Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mac/Apple »  iPhone märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 410, 411, 412 ... 439, 440, 441  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Janis
HV Guru

liitunud: 30.11.2005




sõnum 07.10.2023 22:32:16 vasta tsitaadiga

Mismoodi see halvasti mõjub?
Kommentaarid: 209 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 5 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.10.2023 22:36:01 vasta tsitaadiga

Hakkab vähem akumuleerima.
Kommentaarid: 249 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dirty Harry
HV Guru
Dirty Harry

liitunud: 05.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.10.2023 22:36:36 vasta tsitaadiga

BA79 kirjutas:
Kas kiirlaadimine akule halvasti ei mõju?!?
Üldiselt ei mõju. See on pikem jutt ja netist leiab vastavaid artikleid küll.
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 147
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Renka
HV Guru
Renka

liitunud: 01.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.10.2023 22:57:32 vasta tsitaadiga

Janis kirjutas:
Iphone originaalaadija on 20w, sellega laeb mu iphone 12 päris kiirelt täis, ei kurda ja ei oska küll kiiremat tahta.
Misasi see veel on? Mitu aastat ei ole ju telefoniga laadijat/adapterit üldse kaasas. Ja enne seda olid 5W jupid. Seega misasi on 20W originaallaadija? icon_eek.gif icon_lol.gif

Isegi iPadiga kaasa tulnud adapter oli kõigest 10W

_________________
There is no place like 127.0.0.1
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Janis
HV Guru

liitunud: 30.11.2005




sõnum 07.10.2023 22:59:19 vasta tsitaadiga

No mul on selline, apple oma. Idealist ostsin koos telefoniga.
Kommentaarid: 209 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 5 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Renka
HV Guru
Renka

liitunud: 01.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.10.2023 22:59:44 vasta tsitaadiga

Ehk siis sa ostsid 20W adapteri lihtsalt?
_________________
There is no place like 127.0.0.1
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Elpex
HV veteran

liitunud: 13.07.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.10.2023 22:59:47 vasta tsitaadiga

Renka kirjutas:
Janis kirjutas:
Iphone originaalaadija on 20w, sellega laeb mu iphone 12 päris kiirelt täis, ei kurda ja ei oska küll kiiremat tahta.
Misasi see veel on? Mitu aastat ei ole ju telefoniga laadijat/adapterit üldse kaasas. Ja enne seda olid 5W jupid. Seega misasi on 20W originaallaadija? icon_eek.gif icon_lol.gif

Isegi iPadiga kaasa tulnud adapter oli kõigest 10W

iPhone 11 Pro’ga oli veel karbis kaasas 18W adapter.
Kommentaarid: 123 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 113
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Janis
HV Guru

liitunud: 30.11.2005




sõnum 07.10.2023 23:01:53 vasta tsitaadiga

Renka kirjutas:
Ehk siis sa ostsid 20W adapteri lihtsalt?

https://www.ideal.ee/apple-20w-usb-c-power-adapter-mhje3zm-a
Ios lisavarustus all ta on icon_smile.gif
Anna andeks kui viga said nüüd
Kommentaarid: 209 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 5 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Renka
HV Guru
Renka

liitunud: 01.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.10.2023 23:03:39 vasta tsitaadiga

Elpex kirjutas:
Renka kirjutas:
Janis kirjutas:
Iphone originaalaadija on 20w, sellega laeb mu iphone 12 päris kiirelt täis, ei kurda ja ei oska küll kiiremat tahta.
Misasi see veel on? Mitu aastat ei ole ju telefoniga laadijat/adapterit üldse kaasas. Ja enne seda olid 5W jupid. Seega misasi on 20W originaallaadija? icon_eek.gif icon_lol.gif

Isegi iPadiga kaasa tulnud adapter oli kõigest 10W

iPhone 11 Pro’ga oli veel karbis kaasas 18W adapter.
See oli vist ka ainuke mudel kus selline asi kaasas oli. Kui õigesti mäletan siis järgmine mudel oli juba täitsa ilma.
_________________
There is no place like 127.0.0.1
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
aero
HV vaatleja

liitunud: 25.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.10.2023 11:30:09 vasta tsitaadiga

Mu iPad Airiga tuli 12W usbA. iPad mini6-ga 20W.

