Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Diablo IV märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 27, 28, 29, 30, 31  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
Vael
HV Guru

liitunud: 17.03.2013




sõnum 14.11.2023 13:24:50 vasta tsitaadiga

Zonerman, barrieri ja blizzardi armori kannab kaasas. Aga sorc olegi jah dmg peale orienteeritud. Ma olin üllatunud, et 4 pmst surematuserüüd sai ka veel selga võluda.
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Zonerman
HV veteran
Zonerman

liitunud: 03.06.2003




sõnum 14.11.2023 17:04:04 vasta tsitaadiga

INT statsiga klassidel on raske, kui just ei ole range build, mis toimib hästi. Sellepärast ma ka välistan ball lightningu. Sa pead kogu aeg in your face mobidega olema. Eile sain druidi level 85 ning nüüd on full werebear pulverize build koos. Edasi on ainult parema MH ja geari orgunnimine. Tegin ka 3x4 Varshani runni. Minu üllatuseks sain 3 unique sõrmust aga need pole nii head kui sortsul või barb.

Eesmärk on overpower build enam vähem kokku saada detsembri update ajaks, isegi vajalik unique amulet olemas varasemast. Siis selgub kas midagi teha annab nende kolme klassiga. Shako on tõenäoliselt vajalik kõigi buildide jaoks. Kui ei joppa, siis on minu jaoks see season ennast ammendanud. Hetke info kohaselt Abattoir tier dungeoni järgmises seasonis ei pruugi olla, kuna siis on juba leaderboard ja iganädalane rewarding süsteem, mis resetib.

Praegu on mul Durieli jaoks koos umbes 20 korda korrutades 4ga oleks see 80. Samas kui ma farmin rohkem whisper tree evente, siis oleks poole rohkem. ma pole neid viitsinud teha aga helltide steel'e on kuskil 180 kandis juba.

_________________
Sõim ja räuskamine läheb SIIA
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 62
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002




sõnum 15.11.2023 08:00:23 vasta tsitaadiga

Blizz ei suuda ikka W saada icon_lol.gif vennad panid täna patchi välja, mis fixis selle Steel chesti spawnimise. Vahest oli kadunud, pidi 6-10x linna TP-ma ja siis järsku spawnis.
Nüüd see fixed... AGA.. icon_lol.gif nüüd on vastupidine probleem.. nüüd chest spawnib uuesti kui TP-d linna ja tagasi. Infinite 300 chesti

Lisaks nüüd 75 chestid annavad 1 steeli. 250 chestid annavad.. 1 steeli. St 250 chesti pole kunagi enam mõtet avada.
Kui uue bugi ära fixivad siis saab peale kahe 300 chesti avamist edasi neid 75 cheste farmida Durieli jaoks

_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 634 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 495
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Vael
HV Guru

liitunud: 17.03.2013




sõnum 15.11.2023 10:27:47 vasta tsitaadiga

Tree ülesandeid pole tõesti mõtet teha, Tier iv aga ikka kraam lvl 600 capitud. Lvl 55ga Tier iv minna siis ainult xp lvldamiseks käib ka.
Varshan on see Tree all, toksisin lvl55 üksi 20min, sain ainult mingit raw skin jms rämpsu icon_wink.gif
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beljo91
HV kasutaja

liitunud: 05.08.2012




sõnum 15.11.2023 11:56:47 vasta tsitaadiga

Vael kirjutas:
Tree ülesandeid pole tõesti mõtet teha, Tier iv aga ikka kraam lvl 600 capitud. Lvl 55ga Tier iv minna siis ainult xp lvldamiseks käib ka.
Varshan on see Tree all, toksisin lvl55 üksi 20min, sain ainult mingit raw skin jms rämpsu icon_wink.gif


Eile vaatasin jah, et miskit mäda. Üle tüki aja olen WT neljas. Blood + whisper seni lemmik combo olnud icon_neutral.gif
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Zonerman
HV veteran
Zonerman

liitunud: 03.06.2003




sõnum 15.11.2023 15:00:07 vasta tsitaadiga

Vael kirjutas:
Tree ülesandeid pole tõesti mõtet teha, Tier iv aga ikka kraam lvl 600 capitud. Lvl 55ga Tier iv minna siis ainult xp lvldamiseks käib ka.
Varshan on see Tree all, toksisin lvl55 üksi 20min, sain ainult mingit raw skin jms rämpsu icon_wink.gif


Sellise väite peale võiksid sa vist mingit muud mängu mängida pigem, sest ma loodan keegi sellist soovitust tõsiselt siin ei võtaks.

