Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Elektrihindade vaatlus märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 148, 149, 150 ... 196, 197, 198  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Kas vajad elektritoetust?
Jah, olen juba taotlenud
5%
 5%  [ 8 ]
Jah, hakkan lähipäevil taotlema
3%
 3%  [ 5 ]
Ei tea veel, pole otsustanud
5%
 5%  [ 7 ]
Ei ole vajadust, saan suurema arve tasumisega hakkama
41%
 41%  [ 58 ]
Ei ole vajadust, arve ei olnud tavapärasest suurem
22%
 22%  [ 32 ]
Vajan, aga ei saa (ei kvalifitseeru toetuse saajaks)
21%
 21%  [ 30 ]
hääli kokku : 140

autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.08.2023 20:33:23 vasta tsitaadiga

Soome ei suuda oma vajadust toota?
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
netcat
Kreisi kasutaja
netcat

liitunud: 13.01.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.08.2023 11:02:30 vasta tsitaadiga

Kui tuult on vähe ja üks tuumakas seisab, siis ilmselt mitte.
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dogbert
HV Guru
Dogbert

liitunud: 03.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.08.2023 14:23:06 vasta tsitaadiga

Ilm pole ka just kõige selgem, nii et päikest pole ka eriti, tuult ka pole ja kui ilmast sõltumatud jaamad seisavad, siis lastakse kallid varujaamad käiku.
Teeme rohkem ilmast sõltuvaid rohejaamu, sest see on lahendus! /s

_________________
Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
netcat
Kreisi kasutaja
netcat

liitunud: 13.01.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.08.2023 14:29:56 vasta tsitaadiga

Homme tuleb odavam hotelli kolida ja restoranis süüa icon_neutral.gif
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Markos
HV veteran

liitunud: 10.04.2002




sõnum 20.08.2023 15:42:16 vasta tsitaadiga

netcat kirjutas:
Homme tuleb odavam hotelli kolida ja restoranis süüa icon_neutral.gif


Et nagu mis, suve läbi on elekter poolmuidu olnud ja nüüd korraks viskab üles, kütet ka pole. Keskmise järgi kogu päeva tarbimine läheb maksma 6 eur + transport, hotelli ja resto arve eest tuleks maksta paraku kogu augustikuu arve jagu või enamgi veel.
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
netcat
Kreisi kasutaja
netcat

liitunud: 13.01.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.08.2023 16:45:16 vasta tsitaadiga

See "poolmuidu" on muidu keskmiselt kõrgem kui 2021 aastal samal ajal (ja 2021 suveks oli elektri hinnatõus juba alanud ja ligi 2x tõusnud aasta alguse börsihindadega võrreldes).

Seda kui "korraks" see korraks on me ka näeme alles. Nädal tundub kindlalt soolas.
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.08.2023 16:46:22 vasta tsitaadiga

Tore, et kõik igalpool üheaegselt katki ja hoolduses on thumbs_up.gif
Taastuva osakaal olematu icon_lol.gif
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
netcat
Kreisi kasutaja
netcat

liitunud: 13.01.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.08.2023 16:58:07 vasta tsitaadiga

Jah, pilves ilm ka just õigeks ajaks tellitud
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.08.2023 17:20:44 vasta tsitaadiga

Terve päeva päike paistnud täna.
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
netcat
Kreisi kasutaja
netcat

liitunud: 13.01.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.08.2023 21:31:24 vasta tsitaadiga

Järgmised neli päeva lubab järjest madalrõhulohku ja vihmapilvi.
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 21.08.2023 08:52:59 vasta tsitaadiga

Winterwind kirjutas:
Tore, et kõik igalpool üheaegselt katki ja hoolduses on thumbs_up.gif
Taastuva osakaal olematu icon_lol.gif

Selle tarbimise juures selline hind on tiba lollakas icon_lol.gif
Ma olin päris kindel, et nii läheb kui fix pealt ära tulla beer_yum.gif
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.08.2023 10:34:56 vasta tsitaadiga

netcat kirjutas:
Järgmised neli päeva lubab järjest madalrõhulohku ja vihmapilvi.