Usb C töökindlusest - mu Sony telefoni pesa kulus (2-3 päeva tagant laadides) 3 aastaga nii lõdvaks, et oli keeruline telefon laadima panna. Kaablid olid originaal ja ugreen.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rmc
Aeg Maha 2n
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.10.2023 11:39:44 vasta tsitaadiga

See ugreen võiski SONY pesa ära rikkuda. Üks tellis siin inglismaalt "originaalkaableid", mis nägid küll head välja, ent olid pigem ikkagi koopiad vist ja kulutas ka augud ära... originaalkaablitega probleeme polnud... (XZ1C ja XC). S10 on ka kapriisne muude kaablite osas kui originaalid.
_________________
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.10.2023 11:59:10 vasta tsitaadiga

aero kirjutas:
Mu iPad Airiga tuli 12W usbA.

See on tegelikult pisut ebastandardne, kuna moodustub 5,2V * 10A-st. Ma pole katseid tegemata päris kindel, kuidas seda mingi standardse 5V tavalaadimisega seadme poolt tarbitakse - kas tõmmatakse pinge seadmes stabikaga täiendavalt alla (aku on ju niikuinii 4,2V max) või lubatakse väike tolerants läbi. Mul on ka see laadija sahtlis olemas ja tean, et laeb kenasti ka kõike muud peale iPad-i.

Ugreen on minu kogemusel kvaliteetsem kui paljud originaalid. Kui on orig Ugreen. Samas Hiinas on oma tootjate kopeerimise eest vist surmanuhtlus.
Kommentaarid: 249 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
miga
HV Guru
miga

liitunud: 07.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.10.2023 12:42:17 vasta tsitaadiga

Kaablitest rääkides, siis millise 2m USB-C kaabli poole võiks meil siinsel turul piiluda ? Jah, soojalt maalt saab ka, aga enne kasvab habe ette kui sealt midagi kohale jõuab icon_smile.gif
Voolu saaks sealt peamiselt 15 Pro Max.
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lord Ami
HV veteran
Lord Ami

liitunud: 13.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.10.2023 12:53:31 vasta tsitaadiga

https://www.youtube.com/watch?v=QDhGdUSOarE - Põhjalikud iPhone 15 Pro Max laadimise testid/graafikud jm thumbs_up.gif
Kommentaarid: 57 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
somnambuul
HV veteran

liitunud: 22.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.10.2023 12:55:37 vasta tsitaadiga

miga kirjutas:
Kaablitest rääkides, siis millise 2m USB-C kaabli poole võiks meil siinsel turul piiluda ? Jah, soojalt maalt saab ka, aga enne kasvab habe ette kui sealt midagi kohale jõuab icon_smile.gif
Voolu saaks sealt peamiselt 15 Pro Max.


allo.ee -s on baseusi kaableid, laevad macbooki ja thinkpadi 45W vabalt.
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Elpex
HV veteran

liitunud: 13.07.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.10.2023 13:01:38 vasta tsitaadiga

miga kirjutas:
Kaablitest rääkides, siis millise 2m USB-C kaabli poole võiks meil siinsel turul piiluda ? Jah, soojalt maalt saab ka, aga enne kasvab habe ette kui sealt midagi kohale jõuab icon_smile.gif
Voolu saaks sealt peamiselt 15 Pro Max.

Miks originaal kaablit ei osta?
Kommentaarid: 123 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 113
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dirty Harry
HV Guru
Dirty Harry

liitunud: 05.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.10.2023 15:43:09 vasta tsitaadiga

miga kirjutas:
Kaablitest rääkides, siis millise 2m USB-C kaabli poole võiks meil siinsel turul piiluda ? Jah, soojalt maalt saab ka, aga enne kasvab habe ette kui sealt midagi kohale jõuab :)
Voolu saaks sealt peamiselt 15 Pro Max.
Kas ainult laadimiseks või peab ka midagi muud üle liikuma? Mis pistik teises otsas peab olema?

