Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mac/Apple »  iPhone märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 411, 412, 413 ... 439, 440, 441  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.10.2023 10:33:39 vasta tsitaadiga

Sold OUT kirjutas:
Nii toree, mis äpid esimesena peale lased, kas tuleb ka kaitseklaas ja korpus?

Wazzaap
Preservatiive ei kasuta icon_idea.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aceman
HV vaatleja
aceman

liitunud: 14.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.10.2023 14:10:55 vasta tsitaadiga

Kui keegi on veel tüdinenud Telia või Euronicsi järel teadmatuses ootamisest siis Elisa suutis minust mittekliendile eile õhtul soetatud Iphone 15 pro tänaseks lõunaks kohale täitsa tarnida.
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.10.2023 17:43:42 vasta tsitaadiga

aceman, pro'd ju saada, max probleem
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Viktor
Kreisi kasutaja

liitunud: 26.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.10.2023 18:28:06 vasta tsitaadiga

tea. pro-sid ka kusagil ei saa ei klaar- ideal ei mobipunkt ei klick!- telia -st elisa jutturobot Annika nüüd tõesti ütles et homme saaks kätte. eelmine nädal veel ütteldi vestluses inimesega et nad hetkel ei tea ja ladu tühi eeltellimuste täitmine jne. Elisas pole vist tagasiostu muidu täitsa vaataks
Kommentaarid: 44 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 44
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.10.2023 20:07:25 vasta tsitaadiga

Nii jube häda selle saadavusega. Tõesti kohe praegu on vaja? Kuu aja pärast on neid igal pool lademes müügil.
_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.10.2023 21:01:07 vasta tsitaadiga

Betamax kirjutas:
Nii jube häda selle saadavusega. Tõesti kohe praegu on vaja? Kuu aja pärast on neid igal pool lademes müügil.
hmm, ma teeks oma teloga enda telost pilti....aga ei saa.
Aga jah, suht häda kui aus olla

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.10.2023 22:43:30 vasta tsitaadiga

Kas iphone pole leiutanud valjenevat äratuskella või ma ei leia seda?
On mingit alternatiivset äppi, mis seda oskaks? icon_rolleyes.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Janar!
Kreisi kasutaja

liitunud: 15.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.10.2023 23:21:05 vasta tsitaadiga

Kui sa otsid siis seal on küll see olemas, kui mingi scheduled alarmi paned
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Renka
HV Guru
Renka

liitunud: 01.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.10.2023 23:24:25 vasta tsitaadiga

Täitsa hakkab aina valjemini karjuma vaikimisi minuarust.
_________________
There is no place like 127.0.0.1
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.10.2023 23:34:36 vasta tsitaadiga

Ma nagu aru ei saa....eks homme testin kõvema heliga, ümberringi magatakse
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Inspiro
Kreisi kasutaja

liitunud: 28.05.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.10.2023 08:10:14 vasta tsitaadiga

Sleep/Wake-up alarm on vaiksem ja leebe, ise kasutan seda sest ei soovi hommikuti end traumeerida. Kui soovid traumat siis loo käsitsi äratus ja vali mingi vänge helin, näiteks Alarm, Old Phone või Radar ning veendu, et Settingute all oleks Ringtone and Alerts heli põhjas icon_lol.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.10.2023 08:38:20 vasta tsitaadiga

thumbs_up.gif
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heretic666
HV Guru
heretic666

liitunud: 13.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.10.2023 11:39:40 vasta tsitaadiga

Oskab keegi soovitada akupanka mida saab kasutada iphone laadimiseks normaalse kiirusega. Siiani kogemus kahe akupangaga ja kuigi promotud et output 30W jne siis rõve aeglane charge toimub iphonega. Kahtlustan et telefon ise piirab laadimist 5W peale kui akupank järel.

Apple enda e poes müüakse mophie akupankasid, kellelgi ehk kogemus nendega?
Kommentaarid: 73 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Janis
HV Guru

liitunud: 30.11.2005




sõnum 22.10.2023 11:43:59 vasta tsitaadiga

Mul anker 737 telefonide ja arvuti laadimiseks. Soovitan, hea toode thumbs_up.gif
Kommentaarid: 209 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 5 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.10.2023 18:40:43 vasta tsitaadiga

PD 65W akupank laksab max kiirusega.....

