|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
Sold OUT
no credit

liitunud: 30.07.2002
|
22.05.2023 14:17:35
|
|
|
Kas asi minus või ei tule gmaili enam spami eriti. Vanasti oli ikka spam folderis viimase 30p kohta 30-40 kirja, nüüd vaid 7, üks on HV PS, viis on Eva from Bolt ja siis üks päris spam mingilt härralt smiledirectclub nime alt
_________________ Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist. |
|
| Kommentaarid: 94 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dirty Harry
HV Guru

liitunud: 05.09.2002
|
22.05.2023 14:22:37
|
|
|
| Sold OUT kirjutas: |
| Kas asi minus või ei tule gmaili enam spami eriti. Vanasti oli ikka spam folderis viimase 30p kohta 30-40 kirja, nüüd vaid 7, üks on HV PS, viis on Eva from Bolt ja siis üks päris spam mingilt härralt smiledirectclub nime alt |
Ole hea ja anna oma mailiaadress, vaatame selle asja üle.
|
|
| Kommentaarid: 186 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
147 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006
|
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rex
HV Guru

liitunud: 09.01.2002
|
03.06.2023 08:49:28
|
|
|
| Keegi uskus, et mingi sinine plärakas kuidagi kellegi identiteeti tõendab?
|
|
| Kommentaarid: 249 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Renka
HV Guru

liitunud: 01.04.2002
|
03.06.2023 12:10:54
|
|
|
Ära levita valeinfot. Google tegeleb asjaga.
Aga no ega keegi siis ei muuda enam artikleid või pealkirju kui sisendinfo muutub ... see ei tooks ju klikke. Ja siis sinusugused levitavad seda valet veel edasi üle maailma inimestele kes ei loe pealkirjast kaugemale.
Kuigi vaadates selle artikli avaldamise kuuopäeva siis juba enne seda oli info olemas, et Google tegeleb asjaga ... sopaajakirjandus
_________________ There is no place like 127.0.0.1 |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
61 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006
|
03.06.2023 16:14:55
|
|
|
Renka,
Nüüd tegeleb asjaga jah. Peale seda kui neid sotsiaalmeedias kiruti ja naeruvääristati. Kui see insener poleks asja suure kella külge pannud, siis arvad, et Google oleks nii kiiresti liigutanud?
|
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Renka
HV Guru

liitunud: 01.04.2002
|
03.06.2023 16:24:44
|
|
|
Tomorrow, selle arrtikli kirjutamise ajal juba Google tegeles. Rääkimata sellest hetkest kui sa selle siia postitasid.
_________________ There is no place like 127.0.0.1 |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
61 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006
|
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Renka
HV Guru

liitunud: 01.04.2002
|
03.06.2023 16:37:41
|
|
|
| Tomorrow kirjutas: |
Renka, Kaebled, et uudised ei levi piisavalt kiiresti. Mina kaeblen selle üle, et inimesed peavad sotsiaalmeedias firmasid naeruvääristama, et midagi liikuma hakkaks.
Üks räägib aiast. Teine aiaaugust. |
Aga seda sa ju ei kirjutanud oma algses postituses. Kirjutasid hoopis, et Google ei fixi seda.
See kui sa nüüd hiljem midagi muud mõtled on vähe teine asi
_________________ There is no place like 127.0.0.1 |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
61 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
|
| Kommentaarid: 750 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
563 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006
|
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
RCC
HV Guru

liitunud: 03.12.2003
|
12.11.2023 19:48:12
|
|
|
tahaks nüüd logida teisest kohast sisse, ei saa, idiootne sajakordne autentimine ütleb; Google couldn't verify that this account belongs to you., kuidas sellest raisast vabaneda, või tuleb üldse gmailist loobuda? kas on mingit asjalikku maili mis ei tõmble?
_________________ Ära suurenda telia kasumit - lõpeta leping! 20/4 pole eriline max kiirus. 1992 kaaperdas telia neti |
|
| Kommentaarid: 185 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
9 :: |
1 :: |
147 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
12.11.2023 22:52:17
|
|
|
RCC, hot.ee. Maksad ja kasutad
Aga muidu saab ikka sisse kui telo käepärast, kama 2 mis masinast
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sold OUT
no credit

