Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Autode teema vol.7 (Küsitlus: Mitut autot oled elu jooksul omanud?) märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 220, 221, 222 ... 555, 556, 557  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Mitut autot oled elu jooksul omanud? Arvesta ainult nendega, mida omad või oled omanud
Mul on alles esimene auto
3%
 3%  [ 5 ]
2-3
29%
 29%  [ 47 ]
4-6
30%
 30%  [ 48 ]
7-10
18%
 18%  [ 29 ]
11-15
5%
 5%  [ 9 ]
16-20
5%
 5%  [ 8 ]
21-30
1%
 1%  [ 2 ]
31-40
2%
 2%  [ 4 ]
41-50
0%
 0%  [ 1 ]
Rohkem kui 50
3%
 3%  [ 5 ]
hääli kokku : 158

autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.08.2023 19:15:27 vasta tsitaadiga

Kui väga palju ei sõida, siis on diisel pointless. Ei saa aru, miks eestlased nii diilsi usku on kuigi bensukas on muretum.
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.08.2023 19:49:09 vasta tsitaadiga

Kust kaasaegne bensukas oma gpf iga muretum on?
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder ja https://www.facebook.com/marketplace/profile/61591165192783/?ref=permalink küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.08.2023 19:52:26 vasta tsitaadiga

Pidin täna Lasnamäel sõitma korduvalt. Jummel küll, kus sealsed premiumid tossavad. Paar maasturit oleks nagu tagant otsast põlema läinud, kui kohalt minema läksid - süsimust toss jäi õhku mitmeks minutiks.
_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.08.2023 19:55:59 vasta tsitaadiga

Ma juba 376k sõitnud sellega, lihtsalt nüüd reeglina max 20-30km sõidud.
Säästlikum on igatahes kui bensukas.
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Oisu.
HV kasutaja

liitunud: 02.03.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.08.2023 20:01:33 vasta tsitaadiga

napoleon kirjutas:
Oisu. kirjutas:
100800 km läbimiseks kulus 13 senti/km. See siis uue auto hind + lepingutasu + liisingu %.


Anna arvutuskäik ka. Seal on tegelikult üsna mitu asja millega arvestama peab.


Auto võtmed sai kätte 1399 € eest. Istu ja sõida. 36 korda tuli pangale maksta 326 + €.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Spezz
HV veteran

liitunud: 21.08.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.08.2023 20:16:44 vasta tsitaadiga

Oisu. kirjutas:
napoleon kirjutas:
Oisu. kirjutas:
100800 km läbimiseks kulus 13 senti/km. See siis uue auto hind + lepingutasu + liisingu %.


Anna arvutuskäik ka. Seal on tegelikult üsna mitu asja millega arvestama peab.


Auto võtmed sai kätte 1399 € eest. Istu ja sõida. 36 korda tuli pangale maksta 326 + €.

Palju kindlustus, kütus ja hooldused maksid?
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pistyk
HV veteran
pistyk

liitunud: 11.08.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.08.2023 20:21:49 vasta tsitaadiga

Winterwind kirjutas:
Kurat seda DPF-i alati mingi lühikese otsaga põletama hakkab, mitte siis kui pikad sõidud maanteel.
Aga noh, eks siis saab jälle niisama ringi sõita nagu tänagi icon_lol.gif


Oo,tere tulemast klubisse icon_biggrin.gif Tavaline,et teed mingi mitmesaja km sõidu ühe päevaga ja siis järgmine päev kui Haapsalus poodi sõidad,siis hakkab põletama

_________________
parem varblane katusel,kui nuga neerus
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 46
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Oisu.
HV kasutaja

liitunud: 02.03.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.08.2023 20:29:55 vasta tsitaadiga

Spezz kirjutas:
Oisu. kirjutas:
napoleon kirjutas:
Oisu. kirjutas:
100800 km läbimiseks kulus 13 senti/km. See siis uue auto hind + lepingutasu + liisingu %.


Anna arvutuskäik ka. Seal on tegelikult üsna mitu asja millega arvestama peab.


Auto võtmed sai kätte 1399 € eest. Istu ja sõida. 36 korda tuli pangale maksta 326 + €.

