Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Üldfoorum »  Google Mail/GMail üldteema märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 42, 43, 44, 45  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.05.2023 14:17:35 vasta tsitaadiga

Kas asi minus või ei tule gmaili enam spami eriti. Vanasti oli ikka spam folderis viimase 30p kohta 30-40 kirja, nüüd vaid 7, üks on HV PS, viis on Eva from Bolt ja siis üks päris spam mingilt härralt smiledirectclub nime alt
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dirty Harry
HV Guru
Dirty Harry

liitunud: 05.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.05.2023 14:22:37 vasta tsitaadiga

Sold OUT kirjutas:
Kas asi minus või ei tule gmaili enam spami eriti. Vanasti oli ikka spam folderis viimase 30p kohta 30-40 kirja, nüüd vaid 7, üks on HV PS, viis on Eva from Bolt ja siis üks päris spam mingilt härralt smiledirectclub nime alt
Ole hea ja anna oma mailiaadress, vaatame selle asja üle.
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 147
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.06.2023 06:29:37 vasta tsitaadiga

Remember Gmail Verification Badges? Scammers Have Found a Way to Exploit Them
https://wccftech.com/remember-gmail-verification-badges-scammers-have-found-a-way-to-exploit-them/
tsitaat:
“There is most certainly a bug in Gmail being exploited by scammers to pull this off, so I submitted a bug which Google lazily closed as “won’t fix – intended behaviour”. How is a scammer impersonating UPS in such a convincing way intended,”


Milline üllatus. Ja Google ei kavatse midagi teha - wontfix thumbs_up.gif
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.06.2023 08:49:28 vasta tsitaadiga

Keegi uskus, et mingi sinine plärakas kuidagi kellegi identiteeti tõendab?
Kommentaarid: 249 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Renka
HV Guru
Renka

liitunud: 01.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.06.2023 12:10:54 vasta tsitaadiga

Tomorrow kirjutas:
Remember Gmail Verification Badges? Scammers Have Found a Way to Exploit Them
https://wccftech.com/remember-gmail-verification-badges-scammers-have-found-a-way-to-exploit-them/
tsitaat:
“There is most certainly a bug in Gmail being exploited by scammers to pull this off, so I submitted a bug which Google lazily closed as “won’t fix – intended behaviour”. How is a scammer impersonating UPS in such a convincing way intended,”


Milline üllatus. Ja Google ei kavatse midagi teha - wontfix thumbs_up.gif
Ära levita valeinfot. Google tegeleb asjaga.
Aga no ega keegi siis ei muuda enam artikleid või pealkirju kui sisendinfo muutub ... see ei tooks ju klikke. Ja siis sinusugused levitavad seda valet veel edasi üle maailma inimestele kes ei loe pealkirjast kaugemale.
Kuigi vaadates selle artikli avaldamise kuuopäeva siis juba enne seda oli info olemas, et Google tegeleb asjaga ... sopaajakirjandus thumbs_up.gif

_________________
There is no place like 127.0.0.1
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.06.2023 16:14:55 vasta tsitaadiga

Renka,

Nüüd tegeleb asjaga jah. Peale seda kui neid sotsiaalmeedias kiruti ja naeruvääristati. Kui see insener poleks asja suure kella külge pannud, siis arvad, et Google oleks nii kiiresti liigutanud?
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Renka
HV Guru
Renka

liitunud: 01.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.06.2023 16:24:44 vasta tsitaadiga

Tomorrow, selle arrtikli kirjutamise ajal juba Google tegeles. Rääkimata sellest hetkest kui sa selle siia postitasid.
_________________
There is no place like 127.0.0.1
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.06.2023 16:27:25 vasta tsitaadiga

Renka, Kaebled, et uudised ei levi piisavalt kiiresti. Mina kaeblen selle üle, et inimesed peavad sotsiaalmeedias firmasid naeruvääristama, et midagi liikuma hakkaks.
Üks räägib aiast. Teine aiaaugust.