Millisest päevast alates järgmised 4 päeva?
Täna ikka päike ja tuul icon_razz.gif
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
netcat
Kreisi kasutaja
netcat

liitunud: 13.01.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.08.2023 10:43:29 vasta tsitaadiga

Ei ütleks küll et mingi märkimistväärt tuul oleks, väga vaikne paistab olla. Ja pilvisust näitab mujal kui Tallinna läheduses üle kogu maa 10/10 ja 9/10 - niiet ei saa ka väga päikeseliseks seda asja kutsuda
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
degreal
HV veteran

liitunud: 07.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.08.2023 13:05:20 vasta tsitaadiga

550€/MWh hinnaga müüsin akupaki tühjaks thumbs_up.gif päike kadus ära, ostan sama targalt ulme hinnaga tagasi thumbs_down.gif
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 21.08.2023 13:07:30 vasta tsitaadiga

Palju see tasuvuseks vajaminev hinnaerinevus olema peab? Eluiga 1000 korda eeldab ju üsna kõrget hinnavahet.
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
degreal
HV veteran

liitunud: 07.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.08.2023 13:15:44 vasta tsitaadiga

Magic kirjutas:
Palju see tasuvuseks vajaminev hinnaerinevus olema peab? Eluiga 1000 korda eeldab ju üsna kõrget hinnavahet.
Keeruline arvutada, kui akut 20%-80% vahemikus iga päev laadida siis pigem sureb aku vanadusse kui tsüklittesse
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Markos
HV veteran

liitunud: 10.04.2002




sõnum 21.08.2023 13:19:35 vasta tsitaadiga

Aku on paraolümpia, sureb kas tsüklite arvu või vanaduse tõttu enne maha, kui tasuvusega plusspoolele jõuab, ehk siis nulliring.
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Prillpapa
Kremli troll

liitunud: 04.06.2022




sõnum 21.08.2023 13:28:07 vasta tsitaadiga

Peaks ka paneelid panema ja akupaki lisama - omatarbeks ehk tasuks jantimist, ülekandetasu ise juba kisub suht kirveks kätte.

Riigi elektri&börsijant täiega ära tüüdanud, aastakümneid elekter lihtsalt oli, nüüd karda, kas saab (viimased 5 aastat elektrikatkestused ainult tihenenud) ja mis hingehinnaga saab.
Lisaks see sageduse teema seisab veel ees, kui Eesti lõigatakse stabiilsest loode-venemaa ajaloolisest sagedusalast lahti ja jääme euroopa ääreala ripatsiks, paari traadi otsa rippuma, sõprade läti-leedu-poola suvast sõltuma.

Ei ole näha ka, et midagi paremuse poole muutuks, riik räägib kõik hästi olema, EE kasum ehk sisuiselt kaudne maksustamine teeb rekordeid ja elu lill. Ülekande-jaotusvõrk muudkui investeerib ja kergitab hinda - keegi maksab kinni ja ei kobise.
Ei tundu see riigi "energiasõltumatus&julgeolek" äge, ennem tundub, et vajaks enda elamise ja pere energiajulgeoleku vaatest end riiklikust võrgust sõltumatuks või esmalt vähesõltuvaks saada - riigi organiseeritud börsimaffia riisumine päise päeva ajal - sellega ei tohiks leppida.

Maksan täna kuus elektri eest rohkem kui 20 aastat tagasi palka sain.. ja oleks siis selle raha eest mingi kindlustunne homse ees..

_________________
---
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 20
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
netcat
Kreisi kasutaja
netcat

liitunud: 13.01.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.08.2023 13:31:52 vasta tsitaadiga

Oh jah need vanad head ajad ajalooliselt stabiilses loode-veremaa sagedusalas. Palju parem on ju vaenlase suvast sõltuda, kui sõprade omast, teadagi, kes siis sellest aru ei saa.
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Markos
HV veteran

liitunud: 10.04.2002




sõnum 21.08.2023 13:42:04 vasta tsitaadiga

tsitaat:
Peaks ka paneelid panema ja akupaki lisama - omatarbeks ehk tasuks jantimist, ülekandetasu ise juba kisub suht kirveks kätte.


