Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Liikluskultuuri(tuse) teema vol.4 märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 275, 276, 277 ... 492, 493, 494  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 06.11.2023 20:56:01 vasta tsitaadiga

elukaz kirjutas:
mikk36 kirjutas:
elukaz kirjutas:
Kunagi on tekkind jah, algul ei olnud kui foorid pandi.

Kellel seal üldse eesõigus on, jalakäijafoori pole aga sebra liiklusmärk on. Kõrvalteele keeramist pole kui foor töötab. Kes õige seadusepunkti välja otsib, ma ei leidnud icon_redface.gif
Mis olukorras?


Kui mõlemal on roheline ja teed lõikuvad. Ma olen teed andnud kas on sebra või pole. Et kas selle olemasolu üldse midagi muudab? Kui jalakäijafoori pole.
mida see jalakäija foor sinu jaoks rohkemat tähendab, kui sebra?
foori puhul peatud stoppjoone taga ja pöörangul annad teed jalakäijale

muus oasas on ristmikul ka vajalikud liikluskorraldusvahendid olemas ja kui pole, siis parema käe reegel


nii palju küll on, et jalakäija foor annab ka eesõiguse jalgratturil teed ületada ja ei ole vahet, kas fooris põleb jalakäija märk või jalakäija ja jalgratturi märk
pöörangul peab kõigile teed andma

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.11.2023 21:03:48 vasta tsitaadiga

Kusjuures ma ei imesta, et maanteel viimasel ajal niipalju seppasi alla jääb.
a) helkurit pole kellelgi
b) väga palju on neid kes lasevad maantel lähikatega ja ei vahetagi kaugtulede peale - mida kuradit sa näed sedasi sõites 90km/h? Mingi sepp sõitis must mööda ja jäi ees sõitma, tulede vahetust ei täheldanud, suht pime oli tal ees kõik. 2km kaugusel kurvist vastutulijad, mingit tulede vahetust ei toimunud ja kurvi tagant valgusvihku ei paistnud.

_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lotharius
rallisibul
Lotharius

liitunud: 06.11.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.11.2023 21:12:15 vasta tsitaadiga

salatoimik kirjutas:
Kusjuures ma ei imesta, et maanteel viimasel ajal niipalju seppasi alla jääb.
a) helkurit pole kellelgi
b) väga palju on neid kes lasevad maantel lähikatega ja ei vahetagi kaugtulede peale - mida kuradit sa näed sedasi sõites 90km/h? Mingi sepp sõitis must mööda ja jäi ees sõitma, tulede vahetust ei täheldanud, suht pime oli tal ees kõik. 2km kaugusel kurvist vastutulijad, mingit tulede vahetust ei toimunud ja kurvi tagant valgusvihku ei paistnud.


Käisin just koeraga jalutustiirul ning vahelduse mõttes sõitsin siis kodust ca 10km eemal asuvale metsarajale. Minnes ja tulles jäi sama asi silma - inimesed jalutavad tee ääres ja paljudel pole üldse mingit helkurit, paljudel on ainult mingi väike mumm kuskil käisel (jope logo tõenäoliselt) ja mõni ükskik on normaalselt "valgustatud" ehk siis kas ongi helkurid küljes ja ühel oli lausa helkurvest ja pealamp.

See tulede teema on taas asi, millele pean +1 panema. Kuniks naisel ei olnud kaugtulede automaatikaga pilli, siis pidin talle pimedas sõites tihti meelde tuletama, et ehk ta paneks ikka kaugtuled pealei. Tundub, et osadel ei ole seda liigutust lihtsalt käe sees. Ma pigem olen selline, et nii kui juba hämaraks hakkab minema, siis läheb asula välisel teel kaugtuli peale. Ei ole see xenon pirn nii kallis ka, et kangesti säästma peaks icon_smile.gif

_________________
Geek it til it MHz
Kommentaarid: 125 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 117
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.11.2023 21:17:02 vasta tsitaadiga

Kui neljani lugedes keegi vastu tuleb, ka ei viitsi plõksida. Pooltuled näitavad heaste isegi kui h4 pirniga on.
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ykshuntka
HV kasutaja
ykshuntka

liitunud: 15.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.11.2023 21:48:28 vasta tsitaadiga

Mingi silmapõletiku mauno sõitis mul taga ja vilgutas tulesid.
Meile sõitis vastu kaugtuledega tüüp ja seda pidas vajalikuks vilgutada läbi minu auto icon_lol.gif
Vastu tulev auto oli minust vähemalt 400m kaugusel ja tuled mind küll ei häirinud.
Ravige silmi/närve icon_cool.gif
Kommentaarid: 54 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.11.2023 21:50:01 vasta tsitaadiga

laurx, Kui sa pooltuledega näed, et sul 100m kaugusel teepeal põder seisab siis on sul tuled valesti reguleeritud. Kogu teema.

