owns around 10 games per console."

Aga Zelda üksinda kaalus üle 1000 Steami saastamängu. Inimestel on raha, aga pole aega. Elu on lühike, mängige ainult parimaid mänge. icon_smile.gif
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vondur
Kreisi kasutaja
Vondur

liitunud: 31.01.2006




sõnum 09.01.2024 11:47:53 vasta tsitaadiga

sukelduja, Steami pluss on see, et seal on koos kogu maailma mängud ja võimalus enda jaoks sobilikul seadmel neid mängida. Moraalselt vananenud Switch võib kiidelda vaid kahe igivana väljanägemisega Zelda ja lõputuna näiva Mario uputusega. Zelda on hea, kuid ainult Nintendo sisemaailmas. Väljaspool on ta lihtsalt üks mäng sadadest tuhandetest. Nintendo oma Switchiga on nagu veider supermarket, kus müüakse ainult ühte ajale jalgu jäänud konsooli ja kahte mängu + Mario erinevad reinkarnatsioonid...
_________________
Lugupeetud AHV, enne kui vaidlema hakkad, mõtle hästi järgi, kas see ikka on tark mõte...
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Aeron
HV Guru
Aeron

liitunud: 11.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 09.01.2024 12:39:56 vasta tsitaadiga

sukelduja, opinions are like assholes - everybod's got one.
Ma päris nii järsk kui Vondur ise ei oleks, aga ta jutus on point. Nintendo fookus on väga kitsas ja tal on üksikud hästi sissetöötanud title-id.

Also, pc puhul sa ei pea enamikust Nintendo kraamist loobuma. Sul on soovi korral täiesti legaalne võimalus emulatsiooni näol.
Spoiler Spoiler Spoiler


Steamdeck suudab kuskil 30 fps ümber, aga on hulka odavam ka. Kuigi for now, eelistaks vist native raua kogemust steamdecki omale, kui Nintendo stuff mulle tähtis oleks. Rogi puhul on ilmselt kogemus parem kui Nintendo enda raua peal ,sest saad natuke asju sättida + kõrgem fps valdavalt.

Spoiler Spoiler Spoiler


...aga väike mugavuse taks muidugi on paratamatult emulatsiooniga...

_________________
Võib öelda,et ma olen liigselt enesekeskne,aga mind see ei häiri
Tulge kõik HV rahvaga jalkat mängima!
|

viimati muutis Aeron 09.01.2024 13:10:06, muudetud 2 korda
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
sukelduja
HV Guru
sukelduja

liitunud: 14.06.2007




sõnum 09.01.2024 12:57:17 vasta tsitaadiga

Aeron kirjutas:
sukelduja, opinions are like assholes - everybod's got one.
Ma päris nii järsk kui Vondur ise ei oleks, aga ta jutus on point. Nintendo fookus on väga kitsas ja tal on üksikud hästi sissetöötanud title-id.

Also, pc puhul sa ei pea enamikust Nintendo kraamist loobuma. Sul on soovi korral täiesti legaalne võimalus emulatsiooni näol.

Emulaator võib olla legaalne kuid mäng ise ei ole. Kui sa tahad rääkida kui hea on mänge varastada, siis ütlegi kohe nii välja, mitte ära keeruta. Pealegi eelmise aasta parima mängu kandidaadiks on Zelda: Tears of the Kingdoms, mitte 6 aastat vana Zelda: Breath of the Wild. Isegi arcade mängudel on turgu, nostalgia müüb. Steam Deck kui selline on surnult sündinud toode, mille potentsiaalne kasutajagrupp on väga heitlik nähtus. Ühelt poolt peksavad teda traditsioonilised konsoolid, teiselt poolt mobiilid ja kolmandalt poolt PC ise kui selline. Steam decki ostetakse kui huvitavat vidinat, mitte kui mängu platvormi. Ma pakuks puusalt, et Nintendo Switch müüb vähemalt 10x rohkem kui Steam Deck.
[EDIT] Tegelikult on vahe 100x
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 09.01.2024 13:14:13 vasta tsitaadiga

Scart kirjutas:
SKG kirjutas:
Eelnevalt mainitud Steam Deck ja ROG Ally on mitu korda kallimad kui näiteks minu Switch Lite (~220 eur), ei tundu, et hinnas konkureerivad.


Arvestades, et Nintendo mängib ainult Nintendo mälukaarte ja epoe kama, kus hinnad on astronoomilised, siis see hinnavahe on juba ostuhetkest Decki ja konkurentide poole kaldu, kui sul on Steamis rohkem kui Orange Box.

