Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  Xiaomi, Oppo, Zopo, Meizu ja teised Androidiga "hiinakad" märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 385, 386, 387 ... 390, 391, 392  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
ohooloom
HV vaatleja

liitunud: 18.05.2015



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 10.09.2023 16:20:37 vasta tsitaadiga

Vanad xiaomi telefonid on küll mega vastupidavad. Ema kasutab 5 aastat mi A2 ja on jumala rahul. Lapsele andsin 2 aastat kapis seisnud redmi note 5AI ja jumala hästi toimib, isegi aku peab väga hästi.

Kas kellelgi realme telefonidega on kogemusi? Kuidas kvaliteet on? Uus realme gt5 paistab väga apetiitne.

https://www.gsmarena.com/realme_gt5-12528.php
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 11.09.2023 12:08:07 vasta tsitaadiga

olafsand kirjutas:
Draqula, saab OFF ka panna samsungil alates OneUI 5


Hea teada. Mul veel vana S10+, sellel pole nii uut saada.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 11.09.2023 12:35:41 vasta tsitaadiga

ohooloom kirjutas:


Kas kellelgi realme telefonidega on kogemusi? Kuidas kvaliteet on? Uus realme gt5 paistab väga apetiitne.

https://www.gsmarena.com/realme_gt5-12528.php

Iga update keerab aina rohkem pekki, fixida nad midagi ei suvatse. Ma ei tea kas oleneb mudelist aga osad baltikumis uuendusi ei saa (vpnga end põhjamaadesse vedada siis saab uuendatud), rootimine käib ka jumal teab mispidi (mingi äpp mis suhtleb serveriga ja annab loa. Hea kui server püsti on, ootad mingi 10 pärva suht) jne.

Aga üldiselt kui karbist võtta, never update ei tee siis töötab iseenesest üsna viisakalt. thumbs_up.gif

E: ahsoo, näpujäljelugeja on neil küll mäekõrguselt samsungist üle. Veidi siin samsungi kasutasin siis ma lõpuks panin mustriga avamise sest nonsee näpujälje jama on neil küll kiviajast.

_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 11.09.2023 13:10:26 vasta tsitaadiga

salatoimik kirjutas:
ohooloom kirjutas:


Kas kellelgi realme telefonidega on kogemusi? Kuidas kvaliteet on? Uus realme gt5 paistab väga apetiitne.

https://www.gsmarena.com/realme_gt5-12528.php

Iga update keerab aina rohkem pekki, fixida nad midagi ei suvatse. Ma ei tea kas oleneb mudelist aga osad baltikumis uuendusi ei saa (vpnga end põhjamaadesse vedada siis saab uuendatud), rootimine käib ka jumal teab mispidi (mingi äpp mis suhtleb serveriga ja annab loa. Hea kui server püsti on, ootad mingi 10 pärva suht) jne.

Aga üldiselt kui karbist võtta, never update ei tee siis töötab iseenesest üsna viisakalt. thumbs_up.gif

E: ahsoo, näpujäljelugeja on neil küll mäekõrguselt samsungist üle. Veidi siin samsungi kasutasin siis ma lõpuks panin mustriga avamise sest nonsee näpujälje jama on neil küll kiviajast.


Mis Samsungitega sul kogemus on?
S7 EDGE, A52, A52S ja S10+ töötavad küll normilt.

Uuenduste osas:
- Samsung S5 muutus tatt-aeglaseks järjest erinevate uuendustega - kohutav kogemus oli lõpuks
- S7 ei olnud enam kohutav, ütleme, et oli kasutatav ka lõpus
- S10+ on saanud praeguseks viimased uuendused (4 aastat) ning endiselt toimib kõik kiirelt

Varem oli Xiaomi ja sarnaste hiinakate puhul võimalik saada kehva stabiilsuse, kuid hea võimekusega aparaat soodsalt - nüüd on nende hinnad tunnustatud tootjatega samale tasemele tõusnud, kuid stabiilsust ei paista.
Samas tunnustatud tootjate aparaadid töötavad varasemast veel stabiilsemalt ja pikemalt, suhteliselt sama raha eest - miks üldse osta kahtlase väärtusega hiina kraami, kui hinnaeelis ka läinud on või peaaegu olematuks sulanud.