_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Renka
HV Guru
Renka

liitunud: 01.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.06.2023 16:37:41 vasta tsitaadiga

Tomorrow kirjutas:
Renka, Kaebled, et uudised ei levi piisavalt kiiresti. Mina kaeblen selle üle, et inimesed peavad sotsiaalmeedias firmasid naeruvääristama, et midagi liikuma hakkaks.
Üks räägib aiast. Teine aiaaugust.
Aga seda sa ju ei kirjutanud oma algses postituses. Kirjutasid hoopis, et Google ei fixi seda.
See kui sa nüüd hiljem midagi muud mõtled on vähe teine asi

_________________
There is no place like 127.0.0.1
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.09.2023 17:39:25 vasta tsitaadiga

https://www.cnet.com/tech/google-bard-ai-dips-into-gmail-google-maps-youtube/
_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 750 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 563
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.09.2023 23:48:10 vasta tsitaadiga

Sarnane lugu ka + märgiga kus Gmail näeb + märgi taga olevat teksti, numbreid või märke ikka sama meiliaadressi osana. Nii võib lisada nimi@gmail.com aadressile näiteks nimi+tekst@gmail.com ja enamus süsteemid näevad neid kui kahte erinevat meiliaadressi.
_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RCC
HV Guru
RCC

liitunud: 03.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.11.2023 19:48:12 vasta tsitaadiga

tahaks nüüd logida teisest kohast sisse, ei saa, idiootne sajakordne autentimine ütleb; Google couldn't verify that this account belongs to you., kuidas sellest raisast vabaneda, või tuleb üldse gmailist loobuda? kas on mingit asjalikku maili mis ei tõmble?
_________________
Ära suurenda telia kasumit - lõpeta leping! 20/4 pole eriline max kiirus. 1992 kaaperdas telia neti
Kommentaarid: 185 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 1 :: 147
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.11.2023 22:52:17 vasta tsitaadiga

RCC, hot.ee. Maksad ja kasutad icon_lol.gif

Aga muidu saab ikka sisse kui telo käepärast, kama 2 mis masinast

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.11.2023 09:19:07 vasta tsitaadiga

Kõige parem feil on see, kui telo kaob ja tahad kuskil x kohas logida device managerisse, et asukohta vaadata või sisu kustutadaaga see nõuab kas telefonil OK vajutamist või SMS kaudu tuleva numbri sisestamist icon_lol.gif
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mnator
HV Guru

liitunud: 18.10.2007




sõnum 13.11.2023 09:23:40 vasta tsitaadiga

Sold OUT, sa pead endale kümne terasketiga telo keha külge kinnitama, et ta mingil moel ära kaduda ei saa icon_wink.gif ükskõik kus oled ja millega tegeled icon_wink.gif icon_wink.gif
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.11.2023 10:03:13 vasta tsitaadiga

Ära aja hullu juttu
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.11.2023 11:30:35 vasta tsitaadiga

Sold OUT kirjutas:
Kõige parem feil on see, kui telo kaob ja tahad kuskil x kohas logida device managerisse, et asukohta vaadata või sisu kustutadaaga see nõuab kas telefonil OK vajutamist või SMS kaudu tuleva numbri sisestamist icon_lol.gif

selle jaoks on backup olemas....sisse saab ikkagi lõpuks

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.11.2023 11:34:16 vasta tsitaadiga

Varuaadressi saad ka alati ju oma Google kontole lisada. Muidugi oma viga kui sinna midagi sellist paned millele ligipääsuks ka samu asju mida põhikontolgi vajad.
Keegi ei käsi kõiki mune ühes korvis hoida...

_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 169 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dogbert
HV Guru
Dogbert

liitunud: 03.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.11.2023 12:00:09 vasta tsitaadiga

Ma hiljaaegu hot.ee pealt ärakolimiseks uute kontode regamiseks kohti otsides leidsin, et igal pool nõutakse nüüd telefoninumbrit su käest juba konto registreerimisel. Ilma moblata inimest pole ette nähtud enam.