liitunud: 30.07.2002
|
13.11.2023 09:19:07
|
|
|
Kõige parem feil on see, kui telo kaob ja tahad kuskil x kohas logida device managerisse, et asukohta vaadata või sisu kustutadaaga see nõuab kas telefonil OK vajutamist või SMS kaudu tuleva numbri sisestamist
_________________ Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist. |
|
| Kommentaarid: 94 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mnator
HV Guru
liitunud: 18.10.2007
|
13.11.2023 09:23:40
|
|
|
Sold OUT, sa pead endale kümne terasketiga telo keha külge kinnitama, et ta mingil moel ära kaduda ei saa ükskõik kus oled ja millega tegeled
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sold OUT
no credit

liitunud: 30.07.2002
|
13.11.2023 10:03:13
|
|
|
Ära aja hullu juttu
_________________ Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist. |
|
| Kommentaarid: 94 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
13.11.2023 11:30:35
|
|
|
| Sold OUT kirjutas: |
Kõige parem feil on see, kui telo kaob ja tahad kuskil x kohas logida device managerisse, et asukohta vaadata või sisu kustutadaaga see nõuab kas telefonil OK vajutamist või SMS kaudu tuleva numbri sisestamist  |
selle jaoks on backup olemas....sisse saab ikkagi lõpuks
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bladerunner
HV Guru
liitunud: 17.01.2002
|
13.11.2023 11:34:16
|
|
|
Varuaadressi saad ka alati ju oma Google kontole lisada. Muidugi oma viga kui sinna midagi sellist paned millele ligipääsuks ka samu asju mida põhikontolgi vajad.
Keegi ei käsi kõiki mune ühes korvis hoida...
_________________ Experience is what you get when you don't get what you want. |
|
| Kommentaarid: 169 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
158 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dogbert
HV Guru

liitunud: 03.05.2004
|
13.11.2023 12:00:09
|
|
|
Ma hiljaaegu hot.ee pealt ärakolimiseks uute kontode regamiseks kohti otsides leidsin, et igal pool nõutakse nüüd telefoninumbrit su käest juba konto registreerimisel. Ilma moblata inimest pole ette nähtud enam.
Outlook.com-is ikka saab ümber nurga ka teise meiliaadressiga, aga esialgu küsitakse telefoni ja alternatiivi olemasoleva e-posti näol kohe ei pakuta ka.
Yahoo'sse registreerimisel ei ole ka enam üldse mõtet, sest see on MS oma nüüd ja seostatakse kohe MS kontoga - tahad või ei taha, munad võivad ju erinevas korvis olla, aga korvid on sama onu käes.
_________________ Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus.
viimati muutis Dogbert 13.11.2023 12:04:04, muudetud 2 korda |
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rex
HV Guru

