Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  Google Pixel märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 28, 29, 30 ... 39, 40, 41  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Dogbert
HV Guru
Dogbert

liitunud: 03.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.08.2023 21:05:17 vasta tsitaadiga

Ehk on sellest abi: https://forum.xda-developers.com/t/app-with-lockscreen-nfc-and-wifi-quicksettings-tiles.4556763/
_________________
Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pois11
HV Guru

liitunud: 11.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.08.2023 22:47:54 vasta tsitaadiga

Mul läks varsi 5a. vanuseks saaval pixel 3 aku nii punni, et surus tagaklaasi puruks icon_biggrin.gif
Nüüd tuleb aku koos tagaklaasiga ära vahetada. Ehk peab veel kuu aega vastu kui osad hiinast saabuvad.
Kommentaarid: 112 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 109
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Pätu
HV Guru
Pätu

liitunud: 18.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.08.2023 07:11:32 vasta tsitaadiga

Surfasi mis ma surfasin, aga ei suutnud leida pixel 7 pro menüüdest kõnede suunamise kohta. Samas MMI koodiga (**21*telefoninr#) tundub asi töötavat. Aga menüüst seda kohta ei leia. Kus menüüs see olla võiks?
Kommentaarid: 115 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 89
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.08.2023 07:35:13 vasta tsitaadiga

Phone app ja settings?
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pätu
HV Guru
Pätu

liitunud: 18.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.08.2023 08:21:39 vasta tsitaadiga

Sold OUT kirjutas:
Phone app ja settings?


Nope.
Kommentaarid: 115 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 89
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pois11
HV Guru

liitunud: 11.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.08.2023 08:26:04 vasta tsitaadiga

Täitsa olemas...
Telefon > Seaded (kolm täppi üleval) > Kõned > Kõnede suunamine
Kommentaarid: 112 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 109
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Pätu
HV Guru
Pätu

liitunud: 18.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.08.2023 10:38:50 vasta tsitaadiga

pois11 kirjutas:
Täitsa olemas...
Telefon > Seaded (kolm täppi üleval) > Kõned > Kõnede suunamine


Mul oli see mingite simi seadete all hoopis.
Kommentaarid: 115 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 89
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dogbert
HV Guru
Dogbert

liitunud: 03.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.08.2023 16:16:49 vasta tsitaadiga

Phone äpi seaded - calling accounts - opeka nimi
_________________
Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
madoc
HV kasutaja

liitunud: 11.07.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.08.2023 12:34:21 vasta tsitaadiga

1) Kas pixel 7 või 7a suudab suvel sooja ilmaga ekraani heledust põhjas hoida?
Minu kogemus on, et kestas P6A max heledust ei näita, sest kuumeneb üle mingi piiri ka tavakasutuse juures. Subjektiivselt tundub, et heledus jääb siis ca 300 nit juurde. Talvel-kevadel seda probleemi ei märganud.

2) Kas pixel 7 või 7a läheb tuntavalt kuumaks mõne foto tegemisest ja üleslaadimisest google pilve?
Jällegi, P6A teeb seda ning huvitab, kas uuemad on paremad selles osas.
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dogbert
HV Guru
Dogbert

liitunud: 03.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.08.2023 13:35:52 vasta tsitaadiga

Mis mõttes hoida? Kaua seda vahtima peab siis, et üle kuumeneb? icon_eek.gif
Mida sa tavakasutuse all silmas pead, et ekraan jõuab üle kuumeneda? Minu "tavakasutuse" puhul ma ekraani päikese käes üle mõne minuti korraga ei vahi ja kõige koormavam äpp on tõenäoliselt kaameraäpi tehtav pildi järeltöötlus.
Pixel 7 küll pole mul üle kuumenenud ja heleda päikese käes näeb vabalt lugeda. Ma ei oska tõesti öelda, kas seda võib juhtuda, kui telefoni pikemalt kasutada. Minul pole ette tulnud.
Aga võib-olla kusagil, kus välistemperatuur on juba nagunii ~40° kandis, kuumenebki üle?

_________________
Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
madoc
HV kasutaja

liitunud: 11.07.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.08.2023 15:17:25 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Mis mõttes hoida? Kaua seda vahtima peab siis, et üle kuumeneb?