Aga üldiselt neid USB-C laadijaid on kõik kohad täis, võta suvaline mõistliku logoga või kirjeldusega. Kui tahad sealt läbi ajada 4k@60 pilti ja veel üht koma teist, siis hakkab kaabli olemus rolli mängima.
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 147
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.10.2023 15:46:03 vasta tsitaadiga

Kaablivalik sõltub pigem sellest minu W sa sealt korraga läbi ajada tahad ja kui head pilti või suurt andmemahtu läbi ajada soovid.
Läpaka laadimiseks või telefoni kiirlaadimiseks vähe kangemat kaablit vaja.

See nn Apple originaalkaabel pole parem kui baseus või anker.
Lihtsalt tuleb ka nende puhul tehnilisi andmeid vaadata.
Kui proovid 5€ eest kaabli saada, siis lutsutamisega laguneb pigem kaabel kui seadme pesa.
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Janis
HV Guru

liitunud: 30.11.2005




sõnum 08.10.2023 15:54:46 vasta tsitaadiga

Tänasel päeval laseb iga suva kaabel 5A läbi, ehk üle 100w tuleb vabalt kui laadija vastav.
Iphone kiirlaadimiseks läheb vaja vähem kui 3A, pole olemas sellist type c kaablit, mis seda ei võimaldaks.
Vahe tuleb sisse nende vastupidavuses, baseuse kaablid mitmeid aastaid vastu pidanud mul, apple orikas on ka 2,5a kolme seadet laadinud ja ei näita katkiminemise märke thumbs_up.gif
Kommentaarid: 209 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 5 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.10.2023 15:59:52 vasta tsitaadiga

Originaal on ilmselgelt lahja kui tahad selle otsa sülerit või siis USB3 kiiruseid kasutada.
Isiklikult ei paku pinget.
https://www.apple.com/shop/product/MQKJ3AM/A/60w-usb-c-charge-cable-1-m
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Janis
HV Guru

liitunud: 30.11.2005




sõnum 08.10.2023 16:05:56 vasta tsitaadiga

Küsiti ju iphonele.
Ja kas oled kindel, et iphone ja macbooki laadimispinge on sama? Eeldaks, et laptopil ikka kõrgem, seega ei ole kaablil vahet, see 60w võib vabalt ka 3A olla, millega saab iga type c kaabel hakkama.
Kommentaarid: 209 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 5 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.10.2023 09:49:35 vasta tsitaadiga

Küsisin telialt, et kaugel siis kuupäev on mu tellimusel.....ütleme nii, et jõuludeks on vast kohal ikka thumbs_up.gif
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
John0035
HV vaatleja

liitunud: 23.03.2021




sõnum 09.10.2023 13:41:45 vasta tsitaadiga

22.09 tellitud ja tuli sõnum Telia-st et tarne tähtaeg tekkinud 10.10, ehk homme vaatame kas kohale jõuab.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.10.2023 14:58:49 vasta tsitaadiga

Ma sain veel telialt maili ca tund tagasi, et nuta ja oota icon_smile.gif
tsitaat:

Hea Telia klient!

Uute Apple'i telefonide suure nõudluse tõttu jõuavad uued telefonid meie lattu eeldatust hiljem. Anname Teile tellimuse kättesaamise ajast teada kohe, kui Teie uus telefon on Apple'i poolt meie lattu tarnitud. Eeldatav kättesaamisaeg on oktoobri jooksul.

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Elpex
HV veteran

liitunud: 13.07.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.10.2023 15:21:29 vasta tsitaadiga

Kel huvi, siis Tele2'e e-poes on hetkel 256GB Pro saadaval kõigis värvitoonides. 512GB Pro Max valge variant ka saadaval hetkel.
Kommentaarid: 123 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 113
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heretic666
HV Guru
heretic666

liitunud: 13.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.10.2023 08:09:26 vasta tsitaadiga

miga kirjutas:
Kaablitest rääkides, siis millise 2m USB-C kaabli poole võiks meil siinsel turul piiluda ? Jah, soojalt maalt saab ka, aga enne kasvab habe ette kui sealt midagi kohale jõuab icon_smile.gif
Voolu saaks sealt peamiselt 15 Pro Max.