liitunud: 09.01.2002
|
13.11.2023 12:07:22
|
|
|
Juba need postkasti, varupostkasti ja telefonile tulevad "Uhoh, did you just sign in from some strage device?!?" kirjad ja hoiatused on piisavalt nõmedad, kui kasutada brauserit nii, et küpsised sulgedes prügisse visatakse. Maha ka ei saa, rsk. Võiks ju olla valik, et ei vaja lapsehoidjat, suren nagu mees.
Andmekorje, mis muu. Guugli huvides on, et kasutad otsingut jms brauseris kontosse sisselogituna. Ma siiski mitte - gmail alati private aknas. Pole mul seda isiksustatud sitta vaja. Mitte, et muidugi IP jms baasil lisaks profileerida ei saaks...
viimati muutis rex 13.11.2023 12:07:56, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 249 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
|
| Kommentaarid: 750 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
563 |
|
| tagasi üles |
|
 |
perenoel
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.05.2004
|
13.11.2023 12:39:59
|
|
|
RCC, Kui sul on mingisugune Apple'i toode kunagi ostetud, saad endale teha iCloudi meili. Töötab oluliselt paremini, muuhulgas ei kupata suurt hulka vajalikke meile spämmikataloogi. Saad veel mitmeid (ajutisi) aliasi teha, mida näiteks kasutada kusagil oste tehes. Ja kui sa mingeid backuppe või videosid oma iCloudi kontole ei laadi, siis peaks tasuta 5 GB pilveruum olema ka piisav.
_________________ The biggest delusion is that there are causes other than your own state of consciousness. - Neville Goddard |
|
| tagasi üles |
|
 |
maty
Kreisi kasutaja
liitunud: 11.07.2009
|
13.11.2023 12:44:14
|
|
|
| Betamax kirjutas: |
| RCC, miks sul oma meiliserverit pole? |
Ükski ISP ei vea ju talle fiibrit koju tasuta... nii ei saa hostida meiliserverit kodus
|
|
| Kommentaarid: 81 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
69 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rex
HV Guru

liitunud: 09.01.2002
|
13.11.2023 12:52:48
|
|
|
| Tänapäeval mobiilsed taskuserverid.
|
|
| Kommentaarid: 249 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
|
| Kommentaarid: 750 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
563 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dirty Harry
HV Guru

liitunud: 05.09.2002
|
13.11.2023 13:12:59
|
|
|
| bladerunner kirjutas: |
Varuaadressi saad ka alati ju oma Google kontole lisada. Muidugi oma viga kui sinna midagi sellist paned millele ligipääsuks ka samu asju mida põhikontolgi vajad.
Keegi ei käsi kõiki mune ühes korvis hoida... |
Mõte on õige.
Päriselus on aga võimalik imelihtsalt paras silmus kokku joonistada oma turvaliste lahendustega ning mingil hetkel on kõik ühes telefonis koos. Sest põhi- ja varuaadress on mõlemad MFA'ga, selleks on Google enda Authenticator näiteks, mis asub moblas. Mobla kukub merre ja enam ei tööta, võtad uue mobla ja kui on moblanumber pandud üheks MFA'ks, siis on hästi. Kui aga pole? Või kui kasutasid kõnekaarti ja läheb koos SIMiga, mis siis saab? Eraldi põnev lugu on siis, kui välisreisil telefon merre kukub.
Et selles mõttes on see tuervaline digimaailm pagana habras mõnes kohas.
|
|
| Kommentaarid: 186 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
147 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bladerunner
HV Guru
liitunud: 17.01.2002
|
13.11.2023 13:32:47
|
|
|
Varukontoks kasutad midagi muud kui Google konto. Varem oleks selleks isegi eesti.ee kõlvanud, nüüd kasutad nt tööandja aadressi. Või MS kontot vms. Võimalusi ikka on.
Välisreisil ostad uue telefoni mis eSIM-i toetab ja ID kaarti abil vormistad omale uue.
Aga jah, natuke läbimõtemist vajab kogu see enda digitaalse identiteedi haldus ja kaitsmine.
Ega see mugavuse ja turvalisuse vahel tasakaalu leidmine ongi paras pähkel.
_________________ Experience is what you get when you don't get what you want. |
|
| Kommentaarid: 169 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
158 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
13.11.2023 13:38:15
|
|
|
Palun ärge soovitage sellist asja nagu tööandja aadressi kasutamine. See on firmades isiklikel eesmärkidel reeglina keelatud (sest turvarisk) ja lisaks on sinna ligipääs ka tööandjal, kui neil põhjus selleks antakse.
Mul eelmisel nädalal oli juhus, kus 3 aastat tagasi lahkunud töötaja võttis ühendust, et tal LinkedIni konto tehtud tööaadressiga ega saa nüüd sisse, sest kahetasandilist autentimist polnud aktiveeritud ja PIN tahetakse saata just sellele töö e-mailile. Aga seda kontot meil hingekirjas pole juba ammu
_________________ M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W |
|
| Kommentaarid: 750 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
563 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Magic
HV Guru