Nt kui on kasutatud telefoni 4G võrgus andmesidega, võtad taskust välja ja taustavalgust täiendavalt juurde telefon ei lisa, missest, et riba on põhjas. Seda ei juhtu iga päev või iga hetk. Temperatuur on olnud 20-30 C vahel.

tsitaat:

Mida sa tavakasutuse all silmas pead, et ekraan jõuab üle kuumeneda? Minu "tavakasutuse" puhul ma ekraani päikese käes üle mõne minuti korraga ei vahi ja kõige koormavam äpp on tõenäoliselt kaameraäpi tehtav pildi järeltöötlus.

Mõne pildi tegemine, 4G netis brausimine. Mingid ülekuumenemise sõnumeid telefon ei anna ja toimib vägagi edukalt edasi. Ainuke sümptom see, et päikese käes ekraani heledust ei kompenseerita ning telefon on kesta sees tuntavalt kuum. Mul pole seni ükski Pixel (1 XL, 3A XL) kuumaga mingeid sümptomeid näidanud.
tsitaat:

Aga võib-olla kusagil, kus välistemperatuur on juba nagunii ~40° kandis, kuumenebki üle?

No tavaline Eesti suvi + keskpäeva päike. Iphone 12-14 on sama asja juhtunud, aga ikkagi soojemas kliimas - https://www.reddit.com/r/iphone/comments/xstn2g/14_pro_max_heat_and_dimming/
P6 kohta selline info - https://www.xda-developers.com/google-pixel-6-pro-display-review/:
tsitaat:
In terms of screen brightness, both the Pixel 6 and the Pixel 6 Pro perform nearly identical to each other, and they both get bright enough to use the phone under sunlight. With auto-brightness enabled, both phones get up to about 750–770 nits for fullscreen white, boosting up to 1000–1100 nits for content with lower average light levels ("APL"). Sadly the Pixel 6 and 6 Pro can only maintain their high brightness mode for five minutes at a time out of every thirty minutes, so using the phone extensively outside may not be ideal. After five minutes, the phone display will ramp down to about 470 nits, which is both phones' maximum manual brightness when auto-brightness is disabled.
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
riaak
HV Guru
riaak

liitunud: 22.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.08.2023 18:51:16 vasta tsitaadiga

madoc kirjutas:
1) Kas pixel 7 või 7a suudab suvel sooja ilmaga ekraani heledust põhjas hoida?
Minu kogemus on, et kestas P6A max heledust ei näita, sest kuumeneb üle mingi piiri ka tavakasutuse juures.
Google Maps kasutades kuumeneb igatahes lõpuks üle ja läheb ööreziimi
_________________
¯\_(ツ)_/¯
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 105
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.08.2023 21:35:00 vasta tsitaadiga

Mis laadija osta, mida kasutate? Peaks toetama Pixel 7 kiirlaadimist ja voiks olla vahemalt kahe pordiga.
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 16.08.2023 21:54:23 vasta tsitaadiga

Mul endal see https://s.click.aliexpress.com/e/_DkTSBgx
Aga ka see ei tohiks halb olla
https://s.click.aliexpress.com/e/_DekVpVV

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.08.2023 23:03:10 vasta tsitaadiga

Jah, ideaalis võiks PD 3.0 ja QC 4.0 toed olla.
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ViskeRelv
HV Guru
ViskeRelv

liitunud: 24.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.08.2023 23:53:13 vasta tsitaadiga

riaak kirjutas:
madoc kirjutas:
1) Kas pixel 7 või 7a suudab suvel sooja ilmaga ekraani heledust põhjas hoida?
Minu kogemus on, et kestas P6A max heledust ei näita, sest kuumeneb üle mingi piiri ka tavakasutuse juures.
Google Maps kasutades kuumeneb igatahes lõpuks üle ja läheb ööreziimi
Olen kasutanud pea 12 tundi järjest, juhtmevaba laadijaga autos, telefon kesta sees, heledus üldiselt veidi üle poole. Soojaks läheb küll, aga ülekuumenemist pole küll täheldanud. Pixel 7 Pro
Kommentaarid: 188 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 168
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dogbert
HV Guru
Dogbert

liitunud: 03.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.08.2023 13:54:57 vasta tsitaadiga

Ei ole mu Pixel 7 ka seni veel üle kuumenenud ega ekraaniheledust piiranud (uimasevõitu selle automaatsel muutmisel on küll). Kui peaks juhtuma, annan teada.
Soe on küll olnud.

Autos sai viimati naviseadmena kasutatud talvel, nii et siis ei olnud päikesefaktorit rolli mängimas.

4G võrgus on enamuse ajast, kui wifi pole saadaval. Sellegipoolest ei lähe kuumaks taskus.

