|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
Oompa
HV kasutaja

liitunud: 18.03.2009
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006
|
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DVDRW
HV Guru

liitunud: 13.10.2003
|
12.10.2023 11:27:13
|
|
|
Pidev käib.
Allalaadijaga ka pidevalt võitlus käib:
"Just get the standalone yt-dlp from github and occasionally update it with yt-dlp -U since Google constantly tries to interfere with the download mechanism."
|
|
| Kommentaarid: 28 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees

liitunud: 27.01.2003
|
12.10.2023 13:20:00
|
|
|
| Tomorrow kirjutas: |
Tänasest siis hakkas Youtube näägutama adblokeri kasutamise pärast.
Vastav filter lisada adblokeri custom filtrite hulka (uBlock Origin aga peaks toimima kõigil), siis saab sellest lahti:
| ##tp-yt-paper-dialog.ytd-popup-container.style-scope |
|
Mul toimib siiani ja ei ütle midagi uBlock Origin kohta.
|
|
| Kommentaarid: 373 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
313 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006
|
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees

liitunud: 27.01.2003
|
12.10.2023 14:18:29
|
|
|
| Mul sama conf mis sul muidu, asukoht teine.
|
|
| Kommentaarid: 373 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
313 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ufo56
HV Guru

liitunud: 18.11.2004
|
12.10.2023 14:38:18
|
|
|
Tahad HV pässide ees kõvatada, tegelt maksad premiumi eest.
_________________
Lae pildid -> pilt.io |
|
| Kommentaarid: 79 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
67 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kaarta
Kreisi kasutaja
liitunud: 12.09.2008
|
12.10.2023 17:17:32
|
|
|
| Vivaldi brauseris tuleb samuti see teade, aga saab X vajutada ja kinni panna.
|
|
| Kommentaarid: 52 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
50 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Terror
HV veteran

liitunud: 08.11.2001
|
12.10.2023 18:15:48
|
|
|
Kui on ublock origin, teisi blokeeriaid samaaegselt ei tööta ning ei ole mingeid costum filtreid youtube'le lisatud, siis ei tohiks tulla.
Mul hakkas ka muidu Chromega see siin mingi aeg tagasi tuututama, lasin adblocki maha ning jätsin ainult ublocki ning rahu majas.
|
|
| Kommentaarid: 100 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
91 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tofay
HV kasutaja
liitunud: 24.03.2009
|
12.10.2023 19:28:40
|
|
|
| Premium ja ublock. Topelt ei kärise
|
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006
|
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Taavi_R
HV Guru

liitunud: 30.09.2002
|
13.10.2023 15:50:34
|
|
|
Vaatan, et osadel videodel on kvaliteedi alla tekkinud "1080p Premium", mis on tasuline.
Kas see tähendab, et varsti saame tasuta vaadata ainult mingit 720p videosid?
_________________ raamatupidamine | laadakalender |
|
| Kommentaarid: 186 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
3 :: |
166 |
|
| tagasi üles |
|
 |
salatoimik
HV Guru

liitunud: 08.08.2006
|
13.10.2023 15:56:39
|
|
|
See premium on kõrgema bitratega. 1080p vast ikka näeb tasuta aga ma ei imestaks kui 4k oleks vaid premiumi kasutajatele
_________________ LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud |
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006
|
13.10.2023 18:18:59
|
|
|
salatoimik, Selle vastu mul pole midagi kui makstes saad kõrgema bitrate eksisteerivale resole. 4K mis on praegu tasuta, lukustamist maksumüüri taha siiski ei toeta.
Olen ka varem seda öelnud, et kui tasuline teenus annab midagi mida tasuta teenus ei andnud, siis selle vastu pole mul midagi.
Näiteks võiks lisada veel 120fps ja 240fps jms valikud premiumile just mänguvideote jaoks.
Probleem on selles, kui varem tasuta olnud või isegi elementaarsed asjad lukustatakse maksumüüri taha. See on laisk lähenemine.
Muidugi 4K nõuab jah tunduvalt rohkem ka Youtube poolelt aga sellele oleks pidanud mõtlema siis kui 4K välja toodi. Tehakse featuur ja pärast alles avastatakse, et oops see maksab meile palju raha.
Kui 4K oleks algusest peale olnud premiumi featuur, siis oleks see loogiline.
_________________ Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846 |
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
perenoel
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.05.2004

