Avaleht
uus teema   vasta Ärifoorumid »  Ära Anda ehk kollektsionääride nurgake »  Soovin saada teema (siia kõik ja vaid reeglitega kooskõlas olevad soovid!) märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 115, 116, 117 ... 122, 123, 124  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Y_S
HV kasutaja
Y_S

liitunud: 04.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.08.2023 11:16:48 vasta tsitaadiga

kellelgi sellist kollast IDE kaablit on üle?

_________________
O: vanemaid soundikaarte ISA siinile
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 85
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Markus1998
HV veteran

liitunud: 18.07.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.08.2023 09:52:16 vasta tsitaadiga

Ehk kellelgi üle vanu plaadilugejaid 5.25? Sobib ka mittetöökorras luger, vaja ca 1-3 tk. Taastan ühte teist lugerit, mida on vaja korda saada.
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 180
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
FullHC
HV Guru

liitunud: 26.05.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.08.2023 18:50:20 vasta tsitaadiga

Y_S, päris spetsiifiline soov, kuid nagu ikka, siis saan täpselt õige asja pakkuda. Asub Tallinnas.


Markus1998, missugust täpsemalt taastad ja mis juppe seal vaja läheb?
Kommentaarid: 197 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Markus1998
HV veteran

liitunud: 18.07.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.08.2023 23:55:13 vasta tsitaadiga

FullHC kirjutas:
Y_SMarkus1998, missugust täpsemalt taastad ja mis juppe seal vaja läheb?


Hitachi IDE luger oli, aga sain juba lahendatud.
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 180
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kjaups
MeesKesTuliMetsast
kjaups

liitunud: 02.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.09.2023 14:46:26 vasta tsitaadiga

Kellelgi mittetöötavat XBOX360 ei vedele kusalgi nurgas?
_________________
YAGA müügiputka - SNAP pildipank
M: 3D Touch V3.2 15€
Kommentaarid: 173 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 142
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
FDDR6
Kreisi kasutaja

liitunud: 29.10.2021




sõnum 04.09.2023 23:00:39 vasta tsitaadiga

Kellelgi gpust (3fänniga ) Asus,Msi,Gigabyte,Zotac karpe on pakkuda? 2tk vajan . Ette tänades icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 43
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
psauce
HV veteran

liitunud: 30.03.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.09.2023 20:46:48 vasta tsitaadiga

Ehk on mõnel leptopt parandajal üle üks või enam klahvi mis sobiks Fujitsu Lifebook U757-le. Ideaalis võiks olla S klahv, aga pole oluline. thumbs_up.gif
_________________
Kasutajaga meim äri ei tee temapoolse ebaausa käitumise tõttu.
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Diesel157
HV Guru

liitunud: 03.08.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.09.2023 14:01:31 vasta tsitaadiga

Äkki vedeleb codegeni?/ORDI arvutile kõvaketta kinnitusi. Neid on erineva kujuga, aga kuna korpuse osa on sama, siis peaks ka teised variandid sobima.

Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 162 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 146
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.09.2023 14:02:18 vasta tsitaadiga

Dellil samad polnud? Rohelised?
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Diesel157
HV Guru

liitunud: 03.08.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.09.2023 14:43:21 vasta tsitaadiga

laurx kirjutas:
Dellil samad polnud? Rohelised?

Ei oska öelda, google järgi mingid rohelised tõesti meenutavad seda. 200X aasta ORDI masinatel olen neid näinud.
Kommentaarid: 162 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 146
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.09.2023 15:43:59 vasta tsitaadiga

Mul mingid analoogsed vana thermaltake korpuse omad vedelevad, 4tk vist kokku ehk kahele kettale.
A neil pole kruvikohti vaid ketta kruvikohtadesse lähevad slaideril olevad plastiknagad.
Vist olid Thermaltake Xaser 2 või 3 vms omad.

e: sellised
https://www.thingiverse.com/thing:2849055
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Diesel157
HV Guru

liitunud: 03.08.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.09.2023 22:35:12 vasta tsitaadiga