Eelmised telefonid on läinud taskus kuumaks, kui midagi on peetis tarkvaraliselt või riistvaraliselt. Seni on Pixel 7 selles osas kõige muljetavaldavamalt töökindel olnud.

madoc, oled vaadanud, millised äpid ülekuumenemise puhul andmesidet või akut kõige enam kasutavad? Mingit selgust sealt pole saanud?

_________________
Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bugbrake
HV kasutaja

liitunud: 10.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.08.2023 17:52:09 vasta tsitaadiga

Mul on autos telefoni hoidija keskmise õhusuunaja võre külge pandud. Siiani pole mitte ükski telefon ühtegi kaardirakendusega üle kuumenenud, isegi mitte kuumadel suvepäevadel
_________________
Alati teadke, et kuulujutte mõtlevad välja vihkajad, levitavad lollid, aga usuvad idioodid.
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.08.2023 00:07:48 vasta tsitaadiga

Kas see Quick Tap telefoni tagaküljel töötabki vahelduva eduga, mitte 100% kordadest? Päris häiriv.
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dogbert
HV Guru
Dogbert

liitunud: 03.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.08.2023 18:30:28 vasta tsitaadiga

SKG kirjutas:
Kas see Quick Tap telefoni tagaküljel töötabki vahelduva eduga, mitte 100% kordadest? Päris häiriv.
Jah
_________________
Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.09.2023 15:33:14 vasta tsitaadiga

AOSP Mods aitas hadast valja thumbs_up.gif
Spoiler Spoiler Spoiler



---
Tanel kirjutas:
Mul endal see https://s.click.aliexpress.com/e/_DkTSBgx
Aga ka see ei tohiks halb olla
https://s.click.aliexpress.com/e/_DekVpVV

Sai see tellitud.
https://vi.aliexpress.com/item/1005005230273426.html



---
Laadijad kaes ja voin kinnitada, molemad laevad nuud kiiresti thumbs_up.gif mitte 3 tundi icon_lol.gif

Tuppa:
Spoiler Spoiler Spoiler

Autosse:
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tauio111
HV vaatleja
tauio111

liitunud: 23.10.2010




sõnum 21.09.2023 08:40:10 vasta tsitaadiga

Android 14 QPR1 Beta 1 tuli, Elisa sai nüüd VoLTE toe, 5G toimib vist ka aga pole kindel.
Edit: 5G on veel puudu tundub, läheb veel aega


viimati muutis tauio111 27.09.2023 23:03:45, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
infect
Kreisi kasutaja
infect

liitunud: 02.10.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.09.2023 09:33:43 vasta tsitaadiga

tauio111 kirjutas:
Android 14 QPR1 Beta 1 tuli, Elisa sai nüüd VoLTE toe, 5G toimib vist ka aga pole kindel.


Mulle ütles Elisa, et enne järgmist aastat 5G-d oodata pole
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dogbert
HV Guru
Dogbert

liitunud: 03.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.09.2023 11:09:47 vasta tsitaadiga

infect kirjutas:
tauio111 kirjutas:
Android 14 QPR1 Beta 1 tuli, Elisa sai nüüd VoLTE toe, 5G toimib vist ka aga pole kindel.


Mulle ütles Elisa, et enne järgmist aastat 5G-d oodata pole

Beeta jõuab release kanalisse detsembris, nii et suts enne järgmist aastat siiski.

_________________
Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vortex
HV veteran
vortex

liitunud: 02.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.09.2023 11:42:20 vasta tsitaadiga

tauio111 kirjutas:
Android 14 QPR1 Beta 1 tuli, Elisa sai nüüd VoLTE toe, 5G toimib vist ka aga pole kindel.

Kas Elisal VoWiFi ka töötab?
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tauio111
HV vaatleja
tauio111

liitunud: 23.10.2010




sõnum 22.09.2023 21:57:13 vasta tsitaadiga

vortex kirjutas:
tauio111 kirjutas:
Android 14 QPR1 Beta 1 tuli, Elisa sai nüüd VoLTE toe, 5G toimib vist ka aga pole kindel.

Kas Elisal VoWiFi ka töötab?

Ei, VoWifit confis pole, võibolla tulevikus tuleb nagu Telialgi
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
crycx
HV kasutaja

liitunud: 06.04.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.09.2023 01:51:23 vasta tsitaadiga

tauio111 kirjutas:
Android 14 QPR1 Beta 1 tuli, Elisa sai nüüd VoLTE toe, 5G toimib vist ka aga pole kindel.