1. Tree whsiper annab väga palju exp eriti leveldamisel alla level 90 olles
2. See annab päris arvestatava koguse kulda, mida muidu ei saa suures koguses kui ainult geari müües vendorile.
3. Vasrhan on madala leveliga boss ja temalt ei saagi väga kõrget geari tihti, see pigem üsna harv juhus kui isegi IP 900+ kukub. Ka uued unique sõrmused on selle tõttu enamasti alla 900 IP.
4. Whisper tree quest üle andes saad sa neid itemeid mida on vaja Varshani spawnimiseks ja temalt jällegi neid mune Durieli jaoks

Mis ma tahtsin öelda sellega on see, et kui nagu pointist aru ei saa, siis pigem ei väidaks sellist jama ka.

Mulle endale ongi just probleemiks, et ma ei ole palju neid daily whisper tree asju teinud ja mitme chariga. See maksab kätte, kuan mul on Durieli jaoks just nendest asjadest puudus. Legion eventid on liiga random ja tihti ei saa sealt üthki Varshani itemit. Whisper tree garanteerib midagi vähemalt quest rewardist.

_________________
Sõim ja räuskamine läheb SIIA
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 62
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vael
HV Guru

liitunud: 17.03.2013




sõnum 15.11.2023 15:29:14 vasta tsitaadiga

Zonerman, ma räägin lvl 55 charist ja IP700 kraamist.
Mitte lvl 90 ja IP900st.
Seda ma rääkisin ka et XPd polegi Tier IV ja lvl 60 kusagil rohkem koguda, sest lvl55ga Tier IV tulles Helltides ja Vampire alas saab kähku peksa.
Ja 20min Bossi tagudes võiks midagi ikka kukkuda. See ei ole ainult 1 bossi teema. N. kampaanias löö 1 seda sama bossi 3- 4 korda järjest maha ning mitte üht kullakübet ka ei kuku. Niisama LMB klikkida ka pole mõtet nagu.
D2R jäi üldse vahele sest demos 1 kukkunud 1 ainsat relva ka peale lvl 10.
D2 näiteks sai kampaaniat omal ajal tehtud ning kott täis siis linna ja kogu arustus sai pmst ümber vahetatud. Viimasel ajal lased 20-30lvl sama varustuse pääl...
Jällegi, ma ei räägi lvl 90+ fine tuunemisest. Lihtsast kolast käib jutt...
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Zonerman
HV veteran
Zonerman

liitunud: 03.06.2003




sõnum 15.11.2023 18:05:32 vasta tsitaadiga

Mis asja sa lvl 55'ga teed Tier 4 maailmas? mobid on kõik seal alates 75+ (20 levelit vahet ja lisaks minu teada ei saa alla level 60 T4 itemeid kanda). Ainult dungeon cap on level 70 mobid. Nagu tõesti sa lihtsalt aeglustasid enda progressi minnes sinna liiga vara. Mina läksin T4 kõige varem druidiga level 63 vist oli, sest see oli nii OP build. Läksin tegin natuke blood evente ja avasin suures koguses cheste ning kui helltide oli, siis roomasin seal ringi. Kui level 68+ olin, siis hakkasin NM dungeoni laskma XP ja glyphe leveldama.

T4 on end-game mis algab ideaalis 70+ alles. Võib ka varem minna aga selleks peab ka vastav build olema, mis suhteliselt one shottib 75+ mobid. Muul juhul on see agoonia ja enda piinamine. Kui see on eesmärk, siis why not

_________________
Sõim ja räuskamine läheb SIIA
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 62
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lauri23
HV veteran
lauri23

liitunud: 17.01.2005




sõnum 15.11.2023 21:03:02 vasta tsitaadiga

Lvl 55 täiesti norm T4 tulla. Lvl ~48 T4 legioni ajaks hüpates saad ühelt eventilt tervelt 2 levelit. 55 ei olnud probleemi blood harvestit teha ja chestidest geari korjata. Grupiga koos blood harvestit järjest teha ja expi pritsib. 55-65 läks mul max 1-2h. T3 on täitsa mõttetu.
tsitaat:
St 250 chesti pole kunagi enam mõtet avada.

