Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Starfield märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 8, 9, 10 ... 13, 14, 15  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Esmamulje Starfieldist:
Väga viis
12%
 12%  [ 9 ]
Hea
24%
 24%  [ 18 ]
Käib kah
20%
 20%  [ 15 ]
Alla keskmise
28%
 28%  [ 21 ]
Täielik käkk
14%
 14%  [ 11 ]
hääli kokku : 74

autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
Ertai
HV veteran
Ertai

liitunud: 11.05.2007




sõnum 07.09.2023 13:53:12 vasta tsitaadiga

Ertai kirjutas:
Equinox kirjutas:
IceUul kirjutas:
User reviewd on ka väljas nüüd Steamis ja hetkel 87% positive hetkel.

https://store.steampowered.com/app/1716740/Starfield/

Hetke seisuga väga kõva sõna siis


Vaatasin paar tundi tagasi oli 86%, nüüd kodus vaatasin 85%.
mitte, et see midagi tähendab aga äkki jääb seal 70 keskel seisma icon_smile.gif


no nüüd on juba 83% peal. Loksub paika.

Olen SirAskAlot hinnanguga nõus

tsitaat:
Oleks tegu indy tegijaga ja B kategooria mänguga oleks mu arvamus mängust hea. Kuna tegu tuntud tegijaga kes tegi oma arvates AAA mängu, siis on tegu üsna tugeva lati alt läbijooksmisega.


Ehk vahendeid midagi tõesti suurt ja ägedat teha on, aga ei osata absoluutselt realiseerida. Ning siis tohutu marketing hype bandwagon justkui oleks tehtud kümnendi mäng.
Kuna mängu žanr + maailm on sellised, mis kindlasti mulle meelt mööda, aga enne mängin ilmselt pikema aja jooksul BG3 läbi, mida praegu ikka väga kiidetakse pea igast otsast.
Kommentaarid: 50 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 46
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
IceUul
Sinu Ema
IceUul

liitunud: 14.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 07.09.2023 15:14:15 vasta tsitaadiga

Mina isiklikult hype trainga kaasa ei läinud, lubati Fallout in space, tuli Fallout in space. Seega pettuma ei pidanud, kuna FO4 ja Skyrimi launch veel koos probleemidega meeles.
Ootasin tunduvalt rohkem buge, tunduvalt kehvemini jooksvat mängu. Ei arva, et mingi viimase 10 aasta parim mäng oleks vms. omad tugevad plussid on mängul ja tugevad miinused.

Mõned arvamused, koos hinnanguga kuidas õnnestunud:


Combat:
Combat tundub umbes nagu FO4-s, veidi parem. Meeldib, et on suur valik relvi, mida saab modida ja erinevaid viise nagu stealth ja melee. Ei meeldi see, et ei saa objekti taha varjuda, FO4-s seda võimalust polnud,
aga oleks võinud teha.
7/10


Skillid:
Skill treed FO4 pealt maha viksitud, seal need toimisid, toimivad siin ka, arvestades, et level capi pole ja alad lõpmatu suured, siis nagu vahet pole selles osas väga, kuhu sa neid punne paned, hiljem
saad niigunii kõik skillid kätte. FO4-s oli näha, et igast skilliga tuli reaalne kasu ka sisse.
10/10

Space Combat:
... on maha viksitud imo Faster Than Lighti pealt, õigemini see süsteem, kus saad powerit erinevatesse laeva osadesse suunata ja mingit kindlat osa vastase laevast tulistada sinna lockides, samuti see osa,
et kui vastase laeva mootori disabled, siis saad boardida. Keegi oli joysticku ka ilusti toimima saanud, kuigi see support oleks võinud kohe sees olla. Mida oleks saanud paremini teha? Ilmselt see, et laeva pööramine ja tulistamine
erinevate nuppude alla panna. Ühe kangiga pöörad, ühega liigutad sihikut.
8/10

Pilt:
Graafika tehniline osa on mõned aastad ajast maha jäänud, siuke Unreal 4 mootori tase, oleks võinud veidi rohkem võimalusi olla nagu ray tracing ja DLSS support. Üldiselt on graafika parem, kui konkurentidel (NMS, Elite Dangerous, Outer Worlds).
Graafika disainiline pool on tugevaimaid külgi, kuigi karakterite näod on kohati kummalised, siis see, kuidas käsitsi tehtud alad välja näevad, see osa meeldib väga.
8/10

