Avaleht
uus teema   vasta Ärifoorumid »  Ostuabi/hinnapäring »  Pesumasinavaatlus märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 30, 31, 32 ... 37, 38, 39  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Kassmees
Kreisi kasutaja
Kassmees

liitunud: 02.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.08.2023 03:05:01 vasta tsitaadiga

Draqula kirjutas:
Kassmees kirjutas:
Kuidas toimivad pesumasinad hinnaklassis 250 eurot, kui pesta näiteks iga kuu paar korda mõni enda hilp?


Oled arvutanud kui palju peab kuus pesema, et võrreldes pesumaja teenusega oleks mõistlik masina soetus? (Lihtsalt tekkis küsimus, kuna tundus, et tõesti väike kogus)


Mul on omamoodi arusaam mugavusest. Mulle meeldib pesu kohe peale pesemist kätte saada. Tavalised pesumajad seda ei paku, vahel tuleb päevi oodata ja see ei sobi mulle.
Seetõttu olen siiani kasutanud Kliini selvepesulat. Seal maksab üks pesukord 4 eurot olenemata pesu kogusest. Pesemine kestab umbes pool tundi, selle aja saab kohapeal raamatut lugedes surnuks lüüa. Veel 3 euro eest saab kasutada kuivatit, 20 minutit 70 kraadiga on väga hea. Ja siis padavai kodu poole. Lihtsalt 4 euro eest pole mõtet 2 hilpu pesta. Siis kogun ikka seljakotitäie ja võimalusel venitan, kuni saan 8 kilo kokku. Kui masin on kodus, ei pea tingimata musta pesu koguma. Saan soovi korral kohe ära pesta. Praegu teen pisikesi pesemisi ämbris, haige seljaga on see ebamugav.

Kuludest nii palju, et odavus on hea, aga senti pooleks kah ei aja - kui enam eluks vajalike hüvede eest maksta ei suuda, lähen kodutuks ja hakkan riiete pesemiseks kasutama kodutute päevakeskuse teenust.
Kommentaarid: 59 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 46
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
stks
HV kasutaja
stks

liitunud: 28.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.08.2023 08:57:38 vasta tsitaadiga

Kui minul piirduks pesu pesemine paari korraga kuus, siis ilmselt võtaks suvalise kasutatud aparaadi.
_________________
Minu loogika jääb minu loogikaks
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RivoBrand
HV vaatleja

liitunud: 23.08.2014



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.08.2023 11:27:13 vasta tsitaadiga

Kuna olen nagu jobu kes ei suuda niisama poodi minna ja esimene ettejuhtuv asi ära osta siis lugesin terve teema läbi, et millist valida.
Praegu kahevahel kas

10.5kg/7kg Lg.
https://www.euronics.ee/kodumasinad/pesumasinad-ja-kuivatid/kuivatiga-pesumasinad/f4dv710s1e/lg-10-5-kg-7-kg-sugavus-56-5-cm-1400-p-min-kuivatiga-pesumasin

Või kõvasti kallim soojuspumbaga electrolux.
https://www.euronics.ee/kodumasinad/pesumasinad-ja-kuivatid/kuivatiga-pesumasinad/ew9w161bc/electrolux-perfectcare-900-10-kg-6-kg-sugavus-63-6-cm-1600-p-min-kuivatiga-pesumasin

Siit ka küsimus , et kas se electrolux on seda väärt? Soojuspumbaga pesumasinaga kuivatamine igapäeva elus kõvasti parem lahendus?
Poes näppisin seda ja nagu siukest lühikest pesuprogrammi ei leidnudki.



Või saab ka sellise suure trumliga lg'ga asjad aetud mõnusalt.
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jaank
HV veteran

liitunud: 14.01.2007




sõnum 14.08.2023 11:49:16 vasta tsitaadiga

Kirjutasin eespool sellest.
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
VR53
HV Guru
VR53

liitunud: 19.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.08.2023 09:50:53 vasta tsitaadiga

Turuliidris üle 100€ soodsam sama LG.

