|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
Prillpapa
Kremli troll
liitunud: 04.06.2022
|
06.10.2023 11:21:38
|
|
|
Ise sellise hinnaklassi telefoni ei julgeks iial ette tellida - kuidas veendunud olete, et antud mudel õnnestunud ja veavaba on, eriti Pixel-i heitlikku minevikku vaadates.
Ise olen alati kui mudel on laialt 2-3 kuud müügis olnud, kuni internet on ülevaateid täis, siis tihti ilmneb pole kõik nii ilus kui tootjareklaam jutustas.
_________________ --- |
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
20 |
|
| tagasi üles |
|
 |
xman2009
HV kasutaja

liitunud: 13.12.2009
|
06.10.2023 11:58:46
|
|
|
| Pisijeesus kirjutas: |
Tundub, et Saksa Amazonist saab koos pre-order kingitusega Eestisse tellida
link |
Vat ma seda ei saagi sealt aru täpselt, kuna nagu viidatakse et watch2 on seal "Savings" aga siis sama moodi on ühe pildi pealt saksa keeles järgmine jutt "*Offer valid until October 16, 2023. Application required. Promotional terms and conditions apply." Ning ma ei tea kus kohast ma seda vaatama peaks, et mis need on saksa amazonil. Ma nats arvan, et hiljem saadetakse eesti aadressiga pikalt lihtsalt, et tuleb see watch otse google laost vms ja nemad eestisse ei saada jne jne
|
|
| Kommentaarid: 74 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sold OUT
no credit

liitunud: 30.07.2002
|
06.10.2023 13:48:47
|
|
|
| Prillpapa kirjutas: |
Ise sellise hinnaklassi telefoni ei julgeks iial ette tellida - kuidas veendunud olete, et antud mudel õnnestunud ja veavaba on, eriti Pixel-i heitlikku minevikku vaadates.
Ise olen alati kui mudel on laialt 2-3 kuud müügis olnud, kuni internet on ülevaateid täis, siis tihti ilmneb pole kõik nii ilus kui tootjareklaam jutustas. |
Siis saadad taggasi, mis seal keerulist?
_________________ Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist. |
|
| Kommentaarid: 94 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
zaisaipai
HV vaatleja
liitunud: 01.04.2011
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
xman2009
HV kasutaja

liitunud: 13.12.2009
|
07.10.2023 12:12:08
|
|
|
| Suudavad nad kontrollida üldse et kas tegemist on edastusaadressid?
|
|
| Kommentaarid: 74 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
heff
HV veteran
liitunud: 18.11.2007
|
07.10.2023 12:41:57
|
|
|
| Sold OUT kirjutas: |
| Prillpapa kirjutas: |
Ise sellise hinnaklassi telefoni ei julgeks iial ette tellida - kuidas veendunud olete, et antud mudel õnnestunud ja veavaba on, eriti Pixel-i heitlikku minevikku vaadates.
Ise olen alati kui mudel on laialt 2-3 kuud müügis olnud, kuni internet on ülevaateid täis, siis tihti ilmneb pole kõik nii ilus kui tootjareklaam jutustas. |
Siis saadad taggasi, mis seal keerulist? |
Esiteks seda ja teiseks eelmine kord samamoodi toimetades probleemi ei olnud niiet ei näe vajadust liialt ka stressata. Google'il on vahel mingid veidrad tarkvaraanomaaliad olnud aga eelmistel põlvkondadel ma selliseid "dealbreaker" vigu ei mäleta, et kartma peaks.
|
|
| Kommentaarid: 105 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
96 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jaank
HV veteran
liitunud: 14.01.2007
|
07.10.2023 14:56:59
|
|
|
| xman2009 kirjutas: |
| Suudavad nad kontrollida üldse et kas tegemist on edastusaadressid? |
Nad tuvastavad selle, et ühte aadressi on kasutatud mitu korda.
Kui võtad näiteks ESWD aadressi, muudad mõne rea järjekorra ära, siis on eelmistel aastatel toiminud.
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
57 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Bunny
HV kasutaja

liitunud: 02.09.2018
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
0 |
|
| tagasi üles |
|
 |
infect
Kreisi kasutaja