Outlook.com-is ikka saab ümber nurga ka teise meiliaadressiga, aga esialgu küsitakse telefoni ja alternatiivi olemasoleva e-posti näol kohe ei pakuta ka.

Yahoo'sse registreerimisel ei ole ka enam üldse mõtet, sest see on MS oma nüüd ja seostatakse kohe MS kontoga - tahad või ei taha, munad võivad ju erinevas korvis olla, aga korvid on sama onu käes. icon_lol.gif

_________________
Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus.


viimati muutis Dogbert 13.11.2023 12:04:04, muudetud 2 korda
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.11.2023 12:07:22 vasta tsitaadiga

Juba need postkasti, varupostkasti ja telefonile tulevad "Uhoh, did you just sign in from some strage device?!?" kirjad ja hoiatused on piisavalt nõmedad, kui kasutada brauserit nii, et küpsised sulgedes prügisse visatakse. Maha ka ei saa, rsk. Võiks ju olla valik, et ei vaja lapsehoidjat, suren nagu mees.

Andmekorje, mis muu. Guugli huvides on, et kasutad otsingut jms brauseris kontosse sisselogituna. Ma siiski mitte - gmail alati private aknas. Pole mul seda isiksustatud sitta vaja. Mitte, et muidugi IP jms baasil lisaks profileerida ei saaks...


viimati muutis rex 13.11.2023 12:07:56, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 249 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.11.2023 12:07:38 vasta tsitaadiga

RCC, miks sul oma meiliserverit pole?
_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 750 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 563
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
perenoel
Kreisi kasutaja
perenoel

liitunud: 04.05.2004




sõnum 13.11.2023 12:39:59 vasta tsitaadiga

RCC, Kui sul on mingisugune Apple'i toode kunagi ostetud, saad endale teha iCloudi meili. Töötab oluliselt paremini, muuhulgas ei kupata suurt hulka vajalikke meile spämmikataloogi. Saad veel mitmeid (ajutisi) aliasi teha, mida näiteks kasutada kusagil oste tehes. Ja kui sa mingeid backuppe või videosid oma iCloudi kontole ei laadi, siis peaks tasuta 5 GB pilveruum olema ka piisav.
_________________
The biggest delusion is that there are causes other than your own state of consciousness. - Neville Goddard
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
maty
Kreisi kasutaja

liitunud: 11.07.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.11.2023 12:44:14 vasta tsitaadiga

Betamax kirjutas:
RCC, miks sul oma meiliserverit pole?

Ükski ISP ei vea ju talle fiibrit koju tasuta... nii ei saa hostida meiliserverit kodus icon_lol.gif
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.11.2023 12:52:48 vasta tsitaadiga

Tänapäeval mobiilsed taskuserverid.
Kommentaarid: 249 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.11.2023 12:55:36 vasta tsitaadiga

maty kirjutas:
Betamax kirjutas:
RCC, miks sul oma meiliserverit pole?

Ükski ISP ei vea ju talle fiibrit koju tasuta... nii ei saa hostida meiliserverit kodus icon_lol.gif

Korra päevas võimaldad serverile interneti ja võtab kõik kirjad korraga vastu.

_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 750 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 563
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dirty Harry
HV Guru
Dirty Harry

liitunud: 05.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.11.2023 13:12:59 vasta tsitaadiga

bladerunner kirjutas:
Varuaadressi saad ka alati ju oma Google kontole lisada. Muidugi oma viga kui sinna midagi sellist paned millele ligipääsuks ka samu asju mida põhikontolgi vajad.
Keegi ei käsi kõiki mune ühes korvis hoida...
Mõte on õige.