Võtsin selle - https://www.hinnavaatlus.ee/2661919/apple-kaabel-240w-usb-c-charge-cable-2m/

14 pm pealt 15 pm peale esimene asi mida tajusin oli kaalu erinevus, lisaks muidugi et kuna servad pole enam nii teravad siis on mugavam käes hoida. Kõlarid lõugutavad ka paremini.

SEB panga app crashib selle 15ga nii et apple payd confata hetkel telefonile ei saagi
Kommentaarid: 73 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ufo56
HV Guru
ufo56

liitunud: 18.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.10.2023 10:07:01 vasta tsitaadiga

tsitaat:

SEB panga app crashib

Uninstall ja install. SEB äpp jääb katkiseks kui backupist restoreda.

_________________
 Lae pildid -> pilt.io
Kommentaarid: 79 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Viktor
Kreisi kasutaja

liitunud: 26.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.10.2023 11:14:47 vasta tsitaadiga

kõlarite võrdluse eest eriti suured tänud!seda nii naljalt ei kohta mulle aga see üsna tähtis.
heretic666 kirjutas:
miga kirjutas:
Kaablitest rääkides, siis millise 2m USB-C kaabli poole võiks meil siinsel turul piiluda ? Jah, soojalt maalt saab ka, aga enne kasvab habe ette kui sealt midagi kohale jõuab :)
Voolu saaks sealt peamiselt 15 Pro Max.


Võtsin selle - https://www.hinnavaatlus.ee/2661919/apple-kaabel-240w-usb-c-charge-cable-2m/

14 pm pealt 15 pm peale esimene asi mida tajusin oli kaalu erinevus, lisaks muidugi et kuna servad pole enam nii teravad siis on mugavam käes hoida. Kõlarid lõugutavad ka paremini.

SEB panga app crashib selle 15ga nii et apple payd confata hetkel telefonile ei saagi
Kommentaarid: 44 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 44
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rmc
Aeg Maha 2n
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.10.2023 11:20:18 vasta tsitaadiga

heretic666, "...tagab andmete edastamise muljetavaldava USB 2 kiirusega..." icon_lol.gif
_________________
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heretic666
HV Guru
heretic666

liitunud: 13.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.10.2023 11:22:32 vasta tsitaadiga

ufo56 kirjutas:
tsitaat:

SEB panga app crashib

Uninstall ja install. SEB äpp jääb katkiseks kui backupist restoreda.


Aitäh, reinstall appile toimis. Natuke häbi et ise selle peale ei tulnud.

rmc see reklaamijutt on ikka päris fail indeed icon_smile.gif
Kommentaarid: 73 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Urve
HV vaatleja

liitunud: 13.04.2023




sõnum 10.10.2023 17:55:43 iphone 15 kaup24 vasta tsitaadiga

link :: https://kaup24.ee/et/mobiiltelefonid-foto--videokaamerad/mobiiltelefonid-ja-aksessuaarid/mobiiltelefonid/telefon-apple-iphone-15-256gb-black-mtp63pxa?id=19209683

keegi kaup24-st on iphone 15 tellinud? näitab et homme juba saaks kätte https://kaup24.ee/et/mobiiltelefonid-foto--videokaamerad/mobiiltelefonid-ja-aksessuaarid/mobiiltelefonid/telefon-apple-iphone-15-256gb-black-mtp63pxa?id=19209683
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
miga
HV Guru
miga

liitunud: 07.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.10.2023 17:59:58 vasta tsitaadiga

Mulle jõudis soojalt maalt selline Toocki 2m, 100W laadimiskaabel kohale. Ei oska nagu midagi halba öelda hetkel: https://www.aliexpress.com/item/1005004959494838.html?spm=a2g0o.order_list.order_list_main.23.186d18028OGSck
Kuskilt tuleb veel selline kaabel: https://www.aliexpress.com/item/1005005887452941.html?spm=a2g0o.order_list.order_list_main.11.186d18028OGSck