Paneelid + akud (millest kasu ka oleks, ehk siis 20kwh+) on suurusjärk 25k investeering. Viimase aasta keskmise el arve alusel (elekter + ülekanne), saab selle raha eest maksta arveid 7a. Talvel paneelid ei tooda, akudega võib lolli mängida (võibolla on odavam öö), kui viitsimist on. Kaua need akud kestsidki ?
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.08.2023 14:16:04 vasta tsitaadiga

netcat kirjutas:
Oh jah need vanad head ajad ajalooliselt stabiilses loode-veremaa sagedusalas. Palju parem on ju vaenlase suvast sõltuda, kui sõprade omast, teadagi, kes siis sellest aru ei saa.
"sõpradest" leedukad on kohati hullemaidki kui vaenlastest venelased. Ja "poolakas" pole mitte rahvus vaid rohkem nagu elukutse.
Seega ma pole sugugi kindel, et me hoopis vihma käest räästa alla ei liigu...

_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 169 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.08.2023 17:54:18 vasta tsitaadiga

ot:
Kõrvalmaja renoveeriti terve eelmine aasta, pandi automaatselt tööle hakkavad välisvalgustid ja puha.
Hetkel need juba töötavad sest kenasti pilves ilm. Hea kokkuhoid icon_lol.gif
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Oisu.
HV kasutaja

liitunud: 02.03.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.08.2023 09:09:10 vasta tsitaadiga

Hirm Austraalia puurplatvormide töötajate streigi ees ja seega veeldatud maagaasi ebakindlad tarned on tõstnud hinnda Euroopas 18 protsenti.
Platvormitöötajad nõuavad paremat palka ja töötingimusi ning hoiatavad 2. septembrist algava streigi eest, kui läbirääkimistel ei edene.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.08.2023 09:29:36 vasta tsitaadiga

Wow, seda mõtlesingi, miks hind nii kõrge on, tulevikuhinnad seega veel kallimad.....

Hoia kätt pulsil, mis jaapanis, hiinas ka uudist ja ära unusta ka Uus-Guinead?

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Oisu.
HV kasutaja

liitunud: 02.03.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.08.2023 10:09:36 vasta tsitaadiga

Austraalia on üks maailma suurimaid veeldatud maagaasi tootjaid ja moodustab 10 protsenti maailma veeldatud maagaasi turust. icon_idea.gif
Kuigi Austraalia gaasi müüakse Euroopas harva, vähendaks sealse toodangu vähenemine oluliselt pakkumist kogu maailmas. icon_idea.gif

Gaasi kõrge hind kergitab nii Baltimaades kui mujal Euroopas gaasijaamades toodetud elektri hinda, mis avaldab mõju tiputundide hinnale, sest gaasijaamad võetakse käiku siis, kui teised ja odavamad tootmisviisid on ära kasutatud, ütles Eesti Energia turuanalüüsi strateeg Olavi Miller.
https://www.err.ee/1608699076/maagaasi-hind-pustitas-uue-rekordi
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.08.2023 12:04:02 vasta tsitaadiga

Tasub vist fix võtta, kui juba suvel asi perses on siis ei taha teada mis veel talvel saama hakkab.
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
netcat
Kreisi kasutaja
netcat

liitunud: 13.01.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.08.2023 12:14:08 vasta tsitaadiga

Euroopa gaasireservid pidid ju pilgeni täis olema? icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.08.2023 12:15:30 vasta tsitaadiga

