|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
Kassmees
Kreisi kasutaja

liitunud: 02.01.2007
|
14.08.2023 03:05:01
|
|
|
| Draqula kirjutas: |
| Kassmees kirjutas: |
| Kuidas toimivad pesumasinad hinnaklassis 250 eurot, kui pesta näiteks iga kuu paar korda mõni enda hilp? |
Oled arvutanud kui palju peab kuus pesema, et võrreldes pesumaja teenusega oleks mõistlik masina soetus? (Lihtsalt tekkis küsimus, kuna tundus, et tõesti väike kogus) |
Mul on omamoodi arusaam mugavusest. Mulle meeldib pesu kohe peale pesemist kätte saada. Tavalised pesumajad seda ei paku, vahel tuleb päevi oodata ja see ei sobi mulle.
Seetõttu olen siiani kasutanud Kliini selvepesulat. Seal maksab üks pesukord 4 eurot olenemata pesu kogusest. Pesemine kestab umbes pool tundi, selle aja saab kohapeal raamatut lugedes surnuks lüüa. Veel 3 euro eest saab kasutada kuivatit, 20 minutit 70 kraadiga on väga hea. Ja siis padavai kodu poole. Lihtsalt 4 euro eest pole mõtet 2 hilpu pesta. Siis kogun ikka seljakotitäie ja võimalusel venitan, kuni saan 8 kilo kokku. Kui masin on kodus, ei pea tingimata musta pesu koguma. Saan soovi korral kohe ära pesta. Praegu teen pisikesi pesemisi ämbris, haige seljaga on see ebamugav.
Kuludest nii palju, et odavus on hea, aga senti pooleks kah ei aja - kui enam eluks vajalike hüvede eest maksta ei suuda, lähen kodutuks ja hakkan riiete pesemiseks kasutama kodutute päevakeskuse teenust.
|
|
| Kommentaarid: 59 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
46 |
|
| tagasi üles |
|
 |
stks
HV kasutaja

liitunud: 28.01.2007
|
14.08.2023 08:57:38
|
|
|
Kui minul piirduks pesu pesemine paari korraga kuus, siis ilmselt võtaks suvalise kasutatud aparaadi.
_________________ Minu loogika jääb minu loogikaks |
|
| Kommentaarid: 31 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
28 |
|
| tagasi üles |
|
 |
RivoBrand
HV vaatleja
liitunud: 23.08.2014
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jaank
HV veteran
liitunud: 14.01.2007
|
14.08.2023 11:49:16
|
|
|
| Kirjutasin eespool sellest.
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
57 |
|
| tagasi üles |
|
 |
VR53
HV Guru

liitunud: 19.11.2001
|
|
| Kommentaarid: 842 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
636 |
|
| tagasi üles |
|
 |
RivoBrand
HV vaatleja
liitunud: 23.08.2014
|
16.08.2023 10:04:41
|
|
|
Mujalt saab soodsamalt jah.
Säästu ma nagu taga ei ajagi. Pigem head tulemust.
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hode
HV kasutaja

liitunud: 12.01.2003
|
24.08.2023 14:06:04
|
|
|
Ma siin eelnevatel lehekülgedel uurisin ka sama valikut, et kas õhksoojuspumbaga või ilma. Täna käisin ühes pisikeses poes, mis müüs AEG-d ja müüja ise ütles, et ei soovita, kuna ei pea vastu. Sama jutt oli Electroluxi kohta.
Võtsin siis ikkagi LG ära link
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
xtr
HV Guru