Winterwind kirjutas:
Mul mingid analoogsed vana thermaltake korpuse omad vedelevad, 4tk vist kokku ehk kahele kettale.
A neil pole kruvikohti vaid ketta kruvikohtadesse lähevad slaideril olevad plastiknagad.
Vist olid Thermaltake Xaser 2 või 3 vms omad.

e: sellised
https://www.thingiverse.com/thing:2849055

Jep, selliseid olen ka näinud.
Kommentaarid: 162 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 146
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sfx
HV veteran

liitunud: 20.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.09.2023 09:03:45 vasta tsitaadiga

Kas kellelgi Tartus päevaks-kaheks ühte USB-Serial TTY kaablit oleks laenata? Prooviks oma Kindle lugerit unbrickida sellega.
Umbes täpselt selline asi: https://images-na.ssl-images-amazon.com/images/I/61kevtxM9mL._SL1300_.jpg
Kommentaarid: 170 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 151
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
commer
HV Guru
commer

liitunud: 03.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.09.2023 22:43:02 vasta tsitaadiga

Selgus, et olen ära jaganud kõik toitekaablid ja ka lan kaablid, kumbagi võiks varusse võtta paar tükki, kui kellegi üle Tartu kandis icon_wink.gif
Vastu võin anda mõne DVI ja VGA kaabli icon_razz.gif

_________________
Arvutite hooldus ja komplekteerimine Tartumaal
Tasuta dropboxi konto + lisa 500mb ruumi

Kommentaarid: 928 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 714
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.09.2023 23:03:40 vasta tsitaadiga

paar meetrist lannipätsi vedeleb autos..
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dijital
HV Guru
Dijital

liitunud: 09.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.09.2023 22:01:57 vasta tsitaadiga

Kas kellelgi mingit LED-riba on üle? Tore, kui oleks RGB ja tore kui oleks adresseeritav icon_razz.gif
(Võib ka laenuks, eriti kui mingi 5m ketas, mis hetkel jõude seisab kellelgi. Sooviks lihtsalt näha, kui palju selline asi pimedat tuba valgustab. Lambist (pun intended) ei tahaks mingite hiinlaste juurde seiklema ka minna)

_________________
OBSBOT veebipoe affiliate link / 5% sooduskood: TUIKOTREW
Müüa uus Agon by AOC 610Hz monitor AG246FK6
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Aix
HV Guru
Aix

liitunud: 02.06.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.10.2023 12:04:40 vasta tsitaadiga

commer kirjutas:
Selgus, et olen ära jaganud kõik toitekaablid ja ka lan kaablid, kumbagi võiks varusse võtta paar tükki, kui kellegi üle Tartu kandis icon_wink.gif
Vastu võin anda mõne DVI ja VGA kaabli icon_razz.gif

Oled leidnud?
Eedeni lähedalt leiaks üsna mitu mõlemaid, kui veel pole.
Kommentaarid: 416 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 346
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.10.2023 12:09:43 vasta tsitaadiga

commer kirjutas:
Selgus, et olen ära jaganud kõik toitekaablid ja ka lan kaablid, kumbagi võiks varusse võtta paar tükki, kui kellegi üle Tartu kandis icon_wink.gif
Vastu võin anda mõne DVI ja VGA kaabli icon_razz.gif

Kui palju ja kui pikki LAN kaableid sul vaja on? Otsadel klambrid peavad terved olema?
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RCC
HV Guru
RCC

liitunud: 03.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.10.2023 12:11:02 vasta tsitaadiga

keskil mõni digibox üle (netivõimekusega)
_________________
Ära suurenda telia kasumit - lõpeta leping! 20/4 pole eriline max kiirus. 1992 kaaperdas telia neti
Kommentaarid: 185 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 1 :: 147
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.10.2023 13:01:26 vasta tsitaadiga

Androidi?
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RCC
HV Guru
RCC

liitunud: 03.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.10.2023 15:14:44 vasta tsitaadiga

ple õrna aimugi, no need mis telia võrgus töötavad, et ta oskaks netist juutuubi näidata jne.
_________________
Ära suurenda telia kasumit - lõpeta leping! 20/4 pole eriline max kiirus. 1992 kaaperdas telia neti
Kommentaarid: 185 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 1 :: 147
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Etz
HV Guru
Etz

liitunud: 27.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.10.2023 16:58:47 vasta tsitaadiga

