Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  DOOM III & Resurrection of Evil märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 32, 33, 34 ... 49, 50, 51  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
mOnster
Kreisi kasutaja
mOnster

liitunud: 08.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 08.08.2004 16:33:44 vasta tsitaadiga

oskab keegi üelda mis käsuga saab heli kvaliteeti vähendada, või midagi sarnast... icon_rolleyes.gif icon_question.gif

edit

käske pole enam vaja, sain need

s_drawSounds
s_force22kHz

need peaks muutma siis kvaliteeti aga ainult et mis numbri ma sinna drawsound järgi peaks kirjutama, ja mitu kHz see heli deafuldis on icon_neutral.gif
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 76
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tonnius
HV kasutaja

liitunud: 03.02.2004




sõnum 08.08.2004 16:44:42 vasta tsitaadiga

486 kirjutas:
See alpha lab 4 on juba kuskil mängu keskel või lõpupoole icon_question.gif

suht algus, võrreldes sellega, kus ma olen icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
486
HV Guru

liitunud: 19.04.2004




sõnum 08.08.2004 16:50:28 vasta tsitaadiga

apsull ei saa aru miks see mäng alates 18. eluaastast on lubatut. See sobi kõige paremini 13. aastastele või noorematele.

Proovin ka seda gamma korrektuuri, äkki aitab.
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mOnster
Kreisi kasutaja
mOnster

liitunud: 08.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 08.08.2004 17:03:41 vasta tsitaadiga

timedemo @ 1024x768 High = 19,9fps mina olen üsna rahul... thumbs_up.gif icon_smile.gif saaks vast veelgi parremini jooksma kui natuke veel tweagiks...
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 76
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
siLc
HV Guru

liitunud: 22.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.08.2004 20:15:33 vasta tsitaadiga

Kui Doom3 optimisatsioonidest rääkida siis siit leiab yhe. See annab kasu ainult ATI R300+ kaartidele. Vend muutis veidike "tech jumala" John Carmacki shader koodi ja sellega lubas ATI (uuematele) kaartidele kuni 40% performansi suurendust thumbs_up.gif
Ise proovides 1024x768@High sain tavakoodiga 30,9 fps ja muudetud koodiga 33,4 fpsi icon_razz.gif
Kommentaarid: 197 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 186
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.08.2004 23:56:59 vasta tsitaadiga

link :: kae siit

tuli iga lambi kyljes... keegi leidis marsilt kleeplinti! icon_lol.gif
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HGtafka
Kreisi kasutaja

liitunud: 09.07.2002




sõnum 09.08.2004 00:57:29 vasta tsitaadiga

Kas OMA mehi ka oma tee peal kohtad lõpuks? Ma nagu tükk aega seal jooksnud selle Kelly järgi, kuid kellegi juurde pole nagu jõudnud.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Noname
HV Guru
Noname

liitunud: 26.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.08.2004 01:14:10 vasta tsitaadiga

Scart kirjutas:
tuli iga lambi kyljes... keegi leidis marsilt kleeplinti! icon_lol.gif


kahtlaselt väikest alat valgustab see lamp...aga hea seegi.

_________________
"Olukord on sitt, aga see on meie tuleviku väetis." - Lennart Meri
"Edu on kehv õpetaja. See ahvatleb tarku inimesi mõtlema, et nad ei saagi kaotada" - B. Gates
Kommentaarid: 372 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 321
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eix666
HV veteran
eix666

liitunud: 20.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.08.2004 01:30:39 vasta tsitaadiga

see väike ala ju meelega tehtud....
tegelt see peaks isegi hea olema...kui reaalselt mõelda, siis enamus relvade külge kinnitatavaid taskulampe ongi väikesed ju (kuigi reaalselt pole õnnestunud ühtki näha, siis loogiliselt ju prozektorit püssi külge ei kruvita)...
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
UB
HV Guru
UB

liitunud: 26.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.08.2004 02:07:16 vasta tsitaadiga

Hea, et ikkagi moditakse, kuigi sellised valikuvõimalused oleksid pidanud juba alguses mängus sees olema.
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
UB
HV Guru
UB

liitunud: 26.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.08.2004 02:08:10 vasta tsitaadiga

Noname kirjutas:
Scart kirjutas:
tuli iga lambi kyljes... keegi leidis marsilt kleeplinti! icon_lol.gif


kahtlaselt väikest alat valgustab see lamp...aga hea seegi.


