|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
mOnster
Kreisi kasutaja

liitunud: 08.12.2002

|
08.08.2004 16:33:44
|
|
|
oskab keegi üelda mis käsuga saab heli kvaliteeti vähendada, või midagi sarnast...
edit
käske pole enam vaja, sain need
s_drawSounds
s_force22kHz
need peaks muutma siis kvaliteeti aga ainult et mis numbri ma sinna drawsound järgi peaks kirjutama, ja mitu kHz see heli deafuldis on
|
|
| Kommentaarid: 81 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
76 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tonnius
HV kasutaja
liitunud: 03.02.2004
|
08.08.2004 16:44:42
|
|
|
| 486 kirjutas: |
See alpha lab 4 on juba kuskil mängu keskel või lõpupoole  |
suht algus, võrreldes sellega, kus ma olen
|
|
| Kommentaarid: 27 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
19 |
|
| tagasi üles |
|
 |
486
HV Guru
liitunud: 19.04.2004
|
08.08.2004 16:50:28
|
|
|
apsull ei saa aru miks see mäng alates 18. eluaastast on lubatut. See sobi kõige paremini 13. aastastele või noorematele.
Proovin ka seda gamma korrektuuri, äkki aitab.
|
|
| Kommentaarid: 46 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
2 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mOnster
Kreisi kasutaja

liitunud: 08.12.2002

|
08.08.2004 17:03:41
|
|
|
timedemo @ 1024x768 High = 19,9fps mina olen üsna rahul... saaks vast veelgi parremini jooksma kui natuke veel tweagiks...
|
|
| Kommentaarid: 81 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
76 |
|
| tagasi üles |
|
 |
siLc
HV Guru
liitunud: 22.12.2003
|
08.08.2004 20:15:33
|
|
|
Kui Doom3 optimisatsioonidest rääkida siis siit leiab yhe. See annab kasu ainult ATI R300+ kaartidele. Vend muutis veidike "tech jumala" John Carmacki shader koodi ja sellega lubas ATI (uuematele) kaartidele kuni 40% performansi suurendust
Ise proovides 1024x768@High sain tavakoodiga 30,9 fps ja muudetud koodiga 33,4 fpsi
|
|
| Kommentaarid: 197 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
186 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Scart
HV Guru

liitunud: 04.02.2002
|
08.08.2004 23:56:59
|
|
|
link :: kae siit
tuli iga lambi kyljes... keegi leidis marsilt kleeplinti!
|
|
| Kommentaarid: 119 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
2 :: |
101 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HGtafka
Kreisi kasutaja
liitunud: 09.07.2002
|
09.08.2004 00:57:29
|
|
|
| Kas OMA mehi ka oma tee peal kohtad lõpuks? Ma nagu tükk aega seal jooksnud selle Kelly järgi, kuid kellegi juurde pole nagu jõudnud.
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
41 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Noname
HV Guru

liitunud: 26.10.2002
|
09.08.2004 01:14:10
|
|
|
| Scart kirjutas: |
tuli iga lambi kyljes... keegi leidis marsilt kleeplinti!  |
kahtlaselt väikest alat valgustab see lamp...aga hea seegi.
_________________ "Olukord on sitt, aga see on meie tuleviku väetis." - Lennart Meri
"Edu on kehv õpetaja. See ahvatleb tarku inimesi mõtlema, et nad ei saagi kaotada" - B. Gates |
|
| Kommentaarid: 372 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
321 |
|
| tagasi üles |
|
 |
eix666
HV veteran

liitunud: 20.05.2002
|
09.08.2004 01:30:39
|
|
|
see väike ala ju meelega tehtud....
tegelt see peaks isegi hea olema...kui reaalselt mõelda, siis enamus relvade külge kinnitatavaid taskulampe ongi väikesed ju (kuigi reaalselt pole õnnestunud ühtki näha, siis loogiliselt ju prozektorit püssi külge ei kruvita)...
|
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
UB
HV Guru

liitunud: 26.12.2002
|
09.08.2004 02:07:16
|
|
|
| Hea, et ikkagi moditakse, kuigi sellised valikuvõimalused oleksid pidanud juba alguses mängus sees olema.
|
|
| Kommentaarid: 45 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
UB
HV Guru