Soojuspumbaga säästad heal juhul 10€ aastas.

_________________
Uued Lenovo sülearvutid: www.lenovoarvutid.ee
Sülearvuti ekraan katki? www.displayseek.com
Kommentaarid: 842 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 636
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
RivoBrand
HV vaatleja

liitunud: 23.08.2014



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.08.2023 10:04:41 vasta tsitaadiga

Mujalt saab soodsamalt jah.
Säästu ma nagu taga ei ajagi. Pigem head tulemust.
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hode
HV kasutaja
hode

liitunud: 12.01.2003




sõnum 24.08.2023 14:06:04 vasta tsitaadiga

RivoBrand kirjutas:
Kuna olen nagu jobu kes ei suuda niisama poodi minna ja esimene ettejuhtuv asi ära osta siis lugesin terve teema läbi, et millist valida.
Praegu kahevahel kas

10.5kg/7kg Lg.
https://www.euronics.ee/kodumasinad/pesumasinad-ja-kuivatid/kuivatiga-pesumasinad/f4dv710s1e/lg-10-5-kg-7-kg-sugavus-56-5-cm-1400-p-min-kuivatiga-pesumasin

Või kõvasti kallim soojuspumbaga electrolux.
https://www.euronics.ee/kodumasinad/pesumasinad-ja-kuivatid/kuivatiga-pesumasinad/ew9w161bc/electrolux-perfectcare-900-10-kg-6-kg-sugavus-63-6-cm-1600-p-min-kuivatiga-pesumasin

Siit ka küsimus , et kas se electrolux on seda väärt? Soojuspumbaga pesumasinaga kuivatamine igapäeva elus kõvasti parem lahendus?
Poes näppisin seda ja nagu siukest lühikest pesuprogrammi ei leidnudki.



Või saab ka sellise suure trumliga lg'ga asjad aetud mõnusalt.


Ma siin eelnevatel lehekülgedel uurisin ka sama valikut, et kas õhksoojuspumbaga või ilma. Täna käisin ühes pisikeses poes, mis müüs AEG-d ja müüja ise ütles, et ei soovita, kuna ei pea vastu. Sama jutt oli Electroluxi kohta.
Võtsin siis ikkagi LG ära link
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xtr
HV Guru
xtr

liitunud: 20.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.08.2023 22:08:37 vasta tsitaadiga

degrass kirjutas:
Kassmees kirjutas:
Kuidas toimivad pesumasinad hinnaklassis 250 eurot, kui pesta näiteks iga kuu paar korda mõni enda hilp?

Mida sa ise arvad?

Väga hästi toimivad. Paar korda nädalas pestes ja ilma erilise hoolduseta kestavad 4-5a ning lihtne matemaatika ütleb, et paar korda kuus pestes järelikult 4x kauem icon_razz1.gif

See jutt, et selle raha eest ei saa isegi iga-aastast masina hooldust... on lihtsalt poosetamine.

_________________
M: Magic Mouse + Keyboard, MX Master 3S
M: 16GB DDR4, 1TB SSD
Kommentaarid: 330 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 272
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RivoBrand
HV vaatleja

liitunud: 23.08.2014



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.08.2023 17:36:57 vasta tsitaadiga

hode kirjutas:

Ma siin eelnevatel lehekülgedel uurisin ka sama valikut, et kas õhksoojuspumbaga või ilma. Täna käisin ühes pisikeses poes, mis müüs AEG-d ja müüja ise ütles, et ei soovita, kuna ei pea vastu. Sama jutt oli Electroluxi kohta.
Võtsin siis ikkagi LG ära link


Kuidas rahul oled?
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sakinaga
HV Guru

liitunud: 30.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.08.2023 01:56:15 vasta tsitaadiga

Kassmees kirjutas:
Kuidas toimivad pesumasinad hinnaklassis 250 eurot, kui pesta näiteks iga kuu paar korda mõni enda hilp?
Üürikorteritesse oleme ostnud kasutatud masinaid, Tartus on Võru tänaval lähestikku kaks sellist poodi.

