Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mac/Apple »  iPhone märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 813, 814, 815 ... 832, 833, 834  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
Dirty Harry
HV Guru

liitunud: 05.09.2002




sõnum 22.09.2023 11:46:56 vasta tsitaadiga

Kas on silma jäänud mõni ülevaade, mis keskendub just USB-C'sse pandud monitorile/telekale, et kuidas kasutajakogemus on? Ma olen seni leidnud vaid üldist juttu, et 4k@60 tuleb läbi ja saab ainult peegeldada pilti - kuid enamvähem nende lausetega ka piirdutakse.
Kommentaarid: 177 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 143
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ivoranger
HV vaatleja

liitunud: 19.06.2007




sõnum 22.09.2023 11:48:04 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
Elpex kirjutas:
Naljakas on see, et Elisast, Tele2'st ega Euronicsist ei tulnud ühtegi eelmüügi algusest teavitavat e-kirja. Ainult Telia ja iDeal saatis teavituse.
hmm, ma nagu tellisin valgest klaarist või idealist teavituse, ei tulnud sealt...vb spämmis


Euronicist tuli teavitus, hommikul kuskil 8:30 paiku, hilinenult, aga tuli. Telialt tuli teavitus mitu tundi enne eelmüügi algust.
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rmc
Aeg maha 1p
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 22.09.2023 12:57:44 vasta tsitaadiga

flake kirjutas:
ma tahaks enne ikka käes hoida ja siis poest kohe kaasa osta, mitte umbmääraseks ajaks ootama jääda thumbs_up.gif


Tellid ja kui kohalejõudmise ajaks oled poes näppides saanud aru, et ei taha, siis tagastad icon_lol.gif

_________________
Kommentaarid: 195 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 181
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
flake
HV veteran

liitunud: 01.05.2003




sõnum 22.09.2023 13:27:39 vasta tsitaadiga

rmc kirjutas:
flake kirjutas:
ma tahaks enne ikka käes hoida ja siis poest kohe kaasa osta, mitte umbmääraseks ajaks ootama jääda thumbs_up.gif


Tellid ja kui kohalejõudmise ajaks oled poes näppides saanud aru, et ei taha, siis tagastad icon_lol.gif


no hetkel tellides ilmselt jõuab kohale jõuludeks alles, seega pointless icon_biggrin.gif

_________________
..||..
Kommentaarid: 62 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 22.09.2023 15:16:43 vasta tsitaadiga

Ma pole hoidnud käes, kui ei sobi, siis ei sobi
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 22.09.2023 15:53:48 vasta tsitaadiga

Kuldset mudelit sel aastal ei tulnudki. Slaavid on pettunud.
jeesus188 kirjutas:
Ma pole hoidnud käes, kui ei sobi, siis ei sobi

Ostan 300€ sult kohe ära. Pakkumine kehtib täna õhtuni. Kas sobib, kui maksan järgmise kuu lõpus, sest siis saan palka.
Kommentaarid: 688 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 532
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 22.09.2023 16:05:48 vasta tsitaadiga

Betamax kirjutas:
Kuldset mudelit sel aastal ei tulnudki. Slaavid on pettunud.
jeesus188 kirjutas:
Ma pole hoidnud käes, kui ei sobi, siis ei sobi

Ostan 300€ sult kohe ära. Pakkumine kehtib täna õhtuni. Kas sobib, kui maksan järgmise kuu lõpus, sest siis saan palka.
arvestan su pakkumisega
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sakinaga
HV Guru

liitunud: 30.08.2006




sõnum 22.09.2023 16:12:02 vasta tsitaadiga

Ilmselt muretsen ka ühe pro, aga ei tea veel, kas tavalise või maxi, peab mõtlema.