Äkki keegi on modinud sellise lambi ka kus on võimalik valguse teravust ja haiutatust juurde kruttida?
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.08.2004 02:43:54 vasta tsitaadiga

alustasin Nightmare tasemega Ultra detailid. Nojah... peris lahe bosse 25eluga tappa kuna kui elu rohkem kui 25 siis vaikselt iga 5seki jooksul kaob 5hp-d icon_confused.gif
_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Mirage
HV veteran

liitunud: 10.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.08.2004 09:01:58 vasta tsitaadiga

PlatoonSgtElias kirjutas:
alustasin Nightmare tasemega Ultra detailid. Nojah... peris lahe bosse 25eluga tappa kuna kui elu rohkem kui 25 siis vaikselt iga 5seki jooksul kaob 5hp-d icon_confused.gif

Vot see on nõme icon_rolleyes.gif mäng peaks olema raske küll selle tasemega, aga mitte otsene n*ss icon_neutral.gif Doom II igatahes oli täiesti talutav nightmare'iga näiteks icon_smile.gif ainult, et nagu ikka, see lõpukas imes...

Ma saan aru, kui oleks suts rohkem kolle ja teeksid veidi rohkem dämmi raskustaseme muutudes, aga this takes the cake icon_neutral.gif

_________________
Terrorists have two eyes, pandas have two eyes. Coincidence? I think not!
><(((°>
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 74
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.08.2004 09:17:43 vasta tsitaadiga

eix666 kirjutas:
see väike ala ju meelega tehtud....
tegelt see peaks isegi hea olema...kui reaalselt mõelda, siis enamus relvade külge kinnitatavaid taskulampe ongi väikesed ju (kuigi reaalselt pole õnnestunud ühtki näha, siis loogiliselt ju prozektorit püssi külge ei kruvita)...


sa kurat! ehmatasin ennast selle kuradi lambi tõttu poolsurnuks paar korda.... kui ikka pimedas järsku jube morda vastu vahib (lõpuks ometi ma näen kah midagi ja see on ikka palju jubedam, kui kottpimedas mingeid hõõguvaid silmi lasta)... oijah, kas need doomi disainerid ID's on amatöörid? see pisike seasilm lisab sellise laksu asjale, et oi oi oi 8)

igasugu twiigid on imet teinud... 1280x1024 @ 2x fsaa jookseb nagu siidi High peal... kreisi icon_smile.gif


viimati muutis Scart 09.08.2004 11:45:48, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Auron
HV Guru
Auron

liitunud: 19.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.08.2004 10:10:38 vasta tsitaadiga

Mirage kirjutas:
Vot see on nõme icon_rolleyes.gif mäng peaks olema raske küll selle tasemega, aga mitte otsene n*ss icon_neutral.gif
Ma saan aru, kui oleks suts rohkem kolle ja teeksid veidi rohkem dämmi raskustaseme muutudes, aga this takes the cake icon_neutral.gif


Karta on,et mõttetu.Samahästi oleks võind veel salajane ultra raskuaste olla ehk siis miski HELL või midagi kus nagu relvi pole ,aint rusikatega saab tampida.
Kommentaarid: 156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
blackrider
HV vaatleja

liitunud: 06.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.08.2004 10:13:09 Kasutu... vasta tsitaadiga

Mul on kodus AMD Athlon 1500Mhz 256Mb mälu ja 128 G4 videokaart ning mul ei tõksu Doom III mingi valemiga...1kõik kui põhja graafikat ka ei lükka ikka jookseb sama hästi FPS ca.60
ja see failide lahtipakkimine base kausta all on täiesti mõttetus, midagi ei muutu sellest kui aint see et nüüd võtab Doom III su kettal 4x rohkem ruumi kui enne...
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
g-nome
Kreisi kasutaja
g-nome

liitunud: 07.11.2002




sõnum 09.08.2004 11:25:48 vasta tsitaadiga

vaatan, et sa oled eriti usutav kutt...seega ei paki mina ka neid lahti, kui midagi sinu hüpermasinal ei muutunud...suured tänud õpetliku nõuande eest.

Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
IceUul
Sinu Ema
IceUul

liitunud: 14.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.08.2004 11:31:01 vasta tsitaadiga

IceUul kirjutas:
Krt. mingi kamm on sb audigy helikaart 5.1 kõlarid ja heli on ikka jube pask, krigiseb ja paneb kõrvad valutama. Teine probleem on selles, et konfiga 3.4ghz p4, 512mb 400mhz ddr ram ja radeon 9800xt peal asi ei tööta, kui graafika on pandud high ja 1024x768, mediumiga töötab, ei tea milles küll asi võib-olla?