Asi äkki juhtmes?

Aga pean kiitma õuna ka vahepeal......minu kasutamise juures on akut sitax, peale ja üle....ei ole midagi öelda......ok, uus asi, aga no, ma eelmise telefoniga uuest peast ka selliseid numbreid ei näinud uneski

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heretic666
HV Guru
heretic666

liitunud: 13.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.10.2023 19:38:07 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Asi äkki juhtmes?

Vaevalt, apple enda kaablid

Tänud Anker soovituse eest
Kommentaarid: 73 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Inspiro
Kreisi kasutaja

liitunud: 28.05.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.10.2023 19:43:29 vasta tsitaadiga

heretic666 kirjutas:
tsitaat:

Asi äkki juhtmes?

Vaevalt, apple enda kaablid

Tänud Anker soovituse eest


Kasutan 15 Proga kaasa tulnud USB-C to USB-C kaablit ning Romossi 60k akupank laeb 18W-ga päris kiiresti aku täis.
https://www.patareid.ee/et/products/romoss-pea60-60000mah-must-pd-akupank/
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.10.2023 19:55:23 vasta tsitaadiga

Inspiro, päris kiiresti on suhtelline mõiste icon_lol.gif
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Inspiro
Kreisi kasutaja

liitunud: 28.05.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.10.2023 09:55:28 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
Inspiro, päris kiiresti on suhtelline mõiste icon_lol.gif


Ma ei ole näpuga järge ajanud, kuid vahet pole märganud Apple 18W seina kivi vs antud akupank.
Võin katse teha kui kiiresti 20% pealt 80%-le laeb, kui leian hetke.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ajuNolk
HV veteran
ajuNolk

liitunud: 10.07.2003




sõnum 23.10.2023 12:04:37 vasta tsitaadiga

Laadisin täna hama 26800 akupangaga 14 prod. Tunniga sain 28 pealt 88 peale... 45min ajal oli 82
Kommentaarid: 125 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 121
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
miga
HV Guru
miga

liitunud: 07.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 23.10.2023 12:24:02 vasta tsitaadiga

Mõned aastad kasutanud Ugreen 65W USB C PD Charger laadijat oma i-asjade jne laadimiseks. Aeg on edasi läinud ning vajadus tekkinud täiendava laadija järele ning tulevikku arvestades, siis hetkel mõlgutan mõtteid sellise osas: Ugreen Nexode 100W USB C GaN Charger-4 Port - Ideaalis võiks muidugi kõik pesad olla USB-C. Ei leidnud ühtki alternatiivi UGreen-le.
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Aix
HV Guru
Aix

liitunud: 02.06.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.10.2023 13:22:21 vasta tsitaadiga

Baseusel on ka sarnane olemas, sai hiinamaalt tellitud mingi aeg tagasi. Aga seal kah kaks usb-c ja üks usb-a.
Kommentaarid: 416 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 346
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.10.2023 14:37:53 vasta tsitaadiga

miga kirjutas:
Mõned aastad kasutanud Ugreen 65W USB C PD Charger laadijat oma i-asjade jne laadimiseks. Aeg on edasi läinud ning vajadus tekkinud täiendava laadija järele ning tulevikku arvestades, siis hetkel mõlgutan mõtteid sellise osas: Ugreen Nexode 100W USB C GaN Charger-4 Port - Ideaalis võiks muidugi kõik pesad olla USB-C. Ei leidnud ühtki alternatiivi UGreen-le.


Mul on see Ugreeni 100W laadija kasutusel ligi pool aastat - seni väga rahul.
Vähemalt Lenovo Vantage raporteerib õige kaabli kasutamisel, et 100W on taga.
Kui 2 seadet korraga siis 65W + 35W - saab ilusti läpaka ja telefoni korraga ära toita.
Kui ööseks panna laadima (ehk kiirusel pole tähtsust) siis kuluvad kõik 4 auku ära - läpakas, akupank, telefon, klapid.

