Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Mootorrataste teema märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 146, 147, 148 ... 150, 151, 152  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Mis mootorrattast/rollerit omad või ostad?
Yamaha
6%
 6%  [ 34 ]
Honda
8%
 8%  [ 46 ]
ATM
0%
 0%  [ 5 ]
KTM
2%
 2%  [ 13 ]
Aprilia
4%
 4%  [ 23 ]
Cpi
1%
 1%  [ 7 ]
BMW
1%
 1%  [ 11 ]
Harley-Davidson
1%
 1%  [ 10 ]
Kawasaki
5%
 5%  [ 30 ]
Suzuki
8%
 8%  [ 47 ]
Vene masin
9%
 9%  [ 50 ]
Pocketbike
1%
 1%  [ 7 ]
Mingi muu veereja ...
9%
 9%  [ 50 ]
Polegi sellist sõidukit.
39%
 39%  [ 221 ]
hääli kokku : 554

autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
rauli
Kreisi kasutaja

liitunud: 02.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.05.2023 15:28:58 vasta tsitaadiga

Käisin eile ülevaatust tegemas ja tuleb välja, et olen võimsad 400km terve hooaja peale maha sõitnud. icon_lol.gif

Peaks vist rentima ratast hakkama kui peaks isu sõita tulema.

https://pasteboard.co/sScEvV5F4Ukk.jpg

_________________
Everybody dies, but not everyone gets to live!
Kommentaarid: 77 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.05.2023 09:50:14 vasta tsitaadiga

Ma käisin viimati 2a tagasi ülevaatusel. Üks nv käisin tankimas masinat ja selle 800m jooksul ei tekkinud mingit emotsiooni, et vahetaks õli ära ja teeks kindlustuse ja ülevaatuse. Las seisab
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iir
HV Guru
iir

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.06.2023 14:17:16 vasta tsitaadiga

See hea v
https://www.auto24.ee/soidukid/3884240
Mingit infot üldse pole kuskil.

_________________
sometimes i hug myself for no reason.
you dont need a reason to call me. me not answer anyway
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
renx09
HV Guru
renx09

liitunud: 28.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.06.2023 14:20:20 vasta tsitaadiga

päris nilbe

kui ost plaanis, siis ma kontrolliks, kas nende tulede ja sumpaga tüv-i ka antakse

_________________
!!
Kommentaarid: 315 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 252
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.06.2023 14:31:29 vasta tsitaadiga

Ta on vist sedasi tüvvi saanud. Iseenesest ei näe, et midagi väga valesti oleks. Sumpsil võiks ce peal olla. Noh, honda. Sõidab vast.
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder ja https://www.facebook.com/marketplace/profile/61591165192783/?ref=permalink küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iir
HV Guru
iir

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.06.2023 15:27:09 vasta tsitaadiga

No tuled ei tohiks kallid olla, sumps? Valge tuli ja see pütt ei meeldi nagunii.
Pole 20 aastat sõitnud ja ainuke asi mida omand olen oli Delta
hevi.gif
Ehk siis teadmine null. Autosi tunnen a see vist ei aita...
Selline nõrk? Linnas sõita ja linnaümbruses.
https://www.auto24.ee/soidukid/3838050

_________________
sometimes i hug myself for no reason.
you dont need a reason to call me. me not answer anyway
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ranel
HV Guru

liitunud: 28.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.06.2023 15:27:29 vasta tsitaadiga

https://www.auto24.ee/kasutatud/auto.php?share=faa05077188c6222dc656cbc98cf16b8

Ostke minu ratas ära.

_________________
Mobiilne rehvivahetus Lõuna-Eestis ja rehvide tellimine üle Eesti. www.rsrehvid.ee 55 684 121
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 165
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
renx09
HV Guru
renx09

liitunud: 28.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.06.2023 15:34:55 vasta tsitaadiga

iir kirjutas:
No tuled ei tohiks kallid olla, sumps? Valge tuli ja see pütt ei meeldi nagunii.
Pole 20 aastat sõitnud ja ainuke asi mida omand olen oli Delta
hevi.gif
Ehk siis teadmine null. Autosi tunnen a see vist ei aita...
Selline nõrk? Linnas sõita ja linnaümbruses.
https://www.auto24.ee/soidukid/3838050


paari kilo eest peaksid saama 600se banditi/horneti, paras harjutada ja meelde tuletada kuidas asjad käivad