Elisa saatis emaili hommikul, naljaninad, mõttetu meililist. Ei hakanud enam tellima, sest varsti on pikemaks ajaks Eestist äraminek ja ei tea, kas jõuab enne kohale.
Kommentaarid: 158 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 150
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
miga
HV Guru
miga

liitunud: 07.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 22.09.2023 17:08:44 vasta tsitaadiga

Sai 15 Pro Max Natural Titanium ära võetud. Eks näis, millal siis kohale jõuab... beer_yum.gif
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
flake
HV veteran

liitunud: 01.05.2003




sõnum 22.09.2023 17:18:51 vasta tsitaadiga

miga kirjutas:
Sai 15 Pro Max Natural Titanium ära võetud. Eks näis, millal siis kohale jõuab... beer_yum.gif


thumbs_up.gif

_________________
..||..
Kommentaarid: 62 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tofay
HV kasutaja

liitunud: 24.03.2009




sõnum 22.09.2023 18:37:48 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
Ma pole hoidnud käes, kui ei sobi, siis ei sobi

Kondoom ümber, siis pole ju vahet. Kui ümber harjumiseks aega annad, siis tagasi ei taha. Androidi loogikast loobu, lihtsat saab lihtsamini.
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 22.09.2023 19:13:35 vasta tsitaadiga

flake kirjutas:
miga kirjutas:
Sai 15 Pro Max Natural Titanium ära võetud. Eks näis, millal siis kohale jõuab... beer_yum.gif


thumbs_up.gif
thumbs_up.gif
Mul 01.10 väljamaale minek, äkki joopab ja saab ennem kätte, aga kui mitte, siis pole hullu
tofay kirjutas:
jeesus188 kirjutas:
Ma pole hoidnud käes, kui ei sobi, siis ei sobi

Kondoom ümber, siis pole ju vahet. Kui ümber harjumiseks aega annad, siis tagasi ei taha. Androidi loogikast loobu, lihtsat saab lihtsamini.

Ei kasuta kondoome kusagil

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
BA79
HV kasutaja

liitunud: 10.04.2021




sõnum 22.09.2023 23:25:26 vasta tsitaadiga

icon_smile.gif Kui mina Androidilt iPhonele üle tulin, siis äraharjumiseks kulus 3 päeva, telefoniga sain põhjalikumalt tuttavaks nädalaga.

Androidi tagasi ei igatse, aga mitte sellepärast, et see on õun icon_smile.gif vaid seepärast, et funktsionaalsuselt on iPhone igatepidi ennast tõestanud, et on mugav.
Ennekõike meeldib mulle iPhone ühildavus telekaga, kuuldeaparaadiga ja lõpetades siis AirPrint funktsiooniga mis võimaldab juhtmevabalt printida. Kaamera pole enam minu jaoks primaarne. Vahel mõne klõpsu teen aga üldiselt kasutan kõnede jaoks ja bluetoothi abil muusika või teleka heli edastuseks.

Maksta saab poes ilmselt ka Androidiga, aga noh Apple Pay on suht mugav. Lisaks on mugav pangaäpi vidinaga kontojäägi küsimine (see juba rohkem panga arendustiimi teene).
Ühesõnaga hea telefon, kuigi kallivõitu. Praegu on SE2020, aga uue peale ei mõtle. Eks hiljem siis paistab kui tuleb aeg välja vahetada, aga praegu täidab oma funktsiooni minu jaoks ideaalselt.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 22.09.2023 23:37:57 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
Mul 01.10 väljamaale minek, äkki joopab ja saab ennem kätte, aga kui mitte, siis pole hullu

Vaata, et kuskil Tais 14 päeva ära ei raiska, muidu ei saagi pärast raipest lahti.
Kommentaarid: 247 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 226
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heretic666
HV Guru
heretic666

liitunud: 13.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 23.09.2023 10:26:02 vasta tsitaadiga

Pro max isend see aasta õige nõrguke bend testil, tagaklaas väga lihtsalt läheb katki.
Sinine/must värv pelgab kriime

Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hugo
HV veteran

liitunud: 01.12.2005




sõnum 23.09.2023 11:11:46 vasta tsitaadiga

[quote="BA79"]icon_smile.gif Kui mina Androidilt iPhonele üle tulin, siis äraharjumiseks kulus 3 päeva, telefoniga sain põhjalikumalt tuttavaks nädalaga.