liitunud: 20.12.2001
|
25.08.2023 22:08:37
|
|
|
| degrass kirjutas: |
| Kassmees kirjutas: |
| Kuidas toimivad pesumasinad hinnaklassis 250 eurot, kui pesta näiteks iga kuu paar korda mõni enda hilp? |
Mida sa ise arvad? |
Väga hästi toimivad. Paar korda nädalas pestes ja ilma erilise hoolduseta kestavad 4-5a ning lihtne matemaatika ütleb, et paar korda kuus pestes järelikult 4x kauem
See jutt, et selle raha eest ei saa isegi iga-aastast masina hooldust... on lihtsalt poosetamine.
_________________ M: Magic Mouse + Keyboard, MX Master 3S
M: 16GB DDR4, 1TB SSD |
|
| Kommentaarid: 330 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
272 |
|
| tagasi üles |
|
 |
RivoBrand
HV vaatleja
liitunud: 23.08.2014
|
28.08.2023 17:36:57
|
|
|
| hode kirjutas: |
Ma siin eelnevatel lehekülgedel uurisin ka sama valikut, et kas õhksoojuspumbaga või ilma. Täna käisin ühes pisikeses poes, mis müüs AEG-d ja müüja ise ütles, et ei soovita, kuna ei pea vastu. Sama jutt oli Electroluxi kohta.
Võtsin siis ikkagi LG ära link |
Kuidas rahul oled?
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sakinaga
HV Guru
liitunud: 30.08.2006
|
29.08.2023 01:56:15
|
|
|
| Kassmees kirjutas: |
| Kuidas toimivad pesumasinad hinnaklassis 250 eurot, kui pesta näiteks iga kuu paar korda mõni enda hilp? |
Üürikorteritesse oleme ostnud kasutatud masinaid, Tartus on Võru tänaval lähestikku kaks sellist poodi.
http://parekodumasinad.ee/
https://www.freotek.ee/
|
|
| Kommentaarid: 164 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
155 |
|
| tagasi üles |
|
 |
terminator
HV Guru

liitunud: 06.11.2001
|
|
| Kommentaarid: 494 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
19 :: |
6 :: |
373 |
|
| tagasi üles |
|
 |
RivoBrand
HV vaatleja
liitunud: 23.08.2014
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
slax
HV kasutaja
liitunud: 04.06.2013
|
|
| Kommentaarid: 32 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006
|
05.09.2023 01:12:54
|
|
|
Tootjate teadlik taktika. Minu masinal on kah märgitud 1500rpm aga see on tsentrifuugimisel äärmiselt lärmakas. 1000-1200 on veel normaalne.
Tootjad panevad suurema numbri sest suurem number=parem. Aga mürataset erinevate kiiruste kõrvale ei märgita. Veidi sarnane selle kuidas arvuti ventilaatorite tootjaid enda ventikaid reklaamivad.
Sinu videos olev 1400rpm heli on väga sarnane minu pealtlaetava Electroluxi 1500rpm'le.
Samamoodi jalad reguleeritud ja masin loodis. Esimest korda seda kuulsin arvasin, et midagi on katki. Mõtlesin, et kas ma tõesti unustasin mõne poldi lahti keerata.
Uurisin ja puurisin igast küljest. Kõik oli ok aga müra on siiani seega kasutan 1500 ainult siis kui mul tõesti on vaja kuivaks saada pesu ja päevasel ajal, et ööse naabreid mitte üles ajada.
|
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dogbert
HV Guru

liitunud: 03.05.2004
|
05.09.2023 12:01:38
|
|
|
1000rpm peal on ka see masin kindla peale palju vaiksem, väga võimalik, et vaiksem kui su vana masin oli. Suurt trumlit koos pesuga 1400rpm keerutada ilma treileriga suurt ekskavaatorit majast mööda sikutava rekka häält tegemata on suht võimatu.
Piira kiirus 1000 peale ja on palju-palju vaiksem. Isegi 1200 on palju vaiksem kui 1400.
Aga sinu videos on ka mingi täiesti ebanormaalne plärin sees. Transapoldid keerasid välja ikka?
Vaata ka uksetihend üle, et see (vett ja pesu täis masina korral) koormuse all keerdus ei oleks. Kui see on voltis, siis võib mõni kummivolt vastu ukseklaasi puutuda tsentrifuugimisel. Ma isegi nihutasin tihendi asendit ise üsna kohe pärast masina ostmist. Transapoltidega oli tihend normaalne, aga koormuse all päris tugevalt voltis.
Samas võib mõnikord ikkagi juhtuda, et tihend jääb vastu klaasi plärisema, kui pesu väga hästi tasakaalus ei ole ja paak tavalisest rohkem võdisema jääb. Masin üritab küll pesu tasakaalu ajada, aga alati see väga hästi ei õnnestu.
Et plärin tuleb vastu ust puutuvast tihendist, saad aru kui plärisemise ajal ust puudutad (tunned vastu ust käivaid teravaid lööke) või hinge poolt natuke väljapoole sikutad või sissepoole surud (plärin muutub).
_________________ Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus. |
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Hiid
HV Guru

