Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Andmeside ja kõnelevi »  Elisa mobiilne internet märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 230, 231, 232 ... 235, 236, 237  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.10.2023 13:24:01 vasta tsitaadiga

Teoorias võib natuke see teema ka olla, et windows üritab active hours ise paika sättida ja kui on muster, et kell 22 enamasti masinat ei kasuta, siis just sel ajal hakkab ennast uuendama.
Ja seda mitte ainult selles vaates, et kliendi enda masin, need võivad olla hoopis teised kliendid, kes ühenduse umbe ajavad.
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RCC
HV Guru
RCC

liitunud: 03.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.10.2023 21:18:03 vasta tsitaadiga

ja see windows uuendab end niiviisi igaõhtu ja hommikuni välja? täis ei saa ja lõhki ei lähe. ei ole kohanud sellist featuuri NT4 terminalil. küll aga on ammu teada, et elisa lülitab energiasäästuks mastid isegi vähema kui poole peale.
_________________
Ära suurenda telia kasumit - lõpeta leping! 20/4 pole eriline max kiirus. 1992 kaaperdas telia neti
Kommentaarid: 185 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 1 :: 147
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
ykshuntka
HV kasutaja
ykshuntka

liitunud: 15.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.10.2023 00:04:36 vasta tsitaadiga

Betamax kirjutas:
Siin liiklevad ka jutud, et mõned operaatorid keeravad öötundidel säästmise eesmärkidel saatjatel vunki vähemaks. Operaatorite tehnikud olevat rääkinud.

Olemas kogemus ühe operaatori võrgus olevate seadmete logide vaatamisel.
Kehva levi piirkonnas öö ping on nutune.
Kommentaarid: 54 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Norbert
HV vaatleja

liitunud: 06.11.2020




sõnum 28.10.2023 12:54:54 vasta tsitaadiga

Kas on keegi või keegi teab kedagi, kes kasutab Kakumäe tee masti 5G koduinternetiteenust? Tekkis sportlik hasart hakata vaidlema Elisa inimesega, kes mulle helistas ja raius nagu rauda, et mingit kiiruste piiramist ega prioritiseerimist ei toimu. Ainus põhjus, miks klient ei saa kätte lepinguga ettenähtuid max kiiruseid on see, et masti koormus võib kohati suureks kasvada. Aga igasugune inimloogika tõrgub mõistmast, miks nädalapäevad peale teenusega liitumist olid kiirused sõltumata kellaajast maksimaalsed või selle lähedased (150/30) ja nüüd samasuguse järjekindlusega suurusjärgus 94/10. Kui Elisa väidab, et sim kaardi kohast kiiruse "näppimist" ei ole võimalik neil tehniliselt teostada, siis järelikult peaks kõik sama masti kliendid saama seda kohitsetud 150/30 paketti? Või on osutunud tõeks lotovõiduga sarnanev loodusime ja pmst ühest päevast kasvas masti kasutajate hulk ja kõik see seltskond tarbib 24/7 täpselt niipalju ressurssi, et minul jagub täpsel selle va 94/10 jagu? icon_wink.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.10.2023 12:58:00 vasta tsitaadiga

Kui üle wifi testid, proovi alustuseks juhtme otsas. Võib-olla ikaldub hoopis su kodune wifi.
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Norbert
HV vaatleja

liitunud: 06.11.2020




sõnum 28.10.2023 13:18:05 vasta tsitaadiga

napoleon kirjutas:
Kui üle wifi testid, proovi alustuseks juhtme otsas. Võib-olla ikaldub hoopis su kodune wifi.



Juhtme otsas on tulemus ikka sama. Aga mis on imelik, on see et kui varem 4G otsas istudes oli tipptundidel DL väga halb, siis UL oli alati max. Nüüd aga on ka UL stabiilselt niru.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.10.2023 13:45:37 vasta tsitaadiga

Kehv UL viitab sellele, et levi on kehv. Proovi erinevate sageduste peale lukustades kas saab paremaks.
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Norbert
HV vaatleja

liitunud: 06.11.2020




sõnum 28.10.2023 14:47:52 vasta tsitaadiga

napoleon kirjutas:
Kehv UL viitab sellele, et levi on kehv. Proovi erinevate sageduste peale lukustades kas saab paremaks.