Pidid jah, lisaks mered gaasilaevu täis mis odavat gaasi samuti pilgeni täis.
See odav on siis kõigi aegade kalleim nagu selgub icon_lol.gif
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
netcat
Kreisi kasutaja
netcat

liitunud: 13.01.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.08.2023 12:23:21 vasta tsitaadiga

WTF! See link https://www.err.ee/1608699076/maagaasi-hind-pustitas-uue-rekordi on aastavanune!
Oisu., saa kaineks!
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Oisu.
HV kasutaja

liitunud: 02.03.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.08.2023 12:28:38 vasta tsitaadiga

netcat kirjutas:
WTF! See link https://www.err.ee/1608699076/maagaasi-hind-pustitas-uue-rekordi on aastavanune!
Oisu., saa kaineks!


Klõbista vähem klaviatuuri!
Kas garanteerid, et midagi sarnast ei või toimuda tulevikus monkey.gif
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
netcat
Kreisi kasutaja
netcat

liitunud: 13.01.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.08.2023 12:33:40 vasta tsitaadiga

Et kui ei saa garanteerida, et miskit tulevikus ei juhtu, siis see õigustab antiiksetele uudistele linkimist ilma mingi lisahoiatuseta et tegu on ajaloolise teemaga? Mis järgmiseks, lingid stiilis "eile algas sõda" II MS kohta?
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Oisu.
HV kasutaja

liitunud: 02.03.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.08.2023 13:48:40 vasta tsitaadiga

Kõik uus on unustatud vana icon_idea.gif
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Prillpapa
Kremli troll

liitunud: 04.06.2022




sõnum 23.08.2023 14:09:24 vasta tsitaadiga

https://www.err.ee/1609058138/voimalik-streik-austraalias-tostis-euroopas-maagaasi-hinda
pole lõppeks vahet mis põhjusel hinnatõus tuleb - ega tulemata jää icon_lol.gif

Eesti valitsus võiks resoluutsem olla, mõista karmilt austraallaste streigi hukka, kuulutada Austraalia poolt põhjustatud gaasihinna manipulatsioonid ohuks Eesti&euroopa&maailma energiajulgeolekule ning koos sõprade ja liitlastega nõuda Austraalia karistamist sanktsioonidega ja euroopa peab leidma kiiresti ja otsustavalt alternatiive, millega Austraalia gaasirelva kahjustavat mõju euroopale minimeerida.

_________________
---
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 20
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
alpha
HV veteran
alpha

liitunud: 04.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.08.2023 16:43:44 vasta tsitaadiga

Sommid kirjutavad, et Olkiluoto 2 naaseb elektritootmisesse nädal lubatust hiljem (04.09)
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
degreal
HV veteran

liitunud: 07.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.08.2023 11:47:59 vasta tsitaadiga

Kui elektrit ootamatult puudu jääb siis käivitatakse reservjaamad. Aga kui ootamatult üle jääb ja võrku ära ei mahu mis siis tehakse? Kas on olemas reservelektrikulutajad?
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
somnambuul
HV veteran

liitunud: 22.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.08.2023 11:53:38 vasta tsitaadiga

Kui on juhitavat võimsust, siis automaatika tõmbab seal tootmist maha, kuniks sagedus tagasi alla langeb. Kui sellest ei piisa, lükatakse mõni tootja tagant ära. Lisaks on võrkudes kompensaatorid, mis suudavad suuri võimsusi kiirelt tarbida.
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
nexus4
Kreisi kasutaja
nexus4

liitunud: 01.03.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.08.2023 20:57:16 vasta tsitaadiga

nexus4 kirjutas:
KillFrenzy kirjutas:
nexus4 kirjutas:

Nii tark muidugi ei olnud, et kevadel fix paketti valida.


Tagantjärele tarkus on täpisteadus.



Nii, bettisin nüüd Eesti Energia vastu. Börsihinna jälgimisega sain umbes 30% odavamat elektrit kui börsi keskmine, küll aga viimastel nädalatel on "odavad" tunnid järjest kerkinud ja ~10s/kWh mis paneb juba teoreetilise alampiiri ette. Samal ajal pakkus Eesti Energia 13.5s/kWh fixi. Esimene päev tundub minu kasuks icon_lol.gif , kuu lõpus ole näha kas jätkan või läheb börsile tagasi.