|
14.10.2023 20:02:56
|
|
|
Tomorrow, Vastupidi, kõigepealt peab kliendile toodet tutvustama. Alles siis, kui ta leiab, et see on igatepidi hea asi, ongi õige aeg hakata arveid esitama.
_________________ The biggest delusion is that there are causes other than your own state of consciousness. - Neville Goddard |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006
|
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
perenoel
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.05.2004

|
14.10.2023 23:39:22
|
|
|
Tomorrow, Kindlasti oskasid nad tehnilist poolt kalkuleerida. Sellega on lihtsalt nii, et kui luuakse tasuline asi kuhugi nurgataha ja keegi ei oska sellest midagi arvatagi, pole üldse lootustki, et tekiks arvestatav tarbijaskond. Nimeta pealegi sõltuvuseks, kui tahad. Mina ütleks pigem informeeritus - mis algusest peale tasulise asja puhul jõuab vaid marginaalse vähemuseni.
_________________ The biggest delusion is that there are causes other than your own state of consciousness. - Neville Goddard |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006
|
14.10.2023 23:53:49
|
|
|
perenoel, 4K või mingi uus featuur premiumi peale ja premiumi osas võib teha 30 päeva tasuta prooviperioodi.
On täiesti võimalik tuua välja uusi featuure nii, et need ei muutuks võllakiviks kaelas ja nii, et inimesed saaksid seda tasuta proovida.
|
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
perenoel
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.05.2004

|
15.10.2023 09:42:22
|
|
|
Tomorrow, Premiumil ongi ju kuuajaline trial. Inimesed on aga hoopis agaramad proovima asja, mis neil juba kohe lihtsasti saadaval. Vaata seda asja nii: uue toote turuletoomine läheb alati midagi miaksma. Võimalik on kulutused teha reklaamile (mis paljusid tüütab ja mida nad blokivad), või siis teha investeering ressursikulutusse, mida jagad tasuta. Nad valisid selle teise variandi. Mis siin üldse rääkida, tegelikult. Võrdle kaabellevi hindu YT Premiumiga, pane kõrvuti erinevad saadaolevad mahud ja näed isegi, et tegu on väga odava tootega. Kuigi - ka siin võib ju olla juba algusest peale plaanitud muutus.
_________________ The biggest delusion is that there are causes other than your own state of consciousness. - Neville Goddard |
|
| tagasi üles |
|
 |
salatoimik
HV Guru

liitunud: 08.08.2006
|
15.10.2023 12:26:39
|
|
|
Tomorrow, olid ajad kui youtubes polnud mingit rahalist teenust ja polnud isegi reklaame.
Reaalsused on hetkel võimalik ka sedasi, et maksad youtubele oma kuutasu ja ikka ei saa oma lemmikjuutuuberit vaadata kuna lemmikjuutuuber on videod tasulise kuutasu taha peitnud. Ehk siis maksad veel enam. Mingi väikse jälgijaskonnaga seda nalja ei tee kuid suurega küll.
_________________ LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud |
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
perenoel
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.05.2004

|
15.10.2023 13:03:48
|
|
|
salatoimik, Aga kas polnud need ka ajad, kus YT ei pakkunud erilist kvaliteeti (360 lahutus max) ja teiselt poolt oli ka teostus koduvideo tasemel. Tänane on kvaliteedilt ikkagi sageli täiesti võrreldav tavatelevisiooniga, sisu osas aga kaugelt üle.
_________________ The biggest delusion is that there are causes other than your own state of consciousness. - Neville Goddard |
|
| tagasi üles |
|
 |
woox2k
Kreisi kasutaja

liitunud: 25.03.2009
|
15.10.2023 13:13:46
|
|
|
YT premiumi teebki just mõttetuks see, et asi pole ühetasandiline. Kord kuus maksta kasvõi 30+€ poleks ju katastroof kui sellega kaoks seal platvormilt kõik reklaamid ja müürid. Tegelikkuses see nii ju pole! Premium eemaldab Google reklaamid aga tüütud sponsori jutud ja kanalisisesed reklaamid jäävad alles. Kõigele selle lisaks avastad veel, et sinu lemmikyoutuuber avaldab üldse osa videosi Patreonis ja ülejäänud tulevad torusse meeletu ajalise viitega. Võid ka oma lemmiktuuberi patreoni eest maksta aga reaalsuses ei vaata keegi ainult ühte kanalit. Kõikide kanalite kulu kokku liites muutub igas kuus makstav summa väga kiirelt ebareaalseks.
_________________ Mess with the best, die like the rest! |
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
18 |
|
| tagasi üles |
|
 |
napoleon
Unknown virus

