|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
DVDRW
HV Guru

liitunud: 13.10.2003
|
02.12.2023 19:40:45
|
|
|
| BTC iseloomu teades pigem tuleb overshoot või overrun ja siis alla. Ehk lähme siit kohe alla või tuleb 47k ja siis 31k. Kõik shortid ja longid likvideeritakse.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
SSD
HV Guru

liitunud: 18.01.2006
|
02.12.2023 20:36:53
|
|
|
| Müüsin BTC ära. Võib-olla tõuseb veel veidi, aga pole mul aega passida, millal see tipp ära tuleb.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
|
| tagasi üles |
|
 |
mina634
Kreisi kasutaja

liitunud: 10.11.2023
|
03.12.2023 14:46:11
|
|
|
Praegu: €35,733.34
1 BTC
_________________
 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SSD
HV Guru

liitunud: 18.01.2006
|
03.12.2023 15:27:13
|
|
|
| mina634 kirjutas: |
Praegu: €35,733.34
1 BTC |
36 289 tõuseb. Täna oleksin rohkem saanud. Aga noh, seda ei tea kunagi.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
mina634
Kreisi kasutaja

liitunud: 10.11.2023
|
03.12.2023 15:53:58
|
|
|
...
_________________

viimati muutis mina634 24.03.2026 17:30:31, muudetud 1 kord |
|
| tagasi üles |
|
 |
DVDRW
HV Guru

liitunud: 13.10.2003
|
03.12.2023 16:43:02
|
|
|
| SSD kirjutas: |
| 36 289 tõuseb. Täna oleksin rohkem saanud. Aga noh, seda ei tea kunagi. |
Mõistlik siis panna riskivabalt 1x short. Tiksub iga 8 tunni tagant summast 0,01%. Kunagi suurema bulruni ajal oli see vahepeal isegi 0,3%
Spoiler 
Aga exchangeis raha hoidmise risk endiselt jääb.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
elukaz
HV Guru

liitunud: 06.09.2004
|
03.12.2023 16:56:04
|
|
|
Sai vahepeal selgeks et see pole short vaid lending. Või on midagi vahepeal muutunud? Short kui selline pole ju riskivaba.
_________________ Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale. |
|
| tagasi üles |
|
 |
Longero
HV veteran
liitunud: 04.02.2011

|
03.12.2023 17:05:43
|
|
|
Panin mõned päevad tagasi ka hakkama oma TRX, kuidagi kahtlaselt väga järsu tõusuga graafik, oli see mõistlik tegu, eks aeg näitab ... pikaajaline graafik on TRX'l igatahes hea olnud .
Mnjahh, BTC on hetkel halb aeg hakkama panna, BTC ETF üsna tõenäoliselt tulekul ja BTC poolitamine samuti.
_________________ Win ISO'd ja uuendused
Artiklid jagatud |
|
| tagasi üles |
|
 |
DVDRW
HV Guru

liitunud: 13.10.2003
|
03.12.2023 17:56:15
|
|
|
| elukaz kirjutas: |
| Sai vahepeal selgeks et see pole short vaid lending. Või on midagi vahepeal muutunud? Short kui selline pole ju riskivaba. |
Inverse Perpetual tähendab seda, et kui treidi pole hoiad raha BTC-s. 1x short treid tähendab, et hoiad kontol raha USD-is.
Mõne jaoks vb tõesti raha hoida bitcoinis on vähem riskantsem kuna raha väärtus ju pidevalt langeb.
1x short mõistlik panna kui kisub sinna blow of topi poole. Oodata top ära ja siis panna short kinni peale suurt tagasikukkumist. Kui nt kontol 100k€, siis tuleb vähemalt 1000€/kuus
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Viilutaja
HV Guru

liitunud: 28.07.2002
|
04.12.2023 08:46:50
|
|
|
Endal on BTC'ga take profit 40800usd juures. Hetkel 5x long 37200 kandist.
Edith:
Sai ilusti kätte ja müüs etteantud kohas ära.(PnL +29%).
Kuid poleks pidanud seal veel välja võtma. 47000 hetkel see koht, kus tuleb tõenäoliselt suurem langus.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
netcat
Kreisi kasutaja