liitunud: 02.10.2012
|
07.10.2023 17:06:28
|
|
|
| Pole üldse paha hind
|
|
| Kommentaarid: 25 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Gap
HV Guru

liitunud: 20.03.2006
|
08.10.2023 00:10:06
|
|
|
| infect kirjutas: |
| Pole üldse paha hind |
teed nalja jõhker hind ... aga arvan et paari kuu pärast see langeb ... mõni üksik kes sellise hinnaga ostab ... telefon on kindlasti vägev ...aga ikkagi lootsin et jääb alla 800
|
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
infect
Kreisi kasutaja

liitunud: 02.10.2012
|
08.10.2023 09:47:39
|
|
|
| Gap kirjutas: |
| infect kirjutas: |
| Pole üldse paha hind |
teed nalja jõhker hind ... aga arvan et paari kuu pärast see langeb ... mõni üksik kes sellise hinnaga ostab ... telefon on kindlasti vägev ...aga ikkagi lootsin et jääb alla 800  |
Uue hind on USA-s koos maksuga mingi 750 USD. See on enamasti meie poole ookeanit alati ülekandunud kui otse euro. Lisa nüüd juurde müüja marginaal.
See paar kümmend eurot ei ole küll mingi vahe, kui ostad pea 1000€ telefoni.
|
|
| Kommentaarid: 25 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tanel
HV Guru

liitunud: 01.10.2001

|
|
| Kommentaarid: 465 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
7 :: |
362 |
|
| tagasi üles |
|
 |
xman2009
HV kasutaja

liitunud: 13.12.2009
|
09.10.2023 13:59:15
|
|
|
| Tanel kirjutas: |
| Pixel 5 ka nüüd Android 14 saadaval, lasen peale. |
Pixel 4a 5g-l lasin ka paar päeva tagasi peale, eriti midagi muutunud märgatavalt ei ole. Kaamera app tuleb kiiremini lahti, viimasel ajal läks see päris uimaseks
|
|
| Kommentaarid: 74 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
heff
HV veteran
liitunud: 18.11.2007
|
10.10.2023 07:25:23
|
|
|
Sain just Google'ilt meili et telefon ja klapid pandi teele
|
|
| Kommentaarid: 105 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
96 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dzim Piim
HV vaatleja
liitunud: 02.10.2004
|
10.10.2023 15:04:43
|
|
|
| Mulle saadeti info, et tellimus tühistati kuna ei vasta kampaania tingimustele. Google saksa pood ja OstaEU kaudu proovisin.
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
svennson
HV kasutaja
liitunud: 16.12.2002
|
13.10.2023 21:38:55
|
|
|
| Pixel 6a peale android 14 uuendust sai wowifi toe vähemalt Telia võrgus (automaatselt aktiveerus).
|
|
| Kommentaarid: 44 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
40 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KoldK
HV veteran

liitunud: 05.07.2011
|
13.10.2023 22:12:18
|
|
|
| Gap kirjutas: |
| infect kirjutas: |
| Pole üldse paha hind |
teed nalja jõhker hind ... aga arvan et paari kuu pärast see langeb ... mõni üksik kes sellise hinnaga ostab ... telefon on kindlasti vägev ...aga ikkagi lootsin et jääb alla 800  |
Sama, hind väga ei meeldi, aga silmapiiril on/oli see telefon. Paneb mõtlema, mida ligi võtta!
|
|
| Kommentaarid: 46 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
40 |
|
| tagasi üles |
|
 |
dex
HV veteran

liitunud: 06.09.2004
|
17.10.2023 11:11:36
|
|
|
Lihtsalt huvi pärast, kas keegi sai siis kätte Saksast, koos kellaga? Kui jah, siis mis skeeme kasutasite?
_________________ Süümi, juumi, makkami ja kui tüüle nakkami... |
|
| Kommentaarid: 97 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
86 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dzim Piim
HV vaatleja
liitunud: 02.10.2004
|
18.10.2023 23:10:13
|
|
|
Ma kella ei saanud
Google saksa pood tühistas üldse kogu tellimuse.
Amazonist sain täna kätte ainult telefoni.
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
heff
HV veteran
liitunud: 18.11.2007
|
20.10.2023 10:10:23
|
|
|
| Kell endale huvi ei paku, seega tellisin klappidega. Google Saksa poest, OstaEU vahendusel. Täna jõudsid telefon ja klapid kohale.
|
|
| Kommentaarid: 105 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
96 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Draqula
HV Guru
liitunud: 29.10.2004
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KoldK
HV veteran