liitunud: 08.12.2008
|
15.10.2023 13:21:40
|
|
|
| perenoel kirjutas: |
| salatoimik, Aga kas polnud need ka ajad, kus YT ei pakkunud erilist kvaliteeti (360 lahutus max) ja teiselt poolt oli ka teostus koduvideo tasemel. Tänane on kvaliteedilt ikkagi sageli täiesti võrreldav tavatelevisiooniga, sisu osas aga kaugelt üle. |
360p lahutusega koduvideote jagamiseks mõeldud keskkonna ülalpidamine pole samuti tasuta. Vähemalt mitte arvestatava hulga kasutajate puhul. Oma kümnele sõbrale jagamiseks võib jah miskit mõne serveri nurka tiksuma panna kui server muul põhjusel nagunii juba olemas on.
Aga ma arvan millegipärast, et youtube loojatel oli algusest peale see asi nii plaanis, et koguvad arvestatava hulga kasutajaid ja siis müüvad keskkonna maha
|
|
| Kommentaarid: 78 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sold OUT
no credit

liitunud: 30.07.2002
|
15.10.2023 13:26:17
|
|
|
Mida te seal youtubes niiväga iga päev ikka vaatate. Vahel kui mõnda spetsiifilist remonti vms vaja teha, siis saab sealt kenasti juhendi kätte ja igapäevaselt muusika taustaks mängib premiumiga ilusti. Mingeid kanaleid vist ei ole ma avastanud
_________________ Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist. |
|
| Kommentaarid: 94 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
woox2k
Kreisi kasutaja

liitunud: 25.03.2009
|
15.10.2023 15:06:17
|
|
|
Ma jälle ei saa siiani aru kuidas spetsiifilisi asju YT all üldse võimalik leida on. Tihtipeale tarvis lihtsa vastuse saamiseks tundide viisi materjale läbi kerida ja clickbaitide seest midagi asjalikku leida. "Vanaviisi" veebiotsinguga tekstimaterjali leidmine on siiani ikka lihtsam olnud. Eks see hakkab ka suureks katsumuseks tänapäeval muutuma aga õnneks aitab AI ka.
Muus osas on YT mul pigem teleteenuse asendaja. Kui aega käes on siis on mul ports asjalikke kanaleid mida siis ajaviiteks vaatan. Eks see on üldiselt suht mõttetu ajaraiskamine aga asjalike kanalite sisust on sarnaselt korralikule telematerjalile võimalik ka midagi kõrva taha panna. Muusikat ei kuula üldse YT kaudu, seal on kvaliteet ikka nii seinast seina ja mõistlikum on kasutada spetsiaalselt muusika jaoks tehtud platvormi.
_________________ Mess with the best, die like the rest! |
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
18 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
|
| Kommentaarid: 751 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
564 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Terror
HV veteran

liitunud: 08.11.2001
|
|
| Kommentaarid: 100 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
91 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006
|
15.10.2023 20:33:51
|
|
|
| woox2k kirjutas: |
| YT premiumi teebki just mõttetuks see, et asi pole ühetasandiline. Kord kuus maksta kasvõi 30+€ poleks ju katastroof kui sellega kaoks seal platvormilt kõik reklaamid ja müürid. Tegelikkuses see nii ju pole! Premium eemaldab Google reklaamid aga tüütud sponsori jutud ja kanalisisesed reklaamid jäävad alles. Kõigele selle lisaks avastad veel, et sinu lemmikyoutuuber avaldab üldse osa videosi Patreonis ja ülejäänud tulevad torusse meeletu ajalise viitega. Võid ka oma lemmiktuuberi patreoni eest maksta aga reaalsuses ei vaata keegi ainult ühte kanalit. Kõikide kanalite kulu kokku liites muutub igas kuus makstav summa väga kiirelt ebareaalseks. |
No täpselt.
|
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
perenoel
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.05.2004