liitunud: 28.12.2001
|
13.11.2023 13:52:41
|
|
|
| Halb idee jah
|
|
| Kommentaarid: 235 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
201 |
|
| tagasi üles |
|
 |
napoleon
Unknown virus

liitunud: 08.12.2008
|
13.11.2023 14:19:29
|
|
|
| Ei teagi, mis see hea lahendus oleks siis. Panna mingi suva aadress mida peaaegu kunagi ei kasuta on samuti risk, et kui ühel päeval vaja läheb, siis ei mäleta parooli või on selle kontoga mingi muu jama.
|
|
| Kommentaarid: 78 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Magic
HV Guru

liitunud: 28.12.2001
|
13.11.2023 14:30:50
|
|
|
| napoleon kirjutas: |
| Ei teagi, mis see hea lahendus oleks siis. Panna mingi suva aadress mida peaaegu kunagi ei kasuta on samuti risk, et kui ühel päeval vaja läheb, siis ei mäleta parooli või on selle kontoga mingi muu jama. |
töökontod kipuvad koondamise korral minema sekundiga kinni.
taastekonto võib teha ka mingi mobiilse seadme icloud/gmail peale. Mugavuse huvides peab see konto nagunii olema.
|
|
| Kommentaarid: 235 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
201 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rex
HV Guru

liitunud: 09.01.2002
|
13.11.2023 14:47:10
|
|
|
Gmaili konto ongi tavaliselt ka nutiseadme konto, kui kasutusel androidikad. Seepärast pole pointi ülearu paranoiline ka olla oma moblanumbri sidumisega, kuna selle nad saavad üht- või teistpidi su digitoimikusse niikuinii.
Mul jäi hot-i konto gmaili backupiks. Nüüd hea rahulik, ei saa neid turvakarjatuse emaile enam topelt.
|
|
| Kommentaarid: 249 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
napoleon
Unknown virus

liitunud: 08.12.2008
|
13.11.2023 14:51:21
|
|
|
| Ei lähe see tööandja konto sekunditega kinni, ega koondamine siis üleöö ei tule. Aga hea mõte pole ikka tööandja kontot isiklike asjade jaoks kasutada, see on muidugi õige.
|
|
| Kommentaarid: 78 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bladerunner
HV Guru
liitunud: 17.01.2002
|
13.11.2023 14:55:02
|
|
|
Varuaadressi eemaldamise hetkel ei pea sul sellele enam ligipääsu olema. Seega ka peale ootamatut koondamist saad selle kenasti ära vahetada.
| tsitaat: |
Recovery email
The address where Google can contact you if there’s unusual activity in your account or if you get locked out.
| tsitaat: |
Your recovery email is used to reach you in case we detect unusual activity in your account or you accidentally get locked out.
When you change your recovery email, you may be able to choose to get sign-in codes sent to your previous recovery email for one week. |
Alternate emails
Other email addresses you can use to sign in to your account. They can also be used to reach you in case you get locked out. |
Kõiki 3 aadressi ikka sama teenusepakkuja külge ei seo. Või kui seod siis noh, oled ise oma võimalikes hädades süüdi.
_________________ Experience is what you get when you don't get what you want. |
|
| Kommentaarid: 169 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
158 |
|
| tagasi üles |
|
 |
napoleon
Unknown virus

