|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
Dogbert
HV Guru

liitunud: 03.05.2004
|
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pois11
HV Guru
liitunud: 11.10.2003
|
13.08.2023 22:47:54
|
|
|
Mul läks varsi 5a. vanuseks saaval pixel 3 aku nii punni, et surus tagaklaasi puruks
Nüüd tuleb aku koos tagaklaasiga ära vahetada. Ehk peab veel kuu aega vastu kui osad hiinast saabuvad.
|
|
| Kommentaarid: 112 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
109 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Pätu
HV Guru

liitunud: 18.07.2006
|
14.08.2023 07:11:32
|
|
|
| Surfasi mis ma surfasin, aga ei suutnud leida pixel 7 pro menüüdest kõnede suunamise kohta. Samas MMI koodiga (**21*telefoninr#) tundub asi töötavat. Aga menüüst seda kohta ei leia. Kus menüüs see olla võiks?
|
|
| Kommentaarid: 115 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
89 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sold OUT
no credit

liitunud: 30.07.2002
|
14.08.2023 07:35:13
|
|
|
Phone app ja settings?
_________________ Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist. |
|
| Kommentaarid: 94 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Pätu
HV Guru

liitunud: 18.07.2006
|
14.08.2023 08:21:39
|
|
|
| Sold OUT kirjutas: |
| Phone app ja settings? |
Nope.
|
|
| Kommentaarid: 115 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
89 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pois11
HV Guru
liitunud: 11.10.2003
|
14.08.2023 08:26:04
|
|
|
Täitsa olemas...
Telefon > Seaded (kolm täppi üleval) > Kõned > Kõnede suunamine
|
|
| Kommentaarid: 112 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
109 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Pätu
HV Guru

liitunud: 18.07.2006
|
14.08.2023 10:38:50
|
|
|
| pois11 kirjutas: |
Täitsa olemas...
Telefon > Seaded (kolm täppi üleval) > Kõned > Kõnede suunamine |
Mul oli see mingite simi seadete all hoopis.
|
|
| Kommentaarid: 115 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
89 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dogbert
HV Guru

liitunud: 03.05.2004
|
14.08.2023 16:16:49
|
|
|
Phone äpi seaded - calling accounts - opeka nimi
_________________ Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus. |
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
madoc
HV kasutaja
liitunud: 11.07.2003
|
16.08.2023 12:34:21
|
|
|
1) Kas pixel 7 või 7a suudab suvel sooja ilmaga ekraani heledust põhjas hoida?
Minu kogemus on, et kestas P6A max heledust ei näita, sest kuumeneb üle mingi piiri ka tavakasutuse juures. Subjektiivselt tundub, et heledus jääb siis ca 300 nit juurde. Talvel-kevadel seda probleemi ei märganud.
2) Kas pixel 7 või 7a läheb tuntavalt kuumaks mõne foto tegemisest ja üleslaadimisest google pilve?
Jällegi, P6A teeb seda ning huvitab, kas uuemad on paremad selles osas.
|
|
| Kommentaarid: 35 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dogbert
HV Guru

