|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
Janis
HV Guru
liitunud: 30.11.2005
|
07.10.2023 22:32:16
|
|
|
| Mismoodi see halvasti mõjub?
|
|
| Kommentaarid: 209 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
5 :: |
175 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rex
HV Guru

liitunud: 09.01.2002
|
07.10.2023 22:36:01
|
|
|
| Hakkab vähem akumuleerima.
|
|
| Kommentaarid: 249 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dirty Harry
HV Guru

liitunud: 05.09.2002
|
07.10.2023 22:36:36
|
|
|
| BA79 kirjutas: |
| Kas kiirlaadimine akule halvasti ei mõju?!? |
Üldiselt ei mõju. See on pikem jutt ja netist leiab vastavaid artikleid küll.
|
|
| Kommentaarid: 186 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
147 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Renka
HV Guru

liitunud: 01.04.2002
|
07.10.2023 22:57:32
|
|
|
| Janis kirjutas: |
| Iphone originaalaadija on 20w, sellega laeb mu iphone 12 päris kiirelt täis, ei kurda ja ei oska küll kiiremat tahta. |
Misasi see veel on? Mitu aastat ei ole ju telefoniga laadijat/adapterit üldse kaasas. Ja enne seda olid 5W jupid. Seega misasi on 20W originaallaadija?
Isegi iPadiga kaasa tulnud adapter oli kõigest 10W
_________________ There is no place like 127.0.0.1 |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
61 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Janis
HV Guru
liitunud: 30.11.2005
|
07.10.2023 22:59:19
|
|
|
| No mul on selline, apple oma. Idealist ostsin koos telefoniga.
|
|
| Kommentaarid: 209 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
5 :: |
175 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Renka
HV Guru

liitunud: 01.04.2002
|
07.10.2023 22:59:44
|
|
|
Ehk siis sa ostsid 20W adapteri lihtsalt?
_________________ There is no place like 127.0.0.1 |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
61 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Elpex
HV veteran
liitunud: 13.07.2011
|
07.10.2023 22:59:47
|
|
|
| Renka kirjutas: |
| Janis kirjutas: |
| Iphone originaalaadija on 20w, sellega laeb mu iphone 12 päris kiirelt täis, ei kurda ja ei oska küll kiiremat tahta. |
Misasi see veel on? Mitu aastat ei ole ju telefoniga laadijat/adapterit üldse kaasas. Ja enne seda olid 5W jupid. Seega misasi on 20W originaallaadija?
Isegi iPadiga kaasa tulnud adapter oli kõigest 10W |
iPhone 11 Pro’ga oli veel karbis kaasas 18W adapter.
|
|
| Kommentaarid: 123 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
113 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Janis
HV Guru
liitunud: 30.11.2005
|
|
| Kommentaarid: 209 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
5 :: |
175 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Renka
HV Guru

liitunud: 01.04.2002
|
07.10.2023 23:03:39
|
|
|
| Elpex kirjutas: |
| Renka kirjutas: |
| Janis kirjutas: |
| Iphone originaalaadija on 20w, sellega laeb mu iphone 12 päris kiirelt täis, ei kurda ja ei oska küll kiiremat tahta. |
Misasi see veel on? Mitu aastat ei ole ju telefoniga laadijat/adapterit üldse kaasas. Ja enne seda olid 5W jupid. Seega misasi on 20W originaallaadija?
Isegi iPadiga kaasa tulnud adapter oli kõigest 10W |
iPhone 11 Pro’ga oli veel karbis kaasas 18W adapter. |
See oli vist ka ainuke mudel kus selline asi kaasas oli. Kui õigesti mäletan siis järgmine mudel oli juba täitsa ilma.
_________________ There is no place like 127.0.0.1 |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
61 |
|
| tagasi üles |
|
 |
aero
HV vaatleja
liitunud: 25.08.2008
|
08.10.2023 11:30:09
|
|
|
Mu iPad Airiga tuli 12W usbA. iPad mini6-ga 20W.
Usb C töökindlusest - mu Sony telefoni pesa kulus (2-3 päeva tagant laadides) 3 aastaga nii lõdvaks, et oli keeruline telefon laadima panna. Kaablid olid originaal ja ugreen.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
rmc
Aeg Maha 2n