Androidi tagasi ei igatse, aga mitte sellepärast, et see on õun icon_smile.gif vaid seepärast, et funktsionaalsuselt on iPhone igatepidi ennast tõestanud, et on mugav.
Ennekõike meeldib mulle iPhone ühildavus telekaga, kuuldeaparaadiga ja lõpetades siis AirPrint funktsiooniga mis võimaldab juhtmevabalt printida. Kaamera pole enam minu jaoks primaarne. Vahel mõne klõpsu teen aga üldiselt kasutan kõnede jaoks ja bluetoothi abil muusika või teleka heli edastuseks.

Ma ei ole kuidagi telefoniga tv-sse sisse saanud, omaarust kõik asjad on sees aga ei toimi. Androidiga vanasti polnud probl. Mida ma õunaga valesti teen v jätan tähelepanuta ?
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 23.09.2023 12:18:04 vasta tsitaadiga

heretic666, õnneks perse peal telefoni ei kanna, et see probleem oleks icon_biggrin.gif
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
BA79
HV kasutaja

liitunud: 10.04.2021




sõnum 23.09.2023 15:02:58 vasta tsitaadiga

hugo
Tegin uue katse, et ühendamist meelde tuletada: Toimis koheselt.

Ma arvan, et kõige olulisem on see, et telekas toetaks AirPlay'd. Endal on LG WebOS 6 opsüsteemiga (töötab ka vanema teleka WebOS 5 peal). Teiste telekatootjate telerimudelite osas jään vastuse võlgu, sest olen juba aastast 2012 LG peal ja teist marki telekate kasutuskogemus puudub.

Sammud mida tegin on sellises järjestuses:
1. Kontrollin, et teleka AirPlay seadetes on PIN koodi küsimine ühekordne (WebOSis saab AirPlay seadetele ligi läbi Home avakuva (kiirem kui minna läbi sätete menüü) või läbi kiirmenüü);
2.Mõlemad seadmed peavad olema samas LAN-is ehk ühendatud sama ruuteriga (Telefon Wifiga, telekas vastavalt võimalustele võib olla ka läbi etherneti kaabliga);
3. iPhones käivitan Screen Mirrori. Telekas peab ilmuma Screen Mirrori seadmete nimekirja.
4. Valin teleka;
5. Teleka ekraanile ilmub PIN kood mis tuleb sisestada telefoni PIN koodi välja mis ilmub automaatselt;
6. Õige PIN sisestamisel ilmub teleka ekraanile telefoni avakuva.

Ühendamise testi käigus proovisin telefonis olevast muusikakogust mp3 mängima panna. Ja toimis. Telefon striimib muusika teleka kõlaritesse, samal ajal kui telefonis kasutada mõnda muud äppi siis vastavalt sellele muutub kuva ka teleka ekraanil. Samas helivaljust saab juhtida nii teleka kaugjuhtimispuldi kui ka iPhone enda heli reguleerimise nuppudega. Screen Mirrorit ma siiski aktiivselt ei kasuta, kuna osade äppide kuva on vertikaalasendis ja seda ei saa pöörata, mis teeb kuva teleri ekraanil väga ebamugavaks, kui äpp ei lase pöörata rõhtasendisse. Aga kasulik on see funktsioon näiteks telefoniga klõpsutatud reisipiltide näitamiseks teleriekraanil. Videofailide ja piltide kuvamisel saab Full Screenis ka telekas pildi täismõõdus ette.