_________________
!!
Kommentaarid: 315 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 252
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.06.2023 15:53:34 vasta tsitaadiga

Linnas võib selle kohvikaga nühkida küll. Xl on algaja jaoks liiga mammut vist, sõltub pikkusest. Ise pead proovimas/ istumas käima, et õis meeldib. Ma vaataks honda cb500/er-5.. kui väheks jääb saab alati vahetada.
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder ja https://www.facebook.com/marketplace/profile/61591165192783/?ref=permalink küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iir
HV Guru
iir

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.06.2023 22:36:48 vasta tsitaadiga

https://www.auto24.ee/soidukid/3888083
A selline? Pole nagu erililst valikut. Kuidas karpadega üldse on, on vaja regullida remontida? On saada remontkomplekte ja osatakse ikka veel parandada ka karbusse?
Räägin ma ratastest ei tea mitte midagi icon_lol.gif

_________________
sometimes i hug myself for no reason.
you dont need a reason to call me. me not answer anyway
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ranel
HV Guru

liitunud: 28.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.06.2023 22:45:44 vasta tsitaadiga

iir kirjutas:
https://www.auto24.ee/soidukid/3888083
A selline? Pole nagu erililst valikut. Kuidas karpadega üldse on, on vaja regullida remontida? On saada remontkomplekte ja osatakse ikka veel parandada ka karbusse?
Räägin ma ratastest ei tea mitte midagi icon_lol.gif

Ega karpadega tegelikult peale sünkroniseerimise midagi eriti teha pole. Karpade hädad tulevad ikka kulumisest ja parim viis on kulunud osa välja vahetada, mitte reguleerimisega pikendada eluiga.
Karpadele ikka osasid liigub ja veel leidub mehi, kes neid parandada oskaks. Muus osas, kui liigud igapäev mööda linna, siis ma valik ikka tänapäeval pritsungi. Karpa on suht hea lollikindel ja vigase karpa puhul jõuad ikka koju. See hakkab ikka päris pikalt ette hoiatama kas suurenenud kütusekulus või siis mootori käitumises. Vigase pritsega aga ilmselt koju ei jõua. Muidu vanat tüüpi Hondadega on keeruline alt minna. Seesama, mida ma nüün, nende mootori ressurss on 300k + km. Ilmselt see laurxi soovitatud ratas teeniks ka pikalt.

_________________
Mobiilne rehvivahetus Lõuna-Eestis ja rehvide tellimine üle Eesti. www.rsrehvid.ee 55 684 121
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 165
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.06.2023 06:33:43 vasta tsitaadiga

Ma olen cb500 ga sõitnud ühe hooaja 28500km. Vaja vahetada oli vaid piduriklotse ja õli. Väga mõnus ratas. Paagiga sai ca400km. Jaksas kahekesi ka vastutuult minna.. manõõverdab linnas hästi, jalus sa ei ole kellelgi. Kui võimalus on, mine proovi seda ratast.
Kui tühikäigul sedasi "toktoktok" teeb, tahab nukaketipinguti vahetust.

_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder ja https://www.facebook.com/marketplace/profile/61591165192783/?ref=permalink küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iir
HV Guru
iir

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.06.2023 10:50:57 vasta tsitaadiga

Või siis selline ikka, odavam ka. Linnas peaks kõlbama ju. Niikeeruline ikka
https://www.auto24.ee/soidukid/3886765

_________________
sometimes i hug myself for no reason.
you dont need a reason to call me. me not answer anyway
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
yerba
HV Guru
yerba

liitunud: 12.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.06.2023 10:59:38 vasta tsitaadiga

iir, esimeseks võta pigem mingi suurem ja rahulikum a la Yamaha BT1100.
Õhkjahutus, kardaan, V2 ja popsutab vaikselt ringi. Üks lemmiktsikleid mul, millega sõitsin aastaid, enne kui järgmise peal ümber kolisin.

Saab viisakalt lipsu ja ülikonnaga sõita.