liitunud: 03.05.2004
|
16.08.2023 13:35:52
|
|
|
Mis mõttes hoida? Kaua seda vahtima peab siis, et üle kuumeneb?
Mida sa tavakasutuse all silmas pead, et ekraan jõuab üle kuumeneda? Minu "tavakasutuse" puhul ma ekraani päikese käes üle mõne minuti korraga ei vahi ja kõige koormavam äpp on tõenäoliselt kaameraäpi tehtav pildi järeltöötlus.
Pixel 7 küll pole mul üle kuumenenud ja heleda päikese käes näeb vabalt lugeda. Ma ei oska tõesti öelda, kas seda võib juhtuda, kui telefoni pikemalt kasutada. Minul pole ette tulnud.
Aga võib-olla kusagil, kus välistemperatuur on juba nagunii ~40° kandis, kuumenebki üle?
_________________ Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus. |
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
madoc
HV kasutaja
liitunud: 11.07.2003
|
16.08.2023 15:17:25
|
|
|
| tsitaat: |
Mis mõttes hoida? Kaua seda vahtima peab siis, et üle kuumeneb?
|
Nt kui on kasutatud telefoni 4G võrgus andmesidega, võtad taskust välja ja taustavalgust täiendavalt juurde telefon ei lisa, missest, et riba on põhjas. Seda ei juhtu iga päev või iga hetk. Temperatuur on olnud 20-30 C vahel.
| tsitaat: |
Mida sa tavakasutuse all silmas pead, et ekraan jõuab üle kuumeneda? Minu "tavakasutuse" puhul ma ekraani päikese käes üle mõne minuti korraga ei vahi ja kõige koormavam äpp on tõenäoliselt kaameraäpi tehtav pildi järeltöötlus.
|
Mõne pildi tegemine, 4G netis brausimine. Mingid ülekuumenemise sõnumeid telefon ei anna ja toimib vägagi edukalt edasi. Ainuke sümptom see, et päikese käes ekraani heledust ei kompenseerita ning telefon on kesta sees tuntavalt kuum. Mul pole seni ükski Pixel (1 XL, 3A XL) kuumaga mingeid sümptomeid näidanud.
| tsitaat: |
Aga võib-olla kusagil, kus välistemperatuur on juba nagunii ~40° kandis, kuumenebki üle?
|
No tavaline Eesti suvi + keskpäeva päike. Iphone 12-14 on sama asja juhtunud, aga ikkagi soojemas kliimas - https://www.reddit.com/r/iphone/comments/xstn2g/14_pro_max_heat_and_dimming/
P6 kohta selline info - https://www.xda-developers.com/google-pixel-6-pro-display-review/:
| tsitaat: |
| In terms of screen brightness, both the Pixel 6 and the Pixel 6 Pro perform nearly identical to each other, and they both get bright enough to use the phone under sunlight. With auto-brightness enabled, both phones get up to about 750–770 nits for fullscreen white, boosting up to 1000–1100 nits for content with lower average light levels ("APL"). Sadly the Pixel 6 and 6 Pro can only maintain their high brightness mode for five minutes at a time out of every thirty minutes, so using the phone extensively outside may not be ideal. After five minutes, the phone display will ramp down to about 470 nits, which is both phones' maximum manual brightness when auto-brightness is disabled. |
|
|
| Kommentaarid: 35 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
riaak
HV Guru

liitunud: 22.09.2002
|
16.08.2023 18:51:16
|
|
|
| madoc kirjutas: |
1) Kas pixel 7 või 7a suudab suvel sooja ilmaga ekraani heledust põhjas hoida?
Minu kogemus on, et kestas P6A max heledust ei näita, sest kuumeneb üle mingi piiri ka tavakasutuse juures. |
Google Maps kasutades kuumeneb igatahes lõpuks üle ja läheb ööreziimi
_________________ ¯\_(ツ)_/¯ |
|
| Kommentaarid: 119 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
105 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees

liitunud: 27.01.2003
|
16.08.2023 21:35:00
|
|
|
| Mis laadija osta, mida kasutate? Peaks toetama Pixel 7 kiirlaadimist ja voiks olla vahemalt kahe pordiga.
|
|
| Kommentaarid: 373 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
313 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tanel
HV Guru

liitunud: 01.10.2001

|
|
| Kommentaarid: 465 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
7 :: |
362 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees

liitunud: 27.01.2003
|
16.08.2023 23:03:10
|
|
|
| Jah, ideaalis võiks PD 3.0 ja QC 4.0 toed olla.
|
|
| Kommentaarid: 373 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
313 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ViskeRelv
HV Guru

liitunud: 24.02.2004
|
16.08.2023 23:53:13
|
|
|
| riaak kirjutas: |
| madoc kirjutas: |
1) Kas pixel 7 või 7a suudab suvel sooja ilmaga ekraani heledust põhjas hoida?
Minu kogemus on, et kestas P6A max heledust ei näita, sest kuumeneb üle mingi piiri ka tavakasutuse juures. |
Google Maps kasutades kuumeneb igatahes lõpuks üle ja läheb ööreziimi |
Olen kasutanud pea 12 tundi järjest, juhtmevaba laadijaga autos, telefon kesta sees, heledus üldiselt veidi üle poole. Soojaks läheb küll, aga ülekuumenemist pole küll täheldanud. Pixel 7 Pro
|
|
| Kommentaarid: 188 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
168 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dogbert
HV Guru