Kuidas ei ole? Forgotten souls? Lvl 60-90 neid vägagi vaja geari jaoks. Nendel levelitel ju lõpubossi ei jahi.

_________________
Tasuta 50$pokkeri kontole. Registreeri, õpi strateegiat ja vasta küsimustele. Saad valitud pokkerituppa 50$+veel boonust, kui mängida oskad. Isiklikult saanud 285$ sealt.
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002




sõnum 15.11.2023 21:25:09 vasta tsitaadiga

lauri23 kirjutas:

Kuidas ei ole? Forgotten souls? Lvl 60-90 neid vägagi vaja geari jaoks. Nendel levelitel ju lõpubossi ei jahi.


See pole garanteeritud ja kui neid saab on neid ikka ülivähe, pigem saad räigelt neid eliite tappes farmides cindereid.

_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 634 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 495
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Vael
HV Guru

liitunud: 17.03.2013




sõnum 16.11.2023 14:55:41 vasta tsitaadiga

lauri23 kirjutas:
Lvl 55 täiesti norm T4 tulla. Lvl ~48 T4 legioni ajaks hüpates saad ühelt eventilt tervelt 2 levelit. 55 ei olnud probleemi blood harvestit teha ja chestidest geari korjata. Grupiga koos blood harvestit järjest teha ja expi pritsib. 55-65 läks mul max 1-2h. T3 on täitsa mõttetu.
tsitaat:
St 250 chesti pole kunagi enam mõtet avada.

Kuidas ei ole? Forgotten souls? Lvl 60-90 neid vägagi vaja geari jaoks. Nendel levelitel ju lõpubossi ei jahi.

Esimese Legion Eventi vedas 1 lvl100 läbi jah, 2lvl tuli vähemalt;) Kui mitte 3 isegi.
Tier 3 oli igav juba jah, siin ülevalpool soovitatigi 4 ära kolida, mõeldud- tehtud.
Blood Harvesti sai ka teha, lvl 70 ja Lightning res on -20, siis Blood Lure bossid teevad kiiresti lõpu.
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
High-Q
HV Guru
High-Q

liitunud: 11.11.2001




sõnum 17.11.2023 09:59:26 vasta tsitaadiga

eelmisel seasonil ei olnud küll mõtet T4-ja enne ~lvl60 tulla, sest WT4 gear min req algas ~lvl 60-st. Enne seasoneid oli see loll "ilvl req on see mis sa oled" värk. hea oli selle juures see, et kui keegi sind kandis, siis võisid saada hea geeri madala nõudega. Aga Season1-s tekitati minimumnõuded, ehk sacred oli lvl46-49 ja ancestral alates lvl 60. ehk siis võisid ju järgmise astme unlockida, aga vastava tieri geari selga panna ei saanud.

ma selle seasoni kohta ei tea, äkki muudeti tagasi. ma võtsin seekord rahulikult ja soolos. wt3me ronisin alles miski 46 ja wt4-ja 60 kandis. muidu sured iga aevastuse peale.

üks kavalus kiire progressi suhtes on see, et kogu madala leveldamise (välja arvatud paar soovitud buildile vajalikku aspect dungeoni ja klassi questi ja season questi) jooksedki blood-tide ja kogud võtmeid: Nii palju kui saad ja bloodtide kirste madala leveli juures ei ava. Lisaks leveldad oma vampiirikive. Kui ronid WT3-me, siis avad mõned, et äkki saada kiiresti sacred geari ja kiirendada protsessi, aga ikkagi samamoodi säästad võtmeid WT4-ja jaoks. Nii kui WT4 saad, siis lähed lippad ringi ja avad cheste ja saad kiiresti enamvähem korraliku varustuse selga ilma, et peaks kellegi kaklema. Lisaks lähed World bossude juurde kohale ja kasvõi niisama seisad kõrval. Niikuinii tapetakse mõne sekundiga teiste poolt ära. Nii saab mõne item power 925 jupi ka ja kui veab, siis leiad relva/offhandi.