http://parekodumasinad.ee/
https://www.freotek.ee/
Kommentaarid: 164 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 155
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
terminator
HV Guru
terminator

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.09.2023 22:17:06 vasta tsitaadiga

Olen ostnud ka paar korda üürikatesse kasutatud AEG/Bosch, kestnud aastaid hästi kuni edasi müünud. Tuuakse vist Soomest.
_________________
2023 QULBIX Q140MD 12kW=16hj 280Nm 72V 2160Wh 54kg 80km/h el.ratas 3999€ (poes 8500€) https://www.tori.fi/recommerce/forsale/item/25355832
2006 VOLVO V50 Sveits 2.0 100kW el. nahksisu 2999€ https://www.auto24.ee/kasutatud/auto.php?share=6753f92727c0698dd57b3bd799d69811
Kommentaarid: 494 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 19 :: 6 :: 373
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
RivoBrand
HV vaatleja

liitunud: 23.08.2014



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.09.2023 23:04:49 vasta tsitaadiga

johhaidii.
Ostsin selle https://www.euronics.ee/kodumasinad/pesumasinad-ja-kuivatid/kuivatiga-pesumasinad/f4dv710s1e/lg-10-5-kg-7-kg-sugavus-56-5-cm-1400-p-min-kuivatiga-pesumasin

Ja 1400rpm peal siuke lärm. jalad reguleeritud ja masin loodis. Kas asi vigane? Eelmine masin läks max 1000rpm ja oli kõvasti vaiksem.

Video: https://streamable.com/ug4fon

Upload.ee, kui ülemine link aegub https://www.upload.ee/files/15651851/VID_20230903_121012.mp4.html
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
slax
HV kasutaja

liitunud: 04.06.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.09.2023 23:37:28 vasta tsitaadiga

RivoBrand kirjutas:
johhaidii.
Ostsin selle https://www.euronics.ee/kodumasinad/pesumasinad-ja-kuivatid/kuivatiga-pesumasinad/f4dv710s1e/lg-10-5-kg-7-kg-sugavus-56-5-cm-1400-p-min-kuivatiga-pesumasin

Ja 1400rpm peal siuke lärm. jalad reguleeritud ja masin loodis. Kas asi vigane? Eelmine masin läks max 1000rpm ja oli kõvasti vaiksem.

Video: https://streamable.com/ug4fon

Upload.ee, kui ülemine link aegub https://www.upload.ee/files/15651851/VID_20230903_121012.mp4.html


Veider, mul ei tee ka 1400 rpm nii palju. Äkki proovida https://www.bauhof.ee/et/p/616265/murasummutid-pesumasina-jalgadele-valged-4tk
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.09.2023 01:12:54 vasta tsitaadiga

RivoBrand kirjutas:
johhaidii.
Ostsin selle https://www.euronics.ee/kodumasinad/pesumasinad-ja-kuivatid/kuivatiga-pesumasinad/f4dv710s1e/lg-10-5-kg-7-kg-sugavus-56-5-cm-1400-p-min-kuivatiga-pesumasin

Ja 1400rpm peal siuke lärm. jalad reguleeritud ja masin loodis. Kas asi vigane? Eelmine masin läks max 1000rpm ja oli kõvasti vaiksem.

Video: https://streamable.com/ug4fon

Upload.ee, kui ülemine link aegub https://www.upload.ee/files/15651851/VID_20230903_121012.mp4.html

Tootjate teadlik taktika. Minu masinal on kah märgitud 1500rpm aga see on tsentrifuugimisel äärmiselt lärmakas. 1000-1200 on veel normaalne.

Tootjad panevad suurema numbri sest suurem number=parem. Aga mürataset erinevate kiiruste kõrvale ei märgita. Veidi sarnane selle kuidas arvuti ventilaatorite tootjaid enda ventikaid reklaamivad.