Saan aru neist, kes tahavad eksperimenteerida, veidi odavamalt suurema jõudlusega platvorm kätte saada, stabiilsus ei huvita, custom soft jne, kuid tavakasutaja vaatest jääb arusaamatuks.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 11.09.2023 14:02:52 vasta tsitaadiga

Draqula, A34. Ilgelt uimane ka see näpuka lugeja. Näpp veidi must siis ei loe üldse.
Tuttaval S22, mainisi talle, et mitu x kallim telo ilmselt töötab näpuka lugeja jupp maad paremini. Üllatuseks kostis, et sama teema. Tal eelnevalt oli mingi odavam huawei ja tollel olevat ka olnud jupp maad kiirem ja parem lugeja tema sõnul.
Vb siis samsung nõuab lihtsalt suuremad täpsust, ei tea.

_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rmc
Aeg maha 1p
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 11.09.2023 19:44:39 vasta tsitaadiga

S10, S20 toimib igatahes väga kenasti.
_________________
Kommentaarid: 195 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 181
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 11.09.2023 20:07:16 vasta tsitaadiga

salatoimik kirjutas:
Draqula, A34. Ilgelt uimane ka see näpuka lugeja. Näpp veidi must siis ei loe üldse.
Tuttaval S22, mainisi talle, et mitu x kallim telo ilmselt töötab näpuka lugeja jupp maad paremini. Üllatuseks kostis, et sama teema. Tal eelnevalt oli mingi odavam huawei ja tollel olevat ka olnud jupp maad kiirem ja parem lugeja tema sõnul.
Vb siis samsung nõuab lihtsalt suuremad täpsust, ei tea.

A34 ja alla selle on säästukas. A-seeriast ainus, mida ehk ostaks, on A53/54. Neid võiks nimetada juba madalama astme S-seeriaks kiiruse poolest. Komponendid muidugi on teine teema.
Kommentaarid: 691 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 533
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002




sõnum 11.09.2023 20:08:47 vasta tsitaadiga

A52s 5G on parem kui A53
_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 163 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 152
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 12.09.2023 08:44:46 vasta tsitaadiga

bladerunner kirjutas:
A52s 5G on parem kui A53


Jah, A52s võib nimetada Samsungi meeltesegaduse positiivseks viljaks. Ei tea kas neil polnud kehvemat kraami tol hetkel võtta või mis, kuid A52s oli tõesti väga õnnestunud.
A53 oli taas "vana rada" ning alles A54 on mõnevõrra parem aparaat kui A52s.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ohooloom
HV vaatleja

liitunud: 18.05.2015



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 12.09.2023 08:48:46 vasta tsitaadiga

Xiaomi 13T ja 13T Pro hinnad on ka väljas 700 ja 900, hinnatõus korralik.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 12.09.2023 12:44:01 vasta tsitaadiga

Betamax kirjutas:
salatoimik kirjutas:
Draqula, A34. Ilgelt uimane ka see näpuka lugeja. Näpp veidi must siis ei loe üldse.
Tuttaval S22, mainisi talle, et mitu x kallim telo ilmselt töötab näpuka lugeja jupp maad paremini. Üllatuseks kostis, et sama teema. Tal eelnevalt oli mingi odavam huawei ja tollel olevat ka olnud jupp maad kiirem ja parem lugeja tema sõnul.
Vb siis samsung nõuab lihtsalt suuremad täpsust, ei tea.

A34 ja alla selle on säästukas. A-seeriast ainus, mida ehk ostaks, on A53/54. Neid võiks nimetada juba madalama astme S-seeriaks kiiruse poolest. Komponendid muidugi on teine teema.

A53/A54 on ka nn. "säästukad".

