Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum »  Elisa Elamus (TV teenused, coax, fiiber ja üle õhu lahendused) märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 438, 439, 440 ... 463, 464, 465  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.12.2023 22:34:36 vasta tsitaadiga

hkurujo88r kirjutas:
Chromecast tavaline või 4k? 4k versiooniga küll probleeme pole.

tavaline ei kõlvanud milleksi, eks see 4K ole ka piiri peal oma võimetega

_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
friik1
HV Guru
friik1

liitunud: 18.06.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.12.2023 00:21:21 vasta tsitaadiga

Hmm... jõudsin vahepeal vihastada selle hokilitri peale ning mõtlesin vihaga nVidia Shieldi osta aga see Chromecast on nii odav, et isegi ebaõnnestumise puhul poleks eriti kahju.
Kommentaarid: 195 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 170
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tont23
HV veteran
tont23

liitunud: 13.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.12.2023 22:15:57 vasta tsitaadiga

friik1 kirjutas:
Hmm... jõudsin vahepeal vihastada selle hokilitri peale ning mõtlesin vihaga nVidia Shieldi osta aga see Chromecast on nii odav, et isegi ebaõnnestumise puhul poleks eriti kahju.


ma vihastan mitu korda nädalas selle elisa si####nikerdise peale thumbs_down.gif kopp.gif ehk siis ei haka neid odavaid alikaid ostma icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 128 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 112
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 14.12.2023 12:17:32 vasta tsitaadiga

Hiid kirjutas:
hkurujo88r kirjutas:
Chromecast tavaline või 4k? 4k versiooniga küll probleeme pole.

tavaline ei kõlvanud milleksi, eks see 4K ole ka piiri peal oma võimetega

Lahjem ju kui Telia oma või Nokia
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.12.2023 21:30:14 vasta tsitaadiga

Kas kellelgi veel uus elamus ei tööta? Net toimib, aga ei arvutis, digiboxis ega äpis teleka pilti ette ei saa.
Klienditeeninduse number ütleb "hetkel ei saa ühendust valitud numbriga, palun proovige hiljem uuesti". Seega ei saa nende enda käest küsida mis värk on.
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Azuumin
HV vaatleja

liitunud: 03.09.2021



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.12.2023 21:36:22 vasta tsitaadiga

napoleon kirjutas:
Kas kellelgi veel uus elamus ei tööta? Net toimib, aga ei arvutis, digiboxis ega äpis teleka pilti ette ei saa.
Klienditeeninduse number ütleb "hetkel ei saa ühendust valitud numbriga, palun proovige hiljem uuesti". Seega ei saa nende enda käest küsida mis värk on.

Anname märku, et tehnilise häire tõttu ei toimi hetkel Elisa teleteenused. Vabandame ebamugavuste pärast! Eksperdid tegelevad rikke põhjuse välja selgitamisega, et saaksime teenuse seejärel kiiresti korda teha!
https://www.facebook.com/elisaeesti/posts/pfbid0nAa25bxZRtq2eqf6gTK54tVJXMiNzkcanCJAYMn474TDV35tKJZYE1vR82Aq7haWl
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ErkiT
HV kasutaja

liitunud: 15.02.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.12.2023 21:42:39 vasta tsitaadiga

Kas Elisa on suutnud pakkuda kuu aega järjest teenust nii, et see ei oleks ühtegi korda jukerdanud? icon_lol.gif
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.12.2023 21:45:41 vasta tsitaadiga

Internet töötab. Telekat 7x24 ei vahi, aga on ka toiminud. Nüüd tahtsin teleka käima panna ja tutkit.
Üldiselt väga ei kiru, on üsna normaalselt toiminud. Eks näis mis nad selle katkestuse põhjuseks siis ütlevad pärast.
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.12.2023 22:17:45 vasta tsitaadiga