liitunud: 26.12.2002
|
09.08.2004 02:08:10
|
|
|
| Noname kirjutas: |
| Scart kirjutas: |
tuli iga lambi kyljes... keegi leidis marsilt kleeplinti!  |
kahtlaselt väikest alat valgustab see lamp...aga hea seegi. |
Äkki keegi on modinud sellise lambi ka kus on võimalik valguse teravust ja haiutatust juurde kruttida?
|
|
| Kommentaarid: 45 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HDTanel
Overclocker

liitunud: 15.12.2002
|
09.08.2004 02:43:54
|
|
|
alustasin Nightmare tasemega Ultra detailid. Nojah... peris lahe bosse 25eluga tappa kuna kui elu rohkem kui 25 siis vaikselt iga 5seki jooksul kaob 5hp-d
_________________ Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel |
|
| Kommentaarid: 635 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
496 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mirage
HV veteran
liitunud: 10.09.2003
|
09.08.2004 09:01:58
|
|
|
| PlatoonSgtElias kirjutas: |
alustasin Nightmare tasemega Ultra detailid. Nojah... peris lahe bosse 25eluga tappa kuna kui elu rohkem kui 25 siis vaikselt iga 5seki jooksul kaob 5hp-d  |
Vot see on nõme mäng peaks olema raske küll selle tasemega, aga mitte otsene n*ss Doom II igatahes oli täiesti talutav nightmare'iga näiteks ainult, et nagu ikka, see lõpukas imes...
Ma saan aru, kui oleks suts rohkem kolle ja teeksid veidi rohkem dämmi raskustaseme muutudes, aga this takes the cake
_________________ Terrorists have two eyes, pandas have two eyes. Coincidence? I think not!
><(((°> |
|
| Kommentaarid: 81 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
74 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Scart
HV Guru

liitunud: 04.02.2002
|
09.08.2004 09:17:43
|
|
|
| eix666 kirjutas: |
see väike ala ju meelega tehtud....
tegelt see peaks isegi hea olema...kui reaalselt mõelda, siis enamus relvade külge kinnitatavaid taskulampe ongi väikesed ju (kuigi reaalselt pole õnnestunud ühtki näha, siis loogiliselt ju prozektorit püssi külge ei kruvita)... |
sa kurat! ehmatasin ennast selle kuradi lambi tõttu poolsurnuks paar korda.... kui ikka pimedas järsku jube morda vastu vahib (lõpuks ometi ma näen kah midagi ja see on ikka palju jubedam, kui kottpimedas mingeid hõõguvaid silmi lasta)... oijah, kas need doomi disainerid ID's on amatöörid? see pisike seasilm lisab sellise laksu asjale, et oi oi oi 8)
igasugu twiigid on imet teinud... 1280x1024 @ 2x fsaa jookseb nagu siidi High peal... kreisi
viimati muutis Scart 09.08.2004 11:45:48, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 119 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
2 :: |
101 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Auron
HV Guru

liitunud: 19.08.2003
|
09.08.2004 10:10:38
|
|
|
| Mirage kirjutas: |
Vot see on nõme mäng peaks olema raske küll selle tasemega, aga mitte otsene n*ss
Ma saan aru, kui oleks suts rohkem kolle ja teeksid veidi rohkem dämmi raskustaseme muutudes, aga this takes the cake  |
Karta on,et mõttetu.Samahästi oleks võind veel salajane ultra raskuaste olla ehk siis miski HELL või midagi kus nagu relvi pole ,aint rusikatega saab tampida.
|
|
| Kommentaarid: 156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
blackrider
HV vaatleja
liitunud: 06.08.2004
|
09.08.2004 10:13:09
Kasutu... |
|
|
Mul on kodus AMD Athlon 1500Mhz 256Mb mälu ja 128 G4 videokaart ning mul ei tõksu Doom III mingi valemiga...1kõik kui põhja graafikat ka ei lükka ikka jookseb sama hästi FPS ca.60
ja see failide lahtipakkimine base kausta all on täiesti mõttetus, midagi ei muutu sellest kui aint see et nüüd võtab Doom III su kettal 4x rohkem ruumi kui enne...
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
g-nome
Kreisi kasutaja

liitunud: 07.11.2002
|
09.08.2004 11:25:48
|
|
|
vaatan, et sa oled eriti usutav kutt...seega ei paki mina ka neid lahti, kui midagi sinu hüpermasinal ei muutunud...suured tänud õpetliku nõuande eest.
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
IceUul
Sinu Ema

