Avaleht
uus teema   vasta Vaidlused »  Parem HV »  HV foorumiga seotud mured/ettepanekud/lahendused XII märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 51, 52, 53 ... 58, 59, 60  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Scott
Kreisi kasutaja
Scott

liitunud: 09.08.2016




sõnum 23.09.2023 16:58:00 vasta tsitaadiga

Viimasel ajal olen täheldanud, et postitusi tehakse esimesse ettejuhtuvasse teemasse, kus oma operaatori nimi pealkirjas. Näiteks Elisa teleteenustes küsitakse ONTi ja muude püsineti ühenduse küsimusi. Kusjuures otsisin Elisa interneti teemat, siis seda nagu polegi (mälu järgi kunagi oli), on vaid kamaluga eraldi teemasid. Telial ja Tele2 on need teemad olemas.

See trend on ka teistes foorumites - vanemaid teemasid nagu polekski ja jutt susatakse esimesse aktiivsesse lõime, mis mingi üldise märksõna poolest sobiks.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.09.2023 17:14:23 vasta tsitaadiga

Scott, Ise küsid - ise vastad. Aktiivne teema vs vana teema. Jah kindlasti on siin oma osa laiskusel, samas ega HV foorumi otsing on alati väga kehva olnud ja isegi täpset teema nime teades peab mitu lehekülge pealkirju läbi vaatama koos brauseri otsingufunktsiooni kasutamjsiega, et vana teemat leida.

Ja kui isegi leiad, siis ei pruugi postitamisest suurt kasu olla kui eriti keegi seda teemat ei vaata.

_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scott
Kreisi kasutaja
Scott

liitunud: 09.08.2016




sõnum 23.09.2023 17:48:55 vasta tsitaadiga

Mõte oli pigem selles, et postitaja peaks pealkirjast juba aru saama, et pole õige teema ja võiks rohkem ringi vaadata enne postitamist. Et keegi vana teemat ei vaata, kui seal küsida - väär eeldus, küsimisega tuleb teema ju toppi tagasi. Seega puhtalt küsija kapsaaed. Ja jutt pole mõne vastusega pisikesest küsimusest, vaid sadade lehekülgedega mammutteemadest.
Moded tavaliselt liigutasid sellised postitused hiljem sobivasse kohta, aga nüüd ei reageerita isegi siis, kui keegi teemas suunab, et küsi õiges kohas või seal on vastus juba olemas.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.09.2023 18:01:40 vasta tsitaadiga

Nojah, mis see hea lahendus oleks?
Juhendada/utsitada uusi kasutajaid rohkem süvenema kuidagi?
Oma vabast ajast modereerimistöid tegevaid modesid ei saa kuidagi sundida rohkem aega kulutama.
Võimalus on ka ise modeks hakata thumbs_up.gif

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Etz
HV Guru
Etz

liitunud: 27.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.09.2023 18:03:12 vasta tsitaadiga

Tanel kirjutas:
Võimalus on ka ise modeks hakata thumbs_up.gif


See on päris tänamatu töö…tegelikult. icon_smile.gif

_________________
...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen!
Kommentaarid: 236 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.09.2023 19:07:10 vasta tsitaadiga

Scott kirjutas:
Mõte oli pigem selles, et postitaja peaks pealkirjast juba aru saama, et pole õige teema ja võiks rohkem ringi vaadata enne postitamist. Et keegi vana teemat ei vaata, kui seal küsida - väär eeldus, küsimisega tuleb teema ju toppi tagasi.

No kui inimesed ei pane isegi ärifoorumi müügiteemas oma müüdavat asja õige kategooria alla, siis on palju loota, et tavalisse teemasse postitatav küsimus õigesse kohta satuks.
Mingi aeg tegin isegi eraldi teema kummaliste ärifoorumi kategooriate kohta: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=556014

Kõik inimesed ei vaata kõiki alamfoorumi teemasid. Osad vaatavad ainult enda postitusi. Mina näiteks vaatan tavaliselt ainult teemasi mille olen lemmikute hulka määranud.
Seega see, et uue postiga vana teema uuesti toppi tõuseb ei garanteeri, et kõik seda näevad.
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.09.2023 20:22:13 vasta tsitaadiga

tsitaat:
Mõte oli pigem selles, et postitaja peaks pealkirjast juba aru saama, et pole õige teema ja võiks rohkem ringi vaadata enne postitamist


Iga aastaga kasutajad lollimaks muutuvad, vaidle vastu, aga see on kurb tõde....nuti ajastu thumbs_up.gif
Iga nooram lammas on veel lambam kui vana lammas.....nii see maailm hukka läheb lõpuks