Sinu videos olev 1400rpm heli on väga sarnane minu pealtlaetava Electroluxi 1500rpm'le.
Samamoodi jalad reguleeritud ja masin loodis. Esimest korda seda kuulsin arvasin, et midagi on katki. Mõtlesin, et kas ma tõesti unustasin mõne poldi lahti keerata.
Uurisin ja puurisin igast küljest. Kõik oli ok aga müra on siiani seega kasutan 1500 ainult siis kui mul tõesti on vaja kuivaks saada pesu ja päevasel ajal, et ööse naabreid mitte üles ajada.
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dogbert
HV Guru
Dogbert

liitunud: 03.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.09.2023 12:01:38 vasta tsitaadiga

RivoBrand kirjutas:
johhaidii.
Ostsin selle https://www.euronics.ee/kodumasinad/pesumasinad-ja-kuivatid/kuivatiga-pesumasinad/f4dv710s1e/lg-10-5-kg-7-kg-sugavus-56-5-cm-1400-p-min-kuivatiga-pesumasin

Ja 1400rpm peal siuke lärm. jalad reguleeritud ja masin loodis. Kas asi vigane? Eelmine masin läks max 1000rpm ja oli kõvasti vaiksem.

Video: https://streamable.com/ug4fon

Upload.ee, kui ülemine link aegub https://www.upload.ee/files/15651851/VID_20230903_121012.mp4.html

1000rpm peal on ka see masin kindla peale palju vaiksem, väga võimalik, et vaiksem kui su vana masin oli. Suurt trumlit koos pesuga 1400rpm keerutada ilma treileriga suurt ekskavaatorit majast mööda sikutava rekka häält tegemata on suht võimatu. icon_lol.gif
Piira kiirus 1000 peale ja on palju-palju vaiksem. Isegi 1200 on palju vaiksem kui 1400.

Aga sinu videos on ka mingi täiesti ebanormaalne plärin sees. Transapoldid keerasid välja ikka? icon_biggrin.gif
Vaata ka uksetihend üle, et see (vett ja pesu täis masina korral) koormuse all keerdus ei oleks. Kui see on voltis, siis võib mõni kummivolt vastu ukseklaasi puutuda tsentrifuugimisel. Ma isegi nihutasin tihendi asendit ise üsna kohe pärast masina ostmist. Transapoltidega oli tihend normaalne, aga koormuse all päris tugevalt voltis.

Samas võib mõnikord ikkagi juhtuda, et tihend jääb vastu klaasi plärisema, kui pesu väga hästi tasakaalus ei ole ja paak tavalisest rohkem võdisema jääb. Masin üritab küll pesu tasakaalu ajada, aga alati see väga hästi ei õnnestu.

Et plärin tuleb vastu ust puutuvast tihendist, saad aru kui plärisemise ajal ust puudutad (tunned vastu ust käivaid teravaid lööke) või hinge poolt natuke väljapoole sikutad või sissepoole surud (plärin muutub).

_________________
Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.09.2023 12:08:57 vasta tsitaadiga

LG ju, oskas vaid GoldStari ajal teha telekaid icon_rolleyes.gif
_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.09.2023 12:10:38 vasta tsitaadiga

Kusjuures mul 8.5kg LG ja teeb ka max tsentrifuugiga sellist häält. Enamasti kasutan muidugi 800
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.09.2023 13:29:10 vasta tsitaadiga

Mu bosch on küll 1400 peal vaikne võrreldes videos olevaga icon_rolleyes.gif
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RivoBrand
HV vaatleja

liitunud: 23.08.2014



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.09.2023 14:29:25 vasta tsitaadiga

Se heli on pigem siuke vibratsioon vastu keraamilist plaati. Proovin need padjad ära kõigepealt.
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sakinaga
HV Guru

liitunud: 30.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.09.2023 14:41:51 vasta tsitaadiga

Kunagi unustasin transpordikruvid eemaldada, vot siis oli vibra icon_lol.gif
_________________
Tsensuur HinnaVaatluse foorumis
Kommentaarid: 164 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 155
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dogbert
HV Guru
Dogbert

liitunud: 03.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.09.2023 16:09:30 vasta tsitaadiga

Hiid kirjutas:
LG ju, oskas vaid GoldStari ajal teha telekaid icon_rolleyes.gif

Pesumasinaid oskavad teha küll. Telekad pole ka kõige hullemad, kui teistega võrdled.