liitunud: 05.07.2011
|
20.10.2023 14:34:54
|
|
|
Saab kuskilt koos kellaga või mitte?
Endale just koos kellaga variant huvi mitte klappidega.
|
|
| Kommentaarid: 46 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
40 |
|
| tagasi üles |
|
 |
dex
HV veteran

liitunud: 06.09.2004
|
20.10.2023 14:38:51
|
|
|
See rong on nüüd selleks korraks läinud, kuni 16.10.23 oli valikus.
(mind ennast huvitas kell ja abikaasat 8 pro, aga ma lõpuks otsustasin ikka, et mul on targemat ka teha kui iga päev kella laadida, võtan hoopis Charge 6)
_________________ Süümi, juumi, makkami ja kui tüüle nakkami... |
|
| Kommentaarid: 97 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
86 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KoldK
HV veteran

liitunud: 05.07.2011
|
20.10.2023 14:40:21
|
|
|
Kahjuks jah, leidsin nüüd ise ka vastava info.
dex, muljeta telefonist kindlasti miskit, kas tasub...
|
|
| Kommentaarid: 46 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
40 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Gap
HV Guru

liitunud: 20.03.2006
|
20.10.2023 21:07:34
|
|
|
jah keegi võiks muljetada ... keegi kes on ostnud juba pixel 8 või siis pro versiooni ? on väga suur vahe võrreldes näiteks pixel7/pro ? kas tasuks veits oodata ehk musta reedet või hinnalangust või osta pixel 7 ?
|
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ViskeRelv
HV Guru

liitunud: 24.02.2004
|
20.10.2023 21:22:16
|
|
|
Nii palju kui on räägitud, et kui omad juba pixel 7 pro'd, siis pole mõtet 8't osta. Aga kui tahad ilma kumera ekraaniääreta saada, siis on 8 pro kindel valik
Prose pidavat veidi kiirem olema koos graafikaga.
Mul omal on 7 pro, ja ma veel kindlasti ei plaani uuendada.
|
|
| Kommentaarid: 188 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
168 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Arx07
HV veteran

liitunud: 08.01.2003
|
20.10.2023 21:44:25
|
|
|
| Kuna uutel baashind kõrgem ka siis mu arust mõistlik snaipida üks hea hinnaga 7 Pro.
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
heff
HV veteran
liitunud: 18.11.2007
|
20.10.2023 23:56:31
|
|
|
Pixel 8 esmamulje järgi väga hea, tasub osta küll
Kui on mingeid konkreetsemaid küsimusi siis tasub need välja tuua, üldisemate muljete jaoks vast reviewsid netis küllaga juba.
Osades reviewdes toodi välja, et Tensori kiibi tõttu kohati pole nii sujuv kui qualcommiga androidid või iPhone aga ise midagi sellist ei ole seni märganud. Sujuv, kiire ja väga hea ekraaniga, ning mis endale kõige olulisem- suurus väheke mõistlikum kui 6 või 7, ei ole liiga suur erinevus Pixel 5 pealt tulles. Positiivse pealt siiani silma jäänud et haptic feedback on ka väga hea, vaat et Apple tasemel. Ekraanialune sõrmejäljelugeja vajab harjumist, füüsiline lugeja tundus parem aga vb vajab harjumist.
Ise kaalusin iPhone 15 Pro ja Pixel 8 vahel aga see 500€-ne hinnavahe räägib enda eest + peale 3a Pixeli peal tundub iOS liiga võõrana.
|
|
| Kommentaarid: 105 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
96 |
|
| tagasi üles |
|
 |
TalupoegAT
HV vaatleja