Bugid:
Buge on suht vähe, enamus on visuaalsed, seotud object collisoniga, et siis mingi objekt on teise sees või mingi teise objekti suhtes valesti. Võrdluseks, hakkasin augustis NMS uuesti mängima, koos viimase patchiga, mängu alguses kukkusin kohe läbi põranda.
Arvestades, kui bugised olid alguses Skyrim ja FO4... mis mingi hetk bugide pärast tõsiselt üle viskas, siis see launch on väga viis, oleks aasta tagasi välja lastud, siis ma kujutan ette, mis bugfest see oleks olnud.
7/10

Sound:
Kõik NPC-d on voice overiga, kuigi enamus palju ei räägi. Lisaks see, et Vasco kutsub sind nimepidi, kui sa mõne sobiva oled omale valinud, oskab öelda 1000 erinevat nime. Soundtrack on suurepärane ja sobib väga hästi antud mängu temaatikaga kokku.
10/10

Alad:
Ütlen kohe ära, et ma ei arvanud, et planeetidel saab terve planeedi ulatuses vabalt ringi joosta, mis on ajuvaba, keegi tõesti tahaks joosta 50 000km läbi?
Kaua selleks kuluks, kui 5km läbimiseks kulub 30 minutit? Arvutuse järgi tavaline planeet on ümbermõõduga 50000km, 5km läbitakse 30minutiga, siis kulub 50000km läbimiseks ca 13 aastat, korrutame selle
siis veel planeetide arvuga läbi. Ei usu, et keegi viitsiks isegi testida seda, kas reaalselt on võimalik planeedile ring peale teha. Miks üldse on alad piiratud just sellise suurusega, nagu tavaline skyrimi map?
Arvestades aga, et local map on puudu, "procedural generation" on läbi kukkunud, kuna need alad on tühjad, ebaloogilised ja korduvad, siis ma ütlen, et alade osas on mäng pigem fail. Loading screenid alade vahel oleks
võinud olla vähemalt staatilise pildiga asendatud, ei viitsi seda musta ekraani kogu aeg vahtida. Need kes veel HDD peal mängivad, vahivadki enamuse ajast musta ekraani.
Alad võinuks tõesti olla suuremad, loading screene vähem, samas pidi see mäng jooksma sellel kartulil nimega Xbox Series S, millel on 10gb jagatud RAMi ja umbes sama lahja nagu PS4 Pro.
Oleks saanud teha lihtsa piirangu, kui jõuad ala äärde, tuleb loading screen ja järgmine 5x5km ala, mitte mingi nähtamatu sein ees. Loodetavasti modijad saavad selles osas midagi teha.
3/10

Menüü:
See on eriline käkk, aeglane, kohmakas. Xboxi puldiga mängides vähemalt omab loogikat, aga isegi selle peal on väga aeglase ja kohmaka asjaga, kus pead enamuse ajast toimetama. Üks esimesi asju, mille modijad võiks ära parandada.
2/10

Main story line ja faction queste pole veel piisavalt teinud, et oskaks hinnet anda. Base ja ship buildingut proovinud ei ole, craftimist samuti mitte. Hinnangud said kirjutatud asjade põhjal, millega kokku puutunud mängus olen.
Kommentaarid: 210 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 4 :: 181
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002




sõnum 07.09.2023 19:18:35 vasta tsitaadiga

Ma ei saa aru.. kas nad on reaalselt KOPI PASTA koopad pannud lamp planeetidele? icon_eek.gif
Tegin ise mängu läbi.. nüüd vaatan kuidas mõned striimerid mängu läbisid, mida nemad arvasid jne..
Praegu vaatan Asmoni striimi järgi ja wtf... mõtlesin, et ma lähen hulluks.. aga siin mees teeb 1h11min peal ühte instancet, mis oli mul 100% 1:1-le missiooniga põhi loost.. kogu kompleks täpselt sama aga Asmon mingis lambises tähesüsteemis lambise planeedi peal.
https://www.twitch.tv/videos/1918371578
Minu videos 44m26s

Link

_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 634 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 495
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 07.09.2023 19:44:10 vasta tsitaadiga