Jama on ka see, et sünket tausta musa ei ole ja mingi mõttetu möla tuleb kogu aeg raadiost mis tekitab sellise tunde, nagu sa poleks just ükse seal.


Sain kõik probleemid lahendatud, soundi puhul aitas siin antud soovitus ja video probleemid lahendas failide lahti pakkimine. Ise mängin 1024x768@high, no AA, muu on sees. Väga puhtalt hakkas töötama, sõber sai kah tööle sama grafi peal, tal on barton 2500+, 512ram, ti4200 64mb. Lahti pakkimine tegi kohe hullu vahe sisse, alglaadimine on küll aeglasem, kuid savegame laadimine ja mäng jooksevad tunduvalt kiiremini icon_smile.gif
Kommentaarid: 219 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 4 :: 188
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
corvette
HV veteran

liitunud: 17.02.2003




sõnum 09.08.2004 11:56:18 vasta tsitaadiga

darkplayr kirjutas:
Kui Doom3 optimisatsioonidest rääkida siis siit leiab yhe. See annab kasu ainult ATI R300+ kaartidele. Vend muutis veidike "tech jumala" John Carmacki shader koodi ja sellega lubas ATI (uuematele) kaartidele kuni 40% performansi suurendust thumbs_up.gif
Ise proovides 1024x768@High sain tavakoodiga 30,9 fps ja muudetud koodiga 33,4 fpsi icon_razz.gif

Proovisin ära, käima läks kaa, kuid eriti proovida ei jõudnud, õhtul proovin pikemalt, esmamuljelt tundub et tegi paremaks küll icon_razz1.gif
Scart kirjutas:
tuli iga lambi kyljes... keegi leidis marsilt kleeplinti! icon_lol.gif

Proovin kah õhtul ära
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mutabor
HV veteran
mutabor

liitunud: 06.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.08.2004 12:33:26 vasta tsitaadiga

heh, mu puhkus juhtus 6igel ajal icon_smile.gif. selleks ajaks kui ma eestisse tagasi j6uan korralik tweakimis info on juba siin olemas. thumbs_up.gif
postitage palun veel icon_biggrin.gif

_________________
/allkiri
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mOnster
Kreisi kasutaja
mOnster

liitunud: 08.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 09.08.2004 12:34:21 vasta tsitaadiga

kas keegi oskaks üelda või anda lingi kust võib leida ukse või mingi luugi koodi see asub levelis UAC Administration ja selle ukse nimi on mingi "free stuff". ilmselt peaks sealt siis saama mingt värki.. icon_rolleyes.gif netis olid küll mingite uste koodid antud aga seal selle oma polnd...
pildi panen ka sellest www.zone.ee/stfu/freestuff.jpg


viimati muutis mOnster 09.08.2004 16:43:24, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 76
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.08.2004 12:35:35 vasta tsitaadiga

aga keegi võiks mulla öelda Koodi ühele uksele mille taga seisis kena BFG... lõpu osades... enne teleportatsiooni just.
_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
DigeBeni
HV Guru
DigeBeni

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.08.2004 12:37:14 vasta tsitaadiga

mutabor kirjutas:
heh, mu puhkus juhtus 6igel ajal icon_smile.gif. selleks ajaks kui ma eestisse tagasi j6uan korralik tweakimis info on juba siin olemas. thumbs_up.gif
postitage palun veel icon_biggrin.gif

... selle teema esimesse posti panin enamiku huvitavamatest/enim küsitud asjadest kirja kah, seega tervet teemat läbi tuulama ei pea ...