Spoiler Spoiler Spoiler


https://www.mototehnika.ee/kasutatud/nimekiri.php?bn=2&a=109&aj=&b=33&bw=4512&bi=EUR&ae=8&af=50&otsi=otsi

_________________
www.lapik.ee - parima hinnaga patareid!
ja lisaks ERYONE filamendid ( küsige HVs ): www.eryone.ee
Kommentaarid: 1224 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 901
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
renx09
HV Guru
renx09

liitunud: 28.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.06.2023 10:59:41 vasta tsitaadiga

mine proovi, erinevad istumisasendid, võta see, mille peal esialgu ennast kõige paremini tunned.
ja ära üle mõtle, sa ei osta seda ratast endale igaveseks. nagu öeldakse, siis esimene ratas on nagunii vale. teed oma kohanemised ja hrajutamised ära ja tead juba palju paremini mida tahta edaspidi.

_________________
!!
Kommentaarid: 315 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 252
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.06.2023 11:08:37 vasta tsitaadiga

"esimene ratas on alati vale ja kukub.."
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder ja https://www.facebook.com/marketplace/profile/61591165192783/?ref=permalink küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LKits
HV Guru
LKits

liitunud: 06.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.06.2023 11:12:23 vasta tsitaadiga

Esimese rattaga vaevalt 5k+ matkale lähed, võta linnaputukas, mingi 600-ne, hea manööverdada, saad igalt poolt läbi, kerge käsitleda.
Aga jah, mõned asjad võiksid olla, kui soovid mugavust:
* vesijahutus
* abs
* veojõukontroll

Ülejäänud nii nagu tahad, mina soovitan samuti V2, hea mõnus vääne, aga algajale vast R2/R4 parem, ei puterda madalamatel pööretel.
Mul esimene oli Suzuki SV650, väga hea ratas icon_smile.gif

_________________
itLahendused - Arvutite remont ja hooldus, veebilehtede loomine, soodne veebimajutus. Võta ühendust! Tel: +372 555 268 97 ja e-post info@itlahendused.ee
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.06.2023 11:20:56 vasta tsitaadiga

V2 käib madalamalt kui r2.
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder ja https://www.facebook.com/marketplace/profile/61591165192783/?ref=permalink küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LKits
HV Guru
LKits

liitunud: 06.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.06.2023 11:33:25 vasta tsitaadiga

laurx kirjutas:
V2 käib madalamalt kui r2.
V2 jõnksutab madalamatel pööretel rohkem, kui R2.
_________________
itLahendused - Arvutite remont ja hooldus, veebilehtede loomine, soodne veebimajutus. Võta ühendust! Tel: +372 555 268 97 ja e-post info@itlahendused.ee
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Tbit
HV Guru

liitunud: 27.04.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.06.2023 11:59:25 vasta tsitaadiga

Mine osta midagi ära mis meeldib. Olgu selleks välimus, minek, olek, hääl või hind.
Aia taha läheb esimene niikuinii sest kogemusega tuleb alles teadmine mida tegelikult tahad.

_________________
DVD is da 4483MB :-/)
|OSTAN|-> T43 pikk jahutus
Kommentaarid: 265 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 230
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.06.2023 12:47:15 vasta tsitaadiga

LKits kirjutas:
laurx kirjutas:
V2 käib madalamalt kui r2.
V2 jõnksutab madalamatel pööretel rohkem, kui R2.

Su omadel on midagi katki olnud sel juhul.

_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder ja https://www.facebook.com/marketplace/profile/61591165192783/?ref=permalink küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mega
HV Guru
mega

liitunud: 12.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.06.2023 13:11:54 vasta tsitaadiga

laurx kirjutas:
LKits kirjutas:
laurx kirjutas:
V2 käib madalamalt kui r2.
V2 jõnksutab madalamatel pööretel rohkem, kui R2.

Su omadel on midagi katki olnud sel juhul.


Samad sõnad. V-Strom ei jõnksuta küll kusagilt otsast. See võib juhtuda siis, kui piltlikult öeldes, kett vastu maad käib icon_smile.gif

_________________
- censored -
Kommentaarid: 270 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 237
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LKits
HV Guru
LKits

liitunud: 06.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.06.2023 13:34:41 vasta tsitaadiga

laurx kirjutas:
LKits kirjutas:
laurx kirjutas:
V2 käib madalamalt kui r2.
V2 jõnksutab madalamatel pööretel rohkem, kui R2.