liitunud: 28.06.2005
|
08.10.2023 11:39:44
|
|
|
See ugreen võiski SONY pesa ära rikkuda. Üks tellis siin inglismaalt "originaalkaableid", mis nägid küll head välja, ent olid pigem ikkagi koopiad vist ja kulutas ka augud ära... originaalkaablitega probleeme polnud... (XZ1C ja XC). S10 on ka kapriisne muude kaablite osas kui originaalid.
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 196 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
182 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rex
HV Guru

liitunud: 09.01.2002
|
08.10.2023 11:59:10
|
|
|
| aero kirjutas: |
| Mu iPad Airiga tuli 12W usbA. |
See on tegelikult pisut ebastandardne, kuna moodustub 5,2V * 10A-st. Ma pole katseid tegemata päris kindel, kuidas seda mingi standardse 5V tavalaadimisega seadme poolt tarbitakse - kas tõmmatakse pinge seadmes stabikaga täiendavalt alla (aku on ju niikuinii 4,2V max) või lubatakse väike tolerants läbi. Mul on ka see laadija sahtlis olemas ja tean, et laeb kenasti ka kõike muud peale iPad-i.
Ugreen on minu kogemusel kvaliteetsem kui paljud originaalid. Kui on orig Ugreen. Samas Hiinas on oma tootjate kopeerimise eest vist surmanuhtlus.
|
|
| Kommentaarid: 249 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
miga
HV Guru

liitunud: 07.09.2003
|
08.10.2023 12:42:17
|
|
|
Kaablitest rääkides, siis millise 2m USB-C kaabli poole võiks meil siinsel turul piiluda ? Jah, soojalt maalt saab ka, aga enne kasvab habe ette kui sealt midagi kohale jõuab
Voolu saaks sealt peamiselt 15 Pro Max.
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Lord Ami
HV veteran

liitunud: 13.01.2006
|
|
| Kommentaarid: 57 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
52 |
|
| tagasi üles |
|
 |
somnambuul
HV veteran
liitunud: 22.03.2004
|
08.10.2023 12:55:37
|
|
|
| miga kirjutas: |
Kaablitest rääkides, siis millise 2m USB-C kaabli poole võiks meil siinsel turul piiluda ? Jah, soojalt maalt saab ka, aga enne kasvab habe ette kui sealt midagi kohale jõuab
Voolu saaks sealt peamiselt 15 Pro Max. |
allo.ee -s on baseusi kaableid, laevad macbooki ja thinkpadi 45W vabalt.
|
|
| Kommentaarid: 60 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
54 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Elpex
HV veteran
liitunud: 13.07.2011
|
08.10.2023 13:01:38
|
|
|
| miga kirjutas: |
Kaablitest rääkides, siis millise 2m USB-C kaabli poole võiks meil siinsel turul piiluda ? Jah, soojalt maalt saab ka, aga enne kasvab habe ette kui sealt midagi kohale jõuab
Voolu saaks sealt peamiselt 15 Pro Max. |
Miks originaal kaablit ei osta?
|
|
| Kommentaarid: 123 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
113 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dirty Harry
HV Guru