E: lihtsa näite juurde.

Näed hästi eksole?
Spoiler Spoiler Spoiler


Või näeb sedasi paremini?
Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud


viimati muutis salatoimik 06.11.2023 22:04:28, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.11.2023 21:52:59 vasta tsitaadiga

Mingid isehakanud tulede mendid on tekkinud jah. Viimasel korral maale sõites oli päris mitu veokajuhti, kes kusagil pool kilomeetrit kopikatega enne juba oma n+1 valgusallikaga diskot tegid.
Paar debiili leidus kah, kes möödasõitu tegema hakates mu taga vastassuunas täistuled peale tõmbasid. Thanks, tahtsingi su tulesid küljepeegli peegeldusest oma silma võrkkesta keevitada.

_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 06.11.2023 22:15:53 vasta tsitaadiga

https://www.postimees.ee/7892025/galerii-bolti-rendiautoga-avarii-teinud-juht-pogenes-sundmuskohalt
lol

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Janis
HV Guru

liitunud: 30.11.2005




sõnum 06.11.2023 22:31:44 vasta tsitaadiga

salatoimik kirjutas:
laurx, Kui sa pooltuledega näed, et sul 100m kaugusel teepeal põder seisab siis on sul tuled valesti reguleeritud. Kogu teema.

E: lihtsa näite juurde.

Näed hästi eksole?
Spoiler Spoiler Spoiler


Või näeb sedasi paremini?
Spoiler Spoiler Spoiler


Mul bmwl ka võiks vaid lähituledega sõita, näeb piisavalt hästi. ÜV punktis paika regullitud ja kedagi ei pimesta icon_rolleyes.gif
10+a uuemal Kial ei julgenud pimedas üldse täistulesid maha võtta, midagi ei näinud umbes.
Kommentaarid: 209 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 5 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lenc
HV vaatleja

liitunud: 11.11.2006



Online
sõnum 06.11.2023 22:41:54 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
https://www.postimees.ee/7892025/galerii-bolti-rendiautoga-avarii-teinud-juht-pogenes-sundmuskohalt
lol

Vaatad neid pilte ja mõtled, et see ei ole ju mingi õnnetus. Kellelegi käis see müür närvidele ja leidis keniaalse võimaluse selle mahavõtmiseks?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.11.2023 22:51:39 vasta tsitaadiga

Üv mees kiitis heaks. Plõksida pole vaja.
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.11.2023 23:04:27 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
https://www.postimees.ee/7892025/galerii-bolti-rendiautoga-avarii-teinud-juht-pogenes-sundmuskohalt
lol

Bolt ju teab, kes roolis oli (või noh, oleks pidanud olema). Kuidas see politsei nüüd jälle nii saamatu on?
tsitaat:
Politse palub neil, kel on õnnetuse või autot juhtinud inimese kohta lisainfot, anda sellest teada aadressil põhja.lmt@politsei.ee. Mõistagi oodatakse eriti kirju sellelt inimeselt, kes roolis oli.

_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kyrvas
HV vaatleja

liitunud: 25.05.2005




sõnum 06.11.2023 23:14:56 vasta tsitaadiga

Bolti klienditeenindus vastab heal juhul nädala pärast
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 06.11.2023 23:16:05 vasta tsitaadiga

Betamax kirjutas:
jeesus188 kirjutas:
https://www.postimees.ee/7892025/galerii-bolti-rendiautoga-avarii-teinud-juht-pogenes-sundmuskohalt
lol

Bolt ju teab, kes roolis oli (või noh, oleks pidanud olema). Kuidas see politsei nüüd jälle nii saamatu on?
tsitaat:
Politse palub neil, kel on õnnetuse või autot juhtinud inimese kohta lisainfot, anda sellest teada aadressil põhja.lmt@politsei.ee. Mõistagi oodatakse eriti kirju sellelt inimeselt, kes roolis oli.
identiteedivargus on päevakajaline teema
oli aasta 2 tagasi, kui kellegi tütar paugutas linnas 100km/h