|
15.10.2023 20:40:42
|
|
|
Te unustate ära, et meil oli ju jutuks 4K tasuliseks muutmine. Aga just selle probleemi lahendab Premium ära ja lisaboonusena annab see tunde, et võtate osa serverite majandamisest Rääkimata sellest, et pole enam vaja vehelda piraadilisadega.
_________________ The biggest delusion is that there are causes other than your own state of consciousness. - Neville Goddard |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006
|
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
perenoel
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.05.2004

|
15.10.2023 21:59:33
|
|
|
Tomorrow, Adblock ei võta ju sul maha seda, kui youtuber klipi alguses miskist VPN-ist jahvatama kukub. Aga seda on ju lihtne edasi kerida.
_________________ The biggest delusion is that there are causes other than your own state of consciousness. - Neville Goddard |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006
|
15.10.2023 22:02:32
|
|
|
| perenoel kirjutas: |
| Tomorrow, Adblock ei võta ju sul maha seda, kui youtuber klipi alguses miskist VPN-ist jahvatama kukub. Aga seda on ju lihtne edasi kerida. |
Adblock on teistel lehtedel vajalik niikuinii, seega ilma selleta ei saa olla. Ja minul, isklikult on vajalik ka lehe elementide peitmiseks mis pole seotud reklaamide blokeerimisega.
Video siseste sponsorite jaoks on eraldi sponsorblock lisa.
|
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DVDRW
HV Guru

liitunud: 13.10.2003
|
15.10.2023 23:11:52
|
|
|
Premiumiga on veel see, et kui tahad allalaetud videosid offline vaadata, siis peab nett olemas olema
See on nagu printeritel, et skannimiseks on vaja tindi olemasolu.
|
|
| Kommentaarid: 28 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kris
HV kasutaja
liitunud: 24.09.2003
|
16.10.2023 08:45:59
|
|
|
Selle vastu aitab SponsorBlock plugin . Suure vaatajate hulgaga kanalite puhul toimib väga hästi (keegi kasutaja peab ennem olema videos õiged kohad ära märkinud).
| perenoel kirjutas: |
| Tomorrow, Adblock ei võta ju sul maha seda, kui youtuber klipi alguses miskist VPN-ist jahvatama kukub. Aga seda on ju lihtne edasi kerida. |
|
|
| Kommentaarid: 18 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DVDRW
HV Guru

liitunud: 13.10.2003
|
16.10.2023 08:55:14
|
|
|
SponsorBlock juba väga levinud. Ilma selleta ei kujutaks vaatamist enam ettegi
Vahest isegi on saadud seda sponsorluse äralõikamist teha kui pole veel jõutud.
Ja väikse vaatajahulga videote juures spnsorlust õnneks väga ei tehta ka.
|
|
| Kommentaarid: 28 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
perenoel
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.05.2004

|
16.10.2023 09:33:44
|
|
|
Mind huvitaks, kui paljud Adblocki ja Sponsorblocki kasutajatest maksavad Patreoni kuutasusid? Ilmselt pole neid kuigi palju. Ehk siis, nende meelest on täiesti ok, et huvitava video tegija ei saa mitte kuidagi kompenseeritud. Rääkimata juba Googles, kellel on serveritega samuti suured kulud.
Sponsorblocki probleemi lahendusena peaks youtuber olema esimene, kes populaarsematel äramärkimise teeb, lõigates välja mitte reklaami, vaid sisulise osa. Head vaatamist ja extentioni kasutamist.
_________________ The biggest delusion is that there are causes other than your own state of consciousness. - Neville Goddard |
|
| tagasi üles |
|
 |
DVDRW
HV Guru