liitunud: 23.03.2002
|
05.09.2023 12:08:57
|
|
|
LG ju, oskas vaid GoldStari ajal teha telekaid
_________________ Hapud viinamarjad |
|
| Kommentaarid: 663 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
512 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sold OUT
no credit

liitunud: 30.07.2002
|
05.09.2023 12:10:38
|
|
|
Kusjuures mul 8.5kg LG ja teeb ka max tsentrifuugiga sellist häält. Enamasti kasutan muidugi 800
_________________ Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist. |
|
| Kommentaarid: 94 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
05.09.2023 13:29:10
|
|
|
Mu bosch on küll 1400 peal vaikne võrreldes videos olevaga
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
RivoBrand
HV vaatleja
liitunud: 23.08.2014
|
05.09.2023 14:29:25
|
|
|
| Se heli on pigem siuke vibratsioon vastu keraamilist plaati. Proovin need padjad ära kõigepealt.
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sakinaga
HV Guru
liitunud: 30.08.2006
|
05.09.2023 14:41:51
|
|
|
Kunagi unustasin transpordikruvid eemaldada, vot siis oli vibra
_________________ Tsensuur HinnaVaatluse foorumis |
|
| Kommentaarid: 164 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
155 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dogbert
HV Guru

liitunud: 03.05.2004
|
05.09.2023 16:09:30
|
|
|
| Hiid kirjutas: |
LG ju, oskas vaid GoldStari ajal teha telekaid  |
Pesumasinaid oskavad teha küll. Telekad pole ka kõige hullemad, kui teistega võrdled.
_________________ Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus. |
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
degrass
HV kasutaja

liitunud: 23.12.2004
|
05.09.2023 19:25:26
|
|
|
| jeesus188 kirjutas: |
Mu bosch on küll 1400 peal vaikne võrreldes videos olevaga  |
Tavaliselt üle 1000rpm ei kasuta, kuid täna huvi pärast proovisin. 1400 on vaikne, natuke valjem, kui 1000
_________________ All it took was for a lot of seemingly decent people to put the wrong person in power, and then pay for their innocent choice. |
|
| tagasi üles |
|
 |
A.S.
HV Guru
liitunud: 27.10.2003
|
06.09.2023 10:26:39
|
|
|
Mul ka 9kg LG on 1400 peal vaikne. Kui transpordipoldid on eemaldatud ja masin küljelt seina vastu ei puutu, siis võib trummel tasakaalust välja olla. On seal siis mõni suur riidetükk (tekikott) end ühe ääre peale kerra tõmmanud või misiganes.
See müra on absoluutselt igal pesukorral samasugune? Käsi sisse ja liiguta trumlit jõuliselt igas suunas, on tunda, et kuhugi vastu põrkab? Tehase praak?
Loogiliselt võttes ei tohiks toimida, on ju käpad niigi altpoolt pehmed.
| sakinaga kirjutas: |
Kunagi unustasin transpordikruvid eemaldada, vot siis oli vibra  |
Boonusena hakkab masin tuba mööda ringi jooksma.
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
RivoBrand
HV vaatleja
liitunud: 23.08.2014
|
06.09.2023 20:45:57
|
|
|
Tühja masinaga teeb ka seda häält.
Katsusin igaltpoolt ja leidsin "vea" Põhi pläriseb. kui käega põhjavastu suruda tsentrifuugi ajal siis jääb vaikseks ja kohe kui surve maas siis heli tagasi.
Käisin poes ja tegin garantii avalduse.
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
A.S.
HV Guru
liitunud: 27.10.2003
|
06.09.2023 20:50:05
|
|
|
Äkki oleks lihtsam olnud ise põhja kruvid kinni keerata? Aga vahet pole, las kaupmees jookseb ja keerab.
Aga huvitav, miks neil üldse põhi on, vanasti olid ju tavaliselt alt lahtised?
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dogbert
HV Guru

