Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Liikluskultuuri(tuse) teema vol.4 (Küsitlus: kas sõidaksid vabatahtlikult reka taga?) märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 520, 521, 522 ... 657, 658, 659  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Kas sõidaksid vabatahtlikult reka taga?
Jah
29%
 29%  [ 16 ]
Ei
63%
 63%  [ 35 ]
Olen salatoimik ja sõidan ainult rekka taga
7%
 7%  [ 4 ]
hääli kokku : 55

autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
softis
HV Guru
softis

liitunud: 07.09.2004




sõnum 10.08.2023 20:55:27 vasta tsitaadiga

somnambuul kirjutas:
https://www.postimees.ee/7830645/rahunemispeatustest-saab-veel-tanavu-uus-normaalsus

Rahunemispeatus on 45 min, kaua see trahvi välja kirjutamine aega võtab?


Lühimenetlus võtab mingi 10 mintsa vist tänasel päeval.

_________________
www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks!
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ajuNolk
HV veteran
ajuNolk

liitunud: 10.07.2003




sõnum 10.08.2023 21:09:25 vasta tsitaadiga

https://www.facebook.com/reel/842161860591600

Kui näeb siis näeb, ma ei tea...
Kommentaarid: 125 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 121
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 10.08.2023 21:25:25 vasta tsitaadiga

Kahe käega poolt. Saan 140 km/h Tartu maanteel 120 alas lasta ja kõige hullem, mis nad teha saavad, on mul lasta kusagil tee ääres parkida. Ettenägelikult tuleb joogid ja snäkid selleks ajaks kaasa pakkida. Ämber metsasaaduste korjamiseks, kui sügisel näiteks kusagil metsatuka ääres peatatakse thumbs_up.gif
Kommentaarid: 691 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 533
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SSD
HV Guru
SSD

liitunud: 18.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 10.08.2023 21:31:00 vasta tsitaadiga

Betamax, Tartu maanteel 120 või 140 eriti vahet pole. Aga palju ägedam on linnas 70-nega sõita! thumbs_up.gif
Kommentaarid: 308 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 262
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 10.08.2023 21:33:14 vasta tsitaadiga

Seda saab ju legaalseltki. Pole eriti põnev. Järvevanal saaks 90 lasta pigem.
Kommentaarid: 691 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 533
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 10.08.2023 22:11:43 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
https://forte.delfi.ee/artikkel/120223185/austraalias-kehtestatakse-superautode-juhtidele-eraldi-juhiluba
Meil ka mõnele oleks lisakoolitust vaja

Ferru 812 ja 90SF saab sel laupäeval Kiltsil ka sõitmas näha: https://onemile.ee/?lang=et&page=osalejad
Kommentaarid: 247 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 226
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kjaups
MeesKesTuliMetsast
kjaups

liitunud: 02.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 11.08.2023 06:43:01 vasta tsitaadiga

ajuNolk kirjutas:
https://www.facebook.com/reel/842161860591600

Kui näeb siis näeb, ma ei tea...


Lähed sinna Toompeale sama lahendusega, vaadaku, kuidas mööduda saavad icon_lol.gif
Aga too velomees pani päris ülbelt keset teed või see seal pool lompi tavapärane praktika? Siin aetaks kohe alla koos tuututamise seeriaga...

_________________
SNAP pildipank
Mul võivad mõned asjad viitega tulla, prioriteedid paigas.
M: Nodi ja privas 3D Touch V3.2 15€ + varu nõelad 1€ tk
Kommentaarid: 160 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 11.08.2023 08:24:29 vasta tsitaadiga

kjaups kirjutas:
ajuNolk kirjutas:
https://www.facebook.com/reel/842161860591600

Kui näeb siis näeb, ma ei tea...