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.11.2023 11:54:11 vasta tsitaadiga

laurx kirjutas:
https://www.postimees.ee/7891254/video-ja-fotod-tallinna-tartu-maanteel-toimus-raske-liiklusonnetus

https://tartu.postimees.ee/7891944/seltskonna-juurest-lahkunud-noor-mees-jooksis-otse-surma

_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lotharius
rallisibul
Lotharius

liitunud: 06.11.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.11.2023 12:14:41 vasta tsitaadiga

Betamax kirjutas:
https://tartu.postimees.ee/7891944/seltskonna-juurest-lahkunud-noor-mees-jooksis-otse-surma


Huvitav, kuidas sellisel juhul auto remondi kinni tagumine toimub, kui nt kaskot pole? Ebaõnn ja maksa ise või siis pead jalakäijalt/tema pereliikmetelt kohtu kaudu nõudma hakkama?

_________________
Geek it til it MHz
Kommentaarid: 125 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 117
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
renx09
HV Guru
renx09

liitunud: 28.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.11.2023 12:48:55 vasta tsitaadiga

mingid aastad tagasi jooksis sõbra autole Paldiski mnt-l samamoodi üks kodutu ette, ise maksis remondi
_________________
!!
Kommentaarid: 315 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 252
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
netcat
Kreisi kasutaja
netcat

liitunud: 13.01.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.11.2023 12:57:57 vasta tsitaadiga

Kodutu käest ei ole midagi saada aga ohvri lähedastelt on ju varemgi kahjusid nõutud.
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
CnZ
HV veteran

liitunud: 05.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.11.2023 13:05:03 vasta tsitaadiga

LKF ei maksa (ja hiljem nõuab "põhjustajalt" kätte)? Kui liikluskindlustuse paugu järel põhjustaja minema laseb, siis LKF algselt maksab
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
somnambuul
HV veteran

liitunud: 22.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.11.2023 13:39:41 vasta tsitaadiga

LKF ei maksa sõidukile tekitatud kahjusi kinni. Kümneid kordi räägitud.
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ajuNolk
HV veteran
ajuNolk

liitunud: 10.07.2003




sõnum 07.11.2023 14:33:36 vasta tsitaadiga

ajuNolk kirjutas:
Eile nägin pimedas mingi 3-4 ilma tagumiste tuledeta sõitjat, vaid pidurdades siis särasid pidurituled… kas tõesti uued autod on nii lollid või siis autojuhid on midagi näppinud?

Okei, vaatasin täpsemalt üle, millega tegu oli. "Uued autod" on suhteline, ehk polnudki enam nii uued...

2011a KIA SPORTAGE

2014a HONDA CR-V

2018a SUZUKI VITARA
Spoiler Spoiler Spoiler

2013a BMW 535D XDRIVE
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 125 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 121
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hkurujo88r
HV Guru

liitunud: 25.02.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.11.2023 14:42:06 vasta tsitaadiga

No ilmselgelt ise tuled maha keeratud.
Kommentaarid: 126 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pppd
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.06.2004




sõnum 07.11.2023 14:45:18 vasta tsitaadiga

pirn kulub ja uus maksab raha. Mitmendat korda tuletan meelde üht kauget sugulast, kes oma zigullil kunagi suunda üle kahe plõksu ei lasknud, sest relee pidi ära väsima.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sukelduja
HV Guru
sukelduja

liitunud: 14.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.11.2023 15:05:07 vasta tsitaadiga

hkurujo88r kirjutas:
No ilmselgelt ise tuled maha keeratud.

Mul näiteks on tuled kogu aeg "Auto" peale keeratud. Ei puudu kunagi. Aga kui auto hooldusesse viin, siis keeratakse iga kord suvalisse postitsiooni. Tule siis selle peale, et keegi käib näppimas. Ise ju ei näe neid tulesid.
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
renx09
HV Guru
renx09

liitunud: 28.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.11.2023 15:06:24 vasta tsitaadiga

sukelduja kirjutas:
hkurujo88r kirjutas:
No ilmselgelt ise tuled maha keeratud.