Head Rootsi reisi icon_wink.gif

_________________
Kommentaarid: 198 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 5 :: 163
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mutabor
HV veteran
mutabor

liitunud: 06.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.08.2004 12:46:03 vasta tsitaadiga

DigeBeni kirjutas:
mutabor kirjutas:
heh, mu puhkus juhtus 6igel ajal icon_smile.gif. selleks ajaks kui ma eestisse tagasi j6uan korralik tweakimis info on juba siin olemas. thumbs_up.gif
postitage palun veel icon_biggrin.gif

... selle teema esimesse posti panin enamiku huvitavamatest/enim küsitud asjadest kirja kah, seega tervet teemat läbi tuulama ei pea ...


hea et ytlesid, mai pannudki tähele et esimene post nii informatiivne on icon_eek.gif thumbs_up.gif


tsitaat:
Head Rootsi reisi icon_wink.gif

uurisid IP'd heh icon_wink.gif reis on hea, sai juba oldud siin m6nda aega, paar päeva veel

_________________
/allkiri


viimati muutis mutabor 09.08.2004 14:25:41, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
volts333
Kreisi kasutaja
volts333

liitunud: 08.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.08.2004 12:48:30 vasta tsitaadiga

PlatoonSgtElias kirjutas:
aga keegi võiks mulla öelda Koodi ühele uksele mille taga seisis kena BFG... lõpu osades... enne teleportatsiooni just.



bfg kood oli vist 931 või 972

_________________
don't click this link...
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
juser
HV vaatleja

liitunud: 13.11.2001




sõnum 09.08.2004 13:21:42 vasta tsitaadiga

darkplayr kirjutas:
Kui Doom3 optimisatsioonidest rääkida siis siit leiab yhe. See annab kasu ainult ATI R300+ kaartidele. Vend muutis veidike "tech jumala" John Carmacki shader koodi ja sellega lubas ATI (uuematele) kaartidele kuni 40% performansi suurendust thumbs_up.gif
Ise proovides 1024x768@High sain tavakoodiga 30,9 fps ja muudetud koodiga 33,4 fpsi icon_razz.gif


Natuke mõjus see tõesti. Timedemo demo1 algul oli (1024x768@Ultra no-AA) FPS 37,2 ja pärast 39 FPS
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 0
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sowmiles
HV vaatleja

liitunud: 04.01.2004




sõnum 09.08.2004 14:23:50 vasta tsitaadiga

mOnster kirjutas:
kas keegi oskaks üelda või anda lingi kust võib leida ukse või mingi luugi koodi see asub levelis UAC Administration ja selle ukse nimi n mingi "free stuff". ilmselkt peaks seal siis saama mingt värki.. icon_rolleyes.gif netis old küll mingit uste koodid antud aga seal selle oma polnd...
pildi panen ka sellest www.zone.ee/stfu/freestuff.jpg



0508 icon_wink.gif ehk www.martianbuddy.com


kas keegi on nightmare raskusastet proovinud? mu arust parajalt võimatu. selle suure ämbliku käest saab 3 lööki ja oled kutu =D
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mutabor
HV veteran
mutabor

liitunud: 06.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.08.2004 14:31:20 vasta tsitaadiga

link :: siit saab

Scart kirjutas:
tuli iga lambi kyljes... keegi leidis marsilt kleeplinti! icon_lol.gif

ja keegi leidis ka flare'si marsilt icon_smile.gif

_________________
/allkiri
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mOnster
Kreisi kasutaja
mOnster

liitunud: 08.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 09.08.2004 16:44:40 vasta tsitaadiga

sowmiles kirjutas:
mOnster kirjutas:
kas keegi oskaks üelda või anda lingi kust võib leida ukse või mingi luugi koodi see asub levelis UAC Administration ja selle ukse nimi n mingi "free stuff". ilmselkt peaks seal siis saama mingt värki.. icon_rolleyes.gif netis old küll mingit uste koodid antud aga seal selle oma polnd...
pildi panen ka sellest www.zone.ee/stfu/freestuff.jpg



0508 icon_wink.gif ehk www.martianbuddy.com





tänud icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_razz1.gif
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 76
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
TõnuTõukemõnu
HV kasutaja
TõnuTõukemõnu

liitunud: 30.08.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.08.2004 16:48:08 vasta tsitaadiga

Eee.. kas siin on ka kedagi, kellel tweakimine kiirust ei mõjutanud? Minu masinal ei aidanud see tweakimine teps ka mitte.
Fps kõigub väga suures ulatuses (12-60), olles enamasti ikka 12 või 20 kanti. Aga on tihti ka 40 või isegi 60. Sõltub nagu vähemal määral ruumi suurusest ja suuremal määral sellest, palju inimesi/kolle on sinuga ühes ruumis.
Arvuti: AMD Athlon XP 1900+, 512 (2 x 256) MB DDR PC 2700, 333 MHz, PowerColor Radeon 9600 pro.