liitunud: 03.05.2004
|
06.09.2023 22:25:20
|
|
|
| A.S. kirjutas: |
Äkki oleks lihtsam olnud ise põhja kruvid kinni keerata? Aga vahet pole, las kaupmees jookseb ja keerab.
Aga huvitav, miks neil üldse põhi on, vanasti olid ju tavaliselt alt lahtised?
|
Kuivatiga masin on soojusisolatsiooniga ja eks ta summutab müra ka, kui paneelid kinni on ikka keeratud ega midagi lahti ununenut sinna vastu ei plagise
Ja ma ei välistaks, et isegi ilma kuivatita pesumasinad tehakse nüüd soojusisolatsiooni ja põhjaga. Kuidas sa muidu energiaklassi kergitad.
_________________ Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus. |
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
RivoBrand
HV vaatleja
liitunud: 23.08.2014
|
07.09.2023 06:19:21
|
|
|
| A.S. kirjutas: |
Äkki oleks lihtsam olnud ise põhja kruvid kinni keerata? Aga vahet pole, las kaupmees jookseb ja keerab.
Aga huvitav, miks neil üldse põhi on, vanasti olid ju tavaliselt alt lahtised?
|
Mõtlesin sellepeale aga kuna masin on nii uus ja vb vaja seest poolt ka sättida midag siis lasen teha.
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Draqula
HV Guru
liitunud: 29.10.2004
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Hiid
HV Guru

liitunud: 23.03.2002
|
22.10.2023 17:36:27
|
|
|
Kus on rohkem masinaid väljas, et saaks võrrelda? Kui tahta kuivatiga masinaid vaadelda.
HVs pole filtrit, kuivatiga või ilma, rääkimata muudest valikutest
_________________ Hapud viinamarjad |
|
| Kommentaarid: 663 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
512 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dijital
HV Guru

liitunud: 09.06.2003

|
22.10.2023 18:17:24
|
|
|
| Hiid kirjutas: |
Kus on rohkem masinaid väljas, et saaks võrrelda? Kui tahta kuivatiga masinaid vaadelda.
HVs pole filtrit, kuivatiga või ilma, rääkimata muudest valikutest  |
Euronics, Expert. Tartu kandis viimast muidugi pole.
_________________ OBSBOT veebipoe affiliate link / 5% sooduskood: TUIKOTREW
Müüa uus Agon by AOC 610Hz monitor AG246FK6 |
|
| Kommentaarid: 41 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
A.S.
HV Guru
liitunud: 27.10.2003
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DigeBeni
HV Guru

liitunud: 06.11.2001
|
|
| Kommentaarid: 198 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
5 :: |
163 |
|
| tagasi üles |
|
 |
slax
HV kasutaja
liitunud: 04.06.2013
|
22.10.2023 20:48:34
|
|
|
| Lõunakeskuse Euronicsis on väga suur valik
|
|
| Kommentaarid: 32 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Hiid
HV Guru

liitunud: 23.03.2002
|
|
| Kommentaarid: 663 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
512 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pinkman
Kreisi kasutaja
liitunud: 05.09.2003
|
24.10.2023 07:31:14
|
|
|
| Kuivatiga pesumasinal vaadake kuivati õhufiltri olemasolu.Ilma filtrita masinaga omal kogemus-2x vahetati küttekeha garantiiajal.Uue ostsin AEG-sellel filter olemas.Oli vist AEG 9000.
|
|
| Kommentaarid: 35 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
3 :: |
28 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Hiid
HV Guru

liitunud: 23.03.2002
|
24.10.2023 07:39:24
|
|
|
pinkman, kus see filter asetseb ja mis kujul see on?
_________________ Hapud viinamarjad |
|
| Kommentaarid: 663 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
512 |
|
| tagasi üles |
|
 |
maxfox04
HV veteran
liitunud: 08.02.2010
|
24.10.2023 10:15:44
|
|
|
Arvan, et jutt on sellest filtrist:
_________________ Huvid: mikrokontrollerid, DIY, IoT, CNC, 3D print. |
|
| Kommentaarid: 301 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
222 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pinkman
Kreisi kasutaja
liitunud: 05.09.2003
|
24.10.2023 12:36:13
|
|
|
| Asub kohe pesupulbri sahtli kohal.Koosneb 3 filtri ribast-mida iga kord peale kuivatuse lõppu on väga lihtne puhastada.Ja sinna ikka koguneb mõnus peotäis.
|
|
| Kommentaarid: 35 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
3 :: |
28 |
|
| tagasi üles |
|
 |
beastbeats
HV Guru