liitunud: 05.09.2002
|
08.10.2023 15:43:09
|
|
|
| miga kirjutas: |
Kaablitest rääkides, siis millise 2m USB-C kaabli poole võiks meil siinsel turul piiluda ? Jah, soojalt maalt saab ka, aga enne kasvab habe ette kui sealt midagi kohale jõuab :)
Voolu saaks sealt peamiselt 15 Pro Max. |
Kas ainult laadimiseks või peab ka midagi muud üle liikuma? Mis pistik teises otsas peab olema?
Aga üldiselt neid USB-C laadijaid on kõik kohad täis, võta suvaline mõistliku logoga või kirjeldusega. Kui tahad sealt läbi ajada 4k@60 pilti ja veel üht koma teist, siis hakkab kaabli olemus rolli mängima.
|
|
| Kommentaarid: 186 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
147 |
|
| tagasi üles |
|
 |
indrpo
HV Guru
liitunud: 14.11.2004
|
08.10.2023 15:46:03
|
|
|
Kaablivalik sõltub pigem sellest minu W sa sealt korraga läbi ajada tahad ja kui head pilti või suurt andmemahtu läbi ajada soovid.
Läpaka laadimiseks või telefoni kiirlaadimiseks vähe kangemat kaablit vaja.
See nn Apple originaalkaabel pole parem kui baseus või anker.
Lihtsalt tuleb ka nende puhul tehnilisi andmeid vaadata.
Kui proovid 5€ eest kaabli saada, siis lutsutamisega laguneb pigem kaabel kui seadme pesa.
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Janis
HV Guru
liitunud: 30.11.2005
|
08.10.2023 15:54:46
|
|
|
Tänasel päeval laseb iga suva kaabel 5A läbi, ehk üle 100w tuleb vabalt kui laadija vastav.
Iphone kiirlaadimiseks läheb vaja vähem kui 3A, pole olemas sellist type c kaablit, mis seda ei võimaldaks.
Vahe tuleb sisse nende vastupidavuses, baseuse kaablid mitmeid aastaid vastu pidanud mul, apple orikas on ka 2,5a kolme seadet laadinud ja ei näita katkiminemise märke
|
|
| Kommentaarid: 209 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
5 :: |
175 |
|
| tagasi üles |
|
 |
indrpo
HV Guru
liitunud: 14.11.2004
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Janis
HV Guru
liitunud: 30.11.2005
|
08.10.2023 16:05:56
|
|
|
Küsiti ju iphonele.
Ja kas oled kindel, et iphone ja macbooki laadimispinge on sama? Eeldaks, et laptopil ikka kõrgem, seega ei ole kaablil vahet, see 60w võib vabalt ka 3A olla, millega saab iga type c kaabel hakkama.
|
|
| Kommentaarid: 209 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
5 :: |
175 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
09.10.2023 09:49:35
|
|
|
Küsisin telialt, et kaugel siis kuupäev on mu tellimusel.....ütleme nii, et jõuludeks on vast kohal ikka
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
John0035
HV vaatleja
liitunud: 23.03.2021
|
09.10.2023 13:41:45
|
|
|
| 22.09 tellitud ja tuli sõnum Telia-st et tarne tähtaeg tekkinud 10.10, ehk homme vaatame kas kohale jõuab.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
09.10.2023 14:58:49
|
|
|
Ma sain veel telialt maili ca tund tagasi, et nuta ja oota
| tsitaat: |
Hea Telia klient!
Uute Apple'i telefonide suure nõudluse tõttu jõuavad uued telefonid meie lattu eeldatust hiljem. Anname Teile tellimuse kättesaamise ajast teada kohe, kui Teie uus telefon on Apple'i poolt meie lattu tarnitud. Eeldatav kättesaamisaeg on oktoobri jooksul.
|
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Elpex
HV veteran
liitunud: 13.07.2011
|
09.10.2023 15:21:29
|
|
|
| Kel huvi, siis Tele2'e e-poes on hetkel 256GB Pro saadaval kõigis värvitoonides. 512GB Pro Max valge variant ka saadaval hetkel.
|
|
| Kommentaarid: 123 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
113 |
|
| tagasi üles |
|
 |
heretic666
HV Guru