USB-A auk on vahest abiks sest ikka leidub neid legacy kaableid (näiteks lapse Polar kella laadija), mis vajab USB-A pesa.

Üks kiiks mis sel on - millisele pordile kui palju väljundit antakse sõltub järgiühendamise järjekorrast ja mul läheb iga kord sassi, et kas rohkem vajav seade tuli ühendada esimese või viimasena, et ka rohkem vurtsu saaks.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Viktor
Kreisi kasutaja

liitunud: 26.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.10.2023 15:40:32 vasta tsitaadiga

kust Ugreen asju ostate sealt samast ametlikult lehelt Alist või kusagil eestis? arvutitargas nägin mõnda laadijad aga 2 USB C pesaga. 54 siin nende ametlikul lehel oli sama hinnaga paremad,aga tea palju saatmine maksab nii kohe ei leidnd.. noja välismaalt pole garantiid Alist vast julgeb ikka osta. siin oli paar head kaabli soovitust ka nagu näen inimesed kasutavad neid ja rahul.
Kommentaarid: 44 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 44
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
miga
HV Guru
miga

liitunud: 07.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 23.10.2023 15:52:39 vasta tsitaadiga

Draqula, tänud hea info eest. Sain kinnituse, et olen õigel teel beer_yum.gif - Kust tellisid muidu ?

Viktor, ma selle 65" tellisin Alist 2.a tagasi, siis maksis see laadija 18 € icon_lol.gif
100W GaN tuleb kõige odavam hetkel vist otse UGreen-i käest tellides, sest postikulu ei ole ja kokku ainult laadija: 56.99€ ning kui võtta nö bundle komplekt koos 2tk 65W 2m USB-C kaablid ka külge, siis annab hinnaks 62.91 € thumbs_up.gif thumbs_up.gif

HV annab suhteliselt aiateibaid täis vastuse: https://www.hinnavaatlus.ee/2416679/ugreen-laadija-cd226-100w/
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Viktor
Kreisi kasutaja

liitunud: 26.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.10.2023 16:32:37 vasta tsitaadiga

vaatan et klicki-s mõned 15 pro -d olemas kui kellelgi huvi! mobipunktis ja ametlikes ideal- klaaris ikka mingid ulme ooteajad. ise tahtsin idealist võtta kuna seal parim tagasiostu hind vist minu iphone11-le ja vist pole õige AHV et ise ei viitsi müügiga tegelda. äkki peaks. saaks oma 40 euri rohkem vast ikka! kuidagi tahaks osta ametlikust poest. aga nagu näha sinna tulevad nad müüki kõige viimasena.
Kommentaarid: 44 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 44
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.10.2023 21:40:56 vasta tsitaadiga

miga,
Amazonist tellisin.
Ei mäleta hetkel kas .de või mõni muu euro site.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
miga
HV Guru
miga

liitunud: 07.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 24.10.2023 07:39:51 vasta tsitaadiga

Draqula kirjutas:
miga,
Amazonist tellisin.
Ei mäleta hetkel kas .de või mõni muu euro site.


Tundub, et Saksa amazonist tulebki kõige soodsam, isegi 10€ postikuluga on lõpphind kokku 55€.
https://www.amazon.de/-/en/gp/product/B091TV6LWN/ref=ox_sc_act_title_1?smid=AXZ3JQ1GVFPIF&psc=1
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hkurujo88r
HV Guru

liitunud: 25.02.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.10.2023 11:04:07 vasta tsitaadiga

https://elu24.postimees.ee/7882832/klipp-viru-keskusest-varastati-mobiiltelefone-kahju-kuundib-20-000-euroni

Mida nende telefonidega teha? Juppideks ka ei kannata ju müüa, lukku nkn kõik.
Kommentaarid: 126 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hugo
HV veteran

liitunud: 01.12.2005




sõnum 25.10.2023 11:32:38 vasta tsitaadiga

hkurujo88r kirjutas:
https://elu24.postimees.ee/7882832/klipp-viru-keskusest-varastati-mobiiltelefone-kahju-kuundib-20-000-euroni

Mida nende telefonidega teha? Juppideks ka ei kannata ju müüa, lukku nkn kõik.