Lähed sinna Toompeale sama lahendusega, vaadaku, kuidas mööduda saavad icon_lol.gif
Aga too velomees pani päris ülbelt keset teed või see seal pool lompi tavapärane praktika? Siin aetaks kohe alla koos tuututamise seeriaga...
Mis sealpool lompi? EU numbrid autoddel küljes.
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Oisu.
HV kasutaja

liitunud: 02.03.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 11.08.2023 09:58:04 vasta tsitaadiga

renx09 kirjutas:
Kuusalus otsis politsei (ei olnud toll) läbi kahte merekonteineriga rekkat, ilmselt Venemaalt tulnud, tea kas leidsid midagi põnevat

Mul oli koormaks mere konteiner. Suurelt kirjas "GOLD" Vaatasin, mis siis sees on, ei olnudki GOLD icon_lol.gif
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 11.08.2023 10:08:26 vasta tsitaadiga

Keegi jõudis sust ette?
Kommentaarid: 691 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 533
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 11.08.2023 11:23:53 vasta tsitaadiga

Oisu. kirjutas:
Mul oli koormaks mere konteiner. Suurelt kirjas "GOLD" Vaatasin, mis siis sees on, ei olnudki GOLD icon_lol.gif

Oli "kogemata" hoopis elavlast?
Kommentaarid: 247 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 226
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Oisu.
HV kasutaja

liitunud: 02.03.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 11.08.2023 16:03:26 vasta tsitaadiga

rex kirjutas:
Oisu. kirjutas:
Mul oli koormaks mere konteiner. Suurelt kirjas "GOLD" Vaatasin, mis siis sees on, ei olnudki GOLD icon_lol.gif

Oli "kogemata" hoopis elavlast?


Ei ole kuulnud, et keegi US tolmu vahetaks Norra graniidi vastu icon_lol.gif
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kjaups
MeesKesTuliMetsast
kjaups

liitunud: 02.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 11.08.2023 19:10:36 vasta tsitaadiga

mikk36, pole lõustakausta ja telefoniga ei saa pausida/kerida, numbrid olid hägustatud.
_________________
SNAP pildipank
Mul võivad mõned asjad viitega tulla, prioriteedid paigas.
M: Nodi ja privas 3D Touch V3.2 15€ + varu nõelad 1€ tk
Kommentaarid: 160 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Oisu.
HV kasutaja

liitunud: 02.03.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 11.08.2023 22:26:14 vasta tsitaadiga

Mingi jobu sõitis tunneli lae katki...arvasin, et aitab küll reedeseks päevaks, keerasin vanale teele ja sõitsin koju icon_lol.gif Tunnel oli lõpuks suletud 5 tundi icon_idea.gif
Ei tea, äkki näen tonti? Aga selle tumesinise pargetika "võimalikult suureks tegemine" tundus nagu tahaks minu kulgemist takistada?
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Bilderberg
HV kasutaja
Bilderberg

liitunud: 26.08.2009




sõnum 12.08.2023 03:32:09 vasta tsitaadiga

Oisu. kirjutas:
Mingi jobu sõitis tunneli lae katki...arvasin, et aitab küll reedeseks päevaks, keerasin vanale teele ja sõitsin koju icon_lol.gif Tunnel oli lõpuks suletud 5 tundi icon_idea.gif
Ei tea, äkki näen tonti? Aga selle tumesinise pargetika "võimalikult suureks tegemine" tundus nagu tahaks minu kulgemist takistada?
Spoiler Spoiler Spoiler

Videot vaadates tundub, et pooled norrakad elavad juba autodes icon_eek.gif .
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Oisu.
HV kasutaja

liitunud: 02.03.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 12.08.2023 11:10:29 vasta tsitaadiga

Bilderberg kirjutas:
Oisu. kirjutas:
Mingi jobu sõitis tunneli lae katki...arvasin, et aitab küll reedeseks päevaks, keerasin vanale teele ja sõitsin koju icon_lol.gif Tunnel oli lõpuks suletud 5 tundi icon_idea.gif
Ei tea, äkki näen tonti? Aga selle tumesinise pargetika "võimalikult suureks tegemine" tundus nagu tahaks minu kulgemist takistada?
Spoiler Spoiler Spoiler

Videot vaadates tundub, et pooled norrakad elavad juba autodes icon_eek.gif .