_________________
Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
degrass
HV kasutaja
degrass

liitunud: 23.12.2004




sõnum 05.09.2023 19:25:26 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
Mu bosch on küll 1400 peal vaikne võrreldes videos olevaga icon_rolleyes.gif


Tavaliselt üle 1000rpm ei kasuta, kuid täna huvi pärast proovisin. 1400 on vaikne, natuke valjem, kui 1000 icon_rolleyes.gif

_________________
All it took was for a lot of seemingly decent people to put the wrong person in power, and then pay for their innocent choice.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
A.S.
HV Guru

liitunud: 27.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.09.2023 10:26:39 vasta tsitaadiga

Mul ka 9kg LG on 1400 peal vaikne. Kui transpordipoldid on eemaldatud ja masin küljelt seina vastu ei puutu, siis võib trummel tasakaalust välja olla. On seal siis mõni suur riidetükk (tekikott) end ühe ääre peale kerra tõmmanud või misiganes.

See müra on absoluutselt igal pesukorral samasugune? Käsi sisse ja liiguta trumlit jõuliselt igas suunas, on tunda, et kuhugi vastu põrkab? Tehase praak?

slax kirjutas:
Äkki proovida https://www.bauhof.ee/et/p/616265/murasummutid-pesumasina-jalgadele-valged-4tk

Loogiliselt võttes ei tohiks toimida, on ju käpad niigi altpoolt pehmed.

sakinaga kirjutas:
Kunagi unustasin transpordikruvid eemaldada, vot siis oli vibra icon_lol.gif

Boonusena hakkab masin tuba mööda ringi jooksma. icon_razz1.gif
 
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RivoBrand
HV vaatleja

liitunud: 23.08.2014



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.09.2023 20:45:57 vasta tsitaadiga

Tühja masinaga teeb ka seda häält.
Katsusin igaltpoolt ja leidsin "vea" Põhi pläriseb. kui käega põhjavastu suruda tsentrifuugi ajal siis jääb vaikseks ja kohe kui surve maas siis heli tagasi.

Käisin poes ja tegin garantii avalduse.
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
A.S.
HV Guru

liitunud: 27.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.09.2023 20:50:05 vasta tsitaadiga

Äkki oleks lihtsam olnud ise põhja kruvid kinni keerata? Aga vahet pole, las kaupmees jookseb ja keerab.
Aga huvitav, miks neil üldse põhi on, vanasti olid ju tavaliselt alt lahtised?
 
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dogbert
HV Guru
Dogbert

liitunud: 03.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.09.2023 22:25:20 vasta tsitaadiga

A.S. kirjutas:
Äkki oleks lihtsam olnud ise põhja kruvid kinni keerata? Aga vahet pole, las kaupmees jookseb ja keerab.
Aga huvitav, miks neil üldse põhi on, vanasti olid ju tavaliselt alt lahtised?
 

Kuivatiga masin on soojusisolatsiooniga ja eks ta summutab müra ka, kui paneelid kinni on ikka keeratud ega midagi lahti ununenut sinna vastu ei plagise icon_lol.gif
Ja ma ei välistaks, et isegi ilma kuivatita pesumasinad tehakse nüüd soojusisolatsiooni ja põhjaga. Kuidas sa muidu energiaklassi kergitad.

_________________
Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RivoBrand
HV vaatleja

liitunud: 23.08.2014



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.09.2023 06:19:21 vasta tsitaadiga

A.S. kirjutas:
Äkki oleks lihtsam olnud ise põhja kruvid kinni keerata? Aga vahet pole, las kaupmees jookseb ja keerab.
Aga huvitav, miks neil üldse põhi on, vanasti olid ju tavaliselt alt lahtised?
 


Mõtlesin sellepeale aga kuna masin on nii uus ja vb vaja seest poolt ka sättida midag siis lasen teha.
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.09.2023 19:34:15 vasta tsitaadiga

Kahe masina vahele olen valikuga jõudnud, LG vs Electrolux.