Ilmselt kiiirmüük , paljud pole kursis v kuulnud vargusest ja kui avastatakse, et ei toimi on müüa läinud ja ostja omapäi.
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rmc
Aeg Maha 2n
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.10.2023 13:22:52 vasta tsitaadiga

Kas tõendatult heauskse omaniku puhul üldse hoitakse asja lukus?
_________________
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Elpex
HV veteran

liitunud: 13.07.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.10.2023 13:26:38 vasta tsitaadiga

rmc kirjutas:
Kas tõendatult heauskse omaniku puhul üldse hoitakse asja lukus?

Miks ei peaks? Kui on blacklisted, siis on blacklisted.
Kommentaarid: 123 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 113
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.10.2023 13:39:47 vasta tsitaadiga

Elpex kirjutas:
rmc kirjutas:
Kas tõendatult heauskse omaniku puhul üldse hoitakse asja lukus?

Miks ei peaks? Kui on blacklisted, siis on blacklisted.


Arvan sama.
Eesti kohus võib isegi öelda, et heauskne ostja - asja käest ära ei võeta.
Apple seda mustast nimekirjast maha siiski ei võta ehk reaalselt seadet kasutada ei saa.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anti
 

liitunud: 11.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.10.2023 13:48:55 vasta tsitaadiga

Riski võtad alati kusagilt käest-kätte ostes. Selles osas keegi sulle vastu tulema ei hakka.
Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 4 :: 240
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.10.2023 19:22:44 vasta tsitaadiga

Alati saab ju küsida, et "miks müüd?"
_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olafsand
HV Guru
olafsand

liitunud: 07.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.10.2023 21:34:09 vasta tsitaadiga

Betamax, alati saab vastata, et ios ikka ei sobi ja kasutan androidi edasi. Seega see küss ei päde kahjuks.
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
d3t
HV Guru
d3t

liitunud: 14.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.10.2023 21:07:08 vasta tsitaadiga

hkurujo88r kirjutas:
https://elu24.postimees.ee/7882832/klipp-viru-keskusest-varastati-mobiiltelefone-kahju-kuundib-20-000-euroni
Mida nende telefonidega teha? Juppideks ka ei kannata ju müüa, lukku nkn kõik.

Kõik pmst v.a. emaplaat on kasutatav. Emplaadi saad reusida ball solderimise harjutamiseks. Ülejäänud komponentide jaoks on isegi AliExpressis müügil programmaatorid, millega saab siis paaritada uue seadmega. Ehk teisisõnu, ainuke potentsiaalne klient on mingisugune parandustöökoda kes neid juppe kasutada saab kui mõelda Eesti turule.

Teoorias, kui organiseeritud kuritegevuse poole pöörduda ja neile telo maha müüa, siis osad grupeeringud suudavad täitsa unlockida neid mustas nimekirjas olevaid telefone insideritega Apples. YouTubes sellekohta nii mõnigi video mis seda teemat kaevab. Eestis müüakse internatianal versiooni, seega ala kuhu seda shippida on suur ja teekond olekski postiteel kuhugi kuritegeliku jõuku kust ta siis mingi batchiga unlockitud saab ja maha müüdud saab mingi teise paranduspoodide võrgustikuga kes sääraseid telefone soetavad.

Nüüd mis puutub laadimisesse, siis wireless chargingu kiiruse mitte kaotamiseks tuleks kas 3d printida mingi magsafe holder ja sinna mini noctua fan panna või osta mõni ventilaatoriga magsafe laadija. Hoaib aku healthi ka pikalt kõrgena kuna telo ei lähe kuumaks.