Seis on näha manuses. Tehnik, kes seadme üles pani, soovitas küll vajadusel lukustada konkreetsele mastile aga sagedustega mängimist palus vältida. Ikka see sageduste võimalik öine tuttu minek...
Manus

tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.10.2023 14:51:33 vasta tsitaadiga

Ega ta juhuslikult ei maininud, millised sagedused öösel tuttu lähevad?
_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Norbert
HV vaatleja

liitunud: 06.11.2020




sõnum 28.10.2023 14:57:23 vasta tsitaadiga

Betamax kirjutas:
Ega ta juhuslikult ei maininud, millised sagedused öösel tuttu lähevad?


Ei maininud aga hoiatas, et selline asi võib toimuda. Ma muidugi sellise olulise, linnas asuva masti puhul ei tahaks uskuda, et seal midagi öösel "kokku pakitakse"
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.10.2023 15:00:05 vasta tsitaadiga

Proovida ikka võid, kas nendega mängimine annab parema kiiruse.
Kui öösel net ära kaob, eks siis võid default peale ju tagasi keerata

Edit: see kokku pakkimine võib olla ja ilmselt ongi mingi kavalam algoritm kui lihtsal kindlal kellaajal sagedus kinni. Tõenäoliselt jälgitakse masti koormust ja vastavalt sellele pannakse mingid sagedused kinni. See võib olla täiendav tingimus, et päeval neid sagedusi kinni ei keera.
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Norbert
HV vaatleja

liitunud: 06.11.2020




sõnum 28.10.2023 15:06:30 vasta tsitaadiga

napoleon kirjutas:
Proovida ikka võid, kas nendega mängimine annab parema kiiruse.


Aga sa vaata minu poolt ennist saadetud signaaliandmete faili ja anna soovitus, mis 4G sagedusele peaksin lukustama? B1, B3 või B20?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.10.2023 15:21:03 vasta tsitaadiga

Proovi B1 ja B3. B20 on 800MHz, selle kaudu sa ilmselt rohkem kui 50mbit/s alla kiirust ei saa.
Imelik, et sul seal B7 pole, ei teagi kas mastis pole 2600 sagedust, su ruuter ei toeta seda või ei levi lihtsalt sinuni.
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Norbert
HV vaatleja

liitunud: 06.11.2020




sõnum 28.10.2023 16:28:40 vasta tsitaadiga

napoleon kirjutas:
Proovi B1 ja B3. B20 on 800MHz, selle kaudu sa ilmselt rohkem kui 50mbit/s alla kiirust ei saa.
Imelik, et sul seal B7 pole, ei teagi kas mastis pole 2600 sagedust, su ruuter ei toeta seda või ei levi lihtsalt sinuni.


B7 on olemas aga ilmselt ei levi minuni. Ka eelmise, 4G ruuteriga ei saanud B7-t kätte. Samas Cellmapper nagu näitab, et peaks minuni levima...

Et seadistan siis B1, B3 ja N78? Proovisin ennist B1+N78, selline kombinatsioon andis selgelt viletsama tulemuse.

Edit: määrasin B1, B3, B7 ja N78. Tulemuseks see, et hetkel istub B3+N78 küljes. Ja tulles kogu teema algusesse - esimesel käivitamisel näitas masin kombot B3+N78 ja DL oli 150 ja UL 30. Kõik töötas kenasti nädala jagu päevi. Ehk kala on milleski muus...
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.10.2023 23:40:01 vasta tsitaadiga

Norbert kirjutas:
Aga nüüd, nädal hiljem on kuni 100/20 (hetkel 92/11)

Millal algas? Koolivaheaeg ja juntsud 24/7 netis?
Kommentaarid: 249 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Norbert
HV vaatleja

liitunud: 06.11.2020




sõnum 29.10.2023 01:15:41 vasta tsitaadiga

rex kirjutas:
Norbert kirjutas:
Aga nüüd, nädal hiljem on kuni 100/20 (hetkel 92/11)

Millal algas? Koolivaheaeg ja juntsud 24/7 netis?


Juntsudega see seotud pole. Viimase 24h 63 (kuuskümmend kolm!) kiirustesti annavad ülistabiilselt tulemuseks DL 90-94 ja UL 9-13. Ehk tegemist on ääretult stabiilse olukorraga. Kell 1:13 ei toimu mingit suuremat sorti juntsude surfamist
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
perenoel
Kreisi kasutaja
perenoel

liitunud: 04.05.2004



Online
sõnum 29.11.2023 12:45:07 vasta tsitaadiga

Elisa saatis pika ja lohiseva kirja:
Spoiler Spoiler Spoiler


Nüüd, ma saan aru, et hinnatõusust peab klienti teavitama, kuid kogu see novell oleks ju mahtunud ära ühte lausesse: "Tõstame uuest aastast 1.40 võrra hinda ja lisame võimaluse kasutada 5G võrku." Milleks kulutada kümnete tuhandete klientide aega, mis teeb kokku võibolla mitukümmend aastat?

