Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Microsoft »  Windows 10 üldteema märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 541, 542, 543 ... 546, 547, 548  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Kas oleksid nõus windows 10-t teenusena ostma ehk iga kuu kasutamise eest maksma?
Kindlasti mitte
65%
 65%  [ 373 ]
Pigem ei
27%
 27%  [ 155 ]
Pigem jah
5%
 5%  [ 32 ]
Kindlasti jah
1%
 1%  [ 8 ]
hääli kokku : 568

autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
Dirty Harry
HV Guru

liitunud: 05.09.2002




see post läheb kustutamisele sõnum 03.10.2023 16:38:07 vasta tsitaadiga

suur13 kirjutas:
Jälle hästi palju juttu ja emotsiooni, aga nagu laurx juba tabavalt mainis, leiab siit foorumist SSD 10-15€ eest. Selle raha teenimiseks kuluv aeg on siin foorumis juba maha mulisetud.
10-15€ on nii mõnegi jaoks suur raha. Pole mõtet oma mõttemaailma teisele peale suruda, kui teise jaoks on see 10-15€ liiga suur raha kulutamiseks.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online

see post läheb kustutamisele sõnum 03.10.2023 17:23:34 vasta tsitaadiga

10-15€.
4pakki lays krõpsu.
2kuuspakki.
2-3pakki suitsu ..
Prioriteetide küsimus.
Kui need kaaluvad üle aastaid kestva "aaaarvyutiiii on aaaeglaneee.." tuleb hästi tasa olla kui ebamugav on..

_________________
Ketas, ketta, ketast, kettasse, kettas, kettast, kettale, kettal, kettalt, kettaks, kettani, kettana, kettata, kettaga. <--SPIKKER! https://www.yaga.ee/mox-fulder
https://www.facebook.com/marketplace/profile/100087345405856/ värskeim loetelu.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

see post läheb kustutamisele sõnum 03.10.2023 17:47:36 vasta tsitaadiga

ot:
Kui just töövõimetu pole siis selle 10-15€ teenib tunni-kahega ka täiesti algaja suva abitöödel

_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

see post läheb kustutamisele sõnum 03.10.2023 18:25:33 vasta tsitaadiga

10-15€ teenib isegi pudelikorjamisega, pole vaja tööle minnagi ja arvestades inimeste vastutulelikkust, siis ma arvan, et kui oled nõus ise järgi minema, siis paljud on nõus isegi tasuta ära andma enda vanu väiksemamahulisi SATA SSD-sid. See tuleb odavam kui hakata seda näiteks müüma - kõigepealt tasulise müügiteema tegemine ja siis veel saatmise/pakendamise aja ja rahakulu.

Mõningase retro tehnoloogia kasutamine on teatud oludes õigustatud a'la kineskoop monitorid või time capsule masinad mis on ehitatud autentsetest selle aja juppidest.
Samas HDD kasutamine OS jaoks on tänasel päeval lihtsalt iseenda piinamine. HDD ei ole muidugi surnud ja bulk storage jaoks on see "kogujatele" jätkuvalt odavam per GB kui SSD (ainult üle 2TB mahu).
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
suur13
HV veteran
suur13

liitunud: 05.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

see post läheb kustutamisele sõnum 03.10.2023 19:05:41 vasta tsitaadiga

Dirty Harry kirjutas:
10-15€ on nii mõnegi jaoks suur raha

- Inimene kirjutas üleval pool, et tal on mitu arvutit kodus, jaksab obviously maksta interneti eest ja võtab IT alaseid koolitusi. Minu järeldus - endaga hakkama saav inimene. Pole vaja patroniseerida.
- Loe meie postituste vahele jäävaid 3 eri inimese postitusi.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online

see post läheb kustutamisele sõnum 03.10.2023 19:39:33 vasta tsitaadiga

Mul on 60 euroses müügiarvutis sees tutikas aku ja ssd..
_________________
Ketas, ketta, ketast, kettasse, kettas, kettast, kettale, kettal, kettalt, kettaks, kettani, kettana, kettata, kettaga. <--SPIKKER! https://www.yaga.ee/mox-fulder
https://www.facebook.com/marketplace/profile/100087345405856/ värskeim loetelu.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dirty Harry
HV Guru