liitunud: 03.05.2004
|
20.08.2023 13:54:57
|
|
|
Ei ole mu Pixel 7 ka seni veel üle kuumenenud ega ekraaniheledust piiranud (uimasevõitu selle automaatsel muutmisel on küll). Kui peaks juhtuma, annan teada.
Soe on küll olnud.
Autos sai viimati naviseadmena kasutatud talvel, nii et siis ei olnud päikesefaktorit rolli mängimas.
4G võrgus on enamuse ajast, kui wifi pole saadaval. Sellegipoolest ei lähe kuumaks taskus.
Eelmised telefonid on läinud taskus kuumaks, kui midagi on peetis tarkvaraliselt või riistvaraliselt. Seni on Pixel 7 selles osas kõige muljetavaldavamalt töökindel olnud.
madoc, oled vaadanud, millised äpid ülekuumenemise puhul andmesidet või akut kõige enam kasutavad? Mingit selgust sealt pole saanud?
_________________ Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus. |
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bugbrake
HV kasutaja
liitunud: 10.12.2006
|
20.08.2023 17:52:09
|
|
|
Mul on autos telefoni hoidija keskmise õhusuunaja võre külge pandud. Siiani pole mitte ükski telefon ühtegi kaardirakendusega üle kuumenenud, isegi mitte kuumadel suvepäevadel
_________________ Alati teadke, et kuulujutte mõtlevad välja vihkajad, levitavad lollid, aga usuvad idioodid. |
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees

liitunud: 27.01.2003
|
23.08.2023 00:07:48
|
|
|
| Kas see Quick Tap telefoni tagaküljel töötabki vahelduva eduga, mitte 100% kordadest? Päris häiriv.
|
|
| Kommentaarid: 373 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
313 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dogbert
HV Guru

liitunud: 03.05.2004
|
23.08.2023 18:30:28
|
|
|
| SKG kirjutas: |
| Kas see Quick Tap telefoni tagaküljel töötabki vahelduva eduga, mitte 100% kordadest? Päris häiriv. |
Jah
_________________ Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus. |
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees

liitunud: 27.01.2003
|
|
| Kommentaarid: 373 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
313 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tauio111
HV vaatleja

liitunud: 23.10.2010
|
21.09.2023 08:40:10
|
|
|
Android 14 QPR1 Beta 1 tuli, Elisa sai nüüd VoLTE toe, 5G toimib vist ka aga pole kindel.
Edit: 5G on veel puudu tundub, läheb veel aega
viimati muutis tauio111 27.09.2023 23:03:45, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
infect
Kreisi kasutaja

liitunud: 02.10.2012
|
21.09.2023 09:33:43
|
|
|
| tauio111 kirjutas: |
| Android 14 QPR1 Beta 1 tuli, Elisa sai nüüd VoLTE toe, 5G toimib vist ka aga pole kindel. |
Mulle ütles Elisa, et enne järgmist aastat 5G-d oodata pole
|
|
| Kommentaarid: 25 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dogbert
HV Guru

liitunud: 03.05.2004
|
21.09.2023 11:09:47
|
|
|
| infect kirjutas: |
| tauio111 kirjutas: |
| Android 14 QPR1 Beta 1 tuli, Elisa sai nüüd VoLTE toe, 5G toimib vist ka aga pole kindel. |
Mulle ütles Elisa, et enne järgmist aastat 5G-d oodata pole |
Beeta jõuab release kanalisse detsembris, nii et suts enne järgmist aastat siiski.
_________________ Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus. |
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vortex
HV veteran

liitunud: 02.02.2003
|
22.09.2023 11:42:20
|
|
|
| tauio111 kirjutas: |
| Android 14 QPR1 Beta 1 tuli, Elisa sai nüüd VoLTE toe, 5G toimib vist ka aga pole kindel. |
Kas Elisal VoWiFi ka töötab?
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
37 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tauio111
HV vaatleja

liitunud: 23.10.2010
|
22.09.2023 21:57:13
|
|
|
| vortex kirjutas: |
| tauio111 kirjutas: |
| Android 14 QPR1 Beta 1 tuli, Elisa sai nüüd VoLTE toe, 5G toimib vist ka aga pole kindel. |
Kas Elisal VoWiFi ka töötab? |
Ei, VoWifit confis pole, võibolla tulevikus tuleb nagu Telialgi
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
crycx
HV kasutaja
liitunud: 06.04.2012
|
24.09.2023 01:51:23
|
|
|
| tauio111 kirjutas: |
| Android 14 QPR1 Beta 1 tuli, Elisa sai nüüd VoLTE toe, 5G toimib vist ka aga pole kindel. |
Sama siin VoLTE toimib, 5G pole veel näinud.
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
xman2009
HV kasutaja