liitunud: 13.01.2010
|
04.12.2023 10:38:26
|
|
|
| Suurem langus tuleb siis kui oodatud ETF-e ei tule - jaanuari algupoolel saab ilmselt teada. Enne seda ma ei näe, miks peaks mingi tagasitõmbamine toimuma, kui juba varem halbu uudiseid selle kohta ei tule, selle ürituse lootuses see ralli ju käib
|
|
| tagasi üles |
|
 |
DVDRW
HV Guru

liitunud: 13.10.2003
|
04.12.2023 13:11:46
|
|
|
Spoiler 
hetkel ~38% aastas riskivabalt
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Viilutaja
HV Guru

liitunud: 28.07.2002
|
04.12.2023 16:39:48
|
|
|
| DVDRW kirjutas: |
Spoiler 
hetkel ~38% aastas riskivabalt  |
Mis mõttes riskivabalt? Laenad välja ja exchange maksab sulle intressi 38% aastas?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
lauripoiss
HV kasutaja
liitunud: 09.12.2004
|
04.12.2023 16:54:46
|
|
|
| Pole olnud aega surfata aga miks see BTC hetkel rallib? Ehmatasin ära kui nägin +79.81% ja tiksub juurde.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
netcat
Kreisi kasutaja

liitunud: 13.01.2010
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Longero
HV veteran
liitunud: 04.02.2011

|
04.12.2023 18:15:10
|
|
|
| DVDRW kirjutas: |
Spoiler 
hetkel ~38% aastas riskivabalt  |
Kuda niipalju saab tulla? Kas see koht on ikka ok kus su konto? Lihtsalt sellepärast tekkis küss, et kohad mis palju lubavad intressi on enamjaolt kahtlase väärtusega. Tuntud coinde pealt tavaliselt väga head intressi ei saa.
Krakeni oma siin https://www.kraken.com/features/staking-coins BTC pealt tule midagi. Eks iga keskkond pakub erinevat, aga kas vahe saab niisuur olla.
_________________ Win ISO'd ja uuendused
Artiklid jagatud |
|
| tagasi üles |
|
 |
DVDRW
HV Guru

liitunud: 13.10.2003
|
04.12.2023 19:40:23
|
|
|
USD hoidmise eest iga 8h tagant tiksub sulle see % mis seal näitab. Longijade teenustasu. Teoreetilise aastase tulu saad kui korrutad siis 1095-ga
Enamasti on see 0,01% Vahel harva ka negatiivne. Aga on olnud ka 0,3%
|
|
| tagasi üles |
|
 |
XeStAiSy
Aeg Maha 2a
liitunud: 12.12.2001
|
05.12.2023 08:59:28
|
|
|
Ime, mingi sahi pärast juba 41k ja rebib. Need kes ostsid 15k peal on vist mingit õnne oodata.
_________________ Punktkeevitus patareidele/akudele. Akutrelli/laptopi/e-bike. PM |
|
| tagasi üles |
|
 |
mina634
Kreisi kasutaja

liitunud: 10.11.2023
|
05.12.2023 12:11:52
|
|
|
1BTC= €38,416.39
1ETH=€2,054.09
_________________
 |
|
| tagasi üles |
|
 |
AlvinL
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.03.2013
|
05.12.2023 12:25:24
|
|
|
| Viilutaja kirjutas: |
| DVDRW kirjutas: |
Spoiler 
hetkel ~38% aastas riskivabalt  |
Mis mõttes riskivabalt? Laenad välja ja exchange maksab sulle intressi 38% aastas? |
Tagantjärgi vaadatuna on kõik tulud riskivabad
_________________ Võimatu on teha midagi lollikindlaks, sest lollid on haruldaselt leidlikud. |
|
| tagasi üles |
|
 |
mina634
Kreisi kasutaja