eile tegin randokatega bossusid ja suht produktiivne oli; nüüd vaid shako kätte saada: sain oma sortsule nii raimenti, godslayeri, tibaulti kui flickerstepi. talrasha sõrmus oli mu juba enne.
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Zonerman
HV veteran
Zonerman

liitunud: 03.06.2003




sõnum 17.11.2023 14:25:43 vasta tsitaadiga

High-Q Täpselt nii ongi, seda ma ka üritasin selgitada. Kui mingit leaderboardi ei ole hetkel ja mingit race'i ei tee, siis ei ole mõtet WT4 tulla liiga kiirelt. Ehk siis väga optimaalne ja õige lähenemine sul. thumbs_up.gif
Üks asi on tõene, et WT3 ei ole suurt mõtet helltide väga teha. Rerwardid on kehvad seal näiteks steele per chest on palju madalam ja see on aja raiskamine neid avada. Pigem legion eventid ja blood region, kuna sealt tuleb geari ropult kiirest ja ka expi + whisper.

Eile tegin Durieli kuskil 6x4 korda. Enamuse gruppidest 2x per grupp, vahetasin neid, sest ma sattusin alati mingite lvl 60-80 tüüpide otsa, olles ise lvl 100 druid. See ongi mis häirib, et discordis näen otsitakse gruppe Durieli jaoks ja siis kui addin nad ning liitun on mingid underleveled tüübid, kes tahavad juba Durieli farmida. Ja siis ma carryn neid, kuan nad surevad ühe Durieli löögi peale ning ma pean kogu töö üksi tegema 4 eest ära.

Täna teen veel aga võtsin eesmärgiks, et mina oma aega ei raiska selliste peale enam. Kui alla level 90 on, siis otsin uue grupi või kus on vähemalt veel üks level 100. 3 godslayerit sain eile ja üks rollis max 60% damage. Suht head affixid ka kõrgete statsidega. 38% tibaulti sain ka. Aga seni 0 uber unique. Mitmed videod räägivad 2% tõenäosusest ja kuskil keskmiselt 50 Durieli runni vaja teha. Olen sellele üsna lähedal ja kui ma NV ei saa siiski ühtki, siis on mul meeletu ebaõnn.


Järgmine nädal on D4's xp boost +35% nädal https://www.wowhead.com/diablo-4/news/mothers-blessing-bonus-xp-returns-35-increased-gold-and-experience-336190
Pekki oleks olnud see nädal icon_biggrin.gif Mul pole stashis ruumi, et 4s char leveldada 100.

_________________
Sõim ja räuskamine läheb SIIA
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 62
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lauri23
HV veteran
lauri23

liitunud: 17.01.2005




sõnum 17.11.2023 14:26:58 vasta tsitaadiga

On üldse selle durieli juurde asja enne lvl 100? Ma lvl 83 ja neid Varshane ja seda teist olen paar korda maha löönud Durieli materjalide jaoks.
Kas see suurima liikmeskonnaga eesti guild ka toimib? 2 nädalat juba pole mu requestile vastatud.

_________________
Tasuta 50$pokkeri kontole. Registreeri, õpi strateegiat ja vasta küsimustele. Saad valitud pokkerituppa 50$+veel boonust, kui mängida oskad. Isiklikult saanud 285$ sealt.
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Zonerman
HV veteran
Zonerman

liitunud: 03.06.2003




sõnum 17.11.2023 14:33:04 vasta tsitaadiga

WT4 dropib ancentrial itemeid ja neil on level 80 miinimum. See ongi kogu point, miks ei ole mõtet enne seda Durieli farmida. Aga osad raiskavad teiste aega sellega, kui nad lähevad juba lvl 60-79 sinna. Durieli materjale saab jah farmida varem, kuan need bossid ei ole level 100. Kui sul build koos 80+ siis võib Durieli teha, lihtsalt parem on kui keegi on grupis lvl 100, muidu läheb kauem aega lihtsalt per run.
Ma pole üheski guildis, veidi mõttetu kuna liides sakib.

_________________
Sõim ja räuskamine läheb SIIA
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 62
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vael
HV Guru

liitunud: 17.03.2013




sõnum 17.11.2023 18:27:08 vasta tsitaadiga

Zonerman, basic skill 60% ?