liitunud: 13.02.2006
|
10.10.2023 08:09:26
|
|
|
| miga kirjutas: |
Kaablitest rääkides, siis millise 2m USB-C kaabli poole võiks meil siinsel turul piiluda ? Jah, soojalt maalt saab ka, aga enne kasvab habe ette kui sealt midagi kohale jõuab
Voolu saaks sealt peamiselt 15 Pro Max. |
Võtsin selle - https://www.hinnavaatlus.ee/2661919/apple-kaabel-240w-usb-c-charge-cable-2m/
14 pm pealt 15 pm peale esimene asi mida tajusin oli kaalu erinevus, lisaks muidugi et kuna servad pole enam nii teravad siis on mugavam käes hoida. Kõlarid lõugutavad ka paremini.
SEB panga app crashib selle 15ga nii et apple payd confata hetkel telefonile ei saagi
|
|
| Kommentaarid: 73 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ufo56
HV Guru

liitunud: 18.11.2004
|
10.10.2023 10:07:01
|
|
|
| tsitaat: |
SEB panga app crashib
|
Uninstall ja install. SEB äpp jääb katkiseks kui backupist restoreda.
_________________
Lae pildid -> pilt.io |
|
| Kommentaarid: 79 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
67 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Viktor
Kreisi kasutaja
liitunud: 26.06.2005
|
10.10.2023 11:14:47
|
|
|
kõlarite võrdluse eest eriti suured tänud!seda nii naljalt ei kohta mulle aga see üsna tähtis.
| heretic666 kirjutas: |
| miga kirjutas: |
Kaablitest rääkides, siis millise 2m USB-C kaabli poole võiks meil siinsel turul piiluda ? Jah, soojalt maalt saab ka, aga enne kasvab habe ette kui sealt midagi kohale jõuab :)
Voolu saaks sealt peamiselt 15 Pro Max. |
Võtsin selle - https://www.hinnavaatlus.ee/2661919/apple-kaabel-240w-usb-c-charge-cable-2m/
14 pm pealt 15 pm peale esimene asi mida tajusin oli kaalu erinevus, lisaks muidugi et kuna servad pole enam nii teravad siis on mugavam käes hoida. Kõlarid lõugutavad ka paremini.
SEB panga app crashib selle 15ga nii et apple payd confata hetkel telefonile ei saagi |
|
|
| Kommentaarid: 44 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
44 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rmc
Aeg Maha 2n

liitunud: 28.06.2005
|
10.10.2023 11:20:18
|
|
|
heretic666, "...tagab andmete edastamise muljetavaldava USB 2 kiirusega..."
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 196 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
182 |
|
| tagasi üles |
|
 |
heretic666
HV Guru

liitunud: 13.02.2006
|
10.10.2023 11:22:32
|
|
|
| ufo56 kirjutas: |
| tsitaat: |
SEB panga app crashib
|
Uninstall ja install. SEB äpp jääb katkiseks kui backupist restoreda. |
Aitäh, reinstall appile toimis. Natuke häbi et ise selle peale ei tulnud.
rmc see reklaamijutt on ikka päris fail indeed
|
|
| Kommentaarid: 73 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Urve
HV vaatleja
liitunud: 13.04.2023
|
|
| tagasi üles |
|
 |
miga
HV Guru

liitunud: 07.09.2003
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
olafsand
HV Guru

liitunud: 07.09.2007
|
12.10.2023 22:21:35
|
|
|
Üle kahe tunni tänasel hetkel 0-100% on kuidagi mage. Samas kui öösiti laadida, siis ple probleemi
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
puna
HV Guru

liitunud: 18.08.2003
|
13.10.2023 09:23:53
|
|
|
| Eile kadus teadmata põhjusel ports kontakte lihtsalt ära, kas kellelgi veel nii olnud?
|
|
| Kommentaarid: 361 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
313 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Anti
liitunud: 11.05.2004
|
13.10.2023 10:01:57
|
|
|
Kunagi oli max/plus mudelitel iosil landscape mode. Täna enam vist mitte, aga kas ios üleüldse max mudelite midagi landscapes teisiti teeb või erinevus tavamudelitega puudub? Või kuidas üldiselt suuremast ekraanist kasu lõikaks?
Suhtkoht kogu elu viimasel ajal telefonis ja screentime päris rets. Korra mõlgutasin mõtet osta ipad, et mugavam meediat võtta, veebi brausida jms, aga näen vist ette juba, et pigem on ikkagi käes telefon. Et äkki võiks mingi max mudel olla.
|
|
| Kommentaarid: 314 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
4 :: |
240 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dirty Harry
HV Guru