Milles asi? Selline masin peaks ju selle tweakimise järel välja vedama täiesti laitmatult, oma pideva 50 fpsiga ikka..
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Krunge
HV kasutaja

liitunud: 06.11.2001




sõnum 09.08.2004 17:21:50 vasta tsitaadiga

Dendroid kirjutas:
Milles asi? Selline masin peaks ju selle tweakimise järel välja vedama täiesti laitmatult, oma pideva 50 fpsiga ikka..


Ei pea, loe eelnevaid postitusi, ei taha see D3 sellise masinaga midagi nii hästi lipata.
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sowmiles
HV vaatleja

liitunud: 04.01.2004




sõnum 09.08.2004 19:01:15 vasta tsitaadiga

Dendroid kirjutas:
Eee.. kas siin on ka kedagi, kellel tweakimine kiirust ei mõjutanud? Minu masinal ei aidanud see tweakimine teps ka mitte.
Fps kõigub väga suures ulatuses (12-60), olles enamasti ikka 12 või 20 kanti. Aga on tihti ka 40 või isegi 60. Sõltub nagu vähemal määral ruumi suurusest ja suuremal määral sellest, palju inimesi/kolle on sinuga ühes ruumis.
Arvuti: AMD Athlon XP 1900+, 512 (2 x 256) MB DDR PC 2700, 333 MHz, PowerColor Radeon 9600 pro.

Milles asi? Selline masin peaks ju selle tweakimise järel välja vedama täiesti laitmatult, oma pideva 50 fpsiga ikka..


ei tea mis resol/settingutel sa mängid? ja 512 mb mälu jääb selle lahtipakkimis tweagi jaoks väheks.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
razor
HV Guru

liitunud: 02.12.2003




sõnum 09.08.2004 19:06:27 vasta tsitaadiga

XP1900 on iseenesest ka lahja prose... tasuks kiirema poole vaadata või pisut kellata, kuna sinu süsteemi ilmselge pudelikael on prose.
Kommentaarid: 132 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
limp
HV Guru
limp

liitunud: 11.08.2003




sõnum 09.08.2004 19:06:53 vasta tsitaadiga

sowmiles kirjutas:
Dendroid kirjutas:
Eee.. kas siin on ka kedagi, kellel tweakimine kiirust ei mõjutanud? Minu masinal ei aidanud see tweakimine teps ka mitte.
Fps kõigub väga suures ulatuses (12-60), olles enamasti ikka 12 või 20 kanti. Aga on tihti ka 40 või isegi 60. Sõltub nagu vähemal määral ruumi suurusest ja suuremal määral sellest, palju inimesi/kolle on sinuga ühes ruumis.
Arvuti: AMD Athlon XP 1900+, 512 (2 x 256) MB DDR PC 2700, 333 MHz, PowerColor Radeon 9600 pro.

Milles asi? Selline masin peaks ju selle tweakimise järel välja vedama täiesti laitmatult, oma pideva 50 fpsiga ikka..


ei tea mis resol/settingutel sa mängid? ja 512 mb mälu jääb selle lahtipakkimis tweagi jaoks väheks.

amd'l vist ei tundu asi vunkavat...

_________________
Ärgake lapsed, maailm on hädaohus

Windows keskkond on nagu li*s - kõik teda ke*ivad aga keegi teda ei armasta!
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Riivo
HV Guru
Riivo

liitunud: 23.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.08.2004 19:21:20 vasta tsitaadiga

sowmiles, mul on 512MB mälu ja lahti pakkimisest oli palju kasu
Kommentaarid: 233 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 221
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Subu
HV veteran
Subu

liitunud: 16.10.2003




sõnum 09.08.2004 19:24:33 vasta tsitaadiga

mul vunkas küll, 512 mälu
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 56
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
posthuman
HV Guru
posthuman

liitunud: 15.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.08.2004 19:34:15 vasta tsitaadiga

razor kirjutas:
XP1900 on iseenesest ka lahja prose... tasuks kiirema poole vaadata või pisut kellata, kuna sinu süsteemi ilmselge pudelikael on prose.