Coax + vana intek.. järelvaatamine on töötanud nii vähe kui ma telekat käima olen pannud. Nett (50/10) jookseb. Optikale ei viitsi ennast vedada. Isegi kapivõti on olemas .
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder ja https://www.facebook.com/marketplace/profile/61591165192783/?ref=permalink küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tont23
HV veteran
tont23

liitunud: 13.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.12.2023 20:37:37 vasta tsitaadiga

ErkiT kirjutas:
Kas Elisa on suutnud pakkuda kuu aega järjest teenust nii, et see ei oleks ühtegi korda jukerdanud? icon_lol.gif


kahjuks ei....ja mul ongi see elisa elamus+ nett olnd natuke üle kuu icon_neutral.gif kopp.gif

netiga pole erilisi probleeme olnud- põhimure ikkagi TV
Kommentaarid: 128 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 112
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Margus
HV pensionär
Margus

liitunud: 06.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.12.2023 01:18:19 vasta tsitaadiga

Väga harva on tv jama olnud viimane aeg. Jutt siis viimasest elamusest. Eila jah oli jama üle tüki aja. Interneti probleeme ei mäletagi praegu icon_rolleyes.gif Momendil optika otsas. Isegi LG C3 kannatab äpiga vaatamist. Shieldi kiirusele jääb alla, aga tõõtab.
Kommentaarid: 91 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 88
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
monomakk
HV kasutaja

liitunud: 18.01.2012




sõnum 30.12.2023 02:47:11 vasta tsitaadiga

Oskab keegi öelda, kas Elisal on uus digiboks lähiajal tulemas?
Maal hetkel Elisa Elamus ja nende androidi box.. midagi nii aeglast ja ebameeldivat on raske ette kujutada.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.12.2023 09:47:16 vasta tsitaadiga

Philipsi telekad oskavad äpiga toimetada nii, et äpp käivitub kui telekas käivitub.

Dvb-t on tegija..

_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder ja https://www.facebook.com/marketplace/profile/61591165192783/?ref=permalink küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Azuumin
HV vaatleja

liitunud: 03.09.2021



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.12.2023 09:59:28 vasta tsitaadiga

monomakk kirjutas:
Oskab keegi öelda, kas Elisal on uus digiboks lähiajal tulemas?
Maal hetkel Elisa Elamus ja nende androidi box.. midagi nii aeglast ja ebameeldivat on raske ette kujutada.

Osta isiklik boks. Näitena:
https://www.frog.ee/en/product/947553-nokia-streaming-box-8000-ethernet-rj-45-4k-ultra-hd-black või https://www.frog.ee/en/product/2365122-nokia-streaming-box-8010-ethernet-rj-45-4k-ultra-hd-black
Mul endal kasutusel Streaming Box 8000 ja null probleemi.

Või Sony, Philips ja Nokia (Android - Sony puhul versioon 9+, muu androidi puhul versioon 10+) telerid on kindel valik.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 30.12.2023 10:17:52 vasta tsitaadiga

See Elisa Elamus vii tagasi icon_lol.gif See mingi kahetuumaline jura, hullemat asja on äkki vaid alist võimalik tellida.
Eestis samas poest pole saada kehvema riistvaraga seadet. Elisa tahab sellelt lihtsalt räigelt teenida...
Nokia 8010 on väga hea valik. Kiirnupud ja 1 nupp võimalik panna oma meelepärasele "äpile" näiteks TeliaTV, go3
Lisaks penskar saab kasutada Teliaga ka numbrinuppe thumbs_up.gif

Elisa võiks selle Nokia endale müüki võtta ja oleks palju vähem virinat.
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
VeixES
HV veteran

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.12.2023 11:58:22 vasta tsitaadiga

Magic kirjutas:
See Elisa Elamus vii tagasi icon_lol.gif See mingi kahetuumaline jura, hullemat asja on äkki vaid alist võimalik tellida.
Eestis samas poest pole saada kehvema riistvaraga seadet. Elisa tahab sellelt lihtsalt räigelt teenida...
Nokia 8010 on väga hea valik. Kiirnupud ja 1 nupp võimalik panna oma meelepärasele "äpile" näiteks TeliaTV, go3
Lisaks penskar saab kasutada Teliaga ka numbrinuppe thumbs_up.gif

Elisa võiks selle Nokia endale müüki võtta ja oleks palju vähem virinat.