Sama siin VoLTE toimib, 5G pole veel näinud.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xman2009
HV kasutaja
xman2009

liitunud: 13.12.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.09.2023 18:55:55 vasta tsitaadiga

Kas keegi mõnel aastal on saanud pixeli tellida kampaania aial nii, et pixel watch kaasa tuli. Mäletan, et eelmine aastal nt amazon.de-st tellides kehtis see ainult saksa aadressi osas.
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heff
HV veteran

liitunud: 18.11.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.10.2023 21:46:21 vasta tsitaadiga

Google tutvustas täna Pixel 8 ja 8 Pro-d
Võimsamad, pisut ümaram disain, pisut suuremad akud, paremad kaamerad, paremad ekraanid, palju AI-d pandud nii fotode/videote/audio/assistendi sisse ja nipet-näpet veel. Lubatakse 7a OS uuendusi, mis on ka päris tubli, kuigi ise vist nii kaua üht telefoni ei kasutaks. Hind läks ka 100eur kallimaks mõlemal.

Ise panin musta Pixel 8 pre-orderi teele, saab 2 nädala pärast näha kuidas on. Pixel 5 juba 3a kasutusel olnud ja mõned vigastused külge saanud, lisaks ka Android 14 uuendust ei saa niiet aeg välja vahetada. Selle 3a jooksul olin Pixeliga väga rahul ja ei tundu ühtki huvipakkuvat alternatiivi ka olevat, loodetavasti Pixel 8 pakub sarnast kogemust.
Kommentaarid: 105 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 96
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pois11
HV Guru

liitunud: 11.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.10.2023 22:38:14 vasta tsitaadiga

Omal ka plaan vahetada pixel 3 > pixel 8 vastu välja.

Aga väike täpsustus. OS uuendusi pakutakse ikka 5a. + 2a. turva uuendusi.

Põhiküsimus on, et kas pixel 8 hakkab Telias WoWifi ka tööle?
Kommentaarid: 112 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 109
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
tauio111
HV vaatleja
tauio111

liitunud: 23.10.2010




sõnum 04.10.2023 22:59:33 vasta tsitaadiga

pois11 kirjutas:
Omal ka plaan vahetada pixel 3 > pixel 8 vastu välja.

Aga väike täpsustus. OS uuendusi pakutakse ikka 5a. + 2a. turva uuendusi.

Põhiküsimus on, et kas pixel 8 hakkab Telias WoWifi ka tööle?

95% tõenäosusega
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.10.2023 23:59:15 vasta tsitaadiga

Mul Pixel 7 peale pakub Android 14 juba
https://www.xda-developers.com/android-14-released/
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pisijeesus
HV vaatleja
Pisijeesus

liitunud: 16.03.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.10.2023 09:37:39 vasta tsitaadiga

Mis kanaleid kaudu te uusi P8 mudeleid tellite?

Tahaks ka P8pro koos pre-order boonusega saada.
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.10.2023 10:31:28 vasta tsitaadiga

https://store.google.com/product/pixel_8_pro (€1099)
https://store.google.com/product/pixel_8 (€799)

Ikka veel Eestisse ei saada?
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pisijeesus
HV vaatleja
Pisijeesus

liitunud: 16.03.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.10.2023 11:48:30 vasta tsitaadiga

Seda küll, pigem pidansin silmas kuidas Eestisse need saaks icon_redface.gif
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 05.10.2023 12:00:58 vasta tsitaadiga

Norras siis 512GB Pro versioon ca 1293 eur koos tasuta kellaga

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
tauio111
HV vaatleja
tauio111

liitunud: 23.10.2010




sõnum 05.10.2023 12:09:12 vasta tsitaadiga

Uurisin natuke P8 firmware dumpi
Telia 5G/VoLTE/VoWifi peaks kohe toimima
Elisa 5G/VoLTE tuleb QPR1-ga detsembris (betas olemas)
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pindit
HV vaatleja

liitunud: 04.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.10.2023 12:56:07 vasta tsitaadiga

Pisijeesus kirjutas:
Seda küll, pigem pidansin silmas kuidas Eestisse need saaks icon_redface.gif


Kui tuttav elab mõnes nendest siis saab ta seal osta ja sulle siia saata: https://reward-promos.com/launch2023
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heff
HV veteran

liitunud: 18.11.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.10.2023 13:39:26 vasta tsitaadiga

pois11 kirjutas:
Aga väike täpsustus. OS uuendusi pakutakse ikka 5a. + 2a. turva uuendusi.
Ma poleks nii kindel, aga täpsusta kust selle välja lugesid?
Minu arusaamise kohaselt on need 7a ikkagi garanteeritud nii OS, kui security, kui feature drop uuendusi. Kodulehel on sedasi kirjas.