Palju kindlustus, kütus ja hooldused maksid?


Ei viitsi arvutada icon_redface.gif
Bensiini läheb 5 liitrit 4,1 v 4,4 asemel thumbs_down.gif
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Spezz
HV veteran

liitunud: 21.08.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.08.2023 20:36:22 vasta tsitaadiga

Sel juhul on see 13 senti kilomeetrile BS.
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Oisu.
HV kasutaja

liitunud: 02.03.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.08.2023 21:26:53 vasta tsitaadiga

100800 km läbimiseks kulus 13 senti/km. See siis uue auto hind + lepingutasu + liisingu %.
Mis arusaamatuks jääb?
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.08.2023 21:30:57 vasta tsitaadiga

Oisu. kirjutas:
100800 km läbimiseks kulus 13 senti/km. See siis uue auto hind + lepingutasu + liisingu %.
Mis arusaamatuks jääb?


See number lihtsalt ei ütle mitte midagi kui muid komponente pole.
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Oisu.
HV kasutaja

liitunud: 02.03.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.08.2023 21:33:10 vasta tsitaadiga

100800 km läbimiseks kulus 13 senti/km. See siis uue auto hind + lepingutasu + liisingu %.
icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.08.2023 21:40:21 vasta tsitaadiga

laurx kirjutas:
Kust kaasaegne bensukas oma gpf iga muretum on?
Igast otsast?

E: Kia/Hyundai mingi aastakäigu ja mingite mudelite (Sportage, Stinger enamus) kohta leiab, et hulganisti läheb tulukesi põlema. On juba arvatud, et tulevad tehasest vigaste filtritega aga ametlikku kinnitust pole ofc.
Mina pole 120k km jooksul veel kordagi GPFi tuld näinud. Seega järelikult toimib kenasti ja suudab end kenasti tühjendada. "Põletus" toimib sel ju totaalselt teistel alustel kui DPFi. Pmst pidurda käiguga ja tõmbab filtri tühjaks. Ja käiguga pidurdamist ma harrastan ikka massiliselt icon_rolleyes.gif
Samas ei tea, vb lihtsalt paljuski ka inimeste sõidustiilides kinni. Viimasel hetkel fooritaga pidurit ja siis kiirelt minekut. Kogu hapnik põletatakse mootoris ära ja filtri põletust ei toimu icon_rolleyes.gif Vb ajan ka lolli aga nagu silma jäänud, et sedasi peaks ta toimima.

_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud


viimati muutis salatoimik 12.08.2023 21:56:22, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.08.2023 21:45:36 vasta tsitaadiga

napoleon kirjutas:
Kui väga palju ei sõida, siis on diisel pointless. Ei saa aru, miks eestlased nii diilsi usku on kuigi bensukas on muretum.

No koli maale elama, vahetad ka usku icon_lol.gif
Linnas on mõttetu jah diisel

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Spezz
HV veteran

liitunud: 21.08.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.08.2023 21:52:46 vasta tsitaadiga

Oisu. kirjutas:
100800 km läbimiseks kulus 13 senti/km. See siis uue auto hind + lepingutasu + liisingu %.
Mis arusaamatuks jääb?

See ei ole kogukulu kilomeetrile.
Sama hästi võib öelda, et 10k€ auto sõitis 200 000 km ja seega km hind oli 5s/km.
See jääb märkimata, et hooldustele kulus 4000€ ja kütusele 20000€.
Tulemus on oluliselt teistsugune: 17 senti kilomeeter.
Millest sa aru ei saa?

EDIT:
Lõpliku kulu kilomeetrile saad nagunii alles siis kätte kui auto maha müüdud. Midagi ikka tuleb tagasi ka.
Või siis maha kantud ja kuusakoskist ka midagi tagasi antakse.
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.08.2023 22:27:16 vasta tsitaadiga

Oisu. kirjutas:
100800 km läbimiseks kulus 13 senti/km. See siis uue auto hind + lepingutasu + liisingu %.
icon_rolleyes.gif

Hoole, küte jutud tulid päkapikkude käest?

