Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum »  Telia Eesti märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 319, 320, 321 ... 331, 332, 333  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
Renq
HV veteran
Renq

liitunud: 21.12.2003




sõnum 12.10.2023 19:26:51 vasta tsitaadiga

heivokas kirjutas:
Milline siis alternatiivsetest boxidest parim on, kas on kellelgi kogemusi? Head ja vead.
Chromecast/
nvidia Shield/
Mi TV Stick/
MI TV Box/


Nvidia Shield TV Pro on pmst parim. võimsaim, kiireim, AI upscaling teeb sitast saia (Viaplay) ja see on tähtis just suurte ekraanide puhul.
Chromecast 4K teeb töö ära, piisavalt võimekas tavaliseks äppide ja tv vaatamiseks. Selle pulti ei kannata üldse.
MI TV box oli mu esimene kogemus androidi boksidega, tööl kasutan endiselt a koju tahaks midagi särtsakamat. Minu jaoks pigem liiga uimane.
Sticki pole proovinud.

_________________
Steam: Renq Origin: Renq86 Uplay: Renq86
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004




sõnum 12.10.2023 19:36:07 vasta tsitaadiga

2Gen MiTV 4K box pidi üllatavalt nobe olema võrreldes teiste boksidega. Ise katsunud pole.
https://www.hinnavaatlus.ee/2591295/xiaomi-tv-box-s-2nd-gen/
Kommentaarid: 255 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 223
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Renq
HV veteran
Renq

liitunud: 21.12.2003




sõnum 12.10.2023 19:45:40 vasta tsitaadiga

indrpo kirjutas:
2Gen MiTV 4K box pidi üllatavalt nobe olema võrreldes teiste boksidega. Ise katsunud pole.
https://www.hinnavaatlus.ee/2591295/xiaomi-tv-box-s-2nd-gen/


Täiesti võimalik jah, mul tööl esimese generatsiooni MI Box, asja ajab ära ja ega otseselt midagi viga ka pole aga uus on kindlasti võimsam.

_________________
Steam: Renq Origin: Renq86 Uplay: Renq86
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
JazZ
HV kasutaja

liitunud: 25.12.2012




sõnum 13.10.2023 12:08:21 vasta tsitaadiga

Renq kirjutas:
heivokas kirjutas:
Milline siis alternatiivsetest boxidest parim on, kas on kellelgi kogemusi? Head ja vead.
Chromecast/
nvidia Shield/
Mi TV Stick/
MI TV Box/


Nvidia Shield TV Pro on pmst parim. võimsaim, kiireim, AI upscaling teeb sitast saia (Viaplay) ja see on tähtis just suurte ekraanide puhul.
Chromecast 4K teeb töö ära, piisavalt võimekas tavaliseks äppide ja tv vaatamiseks. Selle pulti ei kannata üldse.
MI TV box oli mu esimene kogemus androidi boksidega, tööl kasutan endiselt a koju tahaks midagi särtsakamat. Minu jaoks pigem liiga uimane.
Sticki pole proovinud.

Viimati kui ma proovisin, siis telia äpi puhul ei olnud võimalik seda AI upscaling'ut kasutada. Kas nüüd toimib?

Aga üldiselt on eelpool mainitud variantidest kindlasti Nvidia Shield TV kõige parem.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Renq
HV veteran
Renq

liitunud: 21.12.2003




sõnum 13.10.2023 14:42:50 vasta tsitaadiga

JazZ kirjutas:
Renq kirjutas:
heivokas kirjutas:
Milline siis alternatiivsetest boxidest parim on, kas on kellelgi kogemusi? Head ja vead.
Chromecast/
nvidia Shield/
Mi TV Stick/
MI TV Box/


Nvidia Shield TV Pro on pmst parim. võimsaim, kiireim, AI upscaling teeb sitast saia (Viaplay) ja see on tähtis just suurte ekraanide puhul.
Chromecast 4K teeb töö ära, piisavalt võimekas tavaliseks äppide ja tv vaatamiseks. Selle pulti ei kannata üldse.
MI TV box oli mu esimene kogemus androidi boksidega, tööl kasutan endiselt a koju tahaks midagi särtsakamat. Minu jaoks pigem liiga uimane.
Sticki pole proovinud.

Viimati kui ma proovisin, siis telia äpi puhul ei olnud võimalik seda AI upscaling'ut kasutada. Kas nüüd toimib?