liitunud: 12.01.2016
|
21.10.2023 12:55:01
|
|
|
| Keegi Pixel 8 Pro operaatori kogemusi? Elisa lepinguline ei toimi, samas kõik kõnekaardid lähevad ilusti tööle.
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dogbert
HV Guru

liitunud: 03.05.2004
|
21.10.2023 13:42:55
|
|
|
| heff kirjutas: |
Pixel 8 esmamulje järgi väga hea, tasub osta küll
Kui on mingeid konkreetsemaid küsimusi siis tasub need välja tuua, üldisemate muljete jaoks vast reviewsid netis küllaga juba.
Osades reviewdes toodi välja, et Tensori kiibi tõttu kohati pole nii sujuv kui qualcommiga androidid või iPhone aga ise midagi sellist ei ole seni märganud. Sujuv, kiire ja väga hea ekraaniga, ning mis endale kõige olulisem- suurus väheke mõistlikum kui 6 või 7, ei ole liiga suur erinevus Pixel 5 pealt tulles. Positiivse pealt siiani silma jäänud et haptic feedback on ka väga hea, vaat et Apple tasemel. Ekraanialune sõrmejäljelugeja vajab harjumist, füüsiline lugeja tundus parem aga vb vajab harjumist.
Ise kaalusin iPhone 15 Pro ja Pixel 8 vahel aga see 500€-ne hinnavahe räägib enda eest + peale 3a Pixeli peal tundub iOS liiga võõrana. |
Disaini poolest tundub jah parem kui Pixel 7. Suurus on juba mõistlikum, painutamise testis ei murdunud korpus kumbagi pidi (7 murdub kaamerakühmu juurest, kui ekraani poolt vaadates otsi allapoole painutada). Kui 8 klaas ka üle korpuse serva enam ei kumerdu, siis jääb see ka ehk terveks. Mul just õnnestus Pixel 7 klaas nädal tagasi praguliseks saada just tänu sellele, et klaas ulatub üle servade. Ühegi eelmise telefoniga pole klaasi lõhkuda õnnestunud.
Aga 8 osta ei tundu praegu mõistlik, uue ekraani tellisin eBay'st. Järgmine nädal ehk jõuab kohale.
_________________ Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus. |
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
heff
HV veteran
liitunud: 18.11.2007
|
21.10.2023 13:47:17
|
|
|
| TalupoegAT kirjutas: |
| Keegi Pixel 8 Pro operaatori kogemusi? Elisa lepinguline ei toimi, samas kõik kõnekaardid lähevad ilusti tööle. |
Ise ka Elisa lepinguline, SIMi algul ei tundnud ära, peale esmast setupi ütles et SIM vaja välja vahetada.
Tellisin Elisa iseteenindusest eSIMi ja seadistasin sellega, töötab ilusti nüüd.
Kuna Pixel 8 toetab kahte eSIMi korraga siis pole reisides ka probleemi ning saab ilma füüsiliste SIM kaartideta hakkama
|
|
| Kommentaarid: 105 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
96 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Gap
HV Guru

liitunud: 20.03.2006
|
21.10.2023 15:45:06
|
|
|
| Dogbert, miks 8 osta ei tundu mõistlik ?`
|
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
TalupoegAT
HV vaatleja

liitunud: 12.01.2016
|
21.10.2023 16:55:02
|
|
|
| heff kirjutas: |
| TalupoegAT kirjutas: |
| Keegi Pixel 8 Pro operaatori kogemusi? Elisa lepinguline ei toimi, samas kõik kõnekaardid lähevad ilusti tööle. |
Ise ka Elisa lepinguline, SIMi algul ei tundnud ära, peale esmast setupi ütles et SIM vaja välja vahetada.
Tellisin Elisa iseteenindusest eSIMi ja seadistasin sellega, töötab ilusti nüüd.
Kuna Pixel 8 toetab kahte eSIMi korraga siis pole reisides ka probleemi ning saab ilma füüsiliste SIM kaartideta hakkama  |
Tänud hea nõuande eest. eSIM täiesti toimib.
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dogbert
HV Guru