Mul näiteks on tuled kogu aeg "Auto" peale keeratud. Ei puudu kunagi. Aga kui auto hooldusesse viin, siis keeratakse iga kord suvalisse postitsiooni. Tule siis selle peale, et keegi käib näppimas. Ise ju ei näe neid tulesid.


näidikud on selle jaoks, sinna ka ei vaata?

_________________
!!
Kommentaarid: 315 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 252
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
maty
Kreisi kasutaja

liitunud: 11.07.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.11.2023 15:22:00 vasta tsitaadiga

Enda Audi näidikutes pole sellist tulukest btw
_________________
HV kasutajatele suunatud Discordi server
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
renx09
HV Guru
renx09

liitunud: 28.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.11.2023 15:24:28 vasta tsitaadiga

üldiselt on teada, et ülevaatusel kiputakse paigast keerama, vahest ka esinduses/remonditöökojas
autot kätte saades võiks olla meeles kontrollida lüliti asendit, sest noh, common sense...
autot süüdistada on pisut napakas

_________________
!!
Kommentaarid: 315 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 252
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pppd
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.06.2004




sõnum 07.11.2023 16:53:41 vasta tsitaadiga

Rekkajuhid, tramaeivõi... icon_sad.gif
tsitaat:
Esialgsetel andmetel liikus sõiduauto Volkswagen Touran mööda Hara teed, Pudisoo poolt Hara suunas, kui põrkas kokku vastu liikuva sõiduki Scania lahti olnud tõsteseadme tugijalaga.

https://www.err.ee/1609157668/kuusalu-traagilise-liiklusonnetuse-pohjustas-veoki-lahtine-tugijalg
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.11.2023 18:38:02 vasta tsitaadiga

Üks seljakotiga sitt lonkis pikal tänaval pärisuunas keset sõiduteed. Paremas servas mingi piix sesis pooltuledega vastassuunas, vastu tuli ka. piix longib ilma helkurita, kott peas. Tagumine sai sapsud, et miks ma seisma jään. piix kõrvale, kus jalakäija koht on, ei läinud, sain suunaga härrast mööda sõita.
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.11.2023 19:05:19 vasta tsitaadiga

pppd kirjutas:
Rekkajuhid, tramaeivõi... icon_sad.gif
tsitaat:
Esialgsetel andmetel liikus sõiduauto Volkswagen Touran mööda Hara teed, Pudisoo poolt Hara suunas, kui põrkas kokku vastu liikuva sõiduki Scania lahti olnud tõsteseadme tugijalaga.

https://www.err.ee/1609157668/kuusalu-traagilise-liiklusonnetuse-pohjustas-veoki-lahtine-tugijalg

Veok mitte rekka.. aga jah, väga sitt juhus igatahes, kuradi kurviline ja pime tee ka icon_sad.gif
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
elukaz
HV Guru
elukaz

liitunud: 06.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.11.2023 19:35:34 vasta tsitaadiga

Nagu see käpp mis külje pealt välja sõidab maha toetamiseks? See on hullem kui teele kerkiv betoonsein icon_confused.gif

Sõidan elvast tartu poole, raadio teavitab teatab et jõhvi-tartu-valga 178. kilomeetril on avarii.. No tra kuskohas? Raske on mingeid asulaid nimetada icon_evil.gif

_________________
Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale.
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Oisu.
HV kasutaja

liitunud: 02.03.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.11.2023 19:37:14 vasta tsitaadiga

pppd kirjutas:
Rekkajuhid, tramaeivõi... icon_sad.gif
tsitaat:
Esialgsetel andmetel liikus sõiduauto Volkswagen Touran mööda Hara teed, Pudisoo poolt Hara suunas, kui põrkas kokku vastu liikuva sõiduki Scania lahti olnud tõsteseadme tugijalaga.

https://www.err.ee/1609157668/kuusalu-traagilise-liiklusonnetuse-pohjustas-veoki-lahtine-tugijalg

Rekkajuht nii palju, et C-kategooria pidi taskus olema. Rekka ise nii vana, et vaevalt, et sellega mingeid ettevõtte asju aetakse icon_idea.gif
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
maty
Kreisi kasutaja

liitunud: 11.07.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.11.2023 19:43:41 vasta tsitaadiga

elukaz kirjutas:
Nagu see käpp mis külje pealt välja sõidab maha toetamiseks? See on hullem kui teele kerkiv betoonsein icon_confused.gif

Sõidan elvast tartu poole, raadio teavitab teatab et jõhvi-tartu-valga 178. kilomeetril on avarii.. No tra kuskohas? Raske on mingeid asulaid nimetada icon_evil.gif


Jah, seesama tugijalg.
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pppd
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.06.2004




sõnum 07.11.2023 19:55:00 vasta tsitaadiga

Oisu. kirjutas:
Rekkajuht nii palju, et ...