Aga üldiselt on eelpool mainitud variantidest kindlasti Nvidia Shield TV kõige parem.


Töötab. Mul sai täpselt aasta täis Shieldiga oktoobris, ei mäleta, et oleks kunagi upscalinguga probleeme olnud.

_________________
Steam: Renq Origin: Renq86 Uplay: Renq86
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tofay
HV kasutaja

liitunud: 24.03.2009




sõnum 13.10.2023 15:27:56 vasta tsitaadiga

Samune või etemgi tarkus on kallimatel teleritel sisseehitatud, aga ikka on vaja youtuuberi käsul kõik parandused välja lülitada. Eraldi karp säti fhd peale, las teler skaleerib. (teeb sitast saia)
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rmc
Aeg maha 1p
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 13.10.2023 18:34:23 vasta tsitaadiga

Keegi sellise asjaga pole kokku puutunud, et vahetab Telia ruuteril sisselogimise parooli (halduse oma, mitte wifivõrgu) ära ning x aja pärast ei saa parooliga ligi - ei algse ega ka seadistatud parooliga?
_________________
Kommentaarid: 195 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 181
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
avrn
Kreisi kasutaja

liitunud: 16.02.2007



Online

sõnum 13.10.2023 18:39:01 vasta tsitaadiga

Mis ruuter, võiks ka mainida.
Mina helistaks 123, trambiks jalgu ja laseks asja korda panna.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002




sõnum 13.10.2023 18:54:32 vasta tsitaadiga

rmc, arvatavasti taastas ruuter backupist mingi Telia serveris olnud konfi kus oli teine parool.

Kunagi kui ise kasutatud Telia ruuteri siit foorumist ostsin siis taastas ta ka minu juures tööle pannes eelmise omaniku konfi.

_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 163 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 152
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004




sõnum 13.10.2023 19:47:33 vasta tsitaadiga

ruuteri parooli ei varundata, ega taastata.
kindlasti ei taastata teise kliendi teenuse otsas eelmise kliendi sätteid.
va juhul kui seade oli resettimata ning uus kasutaja ühendas selle võrku ning tehti varukoopia, kasutajate omavaheline error.

Ruuteris on kas default user/pass või kasutaja pandud parool mis säilib kuni tarkvaravärskenduseni või resetini.
Kommentaarid: 255 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 223
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rmc
Aeg maha 1p
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 13.10.2023 21:22:34 vasta tsitaadiga

avrn, DG400 Prime. 123 ütleb selle koha pealt, et tehke ruuterile reset ja nemad ei tea midagi enamat, võivad tasulise tehniku saata (kes sama teeb) icon_lol.gif

bladerunner, huvitav, ent ise mõtlesin midagi sama. Samas on küsimus, et see parool ei ole ka see, mis tehasest tulles ning vahepealset parooli seal olnud polegi, ehk küsimärk, mida seal taastati või muudeti.

indrpo, kasutaja pandud parool säilib tarkvaravärskenduseni? Täitsa jabur ju - miks nii?
& reseti oskan teha küll, ent väga ei soovi konfi nulli lasta, tundub, et muu konf on nagu säilinud, parool ei ole resettinud ka defaultiks (mis kleebisel).

Algselt märkasin tegelikult seetõttu, et Telia wifi oli tagasi sisse lülitunud, kuigi see oli välja lülitatud, eraldi AP-d kasutusel.

_________________
Kommentaarid: 195 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 181
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 14.10.2023 01:38:45 vasta tsitaadiga

Ega sa juhuslikult seda parooli ei kopeeri sinna lahtrisse?
Kommentaarid: 690 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 532
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rmc
Aeg maha 1p
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 14.10.2023 12:55:26 vasta tsitaadiga

Kõiki variante proovitud, ehk paroolihaldurist automaatne sisestamine, käsitsi sisestamine, kopeerimine (peaks vist tegelt isegi töötama, IMO). Ükski ei toiminud icon_lol.gif
Nii ise pandud kui ka factory parool...

EDIT: seal on üks Apple TV jubin ka selliselt, et Telia switchist switchi ja sealt omakorda switchi ja siis kaabliga otse. Aeg-ajalt ütleb, et ei saa ühendust - kogemusi? Ei tohiks switchid nagu segada, teisi ka seal kenasti toimimas, jne.