liitunud: 14.11.2001
|
09.08.2004 11:31:01
|
|
|
| IceUul kirjutas: |
Krt. mingi kamm on sb audigy helikaart 5.1 kõlarid ja heli on ikka jube pask, krigiseb ja paneb kõrvad valutama. Teine probleem on selles, et konfiga 3.4ghz p4, 512mb 400mhz ddr ram ja radeon 9800xt peal asi ei tööta, kui graafika on pandud high ja 1024x768, mediumiga töötab, ei tea milles küll asi võib-olla?
Jama on ka see, et sünket tausta musa ei ole ja mingi mõttetu möla tuleb kogu aeg raadiost mis tekitab sellise tunde, nagu sa poleks just ükse seal.
|
Sain kõik probleemid lahendatud, soundi puhul aitas siin antud soovitus ja video probleemid lahendas failide lahti pakkimine. Ise mängin 1024x768@high, no AA, muu on sees. Väga puhtalt hakkas töötama, sõber sai kah tööle sama grafi peal, tal on barton 2500+, 512ram, ti4200 64mb. Lahti pakkimine tegi kohe hullu vahe sisse, alglaadimine on küll aeglasem, kuid savegame laadimine ja mäng jooksevad tunduvalt kiiremini
|
|
| Kommentaarid: 219 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
4 :: |
188 |
|
| tagasi üles |
|
 |
corvette
HV veteran
liitunud: 17.02.2003
|
09.08.2004 11:56:18
|
|
|
| darkplayr kirjutas: |
Kui Doom3 optimisatsioonidest rääkida siis siit leiab yhe. See annab kasu ainult ATI R300+ kaartidele. Vend muutis veidike "tech jumala" John Carmacki shader koodi ja sellega lubas ATI (uuematele) kaartidele kuni 40% performansi suurendust
Ise proovides 1024x768@High sain tavakoodiga 30,9 fps ja muudetud koodiga 33,4 fpsi  |
Proovisin ära, käima läks kaa, kuid eriti proovida ei jõudnud, õhtul proovin pikemalt, esmamuljelt tundub et tegi paremaks küll
| Scart kirjutas: |
tuli iga lambi kyljes... keegi leidis marsilt kleeplinti!  |
Proovin kah õhtul ära
|
|
| Kommentaarid: 49 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
48 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mutabor
HV veteran

liitunud: 06.06.2002
|
09.08.2004 12:33:26
|
|
|
heh, mu puhkus juhtus 6igel ajal . selleks ajaks kui ma eestisse tagasi j6uan korralik tweakimis info on juba siin olemas.
postitage palun veel
_________________ /allkiri |
|
| Kommentaarid: 24 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
22 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mOnster
Kreisi kasutaja

liitunud: 08.12.2002

|
09.08.2004 12:34:21
|
|
|
kas keegi oskaks üelda või anda lingi kust võib leida ukse või mingi luugi koodi see asub levelis UAC Administration ja selle ukse nimi on mingi "free stuff". ilmselt peaks sealt siis saama mingt värki.. netis olid küll mingite uste koodid antud aga seal selle oma polnd...
pildi panen ka sellest www.zone.ee/stfu/freestuff.jpg
viimati muutis mOnster 09.08.2004 16:43:24, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 81 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
76 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HDTanel
Overclocker

liitunud: 15.12.2002
|
09.08.2004 12:35:35
|
|
|
aga keegi võiks mulla öelda Koodi ühele uksele mille taga seisis kena BFG... lõpu osades... enne teleportatsiooni just.
_________________ Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel |
|
| Kommentaarid: 635 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
496 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DigeBeni
HV Guru

liitunud: 06.11.2001
|
09.08.2004 12:37:14
|
|
|
| mutabor kirjutas: |
heh, mu puhkus juhtus 6igel ajal . selleks ajaks kui ma eestisse tagasi j6uan korralik tweakimis info on juba siin olemas.
postitage palun veel  |
... selle teema esimesse posti panin enamiku huvitavamatest/enim küsitud asjadest kirja kah, seega tervet teemat läbi tuulama ei pea ...
Head Rootsi reisi
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 198 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
5 :: |
163 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mutabor
HV veteran