Olles nüüd mõned päevad 15 PM kasutanud, siis tõesti, esimene asi, mis tunda andis - kergem on käes ja ümarad telefoni ääred on päris mugav thumbs_up.gif

iPhone 15 Pro Max can charge faster than Apple says – but how fast?
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olafsand
HV Guru
olafsand

liitunud: 07.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.10.2023 22:21:35 vasta tsitaadiga

Üle kahe tunni tänasel hetkel 0-100% on kuidagi mage. Samas kui öösiti laadida, siis ple probleemi icon_smile.gif
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
puna
HV Guru


liitunud: 18.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.10.2023 09:23:53 vasta tsitaadiga

Eile kadus teadmata põhjusel ports kontakte lihtsalt ära, kas kellelgi veel nii olnud?
Kommentaarid: 361 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anti
 

liitunud: 11.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.10.2023 10:01:57 vasta tsitaadiga

Kunagi oli max/plus mudelitel iosil landscape mode. Täna enam vist mitte, aga kas ios üleüldse max mudelite midagi landscapes teisiti teeb või erinevus tavamudelitega puudub? Või kuidas üldiselt suuremast ekraanist kasu lõikaks?
Suhtkoht kogu elu viimasel ajal telefonis ja screentime päris rets. Korra mõlgutasin mõtet osta ipad, et mugavam meediat võtta, veebi brausida jms, aga näen vist ette juba, et pigem on ikkagi käes telefon. Et äkki võiks mingi max mudel olla.
Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 4 :: 240
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dirty Harry
HV Guru
Dirty Harry

liitunud: 05.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.10.2023 10:48:43 vasta tsitaadiga

Anti kirjutas:
Kunagi oli max/plus mudelitel iosil landscape mode. Täna enam vist mitte, aga kas ios üleüldse max mudelite midagi landscapes teisiti teeb või erinevus tavamudelitega puudub? Või kuidas üldiselt suuremast ekraanist kasu lõikaks?
Suhtkoht kogu elu viimasel ajal telefonis ja screentime päris rets. Korra mõlgutasin mõtet osta ipad, et mugavam meediat võtta, veebi brausida jms, aga näen vist ette juba, et pigem on ikkagi käes telefon. Et äkki võiks mingi max mudel olla.
Ei pea muide Max olema, Plus on ka täiesti olemas. Seal pole küll sõna "Pro" sees ning Plusil on igasugused hirmvajalikud asjad ju puudu, eksju-onju. Kuid 360€ hinnavahet on ikka parasjagu.
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 147
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Elpex
HV veteran

liitunud: 13.07.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.10.2023 11:49:18 vasta tsitaadiga

Dirty Harry kirjutas:
Anti kirjutas:
Kunagi oli max/plus mudelitel iosil landscape mode. Täna enam vist mitte, aga kas ios üleüldse max mudelite midagi landscapes teisiti teeb või erinevus tavamudelitega puudub? Või kuidas üldiselt suuremast ekraanist kasu lõikaks?
Suhtkoht kogu elu viimasel ajal telefonis ja screentime päris rets. Korra mõlgutasin mõtet osta ipad, et mugavam meediat võtta, veebi brausida jms, aga näen vist ette juba, et pigem on ikkagi käes telefon. Et äkki võiks mingi max mudel olla.
Ei pea muide Max olema, Plus on ka täiesti olemas. Seal pole küll sõna "Pro" sees ning Plusil on igasugused hirmvajalikud asjad ju puudu, eksju-onju. Kuid 360€ hinnavahet on ikka parasjagu.

Kust sa selle 360€ suuruse hinnavahe said? Võrdle ikka sama mälumahuga telefone, mina sain hinnavaheks 230€, mis pole üle mõistuse suur võrreldes Pro Max'i eeliseid tavalise Plus'i ees.
Kommentaarid: 123 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 113
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anti
 

liitunud: 11.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.10.2023 14:00:28 vasta tsitaadiga

Plus, max, vahetpole. Pigem, et kas kujutan enda peas ette, et suurem telefon täidaks VEITS (ei väida, et oleks sama) ka tahvli funktsiooni või pigem ei. Aga kuna UI landscapes enam ei toimi siis vist päris ei ole see.
Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 4 :: 240
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dirty Harry
HV Guru
Dirty Harry

liitunud: 05.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.10.2023 14:04:36 vasta tsitaadiga