_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder ja https://www.facebook.com/marketplace/profile/61591165192783/?ref=permalink küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SSD
HV Guru
SSD

liitunud: 18.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.08.2023 07:37:13 vasta tsitaadiga

mina ostsin diisli töökaaslaste survel. hinnavahe oli kilo ja see kilo on siiani.
Aga jah, diislit on võimalik saada ka kõveraid teid pidi.
sinist bensiini ei saa kuskilt.
Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 267
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.08.2023 08:30:45 vasta tsitaadiga

Ostan järgmiseks ka vana, väikse diisli.
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder ja https://www.facebook.com/marketplace/profile/61591165192783/?ref=permalink küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SSD
HV Guru
SSD

liitunud: 18.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.08.2023 08:36:50 vasta tsitaadiga

laurx kirjutas:
Ostan järgmiseks ka vana, väikse diisli.

kõige odavam on vist diisel audi 80
aga võid ka minu saani ära osta. icon_cool.gif
seegi saab sügisel 9a. vanaks icon_sad.gif
Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 267
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.08.2023 08:48:46 vasta tsitaadiga

Mul veel jagub. Sinu oma on liiga pisike. Väikse all pidasin silmas kuni 2l töömahtu.
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder ja https://www.facebook.com/marketplace/profile/61591165192783/?ref=permalink küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.08.2023 08:49:25 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Kurat seda DPF-i alati mingi lühikese otsaga põletama hakkab, mitte siis kui pikad sõidud maanteel

kust seda aru saab, et põletab?
Mingi tuli läheb põlema või vaatad, et ilge Joint on taga? icon_lol.gif

_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SSD
HV Guru
SSD

liitunud: 18.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.08.2023 09:15:40 vasta tsitaadiga

Hiid kirjutas:
tsitaat:

Kurat seda DPF-i alati mingi lühikese otsaga põletama hakkab, mitte siis kui pikad sõidud maanteel

kust seda aru saab, et põletab?
Mingi tuli läheb põlema või vaatad, et ilge Joint on taga? icon_lol.gif

kui põletab siis haiseb jubedalt. no ja siis tuleks edasi sõita. mina ei sõida. kui filter pekki läheb, siis peksan tühjaks. arutuid kulusi ma tegema ei hakka.
Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 267
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.08.2023 09:21:59 vasta tsitaadiga

Mul pole tuld ega haise, ega mingit halli jutti seljataga.
Kütusekulu vaid suureneb

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Oisu.
HV kasutaja

liitunud: 02.03.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.08.2023 10:02:27 vasta tsitaadiga

Spezz kirjutas:
Oisu. kirjutas:
100800 km läbimiseks kulus 13 senti/km. See siis uue auto hind + lepingutasu + liisingu %.
Mis arusaamatuks jääb?

See ei ole kogukulu kilomeetrile.
Sama hästi võib öelda, et 10k€ auto sõitis 200 000 km ja seega km hind oli 5s/km.
See jääb märkimata, et hooldustele kulus 4000€ ja kütusele 20000€.
Tulemus on oluliselt teistsugune: 17 senti kilomeeter.
Millest sa aru ei saa?

EDIT:
Lõpliku kulu kilomeetrile saad nagunii alles siis kätte kui auto maha müüdud. Midagi ikka tuleb tagasi ka.
Või siis maha kantud ja kuusakoskist ka midagi tagasi antakse.


Saksamaal küsitakse hetkel uue auto jagu raha samasuguste eest icon_eek.gif Seega 0 senti kilomeeter auto kulu icon_eek.gif
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SSD
HV Guru
SSD

liitunud: 18.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.08.2023 10:10:49 vasta tsitaadiga

autode hinnad on hullult tõusnud. nii uued kui ka vanad.
Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 267
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.08.2023 10:30:03 vasta tsitaadiga

Oisu. kirjutas:
Saksamaal küsitakse hetkel uue auto jagu raha samasuguste eest icon_eek.gif Seega 0 senti kilomeeter auto kulu icon_eek.gif

Jätka rekkajuhina. See on su vaimsete võimete piires enam-vähem.