_________________
17/1/2023, Scart: "Selle sajandi senise möödunud aja üks suuremaid skandaale on hetkel lahti rullumas..."
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 12.09.2023 13:27:36 vasta tsitaadiga

Mitte väga enam. A53/A54 on mõlemad Exynosega. Alla selle on juba mingid Mediatekid jms pahn. Galaxy S-iga võrreldes on GPU tunduvalt nõrgem, aga selle võrra on ka hinnalipik väiksem.
Kommentaarid: 691 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 533
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kaitsevaim
HV kasutaja

liitunud: 14.11.2003




sõnum 15.09.2023 16:37:19 vasta tsitaadiga

https://nanoreview.net/en/phone-list/antutu-rating

Ma vaatan sellist tabelit siit näiteks. Seda AnTuTu reitingut kasutab ka gsmarena portaal. Kui nüüd vaadata hinda, kvaliteeti ja uudsust, siis ma ei tea täpselt küll miks, aga ma olen jäänud Poco usku. Sellel on nagu hind ja kvaliteet paigas. Kas just kõige viimane sõna, aga raha eest küll. Tabelist lähtudes leidsin 48. kohalt jõudlustabelis Poco F5 Pro. Kahjuks seal kõrvaklapipesa ära kaotatud, seega vaatasin seda ilma Pro-ta. Samsungi S seeria on tõesti eespool, aga hind on ca 2-kordne. Kui vaadata, siis suur enamus on kõik hiinakad ja mis ei ole, on tükk maad kallima hinnaga kui see Poco. Rog Phone, Nubia Red Magic ka puha kallid. Google Pixel laadimisvõimsus on nigel ja aku maht kah madalam kui sama kategooria telefonidel ja kehvem jõudlus, tundub. Chipsetist ei oska midagi arvata. Snapdragon ikka teada asi. Oneplus on muidu enam-vähem ok, aga ka kallim kui Poco ja sarnased või pisut paremad näitajad, samas puudub igasugune tolmu- ja veekaitse. Oneplus-il on ka väga kiire laadimine, aga see pole peamine alati. Nii et....otsin sellist telot, millega saaks ka mängida, teha väga hea kvaliteediga pilte, et aku vastu peaks ehk oleks hea "power management", mis eeldab head kiibistikku ja proset mu meelest ja GPU ja ekraan on ka olulised, et tasemel oleks. Vee- ja tolmukindlusest oli juba juttu. IP53 on ok. Nii et....kui keegi oma kogemuste järgi kommenteerida viitsib, siis olen tänulik. Võib-olla mõtlen ümber. icon_lol.gif icon_wink.gif
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 15.09.2023 17:17:47 vasta tsitaadiga

Kui tahad väga head pilti teha siis tõsiselt, osta 300-400€ eest miski kasutatud poolkaader fotokas mis teeb mäekõrguselt paremaid pilte kui kasvõi mingi 2000€-ne viimase sõna telo.
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ohooloom
HV vaatleja

liitunud: 18.05.2015



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 15.09.2023 17:42:50 vasta tsitaadiga

Sain eile kätte amazonist tellitud realme gt 2 ja olen meeldivalt üllatunud kui vähe bloati oli, mõned äpid mis sai kõik maha lasta: amazon, netflix, booking. Google dialer, google kalender, gboard, väga meeldiv. 65 w laadimine on mõnus samsa 25-ga võrreldes. Pildid tunduvad ka täitsa ok-d, veidi vast kehvemad kui samsung s20fe-l. Proovisin korra oneplus 10 prod ka, aga selle pildid olid küll väga üle võlli värvide poolest ja kumer ekraan ka ei meeldinud.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 15.09.2023 19:23:39 vasta tsitaadiga