liitunud: 03.05.2004
|
21.10.2023 19:02:06
|
|
|
| Gap kirjutas: |
| Dogbert, miks 8 osta ei tundu mõistlik ?` |
Sest mul on Pixel 7 256GB olemas ja ma olen sellega väga rahul.
Eelmine oli Pixel 3 ja kasutaksin teda praegugi neljandat aastat edasi, kui tal raadioga mingi ületamatu jama poleks tekkinud. Algul BT, siis Wifi, ja lõpuks hakkas mobiilside ka katkema. Kokkujooksmised, aku tühjenemised ja bootimise probleemid tõenäoliselt kõik streikiva riistvara tagajärg. Tarkvaravea kahtlus kadus, kui factory reset ja uusim Android midagi ei parandanud. Nii et tema iga sai enne neljanda aasta täitumist läbi, kuigi tarkvara töötas veel piisavalt nobedalt. Oleks ta siiani vastu pidanud, oleksin ehk aastavahetuse paiku 8 ostnud, sest see see tundub olevat üle hulga aja füüsiliselt kõige vastupidavam mudel Google'i telefonide reas.
Pixel 8 256GB maksab praegu 860€ ja on 7-st ainult veidi parem. Pole seda lihtsalt väärt minu jaoks.
Kellel uut telefoni vaja on, küllap sellele on mõistlik. Kuigi võiks oodata aastavahetuseni, et uudistoote hind veidi järele annaks.
_________________ Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus. |
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
olafsand
HV Guru

liitunud: 07.09.2007
|
23.10.2023 21:33:14
|
|
|
| Dogbert, reaalselt ka kardad murdumise momenti? Või kindel plaan murdma hakata? Esimest korda loen, et sellist asja kardetakse...
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dogbert
HV Guru

liitunud: 03.05.2004
|
24.10.2023 01:07:55
|
|
|
| olafsand kirjutas: |
| Dogbert, reaalselt ka kardad murdumise momenti? Või kindel plaan murdma hakata? Esimest korda loen, et sellist asja kardetakse... |
Ei karda ju, kui mul Pixel 7 on ja seda välja vahetada plaanis pole
Mul on telefon tihti tagataskus ja vahel istun tal peal, nii et murdumise võimalus on täitsa olemas ja enne telefoni ostmist vaatan ta vastupidavuse testi loomulikult.
Mitmed eelnevad Pixelid murduvad üsna kergelt. Pixel 3 oli üks mudel, mis ei murdunud.
Mul oli aasta tagasi nähtud Jerryrigeverything videost meeles, et Pixel 7 murdub ka tagurpidi painutades, aga see oli tegelikult Pixel 7 Pro, mis murdub nagu küpsis, kui teda tagurpidi painutada.
Nõrganärvilistel järgnevat videot parem mitte vaadata! Tehnohorror!
Spoiler 
Pixel 7 kohta ei tea, seda ta pole testinud. Mul endal ka plaanis pole teda sedapidi painutama hakata. Taskus paindub teistpidi.
_________________ Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus. |
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tauio111
HV vaatleja

liitunud: 23.10.2010
|
02.11.2023 22:30:36
|
|
|
| QPR1 Beta 2.2 tuli, lisaks Elisale on nüüd ka Tele2'l VoLTE (arvatavasti ka 5G). Seega Detsembri release peaks kõik eesti telkod olema toetatud.
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pois11
HV Guru
liitunud: 11.10.2003
|
17.11.2023 16:53:22
|
|
|
Ei ole küll eriti teemasse aga kas mõni piksli omanik testiks ühte rakendust? Android versioon peab olema 14
Rakenduse nimi on: Trailcam Ace
Pixel 8 peale ei tööta, huvitav oleks teada kas pixel 8 PRO peal ka ei toimi ja mõni vanema generatsiooni kasutaja võiks ka märku anda. Huvitav just android 14 versiooniga kasutaja.
Point on selles, et avades rakenduse, sulgub rakendus iseenesest sirka 10sek. pärast. Kuhugi sisse logida ei ole vaja.
|
|
| Kommentaarid: 112 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
109 |
|
| tagasi üles |
|
 |
TalupoegAT
HV vaatleja

