Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Andmeside ja kõnelevi »  Telia Koduinternet märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 847, 848, 849 ... 868, 869, 870  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
vigurvänt
HV kasutaja

liitunud: 04.08.2022




sõnum 18.12.2023 17:51:38 vasta tsitaadiga

Betamax kirjutas:
Tahate s*tta sikutada, siis olge valmis tagajärgedeks, kui seda s*tasikutajat seadistada ei oska. Pole siin süüdi ruuterid, optika ega ka operaatorid.

Tagajärjeks oli ainult mingi imelik veateade Telialt, millele vaatamata toimisid koduvõrgus kõik asjad normaalselt edasi, isegi nett oli olemas ja tv töötas. Ei saa aru, mille peale Telia erutus, probleemi nagu polnud.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 18.12.2023 17:55:46 vasta tsitaadiga

Betamax kirjutas:
ot:
Tomorrow kirjutas:
Betamax, Kõik teavad, et torrentisse tohib ainult laadida s*tta ja alla tohib samuti laadida ainult s*tta, sest legitiimsed kasutusjuhud puuduvad. /s

Jajah, tule räägi nüüd Linuxi distrotest, mida sa igapäevaselt alla tirid. Mine räägi seda muinasjuttu mõnele ullikesele parem.

ot:
Sina ära tule mulle rääkima, et sa kasutad oma autot legitiimseteks tegevusteks, sest kõik teavad, et kriminaalid kasutavad autosi kogu aeg.
Probleem on pigem selles, et sinu post jätab mulje justkui süüdistad kasutajat millegi kahtlase allalaadimises ja torrenti vales kasutamises, justkui see oleks kindlasti probleemi allikas.
Kõik teavad siin, et X2 pole kunagi eriti hea olnud.
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 18.12.2023 18:12:35 vasta tsitaadiga

Tomorrow kirjutas:
Betamax kirjutas:
ot:
Tomorrow kirjutas:
Betamax, Kõik teavad, et torrentisse tohib ainult laadida s*tta ja alla tohib samuti laadida ainult s*tta, sest legitiimsed kasutusjuhud puuduvad. /s

Jajah, tule räägi nüüd Linuxi distrotest, mida sa igapäevaselt alla tirid. Mine räägi seda muinasjuttu mõnele ullikesele parem.

ot:
Sina ära tule mulle rääkima, et sa kasutad oma autot legitiimseteks tegevusteks, sest kõik teavad, et kriminaalid kasutavad autosi kogu aeg.
Probleem on pigem selles, et sinu post jätab mulje justkui süüdistad kasutajat millegi kahtlase allalaadimises ja torrenti vales kasutamises, justkui see oleks kindlasti probleemi allikas.
Kõik teavad siin, et X2 pole kunagi eriti hea olnud.

Kui sa lugeda ei oska, siis ole palun vait ja ära mõtle jälle mingeid asju välja, mida ma öelnud pole.
Ütlesin konkreetselt välja, et kui oma s*tasikutajat seadistada ei oska, siis pole mitte keegi teine selles süüdi. Vaikimisi seadistuses torrentikliendid üldjuhul tekitavadki probleeme.
Kommentaarid: 691 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 533
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mina634
HV kasutaja
mina634

liitunud: 10.11.2023




sõnum 18.12.2023 18:19:22 vasta tsitaadiga

Ma soovitan kasutada VPN ühendust terve arvutile, kui telia mingit möla ajab. Siis pole ka sinu võrgu kontrollimist või monitoorimist.
GLOBAL connectioni soovitan hoida siiski madalama arvuga. Neid tühiühendusi on vähem.

Aga muidugi interneti mahtu nad saavad ikka monitoorida. Mitu giga kasutad.