_________________
Kommentaarid: 195 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 181
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
JazZ
HV kasutaja

liitunud: 25.12.2012




sõnum 15.10.2023 12:13:00 vasta tsitaadiga

Renq kirjutas:
JazZ kirjutas:
Renq kirjutas:
heivokas kirjutas:
Milline siis alternatiivsetest boxidest parim on, kas on kellelgi kogemusi? Head ja vead.
Chromecast/
nvidia Shield/
Mi TV Stick/
MI TV Box/


Nvidia Shield TV Pro on pmst parim. võimsaim, kiireim, AI upscaling teeb sitast saia (Viaplay) ja see on tähtis just suurte ekraanide puhul.
Chromecast 4K teeb töö ära, piisavalt võimekas tavaliseks äppide ja tv vaatamiseks. Selle pulti ei kannata üldse.
MI TV box oli mu esimene kogemus androidi boksidega, tööl kasutan endiselt a koju tahaks midagi särtsakamat. Minu jaoks pigem liiga uimane.
Sticki pole proovinud.

Viimati kui ma proovisin, siis telia äpi puhul ei olnud võimalik seda AI upscaling'ut kasutada. Kas nüüd toimib?

Aga üldiselt on eelpool mainitud variantidest kindlasti Nvidia Shield TV kõige parem.


Töötab. Mul sai täpselt aasta täis Shieldiga oktoobris, ei mäleta, et oleks kunagi upscalinguga probleeme olnud.

Kindel oled selles? Mul ütleb "unsupported frame rate". Ainult Basic upscale toimib.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Renq
HV veteran
Renq

liitunud: 21.12.2003




sõnum 15.10.2023 14:43:03 vasta tsitaadiga

JazZ kirjutas:
Renq kirjutas:
JazZ kirjutas:
Renq kirjutas:
heivokas kirjutas:
Milline siis alternatiivsetest boxidest parim on, kas on kellelgi kogemusi? Head ja vead.
Chromecast/
nvidia Shield/
Mi TV Stick/
MI TV Box/


Nvidia Shield TV Pro on pmst parim. võimsaim, kiireim, AI upscaling teeb sitast saia (Viaplay) ja see on tähtis just suurte ekraanide puhul.
Chromecast 4K teeb töö ära, piisavalt võimekas tavaliseks äppide ja tv vaatamiseks. Selle pulti ei kannata üldse.
MI TV box oli mu esimene kogemus androidi boksidega, tööl kasutan endiselt a koju tahaks midagi särtsakamat. Minu jaoks pigem liiga uimane.
Sticki pole proovinud.

Viimati kui ma proovisin, siis telia äpi puhul ei olnud võimalik seda AI upscaling'ut kasutada. Kas nüüd toimib?

Aga üldiselt on eelpool mainitud variantidest kindlasti Nvidia Shield TV kõige parem.


Töötab. Mul sai täpselt aasta täis Shieldiga oktoobris, ei mäleta, et oleks kunagi upscalinguga probleeme olnud.

Kindel oled selles? Mul ütleb "unsupported frame rate". Ainult Basic upscale toimib.


No väga tundub küll nii.

Spoiler Spoiler Spoiler


Kas tavalise Shieldi ja Shield Pro' ei olnud mingi upscalingu erinevus, ma praegu otsisin seda teksti a nii kiirelt mitte ei leidnud seda.

_________________
Steam: Renq Origin: Renq86 Uplay: Renq86
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
JazZ
HV kasutaja

liitunud: 25.12.2012




sõnum 16.10.2023 12:06:44 vasta tsitaadiga

Renq kirjutas:

No väga tundub küll nii.

Spoiler Spoiler Spoiler


Kas tavalise Shieldi ja Shield Pro' ei olnud mingi upscalingu erinevus, ma praegu otsisin seda teksti a nii kiirelt mitte ei leidnud seda.

Ok, paistab et välismaiste kanalitega tõesti töötab, aga eesti kanalitega ütleb mulle unsupported frame rate. Kas sul toimib näiteks ETV'ga ka?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Renq
HV veteran
Renq

liitunud: 21.12.2003




sõnum 16.10.2023 16:10:10 vasta tsitaadiga

JazZ kirjutas:
Renq kirjutas:

No väga tundub küll nii.

Spoiler Spoiler Spoiler


Kas tavalise Shieldi ja Shield Pro' ei olnud mingi upscalingu erinevus, ma praegu otsisin seda teksti a nii kiirelt mitte ei leidnud seda.