RCC, milleks sulle netivõimekusega boks?
Sul ei pidavat ju netti olema ega ka tulema. icon_rolleyes.gif

_________________
...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen!
Kommentaarid: 236 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.10.2023 17:07:48 vasta tsitaadiga

Kuidagi ta ju postitas.. a äkki saatis Tanel-ile telegrami, et ta tema kasutajanime alt postitaks.
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.10.2023 17:19:11 vasta tsitaadiga

Teeb linnas sohki.
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RCC
HV Guru
RCC

liitunud: 03.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.10.2023 18:14:39 vasta tsitaadiga

jepp, linnas käin teat. aadressidel, kus on.
_________________
Ära suurenda telia kasumit - lõpeta leping! 20/4 pole eriline max kiirus. 1992 kaaperdas telia neti
Kommentaarid: 185 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 1 :: 147
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.10.2023 18:16:35 vasta tsitaadiga

Chromecast või analoogi iinamaalt suudad tellida?
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RCC
HV Guru
RCC

liitunud: 03.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.10.2023 18:23:09 vasta tsitaadiga

ei, vaatame, vbl mõnel vedeleb, see iinamaalt tellimine võib tipneda igasuguste maksudega, ja mina oravavalitsusele ei jäta ühtegi senti
_________________
Ära suurenda telia kasumit - lõpeta leping! 20/4 pole eriline max kiirus. 1992 kaaperdas telia neti
Kommentaarid: 185 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 1 :: 147
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
rmc
Aeg Maha 2n
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.10.2023 00:39:52 vasta tsitaadiga

Kui kuskil paar mehhaanilise klaveri keycapi vedelema peaks, siis ühel tüübil paar tk puudu. Pole oluline, et peaks olema samad tähed, vmt., lihtsalt keycape vaja.

Miskine HyperX punaste switchidega on. Üritan täpsema info ka saada.

_________________
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Prederik
Kreisi kasutaja
Prederik

liitunud: 05.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.10.2023 16:49:09 vasta tsitaadiga

Tartus Lenovo T420 akut, mis vähemalt veerand tundi peab? Thinkpad T410 T420 T510 T520 W510 W520 SL410 SL510 L510 L520.
Kommentaarid: 150 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 134
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.10.2023 20:08:01 vasta tsitaadiga

Hannesx il võib ka selline olla, millel konkurentsivõimeline hind
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xtr
HV Guru
xtr

liitunud: 20.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.10.2023 18:36:28 vasta tsitaadiga

Kui mõnel on üle korpuse power lüliti koos emaplaadile mineva juhtmega, siis olen huvitatud.
_________________
M: Magic Mouse + Keyboard, MX Master 3S
M: 16GB DDR4, 1TB SSD
Kommentaarid: 330 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 272
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
perseas
Kreisi kasutaja
perseas

liitunud: 01.06.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.11.2023 18:38:01 vasta tsitaadiga

Otsin taga LGA 2011-v3 vesijahutuste kruve, yhed emaplaadi jaoks ja teised nende kylge kinnitamiseks, et coolerit hoida.
Enamasti Corsair, VB ka Cooler Master j.m. (ehk sobib?). Mudeleid erinevaid. Tean, et kui paigaldada valitud sokklile, j22vad teised yle...
Mul oleks neid tarvis nii palju kui v6imalik, metallraame-bracketeid ka, kui yle on. Projekti raames kuni 12 AIO-d alustuseks, osadel puudu...
Muidugi nende "Thumbscrew"-dega v2hem lootust, kuna tihti komplekti osa ka teiste socketite jaoks, aga proovida ju v6ib...
Pildid:
Spoiler Spoiler Spoiler
Spoiler Spoiler Spoiler
Spoiler Spoiler Spoiler

Ait2h!
(USB ja PCIe X1 helikaardid huvitavad ka isegi hulgi ja v6in kogu soovitu eest kergelt kopikaid ka leida, eriti kui omajagu oleks.)
Kommentaarid: 176 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.11.2023 18:45:57 vasta tsitaadiga

Polt mutter ja vastava pikkusega toru ei sobi? Võid muidugi panna polt - toru, mutter ja peale veel üks mutter.
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
perseas
Kreisi kasutaja
perseas

liitunud: 01.06.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.11.2023 20:16:28 vasta tsitaadiga

laurx kirjutas:
Polt mutter ja vastava pikkusega toru ei sobi? Võid muidugi panna polt - toru, mutter ja peale veel üks mutter.