_________________
"Mine Time, Not Pollution!"
pulsebitcoin.win
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003




sõnum 18.12.2023 18:23:34 vasta tsitaadiga

icon_lol.gif
_________________
M: SFP Telia GPON võrgu jaoks - 40€
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vigurvänt
HV kasutaja

liitunud: 04.08.2022




sõnum 18.12.2023 20:07:04 vasta tsitaadiga

Panin globali 100 ja per torrent 25, eks kunagi tulevikus paistab, kas Telia jääb rahule. Aastate jooksul olen kasutanud erinevaid p2p programme igasuguste seadetega ja vähemalt siiani ei ole Telia kiunuma hakanud. Ei tea, mis tal nüüd viga hakkas.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 18.12.2023 21:17:47 vasta tsitaadiga

Betamax kirjutas:
Ütlesin konkreetselt välja, et kui oma s*tasikutajat seadistada ei oska, siis pole mitte keegi teine selles süüdi. Vaikimisi seadistuses torrentikliendid üldjuhul tekitavadki probleeme.

Täielik jama jutt.
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
yerba
HV Guru
yerba

liitunud: 12.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 18.12.2023 21:20:10 vasta tsitaadiga

Oo, püha jõuluaeg. icon_smile.gif Ärge nüüd ruuterite pärast kisklema minge, head hinnavaatlejad. icon_wink.gif
_________________
www.lapik.ee - parima hinnaga patareid!
Kommentaarid: 1150 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 858
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RCC
HV Guru
RCC

liitunud: 03.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 19.12.2023 11:07:13 vasta tsitaadiga

ja pealegi, katsuge te oma torrentit seadistada turutõkepiirkonnas! mul on unlimited, aga ühtegi bitti ei tule läbi, ja põhjus on ju teada.
_________________
piirkonnas on tõrge - turutõrge. mullnett, 1ns , 870M iops, 1tb/s
Kommentaarid: 184 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 8 :: 1 :: 147
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Etz
HV Guru
Etz

liitunud: 27.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 19.12.2023 11:23:27 vasta tsitaadiga

RCC kirjutas:
ja pealegi, katsuge te oma torrentit seadistada turutõkepiirkonnas! mul on unlimited, aga ühtegi bitti ei tule läbi, ja põhjus on ju teada.


Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen!
Kommentaarid: 223 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 192
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kaabakas
HV veteran
kaabakas

liitunud: 01.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 19.12.2023 16:15:02 vasta tsitaadiga

No mis õiglane viha vaja on siin pira pommitada, ei osanudki arvata et vabariigi kolm kõige õigemat meest kõik aHVid on...icon_smile.gif

Aastal umbes 2002 kui ma juba koolist ja kroonust väljas olin, sebisin omale neti koju. Kuna Elioni ruuter piramisega hakkama ei saanud, pidin omale mingist vanast juustust ise ruuteri ehitama. Zyxel? läks bridge modesse tööle ja profit.
Kuna oma ruuter sai FreeBSD peale tehtud, siis loomulikult hakkasin edasi torkima, et mis selle kastiga veel teha saab. Nii pool aastat hiljem sain oma esimese süsadmini töö, kus intekal sain ausalt kõikide nõudmiste kohta öelda - olen teinud küll.

20 aastat hiljem võib tõest mitte väga kaugele minnes öelda, et piramine pani minu karjäärile aluse. Okei, minu keiss pole ilmselt kõige levinum. Aga võtame keskmise arvutiga seotud eriala õppiva tudengi. Tal ei ole raha, et oma softi osta, ja tudengilitsentsidega on ka nagu on. Loomulikult ta pirab. Aga ühel hetkel tal hakkab oskuste pealt raha tulema, ja siis ta ka ostab selle softi, sest tegelt on piramine paras keberniit ikkagi, ja valemisse tulevad tähtsamad asjad kui see lõppeks mõttetu litsentsi hind. Kas see on nüüd hea, et inimesed niimoodi pirasid? Kahtlemata, vastasel juhul oleks enamus nendest kõrge kvalifikatsiooni ja SKP panusega töökohtadest, ja loodud ettevõtetest, ära jäänud. Nagu ikka, ühiskond võidab sellest, et rihm liiga pingul pole.