liitunud: 06.06.2002
|
09.08.2004 12:46:03
|
|
|
| DigeBeni kirjutas: |
| mutabor kirjutas: |
heh, mu puhkus juhtus 6igel ajal . selleks ajaks kui ma eestisse tagasi j6uan korralik tweakimis info on juba siin olemas.
postitage palun veel  |
... selle teema esimesse posti panin enamiku huvitavamatest/enim küsitud asjadest kirja kah, seega tervet teemat läbi tuulama ei pea ...
|
hea et ytlesid, mai pannudki tähele et esimene post nii informatiivne on
| tsitaat: |
Head Rootsi reisi  |
uurisid IP'd heh reis on hea, sai juba oldud siin m6nda aega, paar päeva veel
_________________ /allkiri
viimati muutis mutabor 09.08.2004 14:25:41, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 24 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
22 |
|
| tagasi üles |
|
 |
volts333
Kreisi kasutaja

liitunud: 08.10.2003
|
09.08.2004 12:48:30
|
|
|
| PlatoonSgtElias kirjutas: |
| aga keegi võiks mulla öelda Koodi ühele uksele mille taga seisis kena BFG... lõpu osades... enne teleportatsiooni just. |
bfg kood oli vist 931 või 972
_________________ don't click this link... |
|
| Kommentaarid: 81 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
73 |
|
| tagasi üles |
|
 |
juser
HV vaatleja
liitunud: 13.11.2001
|
09.08.2004 13:21:42
|
|
|
| darkplayr kirjutas: |
Kui Doom3 optimisatsioonidest rääkida siis siit leiab yhe. See annab kasu ainult ATI R300+ kaartidele. Vend muutis veidike "tech jumala" John Carmacki shader koodi ja sellega lubas ATI (uuematele) kaartidele kuni 40% performansi suurendust
Ise proovides 1024x768@High sain tavakoodiga 30,9 fps ja muudetud koodiga 33,4 fpsi  |
Natuke mõjus see tõesti. Timedemo demo1 algul oli (1024x768@Ultra no-AA) FPS 37,2 ja pärast 39 FPS
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
0 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sowmiles
HV vaatleja
liitunud: 04.01.2004
|
09.08.2004 14:23:50
|
|
|
| mOnster kirjutas: |
kas keegi oskaks üelda või anda lingi kust võib leida ukse või mingi luugi koodi see asub levelis UAC Administration ja selle ukse nimi n mingi "free stuff". ilmselkt peaks seal siis saama mingt värki.. netis old küll mingit uste koodid antud aga seal selle oma polnd...
pildi panen ka sellest www.zone.ee/stfu/freestuff.jpg |
0508 ehk www.martianbuddy.com
kas keegi on nightmare raskusastet proovinud? mu arust parajalt võimatu. selle suure ämbliku käest saab 3 lööki ja oled kutu =D
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mutabor
HV veteran

liitunud: 06.06.2002
|
09.08.2004 14:31:20
|
|
|
link :: siit saab
| Scart kirjutas: |
tuli iga lambi kyljes... keegi leidis marsilt kleeplinti!  |
ja keegi leidis ka flare'si marsilt
_________________ /allkiri |
|
| Kommentaarid: 24 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
22 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mOnster
Kreisi kasutaja

liitunud: 08.12.2002

|
09.08.2004 16:44:40
|
|
|
| sowmiles kirjutas: |
| mOnster kirjutas: |
kas keegi oskaks üelda või anda lingi kust võib leida ukse või mingi luugi koodi see asub levelis UAC Administration ja selle ukse nimi n mingi "free stuff". ilmselkt peaks seal siis saama mingt värki.. netis old küll mingit uste koodid antud aga seal selle oma polnd...
pildi panen ka sellest www.zone.ee/stfu/freestuff.jpg |
0508 ehk www.martianbuddy.com
|
tänud
|
|
| Kommentaarid: 81 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
76 |
|
| tagasi üles |
|
 |
TõnuTõukemõnu
HV kasutaja