liitunud: 13.12.2009
|
27.09.2023 18:55:55
|
|
|
| Kas keegi mõnel aastal on saanud pixeli tellida kampaania aial nii, et pixel watch kaasa tuli. Mäletan, et eelmine aastal nt amazon.de-st tellides kehtis see ainult saksa aadressi osas.
|
|
| Kommentaarid: 74 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
heff
HV veteran
liitunud: 18.11.2007
|
04.10.2023 21:46:21
|
|
|
Google tutvustas täna Pixel 8 ja 8 Pro-d
Võimsamad, pisut ümaram disain, pisut suuremad akud, paremad kaamerad, paremad ekraanid, palju AI-d pandud nii fotode/videote/audio/assistendi sisse ja nipet-näpet veel. Lubatakse 7a OS uuendusi, mis on ka päris tubli, kuigi ise vist nii kaua üht telefoni ei kasutaks. Hind läks ka 100eur kallimaks mõlemal.
Ise panin musta Pixel 8 pre-orderi teele, saab 2 nädala pärast näha kuidas on. Pixel 5 juba 3a kasutusel olnud ja mõned vigastused külge saanud, lisaks ka Android 14 uuendust ei saa niiet aeg välja vahetada. Selle 3a jooksul olin Pixeliga väga rahul ja ei tundu ühtki huvipakkuvat alternatiivi ka olevat, loodetavasti Pixel 8 pakub sarnast kogemust.
|
|
| Kommentaarid: 105 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
96 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pois11
HV Guru
liitunud: 11.10.2003
|
04.10.2023 22:38:14
|
|
|
Omal ka plaan vahetada pixel 3 > pixel 8 vastu välja.
Aga väike täpsustus. OS uuendusi pakutakse ikka 5a. + 2a. turva uuendusi.
Põhiküsimus on, et kas pixel 8 hakkab Telias WoWifi ka tööle?
|
|
| Kommentaarid: 112 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
109 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tauio111
HV vaatleja

liitunud: 23.10.2010
|
04.10.2023 22:59:33
|
|
|
| pois11 kirjutas: |
Omal ka plaan vahetada pixel 3 > pixel 8 vastu välja.
Aga väike täpsustus. OS uuendusi pakutakse ikka 5a. + 2a. turva uuendusi.
Põhiküsimus on, et kas pixel 8 hakkab Telias WoWifi ka tööle? |
95% tõenäosusega
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees

liitunud: 27.01.2003
|
|
| Kommentaarid: 373 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
313 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Pisijeesus
HV vaatleja

liitunud: 16.03.2012
|
05.10.2023 09:37:39
|
|
|
Mis kanaleid kaudu te uusi P8 mudeleid tellite?
Tahaks ka P8pro koos pre-order boonusega saada.
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees

liitunud: 27.01.2003
|
|
| Kommentaarid: 373 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
313 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Pisijeesus
HV vaatleja

liitunud: 16.03.2012
|
05.10.2023 11:48:30
|
|
|
Seda küll, pigem pidansin silmas kuidas Eestisse need saaks
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tanel
HV Guru

liitunud: 01.10.2001

|
|
| Kommentaarid: 465 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
7 :: |
362 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tauio111
HV vaatleja