Tuleb Elisal tutikas android box 2024 algul, mis kindlasti pole kehvem kui see Nokia icon_smile.gif

_________________
Tule ja arutle mobiilsidest, võrkude kaardistamisest, tehnoloogiast, telefonidest ja operaatoritest http://t.me/cellmappereesti
Kommentaarid: 36 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ailai
HV vaatleja

liitunud: 07.01.2022




sõnum 30.12.2023 14:38:17 vasta tsitaadiga

varem kirjutasin, et elisa digiboksi tegelikudd andmed on palju lahjemad, kui kodulehel kirjas. https://www.elisa.ee/et/abi/abikeskus/televisioon/uus-elisa-elamus/digiboksi-juhendid/digiboksi-ja-tarkvara-nouded. Tegelikult nii protsessor 1,5gHz kui ka mälu 1,5 GB
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
elukaz
HV Guru
elukaz

liitunud: 06.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.12.2023 15:38:41 vasta tsitaadiga

laurx kirjutas:
Dvb-t on tegija..


Mina andsin alla, tasuline on ikka üle mõistuse kallis paari kanali eest. Paar euri juurde ja sai telia püsiühendus ja vaatajakoht.

DVB-C elab veel, loodaks et see sama teed ei lähe. Et "eesti inimene ei tahagi head telepilti".

_________________
Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale.
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.12.2023 15:55:53 vasta tsitaadiga

Tahavad DVB-C ka ära kaotada. Igal pool kus optika majja on veetud hakkavad suruma, et mine nüüd optika peale üle.
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
elukaz
HV Guru
elukaz

liitunud: 06.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.12.2023 16:54:48 vasta tsitaadiga

Suvel juba surusid, ma pressisin lubaduse välja et kuniks dvbc on töökorras, ei lülitata seda välja kuigi ma võin olla viimane klient seal otsas ja ülejäänud optikaga piinlevad.
_________________
Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale.
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.12.2023 17:10:00 vasta tsitaadiga

Teab kas nad Tartus on siis vastutulelikumad või oskad paremini läbi rääkida. Mind mitu korda moositi, ütlesin et pole huvi. Aga siis ühel päeval tuli lihtsalt kiri, et kuupäevast x läheb coax kinni ja koli optika peale või ime näppu.
Mis mul siis üle jäi.
Tegelikult olen selle optikaga hetkel suht rahul. Aga lihtsalt kõhklused-kahtlused olid, et kui miski häiriv kiiks on, siis optika pealt tagasi coax peale nad mind vaevalt kolivad.
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.12.2023 17:23:44 vasta tsitaadiga

Dvb-t läheb pärnus käiku aga ilmselt err+jupiter mitte mingi kõnts mille eest veel kellelegi raha peab andna. Andmeside kuskilt ikka saab, "termos" on ostetud ja see läheb pööningule triax-52 kõrvale. Triax ist tuleb 87db snr iga 32+ ka mux6 l. Ma pean summutiks kuuese täpi koridori seinale panema, et äkki kolmest naabrist tahab keegi oa köögiteleka ka selle külge vedada.
Telekad hakkavad kohati tugevama kui 55db signaali oeale hullu panema. Mul on vaja 25db alla tuua signaal.