_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.08.2023 12:04:20 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
Mul pole tuld ega haise, ega mingit halli jutti seljataga.
Kütusekulu vaid suureneb

Mu omal tunneb ära kui põletama hakkab, "jõnks" käib läbi ja hakkab natuke madalamat häält tegema ning kütusekulu tõuseb omajagu.
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 13.08.2023 12:13:56 vasta tsitaadiga

Hiid kirjutas:
tsitaat:

Kurat seda DPF-i alati mingi lühikese otsaga põletama hakkab, mitte siis kui pikad sõidud maanteel

kust seda aru saab, et põletab?
Mingi tuli läheb põlema või vaatad, et ilge Joint on taga? icon_lol.gif

icon_lol.gif thumbs_up.gif
See purujutti jutt neil pekkis masinatega tegelastel jah icon_razz.gif
Aru saad, et kiirendus läheb paremaks ja start stop ei rakenu...škodal tulukest pole.
//
Nendele puhtaks lööjatele võiks filtri hinna ulatuses trahv olla või siis kuusakoski
Ei pea ju ostma viimase prääniku eest seda pekkis premiumi...
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.08.2023 12:16:41 vasta tsitaadiga

Üks sepp kiitis, et temal EGR ja DPF offitud ning ei tahma üldse ja co korras. No Co see selleks aga hui sa näed neid tahmaosakesi...
2 nädalat akent lahti hoian ja puhta salvakaga üle aknalaua tõmban siis see küll väga puhas vaatepilt pole icon_neutral.gif

_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 13.08.2023 12:21:03 vasta tsitaadiga

Nojah üks eit kiitis enda mesa ka icon_lol.gif
Praktikas hoiad kaugemale, sest tahmab ikka, nädal kogub ja siis foori all vajutades on pilv ikka järel.
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Oisu.
HV kasutaja

liitunud: 02.03.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.08.2023 13:01:40 vasta tsitaadiga

Betamax kirjutas:
Oisu. kirjutas:
Saksamaal küsitakse hetkel uue auto jagu raha samasuguste eest icon_eek.gif Seega 0 senti kilomeeter auto kulu icon_eek.gif

Jätka rekkajuhina. See on su vaimsete võimete piires enam-vähem.

Ma lubasin ju "brake testi" tulla Eestisse tegema icon_idea.gif
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Trwind55
Kreisi kasutaja
Trwind55

liitunud: 21.04.2003




sõnum 13.08.2023 14:35:53 vasta tsitaadiga

salatoimik kirjutas:
E: Kia/Hyundai mingi aastakäigu ja mingite mudelite (Sportage, Stinger enamus) kohta leiab, et hulganisti läheb tulukesi põlema. On juba arvatud, et tulevad tehasest vigaste filtritega aga ametlikku kinnitust pole ofc.
Mina pole 120k km jooksul veel kordagi GPFi tuld näinud. Seega järelikult toimib kenasti ja suudab end kenasti tühjendada. "Põletus" toimib sel ju totaalselt teistel alustel kui DPFi. Pmst pidurda käiguga ja tõmbab filtri tühjaks. Ja käiguga pidurdamist ma harrastan ikka massiliselt icon_rolleyes.gif

Automaatkastiga auto, pidurdad vähe ja lased varakult gaasipedaali lahti - kas see tähendab "käiguga pidurdamist"?

_________________
möhhh..
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.08.2023 15:55:46 vasta tsitaadiga

SSD kirjutas:
Hiid kirjutas:
tsitaat:

Kurat seda DPF-i alati mingi lühikese otsaga põletama hakkab, mitte siis kui pikad sõidud maanteel

kust seda aru saab, et põletab?
Mingi tuli läheb põlema või vaatad, et ilge Joint on taga? icon_lol.gif

kui põletab siis haiseb jubedalt. no ja siis tuleks edasi sõita. mina ei sõida. kui filter pekki läheb, siis peksan tühjaks. arutuid kulusi ma tegema ei hakka.

Progemine + löömine võib kallim olla kui lihtsalt filtri vahetus.