Kas kellelgi kogemusi ühe või teisega?
Kiitust-kriitikat põhjendustega?

https://www.hinnavaatlus.ee/2206958/lg-f6wv910p2ea/
vs
https://www.hinnavaatlus.ee/2182988/electrolux-ew8f169asa/
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.10.2023 17:36:27 vasta tsitaadiga

Kus on rohkem masinaid väljas, et saaks võrrelda? Kui tahta kuivatiga masinaid vaadelda.
HVs pole filtrit, kuivatiga või ilma, rääkimata muudest valikutest thumbs_down.gif

_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dijital
HV Guru
Dijital

liitunud: 09.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 22.10.2023 18:17:24 vasta tsitaadiga

Hiid kirjutas:
Kus on rohkem masinaid väljas, et saaks võrrelda? Kui tahta kuivatiga masinaid vaadelda.
HVs pole filtrit, kuivatiga või ilma, rääkimata muudest valikutest thumbs_down.gif

Euronics, Expert. Tartu kandis viimast muidugi pole.

_________________
OBSBOT veebipoe affiliate link / 5% sooduskood: TUIKOTREW
Müüa uus Agon by AOC 610Hz monitor AG246FK6
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
A.S.
HV Guru

liitunud: 27.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.10.2023 19:01:54 vasta tsitaadiga

Tartus peaks ju ONOFF ka olema, iseküsimus, kuidas kohapeal valik on.
https://onoff.ee/et/214-kuivatiga-pesumasinad
 
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DigeBeni
HV Guru
DigeBeni

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.10.2023 20:05:46 vasta tsitaadiga

https://www.kodumasinad.ee/
_________________
Kommentaarid: 198 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 5 :: 163
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
slax
HV kasutaja

liitunud: 04.06.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.10.2023 20:48:34 vasta tsitaadiga

Lõunakeskuse Euronicsis on väga suur valik
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.10.2023 07:13:20 vasta tsitaadiga

ma ei mõelnudki füüsilist poodi. Näitajaid saaks võrrelda jms. icon_razz.gif
mis neil näiteks vahet on? Hind sama

https://www.expert.ee/et/pesumasin-kuivati-lg-f4dv328s0u-3

https://www.expert.ee/et/pesumasin-kuivati-lg-f4dv509s0e-3

_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pinkman
Kreisi kasutaja

liitunud: 05.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.10.2023 07:31:14 vasta tsitaadiga

Kuivatiga pesumasinal vaadake kuivati õhufiltri olemasolu.Ilma filtrita masinaga omal kogemus-2x vahetati küttekeha garantiiajal.Uue ostsin AEG-sellel filter olemas.Oli vist AEG 9000.
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 3 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.10.2023 07:39:24 vasta tsitaadiga

pinkman, kus see filter asetseb ja mis kujul see on? icon_rolleyes.gif
_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
maxfox04
HV veteran

liitunud: 08.02.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.10.2023 10:15:44 vasta tsitaadiga

Arvan, et jutt on sellest filtrist:

_________________
Huvid: mikrokontrollerid, DIY, IoT, CNC, 3D print.
Kommentaarid: 301 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 222
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pinkman
Kreisi kasutaja

liitunud: 05.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.10.2023 12:36:13 vasta tsitaadiga

Asub kohe pesupulbri sahtli kohal.Koosneb 3 filtri ribast-mida iga kord peale kuivatuse lõppu on väga lihtne puhastada.Ja sinna ikka koguneb mõnus peotäis.
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 3 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.10.2023 13:20:32 vasta tsitaadiga

Vanas korteris oli:
https://www.euronics.ee/kodumasinad/pesumasinad-ja-kuivatid/kuivatiga-pesumasinad/f2j7hg2w/pesumasin-kuivati-lg-7kg-4kg
Aga vaatan, et antud mudelit ei toodeta/müüda enam - mis oleks tänane analoog?