_________________
The biggest delusion is that there are causes other than your own state of consciousness. - Neville Goddard
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RCC
HV Guru
RCC

liitunud: 03.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.11.2023 12:55:39 vasta tsitaadiga

see pole sulle eraldi kirjutatud. kopipeist kõigile (kes analoogseid pakette kasutavad
_________________
Ära suurenda telia kasumit - lõpeta leping! 20/4 pole eriline max kiirus. 1992 kaaperdas telia neti
Kommentaarid: 185 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 1 :: 147
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.11.2023 13:00:00 vasta tsitaadiga

perenoel kirjutas:
Elisa saatis pika ja lohiseva kirja:
Spoiler Spoiler Spoiler


Nüüd, ma saan aru, et hinnatõusust peab klienti teavitama, kuid kogu see novell oleks ju mahtunud ära ühte lausesse: "Tõstame uuest aastast 1.40 võrra hinda ja lisame võimaluse kasutada 5G võrku." Milleks kulutada kümnete tuhandete klientide aega, mis teeb kokku võibolla mitukümmend aastat?


Ja kui teavitad, et pole nõus ja paned numbri liikuma, siis teevad 5 eurose paketi pakkumise nagunii thumbs_up.gif

_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
perenoel
Kreisi kasutaja
perenoel

liitunud: 04.05.2004



Online
sõnum 29.11.2023 19:37:05 vasta tsitaadiga

RCC, See on nendest näotu tõesti, et ei viitsi isegi mulle eraldi kirja kirjutada. Aga mina pidasin silmas seda aega, mimda kliendid kumulatiivselt kulutavad, kui kõik kirja läbi viitsivad lugeda.

Sold OUT, Ilmselt küll, aga ma ei viitsi sellega jamama hakata.

_________________
The biggest delusion is that there are causes other than your own state of consciousness. - Neville Goddard
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aerozolic
HV kasutaja
aerozolic

liitunud: 16.08.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.12.2023 16:51:02 vasta tsitaadiga

Tere.

Ei hakanud kogu teemat läbi kammima. Võtsin testiks omale Elisa 4G piiramatu koduinterneti. Kas info peab paika, et sellel on pordid kinni ja lahti teha ei saa ning et lahti tegemiseks tuleb võtta lisaks staatilise IP teenus?
Kommentaarid: 44 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 43
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
avrn
Kreisi kasutaja

liitunud: 16.02.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.12.2023 18:01:26 vasta tsitaadiga

Peab paika.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aerozolic
HV kasutaja
aerozolic

liitunud: 16.08.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.12.2023 21:46:39 vasta tsitaadiga

avrn kirjutas:
Peab paika.

Ok. Ütleme, et tellin staatilise IP teenuse avatud portidega, aga kuidas see port forwarding nende Huawei 4G CPE 3 (B535) ruuteriga peaks käima? Ruuteri menüüs port forwarding valikut pole. On näiteks Special Applications ja Virtual Server, aga kumbki pole nagu see õige asi.
Kommentaarid: 44 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 43
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Janis
HV Guru

liitunud: 30.11.2005




sõnum 14.12.2023 21:59:11 vasta tsitaadiga

Mulle Elisa kunagi ütles, et pordid lahti. Staatilise IP saab Elisast vaid kõige kallima paketiga. Kolisin Tele2 kuna seal antakse ka kõige odavamaga staatiline ip ja pordid ka avatud icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 209 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 5 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ivx
HV vaatleja

liitunud: 10.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.12.2023 22:11:57 vasta tsitaadiga

aerozolic kirjutas:
avrn kirjutas:
Peab paika.

Ok. Ütleme, et tellin staatilise IP teenuse avatud portidega, aga kuidas see port forwarding nende Huawei 4G CPE 3 (B535) ruuteriga peaks käima? Ruuteri menüüs port forwarding valikut pole. On näiteks Special Applications ja Virtual Server, aga kumbki pole nagu see õige asi.

Kui õigesti mäletan, siis Special Applications lisad(Kui valikus pole vajalikke) pordid mis suunata tahad ja
Virtual Server'is teed tegelikud pordi suunamised.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.12.2023 23:29:46 vasta tsitaadiga

Virtual server.
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder ja https://www.facebook.com/marketplace/profile/61591165192783/?ref=permalink küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aerozolic
HV kasutaja
aerozolic

liitunud: 16.08.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.12.2023 23:31:00 vasta tsitaadiga

laurx kirjutas:
Virtual server.