liitunud: 13.10.2003
|
16.10.2023 09:38:22
|
|
|
| Siis on 1 mitmetuhande vastu. Seal vist sai reportida, et see valesti lõigatud vms. Ja kui tuhanded seda teevad siis...
|
|
| Kommentaarid: 28 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006
|
16.10.2023 12:52:06
|
|
|
| perenoel kirjutas: |
Mind huvitaks, kui paljud Adblocki ja Sponsorblocki kasutajatest maksavad Patreoni kuutasusid? Ilmselt pole neid kuigi palju. Ehk siis, nende meelest on täiesti ok, et huvitava video tegija ei saa mitte kuidagi kompenseeritud. Rääkimata juba Googles, kellel on serveritega samuti suured kulud.
Sponsorblocki probleemi lahendusena peaks youtuber olema esimene, kes populaarsematel äramärkimise teeb, lõigates välja mitte reklaami, vaid sisulise osa. Head vaatamist ja extentioni kasutamist. |
Patreon poleks vajalik kui Google ise maksaks sisuloojatele normaalselt. Paraku tegu on nagu vaestemajaga. Google'l pole raha, sisuloojatel pole raha ja nii see sendi tükeldamine käib.
Premiumi vaate pealt makstakse sisuloojatele küll rohkem aga ikka mitte piisavalt, et ära elada. Seetõttu ongi Patreon, sponsorid ja muud skeemid, et lisaraha teenida.
Sponsorblocki puhul nö "poisoning the well" taktika ei toimi. See on üks versus sajad või tuhanded.
|
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sold OUT
no credit

liitunud: 30.07.2002
|
16.10.2023 12:55:57
|
|
|
Miks nad siis tööle ei lähe?
_________________ Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist. |
|
| Kommentaarid: 94 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
napoleon
Unknown virus

liitunud: 08.12.2008
|
16.10.2023 13:19:21
|
|
|
| Sold OUT kirjutas: |
| Miks nad siis tööle ei lähe? |
Loodavad sisu tootmisega ratsa rikkaks saada.
Reaalsuses õnnestub see üsna vähestel. Inimesed ei taha eriti sisu eest maksta ja reklaame ka näha ei taha. Lisaks peab väga palju vaatajaid olema, et reklaamidega sellise summa teeniks, millest kannatab ära elada.
|
|
| Kommentaarid: 78 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bladerunner
HV Guru
liitunud: 17.01.2002
|
16.10.2023 13:25:52
|
|
|
Maksta ei taha aga tarbida tahetakse. Tüüpiline nõukogude aegne mentaliteet vohab endiselt.
Et Googlel ju raha küll, ega nad siis vaesemaks ei jää kui mina piran. Arvestamata sellega et järelikult maksab keegi teine mingil moel selle kinni...
_________________ Experience is what you get when you don't get what you want. |
|
| Kommentaarid: 169 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
158 |
|
| tagasi üles |
|
 |
napoleon
Unknown virus

liitunud: 08.12.2008
|
16.10.2023 13:35:46
|
|
|
See probleem on vist isegi üldisem mitte ainult endiste nõukogude riikide häda.
Juurpõhjus on ilmselt selles, et internet ei olnud algselt mõeldud väga sisu tootmisega raha teenimiseks ja algusaegadel oligi kõik tasuta. Veel selle sajandi alguseski netis väga sellist sisu polnud, mille eest maksma peab. Nii et kerge on tulema suhtumine, et netiühenduse eest juba maksan, järelikult olen sisu eest ka maksnud.
Täitsa imelik, et keegi pole veel tulnud välja ideega, et ISP peaks kiiruse ja/või mahu alusel maksma miski analoogse obroki nagu see "tühja kasseti tasu"
|
|
| Kommentaarid: 78 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tofay
HV kasutaja
liitunud: 24.03.2009
|
16.10.2023 14:59:26
|
|
|
| No kõik algab ikkagi sisust. Pigem unistatakse koheselt suurest rahast sisusse panustamata. Sponsorid, kes sissetulekut mitmekordselt suurendavad, tulevad palju hiljem. Just neid mittemaksvaid silmapaare tuleb püüda ja mitte arvega.
|
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
napoleon
Unknown virus

liitunud: 08.12.2008
|
16.10.2023 15:11:26
|
|
|
| tofay kirjutas: |
| No kõik algab ikkagi sisust. Pigem unistatakse koheselt suurest rahast sisusse panustamata. Sponsorid, kes sissetulekut mitmekordselt suurendavad, tulevad palju hiljem. Just neid mittemaksvaid silmapaare tuleb püüda ja mitte arvega. |
See nõuab juba tööd ja vaeva. Siis ei toimi skeem, et laseme AI-l teksti genereerida või võtame ühe howto, kus on kaks pilti ja kaks lauset teksti ning teeme sellest 10+min video.
Mulle isiklikult ei meeldi üldse video kujul infot tarbida. Meelelahutuse eesmärgil sobib, aga sisulisemate teemadega paraku vaid siis kui on vaja väga täpseid juhiseid, kuidas midagi lahti võtta või kokku panna. Siis tasub ka alustuseks kuhugi poole peale kerida kuna alguses on päris palju mõttetut möla "mina olen nii tore, pakend on nii tore, seade on nii tore, vaatame kuidas see asi nüüd pakist välja võtta jne.".
|
|
| Kommentaarid: 78 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sold OUT
no credit