liitunud: 08.12.2008
|
13.11.2023 15:01:56
|
|
|
| bladerunner kirjutas: |
Varuaadressi eemaldamise hetkel ei pea sul sellele enam ligipääsu olema. Seega ka peale ootamatut koondamist saad selle kenasti ära vahetada.
|
Jep. Aga siin on konks. Koondamise hetkel on sul ilmselt hulk muid muresid ja ei pruugi meelde tulla, et see varuaadress on vaja ära muuta.-
Ma näiteks pole siiani väga kindel, et mul kuskil pole eesti.ee aadress veel jäänud. Googles ei ole, aga kuskil mujal võib vabalt olla.
Siiani kirun selle eest riiki. No krt, eesti.ee puhul oli põhjendatud ootus, et seda aadressi ei võta minu käest keegi ära ja kui teenusepakkujaid vahetan, saab selle lihtsasti uuele aadressile suunata.
|
|
| Kommentaarid: 78 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
13.11.2023 15:08:43
|
|
|
| napoleon kirjutas: |
| Ei lähe see tööandja konto sekunditega kinni, ega koondamine siis üleöö ei tule. Aga hea mõte pole ikka tööandja kontot isiklike asjade jaoks kasutada, see on muidugi õige. |
Läheb. Viimase aasta jooksul on korduvalt personaliosakonnast tulnud "ASAP sulgeda" nõudmiseid.
Lisaks ei luba GDPR lahkunud töötaja andmeid alles hoida. Ja siinkohal ei ole mõtet hakata rääkima turvariskidest tööandja jaoks, mis kaasnevad lahkunud töötaja konto lahtihoidmisega.
_________________ M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W |
|
| Kommentaarid: 750 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
563 |
|
| tagasi üles |
|
 |
napoleon
Unknown virus