See on ainuke tee E6 mis ühendab Lõuna - Norrat Põhja - Norraga. Ümbersõidu võimalus üle Rootsi icon_eek.gif Reede õhtu peale nelja, eks rahvas liigub. Siin saab kaamerapilti näha eelneva 24 h jooksul.
https://www.windy.com/et/-Veebikaamerad/Norway/Nordland/Ospfjorden/E6-Kvarv-(Fauske)/webcams/1675209736?67.465,13.931,8
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 13.08.2023 16:17:42 vasta tsitaadiga

iceincube kirjutas:
Betamax kirjutas:
... kuigi kõrval on täiesti tühi kergliiklustee, millel rattatee osa samuti olemas.

Tüüpiline mootrosõidukiga liikleja ei saagi aru. Mõtlema peab.

Üldiselt on need paralleelselt jooksvad "kergteed" halvad kasutada (kindlasti ka norme kohti). Eriti linnalähedal ning linnas sees. Pigem on nad kõndivatele liiklejatele ehitatud. Mitte sõitmiseks. Sõidutee on mõeldud sõitmiseks ja vastavalt ka ehitatud. Sõiduteel saab kasutada peatee ehk sõidueesõigusega tee eeliseid (ei pea igal ristumisel, sissesõidul pidurdama hoogu maha). Sõiduteel on lisaeelis ka see, et on väga selge (isegi mootorsõidukijuhile) kes on õnnetuses süüdi kui peaks juhtuma.

Eks selle peale võib muidugi öelda, et eks siis peabki õpetama, lähedalt sõitma, tuutu laksma ja muud moodi "õpetama" ja seda õigustama. Selleasemel, et mõista miks teine liiikleja just selle tee valinud on. Vaevalt keegi kiusu pärast sõidab seal kus sõidab.

iceincube kirjutas:
Betamax kirjutas:
/--/
Milleks mingit iba ajada?
/--/


Mõtelge kaasa lihtsalt. Milleks ibas süüdistada. Mingi põhjus seal ju peab olema. Või eeldad, et sõidetakse for fun, et närvidele käia?
Mulle tundub, et just tõestasite seda, et tüüpiline mootorsõidukijuht ei saagi aru. Leidsite mitu põhjust ja stereotüüpi kes peaks sõitma seal, aga proovi nüüd mõelda mis võiks olla põhjus mitte selle kasutamiseks.

Kuna sa nii üleolevalt mulle vastasid mingi "tõestusega", siis ürita nüüd mulle kui "tüüpilisele mootorsõidukijuhile", kes on lisaks jalakäija, tõuksisõitja rollis iganädalaselt, miks siin sõidetakse selliselt, kuigi rattatee on olemas ja seal pole mitte kedagi? Ühel juhul isegi sõidurajal vastassuunas? Sõidetakse for fun, et närvidele käia? Asfalt pole ideaalselt sile? Ühtki jalakäijat peale minu seal polnud ja minagi olin neist väga kaugel.
Need pildid on tehtud äsja jalutuskäigu ajal.
Spoiler Spoiler Spoiler

Ja taoliselt sõitjaid oli veel, kuid mu kaamera ei võtnud eriti hästi kaugelt.
Kommentaarid: 691 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 533
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 13.08.2023 16:38:19 vasta tsitaadiga