liitunud: 12.01.2016
|
17.11.2023 16:59:08
|
|
|
| pois11 kirjutas: |
Ei ole küll eriti teemasse aga kas mõni piksli omanik testiks ühte rakendust? Android versioon peab olema 14
Rakenduse nimi on: Trailcam Ace
Pixel 8 peale ei tööta, huvitav oleks teada kas pixel 8 PRO peal ka ei toimi ja mõni vanema generatsiooni kasutaja võiks ka märku anda. Huvitav just android 14 versiooniga kasutaja.
Point on selles, et avades rakenduse, sulgub rakendus iseenesest sirka 10sek. pärast. Kuhugi sisse logida ei ole vaja. |
Katsetasin. Viskab samuti välja (8pro, android 14).
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Freezedude
HV vaatleja
liitunud: 26.12.2002
|
17.11.2023 17:00:02
|
|
|
| pois11 kirjutas: |
Ei ole küll eriti teemasse aga kas mõni piksli omanik testiks ühte rakendust? Android versioon peab olema 14
Rakenduse nimi on: Trailcam Ace
Pixel 8 peale ei tööta, huvitav oleks teada kas pixel 8 PRO peal ka ei toimi ja mõni vanema generatsiooni kasutaja võiks ka märku anda. Huvitav just android 14 versiooniga kasutaja.
Point on selles, et avades rakenduse, sulgub rakendus iseenesest sirka 10sek. pärast. Kuhugi sisse logida ei ole vaja. |
Mul ei sulgu rakendus iseenest, kui see nüüd see sama Shezhen Wuyuan Technical Co., Ltd poolt välja antud rakendus on.
Pixel 6a, Android 14.
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pois11
HV Guru
liitunud: 11.10.2003
|
17.11.2023 17:29:15
|
|
|
Siis see tundub ainult pixel 8 ja PRO mudelite teema. Suhtlen rakenduse tootjaga edasi.
Kui keegi saaks veel pixel 7 peal testida, oleks vägev!
|
|
| Kommentaarid: 112 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
109 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees

liitunud: 27.01.2003
|
17.11.2023 17:46:50
|
|
|
| pois11 kirjutas: |
Siis see tundub ainult pixel 8 ja PRO mudelite teema. Suhtlen rakenduse tootjaga edasi.
Kui keegi saaks veel pixel 7 peal testida, oleks vägev! |
Pixel 7 ja Android 14. Toimib, ei sulgu.
Spoiler 
|
|
| Kommentaarid: 373 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
313 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pois11
HV Guru
liitunud: 11.10.2003
|
17.11.2023 22:01:23
|
|
|
Tänud info eest
|
|
| Kommentaarid: 112 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
109 |
|
| tagasi üles |
|
 |
olafsand
HV Guru

liitunud: 07.09.2007
|
18.11.2023 22:13:03
|
|
|
| Lihtsalt vaheinfoks, Samsung S23 Ultra, Android 14 ja ka ei sulgu
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Gap
HV Guru

liitunud: 20.03.2006
|
23.11.2023 01:02:56
|
|
|
| Huvitav kas nad musta reede puhul pixel 8 ei tee veel veits hinnaalandust ?
|
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
|
| Kommentaarid: 751 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
564 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sold OUT
no credit

liitunud: 30.07.2002
|
23.11.2023 10:05:34
|
|
|
Väga hea, tahaks oma 4a tagasi kaamera pärast. S20 on juust selle kõrval
_________________ Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist. |
|
| Kommentaarid: 94 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees

liitunud: 27.01.2003
|
25.11.2023 12:51:27
|
|
|
Photos all pilte kustutades (fotod täisekraanil), aeg ajalt hetkeks hangub, kellegi veel?
Pixel 7, Android 14.
|
|
| Kommentaarid: 373 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
313 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sold OUT
no credit

liitunud: 30.07.2002
|
26.11.2023 19:37:15
|
|
|
Mul küll Samsung aga ütlen, et ei hangu
_________________ Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist. |
|
| Kommentaarid: 94 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Arx07
HV veteran

liitunud: 08.01.2003
|
27.11.2023 20:02:28
|
|
|
| SKG, jah olen osade piltidega sama asja täheldanud 7Pro-ga.
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|