liitunud: 08.12.2008
|
13.11.2023 15:15:28
|
|
|
| Betamax kirjutas: |
| napoleon kirjutas: |
| Ei lähe see tööandja konto sekunditega kinni, ega koondamine siis üleöö ei tule. Aga hea mõte pole ikka tööandja kontot isiklike asjade jaoks kasutada, see on muidugi õige. |
Läheb. Viimase aasta jooksul on korduvalt personaliosakonnast tulnud "ASAP sulgeda" nõudmiseid.
Lisaks ei luba GDPR lahkunud töötaja andmeid alles hoida. Ja siinkohal ei ole mõtet hakata rääkima turvariskidest tööandja jaoks, mis kaasnevad lahkunud töötaja konto lahtihoidmisega. |
Seaduse järgi on ju 1 kuu etteteatamist. Kui sekunditega kinni läheb, siis pigem on see kinga saamine, mis on vormistatud koondamisena kuna muidu peaks töövaidluskomisjoni või kohtu ees hakkama lahkama detaile, millest võib-olla väga rääkida ei tahaks.
Kui enamvähemgi sõbralikult lahku minnakse, siis ikka sekunditega kontot kinni ei panda
|
|
| Kommentaarid: 78 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bladerunner
HV Guru
liitunud: 17.01.2002
|
13.11.2023 15:29:56
|
|
|
| napoleon kirjutas: |
| bladerunner kirjutas: |
Varuaadressi eemaldamise hetkel ei pea sul sellele enam ligipääsu olema. Seega ka peale ootamatut koondamist saad selle kenasti ära vahetada.
|
Jep. Aga siin on konks. Koondamise hetkel on sul ilmselt hulk muid muresid ja ei pruugi meelde tulla, et see varuaadress on vaja ära muuta.- |
See kui ise "udu" oled ja meeles ei pea kuhu mida toppinud oled on küll enda mure. Ega arvuti ei peagi suutma sind rumala pea eest 100% kaitsta.
Vajadusel tasub kasutada vanakooli pliiatsit ja märkmikku selleks.
_________________ Experience is what you get when you don't get what you want. |
|
| Kommentaarid: 169 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
158 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
13.11.2023 15:35:10
|
|
|
| napoleon kirjutas: |
| Betamax kirjutas: |
| napoleon kirjutas: |
| Ei lähe see tööandja konto sekunditega kinni, ega koondamine siis üleöö ei tule. Aga hea mõte pole ikka tööandja kontot isiklike asjade jaoks kasutada, see on muidugi õige. |
Läheb. Viimase aasta jooksul on korduvalt personaliosakonnast tulnud "ASAP sulgeda" nõudmiseid.
Lisaks ei luba GDPR lahkunud töötaja andmeid alles hoida. Ja siinkohal ei ole mõtet hakata rääkima turvariskidest tööandja jaoks, mis kaasnevad lahkunud töötaja konto lahtihoidmisega. |
Seaduse järgi on ju 1 kuu etteteatamist. Kui sekunditega kinni läheb, siis pigem on see kinga saamine, mis on vormistatud koondamisena kuna muidu peaks töövaidluskomisjoni või kohtu ees hakkama lahkama detaile, millest võib-olla väga rääkida ei tahaks.
Kui enamvähemgi sõbralikult lahku minnakse, siis ikka sekunditega kontot kinni ei panda |
Paari päeva jooksul pannakse "sõbralikult" lahkumise järel kinni.
Isiklik e-mailindus tuleb igal juhul eraldi hoida tööalasest.
_________________ M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W |
|
| Kommentaarid: 750 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
563 |
|
| tagasi üles |
|
 |
perenoel
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.05.2004
|
13.11.2023 15:36:23
|
|
|
| napoleon kirjutas: |
| Betamax kirjutas: |
| napoleon kirjutas: |
| Ei lähe see tööandja konto sekunditega kinni, ega koondamine siis üleöö ei tule. Aga hea mõte pole ikka tööandja kontot isiklike asjade jaoks kasutada, see on muidugi õige. |
Läheb. Viimase aasta jooksul on korduvalt personaliosakonnast tulnud "ASAP sulgeda" nõudmiseid.
Lisaks ei luba GDPR lahkunud töötaja andmeid alles hoida. Ja siinkohal ei ole mõtet hakata rääkima turvariskidest tööandja jaoks, mis kaasnevad lahkunud töötaja konto lahtihoidmisega. |
Seaduse järgi on ju 1 kuu etteteatamist. Kui sekunditega kinni läheb, siis pigem on see kinga saamine, mis on vormistatud koondamisena kuna muidu peaks töövaidluskomisjoni või kohtu ees hakkama lahkama detaile, millest võib-olla väga rääkida ei tahaks.
Kui enamvähemgi sõbralikult lahku minnakse, siis ikka sekunditega kontot kinni ei panda |
Ega see kui töötajat see nõutud kuu aega veel palgalehel hoitakse, tähenda veel seda, et peab talle võimaldama kõiksugu sigadusi korda saata. Kui ettevõte tunneb, et on turvalisusrisk, siis peabki tegema nii, et sellest momendist, kui ta saab teada, et teda enam ei vajata, ei pääse ta enam mitte millelegi ligi. USA-s on tundlikes kohtades tavaks, et isegi oma töökohalt isiklikke asju läheb vallandatud töötaja turvamehe saatel ära tooma ja muidugi ei tohi ta tööarvutit enam puudutadagi.
_________________ The biggest delusion is that there are causes other than your own state of consciousness. - Neville Goddard |
|
| tagasi üles |
|
 |
rex
HV Guru

liitunud: 09.01.2002
|
13.11.2023 15:45:10
|
|
|
Paraku on palju kohti, kus äramineku soovist teada andnud töötaja võib veel kuu aega "tööl olla" ja tasu saada, kuid ligipääsud võetakse kohe ära. Ei ole siin mingit jooksvat sitakeeramist ja kliendibaaside kopeerimist, kui pole ettenägelik olnud.
See ei ole muidugi ainus põhjus, miks era- ja tööasjad rangelt lahus hoida. Isegi kui iseenda tööandja oled.
|
|
| Kommentaarid: 249 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
napoleon
Unknown virus