kaitsevaim kirjutas:
https://nanoreview.net/en/phone-list/antutu-rating

Ma vaatan sellist tabelit siit näiteks. Seda AnTuTu reitingut kasutab ka gsmarena portaal. Kui nüüd vaadata hinda, kvaliteeti ja uudsust, siis ma ei tea täpselt küll miks, aga ma olen jäänud Poco usku. Sellel on nagu hind ja kvaliteet paigas. Kas just kõige viimane sõna, aga raha eest küll. Tabelist lähtudes leidsin 48. kohalt jõudlustabelis Poco F5 Pro. Kahjuks seal kõrvaklapipesa ära kaotatud, seega vaatasin seda ilma Pro-ta. Samsungi S seeria on tõesti eespool, aga hind on ca 2-kordne. Kui vaadata, siis suur enamus on kõik hiinakad ja mis ei ole, on tükk maad kallima hinnaga kui see Poco. Rog Phone, Nubia Red Magic ka puha kallid. Google Pixel laadimisvõimsus on nigel ja aku maht kah madalam kui sama kategooria telefonidel ja kehvem jõudlus, tundub. Chipsetist ei oska midagi arvata. Snapdragon ikka teada asi. Oneplus on muidu enam-vähem ok, aga ka kallim kui Poco ja sarnased või pisut paremad näitajad, samas puudub igasugune tolmu- ja veekaitse. Oneplus-il on ka väga kiire laadimine, aga see pole peamine alati. Nii et....otsin sellist telot, millega saaks ka mängida, teha väga hea kvaliteediga pilte, et aku vastu peaks ehk oleks hea "power management", mis eeldab head kiibistikku ja proset mu meelest ja GPU ja ekraan on ka olulised, et tasemel oleks. Vee- ja tolmukindlusest oli juba juttu. IP53 on ok. Nii et....kui keegi oma kogemuste järgi kommenteerida viitsib, siis olen tänulik. Võib-olla mõtlen ümber. icon_lol.gif icon_wink.gif

Mis see hinnapiir on siis?

649 eest ikka täitsa kobe telefon ju
https://eu.redmagic.gg/pages/redmagic-8s-pro

Kui võimalikult väikese raha eest võimast gamingu jaoks vaja siis Moto X40
https://www.giztop.com/motorola-moto-x40.html
tsitaat:
6.7-inch POLED screen with a 165Hz refresh rate.
Snapdragon 8 Gen 2 processor, Adreno 740 GPU.


Kumbki neist nüüd väga häid pilte ei tee - selleks vaja rohkem raha välja käia, näiteks Xiaomi 13 Pro/Ultra või vivo X90 Pro+.

_________________
17/1/2023, Scart: "Selle sajandi senise möödunud aja üks suuremaid skandaale on hetkel lahti rullumas..."
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kaitsevaim
HV kasutaja

liitunud: 14.11.2003




sõnum 15.09.2023 20:05:43 vasta tsitaadiga

Realme GT2 134. koht, S21 FE 163. koht. S20FE 200 sisse ei mahtunud. Vaatan Realme GT2 kohta. 128 GB mäluga saab 469€. Vee- ja tolmukindlust ei ole. Kõik näitajad halvemad Poco F5 omast, ja Poco saab 457€ eest. icon_rolleyes.gif icon_lol.gif Vaatasin veel kahte telot, mis imponeerisid. Asus Zenfone 10 (kuigi kallim, aga äkki väärt?), mööndustega ka Oneplus 10T (pole tolmu- ja veekaitset, aga suht odav)

SKG kirjutas:

Mis see hinnapiir on siis?

649 eest ikka täitsa kobe telefon ju
https://eu.redmagic.gg/pages/redmagic-8s-pro

Kui võimalikult väikese raha eest võimast gamingu jaoks vaja siis Moto X40
https://www.giztop.com/motorola-moto-x40.html
tsitaat:
6.7-inch POLED screen with a 165Hz refresh rate.
Snapdragon 8 Gen 2 processor, Adreno 740 GPU.


Kumbki neist nüüd väga häid pilte ei tee - selleks vaja rohkem raha välja käia, näiteks Xiaomi 13 Pro/Ultra või vivo X90 Pro+.


Red Magic on jah päris hea, meeldib. Seni nägin hindu, mis palju kallimad kui see 649€. Magicul pole vee- ja tolmukaitset, aga ju siis peab leppima. Samas aku mahtu nii suurt polegi näha naljalt. icon_eek.gif
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ohooloom
HV vaatleja

liitunud: 18.05.2015



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 15.09.2023 22:24:40 vasta tsitaadiga

kaitsevaim kirjutas:
Realme GT2 134. koht, S21 FE 163. koht. S20FE 200 sisse ei mahtunud. Vaatan Realme GT2 kohta. 128 GB mäluga saab 469€. Vee- ja tolmukindlust ei ole. Kõik näitajad halvemad Poco F5 omast, ja Poco saab 457€ eest. icon_rolleyes.gif icon_lol.gif Vaatasin veel kahte telot, mis imponeerisid. Asus Zenfone 10 (kuigi kallim, aga äkki väärt?), mööndustega ka Oneplus 10T (pole tolmu- ja veekaitset, aga suht odav)

SKG kirjutas:

Mis see hinnapiir on siis?