Keegi ei käsi nende astronoomiliste hindade eest osta. Pane wishlisti, oota soodukat, mis on tihti, osta. Samamoodi nagu keegi ei käsi 12 aastat vana Call of Duty Steamist 60 euro eest osta.
https://store.steampowered.com/app/202970/Call_of_Duty_Black_Ops_II/

Pole ühelgi Switchi mängu eest üle 30-35 eur maksnud. Siiani kõik ostetud, mida laps soovinud.

_________________
17/1/2023, Scart: "Selle sajandi senise möödunud aja üks suuremaid skandaale on hetkel lahti rullumas..."


viimati muutis SKG 09.01.2024 13:17:31, muudetud 2 korda
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Aeron
HV Guru
Aeron

liitunud: 11.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 09.01.2024 13:19:04 vasta tsitaadiga

sukelduja, ...

1. My bad, vale video sai, vahetasin ära. Peale twiikimist saab isegi steamdeckil TotK jooksma, mis tähendab, et ROG'i kogemus on veeldi parem
2. Palun selgita, kuidas on sinu arvates problemaatiline see, kui ma ostan mängu ja mängimiseks kasutan emulatsiooni? Bleem! käis Sony'ga selle asja juba 20a tagasi kohtus läbi või on sul värskemat infot?
Link: https://en.wikipedia.org/wiki/Bleem!
3. Steamdeck ei ole midagi muud kui PC formfactor, mis võtab mingi tüki ära handheldide turult. Ilmselt lapsed ja dumbuserid jäävad ikka Nintendole (kes on ilmselt enamik nende user base-ist), aga see ei tähenda, et steamdeck ja sõbrad ei saaks edukad olla ka ilma 130 milj seadet müümata.

Päeva lõpus panustab see kõik ühte suurde pc gaming ökosüsteemi, mille kõrval konsoolid kahvatuvad üha enam...

SKG, räägi parem asjast...
1. Kust ostad?
2. Mis day 1 hind on? (see on konsoolidele tähtis, sest sortiment on väike ja iga uut asja on eile juba vaja)

_________________
Võib öelda,et ma olen liigselt enesekeskne,aga mind see ei häiri
Tulge kõik HV rahvaga jalkat mängima!
|

viimati muutis Aeron 09.01.2024 13:31:26, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 09.01.2024 13:27:20 vasta tsitaadiga

Aeron kirjutas:
1. Kust ostad?
2. Mis day 1 hind on? (see on konsoolidele tähtis, sest sortiment on väike ja iga uut asja on eile juba vaja)

Nintendo eShop
Ei tea, pole uurinud, see "vajadus" on su enda väljamõeldis. Kõik konsoolid on mul olemas, pole seda "probleemi" täheldanud. Vastupidi, mänge, mida tahaks mängida, on rohkem kui selleks aega.

_________________
17/1/2023, Scart: "Selle sajandi senise möödunud aja üks suuremaid skandaale on hetkel lahti rullumas..."
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Aeron
HV Guru
Aeron

liitunud: 11.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 09.01.2024 13:37:01 vasta tsitaadiga

SKG, kui sa selles teemas lähed ajas tagasi, siis kui platvormide võrdlust tegime, siis üks konsoolide argumente oli, et uusimad mängud on kõik eksklusiivid või timed eksklusiivid ja üks tähtis osa konsooli kogemuse juures on day one neid kogemusi saada kogeda ja jagada maailmaga, kuni mäng on veel relevantne ja community aktiivne.
Sellest tulenevalt on alati mängu hindu vaadatud on realase. Olen neid võrdlusi siin lugematult teinud ka erinevatel ajahetkedel.

_________________
Võib öelda,et ma olen liigselt enesekeskne,aga mind see ei häiri
Tulge kõik HV rahvaga jalkat mängima!
|
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
sukelduja
HV Guru
sukelduja

liitunud: 14.06.2007




sõnum 09.01.2024 13:40:48 vasta tsitaadiga

Aeron kirjutas:
sukelduja, ...

1. My bad, vale video sai, vahetasin ära. Peale twiikimist saab isegi steamdeckil TotK jooksma, mis tähendab, et ROG'i kogemus on veeldi parem
2. Palun selgita, kuidas on sinu arvates problemaatiline see, kui ma ostan mängu ja mängimiseks kasutan emulatsiooni? Bleem! käis Sony'ga selle asja juba 20a tagasi kohtus läbi või on sul värskemat infot?
Link: https://en.wikipedia.org/wiki/Bleem!

Vahepeal on palju vett merre voolanud ja TOS tingimused on muutunud kõvasti.
Sa võid oma Nintendo ROMi dumpida, kuid sellega rikud Nintendo TOSi. Ja lisaks on vaja ka veel võtmeid mille hankimiseks ei ole legaalseid vahendeid.
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Vaidlused »  Võitlustanner »  Konsoolid vs PC mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 100, 101, 102 ... 140, 141, 142  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.