Midagi ekstra ma selle jaoks telefonis seadistanud ei ole.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hugo
HV veteran

liitunud: 01.12.2005




sõnum 23.09.2023 15:13:13 vasta tsitaadiga

Loogilised sammud, androidiga toimis kunagi ilusti. Tv on Sony android sees.
Proovin veelkord, lihtsalt vahel hea kui saab pilte suurel ekraanil vaadata jms
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
BA79
HV kasutaja

liitunud: 10.04.2021




sõnum 23.09.2023 15:22:56 vasta tsitaadiga

Veendu, et telekal on AirPlay võimekus olemas. AndroidTV, Samsungi Tizen ja LG WebOS on kõik väga erinevad opsüsteemid, tootjad arendavad tarkvara ja lisavad nutifunktsioone valikuliselt, vastavalt seeria hinnaklassile ja regioonile kuhu seda müüakse.

Mul jälle oli negatiivne kogemus Huawei P8 Lite'ga (Android) , mida WebOS kuidagi jutule võtta ei tahtnud. Näitas, et telefon tahab ühenduda aga ikka miski blokkis ära. Ei tea, kas telekas või telefon.


Edu! thumbs_up.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hugo
HV veteran

liitunud: 01.12.2005




sõnum 23.09.2023 18:39:06 vasta tsitaadiga

Tundub liiga vana Sony mul ,pole Airplay tuge.Samsungi telef toimib.
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
BA79
HV kasutaja

liitunud: 10.04.2021




sõnum 23.09.2023 20:43:07 vasta tsitaadiga

hugo kirjutas:
Tundub liiga vana Sony mul ,pole Airplay tuge.Samsungi telef toimib.


Ekraani peegeldamiseks kasutatavaid lahendusi on erinevaid. Vanematel teleritel võib olla kasutuses WiDi, Screen cast või mõni muu lahendus. Ühilduvus sõltub ka nutitelefoni operatsioonisüsteemi versioonist. AirPlay jõudis nutitelefonisse Wikipedia andmetel 2010 iOS4 koosseisu, seega peaks tehniliselt olema saadaval ka vanemates nutitelerites, aga ilmselgelt mitte kõigis.
Niipalju kui ma aru saan, on kaasaegsed AndroidTV seadmed nüüd vaikimisi Chromecast toega, kuna selle patent ja tehnoloogiline lahendus on Androidi arendava Google omand ja nende huvides on oma lahendust n.ö "kohustada kasutama" umbes samamoodi nagu õuna puhul on siiani kohustuslik kasutada Apple oma standardile vastavaid tarvikuid nt lightning kaablit ühendamiseks arvutiga ja laadimiseks.

Selleks et veenduda, kas AirPlay on olemas on soovituslik enne tootja kodulehelt ametlikku spetsifikatsiooni lugeda, nii, et kui hakkad uut telekat kunagi ostma ja kindlasti tahad, et see oleks AirPlay'ga ühilduv, siis võta seda arvesse. Niimoodi saad teha enda vajadustele sobiva valiku ja ei pea pettuma, et telekas ei vasta tegelikele ootustele. Selge see, et ajas vajadused muutuvad, mistõttu on ootuspärane, et vanem mudel ei rahulda kõiki, muutunud vajadusi.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hugo
HV veteran

liitunud: 01.12.2005




sõnum 24.09.2023 10:38:27 vasta tsitaadiga

Tuttaval uuem Sony tv kõik toimib ilusti. Mul jah vanem tv mudel, Airplay seadete all puudub on Crhomecast. Aga play poest sai otse tv rakendusest Airplay toega äpp tõmmatud ja toimib
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
BA79
HV kasutaja

liitunud: 10.04.2021




sõnum 24.09.2023 20:31:52 vasta tsitaadiga

hugo thumbs_up.gif Tore, et lahenduse leidsid.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rocki
Kreisi kasutaja
rocki

liitunud: 15.01.2003




sõnum 25.09.2023 07:51:44 vasta tsitaadiga

Airplayga on see mõnus, et kui telekas ise ei toeta Airplayd, aga on mõni mac, mis hdmiga teleka järgi, siis saab airplayd kasutada läbi maci. Ma vahel kasutan sellist kombot.
_________________
Asju saab kah teisiti teha!
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mac/Apple »  iPhone mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 813, 814, 815 ... 832, 833, 834  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.