Nii vahepeal on palju vett merre voolanud, see aasta olen kotti saanud, aga eelmise aasta võiduga võrreldes pole viga. Jätkan fiksiga, kaotada tundub, et on vähe, võita aga palju, ei viitsi rapsida, hind on ok, südamerahu maksab ka midagi....

Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Oisu.
HV kasutaja

liitunud: 02.03.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.08.2023 12:35:43 vasta tsitaadiga

Riia HEJ Lätis 22. augustist mingi trafo vahetus käsil...


Kas ettepaneku tegijad on Saksamaa EKRE?
https://www.reuters.com/article/germany-electricity-idUSL8N3A45J0
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
netcat
Kreisi kasutaja
netcat

liitunud: 13.01.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.08.2023 14:01:34 vasta tsitaadiga

SPD on sotsid.
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Oisu.
HV kasutaja

liitunud: 02.03.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.08.2023 14:52:48 vasta tsitaadiga

"Kuradi ahvid võtsid elektri ära!"
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mnator
HV Guru

liitunud: 18.10.2007



Online
sõnum 01.09.2023 17:18:43 vasta tsitaadiga

https://www.err.ee/1609085852/soomes-oodatav-elektritootmise-tous-voib-tuua-hinnad-alla-ka-eestis

huvitav lause seal:
"Järgmisel nädalal on seega oodata pigem Eesti ja Soome hinnavahe suurenemist (Eesti kahjuks – toim.) ja seda eelkõige tuulise ilmaga."

tuulegeneraatorite töö põhjustab selle lause järgi kõrget elektrihinda

artikli lõpus aga on jutt teistmoodi..... icon_cool.gif
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 01.09.2023 18:17:38 vasta tsitaadiga

Lastud AI lugusid kirjutama icon_lol.gif
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.09.2023 18:31:41 vasta tsitaadiga

Homme päeval korraks odav.. Soomes/Rootsis muidugi alati odavam icon_lol.gif
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Oisu.
HV kasutaja

liitunud: 02.03.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.09.2023 10:16:18 vasta tsitaadiga

Energia asjatundja esines hommiku televisioonis.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.09.2023 13:27:52 vasta tsitaadiga

Kas peame nüüd Terevisiooni kordust hakkama vaatama, et teada saada, kellest ja millest jutt?
_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Markos
HV veteran

liitunud: 10.04.2002




sõnum 05.09.2023 14:09:18 vasta tsitaadiga

Betamax kirjutas:
Kas peame nüüd Terevisiooni kordust hakkama vaatama, et teada saada, kellest ja millest jutt?


https://arileht.delfi.ee/artikkel/120229287/eesti-energia-endine-juhatuse-liige-ma-loodan-et-ei-tule-nii-hullu-talve-kui-oli-eelmine
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Prillpapa
Kremli troll

liitunud: 04.06.2022




sõnum 05.09.2023 14:12:04 vasta tsitaadiga

Samas jutt oli osav, ega midagi ei välistatud ka..
_________________
---
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 20
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.09.2023 16:42:51 vasta tsitaadiga

Juba homme meil korralik kirves, taastuvenergija my ass, vahelduva eduga terve suvi kirves olnud.
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.09.2023 16:45:53 vasta tsitaadiga

Saingi selle pörsibaguette'iga vasta pükse. Pole see midagi nii soodne. Asotsiaalelektripaketiga oli isegi kütteperioodil soodsam thumbs_down.gif
Eks see börs ongi lollidelt raha ära võtmiseks.

_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Oisu.
HV kasutaja

liitunud: 02.03.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.09.2023 17:26:06 vasta tsitaadiga

Tuult ju lausa ülearu icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Elektrihindade vaatlus mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 148, 149, 150 ... 196, 197, 198  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.