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scott
Kreisi kasutaja
Scott

liitunud: 09.08.2016




sõnum 23.09.2023 20:57:11 vasta tsitaadiga

Etz kirjutas:
See on päris tänamatu töö…tegelikult. icon_smile.gif

Ma küll nii pole tundnud. Õhtul foorumis teemade-postituste korrastamise järgselt oli just tunne, et nüüd on jälle hästi ja uueks päevaks korras. Pikemas vaates kasutajad muutusid ka korralikumaks. Aga nüüd ses teises foorumis aktiivsus korralikult langenud ja porisen siin icon_redface.gif

...

Siin vaatan kõigepealt oma postitustega teemad ja õhtul korra kõik ööpäeva postitustega teemade pealkirjad, samuti huvitavate teemade sisu. Nii ei jää midagi kahe silma vahele.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
elukaz
HV Guru
elukaz

liitunud: 06.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.09.2023 20:58:27 vasta tsitaadiga

Vanad mammutteemad kaovad miskipärast ka oma postituste alt ära isegi kui uut peale tuleb, sellele mingit fiksi?
_________________
Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale.
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sakinaga
HV Guru

liitunud: 30.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.09.2023 21:15:01 vasta tsitaadiga

elukaz kirjutas:
Vanad mammutteemad kaovad miskipärast ka oma postituste alt ära isegi kui uut peale tuleb, sellele mingit fiksi?
Lihtsalt kaovad ära või on tehtud samast teemast uus vol, kus teema jätkub?
Kommentaarid: 164 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 155
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Renka
HV Guru
Renka

liitunud: 01.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.09.2023 21:17:29 vasta tsitaadiga

See on foorumitarkva eripära, kerget fixi ei ole. Pole see foorum arendatud HVFi suurust platvormi silmas pidades.
_________________
There is no place like 127.0.0.1
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
elukaz
HV Guru
elukaz

liitunud: 06.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.09.2023 21:32:25 vasta tsitaadiga

sakinaga kirjutas:
elukaz kirjutas:
Vanad mammutteemad kaovad miskipärast ka oma postituste alt ära isegi kui uut peale tuleb, sellele mingit fiksi?
Lihtsalt kaovad ära või on tehtud samast teemast uus vol, kus teema jätkub?


Sama teema ja roheline number taga et mu postid on seal alles. Vaata viimaseid või mööda kataloogipuud, seal kenasti olemas.

_________________
Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale.
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.09.2023 21:36:58 vasta tsitaadiga

See kaob mingi aja pärast ära kui teemasse postitanud pole.Renka juba ütles, miks see nii võib olla.
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
elukaz
HV Guru
elukaz

liitunud: 06.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.09.2023 21:58:35 vasta tsitaadiga

Kas see on mingi ajaline piirang või vaadatakse oma postituste nimekirja kus paistab olema viimased 2000tk, või üldse mingi teada olev loogika?
_________________
Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale.
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Renka
HV Guru
Renka

liitunud: 01.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.09.2023 22:20:39 vasta tsitaadiga

mingi limiidi teema oli. Täpsemalt ei mäleta.
_________________
There is no place like 127.0.0.1
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.09.2023 01:26:08 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Oma vabast ajast modereerimistöid tegevaid modesid ei saa kuidagi sundida rohkem aega kulutama.

Mida nad siis üldse teevad icon_rolleyes.gif

_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
Kommentaarid: 368 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anna tooli
 

liitunud: 16.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.09.2023 01:41:03 vasta tsitaadiga

möh
Kommentaarid: 365 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
renx09
HV Guru
renx09

liitunud: 28.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.09.2023 02:31:16 vasta tsitaadiga

beastbeats kirjutas:
tsitaat:

Oma vabast ajast modereerimistöid tegevaid modesid ei saa kuidagi sundida rohkem aega kulutama.

Mida nad siis üldse teevad icon_rolleyes.gif


M.o.t.t. 😅

_________________
!!
Kommentaarid: 315 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 252
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 24.09.2023 12:41:48 vasta tsitaadiga

Anna tooli, point on selles, et need ärgu hakaku modeks kel selleks tegelikult aega pole
_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 169 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.09.2023 13:25:42 vasta tsitaadiga

Mina arvan, et õige moderaator tegeleb 22h ööpäevas modereerimisega. 2h jääb siis magamiseks, aga seda mitte korraga vaid 15 minuti kaupa. Ärgates on niigi nägu kaame ja käed värisevad, haarab kiirelt arvuti, modereerib jälle natuke ja hakkab parem.