M6tlesin ise ka, aga ei syvenenud piisavalt. Ilmselt enne ostu l2hen seda teed jah, seega ait2h!
Kruvikomplekt odavaim 7 eur, kinnitusmutrid sama,,,seega ysnagi...kommertslik...ja eks mugavus ka maksab.
Kui kellelgi siiski peaks mitme komplekti jagu originaale olema, siis huvi, muidu ei tasu post-kokkusaamine-orgunnimine 2ra...ise yldse inglismaal nyydseks.
Muud polnud vaja kui paika panna mind korralikult ja lahenduse kinnitamine. Tubli! monkey.gif
Kommentaarid: 176 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
DJDuck
Kreisi kasutaja
DJDuck

liitunud: 17.09.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.11.2023 18:32:46 vasta tsitaadiga

Ehk kellelgi vedelemas mõne vana Wacomi graafikatahvli pliiatsit või ühilduvat? Mul on üks valguspult millel on Wacomi ekraan ja pliiats jalutama läinud. Sõrmele ei reageeri.
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tont23
HV veteran
tont23

liitunud: 13.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.11.2023 15:40:18 vasta tsitaadiga

kellelgi ära anda v testimiseks laenata hdmi-ga android boxi? icon_rolleyes.gif päris iidvana asja ei taha, endalgi üks selline olemas
Kommentaarid: 128 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 112
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
taavi
HV veteran

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.11.2023 19:15:05 vasta tsitaadiga

otsin Athlon XP 1800+ (Palomino) protsessorit (või midagi sarnast)
tahaks ühe sentimentaalse väärtusega arvuti ellu äratada, aja jooksul on esialgne cpu jalutama läinud.
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.11.2023 20:20:01 vasta tsitaadiga

Zorg, kustav.. jt kogujad. Äkki on neil topelt.
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Volts
HV kasutaja
Volts

liitunud: 17.08.2002




sõnum 23.11.2023 04:20:29 vasta tsitaadiga

taavi, Leidsin midagi sulle. Panin PS-i.
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
-steven--
Kreisi kasutaja
-steven--

liitunud: 29.11.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.11.2023 12:11:37 vasta tsitaadiga

Long shot, aga äkki kellelgi on 1st gen Huawei Watch GT laadijat vedelemas?
Eesti poodidest ei leia, Hiinast tellisin, aga raibe ei hakanud üldse tööle, mõtlesin, et prooviks lähemalt.

_________________
mees kes püüab kala teise mehe tiigist, võib sealt ka krabi püüda
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
kjaups
MeesKesTuliMetsast
kjaups

liitunud: 02.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.11.2023 19:35:21 vasta tsitaadiga

Kellelgi Huawei P10 lite töötavat ekraani ei vedele?
Vaja ühest seadmest asjad kätte saada. Kaabli pildi manamise tuge pole.

_________________
YAGA müügiputka - SNAP pildipank
M: 3D Touch V3.2 15€
Kommentaarid: 173 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 142
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tont23
HV veteran
tont23

liitunud: 13.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.11.2023 19:48:33 vasta tsitaadiga

-steven-- kirjutas:
Long shot, aga äkki kellelgi on 1st gen Huawei Watch GT laadijat vedelemas?
Eesti poodidest ei leia, Hiinast tellisin, aga raibe ei hakanud üldse tööle, mõtlesin, et prooviks lähemalt.


on olemas tartus, + vana katkise kella võid ka doonoriks saada-sai vett ja bootloop icon_rolleyes.gif


krt....mul vist uuem mudel, laadimise naglad on seal keskel
Kommentaarid: 128 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 112
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kjaups
MeesKesTuliMetsast
kjaups

liitunud: 02.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.11.2023 18:15:11 vasta tsitaadiga

kjaups kirjutas:
Kellelgi Huawei P10 lite töötavat ekraani ei vedele?
Vaja ühest seadmest asjad kätte saada. Kaabli pildi manamise tuge pole.