Tellimise osas, ise panin pre-orderi sisse Saksa Google Store kaudu ning praegu näitab et saan nii telefoni kui klapid.
Tellin OstaEU vahendusel, seega eks saab näha kas Google üks hetk muudab mu tellimuse ära ja võtab klapid ära, nagu vist varasema tagasiside põhjal võiks eeldada?
Kommentaarid: 105 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 96
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
zaisaipai
HV vaatleja

liitunud: 01.04.2011




sõnum 05.10.2023 14:48:40 vasta tsitaadiga

heff kirjutas:

Tellimise osas, ise panin pre-orderi sisse Saksa Google Store kaudu ning praegu näitab et saan nii telefoni kui klapid.
Tellin OstaEU vahendusel, seega eks saab näha kas Google üks hetk muudab mu tellimuse ära ja võtab klapid ära, nagu vist varasema tagasiside põhjal võiks eeldada?

Kampaania tingimustes on küll sees, et kõikvõimalike vahendusaadresside ja teenuste kasutamine on keelatud. Mõeldud ongi selliseid OstaEU tüüp asju vist. Iseküsimus, et kas / kuidas nad seda kontrollivad.
https://reward-promos.com/reward/launch2023/de-DE/terms
Ka on kampaaniatingimustes sees, et maksimaalselt kaks preemiat majapidamise kohta. Põhimõtteliselt aadressiridu võrreldes saavad nad enda andmebaasis sellised vahelaod välja peilida.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dirty Harry
HV Guru
Dirty Harry

liitunud: 05.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.10.2023 15:13:05 vasta tsitaadiga

heff kirjutas:
pois11 kirjutas:
Aga väike täpsustus. OS uuendusi pakutakse ikka 5a. + 2a. turva uuendusi.
Ma poleks nii kindel, aga täpsusta kust selle välja lugesid?
Minu arusaamise kohaselt on need 7a ikkagi garanteeritud nii OS, kui security, kui feature drop uuendusi. Kodulehel on sedasi kirjas.
Seitse aastat on ikka jah tootjapoolset tarkvaratuge, see on ikka muljetavaldav ning androidimaailmas ennekuulmatu. Väga muljetavaldav.
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 147
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.10.2023 15:28:42 vasta tsitaadiga

Dirty Harry kirjutas:
heff kirjutas:
pois11 kirjutas:
Aga väike täpsustus. OS uuendusi pakutakse ikka 5a. + 2a. turva uuendusi.
Ma poleks nii kindel, aga täpsusta kust selle välja lugesid?
Minu arusaamise kohaselt on need 7a ikkagi garanteeritud nii OS, kui security, kui feature drop uuendusi. Kodulehel on sedasi kirjas.
Seitse aastat on ikka jah tootjapoolset tarkvaratuge, see on ikka muljetavaldav ning androidimaailmas ennekuulmatu. Väga muljetavaldav.


Nu see olukord kus Samsung pakkus turu parimat tuge (4 suurt androidiuuendust + 1 aasta ainult turvauuendusi), paremat kui Google ise seni, oligi veidi absurdne icon_smile.gif
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pois11
HV Guru

liitunud: 11.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.10.2023 16:57:23 vasta tsitaadiga

Dirty Harry kirjutas:
heff kirjutas:
pois11 kirjutas:
Aga väike täpsustus. OS uuendusi pakutakse ikka 5a. + 2a. turva uuendusi.
Ma poleks nii kindel, aga täpsusta kust selle välja lugesid?
Minu arusaamise kohaselt on need 7a ikkagi garanteeritud nii OS, kui security, kui feature drop uuendusi. Kodulehel on sedasi kirjas.
Seitse aastat on ikka jah tootjapoolset tarkvaratuge, see on ikka muljetavaldav ning androidimaailmas ennekuulmatu. Väga muljetavaldav.