Sellel lõigul polnudki ühe kogemuse järgi kõige hullem tõuksiga liigelda, sest kõnnitee ei kohtunud pidevalt ristmikega.
Kadaka puiesteel on näiteks üsna jama sõita, sest kummaski suunas on vaid üks mitte väga lai sõidurada, kõnnitee on üsna kitsas (Kadaka teele jõudes saab üldse ühelt poolt otsa) ja lisaks on keskmiselt alla saja meetri tagant ristmik, kus peab pidevalt eeldama, et mõni auto sõidab sulle ette ja lisaks veel äärekividest vaja üles hüpata/ronida. Tee peal aga ei mahu normaalselt sõitma, kui veoauto/kaubik ka tuleb. Ka keskmine kiirus 30 pole piisav, sest keskmine autode kiirus on seal 50+ km/h, kuigi piirang on 40.
Osa sellest lõigust saaks teha kusagil paralleelselt jooksval kõrvaltänaval, aga mingi osa peab ikkagi tagasi kitsale puiesteele ronima.
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 13.08.2023 16:38:45 vasta tsitaadiga

Sealt läheb Mupo juurest mööda Paldiski maantee äärt Roccani korralik kergliiklustee. Ja tee kvaliteedis ei saa asi olla, sest oli ka normaalselt liiklejaid. Täna kahjuks oli ebanormaalselt liiklejaid rohkem antud lõigul icon_confused.gif
Kommentaarid: 691 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 533
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sakinaga
HV Guru

liitunud: 30.08.2006




sõnum 13.08.2023 21:53:00 vasta tsitaadiga

Betamax kirjutas:
iceincube kirjutas:
Betamax kirjutas:
... kuigi kõrval on täiesti tühi kergliiklustee, millel rattatee osa samuti olemas.

Tüüpiline mootrosõidukiga liikleja ei saagi aru. Mõtlema peab.

Üldiselt on need paralleelselt jooksvad "kergteed" halvad kasutada (kindlasti ka norme kohti). Eriti linnalähedal ning linnas sees. Pigem on nad kõndivatele liiklejatele ehitatud. Mitte sõitmiseks. Sõidutee on mõeldud sõitmiseks ja vastavalt ka ehitatud. Sõiduteel saab kasutada peatee ehk sõidueesõigusega tee eeliseid (ei pea igal ristumisel, sissesõidul pidurdama hoogu maha). Sõiduteel on lisaeelis ka see, et on väga selge (isegi mootorsõidukijuhile) kes on õnnetuses süüdi kui peaks juhtuma.

Eks selle peale võib muidugi öelda, et eks siis peabki õpetama, lähedalt sõitma, tuutu laksma ja muud moodi "õpetama" ja seda õigustama. Selleasemel, et mõista miks teine liiikleja just selle tee valinud on. Vaevalt keegi kiusu pärast sõidab seal kus sõidab.

iceincube kirjutas:
Betamax kirjutas:
/--/
Milleks mingit iba ajada?
/--/


Mõtelge kaasa lihtsalt. Milleks ibas süüdistada. Mingi põhjus seal ju peab olema. Või eeldad, et sõidetakse for fun, et närvidele käia?
Mulle tundub, et just tõestasite seda, et tüüpiline mootorsõidukijuht ei saagi aru. Leidsite mitu põhjust ja stereotüüpi kes peaks sõitma seal, aga proovi nüüd mõelda mis võiks olla põhjus mitte selle kasutamiseks.

Kuna sa nii üleolevalt mulle vastasid mingi "tõestusega", siis ürita nüüd mulle kui "tüüpilisele mootorsõidukijuhile", kes on lisaks jalakäija, tõuksisõitja rollis iganädalaselt, miks siin sõidetakse selliselt, kuigi rattatee on olemas ja seal pole mitte kedagi? Ühel juhul isegi sõidurajal vastassuunas? Sõidetakse for fun, et närvidele käia? Asfalt pole ideaalselt sile? Ühtki jalakäijat peale minu seal polnud ja minagi olin neist väga kaugel.
Need pildid on tehtud äsja jalutuskäigu ajal.
Spoiler Spoiler Spoiler

Ja taoliselt sõitjaid oli veel, kuid mu kaamera ei võtnud eriti hästi kaugelt.
Seal ei ole rattateed.
Kommentaarid: 158 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 150
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 13.08.2023 22:46:55 vasta tsitaadiga