liitunud: 23.10.2010
|
05.10.2023 12:09:12
|
|
|
Uurisin natuke P8 firmware dumpi
Telia 5G/VoLTE/VoWifi peaks kohe toimima
Elisa 5G/VoLTE tuleb QPR1-ga detsembris (betas olemas)
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Pindit
HV vaatleja
liitunud: 04.01.2004
|
05.10.2023 12:56:07
|
|
|
| Pisijeesus kirjutas: |
Seda küll, pigem pidansin silmas kuidas Eestisse need saaks  |
Kui tuttav elab mõnes nendest siis saab ta seal osta ja sulle siia saata: https://reward-promos.com/launch2023
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
heff
HV veteran
liitunud: 18.11.2007
|
05.10.2023 13:39:26
|
|
|
| pois11 kirjutas: |
| Aga väike täpsustus. OS uuendusi pakutakse ikka 5a. + 2a. turva uuendusi. |
Ma poleks nii kindel, aga täpsusta kust selle välja lugesid?
Minu arusaamise kohaselt on need 7a ikkagi garanteeritud nii OS, kui security, kui feature drop uuendusi. Kodulehel on sedasi kirjas.
Tellimise osas, ise panin pre-orderi sisse Saksa Google Store kaudu ning praegu näitab et saan nii telefoni kui klapid.
Tellin OstaEU vahendusel, seega eks saab näha kas Google üks hetk muudab mu tellimuse ära ja võtab klapid ära, nagu vist varasema tagasiside põhjal võiks eeldada?
|
|
| Kommentaarid: 105 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
96 |
|
| tagasi üles |
|
 |
zaisaipai
HV vaatleja
liitunud: 01.04.2011
|
05.10.2023 14:48:40
|
|
|
| heff kirjutas: |
Tellimise osas, ise panin pre-orderi sisse Saksa Google Store kaudu ning praegu näitab et saan nii telefoni kui klapid.
Tellin OstaEU vahendusel, seega eks saab näha kas Google üks hetk muudab mu tellimuse ära ja võtab klapid ära, nagu vist varasema tagasiside põhjal võiks eeldada? |
Kampaania tingimustes on küll sees, et kõikvõimalike vahendusaadresside ja teenuste kasutamine on keelatud. Mõeldud ongi selliseid OstaEU tüüp asju vist. Iseküsimus, et kas / kuidas nad seda kontrollivad.
https://reward-promos.com/reward/launch2023/de-DE/terms
Ka on kampaaniatingimustes sees, et maksimaalselt kaks preemiat majapidamise kohta. Põhimõtteliselt aadressiridu võrreldes saavad nad enda andmebaasis sellised vahelaod välja peilida.
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dirty Harry
HV Guru

liitunud: 05.09.2002
|
05.10.2023 15:13:05
|
|
|
| heff kirjutas: |
| pois11 kirjutas: |
| Aga väike täpsustus. OS uuendusi pakutakse ikka 5a. + 2a. turva uuendusi. |
Ma poleks nii kindel, aga täpsusta kust selle välja lugesid?
Minu arusaamise kohaselt on need 7a ikkagi garanteeritud nii OS, kui security, kui feature drop uuendusi. Kodulehel on sedasi kirjas.
|
Seitse aastat on ikka jah tootjapoolset tarkvaratuge, see on ikka muljetavaldav ning androidimaailmas ennekuulmatu. Väga muljetavaldav.
|
|
| Kommentaarid: 186 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
147 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Draqula
HV Guru
liitunud: 29.10.2004
|
05.10.2023 15:28:42
|
|
|
| Dirty Harry kirjutas: |
| heff kirjutas: |
| pois11 kirjutas: |
| Aga väike täpsustus. OS uuendusi pakutakse ikka 5a. + 2a. turva uuendusi. |
Ma poleks nii kindel, aga täpsusta kust selle välja lugesid?
Minu arusaamise kohaselt on need 7a ikkagi garanteeritud nii OS, kui security, kui feature drop uuendusi. Kodulehel on sedasi kirjas.
|
Seitse aastat on ikka jah tootjapoolset tarkvaratuge, see on ikka muljetavaldav ning androidimaailmas ennekuulmatu. Väga muljetavaldav. |
Nu see olukord kus Samsung pakkus turu parimat tuge (4 suurt androidiuuendust + 1 aasta ainult turvauuendusi), paremat kui Google ise seni, oligi veidi absurdne
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pois11
HV Guru
liitunud: 11.10.2003
|
05.10.2023 16:57:23
|
|
|
| Dirty Harry kirjutas: |
| heff kirjutas: |
| pois11 kirjutas: |
| Aga väike täpsustus. OS uuendusi pakutakse ikka 5a. + 2a. turva uuendusi. |
Ma poleks nii kindel, aga täpsusta kust selle välja lugesid?
Minu arusaamise kohaselt on need 7a ikkagi garanteeritud nii OS, kui security, kui feature drop uuendusi. Kodulehel on sedasi kirjas.
|
Seitse aastat on ikka jah tootjapoolset tarkvaratuge, see on ikka muljetavaldav ning androidimaailmas ennekuulmatu. Väga muljetavaldav. |
Kui see nii on, siis veelgi super, mis mul selle vastu olla saab
Plaan osta telefon firmale, mõtlen, et ei tasu interneti kaudu tellimine ära. Ootan ära kuna kohalikku poodi müüki tuleb ja siis ostab ära. Saab käibemaksu võrra odavamalt.
|
|
| Kommentaarid: 112 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
109 |
|
| tagasi üles |
|
 |
heff
HV veteran
liitunud: 18.11.2007
|
05.10.2023 17:49:45
|
|
|
Eks iseasi kui palju see kohalik edasimüüja hinnale juurde paneb, kas rohkem või vähem kui KM jagu
|
|
| Kommentaarid: 105 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
96 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees

liitunud: 27.01.2003
|
05.10.2023 18:11:03
|
|
|
| Dirty Harry kirjutas: |
| heff kirjutas: |
| pois11 kirjutas: |
| Aga väike täpsustus. OS uuendusi pakutakse ikka 5a. + 2a. turva uuendusi. |
Ma poleks nii kindel, aga täpsusta kust selle välja lugesid?
Minu arusaamise kohaselt on need 7a ikkagi garanteeritud nii OS, kui security, kui feature drop uuendusi. Kodulehel on sedasi kirjas.
|
Seitse aastat on ikka jah tootjapoolset tarkvaratuge, see on ikka muljetavaldav ning androidimaailmas ennekuulmatu. Väga muljetavaldav. |
Ei ole Androidimaailmas ennekuulmatu. Nvidia Shieldil jookseb üheksas aasta tuge.
Samas praktikas on nii pika toe omamine küsitav, miks? Kas keegi kasutab telefoni nii kaua? Selle ajaga kuluks mul isiklikult 3 akut ja OLED ekraan oleks ammu tugevalt sisse põlenud.
|
|
| Kommentaarid: 373 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
313 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dirty Harry
HV Guru

liitunud: 05.09.2002
|
05.10.2023 18:28:23
|
|
|
| SKG kirjutas: |
Ei ole Androidimaailmas ennekuulmatu. Nvidia Shieldil jookseb üheksas aasta tuge.
|
Shield pole telefon.
Neid erandeid, mis reeglit kinnitab, leiab kindlasti.
|
|
| Kommentaarid: 186 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
147 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Gap
HV Guru

liitunud: 20.03.2006
|
05.10.2023 19:35:47
|
|
|
ei tea millal meile see uus pixel 8 müüki jõuab ? ma ei kujuta pilti mis see hind siis tuleb mingi üheksa sotti kindlasti
|
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pois11
HV Guru
liitunud: 11.10.2003
|
05.10.2023 19:40:47
|
|
|
| Gap kirjutas: |
ei tea millal meile see uus pixel 8 müüki jõuab ? ma ei kujuta pilti mis see hind siis tuleb mingi üheksa sotti kindlasti  |
Eks siis ootab amazoni jõulu alet. Igal aastal on ikka sott alla tehtud lühikeseks perioodiks.
|
|
| Kommentaarid: 112 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
109 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Draqula
HV Guru
liitunud: 29.10.2004
|
06.10.2023 08:50:15
|
|
|
| SKG kirjutas: |
| Dirty Harry kirjutas: |
| heff kirjutas: |
| pois11 kirjutas: |
| Aga väike täpsustus. OS uuendusi pakutakse ikka 5a. + 2a. turva uuendusi. |
Ma poleks nii kindel, aga täpsusta kust selle välja lugesid?
Minu arusaamise kohaselt on need 7a ikkagi garanteeritud nii OS, kui security, kui feature drop uuendusi. Kodulehel on sedasi kirjas.
|
Seitse aastat on ikka jah tootjapoolset tarkvaratuge, see on ikka muljetavaldav ning androidimaailmas ennekuulmatu. Väga muljetavaldav. |
Ei ole Androidimaailmas ennekuulmatu. Nvidia Shieldil jookseb üheksas aasta tuge.
Samas praktikas on nii pika toe omamine küsitav, miks? Kas keegi kasutab telefoni nii kaua? Selle ajaga kuluks mul isiklikult 3 akut ja OLED ekraan oleks ammu tugevalt sisse põlenud. |
Kasutan oma praegust telefoni 4. aastat. Hiljuti sai aku vahetatud, kuid AMOLED ekraanide sissepõlemist ei ole ma ühelgi oma Samsungil veel näinud.
Ma ei oska ise kas ma sama telefoni üle 6a kasutaks, kuid mu vanemad kindlasti kasutaks.
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Pisijeesus
HV vaatleja

liitunud: 16.03.2012
|
06.10.2023 11:16:32
|
|
|
Tundub, et Saksa Amazonist saab koos pre-order kingitusega Eestisse tellida
link
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|