liitunud: 05.09.2002




see post läheb kustutamisele sõnum 03.10.2023 20:39:40 vasta tsitaadiga

bladerunner kirjutas:
ot:
Kui just töövõimetu pole siis selle 10-15€ teenib tunni-kahega ka täiesti algaja suva abitöödel
Väga hea, üks näide on juba olemas. On töövõimetuid, puudega inimesi, üksikvanemaid, mingil viisil elu hammasrataste vahele sattunud inimesi. Maailmas on väga palju keerulisi lugusid ning tõepoolest - 10-15€ võib olla summa, mille kujutamine tehnikavidinasse ei ole õigustatud. Siin pole midagi vaielda, kuna igal inimesel on omad eelistused ja ootused. Palun austame neid.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
BA79
HV kasutaja

liitunud: 10.04.2021




see post läheb kustutamisele sõnum 03.10.2023 22:00:17 vasta tsitaadiga

OK, jõudsime inimeste põhivajaduste ja erinevate olukordadeni. Jah, olen osalise töövõimega puudega inimene. Hetkel töötu. IT täiendkoolituse koolituse sain Töötukassa abiga. Riigieelarvelise koolitustellimuste kaudu õnnestus ka rakenduskõrgharidus ja IT-süsteemide spetsialisti 4. taseme kutsetunnistus omandada. Plaan selles vallas ennast ikka rakendada kuna ehitusmeest minust ei saa tervislikel põhjustel. Kas see on piisav seletus miks ma pean ikkagi hoolikalt kaaluma mida ostan? Arvutid olen ostnud järelmaksuga, telefoni tähtajalise lepinguga ehk sisuliselt samamoodi, kindla kuumaksu eest. Korraga välja osta lihtsalt pole võimalik.
Tööd ei leia, sest elan Rakveres ja siin on IT töökohtadega väga niru seis. IT teenuste pakkumisel ettevõtjana ei ole ilmselt konkurentsivõimeline kogemuste puudumise ja kapitali puuduse tõttu (ma ei taha äris riske võtta kui tean, et sellega kaasnevad suured kohustused, halvemal juhul pankrot ja kui olla FIE- läheb ka isiklik vara haamri alla). Nii et jah suht raske seis on sest igale poole kuhu kandideerinud olen, nõutakse 1-3 aastat miinimum erialast töökogemust- mida mul pole kusagilt võtta. Seepärast õpingi ja koolitangi end, et midagi peab tegema, et olla n.ö aktiivne (ilma aktiivsusnõuet täitmata Töötukassa töövõimetoetust ei maksa sest pensionireformi tulemusena töövõimetuspension kaotati ja mind arvati töötute hulka kes peaks tööl käima).
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vael
HV Guru

liitunud: 17.03.2013




see post läheb kustutamisele sõnum 04.10.2023 16:03:40 vasta tsitaadiga

BA79, ja KAKA arvates logeled lihtsalt kodus? Elu on lill/s off
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online

see post läheb kustutamisele sõnum 04.10.2023 16:29:39 vasta tsitaadiga

Eraettevõtte tegemine ja arendamine võtab aega ja sisaldab riske. Võimalik, et pead oma rakvere fb gruppides oma teenuseid kuulutama hakkama vms. Teed keha, saad hakata arveid esitama. Paljud tahavad km. või lihtsalt arveid.
Pole vahet, kes peaminister on, oma raha pead sa ikka ise teenima.

_________________
Ketas, ketta, ketast, kettasse, kettas, kettast, kettale, kettal, kettalt, kettaks, kettani, kettana, kettata, kettaga. <--SPIKKER! https://www.yaga.ee/mox-fulder
https://www.facebook.com/marketplace/profile/100087345405856/ värskeim loetelu.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
BA79
HV kasutaja

liitunud: 10.04.2021




sõnum 04.10.2023 18:51:26 vasta tsitaadiga

laurx Ma kardan tegelikult riske võtta icon_rolleyes.gif Ma tean kui raske on ettevõtlusega alustada, sest ma kujutan ette niimoodi, et selleks et see oleks turvaline, peab olema piisavalt kapitali (investeeringud arvutustehnikasse) ja mingi kliendibaas. OK teadmiste baasilt saab ka alustada, aga ma kardan libastuda.

Ma tean et on olemas nt ettevõtluskonto, aga ma ei ole kindel, kas Töötukassa aktsepteerib, kui käivet pole (tehinguid ei toimu) ja firma on sisuliselt paberil- ja kuidas on lood maksudega EMTA ees.