liitunud: 26.12.2006
|
|
| Kommentaarid: 368 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
284 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Hiid
HV Guru

liitunud: 23.03.2002
|
|
| Kommentaarid: 663 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
512 |
|
| tagasi üles |
|
 |
beastbeats
HV Guru

liitunud: 26.12.2006
|
28.10.2023 23:32:40
|
|
|
Hiid, mind huvitab reaalsete inimeste kasutajakogemus - eelmises postituses viidatud mudel oli ca 5-6 aastat tagasi siinsete kasutajate seas väga populaarne ja lootsin, et äkki saan taas abi/soovitusi…
_________________ Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna... |
|
| Kommentaarid: 368 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
284 |
|
| tagasi üles |
|
 |
maxfox04
HV veteran
liitunud: 08.02.2010
|
29.10.2023 00:35:33
|
|
|
Kui paar päeva taasi BEKO masin viidi remonti, siis küsisin mehelt, mis firma masinad käivad tihti paranduses. Tema sõnul BEKO ja AEG on kõige populaarsemad sellel teel. Tema sõnul Electrolux-i peab kõige vähem vedada...
Enda jaoks aga tegin otsuse, et BEKO tehnikat enam ei osta...
_________________ Huvid: mikrokontrollerid, DIY, IoT, CNC, 3D print. |
|
| Kommentaarid: 301 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
222 |
|
| tagasi üles |
|
 |
netcat
Kreisi kasutaja

liitunud: 13.01.2010
|
29.10.2023 15:59:26
|
|
|
See on ju risti vastu sellele mis mõni teine remontnik on rääkinud, et just Electrolux käib tihti paranduses, või oli see ainult külmkappide puhul nii? Aga jah AEG kohta ei räägi keegi tänapäeval midagi head, kuigi tegelikult see peaks ju lihtsalt teise sildiga Electrolux olema. Minu enda Electrolux on küll samas väga tubli olnud.
PS kas see et BEKOsid veetakse kõige rohkem ei või ühtlasi tähendada, et neid lihtsalt on müüdud kõige rohkem? Kõige odavam ka ju
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Prillpapa
Kremli troll
liitunud: 04.06.2022
|
29.10.2023 17:44:10
|
|
|
| netcat kirjutas: |
| PS kas see et BEKOsid veetakse kõige rohkem ei või ühtlasi tähendada, et neid lihtsalt on müüdud kõige rohkem? Kõige odavam ka ju |
Täpselt, kuni ei ole teada, palju erinevaid brände reaalses kasutuses on, on ka remondikohtade statistika kasutu.
_________________ --- |
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
20 |
|
| tagasi üles |
|
 |
maxfox04
HV veteran
liitunud: 08.02.2010
|
29.10.2023 19:02:05
|
|
|
Mu suhtlemisringkonnas on seeeest vähe (kui üldse on) BEKO kasutajaid, seega...
Ise olen andnud sellele firmale võimalust ja kolmest ostetud tehnikast (nõudepesumasin, eraldiseisev kõrge sügavkülmik ning pesumasin kuivatiga) ükski ei tööta probleemivabalt:
- pesumasin 1.3a peale ostu rikkis => emaplaadi vahetus. 4 kuud hiljem sama jama, uuesti remondikojas... Õnneks garr asi ja ise viivad-toovad.
- nõudepesumasin trikitab ja undab, aga ei ole garantiiasi, seega undab kuni ära sureb
- sügavkülmik 2 päeva peale garr lõpu: inverteri kontroller läbi (projekteermis viga, BEKO ise ei tooda neid, ostab sisse teiselt tootjalt). Seda parandasin juba ise, kuna kogu see kraam, mis oli selle sees (rikki läks keset palava suvi) oli väärtuslikum, kui külmik ise.
Siit järeldan, et BEKO on ikka nii säästu tootja, et usaldada sellele suure pere asjad lahendada on liiga riskantne.
_________________ Huvid: mikrokontrollerid, DIY, IoT, CNC, 3D print. |
|
| Kommentaarid: 301 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
222 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rmc
Aeg Maha 2n