liitunud: 05.09.2002
|
13.10.2023 10:48:43
|
|
|
| Anti kirjutas: |
Kunagi oli max/plus mudelitel iosil landscape mode. Täna enam vist mitte, aga kas ios üleüldse max mudelite midagi landscapes teisiti teeb või erinevus tavamudelitega puudub? Või kuidas üldiselt suuremast ekraanist kasu lõikaks?
Suhtkoht kogu elu viimasel ajal telefonis ja screentime päris rets. Korra mõlgutasin mõtet osta ipad, et mugavam meediat võtta, veebi brausida jms, aga näen vist ette juba, et pigem on ikkagi käes telefon. Et äkki võiks mingi max mudel olla. |
Ei pea muide Max olema, Plus on ka täiesti olemas. Seal pole küll sõna "Pro" sees ning Plusil on igasugused hirmvajalikud asjad ju puudu, eksju-onju. Kuid 360€ hinnavahet on ikka parasjagu.
|
|
| Kommentaarid: 186 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
147 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Elpex
HV veteran
liitunud: 13.07.2011
|
13.10.2023 11:49:18
|
|
|
| Dirty Harry kirjutas: |
| Anti kirjutas: |
Kunagi oli max/plus mudelitel iosil landscape mode. Täna enam vist mitte, aga kas ios üleüldse max mudelite midagi landscapes teisiti teeb või erinevus tavamudelitega puudub? Või kuidas üldiselt suuremast ekraanist kasu lõikaks?
Suhtkoht kogu elu viimasel ajal telefonis ja screentime päris rets. Korra mõlgutasin mõtet osta ipad, et mugavam meediat võtta, veebi brausida jms, aga näen vist ette juba, et pigem on ikkagi käes telefon. Et äkki võiks mingi max mudel olla. |
Ei pea muide Max olema, Plus on ka täiesti olemas. Seal pole küll sõna "Pro" sees ning Plusil on igasugused hirmvajalikud asjad ju puudu, eksju-onju. Kuid 360€ hinnavahet on ikka parasjagu. |
Kust sa selle 360€ suuruse hinnavahe said? Võrdle ikka sama mälumahuga telefone, mina sain hinnavaheks 230€, mis pole üle mõistuse suur võrreldes Pro Max'i eeliseid tavalise Plus'i ees.
|
|
| Kommentaarid: 123 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
113 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Anti
liitunud: 11.05.2004
|
13.10.2023 14:00:28
|
|
|
| Plus, max, vahetpole. Pigem, et kas kujutan enda peas ette, et suurem telefon täidaks VEITS (ei väida, et oleks sama) ka tahvli funktsiooni või pigem ei. Aga kuna UI landscapes enam ei toimi siis vist päris ei ole see.
|
|
| Kommentaarid: 314 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
4 :: |
240 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dirty Harry
HV Guru