liitunud: 30.08.2002
|
09.08.2004 16:48:08
|
|
|
Eee.. kas siin on ka kedagi, kellel tweakimine kiirust ei mõjutanud? Minu masinal ei aidanud see tweakimine teps ka mitte.
Fps kõigub väga suures ulatuses (12-60), olles enamasti ikka 12 või 20 kanti. Aga on tihti ka 40 või isegi 60. Sõltub nagu vähemal määral ruumi suurusest ja suuremal määral sellest, palju inimesi/kolle on sinuga ühes ruumis.
Arvuti: AMD Athlon XP 1900+, 512 (2 x 256) MB DDR PC 2700, 333 MHz, PowerColor Radeon 9600 pro.
Milles asi? Selline masin peaks ju selle tweakimise järel välja vedama täiesti laitmatult, oma pideva 50 fpsiga ikka..
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Krunge
HV kasutaja
liitunud: 06.11.2001
|
09.08.2004 17:21:50
|
|
|
| Dendroid kirjutas: |
| Milles asi? Selline masin peaks ju selle tweakimise järel välja vedama täiesti laitmatult, oma pideva 50 fpsiga ikka.. |
Ei pea, loe eelnevaid postitusi, ei taha see D3 sellise masinaga midagi nii hästi lipata.
|
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sowmiles
HV vaatleja
liitunud: 04.01.2004
|
09.08.2004 19:01:15
|
|
|
| Dendroid kirjutas: |
Eee.. kas siin on ka kedagi, kellel tweakimine kiirust ei mõjutanud? Minu masinal ei aidanud see tweakimine teps ka mitte.
Fps kõigub väga suures ulatuses (12-60), olles enamasti ikka 12 või 20 kanti. Aga on tihti ka 40 või isegi 60. Sõltub nagu vähemal määral ruumi suurusest ja suuremal määral sellest, palju inimesi/kolle on sinuga ühes ruumis.
Arvuti: AMD Athlon XP 1900+, 512 (2 x 256) MB DDR PC 2700, 333 MHz, PowerColor Radeon 9600 pro.
Milles asi? Selline masin peaks ju selle tweakimise järel välja vedama täiesti laitmatult, oma pideva 50 fpsiga ikka.. |
ei tea mis resol/settingutel sa mängid? ja 512 mb mälu jääb selle lahtipakkimis tweagi jaoks väheks.
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
razor
HV Guru
liitunud: 02.12.2003
|
09.08.2004 19:06:27
|
|
|
| XP1900 on iseenesest ka lahja prose... tasuks kiirema poole vaadata või pisut kellata, kuna sinu süsteemi ilmselge pudelikael on prose.
|
|
| Kommentaarid: 132 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
120 |
|
| tagasi üles |
|
 |
limp
HV Guru

liitunud: 11.08.2003
|
09.08.2004 19:06:53
|
|
|
| sowmiles kirjutas: |
| Dendroid kirjutas: |
Eee.. kas siin on ka kedagi, kellel tweakimine kiirust ei mõjutanud? Minu masinal ei aidanud see tweakimine teps ka mitte.
Fps kõigub väga suures ulatuses (12-60), olles enamasti ikka 12 või 20 kanti. Aga on tihti ka 40 või isegi 60. Sõltub nagu vähemal määral ruumi suurusest ja suuremal määral sellest, palju inimesi/kolle on sinuga ühes ruumis.
Arvuti: AMD Athlon XP 1900+, 512 (2 x 256) MB DDR PC 2700, 333 MHz, PowerColor Radeon 9600 pro.
Milles asi? Selline masin peaks ju selle tweakimise järel välja vedama täiesti laitmatult, oma pideva 50 fpsiga ikka.. |
ei tea mis resol/settingutel sa mängid? ja 512 mb mälu jääb selle lahtipakkimis tweagi jaoks väheks. |
amd'l vist ei tundu asi vunkavat...
_________________ Ärgake lapsed, maailm on hädaohus
Windows keskkond on nagu li*s - kõik teda ke*ivad aga keegi teda ei armasta! |
|
| Kommentaarid: 56 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
52 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Riivo
HV Guru

liitunud: 23.02.2004
|
09.08.2004 19:21:20
|
|
|
| sowmiles, mul on 512MB mälu ja lahti pakkimisest oli palju kasu
|
|
| Kommentaarid: 233 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
221 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Subu
HV veteran

liitunud: 16.10.2003
|
09.08.2004 19:24:33
|
|
|
| mul vunkas küll, 512 mälu
|
|
| Kommentaarid: 60 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
56 |
|
| tagasi üles |
|
 |
posthuman
HV Guru

liitunud: 15.06.2002
|
09.08.2004 19:34:15
|
|
|
| razor kirjutas: |
| XP1900 on iseenesest ka lahja prose... tasuks kiirema poole vaadata või pisut kellata, kuna sinu süsteemi ilmselge pudelikael on prose. |
nu ei tahaks küll nii öelda. lahtipakkimine + konf faili konfimine aitaks vägagi palju. silma järgi ütleks 30-40% lisakiirust kogu kremplile. endal kah suht lahja prose,aga siiski kui miski pidurdama jääb, on video. aga high settingud ja 1024 reso läheb nagu nalja.
|
|
| Kommentaarid: 69 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
67 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Magic
HV Guru