Päriselus on aga võimalik imelihtsalt paras silmus kokku joonistada oma turvaliste lahendustega ning mingil hetkel on kõik ühes telefonis koos. Sest põhi- ja varuaadress on mõlemad MFA'ga, selleks on Google enda Authenticator näiteks, mis asub moblas. Mobla kukub merre ja enam ei tööta, võtad uue mobla ja kui on moblanumber pandud üheks MFA'ks, siis on hästi. Kui aga pole? Või kui kasutasid kõnekaarti ja läheb koos SIMiga, mis siis saab? Eraldi põnev lugu on siis, kui välisreisil telefon merre kukub.

Et selles mõttes on see tuervaline digimaailm pagana habras mõnes kohas.
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 147
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.11.2023 13:32:47 vasta tsitaadiga

Varukontoks kasutad midagi muud kui Google konto. Varem oleks selleks isegi eesti.ee kõlvanud, nüüd kasutad nt tööandja aadressi. Või MS kontot vms. Võimalusi ikka on.
Välisreisil ostad uue telefoni mis eSIM-i toetab ja ID kaarti abil vormistad omale uue.

Aga jah, natuke läbimõtemist vajab kogu see enda digitaalse identiteedi haldus ja kaitsmine.
Ega see mugavuse ja turvalisuse vahel tasakaalu leidmine ongi paras pähkel.

_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 169 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.11.2023 13:38:15 vasta tsitaadiga

Palun ärge soovitage sellist asja nagu tööandja aadressi kasutamine. See on firmades isiklikel eesmärkidel reeglina keelatud (sest turvarisk) ja lisaks on sinna ligipääs ka tööandjal, kui neil põhjus selleks antakse.
Mul eelmisel nädalal oli juhus, kus 3 aastat tagasi lahkunud töötaja võttis ühendust, et tal LinkedIni konto tehtud tööaadressiga ega saa nüüd sisse, sest kahetasandilist autentimist polnud aktiveeritud ja PIN tahetakse saata just sellele töö e-mailile. Aga seda kontot meil hingekirjas pole juba ammu icon_lol.gif

_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 750 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 563
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 13.11.2023 13:52:41 vasta tsitaadiga

Halb idee jah
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.11.2023 14:19:29 vasta tsitaadiga

Ei teagi, mis see hea lahendus oleks siis. Panna mingi suva aadress mida peaaegu kunagi ei kasuta on samuti risk, et kui ühel päeval vaja läheb, siis ei mäleta parooli või on selle kontoga mingi muu jama.
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 13.11.2023 14:30:50 vasta tsitaadiga

napoleon kirjutas:
Ei teagi, mis see hea lahendus oleks siis. Panna mingi suva aadress mida peaaegu kunagi ei kasuta on samuti risk, et kui ühel päeval vaja läheb, siis ei mäleta parooli või on selle kontoga mingi muu jama.

icon_lol.gif thumbs_up.gif
töökontod kipuvad koondamise korral minema sekundiga kinni.

taastekonto võib teha ka mingi mobiilse seadme icloud/gmail peale. Mugavuse huvides peab see konto nagunii olema.
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.11.2023 14:47:10 vasta tsitaadiga

Gmaili konto ongi tavaliselt ka nutiseadme konto, kui kasutusel androidikad. Seepärast pole pointi ülearu paranoiline ka olla oma moblanumbri sidumisega, kuna selle nad saavad üht- või teistpidi su digitoimikusse niikuinii.

Mul jäi hot-i konto gmaili backupiks. Nüüd hea rahulik, ei saa neid turvakarjatuse emaile enam topelt.
Kommentaarid: 249 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.11.2023 14:51:21 vasta tsitaadiga

Ei lähe see tööandja konto sekunditega kinni, ega koondamine siis üleöö ei tule. Aga hea mõte pole ikka tööandja kontot isiklike asjade jaoks kasutada, see on muidugi õige.
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.11.2023 14:55:02 vasta tsitaadiga

Varuaadressi eemaldamise hetkel ei pea sul sellele enam ligipääsu olema. Seega ka peale ootamatut koondamist saad selle kenasti ära vahetada.

tsitaat:
Recovery email
The address where Google can contact you if there’s unusual activity in your account or if you get locked out.
tsitaat:
Your recovery email is used to reach you in case we detect unusual activity in your account or you accidentally get locked out.
When you change your recovery email, you may be able to choose to get sign-in codes sent to your previous recovery email for one week.