liitunud: 05.09.2002
|
13.10.2023 14:04:36
|
|
|
| Elpex kirjutas: |
| Dirty Harry kirjutas: |
| Anti kirjutas: |
Kunagi oli max/plus mudelitel iosil landscape mode. Täna enam vist mitte, aga kas ios üleüldse max mudelite midagi landscapes teisiti teeb või erinevus tavamudelitega puudub? Või kuidas üldiselt suuremast ekraanist kasu lõikaks?
Suhtkoht kogu elu viimasel ajal telefonis ja screentime päris rets. Korra mõlgutasin mõtet osta ipad, et mugavam meediat võtta, veebi brausida jms, aga näen vist ette juba, et pigem on ikkagi käes telefon. Et äkki võiks mingi max mudel olla. |
Ei pea muide Max olema, Plus on ka täiesti olemas. Seal pole küll sõna "Pro" sees ning Plusil on igasugused hirmvajalikud asjad ju puudu, eksju-onju. Kuid 360€ hinnavahet on ikka parasjagu. |
Kust sa selle 360€ suuruse hinnavahe said? Võrdle ikka sama mälumahuga telefone, mina sain hinnavaheks 230€, mis pole üle mõistuse suur võrreldes Pro Max'i eeliseid tavalise Plus'i ees. |
Mälumaht on tänapäeval järjest väheolulisem. Aga jah, eks sellega on ka Maxi hinda üles pumbatud, tõsi.
| Anti kirjutas: |
| Plus, max, vahetpole. Pigem, et kas kujutan enda peas ette, et suurem telefon täidaks VEITS (ei väida, et oleks sama) ka tahvli funktsiooni või pigem ei. Aga kuna UI landscapes enam ei toimi siis vist päris ei ole see. |
St mõtled UI juba sellest hetkest alates, kui tööalaual oled ja sealt midagi käivitad? See on jah veits tüütu, et see ainult portreerežiimis töötab.
|
|
| Kommentaarid: 186 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
147 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Elpex
HV veteran
liitunud: 13.07.2011
|
13.10.2023 14:31:42
|
|
|
| Dirty Harry kirjutas: |
| Elpex kirjutas: |
| Dirty Harry kirjutas: |
| Anti kirjutas: |
Kunagi oli max/plus mudelitel iosil landscape mode. Täna enam vist mitte, aga kas ios üleüldse max mudelite midagi landscapes teisiti teeb või erinevus tavamudelitega puudub? Või kuidas üldiselt suuremast ekraanist kasu lõikaks?
Suhtkoht kogu elu viimasel ajal telefonis ja screentime päris rets. Korra mõlgutasin mõtet osta ipad, et mugavam meediat võtta, veebi brausida jms, aga näen vist ette juba, et pigem on ikkagi käes telefon. Et äkki võiks mingi max mudel olla. |
Ei pea muide Max olema, Plus on ka täiesti olemas. Seal pole küll sõna "Pro" sees ning Plusil on igasugused hirmvajalikud asjad ju puudu, eksju-onju. Kuid 360€ hinnavahet on ikka parasjagu. |
Kust sa selle 360€ suuruse hinnavahe said? Võrdle ikka sama mälumahuga telefone, mina sain hinnavaheks 230€, mis pole üle mõistuse suur võrreldes Pro Max'i eeliseid tavalise Plus'i ees. |
Mälumaht on tänapäeval järjest väheolulisem. Aga jah, eks sellega on ka Maxi hinda üles pumbatud, tõsi. |
See, et mälumaht sinu jaoks väheoluline on, ei tähenda et see kõigi jaoks nii peaks olema. Pigem on Plus'i hind ebareaalselt kõrgeks aetud.
|
|
| Kommentaarid: 123 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
113 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lightbluefox
HV Guru
liitunud: 30.12.2004