liitunud: 30.07.2002
|
16.10.2023 15:17:17
|
|
|
Jajah. Tahad vaadata kuidas mingi jupstük lahti käib aga enne vaatame 3 minutit kuidas video autor VPN installib ja kasutab ning sooovitab seda sullegi 25% sooduskoodiga 😂
_________________ Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist. |
|
| Kommentaarid: 94 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
perenoel
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.05.2004

|
16.10.2023 18:58:35
|
|
|
| Sold OUT kirjutas: |
| Miks nad siis tööle ei lähe? |
Küsimuse täpsem formuleering peaks vist olema "Miks nad palgaorjaks ei lähe?" Sest YT videote tegemine ongi tegelikult raske töö, kus juba ühe 10-12 minutilise video monteerimisele võib minna tunde ja tunde. Aga sellele eelneb preproduction, kusjuures AI võib olla täna päris palju abiks, kuid ikka tuleb kõik ise läbi töötada. Filmimisel tehakse hulk duubleid ja nähakse siis vaeva, et hästi väljatulnud lõike kombineerida. Mis palgaorjaks olemisse puutub, siis enamasti seda ju ollaksegi, kuid unistuseks on VABAKS SAADA. Ja nüüd, kui inimene pühendab oma vaba aja sellele eesmmärgile, on ju tegelikult supernõme, et tema raske töö vili võetakse matsutades hea meelega vastu, kuid seda piskut, nii piskut, milleks on paari reklaamikese äravaatamine (ja neidki võib 5 sek järel kinni panna) talle ei võimaldata.
| napoleon kirjutas: |
See probleem on vist isegi üldisem mitte ainult endiste nõukogude riikide häda.
Juurpõhjus on ilmselt selles, et internet ei olnud algselt mõeldud väga sisu tootmisega raha teenimiseks ja algusaegadel oligi kõik tasuta. Veel selle sajandi alguseski netis väga sellist sisu polnud, mille eest maksma peab. Nii et kerge on tulema suhtumine, et netiühenduse eest juba maksan, järelikult olen sisu eest ka maksnud.
Täitsa imelik, et keegi pole veel tulnud välja ideega, et ISP peaks kiiruse ja/või mahu alusel maksma miski analoogse obroki nagu see "tühja kasseti tasu"  |
Sajandivahetusel oli peale pornolehtede muud tasulist sisu tõepoolest vähe, kuid reklaam oli igal pool ning see oli sisuliselt seesama ärimudel, mis täna Google Addsense'il. Näiteks olid tasuta veebimajutused, tuntuim ilmselt Geocities, kus võisid oma veebikese ilma rahata välja panna ja selle võimaluse eest oli iga lehekülje ülaosas suur bänner, mille eest keegi maksis ja vastu ootas uusi kliente.
_________________ The biggest delusion is that there are causes other than your own state of consciousness. - Neville Goddard |
|
| tagasi üles |
|
 |
woox2k
Kreisi kasutaja