liitunud: 10.11.2023
|
06.12.2023 19:35:26
|
|
|
1 BTC €39,115.79
_________________
 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Janis
HV Guru
liitunud: 30.11.2005
|
06.12.2023 19:52:06
|
|
|
| Miks te eurodes hinda vaatlete?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
OPollo
Kreisi kasutaja
liitunud: 23.12.2016
|
06.12.2023 22:35:10
|
|
|
| Janis kirjutas: |
| Miks te eurodes hinda vaatlete? |
Jajah, tulevikku silmas pidades tuleks juba grivnades asju hinnata
|
|
| tagasi üles |
|
 |
mina634
Kreisi kasutaja

liitunud: 10.11.2023
|
06.12.2023 23:10:13
|
|
|
1 BTC €40,787.99
_________________
 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
06.12.2023 23:18:14
|
|
|
| OPollo kirjutas: |
| Janis kirjutas: |
| Miks te eurodes hinda vaatlete? |
Jajah, tulevikku silmas pidades tuleks juba grivnades asju hinnata  |
Rublades.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
OPollo
Kreisi kasutaja
liitunud: 23.12.2016
|
07.12.2023 00:06:43
|
|
|
| Betamax kirjutas: |
| OPollo kirjutas: |
| Janis kirjutas: |
| Miks te eurodes hinda vaatlete? |
Jajah, tulevikku silmas pidades tuleks juba grivnades asju hinnata  |
Rublades. |
Tänast poliitikat järgides ei saa sedagi välistada.
Aga jah, Janise küsimus oli küll nagu tervishoiu ministeeriumi manitsus
|
|
| tagasi üles |
|
 |
virx
HV Guru
liitunud: 23.11.2002
|
09.12.2023 16:58:04
|
|
|
Kas nüüd on lõpuks tipp käes?
Spoiler 
|
|
| tagasi üles |
|
 |
mina634
Kreisi kasutaja

liitunud: 10.11.2023
|
09.12.2023 22:06:10
|
|
|
1 BTC = €40,927.37
_________________
 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Launger
Kreisi kasutaja
liitunud: 20.07.2010
|
|
| tagasi üles |
|
 |
mina634
Kreisi kasutaja

liitunud: 10.11.2023
|
10.12.2023 14:01:40
|
|
|
| virx kirjutas: |
Kas nüüd on lõpuks tipp käes?
Spoiler 
|
Nüüd natuke rohkem langeb jah..
−0,45% 1h
−0,09% 24 h
_________________
 |
|
| tagasi üles |
|
 |
caarel
Kreisi kasutaja
liitunud: 08.12.2004
|
10.12.2023 14:09:39
|
|
|
| Ma ei tea, mida te siin unistate ja joonistate. Kui Larry Flink ütles juba ammu ära, et BTC on tema eriline tuleviku lemmik, siis äkki jälgite tema seniseid tegemisi ja saate sealt aru, kuidas see mees turgu oma tasku poole manipuleerib. Ja sellel mehel juba kopikat jagub, et ükskõik mis mägesid nihestada.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
mina634
Kreisi kasutaja

liitunud: 10.11.2023
|
10.12.2023 14:29:16
|
|
|
0,22% 1h - Nüüd on juba tõusmas.
_________________
 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DVDRW
HV Guru

liitunud: 13.10.2003
|
11.12.2023 09:24:40
|
|
|
| Lõpuks ometi mingi pullback. Nüüd saab täie rauaga long panna. Homme-üleomme 47k$+
|
|
| tagasi üles |
|
 |
mina634
Kreisi kasutaja

liitunud: 10.11.2023
|
12.12.2023 15:04:14
|
|
|
Et kui bitcoin aina langeb, siis viib kõik teised koinid alla.. väga huvitav digiraha/börs.
_________________
 |
|
| tagasi üles |
|
 |
virx
HV Guru
liitunud: 23.11.2002
|
12.12.2023 15:44:38
|
|
|
| mina634, kuna neil pole mingit väärtust, on bitcoin kunstlikult asetatud juhtrolli. BTC on nagu vedur ja teised, kaasa arvatud ETH on vagunid. Teenida selles tsirkuses õnnestub ainult neil kes õigel ajal peale ja maha astuvad.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
elukaz
HV Guru