liitunud: 08.12.2008
|
13.11.2023 15:54:13
|
|
|
| bladerunner kirjutas: |
| napoleon kirjutas: |
| bladerunner kirjutas: |
Varuaadressi eemaldamise hetkel ei pea sul sellele enam ligipääsu olema. Seega ka peale ootamatut koondamist saad selle kenasti ära vahetada.
|
Jep. Aga siin on konks. Koondamise hetkel on sul ilmselt hulk muid muresid ja ei pruugi meelde tulla, et see varuaadress on vaja ära muuta.- |
See kui ise "udu" oled ja meeles ei pea kuhu mida toppinud oled on küll enda mure. Ega arvuti ei peagi suutma sind rumala pea eest 100% kaitsta.
Vajadusel tasub kasutada vanakooli pliiatsit ja märkmikku selleks. |
Noh, võib ikka juhtuda et miski asi karjub, et anna see varuaadress ja annad siis miskit, et vait jääks. Kuna seda varuaadressi eriti vaja pole, siis lehtedel kus harva käid võibki ununeda, et selle kunagi andsid. Märkmikust on abi siis, kui tuleb meelde sealt järele vaadata.
Muide võib juhtuda veel üks tobe lugu. Teed selle varuaadressi isikliku, aga kuna varuaadress nõuab ka varuaadressi, siis selleks et mitte nokk-kinni-saba-lahti olla, paned selle varuaadressiks jälle tööandja oma
| rex kirjutas: |
Paraku on palju kohti, kus äramineku soovist teada andnud töötaja võib veel kuu aega "tööl olla" ja tasu saada, kuid ligipääsud võetakse kohe ära. Ei ole siin mingit jooksvat sitakeeramist ja kliendibaaside kopeerimist, kui pole ettenägelik olnud.
See ei ole muidugi ainus põhjus, miks era- ja tööasjad rangelt lahus hoida. Isegi kui iseenda tööandja oled. |
Mul pole nii juhtunud veel, et kui omal soovil lahkun, siis enne miskit kinni pannakse. Töövahendid jms. annad viimasel tööpäeval ilusti üle, kolleegidele teed ka pisut välja ja lähed sõbralikult lahku. Aga ma pole muidugi karjunud ja uksi paugutanud ka kui avalduse lauale panen, suhteid ei tasu rikkuda kuna ei või iial teada, mis asjaoludel tulevikus samade inimestega kokku võid puutuda.
|
|
| Kommentaarid: 78 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sold OUT
no credit

liitunud: 30.07.2002
|
13.11.2023 16:05:38
|
|
|
| Betamax kirjutas: |
| napoleon kirjutas: |
| Betamax kirjutas: |
| napoleon kirjutas: |
| Ei lähe see tööandja konto sekunditega kinni, ega koondamine siis üleöö ei tule. Aga hea mõte pole ikka tööandja kontot isiklike asjade jaoks kasutada, see on muidugi õige. |
Läheb. Viimase aasta jooksul on korduvalt personaliosakonnast tulnud "ASAP sulgeda" nõudmiseid.
Lisaks ei luba GDPR lahkunud töötaja andmeid alles hoida. Ja siinkohal ei ole mõtet hakata rääkima turvariskidest tööandja jaoks, mis kaasnevad lahkunud töötaja konto lahtihoidmisega. |
Seaduse järgi on ju 1 kuu etteteatamist. Kui sekunditega kinni läheb, siis pigem on see kinga saamine, mis on vormistatud koondamisena kuna muidu peaks töövaidluskomisjoni või kohtu ees hakkama lahkama detaile, millest võib-olla väga rääkida ei tahaks.
Kui enamvähemgi sõbralikult lahku minnakse, siis ikka sekunditega kontot kinni ei panda |
Paari päeva jooksul pannakse "sõbralikult" lahkumise järel kinni.
Isiklik e-mailindus tuleb igal juhul eraldi hoida tööalasest. |
Mul siiamaani vana töökoha meil olemas, 1.5a juba.
Elioni oma oli ka mingi 2a kunagi, kuigi tööd tegin 4 kuud
_________________ Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist. |
|
| Kommentaarid: 94 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Draqula
HV Guru
liitunud: 29.10.2004
|
13.11.2023 16:07:54
|
|
|
napoleon, väga positiivne, et sa mõistlikult käitud ja suhteid mõistad hoida - ise olen sama suhtumisega.
Kahjuks pole seda mitte kõik töötajad ega ka tööandjad.
Tean juhust tuttaval, kus tööandja pool "ära pööras" ning kõik ligipääsud laksust suleti, isegi mobiilinumber. See on kindlasti erandlik juhtum, kuid näitab, et kahjuks nii võib minna.
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
|
| Kommentaarid: 750 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
563 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sold OUT
no credit