HDTanel, Nii on jah. Nagu ma varem manisin võib sama baas esineda kuskil täiesti erinevas kohas. Isegi main questi oma sidequestis ja vastupidi. Ümbritsev keskkond võib olla teine aga baas, vaenlased jms on tõesti 1:1.
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002




sõnum 07.09.2023 19:49:02 vasta tsitaadiga

Tomorrow kirjutas:
HDTanel, Nii on jah. Nagu ma varem manisin võib sama baas esineda kuskil täiesti erinevas kohas. Isegi main questi oma sidequestis ja vastupidi. Ümbritsev keskkond võib olla teine aga baas, vaenlased jms on tõesti 1:1.

icon_eek.gif

_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 634 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 495
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 07.09.2023 19:54:22 vasta tsitaadiga

HDTanel, Copy-Paste. Tsiteerides klassikuid: Man, some Bethesda designer phoned that one in. CTRL+V ja kojuminek thumbs_up.gif
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002




sõnum 07.09.2023 20:39:07 vasta tsitaadiga

Kurat need menüüd on ikka jubedad.. icon_lol.gif
Läksin vendori juurde, et kogu oma tavaar maha müüa mida korjasin.
1. MISC all on kogu JUNK.. AGA.. seal on näiteks DIGIPICKID icon_lol.gif nii, et ei saa kõike lampi lihtsalt sellida, peab jälgima.. vb peale nende veel midagi tähtsat.
2. Hakkasin vendorile sellima, sellin kõik jama maha junkist.. siis vaatan, et krt veider.. Vendorile on raha juurde tekkinud.. siis vaatan.. aaa.. ma olen VENDOR BUY menüüs.... icon_lol.gif ostsin metsiku hinnaga kogu ta junki.
3. Tänu eelmisele punktile avastasin, et SELL FROM SHIP INVENTORY on olemas.. st saan Laeva Cargoholdi kogu oma pasa jätta edaspidi beer_yum.gif vb saab isegi upgradeda seda.
4. SHIPS CARGO HOLD ei ole seal kus arvad.. see on mingi minipaneel su laeva rooli kõrval icon_lol.gif johhaidii.

_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 634 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 495
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Submob
HV kasutaja
Submob

liitunud: 15.09.2008




sõnum 08.09.2023 00:07:59 vasta tsitaadiga

Jep, see laeva cargo on hea. Seda saab suuremaks teha. Laeva cargosse saab ka menüüst ja ship lõigu alt.
Ma nüüd kaugust täpselt ei tea aga kui laev on lähedal ja madistad kuskil baasis, siis saab pahna ilusti cargosse saata otse enda kotist.

Selle quick lootimise juures võiks asjadel mingi täpsustus olla.

Proovisin mitmekordset laeva teha. Press E to climb, siis läheb kaamera kolmandasse vaatesse, vaikselt turnid ülesse ja siis kerge animatsioon kuidas redelilt maha tuled. Õnneks saab boostiga kiiresti ülesse thumbs_up.gif

Leidsin ühe huvitava mahajäetud uurimiskeskuse ja üllatus üllatus, null laadimiskohta, isegi topeltustega kohti pole olnud. Jube mõnus oli madistada, kõik oli valla icon_biggrin.gif

Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
Disain
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 43
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002




sõnum 08.09.2023 02:59:08 vasta tsitaadiga

Submob, ma leidsin sarnase koha kohe esimese planeedi pealt kuhu lähed enne Lodge, mingi suur tehas.. aga nagu.. peale mingite mobide tapmise polnud seal midagi teha icon_biggrin.gif eks ilmselt need kohad ongi pigem, et tapa kõik ja loodi kastid ning lihtsalt looda legendary itemeid leida nii.
Ma lihtsalt EI SUUDA aru saada kuidas nii suur firma nagu Bethesda otsustas, et ei tee nomanssky-d ja teeb ise kõik handcrafted, et kõigil rohkem nn SISU ja ELU oleks.. aga siis tegid TÄPSELT nagu nomanssky aga ei mingit procedual kraami icon_lol.gif lihtsalt nagu gimped out nomanssky aga vähemalt on korralikud jutuajamised, story jne.. I guess thats something.
Btw ma ei teadnud isegi, et quick lootist saab minna full menüüsse enne kui mäng läbi oli icon_lol.gif nagu kui tahad laibalt kraami ära võtta.. ma ei teadnud, et on võimalus avada suurem menüü.. sellepärast ka koguaeg virisesin, et krt ma ei tea mida üles võtta, mis kaalub midagi ja mis mitte.