Mul istub kasutu Legendary vibu slotis, uuendasin maxi ja miski 98% basic skill dmg;)
Seepärast mulle tundubki see Assassin/Warrior/Rouge ühte liitmine imelik, et saab tasuta booste kasutada...
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Zonerman
HV veteran
Zonerman

liitunud: 03.06.2003




sõnum 17.11.2023 19:24:52 vasta tsitaadiga

Vael Mis sa silmas pidasid godslayerit? Ei see ei sõltu skillist kõik damage 3 sekundi sees on 60%x ka bosside vastu. WB puhul olengi seda kasutanud alati. kes viitsivad võivad ka NM bossi jaoks vahetada selle peale.


_________________
Sõim ja räuskamine läheb SIIA
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 62
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
High-Q
HV Guru
High-Q

liitunud: 11.11.2001




sõnum 17.11.2023 20:27:22 vasta tsitaadiga

võibolla on see minu kogemus, aga godslayer crown küll midagi väga head ei ole. vähemalt sortsul, paberil ju tore, et ca 25% uptime'i suure boonusega, aga imho ei ole probleemiks mitte dämm, vaid üleelamine. ma juba teen mitu miljonit dämmi sekundis (kogu seda tiksuvaid numbreid ei jõua eales ära lugeda). NMD~70 leveli boss on mingi 10 seki äkki, kui just vahepeal ära ei telepordi ja peab hakkama taga ajama.
GC eeldab kas frost novat (mis ei käi hästi Talsi sõrmusega, sest vaja teha dämmi, mitte cold skilli ja FN dämmi ei tee) või Raimenti (täitsa glass cannon chest, peale default armorit ei aita kuidagi) chesti. Kaks juppi on väga suur kaitsekaotus (chestilt nii aspect kui kaitserollid). kere, püksid ja kiiver ongi sisuliselt ainsad defense rollid ja kõik ära anda on pisut palju. Ma jäin ainult tibaulti peale, sellel on vähemalt otsene lisandväärtus mana manageerimisel.
kui ennast klaasiks teha, siis peab väga piinlikult igat veidikenegi ebamugavat NMD affixit scrappima, muidu jääbki bossuni jõudmata. imho veidi rohkem kaitsesetup töötab märksa paremini.

või näiteks see flickerstepi taga ajamine. ma läksin siva tagasi ghostwalkerite peale tagasi. ult on küll tore ja boonus dämm, aga meleena vabalt läbi mobide saagimine on ikka suur kaitsevõit. ei pea muretsema, et jääd kuskile lollakasse poisonisse või plahvatusse kinni, kui juhtumisi teleport cooldownil on

ghostwalker + -1,2sec evade cooldown on attack + metamorphosis on ikka väga magus kombo, pluss veel tibaulti dmg ja mana ja kogu selle asja juures lisaks ka +25% movespeed, ja kõii 100% uptime.
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Zonerman
HV veteran
Zonerman

liitunud: 03.06.2003




sõnum 18.11.2023 00:06:10 vasta tsitaadiga

Sortsust rääkides mina kasutan godslayerit helltide farmides ja WB ning vahest ka NM100 dungeonites bossi vastu sõltub bossist. Muul juhul kasutan tavalist legendary mütsi millel VYR affix. Damage boonus on vist siiani bugine sellel aga damage reduction toimib- Seega minu jaoks on swap lithne ainult üks jupp isegi vampiiride power ei muutu.
Raiment on pigem fast farming, sest kaotab päris palju armorit kui tibaulti ka kanda samal ajal. Proovisin mõlemaga koos NM100, saab teha küll lihtsalt üsna tähelepanelik peab olema ,et armor stacki alla ei lase. Muidu on kööga kiirelt icon_biggrin.gif
Just tegin WB, suri 3 sekundiga ära. level 70-90 vahtisid seal, et oligi kõik või