_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder ja https://www.facebook.com/marketplace/profile/61591165192783/?ref=permalink küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 13.08.2023 16:27:18 vasta tsitaadiga

https://www.postimees.ee/7833547/automaksu-vastu-on-kogutud-ule-50-000-digiallkirja
_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
BrutaH
HV vaatleja

liitunud: 10.05.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.08.2023 09:32:18 vasta tsitaadiga

Trwind55 kirjutas:
salatoimik kirjutas:
E: Kia/Hyundai mingi aastakäigu ja mingite mudelite (Sportage, Stinger enamus) kohta leiab, et hulganisti läheb tulukesi põlema. On juba arvatud, et tulevad tehasest vigaste filtritega aga ametlikku kinnitust pole ofc.
Mina pole 120k km jooksul veel kordagi GPFi tuld näinud. Seega järelikult toimib kenasti ja suudab end kenasti tühjendada. "Põletus" toimib sel ju totaalselt teistel alustel kui DPFi. Pmst pidurda käiguga ja tõmbab filtri tühjaks. Ja käiguga pidurdamist ma harrastan ikka massiliselt icon_rolleyes.gif

Automaatkastiga auto, pidurdad vähe ja lased varakult gaasipedaali lahti - kas see tähendab "käiguga pidurdamist"?
Jah, tähendab küll.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 14.08.2023 09:35:50 vasta tsitaadiga

Tanel kirjutas:
https://www.postimees.ee/7833547/automaksu-vastu-on-kogutud-ule-50-000-digiallkirja

Päris piinlik...autod tähtsamad kui lapsed icon_lol.gif icon_mad.gif
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Markos
HV veteran

liitunud: 10.04.2002




sõnum 14.08.2023 12:37:38 vasta tsitaadiga

Magic kirjutas:
Tanel kirjutas:
https://www.postimees.ee/7833547/automaksu-vastu-on-kogutud-ule-50-000-digiallkirja

Päris piinlik...autod tähtsamad kui lapsed icon_lol.gif icon_mad.gif


No kuidas sa ennast ikka muu moel väärtustad ja teistele presenteerid, et neist parem oled (vähemalt enda arvates).
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
somnambuul
HV veteran

liitunud: 22.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.08.2023 12:42:48 vasta tsitaadiga

Nägin täna musta numbriga E30 BMW-d, oli äkki isegi M3. Alles see oli kui neid ribadeks sai sõidetud...
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.08.2023 13:26:21 vasta tsitaadiga

Magic kirjutas:
Tanel kirjutas:
https://www.postimees.ee/7833547/automaksu-vastu-on-kogutud-ule-50-000-digiallkirja

Päris piinlik...autod tähtsamad kui lapsed icon_lol.gif icon_mad.gif


Oleks lastele maks peale pandud a'la sünni puhul maksad kohe näiteks 3k ja edasi 300€ aastas vms., siis oleks neid allkirju kindlasti palju rohkem icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
somnambuul
HV veteran

liitunud: 22.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.08.2023 13:46:08 vasta tsitaadiga

Oleks siis 300 aastas....
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 14.08.2023 14:05:45 vasta tsitaadiga

napoleon kirjutas:
Magic kirjutas:
Tanel kirjutas:
https://www.postimees.ee/7833547/automaksu-vastu-on-kogutud-ule-50-000-digiallkirja

Päris piinlik...autod tähtsamad kui lapsed icon_lol.gif icon_mad.gif


Oleks lastele maks peale pandud a'la sünni puhul maksad kohe näiteks 3k ja edasi 300€ aastas vms., siis oleks neid allkirju kindlasti palju rohkem icon_biggrin.gif

Ahh mis sa plärad icon_razz.gif
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ranel
HV Guru

liitunud: 28.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.08.2023 14:38:44 vasta tsitaadiga

SSD kirjutas:
laurx kirjutas:
Ostan järgmiseks ka vana, väikse diisli.

kõige odavam on vist diisel audi 80
aga võid ka minu saani ära osta. icon_cool.gif
seegi saab sügisel 9a. vanaks icon_sad.gif

Ei ole. Need Audi 80-d hakkavad nüüdseks ka ära mädanema.