Elpex kirjutas:
Dirty Harry kirjutas:
Anti kirjutas:
Kunagi oli max/plus mudelitel iosil landscape mode. Täna enam vist mitte, aga kas ios üleüldse max mudelite midagi landscapes teisiti teeb või erinevus tavamudelitega puudub? Või kuidas üldiselt suuremast ekraanist kasu lõikaks?
Suhtkoht kogu elu viimasel ajal telefonis ja screentime päris rets. Korra mõlgutasin mõtet osta ipad, et mugavam meediat võtta, veebi brausida jms, aga näen vist ette juba, et pigem on ikkagi käes telefon. Et äkki võiks mingi max mudel olla.
Ei pea muide Max olema, Plus on ka täiesti olemas. Seal pole küll sõna "Pro" sees ning Plusil on igasugused hirmvajalikud asjad ju puudu, eksju-onju. Kuid 360€ hinnavahet on ikka parasjagu.

Kust sa selle 360€ suuruse hinnavahe said? Võrdle ikka sama mälumahuga telefone, mina sain hinnavaheks 230€, mis pole üle mõistuse suur võrreldes Pro Max'i eeliseid tavalise Plus'i ees.
Mälumaht on tänapäeval järjest väheolulisem. Aga jah, eks sellega on ka Maxi hinda üles pumbatud, tõsi.
Anti kirjutas:
Plus, max, vahetpole. Pigem, et kas kujutan enda peas ette, et suurem telefon täidaks VEITS (ei väida, et oleks sama) ka tahvli funktsiooni või pigem ei. Aga kuna UI landscapes enam ei toimi siis vist päris ei ole see.
St mõtled UI juba sellest hetkest alates, kui tööalaual oled ja sealt midagi käivitad? See on jah veits tüütu, et see ainult portreerežiimis töötab.
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 147
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Elpex
HV veteran

liitunud: 13.07.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.10.2023 14:31:42 vasta tsitaadiga

Dirty Harry kirjutas:
Elpex kirjutas:
Dirty Harry kirjutas:
Anti kirjutas:
Kunagi oli max/plus mudelitel iosil landscape mode. Täna enam vist mitte, aga kas ios üleüldse max mudelite midagi landscapes teisiti teeb või erinevus tavamudelitega puudub? Või kuidas üldiselt suuremast ekraanist kasu lõikaks?
Suhtkoht kogu elu viimasel ajal telefonis ja screentime päris rets. Korra mõlgutasin mõtet osta ipad, et mugavam meediat võtta, veebi brausida jms, aga näen vist ette juba, et pigem on ikkagi käes telefon. Et äkki võiks mingi max mudel olla.
Ei pea muide Max olema, Plus on ka täiesti olemas. Seal pole küll sõna "Pro" sees ning Plusil on igasugused hirmvajalikud asjad ju puudu, eksju-onju. Kuid 360€ hinnavahet on ikka parasjagu.

Kust sa selle 360€ suuruse hinnavahe said? Võrdle ikka sama mälumahuga telefone, mina sain hinnavaheks 230€, mis pole üle mõistuse suur võrreldes Pro Max'i eeliseid tavalise Plus'i ees.
Mälumaht on tänapäeval järjest väheolulisem. Aga jah, eks sellega on ka Maxi hinda üles pumbatud, tõsi.

See, et mälumaht sinu jaoks väheoluline on, ei tähenda et see kõigi jaoks nii peaks olema. Pigem on Plus'i hind ebareaalselt kõrgeks aetud.
Kommentaarid: 123 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 113
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lightbluefox
HV Guru

liitunud: 30.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.10.2023 21:20:40 vasta tsitaadiga

Mälumaht on üks olulisi põhjuseid miks 64gb iPhone enda jaoks maha kandsin, süsteem võtab juba hea osa ära, mõned äpid, mõne videod ja isegi kui sul on elu koopiana pilves, leiad end pidevalt galeriid tühjendamas, sest avastad, et jälle on mingitest äppidest shortcutid järgi jäänud, kuna telefon otsib ruumiga kokkuhoiukohti.
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 44
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
BA79
Kreisi kasutaja

liitunud: 10.04.2021



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.10.2023 21:38:10 vasta tsitaadiga