_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder ja https://www.facebook.com/marketplace/profile/61591165192783/?ref=permalink küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
elukaz
HV Guru
elukaz

liitunud: 06.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.12.2023 18:08:11 vasta tsitaadiga

napoleon kirjutas:
Teab kas nad Tartus on siis vastutulelikumad või oskad paremini läbi rääkida. Mind mitu korda moositi, ütlesin et pole huvi. Aga siis ühel päeval tuli lihtsalt kiri, et kuupäevast x läheb coax kinni ja koli optika peale või ime näppu.
Mis mul siis üle jäi.
Tegelikult olen selle optikaga hetkel suht rahul. Aga lihtsalt kõhklused-kahtlused olid, et kui miski häiriv kiiks on, siis optika pealt tagasi coax peale nad mind vaevalt kolivad.


Ega ma ei tea mis volitused on telefonineiul lubadusi jagada. Aga kinnitas et kõnesalvestused säilivad (mingi aja) ja selle pealt saan ma aru nõuda. Algul ajas küll parem ja kindlam ja whatnot juttu aga lõpuks pidi nõustuma et koax on ikka töökindlam, 10+ aasta jooksul pidin ühe modemi restardi tegema, sedagi mitte teenuse jupsimise pealt vaid kui toitekuubik ära suri icon_biggrin.gif

_________________
Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale.
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
somnambuul
HV veteran

liitunud: 22.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 30.12.2023 18:09:23 vasta tsitaadiga

Oh jumal, kes selle huubi kasutajaliidese leiutas, webosi oma siis. Tahaks huubist midagi uuesti vaadata, saade/seriaal hakkab käima kaks sekki enne lõppu ja siis viskab saatest välja. Et uuesti vaadata, tuleb kiiresti pausile panna ja siis tagasi kerida või vaata algusest nuppu vajutada. Natuke läks aega, et pihta saada.
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.12.2023 15:01:43 vasta tsitaadiga

elukaz kirjutas:
laurx kirjutas:
Dvb-t on tegija..


Mina andsin alla, tasuline on ikka üle mõistuse kallis paari kanali eest. Paar euri juurde ja sai telia püsiühendus ja vaatajakoht.

DVB-C elab veel, loodaks et see sama teed ei lähe. Et "eesti inimene ei tahagi head telepilti".

Praegu tuleks kõva nurin, kui lihtsalt ühel päeval kogu oma DVB-T kokku pakiksid. Eks nii kaua tõstavad hinda, kuni kõik loobuvad sellest teenusest ja lähevad andmeside või kaabli peale üle.
Mul viskas lõpuks see hind üle ja vene filmikanalid kaotati kah ära selle sõja tõttu. Läks Telia Androidi boks asemele, kui see välja tuli, ja minu linnas kasutatava paketi teine vaatajakoht kasutusse. Siiamaani rahul.
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.12.2023 15:07:19 vasta tsitaadiga

Alternatiivide jaoks on vaja piisavalt kiiret ja stabiilset netti.
Sealjuures võib olla, et 4g on OK kiirusega, aga kui kogu küla üle 4g telekat vaatama hakkaks, siis on ikka ikaldus.
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.12.2023 15:24:41 vasta tsitaadiga

Ma vaatan errr i.
Järel või lisavaatamise võtaks jupiterist.
Igasugu eesti teisi kanaleid minimaalselt, igasugu välismaa sisu ei vastagi. Err i vaatamise eest opekale maksta näib mõttetuna. Aga linnas ei saa dvb-t otsa ronida. Lisaks on teevesi hinnas.

_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder ja https://www.facebook.com/marketplace/profile/61591165192783/?ref=permalink küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
elukaz
HV Guru
elukaz

liitunud: 06.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.12.2023 15:34:18 vasta tsitaadiga

Ikka saab ju, traadijupp ja err tuleb tasuta.
_________________
Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale.
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.12.2023 16:25:01 vasta tsitaadiga

Ei ole see nii lihtne. icon_wink.gif
Mul on digiairiga siin kõik katsetatud. 10a on soinaste ees, teisel pool om kaunase 35/6/7/8 jt valgjärve ees.