liitunud: 28.12.2001
|
09.08.2004 19:34:51
|
|
|
| riivo21 kirjutas: |
| sowmiles, mul on 512MB mälu ja lahti pakkimisest oli palju kasu |
sama siin...(768MB)
|
|
| Kommentaarid: 235 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
201 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Noname
HV Guru

liitunud: 26.10.2002
|
10.08.2004 04:51:35
|
|
|
mul ei kottinud lahti pakkimine midagi
_________________ "Olukord on sitt, aga see on meie tuleviku väetis." - Lennart Meri
"Edu on kehv õpetaja. See ahvatleb tarku inimesi mõtlema, et nad ei saagi kaotada" - B. Gates |
|
| Kommentaarid: 372 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
321 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mirage
HV veteran
liitunud: 10.09.2003
|
10.08.2004 09:10:22
|
|
|
.pk4 failid liigutasid kindlasti ära
_________________ Terrorists have two eyes, pandas have two eyes. Coincidence? I think not!
><(((°> |
|
| Kommentaarid: 81 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
74 |
|
| tagasi üles |
|
 |
486
HV Guru
liitunud: 19.04.2004
|
|
| Kommentaarid: 46 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
2 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
S.I.L.L.U
HV veteran

liitunud: 26.06.2003
|
10.08.2004 10:41:37
|
|
|
Kuidas see "lahtipakkimine" käib?
Otsisin küll aga ei leidnud otseselt midagi.
Seletage palun täpselt ära
|
|
| Kommentaarid: 96 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
90 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Scart
HV Guru

liitunud: 04.02.2002
|
10.08.2004 11:01:33
|
|
|
link :: kae siit
whoah... vot nii juba läheb 8)
|
|
| Kommentaarid: 119 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
2 :: |
101 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Knight
HV vaatleja
liitunud: 28.05.2003
|
10.08.2004 11:05:08
|
|
|
Oi tahaks juba n2ha ametlikke benchmarke selle uuendusega...
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Harley
Piiratud kasutaja
liitunud: 25.12.2003
|
10.08.2004 11:15:44
|
|
|
alles hakkasin mangima.... ilus kull asi... aga algus tundub Half Life'i moodi tehtud....
_________________ Liikluspolitsei sponsor |
|
| Kommentaarid: 109 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
4 :: |
94 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Scart
HV Guru

liitunud: 04.02.2002
|
10.08.2004 15:13:01
|
|
|
link :: kae siit
kena elutuba vennal
|
|
| Kommentaarid: 119 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
2 :: |
101 |
|
| tagasi üles |
|
 |
siLc
HV Guru
liitunud: 22.12.2003
|
10.08.2004 15:43:15
|
|
|
| tsitaat: |
link :: kae siit
kena elutuba vennal
|
Kena jah, melomaani/audiofanati märg unenägu 8)
Muidu siuke süsteem kulux jah ää
|
|
| Kommentaarid: 197 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
186 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Maramaa
HV veteran

liitunud: 07.03.2004
|
10.08.2004 15:57:30
|
|
|
nonii nüüd on mul kolm 256 mälu ja probleeme enam pole
|
|
| Kommentaarid: 156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
137 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dominus
HV Guru

liitunud: 05.03.2004
|
10.08.2004 15:58:56
|
|
|
| tsitaat: |
| Great, now I have to clean the drool off my keyboard. |
sama siin
tyyp on ikka megalt rikas ja hull paistab.Tal seal kõik olemas mis vaja....arvuti,projector,heli , PlayStation II... vopsee ju...oma elutuba nii peeti keerata
tehku juba siis mingi kogu maja doom-houseks ....aga jah...sweet
|
|
| Kommentaarid: 104 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
1 :: |
76 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HDTanel
Overclocker

liitunud: 15.12.2002
|
10.08.2004 21:33:09
|
|
|
icc see umbes nagu, et mängisin kah Doom III ja ööse... läksin siis magama lõpuks... voodi otsas taga on tugitool mille äärepeal olid mingid ajakirjad... telekast tuleb UFO teemaline värk Discovery-lt ja JÄRSKU... midagi lendab jalgade peale nagu võtaks jalgest kinni voodi alt miski ma ehmatasin pool surnuks ennast lendasin voodist välja pea Doom III EI SOOVITA ÖÖSE mängida
_________________ Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel |
|
| Kommentaarid: 635 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
496 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|