Su omadel on midagi katki olnud sel juhul.
No selge, siis on neljal V2 rattal midagi katki olnud.

EDIT: Ja eelmisel nädalal CB500 õppesõidurattaga proovitult R2 ei jõnksutanud pooltki nii palju, kui mu DL1000.
Varasemad SV650, NT650V, ETV1000 samuti V2 ning samuti madalamatel pööretel jõnksutasid. Jah, kui anda rohkem gaasi (ehk pöörded ka tõusevad), siis jõnksutamine kaob ja jõudu on nagu loomal võrreldes R2-ga.

_________________
itLahendused - Arvutite remont ja hooldus, veebilehtede loomine, soodne veebimajutus. Võta ühendust! Tel: +372 555 268 97 ja e-post info@itlahendused.ee
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
yerba
HV Guru
yerba

liitunud: 12.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.06.2023 13:41:17 vasta tsitaadiga

LKits, kahju, et Sulle katkised rattad sattusid. icon_smile.gif

Mul V2 tsiklitest olnud SV1000N, Griso 1100 ja BT1100 ei jõnksunud kuskile. Aga kõige siidisemalt käis edasi K1200RS üldse. icon_smile.gif

_________________
www.lapik.ee - parima hinnaga patareid!
ja lisaks ERYONE filamendid ( küsige HVs ): www.eryone.ee
Kommentaarid: 1224 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 901
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
renx09
HV Guru
renx09

liitunud: 28.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.06.2023 13:54:56 vasta tsitaadiga

siinkohal vbolla oleks mõistlik selgeks teha, mida keegi jõnksutamiseks peab icon_razz.gif
_________________
!!
Kommentaarid: 315 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 252
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LKits
HV Guru
LKits

liitunud: 06.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.06.2023 13:58:39 vasta tsitaadiga

Ja kindlasti peaks ka täpsustama, mida teised peavad madalateks pööreteks - minu jaoks on see vahemik 1k-2k
_________________
itLahendused - Arvutite remont ja hooldus, veebilehtede loomine, soodne veebimajutus. Võta ühendust! Tel: +372 555 268 97 ja e-post info@itlahendused.ee
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
renx09
HV Guru
renx09

liitunud: 28.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.06.2023 14:06:11 vasta tsitaadiga

isegi v4 vfr kippus nii madalal pöördel pisut jorisema
_________________
!!
Kommentaarid: 315 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 252
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.06.2023 15:00:04 vasta tsitaadiga

renx09, minimaalselt.
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder ja https://www.facebook.com/marketplace/profile/61591165192783/?ref=permalink küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ranel
HV Guru

liitunud: 28.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.06.2023 09:00:56 vasta tsitaadiga

Nädalavahetusel vahetan sel oma müüdaval Transalpil tagumised laagrid ära ja panen uue ketijooksu. Siis pill selline, et mine kasvõi Senegali kohvi jooma.
_________________
Mobiilne rehvivahetus Lõuna-Eestis ja rehvide tellimine üle Eesti. www.rsrehvid.ee 55 684 121
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 165
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
T2nel
HV Guru
T2nel

liitunud: 25.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.06.2023 09:52:05 vasta tsitaadiga

Ma ei saa aru mis juttu siin aetakse, V2 mootor on oma iseloomult oluliselt hüplikum kui näiteks R4, kõik sõltub muidugi ka loomulikult konkreetsest mootorist. Enda kogemusest võin öelda, et vanem KTM LC8 jõnksutab rohkem kui uus, aga teha järeldus, et kui jõnskutab, siis on mootor "perses", on ilmselgelt väga vale.

Või ütleme, et kui R1 "jõnksutab" rohkem kui V6, siis on R1 ka "perses"?
Kommentaarid: 807 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 2 :: 651
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LKits
HV Guru
LKits

liitunud: 06.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.06.2023 10:16:19 vasta tsitaadiga

Ei, ei - mu V2 mootoriga rattad on katki, yerba on rääkinud.
_________________
itLahendused - Arvutite remont ja hooldus, veebilehtede loomine, soodne veebimajutus. Võta ühendust! Tel: +372 555 268 97 ja e-post info@itlahendused.ee
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.06.2023 10:38:33 vasta tsitaadiga

T2nel kirjutas:
Või ütleme, et kui R1 "jõnksutab" rohkem kui V6, siis on R1 ka "perses"?