Alternate emails
Other email addresses you can use to sign in to your account. They can also be used to reach you in case you get locked out.


Kõiki 3 aadressi ikka sama teenusepakkuja külge ei seo. Või kui seod siis noh, oled ise oma võimalikes hädades süüdi.

_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 169 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.11.2023 15:01:56 vasta tsitaadiga

bladerunner kirjutas:
Varuaadressi eemaldamise hetkel ei pea sul sellele enam ligipääsu olema. Seega ka peale ootamatut koondamist saad selle kenasti ära vahetada.


Jep. Aga siin on konks. Koondamise hetkel on sul ilmselt hulk muid muresid ja ei pruugi meelde tulla, et see varuaadress on vaja ära muuta.-
Ma näiteks pole siiani väga kindel, et mul kuskil pole eesti.ee aadress veel jäänud. Googles ei ole, aga kuskil mujal võib vabalt olla.
Siiani kirun selle eest riiki. No krt, eesti.ee puhul oli põhjendatud ootus, et seda aadressi ei võta minu käest keegi ära ja kui teenusepakkujaid vahetan, saab selle lihtsasti uuele aadressile suunata.
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.11.2023 15:08:43 vasta tsitaadiga

napoleon kirjutas:
Ei lähe see tööandja konto sekunditega kinni, ega koondamine siis üleöö ei tule. Aga hea mõte pole ikka tööandja kontot isiklike asjade jaoks kasutada, see on muidugi õige.

Läheb. Viimase aasta jooksul on korduvalt personaliosakonnast tulnud "ASAP sulgeda" nõudmiseid.
Lisaks ei luba GDPR lahkunud töötaja andmeid alles hoida. Ja siinkohal ei ole mõtet hakata rääkima turvariskidest tööandja jaoks, mis kaasnevad lahkunud töötaja konto lahtihoidmisega.

_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 750 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 563
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.11.2023 15:15:28 vasta tsitaadiga

Betamax kirjutas:
napoleon kirjutas:
Ei lähe see tööandja konto sekunditega kinni, ega koondamine siis üleöö ei tule. Aga hea mõte pole ikka tööandja kontot isiklike asjade jaoks kasutada, see on muidugi õige.

Läheb. Viimase aasta jooksul on korduvalt personaliosakonnast tulnud "ASAP sulgeda" nõudmiseid.
Lisaks ei luba GDPR lahkunud töötaja andmeid alles hoida. Ja siinkohal ei ole mõtet hakata rääkima turvariskidest tööandja jaoks, mis kaasnevad lahkunud töötaja konto lahtihoidmisega.


Seaduse järgi on ju 1 kuu etteteatamist. Kui sekunditega kinni läheb, siis pigem on see kinga saamine, mis on vormistatud koondamisena kuna muidu peaks töövaidluskomisjoni või kohtu ees hakkama lahkama detaile, millest võib-olla väga rääkida ei tahaks.
Kui enamvähemgi sõbralikult lahku minnakse, siis ikka sekunditega kontot kinni ei panda
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.11.2023 15:29:56 vasta tsitaadiga

napoleon kirjutas:
bladerunner kirjutas:
Varuaadressi eemaldamise hetkel ei pea sul sellele enam ligipääsu olema. Seega ka peale ootamatut koondamist saad selle kenasti ära vahetada.
Jep. Aga siin on konks. Koondamise hetkel on sul ilmselt hulk muid muresid ja ei pruugi meelde tulla, et see varuaadress on vaja ära muuta.-
See kui ise "udu" oled ja meeles ei pea kuhu mida toppinud oled on küll enda mure. Ega arvuti ei peagi suutma sind rumala pea eest 100% kaitsta.
Vajadusel tasub kasutada vanakooli pliiatsit ja märkmikku selleks.