649 eest ikka täitsa kobe telefon ju
https://eu.redmagic.gg/pages/redmagic-8s-pro

Kui võimalikult väikese raha eest võimast gamingu jaoks vaja siis Moto X40




https://www.giztop.com/motorola-moto-x40.html
tsitaat:
6.7-inch POLED screen with a 165Hz refresh rate.
Snapdragon 8 Gen 2 processor, Adreno 740 GPU.


Kumbki neist nüüd väga häid pilte ei tee - selleks vaja rohkem raha välja käia, näiteks Xiaomi 13 Pro/Ultra või vivo X90 Pro+.


Red Magic on jah päris hea, meeldib. Seni nägin hindu, mis palju kallimad kui see 649€. Magicul pole vee- ja tolmukaitset, aga ju siis peab leppima. Samas aku mahtu nii suurt polegi näha naljalt. icon_eek.gif




Ma ostsin amazonist kasutatud realme gt 2, used very good, hind 358 koos saatmisega. Eriti eelistasin amazoni kasutatut, sest selle saab alati tagastada kui ei meeldi. Reaalselt oli tel nagu uus, ainult ekraaniakitse kile oli eemaldatud. Selle raha eest on tel väga hea. Parem kui oneplus omad, isegi eelmine tippmudel nendel on kehvem.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lopes39
HV Guru
lopes39

liitunud: 08.11.2004




sõnum 15.09.2023 23:26:44 vasta tsitaadiga

salatoimik kirjutas:
Draqula, A34. Ilgelt uimane ka see näpuka lugeja. Näpp veidi must siis ei loe üldse.
Tuttaval S22, mainisi talle, et mitu x kallim telo ilmselt töötab näpuka lugeja jupp maad paremini. Üllatuseks kostis, et sama teema. Tal eelnevalt oli mingi odavam huawei ja tollel olevat ka olnud jupp maad kiirem ja parem lugeja tema sõnul.
Vb siis samsung nõuab lihtsalt suuremad täpsust, ei tea.



Mul mingi 6 aastat tagasi oli Leagoo Kiicaa Mix ja proovisin näpulugejat ja ei harjunud sellega ära ja telefoni pidevalt ei saanud lahti ainult sellega.
Kasutasin seda lutsu ka mingi pool aastat ainult. Siis oli mul see Xiaomi Redmi Note 5 Ai Dual Cam ja algul proovisin veel seda sõrmelugejat ja ka ei saanud seda sedasi tööle et minu sõrme loeks.
Ma ei tea kas mul kogu aeg on sõrmed kuivad ja tolmused et ei loe ükski neist.
Mu praegune Poco F5 ja ma pole üldse seda sõrmekat proovinud ja kasutan seda punktide tagaajamist.
Üldjuhul ma ei saa väga aru neist sõrmelugeja mõttest, kui toodetakse sõrmejälje magnetiga telefone läikivates värvides ja materialidega.
Seega need kes sellega tegelevad siis neil on korpuse küljest ekraani lukku võtmeid võtta nagu muda.
Parem ajada punkte taga või kasutada parooli. Ma seda molli avamist pole proovinud. Vaatasin settingutes kunagi läbi Redmi note 5 AI kui india regiooni paigutasin telefoni siis sai selle face unlock.
Mul see Redmi Note 5 AI ikka aku peab 3-5 päeva ühe akuga nii umbes 1-2h screen time päevas aga see hea tööriistana kasutada nüüd.
Redmi note 5 AI-l on selfie kaamerale flash ja saab hästi igasugu pragusi valgustatud kaameraga uurida või filmida.

bladerunner kirjutas:
A52s 5G on parem kui A53


A54 on ka parem A52s kuigi pole väga palju parem.
Samas selle võimsuse saad juba umbes 280 euro eest Poco X5 Pro mis on selle A52s prosega 6/128GB
Uuendused 4 OS on tore küll, kuid samas iga uuendus on riski bisniz eniveiz.
Iial ei tea mis uuendus võib vigu tuua ja siis kas saab mingi patchi sellele või ootad järgmist OS uuendust mis oma probleemidega.

ohooloom kirjutas:
Xiaomi 13T ja 13T Pro hinnad on ka väljas 700 ja 900, hinnatõus korralik.