liitunud: 06.09.2004
|
13.12.2023 15:32:28
|
|
|
Levinum on krüptode kauplemine pigem btc kui fiati vastu, ja need kursid elavad oma elu. Ja miks öelda et just btc on see mis esimesena langeb ja teised järgi? Lihtsalt üleüldine krüpto kui sellise hind pärisraha suhtes kõigub.
DVDRW, ülehomme käes, mis prognoos on?
_________________ Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale. |
|
| tagasi üles |
|
 |
DVDRW
HV Guru

liitunud: 13.10.2003
|
|
| tagasi üles |
|
 |
elukaz
HV Guru

liitunud: 06.09.2004
|
13.12.2023 20:02:12
|
|
|
Oleks pidanud postitamise asemel pikka panema, täpselt ostukoht, kahe tunniga +2%
_________________ Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale. |
|
| tagasi üles |
|
 |
DVDRW
HV Guru

liitunud: 13.10.2003
|
13.12.2023 20:13:34
|
|
|
Varem juba läks pikk peale, umbes sama hinnaga:
Spoiler 
|
|
| tagasi üles |
|
 |
jaanjaapan
Kreisi kasutaja

liitunud: 25.07.2006
|
16.12.2023 12:42:07
|
|
|
| elukaz kirjutas: |
Levinum on krüptode kauplemine pigem btc kui fiati vastu, ja need kursid elavad oma elu. Ja miks öelda et just btc on see mis esimesena langeb ja teised järgi? Lihtsalt üleüldine krüpto kui sellise hind pärisraha suhtes kõigub.
|
USDT, BTC on jah põhi krüptod mille vastu ma oma kaevandatud Alephiumi, Radianti ja Karlseni (külmal ajal ka Clore ai või XNA, NEOX) vahetanud olen ja siis omakorda USDT või BTC eest ostnud XMR-i, mida saab väikeste kuludega saata TradeOgre-st (kuhu kühveldan ja kus vahetan) Binance.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
DVDRW
HV Guru

liitunud: 13.10.2003
|
17.12.2023 11:44:58
|
|
|
Hea kokkuvõte:
Spoiler 
Hetkel oleme kuskil ralli lõpupoole. Tõenäoliselt ~48k$ ja siis suurem 20-40% alla kevade paiku.
Järgmine aasta suvi ja edasi tuleb BTC ATH
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Longero
HV veteran
liitunud: 04.02.2011

|
|
| tagasi üles |
|
 |
DVDRW
HV Guru

liitunud: 13.10.2003
|
19.12.2023 09:07:56
|
|
|
Kõik räägivad nüüd 48k ja siis alla. BTC iseloomu jälgides tuleb siis tõenäoliselt 44 ja alla või 52 ja alla
|
|
| tagasi üles |
|
 |
netcat
Kreisi kasutaja

liitunud: 13.01.2010
|
19.12.2023 11:26:19
|
|
|
| 44 ja alla oli juba ära ju
|
|
| tagasi üles |
|
 |
DVDRW
HV Guru

liitunud: 13.10.2003
|
19.12.2023 12:47:10
|
|
|
See -10% ei vääri nimetamist. Kui ajalugu jälgida siis ootaks -30%. It cant go up forever.
Teisipäevad on miskipärast kõige bullisimad.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
mina634
Kreisi kasutaja

liitunud: 10.11.2023
|
19.12.2023 13:03:38
|
|
|
monero hetkel kindlalt üles
_________________
 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DVDRW
HV Guru

liitunud: 13.10.2003
|
19.12.2023 14:21:27
|
|
|
Spoiler 
|
|
| tagasi üles |
|
 |
mina634
Kreisi kasutaja

liitunud: 10.11.2023
|
22.12.2023 15:46:54
|
|
|
Sõltumatu bitcoini liikumisest:
Spoiler 
_________________
 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|