Siia lisaks, et äkki kellelgi vedeleb laste elektri auto/atv mootori korpuseid üle, 12v mootorite omi?

_________________
YAGA müügiputka - SNAP pildipank
M: 3D Touch V3.2 15€
Kommentaarid: 173 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 142
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jaank
HV veteran

liitunud: 14.01.2007




sõnum 26.11.2023 23:27:58 vasta tsitaadiga

2.0mm pitchiga dupont / breadboard kaableid paari?
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-steven--
Kreisi kasutaja
-steven--

liitunud: 29.11.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.11.2023 11:08:17 vasta tsitaadiga

tont23 kirjutas:
-steven-- kirjutas:
Long shot, aga äkki kellelgi on 1st gen Huawei Watch GT laadijat vedelemas?
Eesti poodidest ei leia, Hiinast tellisin, aga raibe ei hakanud üldse tööle, mõtlesin, et prooviks lähemalt.


on olemas tartus, + vana katkise kella võid ka doonoriks saada-sai vett ja bootloop icon_rolleyes.gif


krt....mul vist uuem mudel, laadimise naglad on seal keskel


Esimesel ja teisel vist sama laadija, uuematel juba teistsugusem.
Peaks olema selline - https://www.giztop.com/media/catalog/product/cache/16c8d0750a29c828f25a0e7d7ec24d2a/h/u/huawei_watch_gt_charging_station.png

_________________
mees kes püüab kala teise mehe tiigist, võib sealt ka krabi püüda
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
RCC
HV Guru
RCC

liitunud: 03.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.11.2023 16:46:33 vasta tsitaadiga

samsungi teleka pulti? le32e420e2w
_________________
Ära suurenda telia kasumit - lõpeta leping! 20/4 pole eriline max kiirus. 1992 kaaperdas telia neti
Kommentaarid: 185 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 1 :: 147
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Volts
HV kasutaja
Volts

liitunud: 17.08.2002




sõnum 30.11.2023 02:07:19 vasta tsitaadiga

Ega kellelgi kahte pc3-8500 läpaka mälu ei vedele. 2G tükk või suuremaid.
Ja konkreetselt just 8500 (1066 mhz) mitte kiiremaid.
1Gx2 on praegu olemas. Tahaks tõsta.
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.11.2023 09:58:36 vasta tsitaadiga

Kui üks on 8500 ja teine suudab ka olla, võiks saada.. lenovo?
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pandabeer
HV Guru
Pandabeer

liitunud: 16.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.12.2023 20:45:10 vasta tsitaadiga

EarPhones, Apple juhtmega kõrvaklapid: Lightning connection liigub kellelgi üleliia olemast?
_________________
Mul on kidra ja pahatihti paun täis alkot.
Kommentaarid: 86 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 2 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
kusti85
Tavaline kasutaja

liitunud: 11.11.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.12.2023 21:57:45 vasta tsitaadiga

Pandabeer kirjutas:
EarPhones, Apple juhtmega kõrvaklapid: Lightning connection liigub kellelgi üleliia olemast?

Mul peaks vist üks avamata karbiga eksemplar veel olema. Vb on avatud varianti ka, peast ei oska öelda. Saan homme vaadata, kirjuta, kuidas kätte saada tahad.

_________________
Rockmuusikateemaline viktoriin Tallinnas - https://www.facebook.com/groups/rocktoriintallinn/
Ketas, ketta, ketast, kettasse, kettas, kettast, kettale, kettal, kettalt, kettaks, kettani, kettana, kettata, kettaga. <--SPIKKER
Kommentaarid: 220 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 184
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Ärifoorumid »  Ära Anda ehk kollektsionääride nurgake »  Soovin saada teema (siia kõik ja vaid reeglitega kooskõlas olevad soovid!) mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 115, 116, 117 ... 122, 123, 124  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.