Winterwind kirjutas:
Veok mitte rekka..

Mu "tramaeivõi" oli adresseeritud tegelastele, kes selliste saradega avalikel teedel sõidavad ja aeg-ajalt ennast jumalaks peavad... icon_evil.gif

EDIT: aparaadi ülevaatuste ajalugu on ka paljuütlev, alles augustis on teelt maha korjatud ja erakorralisse kontrolli saadetud. Ja see pole mitte esimene kord. Postimehele mängib juht lolli, et "auto oli tehniliselt ikkagi korras"... Kurat küll, tehniliselt korras autol ei ole käpp sõidu ajal külje pealt väljas ja ei tapa kahte inimest icon_exclaim.gif
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Superman21
HV vaatleja

liitunud: 14.03.2021




sõnum 07.11.2023 19:55:20 vasta tsitaadiga

Loodetavasti saab karistatud, surma põhjustamine kriminaalsest hooletusest vms. Peeglist ei ole siis näha, kui sellisel kõrgusel see tugijalg laperdab?

viimati muutis Superman21 07.11.2023 19:55:42, muudetud 1 kord
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Etz
HV Guru
Etz

liitunud: 27.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.11.2023 19:55:27 vasta tsitaadiga

maty kirjutas:
elukaz kirjutas:
Nagu see käpp mis külje pealt välja sõidab maha toetamiseks? See on hullem kui teele kerkiv betoonsein icon_confused.gif

Sõidan elvast tartu poole, raadio teavitab teatab et jõhvi-tartu-valga 178. kilomeetril on avarii.. No tra kuskohas? Raske on mingeid asulaid nimetada icon_evil.gif


Jah, seesama tugijalg.


Seda sa pimedas ei näe kah, enne kui see sul tagaistmel on… icon_neutral.gif

_________________
...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen!
Kommentaarid: 236 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.11.2023 20:21:24 vasta tsitaadiga

https://tartu.postimees.ee/7892777/galerii-pime-ja-marg-ohtu-toi-kaasa-raske-liiklusonnetuse-kavilda-orus

Iga päev tundub jõhkraid lakse toimuma...

_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.11.2023 20:31:15 vasta tsitaadiga

tsitaat:
Avarii põhjused selgitab edasine uurimine.

Really, PPA? icon_eek.gif

_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Valvejoodik
HV veteran
Valvejoodik

liitunud: 27.12.2008




sõnum 07.11.2023 21:31:24 vasta tsitaadiga

Betamax kirjutas:
tsitaat:
Avarii põhjused selgitab edasine uurimine.

Really, PPA? icon_eek.gif

Patrull ei tee kohapeal otsuseid avarii algpõhjuste kohta.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
somnambuul
HV veteran

liitunud: 22.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.11.2023 21:41:19 vasta tsitaadiga

Samas pole seal ka midagi pool aastat uurida. Homme õhtuks süüdistus koos ja ülehomme kohtusse.
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 07.11.2023 23:23:48 vasta tsitaadiga

somnambuul kirjutas:
Samas pole seal ka midagi pool aastat uurida. Homme õhtuks süüdistus koos ja ülehomme kohtusse.
menetlusvead ja puhas poiss
_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.11.2023 07:42:13 vasta tsitaadiga

Lotharius kirjutas:
Betamax kirjutas:
https://tartu.postimees.ee/7891944/seltskonna-juurest-lahkunud-noor-mees-jooksis-otse-surma


Huvitav, kuidas sellisel juhul auto remondi kinni tagumine toimub, kui nt kaskot pole? Ebaõnn ja maksa ise või siis pead jalakäijalt/tema pereliikmetelt kohtu kaudu nõudma hakkama?


no see 200 kasko omavastutust jõuad ikka maksta ju

_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lotharius
rallisibul
Lotharius

liitunud: 06.11.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.11.2023 10:37:26 vasta tsitaadiga