edit: Võtsin selle perki mängu alguses, et "your family is still alive" icon_lol.gif
Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 634 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 495
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Zonerman
HV veteran
Zonerman

liitunud: 03.06.2003




sõnum 08.09.2023 12:51:03 vasta tsitaadiga

Ma ei tea mul see laeva cargo on enamuse ajast resource kraami täis. Ei ole veel suuremaks teinud aga vist peab, sest mingit kodu cargot veel ei ole. Ehk, siis ma korjan üles ainult crafting materjali ja väga kallist tavaari mida maha müüa kohe enamasti rare jne. Suur osa jätan üles korjamata, kuna pole kuhugi panna.
_________________
Sõim ja räuskamine läheb SIIA
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 62
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ertai
HV veteran
Ertai

liitunud: 11.05.2007




sõnum 08.09.2023 15:23:51 vasta tsitaadiga

Hommikul oli 82% Steam Review, nüüdseks juba 81%, minu ennustus nädala alguses et jääb 70 keskpaika seisma mõne nädala , hetkel sinna liigub.

IceUul

väga hea review sinu poolt, tänud.
Kommentaarid: 50 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 46
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
IceUul
Sinu Ema
IceUul

liitunud: 14.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 08.09.2023 15:29:25 vasta tsitaadiga

Top 50 funny moments, koos väikeste spoileritega, aga üldiselt midagi väga ei spoili:
Spoiler Spoiler Spoiler


Videot vaadates mõtlesin, et võib-olla kõiki bugisid ei peakski ära parandama icon_lol.gif
Kommentaarid: 210 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 4 :: 181
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Antiw
HV vaatleja

liitunud: 31.10.2016




sõnum 08.09.2023 17:39:55 Varjumine vasta tsitaadiga

@IceUul
Tegelikult saab varjuda küll icon_wink.gif

Siin videos alates 01:53.
FO4 pole ammu mänginud, ei mäleta enam aga videos öeldu järgi peaks ka seal varjumine toimima samamoodi.
Oled miski objekti taga ja aimid, tuleb varjust välja.
3rd personis see ainult ei toimi...
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
labidas
HV veteran
labidas

liitunud: 24.05.2009




sõnum 08.09.2023 23:42:21 vasta tsitaadiga

Ertai, 80% and falling.
Võrdluseks:
FO4 on 83%
FO76 on 75%
Skyrim 94%
FONV on 93%
FO3 on 79%
Oblivion 95%

_________________


viimati muutis labidas 08.09.2023 23:45:51, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
IceUul
Sinu Ema
IceUul

liitunud: 14.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 08.09.2023 23:45:24 vasta tsitaadiga

labidas kirjutas:
Ertai, 80% and falling

Aga kus on põhi?
Metacriticus user reviewde osas 5.5 ainult:
https://www.metacritic.com/game/pc/starfield
Samas Fallout 4 on metacriticus 5.7!
Kommentaarid: 210 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 4 :: 181
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heretic666
HV Guru
heretic666

liitunud: 13.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 09.09.2023 00:04:22 vasta tsitaadiga

Mängite ka seda üldse või päevad läbi vahite ainult skoori?
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HPN
HV veteran
HPN

liitunud: 26.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 09.09.2023 00:36:18 vasta tsitaadiga

Natuke olen nüüdseks mänginud ja tunded on kahetised. Tehniliselt suht katki mäng (pole normaalne, et fps varieerub 54-110 vahel; graafiliselt pole just eriline meistriteos). Kosmoselaevaga lendamine on suht meh tõesti tänu menüüde vahel pendeldamisele. Ei oodanudki Star Citizeni või Elite Dangerous'i, aga ei oodanud ka seda, mis seal praegu on - []immersion[] on kehva, väga kehva.

Teisalt, tegevust peaks pikaks ajaks jaguma ehk lõppmulje kujunemiseni läheb kaua aega.