Tänud muidugi julgustuse eest. Mulle on üks teine inimene ka öelnud, et tee oma firma. Paraku, selleks et olla konkurentsivõimeline, peab ennast mingil viisil tõestama. Suuremate tegijatega ma nagunii ei konkureeri. Kodulehtede loomisel olen algaja jne. Ehk siis pean leidma väljundi milles piisavalt tugevana ennast tunnen ja kliendibaasi.
Vael See natsa OT aga ma ei tea, mida poliitiline eliit mõtleb aga igaljuhul on fakt, et riigile pole mind ja teisi nõrgemaid vaja.


viimati muutis BA79 04.10.2023 19:25:44, muudetud 1 kord
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Renka
HV Guru
Renka

liitunud: 01.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 04.10.2023 19:13:37 vasta tsitaadiga

Töötukassa pakub lausa ettevõtluskoolitusi (vähemalt varem pakkus). Küsi, saad ehk targemaks.

Aga üldiselt kes ei riski see ka ei saavuta suurt midagi. Seega hakka aga kusagilt otsast lihtsalt pihta vaikselt.

_________________
There is no place like 127.0.0.1

Vaata kasutaja äripakkumisi
PT: Frontend arendaja - Svelte / SvelteKit 0475
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online

sõnum 05.10.2023 08:36:22 vasta tsitaadiga

Nett on täis videosid, kus upgrade kinni on. Aktiveerus küll 10pro w7 pro keyga just..

Kõik kohad on täis inimesi, kellel vaja w10 64biti peale minna, et id soft jookseks, "aaaaaeglane" et saaks kiiremaks, sest lapse kool.. jne. Tee oma rakverre grupp või postitus ja vaikselt hakkab tulema. Investeering on paar kruvikeerajat, suruõhku, termopastat, epoliimi, mõned 1-3 gen i5/i7 prosed, 4/8gb ddr3(l) klotsid..odavad 240(128) ssd d.. ütleme 60-80€.

_________________
Ketas, ketta, ketast, kettasse, kettas, kettast, kettale, kettal, kettalt, kettaks, kettani, kettana, kettata, kettaga. <--SPIKKER! https://www.yaga.ee/mox-fulder
https://www.facebook.com/marketplace/profile/100087345405856/ värskeim loetelu.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mega
HV Guru
mega

liitunud: 12.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 05.10.2023 11:04:46 vasta tsitaadiga

laurx kirjutas:
Nett on täis videosid, kus upgrade kinni on. Aktiveerus küll 10pro w7 pro keyga just..


Oli ka vaja üks arvuti W7 PRO võtmega viia Win 10 Pro peale - võtme võttis vastu, aga aktiveerimine ei õnnestu.

_________________
- censored -
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pinTero
HV veteran
pinTero

liitunud: 10.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 09.10.2023 22:52:56 vasta tsitaadiga

Paistab, et Win7 võtmetega aktiveerimisega ongi pekkis icon_evil.gif
Proovisin virtuka peal kasutamata W7 Home Premium OEM võtit ja ei õnnestunud. Mõtlesin, et teen siis prooviks W7 paigalduse aga isegi seda ei saanud enam sama võtmega aktiveerida. Ilmselt telefoni teel robotiga suheldes oleks saanud. Aga kasu sellest ikkagi poleks, sest Win10 uuendusabiline käima ei lähe. icon_neutral.gif
Eelmine nädal mul igatahes veel õnnestus üks 10 aktiveerida "8.1 Pro Get Genuine" kleepsuga.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 11.11.2023 19:01:41 vasta tsitaadiga

Microsoft Copilot AI could soon come to Windows 10
https://www.techspot.com/news/100791-microsoft-copilot-ai-could-soon-come-windows-10.html
tsitaat:
According to sources quoted by the new report, Copilot will be installed on Windows 10 via an upcoming update, which would place a Copilot button directly on the Windows 10 taskbar. Clicking on the button will reportedly open "the exact same Copilot sidebar experience found on Windows 11." The report also adds that Microsoft is seriously considering extending Windows 10's end-of-support date beyond 2025, although nothing has been finalized yet.