/s

Mode on niigi üsna tänamatu töö. Oled leebe, saad peksa. Oled karm, saad ka peksa. Üritad hea olla ja igaühe kätt hoida, siis jäädki seda tegema kuna inimesed eriti ei õpi kui vastu näppe ei saa. Seega pole mõtet modede kallal ilkuda kui nad seda tasuta oma vabast ajast teevad.
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scott
Kreisi kasutaja
Scott

liitunud: 09.08.2016




sõnum 24.09.2023 15:23:23 vasta tsitaadiga

Foorum on korras siis, kui on esindatud kaks modetüüpi. Esimesed on need, kes päeval reageerivad kiiresti bottide, reklaami ja ülekäte läinud vaidlustele, vajadusel jagavad AM-i, teine modetüüp võtab foorumi hilja õhtul ühe korra, kuid korralikult ette ja tõstab teemad-postitused õigesse kohta ning teeb muud korrastust, mis päevastel kahe silma vahele jäi. Kokkuvõtteks on foorum korras ja organiseeritud.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Etz
HV Guru
Etz

liitunud: 27.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.09.2023 16:50:14 vasta tsitaadiga

Scott, ideaalis jah, praktikas…
Ma võin sulle öelda, et ka 30k kasutajaga foorumis hakkas see üsna kiirelt üle jõu käima, HVF on ligikaudu 10x suurem keskkond. :rol:
Kui meil jäi 10 moderaatorist + Adminnid väheks, siis siin peaks modesid olema vähemalt 100, et asjad sinu teooria järgi käiks.

Jah ma võiks idee pooles kah targutamise asemel käed külge panna ja modereerijaks hakata aga kuna mul järjepidevalt puudub võimalus seda teha, pole mõtet ka kandideerida.

napoleon, Tõi ka ilusti välja, miks see on tegelikult suht tänamatu töö.

_________________
...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen!
Kommentaarid: 236 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.09.2023 16:50:15 vasta tsitaadiga

Sama siin. See, et ma pidevalt iga päev foorumit kasutan ei muuda mind mode materjaliks.
See tähendaks, et modereerimiseks peaksin ma midagi muud enda elus ära jätma. Päevas on kahjuks ainult 24 tundi.

_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scott
Kreisi kasutaja
Scott

liitunud: 09.08.2016




sõnum 24.09.2023 17:55:53 vasta tsitaadiga

Etz, ma üldse ei targuta, vaid arutlen. Kuna on modekogemus mujal pea 15 aastat, siis oskan vast seda aspekti ka hinnata. Käesoleva foorumi omanik pole seda ära keelanud, erinevalt ühest teisest foorumist, kus veidigi teistmoodi vaade või küsimus modereerimise kohta päädib hoiatusega.

Sadat modet pole siia foorumisse küll vaja, kui võtta tavafoorum ja äriosa mitte arvestada. Tavafoorumis on tegelikult asjad korras ja algselt kirjeldatud tõstmisvajadus tekib mõned korrad kuus.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Etz
HV Guru
Etz

liitunud: 27.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.09.2023 18:18:18 vasta tsitaadiga

Scott, ma pidasin ennast silmas icon_smile.gif
_________________
...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen!
Kommentaarid: 236 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.10.2023 21:33:22 vasta tsitaadiga

Kas peab ikka kirillitsa keeles olema?
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.10.2023 21:37:40 vasta tsitaadiga

napoleon, hmm, google reklaam, mida ei peaks kuvamagi, kuna HV enda süsteemi bannerid on aktiveeritud. Sul AT ja Kivi bannerid keelatud vms?
Ja teisalt, google bannerite sisu teadupärast ei saa eeltsenseerida. Venekeelsed bannerid oleme nende tuvastamisel koheselt keelanud.