Ok, paistab et välismaiste kanalitega tõesti töötab, aga eesti kanalitega ütleb mulle unsupported frame rate. Kas sul toimib näiteks ETV'ga ka?


Jep, ETV ja etv2 proovisin praegu, töötab.

_________________
Steam: Renq Origin: Renq86 Uplay: Renq86
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kyrvas
HV vaatleja

liitunud: 25.05.2005




sõnum 17.10.2023 13:23:20 vasta tsitaadiga

Mis krdi kepp võib olla kui lauatelefon hakkab staatilist raginat tegema ja see kaob kui ruuterile restart teha?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
JazZ
HV kasutaja

liitunud: 25.12.2012




sõnum 19.10.2023 10:56:14 vasta tsitaadiga

Renq kirjutas:
JazZ kirjutas:
Renq kirjutas:

No väga tundub küll nii.

Spoiler Spoiler Spoiler


Kas tavalise Shieldi ja Shield Pro' ei olnud mingi upscalingu erinevus, ma praegu otsisin seda teksti a nii kiirelt mitte ei leidnud seda.

Ok, paistab et välismaiste kanalitega tõesti töötab, aga eesti kanalitega ütleb mulle unsupported frame rate. Kas sul toimib näiteks ETV'ga ka?


Jep, ETV ja etv2 proovisin praegu, töötab.

Mul eesti kanalite puhul ei toimi ja ei ole kunagi toiminud. Seal teleris muud ei mängi kui eesti kanalid, selle pärast ei teadnudki, et välismaiste kanalitega toimib.

Indrek vist kunagi mainis, et telia võrgus ja ruuteriga on eesti kanalid multicast? Võibolla tuleb sealt siis see erinevus? Mul on telia ühendus ja ruuter. Mis ühendus sul on ja kas kasutad telia ruuterit?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pppd
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.06.2004




sõnum 19.10.2023 11:14:26 vasta tsitaadiga

ma kunagi üritasin seda siin selgitada ja siis jäi mulje, et androidi äpp multicasti striime enam ei kasuta, vahet ei ole, mis võrgus ja mis boks või pulk.

EDIT:
Inspiro kirjutas:
pppd kirjutas:
Et siis konkreetne küsimus - kui Telia enda androidi boks on Telia enda ruuteri ja võrgu taga, siis kas siis kasutatakse multicasti (nendel kanalitel millel see on olemas) või HLS-i?
Lisaküsimus - Kui HLS, siis kas max 720 või 1080?

HLS ja maksimaalne kvaliteet (kui kanal on olemas 1080 siis saad selle kui ühendus seda lubab), ei pea olema Telia ruuter, kaabli või wifiga - vahet ei ole.

https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11182115#11182115
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002




sõnum 19.10.2023 12:16:26 vasta tsitaadiga

Kohalikud (põhi)kanalid tulevad endiselt minu mäletamist mööda Telia ühenduse taga Telia ruuteriga ka Androidi boksi puhul multicastina sisse.
=> https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11302499&highlight=android#11302499

_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 163 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 152
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Renq
HV veteran
Renq

liitunud: 21.12.2003




sõnum 19.10.2023 15:03:01 vasta tsitaadiga

JazZ kirjutas:
Renq kirjutas:
JazZ kirjutas:
Renq kirjutas:

No väga tundub küll nii.

Spoiler Spoiler Spoiler


Kas tavalise Shieldi ja Shield Pro' ei olnud mingi upscalingu erinevus, ma praegu otsisin seda teksti a nii kiirelt mitte ei leidnud seda.

Ok, paistab et välismaiste kanalitega tõesti töötab, aga eesti kanalitega ütleb mulle unsupported frame rate. Kas sul toimib näiteks ETV'ga ka?


Jep, ETV ja etv2 proovisin praegu, töötab.

Mul eesti kanalite puhul ei toimi ja ei ole kunagi toiminud. Seal teleris muud ei mängi kui eesti kanalid, selle pärast ei teadnudki, et välismaiste kanalitega toimib.

Indrek vist kunagi mainis, et telia võrgus ja ruuteriga on eesti kanalid multicast? Võibolla tuleb sealt siis see erinevus? Mul on telia ühendus ja ruuter. Mis ühendus sul on ja kas kasutad telia ruuterit?


Telia ühendus Telia ruuteriga.