|
13.10.2023 21:20:40
|
|
|
| Mälumaht on üks olulisi põhjuseid miks 64gb iPhone enda jaoks maha kandsin, süsteem võtab juba hea osa ära, mõned äpid, mõne videod ja isegi kui sul on elu koopiana pilves, leiad end pidevalt galeriid tühjendamas, sest avastad, et jälle on mingitest äppidest shortcutid järgi jäänud, kuna telefon otsib ruumiga kokkuhoiukohti.
|
|
| Kommentaarid: 45 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
44 |
|
| tagasi üles |
|
 |
BA79
Kreisi kasutaja
liitunud: 10.04.2021
|
13.10.2023 21:38:10
|
|
|
No kui mina oma valiku tegin, siis oli valida, kas 64GB või 128GB. Hinnavahe vast mingid 70€ või 90€, kui õigesti mäletan. Kui telefonil andmemahtu analüüsida lasen, siis ütleb, et kasutatud on 20GB 128-st. Seega, oleksin ma võtnud 64GB variandi, oleks ka hakkama veel saanud. Eks suurem number mõjub psühholoogiliselt kuna ma ei teadnud kuidas telefoni kasutama hakkan. Enam nii palju ei klõpsuta aga mõned äpid olen installinud ja tõenäoliselt tuleb aja jooksul äppe juurde. Andmemahu analüsaator ütleb näiteks, et fotode ja videote peale on läinud 3,84GB, FB rakenduse cache on 570MB, LG Thinq äpi cache on 509MB jne jne. Opsüsteem reserveeris endale 7GB+ cache kokku on 3,66GB. Seega kokkuvõtvalt väiksema andmeruumiga võib tekkida probleeme kui vahemälu ei vabasta.
viimati muutis BA79 13.10.2023 23:01:36, muudetud 2 korda |
|
| tagasi üles |
|
 |
Viktor
Kreisi kasutaja
liitunud: 26.06.2005
|
13.10.2023 22:41:01
|
|
|
| mnjah selle vahemälu vabastamisega , kahjuks on nagu on mõnes äppis on et vabasta. aga muidu pead ikka maha tõmbama ja uuesti peale panema. mingis IOS-s oli mäletan seal storage alt ka valik äppil et tühjenda andmed vms. kahju et kadus.
|
|
| Kommentaarid: 44 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
44 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Goldec
Kreisi kasutaja

liitunud: 13.08.2006
|
13.10.2023 22:56:30
|
|
|
Mobile trade poodi kõndides sai kohe 15 pro näppu. Mitte pro 12lt tulles on küll tunne et vahepeal on kõvasti asjad arenenud
|
|
| Kommentaarid: 9 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Viktor
Kreisi kasutaja
liitunud: 26.06.2005
|
14.10.2023 17:07:58
|
|
|
võib-olla imelik küsimus, aga kas heli on ka märgatavalt parem? st. kõlarid.
| Goldec kirjutas: |
| Mobile trade poodi kõndides sai kohe 15 pro näppu. Mitte pro 12lt tulles on küll tunne et vahepeal on kõvasti asjad arenenud :) |
|
|
| Kommentaarid: 44 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
44 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ufo56
HV Guru

liitunud: 18.11.2004
|
14.10.2023 18:08:49
|
|
|
| Viktor kirjutas: |
võib-olla imelik küsimus, aga kas heli on ka märgatavalt parem? st. kõlarid.
| Goldec kirjutas: |
Mobile trade poodi kõndides sai kohe 15 pro näppu. Mitte pro 12lt tulles on küll tunne et vahepeal on kõvasti asjad arenenud  |
|
jah
_________________
Lae pildid -> pilt.io |
|
| Kommentaarid: 79 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
67 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Goldec
Kreisi kasutaja

liitunud: 13.08.2006
|
14.10.2023 19:47:00
|
|
|
| Jaa. Isegi notificationi helidest on aru saada et moonutab vähem ja heli on sügavam.
|
|
| Kommentaarid: 9 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Viktor
Kreisi kasutaja
liitunud: 26.06.2005
|
16.10.2023 17:34:38
|
|
|
| kuida iphonel video tegemisel saaks video pausile? keegi kasutab äkki mingit muud kaamera rakkendust?
|
|
| Kommentaarid: 44 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
44 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
17.10.2023 09:40:46
|
|
|
Püha ime, tarneaeg tekkis telias
Ja saangi õunaped***
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sold OUT
no credit

liitunud: 30.07.2002
|
17.10.2023 09:46:26
|
|
|
Nii toree, mis äpid esimesena peale lased, kas tuleb ka kaitseklaas ja korpus?
_________________ Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist. |
|
| Kommentaarid: 94 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|