nu ei tahaks küll nii öelda. lahtipakkimine + konf faili konfimine aitaks vägagi palju. silma järgi ütleks 30-40% lisakiirust kogu kremplile. endal kah suht lahja prose,aga siiski kui miski pidurdama jääb, on video. aga high settingud ja 1024 reso läheb nagu nalja.
Kommentaarid: 69 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 09.08.2004 19:34:51 vasta tsitaadiga

riivo21 kirjutas:
sowmiles, mul on 512MB mälu ja lahti pakkimisest oli palju kasu

sama siin...(768MB)
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Noname
HV Guru
Noname

liitunud: 26.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.08.2004 04:51:35 vasta tsitaadiga

mul ei kottinud lahti pakkimine midagi icon_rolleyes.gif
_________________
"Olukord on sitt, aga see on meie tuleviku väetis." - Lennart Meri
"Edu on kehv õpetaja. See ahvatleb tarku inimesi mõtlema, et nad ei saagi kaotada" - B. Gates
Kommentaarid: 372 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 321
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mirage
HV veteran

liitunud: 10.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.08.2004 09:10:22 vasta tsitaadiga

.pk4 failid liigutasid kindlasti ära icon_question.gif
_________________
Terrorists have two eyes, pandas have two eyes. Coincidence? I think not!
><(((°>
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 74
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
486
HV Guru

liitunud: 19.04.2004




sõnum 10.08.2004 10:26:11 vasta tsitaadiga

link :: Sellelt lingilt

Kas selline deemondoomis tulebhttp://www.newdoom.com/enemies/images/26t.jpg

Parem pilt http://www.newdoom.com/enemies/images/7t.jpg


viimati muutis 486 10.08.2004 10:40:47, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
S.I.L.L.U
HV veteran


liitunud: 26.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.08.2004 10:41:37 vasta tsitaadiga

Kuidas see "lahtipakkimine" käib?
Otsisin küll aga ei leidnud otseselt midagi.
Seletage palun täpselt ära icon_smile.gif
Kommentaarid: 96 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 90
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.08.2004 11:01:33 vasta tsitaadiga

link :: kae siit

whoah... vot nii juba läheb 8)
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Knight
HV vaatleja

liitunud: 28.05.2003




sõnum 10.08.2004 11:05:08 vasta tsitaadiga

Oi tahaks juba n2ha ametlikke benchmarke selle uuendusega... icon_wink.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Harley
Piiratud kasutaja

liitunud: 25.12.2003




sõnum 10.08.2004 11:15:44 vasta tsitaadiga

alles hakkasin mangima.... ilus kull asi... aga algus tundub Half Life'i moodi tehtud.... icon_wink.gif
_________________
Liikluspolitsei sponsor
Kommentaarid: 109 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 4 :: 94
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.08.2004 15:13:01 vasta tsitaadiga

link :: kae siit

kena elutuba vennal
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
siLc
HV Guru

liitunud: 22.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.08.2004 15:43:15 vasta tsitaadiga

tsitaat:

link :: kae siit

kena elutuba vennal

Kena jah, melomaani/audiofanati märg unenägu 8) icon_razz.gif
Muidu siuke süsteem kulux jah ää icon_wink.gif
Kommentaarid: 197 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 186
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Maramaa
HV veteran
Maramaa

liitunud: 07.03.2004




sõnum 10.08.2004 15:57:30 vasta tsitaadiga

nonii nüüd on mul kolm 256 mälu ja probleeme enam pole icon_evil.gif icon_lol.gif
Kommentaarid: 156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dominus
HV Guru
Dominus

liitunud: 05.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.08.2004 15:58:56 vasta tsitaadiga

tsitaat:
Great, now I have to clean the drool off my keyboard.
icon_biggrin.gif sama siin icon_razz.gif
tyyp on ikka megalt rikas ja hull paistab.Tal seal kõik olemas mis vaja....arvuti,projector,heli thumbs_up.gif , PlayStation II... vopsee ju...oma elutuba nii peeti keerata icon_smile.gif
tehku juba siis mingi kogu maja doom-houseks icon_biggrin.gif....aga jah...sweet beer_yum.gif
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 1 :: 76
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.08.2004 21:33:09 vasta tsitaadiga

icc see umbes nagu, et mängisin kah Doom III ja ööse... läksin siis magama lõpuks... voodi otsas taga on tugitool mille äärepeal olid mingid ajakirjad... telekast tuleb UFO teemaline värk Discovery-lt icon_razz.gif ja JÄRSKU... midagi lendab jalgade peale nagu võtaks jalgest kinni voodi alt miski icon_lol.gif ma ehmatasin pool surnuks ennast icon_lol.gif lendasin voodist välja pea icon_biggrin.gif Doom III EI SOOVITA ÖÖSE mängida icon_biggrin.gif
_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  DOOM III & Resurrection of Evil mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 32, 33, 34 ... 49, 50, 51  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.