liitunud: 25.03.2009
|
16.10.2023 20:41:44
|
|
|
| perenoel kirjutas: |
| YT videote tegemine ongi tegelikult raske töö, kus juba ühe 10-12 minutilise video monteerimisele võib minna tunde ja tunde. Aga sellele eelneb preproduction, kusjuures AI võib olla täna päris palju abiks, kuid ikka tuleb kõik ise läbi töötada. Filmimisel tehakse hulk duubleid ja nähakse siis vaeva, et hästi väljatulnud lõike kombineerida. |
Ära nüüd liialt üldistama ka hakka. Edukad youtuuberid teevad asju sedasi ja tõesti korraliku video tootmine võtab meeletult aega ja vaeva. Kõik youtuberid nii palju vaeva oma videodega ei näe, samas kõik loodavad kiirelt rikkaks saada. Seda lootes loovad kiirelt kanalile Patreoni ja nõustuvad kõigi massmeilidena tulnud sponsorite pakkumistega. Kas on ikka kõik vaatajad halvad ja kommunistid, kui keelduvad maksma sisu eest, mis kindlasti seda raha väärt ei ole? Muidugi alati võib ju vaatamata jätta ja üldiselt ka jäetakse, samas ilma vaatamata ei ole võimalik ju teada saada mis kvaliteet kanalil on ja kuhu selle areng liigub! Lisaks edukad kanalid ei kurda nii väga oma sissetuleku pärast, kuna need on rohkem vaeva näinud ja hajutanud oma sissetulekuallikad pakkudes teenuseid, merchi jne. YT platvormi väliselt ja sellega kindlustades oma püsivust ka YT tulude kokku kuivamisel. Just väiksed noeffort kanalid on need kõige vaesemad ja valjemad. Keegi ei saa aru mitu aastat enamik edukaid youtuubereid oma kanalit omast taskust üleval hoidsid enne kuulsaks saamist ja kõik loodavad, et see juhtub koheselt peale esimese video avalikustamist.
Varsti küsib suvaline Vasja ka tänaval sinust möödudes 10€, kuna ta "esines" sulle ja selle eest oleks mõistlik maksta.
_________________ Mess with the best, die like the rest! |
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
18 |
|
| tagasi üles |
|
 |
salatoimik
HV Guru

liitunud: 08.08.2006
|
16.10.2023 21:07:45
|
|
|
| Tomorrow kirjutas: |
| perenoel kirjutas: |
Mind huvitaks, kui paljud Adblocki ja Sponsorblocki kasutajatest maksavad Patreoni kuutasusid? Ilmselt pole neid kuigi palju. Ehk siis, nende meelest on täiesti ok, et huvitava video tegija ei saa mitte kuidagi kompenseeritud. Rääkimata juba Googles, kellel on serveritega samuti suured kulud.
Sponsorblocki probleemi lahendusena peaks youtuber olema esimene, kes populaarsematel äramärkimise teeb, lõigates välja mitte reklaami, vaid sisulise osa. Head vaatamist ja extentioni kasutamist. |
Patreon poleks vajalik kui Google ise maksaks sisuloojatele normaalselt. |
köhköh aga ehk ei blockiks reklaame, siis teenivad rohkem
_________________ LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud |
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
napoleon
Unknown virus

liitunud: 08.12.2008
|
16.10.2023 21:25:09
|
|
|
| salatoimik kirjutas: |
köhköh aga ehk ei blockiks reklaame, siis teenivad rohkem  |
Kas sa pole aru saanud, et mõne mehe jaoks on sisu täiesti mõttetu, peaks talle peale maksma et ta natukenegi seda vaataks.
Aga kui pirada saab, siis võib selle täiesti mõttetu sisu peale oma üliväärtuslikku aega kulutada küll.
/s
|
|
| Kommentaarid: 78 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006
|
16.10.2023 21:33:17
|
|
|
| salatoimik kirjutas: |
| Tomorrow kirjutas: |
| perenoel kirjutas: |
Mind huvitaks, kui paljud Adblocki ja Sponsorblocki kasutajatest maksavad Patreoni kuutasusid? Ilmselt pole neid kuigi palju. Ehk siis, nende meelest on täiesti ok, et huvitava video tegija ei saa mitte kuidagi kompenseeritud. Rääkimata juba Googles, kellel on serveritega samuti suured kulud.
Sponsorblocki probleemi lahendusena peaks youtuber olema esimene, kes populaarsematel äramärkimise teeb, lõigates välja mitte reklaami, vaid sisulise osa. Head vaatamist ja extentioni kasutamist. |
Patreon poleks vajalik kui Google ise maksaks sisuloojatele normaalselt. |
köhköh aga ehk ei blockiks reklaame, siis teenivad rohkem  |
Arvad tõsimeeli, et for profit firma hakkab sisuloojatele rohkem maksma kui kõik maailma inimesed otsustavad päevapealt reklaame mitte blokkida?
Või kirjutatakse vahe enda tuludesse?
Me kõik teame kumb tõenäolisem on.
Sama nagu meil maksude langetamisega. Kui riik mingit maksu langetab paneb firma selle vahe oma kasumisse ja tarbijale jääb hind/teenus heal juhul samaks.
|
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|