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.10.2023 22:09:55 vasta tsitaadiga

Tanel, foorum on whitelistis, pole nagu miskit blokkinud. Hetkel ongi AT banner

Kivi bannerit olen ka näinud.
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.10.2023 22:13:10 vasta tsitaadiga

Google bannerit ei peaks üldse kuvama, kui AT ja Kivi bannerid aktiivsed.
Mingi hetkeline anomaalia ilmselt. Glitch in the Matrix icon_smile.gif

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.10.2023 21:27:33 vasta tsitaadiga

Bänni küsib vales teemas.
https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11367522#11367522
Ehk mõni mode/admin tuleb ta soovile vastu.
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pots4t4j4
HV Guru

liitunud: 14.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.10.2023 13:20:01 vasta tsitaadiga

Kas kunagi on plaanis ka see pideva sisselogimise probleem lahendada? Iga kord kui telefonis aken kinni panna tuleb uuesti sisse logida ja nii juba väga pikka aega, arvutis töötab normaalselt.
Kommentaarid: 493 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 401
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.10.2023 13:41:21 vasta tsitaadiga

Tee brauseril cache'i puhastus. Mul siiani on aidanud mitmeks kuuks. Siis hakkab uuesti pihta ja vaja uuesti Chrome'is kõik puhtaks teha.
Ahjaa, kui arvutis ja telefonis korraga HV Foorum lahti on, siis ühest viskabki välja - erinevate IP-de pealt saab minu teada ainult üks sessioon olla aktiivne. Seega, kui ma olen andmesidega telefonis, siis WiFi-s olev arvuti logib HV-st välja.

_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pots4t4j4
HV Guru

liitunud: 14.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.10.2023 13:48:32 vasta tsitaadiga

Varem sai ikka normaalselt kasutada korraga asju, milleks selline jura?
Kommentaarid: 493 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 401
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.10.2023 14:10:51 vasta tsitaadiga

Ei oska kommenteerida. See vist pikka aega nii olnud, aga äkki Tanel või keegi foorumi tehnilise spetsiifikaga kursis olev oskab paremini selgitada.
_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.10.2023 14:45:45 vasta tsitaadiga

Mul pole nagu probleem mitmest seadmest kasutada nii, et kõikides oled sisse logitud. Välja viskab ca 1 kord kuus, siis ilmselt mingi küpsis või token aegub.
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.10.2023 15:21:34 vasta tsitaadiga

napoleon kirjutas:
Mul pole nagu probleem mitmest seadmest kasutada nii, et kõikides oled sisse logitud. Välja viskab ca 1 kord kuus, siis ilmselt mingi küpsis või token aegub.

x2
Pange automaatne sisselogimine.

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
pots4t4j4
HV Guru

liitunud: 14.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.10.2023 15:34:41 vasta tsitaadiga

see ongi peal

viimati muutis pots4t4j4 22.10.2023 17:27:17, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 493 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 401
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Janar!
Kreisi kasutaja

liitunud: 15.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.10.2023 17:00:40 vasta tsitaadiga

x3

Tanel kirjutas:
napoleon kirjutas:
Mul pole nagu probleem mitmest seadmest kasutada nii, et kõikides oled sisse logitud. Välja viskab ca 1 kord kuus, siis ilmselt mingi küpsis või token aegub.

x2
Pange automaatne sisselogimine.
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.10.2023 18:35:56 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Ahjaa, kui arvutis ja telefonis korraga HV Foorum lahti on, siis ühest viskabki välja - erinevate IP-de pealt saab minu teada ainult üks sessioon olla aktiivne

Seda võin kinnitada, nii on kerge erandiga
Pm loe postitust wifis, võta wifi maha, siis oled automaagilisels natukeseks logimata..... samas seadmes. Samas läpparis ei viska välja

Pole probleem, lihtsalt infoks

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.10.2023 20:39:23 vasta tsitaadiga

Peamiselt esines minul väljalogimist eelnevatel nädalatel just öösiti kui toimus hooldus vms ja peale seda kui leht uuesti üles tuli, oli vaja sisse logida.
Muul juhul põhjustab seda tavaliselt ainult telefonis foorumi vaatamine. See on pigem hädalahendus seda telefonidele mitte kohandatud foorumit seal vaadata, seega tavaliselt seda ei tee.
Brauserid on mõlemas seadmes Firefox viimased stabiilsed versioonid.

_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 22.10.2023 21:18:18 vasta tsitaadiga

Ei tea, kui automaatne sisselogimine sees on siis võid vabalt mitme IP otsast korraga foorumit lapata.
_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 169 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anna tooli
 

liitunud: 16.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.10.2023 22:02:35 vasta tsitaadiga

bladerunner kirjutas:
Ei tea, kui automaatne sisselogimine sees on siis võid vabalt mitme IP otsast korraga foorumit lapata.
Sama siin.
Teinekord viskab välja kui on olnud HV serveri hooldus või muust tingitud juhtudel, aga seda esineb väga harva
Kommentaarid: 365 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pppd
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.06.2004




sõnum 23.10.2023 16:15:02 vasta tsitaadiga

Ei tohiks olla foorumi probleem, nii tahvlis kui telefonis püsib foorum ilusasti sisselogituna. Ega telefoni brauser liiga paranoiliseks pole seadistatud, et viskab sulgemisel ka vajalikud küpsised minema?
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
psauce
HV veteran

liitunud: 30.03.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.11.2023 21:26:13 vasta tsitaadiga