Muusika ja filmid on ka selline so-so. Pira kuldajal sajandivahetuse paiku oskas iga suuvooder nutta lahistada, et tasuta saadavaga pole võimalik konkureerida. Kuni tuli iTunes ja tegi täpselt seda, konkureeris tasuta saadavaga ja edasine on ajalugu. Tee oma teenus lihtsamaks kui piramine ja kliendid tulevad. Tänapäeval on igaühel Spotify ja Netflixi ja Steami konto. Aga piramine on jälle kasvama hakanud - striimiteenuseid on liiga palju, ja kvaliteet käib alla. Ühe sarja jaoks on vaja ühte teenust, teise sarja jaoks teist; siis on jälle vaja õiget seadet ja õiget brauserit, ja alla laetud film vajab vaatamiseks netiühendust jne... Kes see viitsib selle kõigega jännata. Kastutusmugavus on languses ja mingi osa inimesi lööb käega - piramine on lihtsam. Nutke mulle jõgi, ise tehtud häda. S.t. piramine antud juhul osutab metsasanitari teenust ja kehtestab minimaalse kvaliteedi taseme, millega striimiteenus hakkama peab saama. Jälle ühiskonnale võit.

TLDR; moraalipolitsei - potilaadale!

_________________
Mida Ott ei õpi, seda Egon ei tea.
Kommentaarid: 103 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 93
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 19.12.2023 16:20:10 vasta tsitaadiga

ot:
Muusika, filmide ja seriaalidega on tõesti see häda, et kõiki ühest kohast ei saa. Ja kõik tahavad sulle ikka mingi kuutasuga paketi kohe pähe määrida olgugi et tahaks sealt ainult ühte filmi/seriaali. Aga vot ainult seda ühte osta ei saa.
Kommentaarid: 76 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 59
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002




sõnum 19.12.2023 16:44:21 vasta tsitaadiga

ot:
Tuleb teenuste vahel roteeruda lihtsalt. 3 kuud on Netflix ja Amazon Prime, siis vahetad need järgmiseks 3 kuuks Disney+ ja Apple TV+ vastu. Midagi ei juhtu kui uusimat seriaali 3 kuud hiljem vaadata. Kui oli väärt kraam siis kannatab ka ootamist. Aegajalt pakub ka Telia HBO-d 1 kuud tasuta/poole hinnaga jne.

_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 163 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 152
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mina634
HV kasutaja
mina634

liitunud: 10.11.2023




sõnum 19.12.2023 16:55:14 vasta tsitaadiga

https://jupiter.err.ee/1609180895/brad-pitti-toeline-pale
Mis on Brad Pitti tõeline pale?
Pole vaja enam pirada. Jupiter on loodud ju selleks, et saad vaadata.

Mul on tasuta sat.+ Iga õhtu tuleb mingi film, mida mujalt ei pruugi saada. Klassikalised head filmid.
Tahat tasuta SAT-i? Hangi taldrik ja satibox ja otsi kanalid ülesse.

_________________
"Mine Time, Not Pollution!"
pulsebitcoin.win
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
siven
HV veteran
siven

liitunud: 04.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 19.12.2023 18:06:55 vasta tsitaadiga

haige värk ikka soome sõbraga just rääkisin sai eile 1 gigase neti telialt 2 aastaks 29 euri kuu ja peale 2 aastat 39.
eestis ikka elavad rikkurid pole midagi öelda.
Kommentaarid: 159 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 145
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RCC
HV Guru
RCC

liitunud: 03.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 19.12.2023 18:26:53 vasta tsitaadiga

kaabakas kirjutas:

Tänapäeval on igaühel Spotify ja Netflixi ja Steami konto. Aga piramine on jälle kasvama hakanud - striimiteenuseid on liiga palju, ja kvaliteet käib alla.


jah, nettvlikksi saaks kasutada, piramine kasvab, sest et aastaid ootame ju ühte imelist asja turutõrkepiirkonda, millega siis saaks seda nettvliksi vaadata. paraku, see ei jõuagigi sinna kohta,kus seda enim vaja on. siis ongi et pirad kuskil nurga taga ja tükeldad 10gigase filmi 360k lastikutele. millal saabub 21 sajand eestisse?