_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
Kommentaarid: 368 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.10.2023 14:45:10 vasta tsitaadiga

wifi on oluline vä?
Euronicsi leht ise ju pakub alternatiivi icon_razz.gif https://www.euronics.ee/kodumasinad/pesumasinad-ja-kuivatid/kuivatiga-pesumasinad/f2dv5s8s2e/lg-8-5-kg-5-kg-sugavus-47-5-cm-1200-p-min-kuivatiga-pesumasin

_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.10.2023 23:32:40 vasta tsitaadiga

Hiid, mind huvitab reaalsete inimeste kasutajakogemus - eelmises postituses viidatud mudel oli ca 5-6 aastat tagasi siinsete kasutajate seas väga populaarne ja lootsin, et äkki saan taas abi/soovitusi…
_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
Kommentaarid: 368 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
maxfox04
HV veteran

liitunud: 08.02.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.10.2023 00:35:33 vasta tsitaadiga

Kui paar päeva taasi BEKO masin viidi remonti, siis küsisin mehelt, mis firma masinad käivad tihti paranduses. Tema sõnul BEKO ja AEG on kõige populaarsemad sellel teel. Tema sõnul Electrolux-i peab kõige vähem vedada...
Enda jaoks aga tegin otsuse, et BEKO tehnikat enam ei osta...

_________________
Huvid: mikrokontrollerid, DIY, IoT, CNC, 3D print.
Kommentaarid: 301 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 222
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
netcat
Kreisi kasutaja
netcat

liitunud: 13.01.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.10.2023 15:59:26 vasta tsitaadiga

See on ju risti vastu sellele mis mõni teine remontnik on rääkinud, et just Electrolux käib tihti paranduses, või oli see ainult külmkappide puhul nii? Aga jah AEG kohta ei räägi keegi tänapäeval midagi head, kuigi tegelikult see peaks ju lihtsalt teise sildiga Electrolux olema. Minu enda Electrolux on küll samas väga tubli olnud.

PS kas see et BEKOsid veetakse kõige rohkem ei või ühtlasi tähendada, et neid lihtsalt on müüdud kõige rohkem? Kõige odavam ka ju
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Prillpapa
Kremli troll

liitunud: 04.06.2022




sõnum 29.10.2023 17:44:10 vasta tsitaadiga

netcat kirjutas:
PS kas see et BEKOsid veetakse kõige rohkem ei või ühtlasi tähendada, et neid lihtsalt on müüdud kõige rohkem? Kõige odavam ka ju

Täpselt, kuni ei ole teada, palju erinevaid brände reaalses kasutuses on, on ka remondikohtade statistika kasutu.

_________________
---
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 20
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
maxfox04
HV veteran

liitunud: 08.02.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.10.2023 19:02:05 vasta tsitaadiga

Mu suhtlemisringkonnas on seeeest vähe (kui üldse on) BEKO kasutajaid, seega...
Ise olen andnud sellele firmale võimalust ja kolmest ostetud tehnikast (nõudepesumasin, eraldiseisev kõrge sügavkülmik ning pesumasin kuivatiga) ükski ei tööta probleemivabalt:
- pesumasin 1.3a peale ostu rikkis => emaplaadi vahetus. 4 kuud hiljem sama jama, uuesti remondikojas... Õnneks garr asi ja ise viivad-toovad.
- nõudepesumasin trikitab ja undab, aga ei ole garantiiasi, seega undab kuni ära sureb
- sügavkülmik 2 päeva peale garr lõpu: inverteri kontroller läbi (projekteermis viga, BEKO ise ei tooda neid, ostab sisse teiselt tootjalt). Seda parandasin juba ise, kuna kogu see kraam, mis oli selle sees (rikki läks keset palava suvi) oli väärtuslikum, kui külmik ise.

Siit järeldan, et BEKO on ikka nii säästu tootja, et usaldada sellele suure pere asjad lahendada on liiga riskantne.

_________________
Huvid: mikrokontrollerid, DIY, IoT, CNC, 3D print.
Kommentaarid: 301 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 222
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rmc
Aeg Maha 2n
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.10.2023 20:42:11 vasta tsitaadiga

Brändidest oleneb vähem kui mudelitest.