_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 169 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.11.2023 15:35:10 vasta tsitaadiga

napoleon kirjutas:
Betamax kirjutas:
napoleon kirjutas:
Ei lähe see tööandja konto sekunditega kinni, ega koondamine siis üleöö ei tule. Aga hea mõte pole ikka tööandja kontot isiklike asjade jaoks kasutada, see on muidugi õige.

Läheb. Viimase aasta jooksul on korduvalt personaliosakonnast tulnud "ASAP sulgeda" nõudmiseid.
Lisaks ei luba GDPR lahkunud töötaja andmeid alles hoida. Ja siinkohal ei ole mõtet hakata rääkima turvariskidest tööandja jaoks, mis kaasnevad lahkunud töötaja konto lahtihoidmisega.


Seaduse järgi on ju 1 kuu etteteatamist. Kui sekunditega kinni läheb, siis pigem on see kinga saamine, mis on vormistatud koondamisena kuna muidu peaks töövaidluskomisjoni või kohtu ees hakkama lahkama detaile, millest võib-olla väga rääkida ei tahaks.
Kui enamvähemgi sõbralikult lahku minnakse, siis ikka sekunditega kontot kinni ei panda

Paari päeva jooksul pannakse "sõbralikult" lahkumise järel kinni.
Isiklik e-mailindus tuleb igal juhul eraldi hoida tööalasest.

_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 750 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 563
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
perenoel
Kreisi kasutaja
perenoel

liitunud: 04.05.2004




sõnum 13.11.2023 15:36:23 vasta tsitaadiga

napoleon kirjutas:
Betamax kirjutas:
napoleon kirjutas:
Ei lähe see tööandja konto sekunditega kinni, ega koondamine siis üleöö ei tule. Aga hea mõte pole ikka tööandja kontot isiklike asjade jaoks kasutada, see on muidugi õige.

Läheb. Viimase aasta jooksul on korduvalt personaliosakonnast tulnud "ASAP sulgeda" nõudmiseid.
Lisaks ei luba GDPR lahkunud töötaja andmeid alles hoida. Ja siinkohal ei ole mõtet hakata rääkima turvariskidest tööandja jaoks, mis kaasnevad lahkunud töötaja konto lahtihoidmisega.


Seaduse järgi on ju 1 kuu etteteatamist. Kui sekunditega kinni läheb, siis pigem on see kinga saamine, mis on vormistatud koondamisena kuna muidu peaks töövaidluskomisjoni või kohtu ees hakkama lahkama detaile, millest võib-olla väga rääkida ei tahaks.
Kui enamvähemgi sõbralikult lahku minnakse, siis ikka sekunditega kontot kinni ei panda


Ega see kui töötajat see nõutud kuu aega veel palgalehel hoitakse, tähenda veel seda, et peab talle võimaldama kõiksugu sigadusi korda saata. Kui ettevõte tunneb, et on turvalisusrisk, siis peabki tegema nii, et sellest momendist, kui ta saab teada, et teda enam ei vajata, ei pääse ta enam mitte millelegi ligi. USA-s on tundlikes kohtades tavaks, et isegi oma töökohalt isiklikke asju läheb vallandatud töötaja turvamehe saatel ära tooma ja muidugi ei tohi ta tööarvutit enam puudutadagi.

_________________
The biggest delusion is that there are causes other than your own state of consciousness. - Neville Goddard
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.11.2023 15:45:10 vasta tsitaadiga

Paraku on palju kohti, kus äramineku soovist teada andnud töötaja võib veel kuu aega "tööl olla" ja tasu saada, kuid ligipääsud võetakse kohe ära. Ei ole siin mingit jooksvat sitakeeramist ja kliendibaaside kopeerimist, kui pole ettenägelik olnud.