Sold OUT kirjutas:
Lotharius kirjutas:
Betamax kirjutas:
https://tartu.postimees.ee/7891944/seltskonna-juurest-lahkunud-noor-mees-jooksis-otse-surma


Huvitav, kuidas sellisel juhul auto remondi kinni tagumine toimub, kui nt kaskot pole? Ebaõnn ja maksa ise või siis pead jalakäijalt/tema pereliikmetelt kohtu kaudu nõudma hakkama?


no see 200 kasko omavastutust jõuad ikka maksta ju


Ma nt enda turuväärtusele ~7k hinnatud BMW-le ei teinud enam kaskot sel sügisel, kuna odavaim pakkumine oli 900 eurot aastas ja 300 omavastutus ning võtsin hoopis Liiklus+. Samas see ei kata inimdebiilikute ette jooksmist ära vaid ainult loomade. 90%+ õnnetusi on mul odavam sellise kasko hinna juures ise lasta korda teha.

Teisel, uuel autol, on jah kasko peal ja vahet poleks.

_________________
Geek it til it MHz
Kommentaarid: 125 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 117
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sukelduja
HV Guru
sukelduja

liitunud: 14.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.11.2023 11:02:56 vasta tsitaadiga

Waze hakkab hoiatama ka ohtlike kohtade eest, kus on palju õnnetusi toimunud.
https://arstechnica.com/cars/2023/11/waze-will-now-warn-drivers-about-crash-dangers-using-historical-data/
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Jerry
4K külmavana
Jerry

liitunud: 01.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.11.2023 14:29:13 vasta tsitaadiga

Hiid, vastu tulles sinu soovile on sinu lemmikmagistraalilt 15km/h märgid maha võetud icon_biggrin.gif
nüüd jälle 30km/h

_________________
Kes meie maale tulnud on ja kellel siin ei meeldi –
me rajad lahkelt lahti on, las minna, kui ei meeldi /Hando Runnel
Ellu jääb see, kes oskab oma kätega midagi valmis teha
Kommentaarid: 135 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 109
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 08.11.2023 15:39:35 vasta tsitaadiga

icon_lol.gif
Riia tänava lubavad ainult ikka üherealiseks teha
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.11.2023 17:29:30 vasta tsitaadiga

Jerry icon_razz.gif thumbs_up.gif icon_cool.gif
Magic, thumbs_down.gif icon_mad.gif okse.gif

_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.11.2023 17:37:40 vasta tsitaadiga

Magic kirjutas:
icon_lol.gif
Riia tänava lubavad ainult ikka üherealiseks teha

Suht timm mu meelest. Eks need "ummikud" seal on aga reaalsuses kas on vaja mööda Riia tänavat tipptunnil annelinna sõita kui võiks selle asemel ringtee tänavat kasutada icon_rolleyes.gif

Väga okei kui ei peaks rattaga pidevalt ühele ja teisele poole tänavat laveerima vaid saaks lõunaka juurest sirgelt kesklinna lasta beer_yum.gif

_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.11.2023 17:40:45 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Väga okei kui ei peaks rattaga pidevalt ühele ja teisele poole tänavat laveerima vaid saaks lõunaka juurest sirgelt kesklinna lasta

Üksiku jalgratturi pärast, terve linna tuiksoon perse panna on ülim tase icon_lol.gif
Kõik ei alusta sõitu Lõunakast Annelinna, et võiks võtta marsruudiks üle vangla silla icon_idea.gif

_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.11.2023 17:44:16 vasta tsitaadiga

Hiid kirjutas:
tsitaat:

Väga okei kui ei peaks rattaga pidevalt ühele ja teisele poole tänavat laveerima vaid saaks lõunaka juurest sirgelt kesklinna lasta

Üksiku jalgratturi pärast, terve linna tuiksoon perse panna on ülim tase icon_lol.gif
Sul tundub suht tore statsistika olema... põhineb millel? Sõitsid 1 korra Riia tänaval ja nägid seal 1 ratturit?

Mis Marsuudil sa siis sõidad, et enam pärast sõita ei saa? Ise elab kuskil Ihastes üldse.
Samas ma elan reaalselt Riia tänava ääres ja peaks nagu üsna palju mind puudutama. Aga millegipärast ma olen pigem selle poolt kui vastu.

_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Liikluskultuuri(tuse) teema vol.4 mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 275, 276, 277 ... 492, 493, 494  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.