liitunud: 30.07.2002
|
13.11.2023 16:21:17
|
|
|
| Betamax kirjutas: |
| ot: |
| Sold OUT kirjutas: |
Elioni oma oli ka mingi 2a kunagi, kuigi tööd tegin 4 kuud  |
Katseaja feilisid vä? |
|
Tegin töö kiirelt ära
_________________ Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist. |
|
| Kommentaarid: 94 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rex
HV Guru

liitunud: 09.01.2002
|
13.11.2023 16:23:59
|
|
|
| napoleon kirjutas: |
| ja lähed sõbralikult lahku. Aga ma pole muidugi karjunud ja uksi paugutanud ka kui avalduse lauale panen, suhteid ei tasu rikkuda kuna ei või iial teada, mis asjaoludel tulevikus samade inimestega kokku võid puutuda. |
Ei pruugi üldse kismaga minekut olla, lihtsalt korporatsioonipoliitika juhend näeb mõnel tundlike andmetega töökohal nii ette ja selle rakendamata jätja saaks ise kinga.
|
|
| Kommentaarid: 249 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
napoleon
Unknown virus

liitunud: 08.12.2008
|
13.11.2023 16:29:54
|
|
|
| rex kirjutas: |
| napoleon kirjutas: |
| ja lähed sõbralikult lahku. Aga ma pole muidugi karjunud ja uksi paugutanud ka kui avalduse lauale panen, suhteid ei tasu rikkuda kuna ei või iial teada, mis asjaoludel tulevikus samade inimestega kokku võid puutuda. |
Ei pruugi üldse kismaga minekut olla, lihtsalt korporatsioonipoliitika juhend näeb mõnel tundlike andmetega töökohal nii ette ja selle rakendamata jätja saaks ise kinga. |
Aga mis ma siis teeks seal peale avalduse lauale panemist? Kuu aega sügan mune ja istun (oma isikliku telefoniga) lõustaraamatus?
|
|
| Kommentaarid: 78 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rex
HV Guru

liitunud: 09.01.2002
|
13.11.2023 16:32:17
|
|
|
| ot: |
| Kokkuleppel mingeid muid töid sama tasu eest (pädevuse piires) või istuks kodus ja imetleks kuldse käepigistuse saanud pihku. |
viimati muutis rex 13.11.2023 16:34:01, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 249 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
salatoimik
HV Guru

liitunud: 08.08.2006
|
13.11.2023 16:33:57
|
|
|
| napoleon kirjutas: |
| rex kirjutas: |
| napoleon kirjutas: |
| ja lähed sõbralikult lahku. Aga ma pole muidugi karjunud ja uksi paugutanud ka kui avalduse lauale panen, suhteid ei tasu rikkuda kuna ei või iial teada, mis asjaoludel tulevikus samade inimestega kokku võid puutuda. |
Ei pruugi üldse kismaga minekut olla, lihtsalt korporatsioonipoliitika juhend näeb mõnel tundlike andmetega töökohal nii ette ja selle rakendamata jätja saaks ise kinga. |
Aga mis ma siis teeks seal peale avalduse lauale panemist? Kuu aega sügan mune ja istun (oma isikliku telefoniga) lõustaraamatus?  |
mul tekkis täpselt sama küsimus 😄
_________________ LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud |
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|