_________________
Sõim ja räuskamine läheb SIIA
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 62
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002




sõnum 18.11.2023 00:52:59 vasta tsitaadiga

Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 634 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 495
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Zonerman
HV veteran
Zonerman

liitunud: 03.06.2003




sõnum 19.11.2023 16:04:54 vasta tsitaadiga

Tundub, et õnne ei ole siiski. ca 60-70 runni teinud ja 2 uberit mõlemad totaalne crap minu jaoks, starless sõrmus ja mingi mõttetu 2h staff. 70% unique asjadest mis kukkusid olid sõrmused nagu mida hekki
_________________
Sõim ja räuskamine läheb SIIA
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 62
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
flake
HV veteran

liitunud: 01.05.2003




sõnum 19.11.2023 23:25:38 vasta tsitaadiga

sain seasoni tehtud, uber lilithi soolotatud ja level100 kah. Ball Lighting Sorc thumbs_up.gif
_________________
..||..
Kommentaarid: 62 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
marko38
Kreisi kasutaja
marko38

liitunud: 05.08.2010




sõnum 20.11.2023 09:29:10 vasta tsitaadiga

Zonerman kirjutas:
Tundub, et õnne ei ole siiski. ca 60-70 runni teinud ja 2 uberit mõlemad totaalne crap minu jaoks, starless sõrmus ja mingi mõttetu 2h staff. 70% unique asjadest mis kukkusid olid sõrmused nagu mida hekki

Mul ca 300 run seljatatud ja harlequin crest ainult käes.
Nüüd pritsib neid steele peale aga probleeme on eggidega icon_biggrin.gif
Mott ka maha läinud icon_biggrin.gif
Igavusest olen eestlasi abistanud ja vahest mõni üksik duriel run.
Keegi õnnetu kunagi pingis 7x uber andariels visage leidu icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 54 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vael
HV Guru

liitunud: 17.03.2013




sõnum 20.11.2023 09:54:19 vasta tsitaadiga

Huvitav kas pätsiti ära või oli tõesti lvl 75 piirang peal, aga Wisperi ja Obolite eest saab nüüd täitsa asjalikku kraami. Kui kunstlik piirang siis on küll tobe, et lvl 35-75 nühid niisam.
Alles nüüd leidsin kinnastele lvl 500 midagi paremat asenduseks.

See 100%+ mul ikka basic skill dmg vibul, aga arvestades, et kõigil skillidel on basic skill dmg baasiks, siis pmst ongi 100%+ kõigel.

Servud on ikka Activisioni klassist, suurem möll pihta hakkab, siis kisub maru lägiseks. Möll läbi saab siis tuleb input latency norm tasemele ja karakteri liikumine ka normaliseerub.
See uude alasse ratsutamine las olla, natuke häiriv, aga kui hiirekursorit ei näe ega liigutada saa siis jama. PS kõik MP mängud seaded põhjas 120FPS peale lukustatud.
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Zonerman
HV veteran
Zonerman

liitunud: 03.06.2003




sõnum 20.11.2023 11:40:20 vasta tsitaadiga

marko38 kirjutas:
Zonerman kirjutas:
Tundub, et õnne ei ole siiski. ca 60-70 runni teinud ja 2 uberit mõlemad totaalne crap minu jaoks, starless sõrmus ja mingi mõttetu 2h staff. 70% unique asjadest mis kukkusid olid sõrmused nagu mida hekki

Mul ca 300 run seljatatud ja harlequin crest ainult käes.
Nüüd pritsib neid steele peale aga probleeme on eggidega icon_biggrin.gif
Mott ka maha läinud icon_biggrin.gif
Igavusest olen eestlasi abistanud ja vahest mõni üksik duriel run.
Keegi õnnetu kunagi pingis 7x uber andariels visage leidu icon_biggrin.gif



Mul ka mott maas. Ei usu, et ma Abattoiri viitsin teha kui ma Harlequini ei saa. Mingi 5 korda saan Durieli spawnida, siis on kõik materjal otsas. Eile vaatasin barbari selle uue amuletiga on surematu. Mobid hitivad ja nii genereerib ta rage'i lihtsalt seistes ilma ühtegi skilli kasutamata ja kuna rage alla ei lähe, siis on ta alati low health lõputult. Rob streamis läks ise afk kui terve ekraani mobe tõmbas endale peale. Suht broken ütleks. Keegi peale barbari ja selle amuletiga kaugele Abattoiris ei jõua.

_________________
Sõim ja räuskamine läheb SIIA
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 62
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Diablo IV mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 27, 28, 29, 30, 31  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.