Kui see nii on, siis veelgi super, mis mul selle vastu olla saab icon_smile.gif
Plaan osta telefon firmale, mõtlen, et ei tasu interneti kaudu tellimine ära. Ootan ära kuna kohalikku poodi müüki tuleb ja siis ostab ära. Saab käibemaksu võrra odavamalt.
Kommentaarid: 112 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 109
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
heff
HV veteran

liitunud: 18.11.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.10.2023 17:49:45 vasta tsitaadiga

Eks iseasi kui palju see kohalik edasimüüja hinnale juurde paneb, kas rohkem või vähem kui KM jagu icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 105 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 96
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.10.2023 18:11:03 vasta tsitaadiga

Dirty Harry kirjutas:
heff kirjutas:
pois11 kirjutas:
Aga väike täpsustus. OS uuendusi pakutakse ikka 5a. + 2a. turva uuendusi.
Ma poleks nii kindel, aga täpsusta kust selle välja lugesid?
Minu arusaamise kohaselt on need 7a ikkagi garanteeritud nii OS, kui security, kui feature drop uuendusi. Kodulehel on sedasi kirjas.
Seitse aastat on ikka jah tootjapoolset tarkvaratuge, see on ikka muljetavaldav ning androidimaailmas ennekuulmatu. Väga muljetavaldav.

Ei ole Androidimaailmas ennekuulmatu. Nvidia Shieldil jookseb üheksas aasta tuge.

Samas praktikas on nii pika toe omamine küsitav, miks? Kas keegi kasutab telefoni nii kaua? Selle ajaga kuluks mul isiklikult 3 akut ja OLED ekraan oleks ammu tugevalt sisse põlenud.
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dirty Harry
HV Guru
Dirty Harry

liitunud: 05.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.10.2023 18:28:23 vasta tsitaadiga

SKG kirjutas:

Ei ole Androidimaailmas ennekuulmatu. Nvidia Shieldil jookseb üheksas aasta tuge.
Shield pole telefon.

Neid erandeid, mis reeglit kinnitab, leiab kindlasti.
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 147
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Gap
HV Guru
Gap

liitunud: 20.03.2006




sõnum 05.10.2023 19:35:47 vasta tsitaadiga

ei tea millal meile see uus pixel 8 müüki jõuab ? icon_rolleyes.gif ma ei kujuta pilti mis see hind siis tuleb mingi üheksa sotti kindlasti thumbs_down.gif
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pois11
HV Guru

liitunud: 11.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.10.2023 19:40:47 vasta tsitaadiga

Gap kirjutas:
ei tea millal meile see uus pixel 8 müüki jõuab ? icon_rolleyes.gif ma ei kujuta pilti mis see hind siis tuleb mingi üheksa sotti kindlasti thumbs_down.gif

Eks siis ootab amazoni jõulu alet. Igal aastal on ikka sott alla tehtud lühikeseks perioodiks.
Kommentaarid: 112 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 109
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.10.2023 08:50:15 vasta tsitaadiga

SKG kirjutas:
Dirty Harry kirjutas:
heff kirjutas:
pois11 kirjutas:
Aga väike täpsustus. OS uuendusi pakutakse ikka 5a. + 2a. turva uuendusi.
Ma poleks nii kindel, aga täpsusta kust selle välja lugesid?
Minu arusaamise kohaselt on need 7a ikkagi garanteeritud nii OS, kui security, kui feature drop uuendusi. Kodulehel on sedasi kirjas.
Seitse aastat on ikka jah tootjapoolset tarkvaratuge, see on ikka muljetavaldav ning androidimaailmas ennekuulmatu. Väga muljetavaldav.

Ei ole Androidimaailmas ennekuulmatu. Nvidia Shieldil jookseb üheksas aasta tuge.

Samas praktikas on nii pika toe omamine küsitav, miks? Kas keegi kasutab telefoni nii kaua? Selle ajaga kuluks mul isiklikult 3 akut ja OLED ekraan oleks ammu tugevalt sisse põlenud.


Kasutan oma praegust telefoni 4. aastat. Hiljuti sai aku vahetatud, kuid AMOLED ekraanide sissepõlemist ei ole ma ühelgi oma Samsungil veel näinud.
Ma ei oska ise kas ma sama telefoni üle 6a kasutaks, kuid mu vanemad kindlasti kasutaks.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pisijeesus
HV vaatleja
Pisijeesus

liitunud: 16.03.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.10.2023 11:16:32 vasta tsitaadiga

Tundub, et Saksa Amazonist saab koos pre-order kingitusega Eestisse tellida

link
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  Google Pixel mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 28, 29, 30 ... 39, 40, 41  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.