_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder ja https://www.facebook.com/marketplace/profile/61591165192783/?ref=permalink küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
XeStAiSy
Aeg Maha 2a

liitunud: 12.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.01.2024 22:54:16 vasta tsitaadiga

Minuarust Elisa on aastaid teistest ees, kasum on suurem kui telial ja tele2. Telial on käive suurem kui teistel. Kuid tundub Elisa on kõvasti kanda kinnitanud ja teistest pakkujatest natuke ette saanud. Soomes sama seis Elisaga.
_________________
Punktkeevitus patareidele/akudele. Akutrelli/laptopi/e-bike. PM
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
avrn
Kreisi kasutaja

liitunud: 16.02.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.01.2024 18:49:53 vasta tsitaadiga

Huialisa huias vaatajakaardi uuendustega. Kaks päeva tagasi kl 10.00 lõpetas kaart kanalite dekrüptimise.
Täna sain sellest teada ja peale asjaolude selgitamist kõne klenditoele.
Annika ei punninudki vastu, vaid ühendas kohe inimesega.
Saadeti kaardile uuendusi, ei miskit.
Lubati tehnik saata seadmeid üle vaatama.
> 3h peale kõnet hakkas kaart kui võluväel uuesti oma tööd tegema.
Nüüd pean tehniku visiiti tühistama hakkama.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.01.2024 19:05:38 vasta tsitaadiga

Võtmed tulevad maksnud kliendile ise.
Tehnikukogemus ütleb, et vaatajakohas kus võtmed ei tule, on kaabel perses. Vaata otsad, nurgad jms järgi.

_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder ja https://www.facebook.com/marketplace/profile/61591165192783/?ref=permalink küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
avrn
Kreisi kasutaja

liitunud: 16.02.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.01.2024 19:14:21 vasta tsitaadiga

Ei ole pees ....
Peab uurima, kas Oscamis saab AU-d ka logida, või TV-Headendis.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.01.2024 00:26:11 vasta tsitaadiga

laurx, mis kaabel kui uuesti tööle hakkas icon_exclaim.gif
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.01.2024 02:41:41 vasta tsitaadiga

Signaali puhtus on piiri peal.
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder ja https://www.facebook.com/marketplace/profile/61591165192783/?ref=permalink küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
avrn
Kreisi kasutaja

liitunud: 16.02.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.01.2024 10:19:56 vasta tsitaadiga

Signal Strenght -51dBm, SNR 36 dB, BER 0.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scott
Kreisi kasutaja
Scott

liitunud: 09.08.2016




sõnum 07.01.2024 10:28:58 vasta tsitaadiga

Võtmed tulevad mingi kindla muksi peal kiiresti, teistel muksidel aeglaselt, ka 3 tundi. Milline see kiire muks on, pidi teenindaja ehk ütlema.

Kui kaablirikke tõttu võtmed ei tule, pole ka telekava, rääkimata vabakanali pildist-helist.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.01.2024 11:41:17 vasta tsitaadiga

Päris nii lihtsalt ei käi.
La700 kaonadel oli mux1 häda kui varjestus puudu oli. Kui palju otsi sai uuesti teha..

_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder ja https://www.facebook.com/marketplace/profile/61591165192783/?ref=permalink küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
avrn
Kreisi kasutaja

liitunud: 16.02.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.01.2024 13:42:09 vasta tsitaadiga

Kui tihti neid võtmeid muidu tavaolukorras uuendatakse?
Ja kaua kaart toimib, kui uuendusi kätte ei saa?
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.01.2024 15:21:19 vasta tsitaadiga

Korra kuus.
Ca poolteist kuud.