_________________
next.Insiders - koht mängijatele ja tehnikahuvilistele toredaks ajaveetmiseks.
PT: Sony XE90 & LG C1 värvi kalibreerimine
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Mirage
HV veteran

liitunud: 10.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.10.2023 09:18:11 vasta tsitaadiga

d3t kirjutas:
Nüüd mis puutub laadimisesse, siis wireless chargingu kiiruse mitte kaotamiseks tuleks kas 3d printida mingi magsafe holder ja sinna mini noctua fan panna või osta mõni ventilaatoriga magsafe laadija. Hoaib aku healthi ka pikalt kõrgena kuna telo ei lähe kuumaks.

Või kasutad arvuti korpuse lakke kinnitatud ventilaatoreid ära arvuti taga istudes ja tõstad magsafe laadija koos telefoniga selle õhuvoolu teele beer_yum.gif

_________________
Terrorists have two eyes, pandas have two eyes. Coincidence? I think not!
><(((°>
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 74
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.10.2023 10:15:12 vasta tsitaadiga

Mis on HV konsensus netifolkloori osas, et iphone 15 on kuidagi eriti habras?

Kiire google näitas, et üks tüüp suutis pro mudeleid väänata ning see tõmbas neti käima.
Hiljem proovis tavamudeleid väänata ning nendega tegelikult probleemi polnud.

Aga kuidas näiteks põrutuste osas?
On põhjust arvata, et õrnem kui vanemad iphone'id või androidid?
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dirty Harry
HV Guru
Dirty Harry

liitunud: 05.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.10.2023 10:24:19 vasta tsitaadiga

Minu 15 pro on igatepidi ülihea telefon, ühegi netifolkloori "veaga" pole kokku puutunud: Paindumisest ei tea ka midagi.
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 147
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Alari A.
HV Guru

liitunud: 19.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.10.2023 11:13:05 vasta tsitaadiga

Draqula, netifolkloorid on alates 2007 iga mudeliga icon_smile.gif
2007 uue 4GB ( mis raha hetkel maksab icon_idea.gif ) otsin siis mõni ikka teadis, et alu-plastiku kohalt läheb pooleks icon_razz.gif
Kommentaarid: 675 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 549
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.10.2023 18:00:09 vasta tsitaadiga

ma pole pooleteist nädalaga suutnud mäxi katki teha....järelikult kvaliteetne
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
miga
HV Guru
miga

liitunud: 07.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 31.10.2023 19:08:02 vasta tsitaadiga

Üks loll väänab telefoni ja kogu internet kihab. Telefon nagu telefon ikka.
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.10.2023 19:10:28 vasta tsitaadiga

Jerry sai teie klikkide eest uue Hummeri osta.
Kommentaarid: 249 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
d3t
HV Guru
d3t

liitunud: 14.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.10.2023 19:28:36 vasta tsitaadiga

Draqula kirjutas:
Mis on HV konsensus netifolkloori osas, et iphone 15 on kuidagi eriti habras?
Aga kuidas näiteks põrutuste osas?
On põhjust arvata, et õrnem kui vanemad iphone'id või androidid?

Konsensus on sama nagu igal aastal. Klaas on klaas ja klaas läheb alati katki.
1. Kui tahad ilma kopruseta käia ringi, siis tasub osta Apple Care - https://www.salva.ee/et/kindlustus/elektroonika-kindlustamine/apple-seadmete-kindlustus
2. Kui oled nisanäpp siis Ottercase vms ja kaitseklaas on teine alternatiiv.
3. Ning kes natuke kõrgema riskitaluvusega on vaatab mõne luksus case poole nagu nt. Pitaka Aramid Fibre mis praktiliselt nagu second skin pigem.

Iseeneset tagaklaasi repair on see aasta odavam, ise ei tundunud tänu sellele survet Apple Care osta, mis seni nagu standard on mul olnud. Tagaklaasi saab kõige kergemini katki teha toppides nt. korpuse ja telo vahele pangakaarti vms ning siis mõnda aega kanda. Võtad välja korpusest ja vastu vaatab ämblik.