R1 käib oma R4-ga väga siidiselt.
Kommentaarid: 249 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
T2nel
HV Guru
T2nel

liitunud: 25.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.06.2023 10:43:56 vasta tsitaadiga

Füüsikaseaduste vastu ikkagi ei saa ja see on täiesti loomulik, et mida vähem on silindreid, seda rohkem see mootor ka raputab. Hea näide on näiteks boksermootor, kus silindrid ühtlustavad üksteise raputamist.
Kommentaarid: 807 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 2 :: 651
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
renx09
HV Guru
renx09

liitunud: 28.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.06.2023 11:37:21 vasta tsitaadiga

LKits kirjutas:
Ei, ei - mu V2 mootoriga rattad on katki, yerba on rääkinud.


lepime palun kokku, et ei kaaguta/tänita/parasta ja suhtleme sõbralikult, vastasel juhul olen sunnitud sellised postitused kustutama

täiskasvanud inimesed krt võtaks, kui ema/isa viisakust ei õpetanud, siis on alati ka võimalus sõrmed klaviatuurist eemal hoida

_________________
!!
Kommentaarid: 315 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 252
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.06.2023 12:44:04 vasta tsitaadiga

Kodustehtud mootorratta puhul võidi tasakaalustusvõlli pealt kokku hoida
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder ja https://www.facebook.com/marketplace/profile/61591165192783/?ref=permalink küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mega
HV Guru
mega

liitunud: 12.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.06.2023 19:18:53 vasta tsitaadiga

V2 pisut teistmoodi käitumine - it's not a bug it's a feature! icon_smile.gif
Minule V2 just selle omase iseloomuga väga meeldib.

_________________
- censored -
Kommentaarid: 270 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 237
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.06.2023 19:25:18 vasta tsitaadiga

Vfr mida keegi siin mainis, on v2+2 mitte v4.kummagi vändakaela peal on 2 kepsu..hondal on õiged v4 jad ka. Seven fifty /suur ja väike magna/ vf1000
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder ja https://www.facebook.com/marketplace/profile/61591165192783/?ref=permalink küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LKits
HV Guru
LKits

liitunud: 06.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.06.2023 19:30:50 vasta tsitaadiga

mega kirjutas:
V2 pisut teistmoodi käitumine - it's not a bug it's a feature! icon_smile.gif
Minule V2 just selle omase iseloomuga väga meeldib.
Polegi vastupidist väitnud, hinnangu andsid siinsed teised kasutajad.
Ka minule just sel põhjusel V2 meeldib ja jätkan tõenäoliselt samas vaimus, võib-olla liigun V4 peale, proovides Crosstourerit, siis täitsa meeldis.
Aga ka ATAS (R2 mootoriga) on ahvatlev, lihtsalt tsipa raske ja kallis...
Sama teema Multistrada Rally V4, aga ka see on tsipa suure kaaluga...
Husqvarna 901?
KTM 890 ADV R?

laurx kirjutas:
Vfr mida keegi siin mainis, on v2+2 mitte v4.kummagi vändakaela peal on 2 kepsu..
Eks ikka oleneb, mis VFR-st jutt on.
VFR1200X on vägagi V4, ametliku info kohaselt samuti:
https://global.honda/innovation/technology/motorcycle/tech-views/vol01_dct/vfr1200x.html

_________________
itLahendused - Arvutite remont ja hooldus, veebilehtede loomine, soodne veebimajutus. Võta ühendust! Tel: +372 555 268 97 ja e-post info@itlahendused.ee
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.06.2023 21:05:58 vasta tsitaadiga

1200 on jah, nelja kaelaga. icon_redface.gif
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder ja https://www.facebook.com/marketplace/profile/61591165192783/?ref=permalink küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Snaztastic
HV kasutaja
Snaztastic

liitunud: 18.06.2014



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.07.2023 08:21:32 vasta tsitaadiga

Kellelgi mingeid häid kontakte ei leidu?
2013a F 800 GS tagaamort lõpetas koostöö. ESA süsteemiga. Uuel letihind päris korralik. BM Auto küsib üle 1400€ + km.
Nüüd ongi uut OEM/Öhlins/Touratech vms asemele vaja.
Kommentaarid: 36 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ranel
HV Guru

liitunud: 28.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.07.2023 09:03:13 vasta tsitaadiga

Snaztastic kirjutas:
Kellelgi mingeid häid kontakte ei leidu?
2013a F 800 GS tagaamort lõpetas koostöö. ESA süsteemiga. Uuel letihind päris korralik. BM Auto küsib üle 1400€ + km.
Nüüd ongi uut OEM/Öhlins/Touratech vms asemele vaja.