Ühtlasi loeb ka kasutusmuster ning hoolduse osa.

AEG peaks lihtsalt veidi parem (ja parema korraga kohtades toodetud) Electrolux olema, kuigi igal astmel on ajas aina latti alla lastud...

_________________
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RassK
HV Guru
RassK

liitunud: 17.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.10.2023 23:40:07 vasta tsitaadiga

rmc kirjutas:
Brändidest oleneb vähem kui mudelitest.

Ühtlasi loeb ka kasutusmuster ning hoolduse osa.

AEG peaks lihtsalt veidi parem (ja parema korraga kohtades toodetud) Electrolux olema, kuigi igal astmel on ajas aina latti alla lastud...


Kui eelmine kuu nõudekat sai vahetatud, siis AEG ja Electroluxi 900 seeria olid 1:1 samad, erineva sildiga ainult. Samuti konkureeris Boschi hinnaklassis.
Pole varem Electroluxi ostnud. Samas korterit ostes tuli kaasa Electroluxi 600 seeria köögitehnika - nipet-näpet virisemist oleks mõne erilise kiiksu üle aga muidu on toiminud kõik.

Eelmisesse korterisse sai võetud ka AEG tehnika kööki tehes. Too ka siiani nagu pidanud icon_rolleyes.gif
Kõik see siis viimase ~6a jooksul, ehk siis tehnikal peaks veel pool elu ees olema vähemalt. Too aeg ma muidugi ei teadnud, et kallist Electroluxi ostan icon_lol.gif

Ainuke, mis garantiiremonti sai oli Boschi 8 seeria pesumasin-kuivati oma esimesel eluaastal. Peale seda pole probleemitsenud.
Kommentaarid: 118 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 103
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rmc
Aeg Maha 2n
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.10.2023 00:51:13 vasta tsitaadiga

Ühtedele sai siin AEG gaasipliiti soovitatud ja see tundus ka 1:1 olevat Electroluxiga icon_lol.gif
_________________
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
netcat
Kreisi kasutaja
netcat

liitunud: 13.01.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.10.2023 17:00:44 vasta tsitaadiga

See et AEG on lihtsalt Electroluxile kuuluv bränd on ikka väga vana uudis, aastast 1994 osteti nad üles.

tsitaat:

After acquiring the AEG household subsidiary AEG Hausgeräte GmbH in 1994, Electrolux obtained the rights to the AEG brand name in 2005, which it now uses on some of its products. The AEG name is also licensed to various brand partners under the Electrolux Global Brand Licensing program.

Trust pilot reviews indicate problems with post sales customer care with an average rating 1.2 stars (out of 5). Customers report that appliances that fail within their warranty period are not fixed and customer care does not respond.
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dex
HV veteran
dex

liitunud: 06.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.11.2023 17:26:22 vasta tsitaadiga

Meil siin mõned aastad tagasi oli kõige populaarsem pesumasin/kuivati: LG F4J7TH1W. Kinnitan tõesti oli hea masin, kuni toimis. Nüüd 5 aastat hiljem on kahjuks laager kutu. Kas keegi seda ise vahetanud on või teab ehk soovitada Tartus remondimeest, kes ette võtaks? See laagrivahetuskomplekt ise ei maksa mitte kolbigi https://shop.ukwhitegoods.co.uk/lgbg001-lg-washing-machine-washer-dryer-bearing-kit

Aga ainuke ametlik remondiesindus Tartus (Arwest), on nõus seda ainult koos poole trumliga ära vahetama ja küsib selle eest 295 eurot (laager + pool trumlit on nende hinnakirjas 185 €). Selle raha eest ma ostaks juba pigem uue masina.

_________________
Süümi, juumi, makkami ja kui tüüle nakkami...
Kommentaarid: 97 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 86
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Ärifoorumid »  Ostuabi/hinnapäring »  Pesumasinavaatlus mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 30, 31, 32 ... 37, 38, 39  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.