_________________
/digitaalselt allkirjastatud/
Kommentaarid: 44 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 43
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
renx09
HV Guru
renx09

liitunud: 28.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 09.09.2023 08:10:14 vasta tsitaadiga

ma ei saa aru, kuidas teil see lendamine menüüdes pendeldamine on? võtad skänneri lahti, kuhu süsteemis minna tahad, travel ja minek (kui missiooni marker ees, saab ka süsteemide vahel nii). kui oled orbiidil, skänner lahti, osutad planeedile, open planet map, valid maandumiskoha ja minek...
_________________
!!
Kommentaarid: 299 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 240
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
IceUul
Sinu Ema
IceUul

liitunud: 14.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 09.09.2023 09:21:00 vasta tsitaadiga

HPN kirjutas:
Natuke olen nüüdseks mänginud ja tunded on kahetised. Tehniliselt suht katki mäng (pole normaalne, et fps varieerub 54-110 vahel; graafiliselt pole just eriline meistriteos).

Vaatasin, et sul 7900XTX, mis seadetega mängid?
Kommentaarid: 210 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 4 :: 181
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SirAskAlot
Kreisi kasutaja

liitunud: 19.03.2011




sõnum 09.09.2023 10:30:35 vasta tsitaadiga

IceUul kirjutas:
labidas kirjutas:
Ertai, 80% and falling

Aga kus on põhi?
Metacriticus user reviewde osas 5.5 ainult:
https://www.metacritic.com/game/pc/starfield
Samas Fallout 4 on metacriticus 5.7!


Peale mõne mehe välajütlemisi , et Starfield on Next gen mäng paneks ma 0-i. Täiesti arusaamatu kus nad neid idioote tähsatele kohtadele leiavad.
Nende õnneks mul ei ole metacriticu kontot.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HPN
HV veteran
HPN

liitunud: 26.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 09.09.2023 10:40:10 vasta tsitaadiga

renx09 kirjutas:
ma ei saa aru, kuidas teil see lendamine menüüdes pendeldamine on? võtad skänneri lahti, kuhu süsteemis minna tahad, travel ja minek (kui missiooni marker ees, saab ka süsteemide vahel nii). kui oled orbiidil, skänner lahti, osutad planeedile, open planet map, valid maandumiskoha ja minek...


Skänneriga lahendus on selline pooletoobine. Kogu reisimisega seonduv oleks võinud ju kosmoselaeva HUD peal olla ja sellega seonduv kiun oleks olemata olnud. Kohati on täiesti jaburaid otsuseid disaini osas vastu võetud (huvitav oleks teada nende põhjendusi). Samuti see paljuräägitud laeva mineku load screen. Väike asi, aga immersioni suhtes väga oluline. Kas tõesti siis ilma selleta ei saanud asju lahendada?! Mujal maailmas ringi liikudes pole loadaing screenid nii häirivad (vähemalt mitte veel; save file'i kasvades pidavat laadmisajad samuti kasvama).


IceUul kirjutas:
Vaatasin, et sul 7900XTX, mis seadetega mängid?


4k peal ja seaded võtsin siit (HUB quality mode). Depth of field, motion blur ja film grain on maha keeratud.

_________________
/digitaalselt allkirjastatud/
Kommentaarid: 44 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 43
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Equinox
HV veteran
Equinox

liitunud: 05.04.2002



Online

sõnum 09.09.2023 12:20:16 vasta tsitaadiga

Oh boy. Todd: "Ärge vinguge ja ostke endale korralik arvuti" icon_lol.gif


Link

_________________
Live long and prosper!
RIP, Spock. Leonard Nimoy 1931-2015
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 09.09.2023 12:45:40 vasta tsitaadiga

Ärge vinguge jah laadimisekraanide ja menüüde üle (kas uue arvuti muutmine muudab ka menüüd PC sõbralikuks?).
Aga vähemalt saab 20000 kartullit ühte ruumi toppida korraliku füüsikaga või lennata kümneid tunde seest tühjadele planeetidele mis ringlevad enda õigetel orbiitiidel, sest see on oluline thumbs_up.gif

/s
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
renx09
HV Guru
renx09

liitunud: 28.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 09.09.2023 13:11:34 vasta tsitaadiga

noh, tegelikult ongi enamus planeete tühjad, et selles osas on ju realismi küll icon_razz.gif
_________________
!!
Kommentaarid: 299 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 240
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
labidas
HV veteran
labidas

liitunud: 24.05.2009




sõnum 09.09.2023 13:49:31 vasta tsitaadiga

Todd: next-gen ja optimized for PC icon_lol.gif ...tell me lies, tell me sweet little lies.
_________________
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Starfield mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 8, 9, 10 ... 13, 14, 15  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.