Postitan ka siia: Ma ei tea kus nuriseda aga saan sellise teate kui proovin kustutada postkastis - "Could not update users new msg counters". Lisaks ei tule kirjad kohale - emailile saan teate, kuid HV postkastis kirja pole.
_________________
Kasutajaga meim äri ei tee temapoolse ebaausa käitumise tõttu.
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.11.2023 02:37:39 vasta tsitaadiga

psauce, kontrolli spämmi kataloogi
_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Timberg
ööKARU
Timberg

liitunud: 27.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.11.2023 17:30:55 vasta tsitaadiga

Bug:
1. Saadan suvalisele kasutajale privaatsõnumi.
2. Antud sõnumi sisu saadetakse mingi süsteemi poolt kasutajale Laurx.

Siin copypaste sõnumist, mis näitab vormi, millega PM saadetakse Laurx'le edasi.

> saatja: Timberg zm1-srs.zonevs.eu kaudu
> saaja: lauri@linkpoint.ee
> kuupäev: 22. nov 2023, 13:01
> teema: PS:Re: FUJINON XC 15-45mm
> saadetud domeeni poolt: zm1-srs.zonevs.eu
> turvalisus: Standardne krüpteerimine (TLS) Lisateave
> : Google'i maagia arvates on see tähtis.
>
> kas "lauri@linkpoint.ee" on sulle tuttav?
>
> Timberg zm1-srs.zonevs.eu kaudu
>
> 13:01 (25 minuti eest)
>
> saajale lauri
> Hei.
>
> Testsõnum.
>
> Ilusat lumist talve ka!
> Jaak icon_smile.gif
Kommentaarid: 341 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 272
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.11.2023 17:43:49 vasta tsitaadiga

Timberg, kas sa vastasid e-kirjas olevale privaatsõnumi teavitusele e-kirjaga? Või kuidas sul seda infot niipalju on?
E-kirjale mina ei vastaks. Kui kasutaja e-post on avalik, siis vaata kas on ikka tema e-post, kuhu kiri läheb.

Kui mingi hoopis teine kasutaja, kes pole kirjavahetusega kuidagi seotud, PS sai, siis jama muidugi ikka. Aga Hetkel ei saa aru, mis sa ise täpselt tegid, et see juhtus.
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timberg
ööKARU
Timberg

liitunud: 27.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.11.2023 19:27:44 vasta tsitaadiga

Hei. Püüan selgitada.

Ma ei vasta e-kirja teavitusele e-kirjaga.

1. Valin inimese postituse alt HV foorumis "ps" (see ps logo). Sinu puhul oleks see: "https://foorum.hinnavaatlus.ee/privmsg.php?mode=post&u=40211"
2. Kirjutan sõnumi.
3. Laurx saab minu postituse koos säärase infoga. Ma seda täpselt ei tea, kas Laurx saab selle info e-mailile või saab psi.

Lühidalt mul ei ole enam privaatsõnumeid HVs, sest Laurx kuulab kõike pealt nagu luuraja icon_smile.gif
Kommentaarid: 341 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 272
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
nevermind
HV Guru
nevermind

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.11.2023 13:18:38 vasta tsitaadiga

Timberg kirjutas:
Bug:
1. Saadan suvalisele kasutajale privaatsõnumi.
2. Antud sõnumi sisu saadetakse mingi süsteemi poolt kasutajale Laurx.

Palun tee järgmine katse:
* Saada mulle sönum
* Veendu, et keegi lauri saab ka selle koopia
* Selgita, kuidas tulemuseni jõudsid

_________________
AHV ei tea, mis AHV teeb
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
nevermind
HV Guru
nevermind

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.11.2023 13:21:55 vasta tsitaadiga

Timberg kirjutas:
Lühidalt mul ei ole enam privaatsõnumeid HVs, sest Laurx kuulab kõike pealt nagu luuraja icon_smile.gif

Antud juhul ei olnud see email Laurx oma aga parem, kui sa selgitad, kellele sa tegelikult PS-i saatsid

_________________
AHV ei tea, mis AHV teeb
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Vaidlused »  Parem HV »  HV foorumiga seotud mured/ettepanekud/lahendused XII mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 51, 52, 53 ... 58, 59, 60  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.