_________________
Mobiilne rehvivahetus Lõuna-Eestis ja rehvide tellimine üle Eesti. www.rsrehvid.ee 55 684 121
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 165
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 14.08.2023 14:42:34 vasta tsitaadiga

https://majandus.postimees.ee/7834118/evea-eestis-pole-uhistransport-sellisel-jarjel-mis-automaksu-oigustaks
_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
von Wu
HV Guru
von Wu

liitunud: 12.10.2007




sõnum 14.08.2023 14:49:14 vasta tsitaadiga

20 aastat vana Mazda diisel (2.0 100kw) üllatas positiivselt.
Käivitub "poolest pöördest" ilma eelsüüdet ootamata, töötab vaikselt, kiirendab hästi, ei tossa, ei haise.
Hakka või korralikku sellise mootoriga autot otsima. Rondi võite ära osta. icon_biggrin.gif

Mulle muidu diislid ei meeldi, aga nüüd on juba 2tk õuele siginenud.
Teine on kuulsa 2,5 TDS mootoriga BMW. Sellel on järsemalt gaasi vajutades tahmapilv taga (ülevaatus puhtalt läbitud).

_________________
Müüa igasugu asju
Kommentaarid: 901 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 675
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ranel
HV Guru

liitunud: 28.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.08.2023 14:56:04 vasta tsitaadiga

See 120 miljonit automaksuks eelarvesse on vaid oodatav summa, kui keegi ei hakka otsima viise, kuidas vähem makse maksta. Kusagilt Leedust või Lätist ostes kindlasti mõni jätab Eestisse ümber registreerimata.
Juba praegu lasevad uued Tšehhi numbrimärkidega autod ringi, et maksudest kõrvale hoida.

Lisaks ilmselt nii mõnedki rondid kaovad registrist loe:taas vähem maksu riigile. Selles osas tegelikult on mõistlik, et registrit korrastatakse, mitte et autod igavesti ajutiselt arvelt maas.

Aga jah, juba teist korda jutti tahetakse samasse ämbrisse astuda, mis tookord alkoholiaktsiisiga tehti.

Oleks võinud ausalt riigikaitsemaksu ära teha, mitte hakata ääriveeri skeeme tegema muude maksudega.

_________________
Mobiilne rehvivahetus Lõuna-Eestis ja rehvide tellimine üle Eesti. www.rsrehvid.ee 55 684 121
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 165
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
von Wu
HV Guru
von Wu

liitunud: 12.10.2007




sõnum 14.08.2023 14:57:14 vasta tsitaadiga

ranel kirjutas:
Kusagilt Leedust või Lätist ostes kindlasti mõni jätab Eestisse ümber registreerimata.


Siis peab Leedus ülevaatusel käima? Kui palju see maksab?

_________________
Müüa igasugu asju
Kommentaarid: 901 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 675
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ranel
HV Guru

liitunud: 28.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.08.2023 15:09:24 vasta tsitaadiga

von Wu kirjutas:
ranel kirjutas:
Kusagilt Leedust või Lätist ostes kindlasti mõni jätab Eestisse ümber registreerimata.


Siis peab Leedus ülevaatusel käima? Kui palju see maksab?

Uue autoga 3 aastat mureta, sealt edasi üle 2 aasta. Pole eriti hull ju?

_________________
Mobiilne rehvivahetus Lõuna-Eestis ja rehvide tellimine üle Eesti. www.rsrehvid.ee 55 684 121
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 165
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
von Wu
HV Guru
von Wu

liitunud: 12.10.2007




sõnum 14.08.2023 15:12:25 vasta tsitaadiga

Kes siis uut autot Leedust ostab.
_________________
Müüa igasugu asju
Kommentaarid: 901 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 675
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ranel
HV Guru

liitunud: 28.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.08.2023 15:32:49 vasta tsitaadiga

von Wu kirjutas:
Kes siis uut autot Leedust ostab.

Kes siis uut autot Tšehhist ostab? ... Ometi kimavad tšehhi märkidega autod meil ringi.

_________________
Mobiilne rehvivahetus Lõuna-Eestis ja rehvide tellimine üle Eesti. www.rsrehvid.ee 55 684 121
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 165
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 14.08.2023 15:34:30 vasta tsitaadiga

Eesmärk on säästa ostuhinnalt mitte küsimus pole maksudes.
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Autode teema vol.7 (Küsitlus: Mitut autot oled elu jooksul omanud?) mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 220, 221, 222 ... 555, 556, 557  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.