Oleneb väga kõik alati kukkumise nurgast ja algsest energiast mis liikuma ta pani kui räägime põrutustest ja kukkumistest. Üldiselt Mothers Polish ja vähemalt titaaniumi värvi mudelil saab kriimud välja poleerida. Värvitud iPhoned nagu ikka kriiumustavad, kui olukord väga hulluks läheb saad alati liivapaberiga maha lasta värvi icon_razz.gif

_________________
next.Insiders - koht mängijatele ja tehnikahuvilistele toredaks ajaveetmiseks.
PT: Sony XE90 & LG C1 värvi kalibreerimine
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Alari A.
HV Guru

liitunud: 19.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.10.2023 19:34:46 vasta tsitaadiga

Või siis kasutada iphonet kui tarbeeset ja 3a. pärast müüd kriimustatud mobiili 25€ odavamalt ning 3a. eelnevalt ei muretse tarbeeseme pärast icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 675 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 549
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.10.2023 20:32:29 vasta tsitaadiga

d3t kirjutas:
Draqula kirjutas:
Mis on HV konsensus netifolkloori osas, et iphone 15 on kuidagi eriti habras?
Aga kuidas näiteks põrutuste osas?
On põhjust arvata, et õrnem kui vanemad iphone'id või androidid?

Konsensus on sama nagu igal aastal. Klaas on klaas ja klaas läheb alati katki.
1. Kui tahad ilma kopruseta käia ringi, siis tasub osta Apple Care - https://www.salva.ee/et/kindlustus/elektroonika-kindlustamine/apple-seadmete-kindlustus
2. Kui oled nisanäpp siis Ottercase vms ja kaitseklaas on teine alternatiiv.
3. Ning kes natuke kõrgema riskitaluvusega on vaatab mõne luksus case poole nagu nt. Pitaka Aramid Fibre mis praktiliselt nagu second skin pigem.

Iseeneset tagaklaasi repair on see aasta odavam, ise ei tundunud tänu sellele survet Apple Care osta, mis seni nagu standard on mul olnud. Tagaklaasi saab kõige kergemini katki teha toppides nt. korpuse ja telo vahele pangakaarti vms ning siis mõnda aega kanda. Võtad välja korpusest ja vastu vaatab ämblik.

Oleneb väga kõik alati kukkumise nurgast ja algsest energiast mis liikuma ta pani kui räägime põrutustest ja kukkumistest. Üldiselt Mothers Polish ja vähemalt titaaniumi värvi mudelil saab kriimud välja poleerida. Värvitud iPhoned nagu ikka kriiumustavad, kui olukord väga hulluks läheb saad alati liivapaberiga maha lasta värvi icon_razz.gif

Mul nr 4, erakordse riskitaluvusega......

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
shizny
HV kasutaja
shizny

liitunud: 04.11.2003




sõnum 04.11.2023 12:38:17 vasta tsitaadiga

Üks pilt räägib kõike. Küsimus nimelt, kuidas saaks tagasi ekraanil oleva teksti/ikoonide vahed/suuruse vms, nii nagu pildil. Vasakpoolne on kõik default, parempoolne peaks samuti olema seadete järgi default, kuid millegipärast parempoolsel on ikoonide/tekstide vahe liiga lai.

Peaks olema loogiliselt arusaadav.

Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.11.2023 12:55:28 vasta tsitaadiga

shizny, 13 Pro Max, enne oli nagu sul paremal, "larger text"
Avasin samas Display & Brightness, seal all Display Zoom, valisin Default (standard) ja muutus väikseks nagu sul vasakul kulmuga õunal.

Keegi peab seda proovima dynamic island õunal, äkki sellega mingi eripära sest font on suhteliselt sama kuid kastid laiaks jäänud.
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MaxPower
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.12.2002




sõnum 04.11.2023 14:52:01 vasta tsitaadiga

d3t kirjutas:
Tagaklaasi saab kõige kergemini katki teha toppides nt. korpuse ja telo vahele pangakaarti vms


Olen ka mõnel inimesel sellist asja näinud...ma ei saa üldse aru kust selline mõte tuleb või milleks see hea on icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mac/Apple »  iPhone mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 411, 412, 413 ... 439, 440, 441  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.