liitunud: 28.06.2005
|
29.10.2023 20:42:11
|
|
|
Brändidest oleneb vähem kui mudelitest.
Ühtlasi loeb ka kasutusmuster ning hoolduse osa.
AEG peaks lihtsalt veidi parem (ja parema korraga kohtades toodetud) Electrolux olema, kuigi igal astmel on ajas aina latti alla lastud...
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 196 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
182 |
|
| tagasi üles |
|
 |
RassK
HV Guru

liitunud: 17.01.2007
|
29.10.2023 23:40:07
|
|
|
| rmc kirjutas: |
Brändidest oleneb vähem kui mudelitest.
Ühtlasi loeb ka kasutusmuster ning hoolduse osa.
AEG peaks lihtsalt veidi parem (ja parema korraga kohtades toodetud) Electrolux olema, kuigi igal astmel on ajas aina latti alla lastud... |
Kui eelmine kuu nõudekat sai vahetatud, siis AEG ja Electroluxi 900 seeria olid 1:1 samad, erineva sildiga ainult. Samuti konkureeris Boschi hinnaklassis.
Pole varem Electroluxi ostnud. Samas korterit ostes tuli kaasa Electroluxi 600 seeria köögitehnika - nipet-näpet virisemist oleks mõne erilise kiiksu üle aga muidu on toiminud kõik.
Eelmisesse korterisse sai võetud ka AEG tehnika kööki tehes. Too ka siiani nagu pidanud
Kõik see siis viimase ~6a jooksul, ehk siis tehnikal peaks veel pool elu ees olema vähemalt. Too aeg ma muidugi ei teadnud, et kallist Electroluxi ostan
Ainuke, mis garantiiremonti sai oli Boschi 8 seeria pesumasin-kuivati oma esimesel eluaastal. Peale seda pole probleemitsenud.
|
|
| Kommentaarid: 118 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
103 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rmc
Aeg Maha 2n

liitunud: 28.06.2005
|
30.10.2023 00:51:13
|
|
|
Ühtedele sai siin AEG gaasipliiti soovitatud ja see tundus ka 1:1 olevat Electroluxiga
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 196 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
182 |
|
| tagasi üles |
|
 |
netcat
Kreisi kasutaja

liitunud: 13.01.2010
|
30.10.2023 17:00:44
|
|
|
See et AEG on lihtsalt Electroluxile kuuluv bränd on ikka väga vana uudis, aastast 1994 osteti nad üles.
| tsitaat: |
After acquiring the AEG household subsidiary AEG Hausgeräte GmbH in 1994, Electrolux obtained the rights to the AEG brand name in 2005, which it now uses on some of its products. The AEG name is also licensed to various brand partners under the Electrolux Global Brand Licensing program.
Trust pilot reviews indicate problems with post sales customer care with an average rating 1.2 stars (out of 5). Customers report that appliances that fail within their warranty period are not fixed and customer care does not respond.
|
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
dex
HV veteran

liitunud: 06.09.2004
|
13.11.2023 17:26:22
|
|
|
Meil siin mõned aastad tagasi oli kõige populaarsem pesumasin/kuivati: LG F4J7TH1W. Kinnitan tõesti oli hea masin, kuni toimis. Nüüd 5 aastat hiljem on kahjuks laager kutu. Kas keegi seda ise vahetanud on või teab ehk soovitada Tartus remondimeest, kes ette võtaks? See laagrivahetuskomplekt ise ei maksa mitte kolbigi https://shop.ukwhitegoods.co.uk/lgbg001-lg-washing-machine-washer-dryer-bearing-kit
Aga ainuke ametlik remondiesindus Tartus (Arwest), on nõus seda ainult koos poole trumliga ära vahetama ja küsib selle eest 295 eurot (laager + pool trumlit on nende hinnakirjas 185 €). Selle raha eest ma ostaks juba pigem uue masina.
_________________ Süümi, juumi, makkami ja kui tüüle nakkami... |
|
| Kommentaarid: 97 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
86 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|