OneDrive users must justify why they are closing the app before exiting (Updated)
https://www.techspot.com/news/100801-onedrive-users-must-now-justify-why-they-closing.html
tsitaat:
The file-syncing OneDrive app, which by default runs when Windows starts, isn't easy to close even in normal circumstances. The standard procedure requires right-clicking on the small cloud icon in the taskbar, selecting Pause Syncing from the drop-down menu, then clicking Quit OneDrive.

tsitaat:
After selecting the Quit option, a pop-up box appears warning users that closing the app means their files won't sync or back up to the cloud. The pop-up contains a cancel button that stops OneDrive from being closed and a Quit OneDrive box that is greyed out. The only way to access the latter is to select a reason for quitting the program

tsitaat:
Microsoft says the box was presented to a "small subset of users" and it has been removed – for now.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mina634
HV kasutaja
mina634

liitunud: 10.11.2023




sõnum 29.11.2023 19:41:30 vasta tsitaadiga

Kas exploreri ei ole millegagi asendada? Mul selline failihaldur ei meeldi ning nii pilvega seotud?

See:
https://files.community/download

Või on veel paremat?

_________________
soome.fi


viimati muutis mina634 29.11.2023 19:49:41, muudetud 1 kord
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 29.11.2023 19:46:08 vasta tsitaadiga

total commander? far manager? Mõningate mööndustega winscp? Mida ootad üldse?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mina634
HV kasutaja
mina634

liitunud: 10.11.2023




sõnum 29.11.2023 19:51:25 vasta tsitaadiga

et ei oleks nii windowsi mood, rohkem nagu PCManFM
_________________
soome.fi
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Dirty Harry
HV Guru

liitunud: 05.09.2002




sõnum 29.11.2023 20:11:20 vasta tsitaadiga

mina634 kirjutas:
et ei oleks nii windowsi mood, rohkem nagu PCManFM
Windows 3.1 sobiks hästi.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mina634
HV kasutaja
mina634

liitunud: 10.11.2023




sõnum 29.11.2023 20:16:53 vasta tsitaadiga

https://explorerplusplus.com/
Leidsin selle.

_________________
soome.fi
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 29.11.2023 21:14:34 vasta tsitaadiga

mina634, Files on jah väga sarnane Explorerile aga selle vahega, et omab featuure mida MS ise ei paku. See ongi neile kes ei taha visuaalselt midagi radikaalselt erinevat vaid soovivad just rohkem featuure mis Exploreril puuduvad.
Explorer++ tundub piltide järgi olevat sarnane aga võimekam.

Total Commander jms on juba teises äärmuses olles täiesti erinevad nii visuaalselt kui ka featuuridelt.
Muide rääkides MS programmide asendamisest, siis otsisin eile asendust Registry Editorile ehk lühidalt regedit programmile.

Seda põhjusel, et regedit jätkuvalt ei toeta dark mode ega täpsemat otsingut. Proovisin mitut erinevat ja jäin pidama selle peale: https://github.com/zodiacon/TotalRegistry
Programmi menüüs on valik mis asendab tavalise regediti selle programmiga. Mõned bugid on siiski kah. Näiteks see, et dark mode tuleb ise sisse lülitada, kuna see ei oska lugada süsteemisätteid, et dark mode on juba sisse lülitatud.
Teine bug on see, et View sätetes ei suuda meelde jätta kui ma olen Toolbari ja Status Bar'i peitnud. Järgmisel käivitamisel on need tagasi.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dijital
HV Guru
Dijital

liitunud: 09.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 01.12.2023 20:26:52 vasta tsitaadiga

XYplorer (tasuline)
https://www.xyplorer.com/

_________________
Mobrog tasustatud küsitluste paneeli affiliate link: KUTSE
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Kaarta
Kreisi kasutaja
Kaarta

liitunud: 12.09.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 05.12.2023 23:06:48 vasta tsitaadiga

https://www.windowscentral.com/software-apps/windows-10/microsoft-announces-paid-subscription-for-windows-10-users-who-want-os-updates-beyond-2025
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Online

sõnum 05.12.2023 23:32:54 vasta tsitaadiga

disorder kirjutas:
https://www.windowscentral.com/software-apps/windows-10/microsoft-announces-paid-subscription-for-windows-10-users-who-want-os-updates-beyond-2025
märkusena, et see ei ole midagi uut ega ka väga huvitavat. see on üsna standardne microsofti operatsioonisüsteemide elutsükli osa: https://learn.microsoft.com/en-us/lifecycle/faq/extended-security-updates
_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Microsoft »  Windows 10 üldteema mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 541, 542, 543 ... 546, 547, 548  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa ei või manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.