Isegi kontaktide olemasolul on enamasti välismaalt otse tellides tuleb millegipärast odavam, kui kohalik kaupmees väidab, et maksab peale sellise hinnaga.

_________________
Mobiilne rehvivahetus Lõuna-Eestis ja rehvide tellimine üle Eesti. www.rsrehvid.ee 55 684 121
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 165
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.07.2023 09:28:44 vasta tsitaadiga

Snaztastic, ebays tundub nagu olevat
https://www.ebay.com/b/Motorcycle-Shocks-for-BMW-F800GS/178042/bn_21209563
Näiteks: https://www.ebay.com/itm/115846440384

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.08.2023 23:34:33 vasta tsitaadiga


_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.08.2023 13:54:11 vasta tsitaadiga

Sõitsin üleeile 47 km. Peaks ÜV ära tegema
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iir
HV Guru
iir

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.09.2023 10:28:44 vasta tsitaadiga

Mis nendest kõige parem oleks, eriti vihmaga võiks igaksjuhuks kõige turvalisem olla.
icon_confused.gif
Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
sometimes i hug myself for no reason.
you dont need a reason to call me. me not answer anyway
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
yerba
HV Guru
yerba

liitunud: 12.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.09.2023 12:12:15 vasta tsitaadiga

iir, ei ükski.

Pilot Road 5 või 6 pigem. Või Pirelli Angel. Jaheda ja märja asfaldi jaoks. Rehvimustrist lähtuvalt oletan, et muu pinnase jaoks Sa rehvi ei otsi.

_________________
www.lapik.ee - parima hinnaga patareid!
ja lisaks ERYONE filamendid ( küsige HVs ): www.eryone.ee
Kommentaarid: 1224 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 901
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lampisjalg
HV kasutaja

liitunud: 31.03.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.09.2023 13:41:37 vasta tsitaadiga

Metzeler Raodtec Z6 paar aastat all olnud. Siiamaani väga rahul ja sõidetud on saanud nii +5, +35 kraadiga, lausvihmas ja kuivaga.
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iir
HV Guru
iir

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.09.2023 13:56:27 vasta tsitaadiga

Road 3 pole mõtet? Ise mõtlesin seda. Road4 siis? Linna jaoks jah, ja ilusate ilmade jaoks. Et kui juhtub vihma tulema siis ei tahaks surma saada icon_sad.gif
_________________
sometimes i hug myself for no reason.
you dont need a reason to call me. me not answer anyway
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
yerba
HV Guru
yerba

liitunud: 12.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.09.2023 14:12:43 vasta tsitaadiga

iir, siis kärab ka Road 3. Pigem on sügisesed hommikud sellised, et kraad kipub nulli lähedale ja vihma tuleb ladinal. Kui sellisel moel töö vahet vms ei pea hommikuti sõitma, siis pole nii ekstreemset midagi. icon_smile.gif

Tegelikkus on selline, et väga heal juhul hoiad 100 eur kokku esirehvi pealt aga korra esiratta alt libisedes maksad selle 100 koos kõvade intressidega tagasi.. ja seda eeldusel, et tervis kannatada ei saa. Esimene ja tagumine rehv võiks samasugused olla pidamise poolest.

PS minu kogemuste kohaselt on Roadtec Z6 üks libedamaid rehve üldse ka suvel kuiva asfaldiga.

_________________
www.lapik.ee - parima hinnaga patareid!
ja lisaks ERYONE filamendid ( küsige HVs ): www.eryone.ee
Kommentaarid: 1224 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 901
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.09.2023 14:27:41 vasta tsitaadiga

Metzeler tourtec oli mul siiani üks parimaid rehve. Vfr800 all.
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder ja https://www.facebook.com/marketplace/profile/61591165192783/?ref=permalink küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Mootorrataste teema mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 146, 147, 148 ... 150, 151, 152  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.