See ei ole mu jutu mõte antud juhul.
Kommentaarid: 691 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 533
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rasmus
HV veteran

liitunud: 30.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 14.08.2023 00:36:38 vasta tsitaadiga

Oisu. kirjutas:
See on ainuke tee E6 mis ühendab Lõuna - Norrat Põhja - Norraga. Ümbersõidu võimalus üle Rootsi icon_eek.gif Reede õhtu peale nelja, eks rahvas liigub. Siin saab kaamerapilti näha eelneva 24 h jooksul.
https://www.windy.com/et/-Veebikaamerad/Norway/Nordland/Ospfjorden/E6-Kvarv-(Fauske)/webcams/1675209736?67.465,13.931,8


Missugust lõiku sa täpsemalt silmas pead?

_________________
Rakvere parasiit
Kommentaarid: 50 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Oisu.
HV kasutaja

liitunud: 02.03.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 14.08.2023 09:50:56 vasta tsitaadiga

See lõik. Kahest tunnelist saab teha ümbersõidu vana teed pidi (turistidel soovitatav, ilus) aga väga kitsas ja talvel rekaga läbimatu.
https://www.google.com/maps/dir/68.0311176,15.9997285/67.3563334,15.6076996/@67.706769,14.7664688,8.53z/data=!4m2!4m1!3e0?entry=ttu
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iceincube
HV veteran
iceincube

liitunud: 18.11.2005




sõnum 14.08.2023 13:16:55 vasta tsitaadiga

Betamax kirjutas:
/--/
Kuna sa nii üleolevalt mulle vastasid mingi "tõestusega", siis ürita nüüd mulle kui "tüüpilisele mootorsõidukijuhile", kes on lisaks jalakäija, tõuksisõitja rollis iganädalaselt, miks siin sõidetakse selliselt, kuigi rattatee on olemas ja seal pole mitte kedagi? Ühel juhul isegi sõidurajal vastassuunas? Sõidetakse for fun, et närvidele käia? Asfalt pole ideaalselt sile? Ühtki jalakäijat peale minu seal polnud ja minagi olin neist väga kaugel.
/--/


Tegu pole ju rattateega mida väidad. Aga see polegi tähtis selles teemas.


Ei oska öelda miks nad seal sõidavad. Ei näinud mina nende piltide pealt kuskohast nad tulid, kuhu läksid ja mis oli sõidu eesmärk. Ja kui teaks, ei annaks see ka endiselt midagi.
Mõned põhjused miks seda tehakse ja ise teeksin tõin välja kohe esimes selle teemalises postis.

Võivad ka siia kehtida. Võivad ka mitte. Võivad olla hoopis muud. Seda tuleb neilt küsida. Mina ei tea seda kanti hästi praegu ja ei ole ammu seal liigelnud ilma autota. Selle 700 m lõigu jooksul on kaardilt vaadates juba mingi 5 väljasõitu/teega külgnevat ala ning mõned pimedad nurgad kus peab hoo maha võtma.


Aga lepime siis kokku, et mina usun ka muudesse põhjustesse.
Teie usute, et neil on lihtsalt "lühis kupli all".


Isiklikult ise sõidaks just eelkõige SELGE sõidueesõiguse ja nähtavuse pärast. Aga vahet poleks. Kui ma nüüd rattaga kuskil julgen sõiduteel sõita siis ilmselt peate ka "juhtmed lühises" tüübiks. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 14.08.2023 19:15:28 vasta tsitaadiga

Ehk siis täiesti mõttetu on ratturitele mingeid teid maha joonistada ja eraldada - nagunii ei kasutata, sest "sisesta põhjus siia".
Tulebki tüüpiline jalgratturi mentaliteet välja, sõidan, kus tahan, ja kui midagi juhtub, siis on kõik teised süüdi.
Kommentaarid: 691 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 533
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Liikluskultuuri(tuse) teema vol.4 (Küsitlus: kas sõidaksid vabatahtlikult reka taga?) mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 520, 521, 522 ... 657, 658, 659  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.