_________________
piirkonnas on tõrge - turutõrge. mullnett, 1ns , 870M iops, 1tb/s


viimati muutis RCC 19.12.2023 18:33:42, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 184 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 8 :: 1 :: 147
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
pppd
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.06.2004




sõnum 19.12.2023 18:32:27 vasta tsitaadiga

ot:
lastik oli pehme heliplaat. Disketil head eestikeelset vastet ei olnudki, põhja-eestis kasutasid eriti edevad soome oskuskeelt, korppu ja lerppu icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mnator
HV Guru

liitunud: 18.10.2007



Online

sõnum 19.12.2023 18:40:16 vasta tsitaadiga

pppd kirjutas:
ot:
lastik oli pehme heliplaat. Disketil head eestikeelset vastet ei olnudki, põhja-eestis kasutasid eriti edevad soome oskuskeelt, korppu ja lerppu icon_biggrin.gif
ot:
kuidas keegi
minu jaoks on olnud need soome terminid kasutusel vaid soomlastega suheldes ja kodumaal oli jutt lihtsalt disketist ja vajadusel tollmõõt lisaks --- 8 või 5 või kolmpool
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mina634
HV kasutaja
mina634

liitunud: 10.11.2023




sõnum 19.12.2023 19:23:01 vasta tsitaadiga

Ma vaatan inglismaal, kuhu võib keel areneda:

Link

Hea, et ma siin mõnest sõnast ikka aru saan..

_________________
"Mine Time, Not Pollution!"
pulsebitcoin.win
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
ufo56
HV Guru
ufo56

liitunud: 18.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 20.12.2023 00:29:29 vasta tsitaadiga

siven kirjutas:
haige värk ikka soome sõbraga just rääkisin sai eile 1 gigase neti telialt 2 aastaks 29 euri kuu ja peale 2 aastat 39.
eestis ikka elavad rikkurid pole midagi öelda.


icon_eek.gif icon_eek.gif

_________________
 Lae pildid -> pilt.io
Kommentaarid: 77 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 66
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RassK
HV Guru
RassK

liitunud: 17.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 20.12.2023 03:50:54 vasta tsitaadiga

siven kirjutas:
haige värk ikka soome sõbraga just rääkisin sai eile 1 gigase neti telialt 2 aastaks 29 euri kuu ja peale 2 aastat 39.
eestis ikka elavad rikkurid pole midagi öelda.


1G on juba eilne teema, 39 dolli eest pakutakse suure lombi taga (kindlasti mitte igal pool) juba 10G eramajja.
Kommentaarid: 112 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 98
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 20.12.2023 16:25:46 vasta tsitaadiga

Soomes on tähtajalised lepingud väga populaarsed. Aga loodetavasti sõber luges ka väikeses kirjas teksti, kui peab ennetähtaegselt lepingu lõpetama mingil põhjusel icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 691 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 533
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 20.12.2023 16:33:16 vasta tsitaadiga

RassK kirjutas:
siven kirjutas:
haige värk ikka soome sõbraga just rääkisin sai eile 1 gigase neti telialt 2 aastaks 29 euri kuu ja peale 2 aastat 39.
eestis ikka elavad rikkurid pole midagi öelda.


1G on juba eilne teema, 39 dolli eest pakutakse suure lombi taga (kindlasti mitte igal pool) juba 10G eramajja.


Päris tõsiselt - mis sa selle 10 gigaga peale hakkad peale poosetamise "mul on suurem kui sul"? Enamikel ei vea kodune võrk seda väljagi
Kommentaarid: 76 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 59
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003




sõnum 20.12.2023 16:37:03 vasta tsitaadiga

Pira laadimine ja jagamine.

Kohe tuleb uhuuu homme ja räägib midagi 20 tabist 4k youtube video puhverdamisest.

_________________
M: SFP Telia GPON võrgu jaoks - 40€
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 20.12.2023 16:39:00 vasta tsitaadiga

Mul on ruuteris 40-60 mega 4G, nüüd avastasin, et siin on ka 5G telos 500mega alla. Aga ei näe vajadust selle järele. Lisaks risitvara rõvekallis...
_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 646 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 503
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Andmeside ja kõnelevi »  Telia Koduinternet mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 847, 848, 849 ... 868, 869, 870  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.