Jap, pikemalt uurides avastasin ise juba ka, et vist ikka õige asi.
Kommentaarid: 44 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 43
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DVDRW
HV Guru
DVDRW

liitunud: 13.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.12.2023 20:41:45 vasta tsitaadiga

Kui ruuterile panna see antenn, siis on vaja Elisa luba?
https://www.osta.ee/mega-kaser-suure-voimendusega-4g-lte-5g-antenn-12dbi-uus-200596101.html
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.12.2023 20:53:40 vasta tsitaadiga

Tegu pole repiiteriga ju. Venelaste bisnis, miljon kuulutust, copy paste, google translate jne.
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DVDRW
HV Guru
DVDRW

liitunud: 13.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.12.2023 21:21:40 vasta tsitaadiga

thumbs_up.gif
Selle antenniga saan alla 15 nagu lubatud aga üles ~1 mbit/s
Ruuteri enda antennidega oli alla ja üles ~3mbit/s (MR6400 V2)
Upload läks kehvemaks icon_rolleyes.gif
Mint Social plus
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aerozolic
HV kasutaja
aerozolic

liitunud: 16.08.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.12.2023 21:23:00 vasta tsitaadiga

Kas keegi siit Huawei AX3 ruuterit/laiendajat ka kasutab? Kuidas on? Kas ma saan õigesti aru, et see töötab wifi laiendajana B535 ruuteriga ka üle õhu?
Kommentaarid: 44 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 43
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.12.2023 22:00:22 vasta tsitaadiga

Saab laiendajaks sättida küll
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder ja https://www.facebook.com/marketplace/profile/61591165192783/?ref=permalink küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Maldur
HV veteran

liitunud: 02.02.2007




sõnum 24.12.2023 22:40:07 vasta tsitaadiga

DVDRW kirjutas:
Kui ruuterile panna see antenn, siis on vaja Elisa luba?
https://www.osta.ee/mega-kaser-suure-voimendusega-4g-lte-5g-antenn-12dbi-uus-200596101.html


See on tavaline 2x2mimo antenn, mingit luba see ei vaja, võimendustegur vastab väljaöeldule, on nati parem kui Ranteloni populaarne 2x2mimo ja tõesti, sobib ka 5G sagedustele. Ainus mida võib etteheiteks öelda, on natuke õhuke plastikkarp, mis ei pruugi meie "sõbralikus" kliimas pikalt kesta.

Kui UL jäi aeglasemaks, siis on suunamine vaja täpseks teha, see on suundantenn, mitte omni nagu ruuteritel endil on.

Mul on 4x4mimo teostamiseks 2 sellist antenni, tuli kokku odavam kui isegi üks Rantelon icon_wink.gif.
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aerozolic
HV kasutaja
aerozolic

liitunud: 16.08.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.12.2023 12:14:02 vasta tsitaadiga

laurx kirjutas:
Saab laiendajaks sättida küll

Ja laiendab ka nii, et juhet pole vaja ruuteri ja laiendaja vahele panna? Ruuteri wifi jääb sisselülitatuks ja seadmete switchimine laiendaja ja ruuteri wifi vahel on sujuv?
Kommentaarid: 44 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 43
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.12.2023 12:16:26 vasta tsitaadiga

Olen üles pannud, mitte kasutanud.

Kaabliga oleks access point.

_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder ja https://www.facebook.com/marketplace/profile/61591165192783/?ref=permalink küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vortex
HV veteran
vortex

liitunud: 02.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.01.2024 18:16:58 vasta tsitaadiga

Kas keegi on hiljuti peale numbri liikuma panemist saanud pakkumisega kõne ja kui on, siis kui kaua see peale numbri liigutamise alustamist aega on võtnud?
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
von Wu
HV Guru
von Wu

liitunud: 12.10.2007




sõnum 17.01.2024 18:25:27 vasta tsitaadiga

Olen saanud. Mõne päeva võttis aega.
_________________
Müüa igasugu asju
Kommentaarid: 901 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 675
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Margus
HV pensionär
Margus

liitunud: 06.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.01.2024 19:55:19 vasta tsitaadiga

Viimasel päeval enne üleminekut tuli kõne icon_biggrin.gif . Ma ei tea, mitu päeva neil aega on. igatahes 2h oli jäänud Teliasse minekuni, nagu väideti icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 91 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 88
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.01.2024 23:36:04 vasta tsitaadiga