See ei ole muidugi ainus põhjus, miks era- ja tööasjad rangelt lahus hoida. Isegi kui iseenda tööandja oled.
Kommentaarid: 249 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.11.2023 15:54:13 vasta tsitaadiga

bladerunner kirjutas:
napoleon kirjutas:
bladerunner kirjutas:
Varuaadressi eemaldamise hetkel ei pea sul sellele enam ligipääsu olema. Seega ka peale ootamatut koondamist saad selle kenasti ära vahetada.
Jep. Aga siin on konks. Koondamise hetkel on sul ilmselt hulk muid muresid ja ei pruugi meelde tulla, et see varuaadress on vaja ära muuta.-
See kui ise "udu" oled ja meeles ei pea kuhu mida toppinud oled on küll enda mure. Ega arvuti ei peagi suutma sind rumala pea eest 100% kaitsta.
Vajadusel tasub kasutada vanakooli pliiatsit ja märkmikku selleks.


Noh, võib ikka juhtuda et miski asi karjub, et anna see varuaadress ja annad siis miskit, et vait jääks. Kuna seda varuaadressi eriti vaja pole, siis lehtedel kus harva käid võibki ununeda, et selle kunagi andsid. Märkmikust on abi siis, kui tuleb meelde sealt järele vaadata.
Muide võib juhtuda veel üks tobe lugu. Teed selle varuaadressi isikliku, aga kuna varuaadress nõuab ka varuaadressi, siis selleks et mitte nokk-kinni-saba-lahti olla, paned selle varuaadressiks jälle tööandja oma icon_biggrin.gif

rex kirjutas:
Paraku on palju kohti, kus äramineku soovist teada andnud töötaja võib veel kuu aega "tööl olla" ja tasu saada, kuid ligipääsud võetakse kohe ära. Ei ole siin mingit jooksvat sitakeeramist ja kliendibaaside kopeerimist, kui pole ettenägelik olnud.

See ei ole muidugi ainus põhjus, miks era- ja tööasjad rangelt lahus hoida. Isegi kui iseenda tööandja oled.


Mul pole nii juhtunud veel, et kui omal soovil lahkun, siis enne miskit kinni pannakse. Töövahendid jms. annad viimasel tööpäeval ilusti üle, kolleegidele teed ka pisut välja ja lähed sõbralikult lahku. Aga ma pole muidugi karjunud ja uksi paugutanud ka kui avalduse lauale panen, suhteid ei tasu rikkuda kuna ei või iial teada, mis asjaoludel tulevikus samade inimestega kokku võid puutuda.
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.11.2023 16:05:38 vasta tsitaadiga

Betamax kirjutas:
napoleon kirjutas:
Betamax kirjutas:
napoleon kirjutas:
Ei lähe see tööandja konto sekunditega kinni, ega koondamine siis üleöö ei tule. Aga hea mõte pole ikka tööandja kontot isiklike asjade jaoks kasutada, see on muidugi õige.

Läheb. Viimase aasta jooksul on korduvalt personaliosakonnast tulnud "ASAP sulgeda" nõudmiseid.
Lisaks ei luba GDPR lahkunud töötaja andmeid alles hoida. Ja siinkohal ei ole mõtet hakata rääkima turvariskidest tööandja jaoks, mis kaasnevad lahkunud töötaja konto lahtihoidmisega.


Seaduse järgi on ju 1 kuu etteteatamist. Kui sekunditega kinni läheb, siis pigem on see kinga saamine, mis on vormistatud koondamisena kuna muidu peaks töövaidluskomisjoni või kohtu ees hakkama lahkama detaile, millest võib-olla väga rääkida ei tahaks.
Kui enamvähemgi sõbralikult lahku minnakse, siis ikka sekunditega kontot kinni ei panda

Paari päeva jooksul pannakse "sõbralikult" lahkumise järel kinni.
Isiklik e-mailindus tuleb igal juhul eraldi hoida tööalasest.