No kui mina oma valiku tegin, siis oli valida, kas 64GB või 128GB. Hinnavahe vast mingid 70€ või 90€, kui õigesti mäletan. Kui telefonil andmemahtu analüüsida lasen, siis ütleb, et kasutatud on 20GB 128-st. Seega, oleksin ma võtnud 64GB variandi, oleks ka hakkama veel saanud. Eks suurem number mõjub psühholoogiliselt kuna ma ei teadnud kuidas telefoni kasutama hakkan. Enam nii palju ei klõpsuta aga mõned äpid olen installinud ja tõenäoliselt tuleb aja jooksul äppe juurde. Andmemahu analüsaator ütleb näiteks, et fotode ja videote peale on läinud 3,84GB, FB rakenduse cache on 570MB, LG Thinq äpi cache on 509MB jne jne. Opsüsteem reserveeris endale 7GB+ cache kokku on 3,66GB. Seega kokkuvõtvalt väiksema andmeruumiga võib tekkida probleeme kui vahemälu ei vabasta.

viimati muutis BA79 13.10.2023 23:01:36, muudetud 2 korda
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Viktor
Kreisi kasutaja

liitunud: 26.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.10.2023 22:41:01 vasta tsitaadiga

mnjah selle vahemälu vabastamisega , kahjuks on nagu on mõnes äppis on et vabasta. aga muidu pead ikka maha tõmbama ja uuesti peale panema. mingis IOS-s oli mäletan seal storage alt ka valik äppil et tühjenda andmed vms. kahju et kadus.
Kommentaarid: 44 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 44
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Goldec
Kreisi kasutaja
Goldec

liitunud: 13.08.2006




sõnum 13.10.2023 22:56:30 vasta tsitaadiga

Mobile trade poodi kõndides sai kohe 15 pro näppu. Mitte pro 12lt tulles on küll tunne et vahepeal on kõvasti asjad arenenud icon_smile.gif
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Viktor
Kreisi kasutaja

liitunud: 26.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.10.2023 17:07:58 vasta tsitaadiga

võib-olla imelik küsimus, aga kas heli on ka märgatavalt parem? st. kõlarid.

Goldec kirjutas:
Mobile trade poodi kõndides sai kohe 15 pro näppu. Mitte pro 12lt tulles on küll tunne et vahepeal on kõvasti asjad arenenud :)
Kommentaarid: 44 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 44
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ufo56
HV Guru
ufo56

liitunud: 18.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.10.2023 18:08:49 vasta tsitaadiga

Viktor kirjutas:
võib-olla imelik küsimus, aga kas heli on ka märgatavalt parem? st. kõlarid.

Goldec kirjutas:
Mobile trade poodi kõndides sai kohe 15 pro näppu. Mitte pro 12lt tulles on küll tunne et vahepeal on kõvasti asjad arenenud icon_smile.gif


jah

_________________
 Lae pildid -> pilt.io
Kommentaarid: 79 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Goldec
Kreisi kasutaja
Goldec

liitunud: 13.08.2006




sõnum 14.10.2023 19:47:00 vasta tsitaadiga

Jaa. Isegi notificationi helidest on aru saada et moonutab vähem ja heli on sügavam.
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Viktor
Kreisi kasutaja

liitunud: 26.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.10.2023 17:34:38 vasta tsitaadiga

kuida iphonel video tegemisel saaks video pausile? keegi kasutab äkki mingit muud kaamera rakkendust?
Kommentaarid: 44 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 44
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.10.2023 09:40:46 vasta tsitaadiga

Püha ime, tarneaeg tekkis telias
tsitaat:

18.10.2023

Ja saangi õunaped*** icon_eek.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.10.2023 09:46:26 vasta tsitaadiga

Nii toree, mis äpid esimesena peale lased, kas tuleb ka kaitseklaas ja korpus?
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mac/Apple »  iPhone mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 410, 411, 412 ... 439, 440, 441  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.