Kolleeg just tegi, et Elisast paremat pakkumist saada, kuna olemasolev lõppes ära. 4 päeva läks aega, kuni Elisa ühendust võttis. Telia jõudis selle ajaga juba SIM-kaardi saata icon_lol.gif
_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.01.2024 23:50:02 vasta tsitaadiga

Järgmine kord valid, et sim olemas ja trükid selle simi nr. sisse, ei pea niisama prügi tekitama.
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vortex
HV veteran
vortex

liitunud: 02.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.01.2024 01:31:07 vasta tsitaadiga

Ma tegin üle mitme aasta selle liigutuse, 6 tööpäeva, mis peaks olema maksimaalne lubatud aeg, sai täna täis ja vaikus seni Elisa poolt. Võimalik et nad siis ei viitsinud tegeleda, kuna ma pole neile palju tulu toov klient...
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.01.2024 02:32:34 vasta tsitaadiga

KillFrenzy kirjutas:
Järgmine kord valid, et sim olemas ja trükid selle simi nr. sisse, ei pea niisama prügi tekitama.


just viskasin 9 kiles SIM'i sahtlist minema mis paari aasta jooksul mulle 3 numbri eest saadetud erinevate operaatorite poolt icon_lol.gif

_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aerozolic
HV kasutaja
aerozolic

liitunud: 16.08.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.01.2024 12:22:51 vasta tsitaadiga

Kas keegi oskab öelda, mis vahe täpselt on Elisa ruuteritel Huawei B535-232 ja B535-232a?
Kommentaarid: 44 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 43
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.01.2024 14:17:59 vasta tsitaadiga

Googl is ur friend..
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder ja https://www.facebook.com/marketplace/profile/61591165192783/?ref=permalink küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aerozolic
HV kasutaja
aerozolic

liitunud: 16.08.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.01.2024 15:33:03 vasta tsitaadiga

laurx kirjutas:
Googl is ur friend..

Ühel on nano-sim pesa ja teisel micro-sim pesa?
PS. Kui Elisa mobiilse netiga tahta kasutada mingit muud ruuterit, kui nende endi poolt väljastatud Huawei, siis ainuke asi, mida teha on vaja, on Elisa APN profiilid käsitsi sisestada ja kogu moos?
Kommentaarid: 44 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 43
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.01.2024 15:37:28 vasta tsitaadiga

Põmst jah, paned APN internet ja töötab kui seade Elisa poolt kasutatud sagedusi toetab. Vähemalt 4G puhul, 5G puhul ei teagi, kas töötavad kõik või on jälle mingi haige whitelist.
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aerozolic
HV kasutaja
aerozolic

liitunud: 16.08.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.01.2024 15:40:28 vasta tsitaadiga

napoleon kirjutas:
Põmst jah, paned APN internet ja töötab kui seade Elisa poolt kasutatud sagedusi toetab. Vähemalt 4G puhul, 5G puhul ei teagi, kas töötavad kõik või on jälle mingi haige whitelist.

Ma ilmselt ostaks järelturult sama mudel Huawei ruuteri. Aga erinevad teenusepakkujad on neid väljastanud ja seega on neid erinevate vaike APN seadetega.
Kommentaarid: 44 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 43
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.01.2024 16:55:38 vasta tsitaadiga

APN lahtsisse "internet" kirjutada pole keeruline, kui automaatselt ei tule. Võin viisakat B535-232 (micro-SIM) pakkuda. PS, kui huvi.
Kommentaarid: 249 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aerozolic
HV kasutaja
aerozolic

liitunud: 16.08.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.01.2024 16:57:56 vasta tsitaadiga

rex kirjutas:
APN lahtsisse "internet" kirjutada pole keeruline, kui automaatselt ei tule. Võin viisakat B535-232 (micro-SIM) pakkuda. PS, kui huvi.

Sain juba facebook marketist. Loodetavasti micro-sim vs nano-sim on siis ainukesed erinevused B535-232 ja B535-232a mudelite vahel.
Kommentaarid: 44 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 43
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hkurujo88r
HV Guru

liitunud: 25.02.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.01.2024 19:44:13 vasta tsitaadiga

Mis apn interneti te topite aastal 2024. Sim sisse ja asi kohe toimib, savi mis või kelle opeka ruuter.
Kommentaarid: 126 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Andmeside ja kõnelevi »  Elisa mobiilne internet mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 230, 231, 232 ... 235, 236, 237  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.