_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder ja https://www.facebook.com/marketplace/profile/61591165192783/?ref=permalink küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pinTero
HV veteran
pinTero

liitunud: 10.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.01.2024 20:01:17 vasta tsitaadiga

Kui ma saan aadressiotsingu peale netikiiruste valikusse 50/10, 150/20 ja 500/50 - siis see ilmselt näitab, et tegu coax kaablil lahendusega eksole?
Kas sel juhul saaks selle uue Elamuse asemele võtta ka tavalise DVB-C pildi koos CI mooduliga? Või sellist lahendust Elisa enam üldse ei paku? (kuigi tehniliselt vist antud puhul ju saaks)
Ja miks ma ei saaks näiteks 50/50 kiirusega paketti valida, kui selline upload võimekus olemas on?
icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 150 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 132
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scott
Kreisi kasutaja
Scott

liitunud: 09.08.2016




sõnum 07.01.2024 23:59:20 vasta tsitaadiga

Korra kuus uuendatakse võtmeid, aga võtmete karussell on eetris kogu aeg, aga aeglaselt. Kui keegi kurdab, siis tema võtmed pannakse mingiks ajaks prioriteetselt jooksma.

Võtmete striim muksis on umbes kuni 2 kilobitti sekundis, seega kui muksi signaal on post viterbi korras, siis kaabel võtmeid ei mõjuta.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.01.2024 00:14:34 vasta tsitaadiga

.. aga oli selliseid töid kus tööle saamiseks kaabeldus korda vaja teha oli.
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder ja https://www.facebook.com/marketplace/profile/61591165192783/?ref=permalink küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
alpha
HV veteran
alpha

liitunud: 04.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.01.2024 14:37:55 vasta tsitaadiga

Kesse geenius selle Elisa kerimise välja mõtles? 1 minut edasi, 30 sekundit tagasi.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.01.2024 14:41:24 vasta tsitaadiga

Hoia noolt all, siis saad kerida.
Või kui kiirelt mitu korda järjest vajutad, siis saad rohkem edasi/tagasi
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
alpha
HV veteran
alpha

liitunud: 04.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.01.2024 14:54:57 vasta tsitaadiga

napoleon kirjutas:
Hoia noolt all, siis saad kerida.
Või kui kiirelt mitu korda järjest vajutad, siis saad rohkem edasi/tagasi
thumbs_up.gif
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tracer
HV kasutaja

liitunud: 15.10.2003




sõnum 09.01.2024 12:30:45 vasta tsitaadiga

N7800 digiboksile tänapäeval mingit väljundit on või võib sellega lutsu visata?
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.01.2024 14:28:53 vasta tsitaadiga

Teenus läks kinni.
See peaks vana binge olema.

_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder ja https://www.facebook.com/marketplace/profile/61591165192783/?ref=permalink küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tizko
HV veteran
tizko

liitunud: 20.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.01.2024 19:35:48 vasta tsitaadiga

tracer kirjutas:
N7800 digiboksile tänapäeval mingit väljundit on või võib sellega lutsu visata?

Kas neil boxidel oli mingi youtube vms. appe ka peal? Endal peaks ka keldris säärane proovimata box vedelema icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 266 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 246
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Archibald
HV veteran
Archibald

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.01.2024 21:16:05 vasta tsitaadiga

Kuidas Elisa optika ühendustega lood on, palju kurtmist?icon_smile.gif Pakkuvad imesoodsalt 500 megast netti. Hetkel STV ühendus, mega stabiilne, ehk paar katkestust oli paari aasta peale. Kahtlen veidi icon_smile.gif
Samuti, PONist mis protokolliga võetakse ühendust? Ilmselt tavaline DHCP ühendus, aga müügitädi uuris-puuris ja vastuseks pakkus SUPPER pakkumist kaheks aastat järelmaksu käkki (ega teenusepakkujatel pole korralike seadmeid nagu nii) TASUTA. Minul küll mingit nende karpi pole vaja, aga ammendava vastust, mis protokolli peab toetama ruuter ei saanud icon_confused.gif

_________________
http://www.linktr.ee/archik_off
Kommentaarid: 162 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 155
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum »  Elisa Elamus (TV teenused, coax, fiiber ja üle õhu lahendused) mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 438, 439, 440 ... 463, 464, 465  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.