Mul siiamaani vana töökoha meil olemas, 1.5a juba.


Elioni oma oli ka mingi 2a kunagi, kuigi tööd tegin 4 kuud icon_lol.gif

_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.11.2023 16:07:54 vasta tsitaadiga

napoleon, väga positiivne, et sa mõistlikult käitud ja suhteid mõistad hoida - ise olen sama suhtumisega.
Kahjuks pole seda mitte kõik töötajad ega ka tööandjad.

Tean juhust tuttaval, kus tööandja pool "ära pööras" ning kõik ligipääsud laksust suleti, isegi mobiilinumber. See on kindlasti erandlik juhtum, kuid näitab, et kahjuks nii võib minna.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.11.2023 16:13:44 vasta tsitaadiga

ot:
Sold OUT kirjutas:
Elioni oma oli ka mingi 2a kunagi, kuigi tööd tegin 4 kuud icon_lol.gif

Katseaja feilisid vä? icon_lol.gif

_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 750 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 563
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.11.2023 16:21:17 vasta tsitaadiga

Betamax kirjutas:
ot:
Sold OUT kirjutas:
Elioni oma oli ka mingi 2a kunagi, kuigi tööd tegin 4 kuud icon_lol.gif

Katseaja feilisid vä? icon_lol.gif


Tegin töö kiirelt ära

_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.11.2023 16:23:59 vasta tsitaadiga

napoleon kirjutas:
ja lähed sõbralikult lahku. Aga ma pole muidugi karjunud ja uksi paugutanud ka kui avalduse lauale panen, suhteid ei tasu rikkuda kuna ei või iial teada, mis asjaoludel tulevikus samade inimestega kokku võid puutuda.

Ei pruugi üldse kismaga minekut olla, lihtsalt korporatsioonipoliitika juhend näeb mõnel tundlike andmetega töökohal nii ette ja selle rakendamata jätja saaks ise kinga.
Kommentaarid: 249 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.11.2023 16:29:54 vasta tsitaadiga

rex kirjutas:
napoleon kirjutas:
ja lähed sõbralikult lahku. Aga ma pole muidugi karjunud ja uksi paugutanud ka kui avalduse lauale panen, suhteid ei tasu rikkuda kuna ei või iial teada, mis asjaoludel tulevikus samade inimestega kokku võid puutuda.

Ei pruugi üldse kismaga minekut olla, lihtsalt korporatsioonipoliitika juhend näeb mõnel tundlike andmetega töökohal nii ette ja selle rakendamata jätja saaks ise kinga.


Aga mis ma siis teeks seal peale avalduse lauale panemist? Kuu aega sügan mune ja istun (oma isikliku telefoniga) lõustaraamatus? icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.11.2023 16:32:17 vasta tsitaadiga

ot:
Kokkuleppel mingeid muid töid sama tasu eest (pädevuse piires) või istuks kodus ja imetleks kuldse käepigistuse saanud pihku.


viimati muutis rex 13.11.2023 16:34:01, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 249 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.11.2023 16:33:57 vasta tsitaadiga

napoleon kirjutas:
rex kirjutas:
napoleon kirjutas:
ja lähed sõbralikult lahku. Aga ma pole muidugi karjunud ja uksi paugutanud ka kui avalduse lauale panen, suhteid ei tasu rikkuda kuna ei või iial teada, mis asjaoludel tulevikus samade inimestega kokku võid puutuda.

Ei pruugi üldse kismaga minekut olla, lihtsalt korporatsioonipoliitika juhend näeb mõnel tundlike andmetega töökohal nii ette ja selle rakendamata jätja saaks ise kinga.


Aga mis ma siis teeks seal peale avalduse lauale panemist? Kuu aega sügan mune ja istun (oma isikliku telefoniga) lõustaraamatus? icon_biggrin.gif
mul tekkis täpselt sama küsimus 😄
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Üldfoorum »  Google Mail/GMail üldteema mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 42, 43, 44, 45  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.