Pole väga kõrged kui arvestada mis oli ilma T seeriat 10 kuud tagasi 13 ja 13 Pro.
2 kuu pärast tuleb 14 and 14 Pro mis on arvatavasti 14 puhul 900 ja 14 Pro 4 kohaline number.
Need T seeria on labidas ekraan nagu see Samsung FE seeria
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hkurujo88r
HV Guru

liitunud: 25.02.2011




sõnum 16.09.2023 08:50:07 vasta tsitaadiga

Jah vahime aga võimsust telefoni puhul. Nagu muu ei loekski. icon_lol.gif
Kommentaarid: 116 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 112
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Prillpapa
HV kasutaja

liitunud: 04.06.2022




sõnum 16.09.2023 09:04:17 vasta tsitaadiga

hkurujo88r kirjutas:
Jah vahime aga võimsust telefoni puhul. Nagu muu ei loekski. icon_lol.gif

Ja kas ka brändimad tootjad ei ole selle võimsusega trikitanud - on võimas küll sinnamaani kuni telefon kuumeneb ja kaitsemehhanismid hakkavad jõudlust pärssima.
Sama ka akuga, kas polnud Apple ise, kus uue mudeli puhul oli akukestvus-laadimiskiirus jm suurepärane ja testides särati ning järgmise tarkvarauuendusega vaikselt nuditi kogu silmapaistvus ära "aku tervise/eluea jätkusuutlikuse põhjusel".
Ehk osa funktsionaalsust on umbes-täpselt kiire-võimas-jne, et välja tulles erinevates testides võimsus skoorida ja hästi esineda - turundus vajab oma icon_lol.gif

Endale on oluline olnud kaamera sooritusvõime ja seepärast nõks kallimad telefonid kasutuses ja natuke on kahju ka, et ainult pädeva kaamera pärast osta võimekas telefon, kus ma seda jõudlust&mälu jm ei kasuta iial ära

_________________
---
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sakurock
HV kasutaja

liitunud: 13.11.2002




sõnum 19.09.2023 11:25:10 Xiaomi 12 vasta tsitaadiga

Xiaomi 12 asukoht pildistades. Ehk gps paneb räigelt mööda.kui hakkad pilte hiljem vaatama on asukoht linnast väljas km või ka rohkem mööda. Linnas on vahel ok vahel mitte. Igasugused täpsed asukohad jm selline sees. Eelnevad moblad xiaomi mi 9T pro ja oneplus 3T polnud sellist jama kunagi. Alati oli paari meetri täpsusega.
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 19.09.2023 11:35:25 vasta tsitaadiga

Kindel, et sul mobiilimastide järgi ei positsioneeri? Kirjelduse järgi tundub nagu GPS-i ei kasutataks.
Kommentaarid: 691 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 533
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sakurock
HV kasutaja

liitunud: 13.11.2002




sõnum 19.09.2023 11:51:58 vasta tsitaadiga

Betamax kirjutas:
Kindel, et sul mobiilimastide järgi ei positsioneeri? Kirjelduse järgi tundub nagu GPS-i ei kasutataks.

Eip, gps on kogu aeg sees olnud alati
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 19.09.2023 12:01:26 vasta tsitaadiga

Ja kas kaamera äpil on luba kasutada GPS-i? GPS võib sees olla, aga kui äpil pole lubatud seda kasutada, siis juhtubki, et positsioneeritakse mobiilimastide järgi.
Kommentaarid: 691 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 533
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  Xiaomi, Oppo, Zopo, Meizu ja teised Androidiga "hiinakad" mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 385, 386, 387 ... 390, 391, 392  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.