_________________
Steam: Renq Origin: Renq86 Uplay: Renq86
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004




sõnum 19.10.2023 17:35:07 vasta tsitaadiga

Ainult Telia Android Boks, Ainult Telia Ruuteriga, Ainult Kaabliga ühendatuna. Multicast ETV,ETV2,Kanal2,TV3. Kõik muu hls.
Ei täna ega ka tulevikus pole kasutaja jaoks ilmselt väga vahet, lihtsalt sujuv üleminek ISP vaates internetipõhisele striimile.
Kommentaarid: 255 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 223
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
taavi
HV veteran

liitunud: 04.02.2002




sõnum 01.11.2023 12:06:03 vasta tsitaadiga

sain 26.10 mingi venekeelse politseist sonimisega kõne. saatsin numbri teliale. oli lootus, et äkki neid huvitab selline info. et noh, saaks selliste kõnede toimumise kuidagi välistada.

ei tulnud vastust, et neil sellest infost kasu on, ega ka et nad sellega midagi ette ei saa võtta.

hoopis mingi müügikonsultant vastas ilmselgelt tekstiga, mis talle vastamiseks ette on antud. paistab, et ta ei saanud tegelt aru, mis talle ette anti, sest tulemus on selline:

tsitaat:
Erinevatelt välismaa numbritelt tehtavad kõned on tavaliselt petukõned ning neid tehakse nii Eesti kui välismaa numbritelt. Numbrid genereeritakse arvutiprogrammiga ning need erinevad pidevalt, seetõttu on neid ka võimatu jälitada ning blokeerida.
Helistaja eesmärk ongi, et Teie samale numbrile tagasi helistaksite, see on tasuline kõne. Kui vastate sisse tulnud kõnele, siis selle eest tasu ei rakendu.
Enda poolt soovitan võimalusel blokeerida need numbrid oma telefonis (lisada need musta nimekirja).


et tavaliselt välismaa numbrid on petukõned... ma ju saatsin eesti numbri?
mulle helistanud number on elisas tja numbripäringu järgi. kas tõesti telia suunab elisa numbrile tehtud kõne kuskile tasulisele numbrile? 0 koostööd operaatorite vahel?
ja siis soovitatakse väidetavalt genetud number blokeerida...

░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░
░░░░░░░░░░░░░░░░▄▄███▄▄▄░▄▄██▄░░░░░░░
░░░░░░░░░██▀███████████████▀▀▄█░░░░░░
░░░░░░░░█▀▄▀▀▄██████████████▄░░█░░░░░
░░░░░░░█▀▀░▄██████████████▄█▀░░▀▄░░░░
░░░░░▄▀░░░▀▀▄████████████████▄░░░█░░░
░░░░░▀░░░░▄███▀░░███▄████░████░░░░▀▄░
░░░▄▀░░░░▄████░░▀▀░▀░░░░░░██░▀▄░░░░▀▄
░▄▀░░░░░▄▀▀██▀░░░░░▄░░▀▄░░██░░░▀▄░░░░
█░░░░░█▀░░░██▄░░░░░▀▀█▀░░░█░░░░░░█░░░
█░░░▄▀░░░░░░██░░░░░▀██▀░░█▀▄░░░░░░▀▀▀
▀▀▀▀░▄▄▄▄▄▄▀▀░█░░░░░░░░░▄█░░█▀▀▀▀▀█░░
░░░░█░░░▀▀░░░░░░▀▄░░░▄▄██░░░█░░░░░▀▄░
░░░░█░░░░░░░░░░░░█▄▀▀▀▀▀█░░░█░░░░░░█░
░░░░▀░░░░░░░░░░░░░▀░░░░▀░░░░▀░░░░░░░░
░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 55
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ref
Kreisi kasutaja

liitunud: 10.08.2003




sõnum 01.11.2023 12:50:03 vasta tsitaadiga

taavi, telefonisüsteemi eripärade tõttu (eelkõige p. ameerikas olev süsteem) annab helistaja numbriks määrata sisuliselt suvalise numbri... too Elisa number ei pruukinud olla asjaga seotud (kuid ei saa ka välistada).

Aga jah, vastus on viisakalt öeldes huvitav. Pigem on rohkem kasu politseile teada andmisel kui operaatorile, sest suur osa neid tänaseid pettusi on pigem õngitsemise jms seotud ja oluliselt vähem tasuliste teenusnumbrite osas (millele naljakal kombel kõik operaatorid suuresti viitavad).
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum »  Telia Eesti mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 319, 320, 321 ... 331, 332, 333  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.