Avaleht
uus teema   vasta Uudised »  Eesti IT ja tehnikaalased uudised »  Telia müüb online.ee e-posti keskkonna märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 11, 12, 13 ... 22, 23, 24  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
Kassmees
Kreisi kasutaja
Kassmees

liitunud: 02.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 10.08.2023 21:15:08 vasta tsitaadiga

Nüüd on teenusetingimusi taas parandatud ja on kenasti kirjas, et
tsitaat:
Selle Teenuse eesmärk on saada, lugeda ja saata e-maile
.

Ei tea, mis neil vahepeal mõttes oli - tasuline piraatfilmide kanal? icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 57 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 46
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
BA79
HV kasutaja

liitunud: 10.04.2021




sõnum 10.08.2023 22:23:02 vasta tsitaadiga

iFlop kirjutas:
Olen täiesti kindel, et leidub kasutajad, kes hakkavad alles poole aasta pärast uurima, mis nende hot.ee/online/jne postkastidega juhtunud on, et uued kirjad sisse ei tule. Ning ei, minu arvates pole pole tegu paari üksiku edge-case'ga mida võib niisama ignoreerida. Kummaline, et Telia pole suutnud või tahtnud tekkinuid probleeme ette näha.

Blast from the past (1999):
https://web.archive.org/web/19991128082803/http://hot.ee/

Ise mäletan 2002 a hot.ee kujundust:
https://web.archive.org/web/20020122211243/http://portal.hot.ee/


Mäletan samuti hoti 2002 aasta kujundust. Sai sealtkaudu sisse logitud ja veebimaili kaudu kirju saadetud, aga üldiselt harjusin kohe POP3 peal kasutama. Nostalgialaks tõesti, eriti hot.ee avalehel olevate linkide lugemine icon_biggrin.gif

Kontosse mittepääsemine ja kirjade kadumine on märksa laiem teema. Paljud saavad oma teenuspakkujate e-arveid ja kui see nüüd muutmata on, siis jäävadki arved maksmata kuni teenuspakkuja kas telefoni või tavaposti teel maksmata arvete pärast ühendust võtab. On kindlasti ebameeldiv seepärast arvetega jageleda.

Probleeme tekib ka väikeettevõtluses äripartnerite vahel- hinnapakkumised,päringud, arved, koostööprojektid ja kõik muu mis äris igapäevane on, kui see nüüd seetõttu seisma jääb, sest e-post ei liigu siis tekitab palju probleeme. Sest enne kui asjad korda saab, läheb aega. Pikkamööda muidugi kõik ärkavad üles, aga tüütu on.

Ma ise jäin mõtlema, et kui e-postkastide migreerimine ühelt platvormilt teisele nii valutult ei toimi, siis miks ei võinud lihtsalt võtta domeen koos sisuga üle muutmata kujul. Makselingi lisamine pealehele ei ole ju nii suur probleem... Aga noh iga teenuspakkuja vastutab oma teenuse kvaliteedi eest sest suuri muutusi saab ju eelnevalt testikeskkonnas läbi mängida- kas toimib või mitte.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Maldur
HV veteran

liitunud: 02.02.2007




sõnum 10.08.2023 23:00:32 vasta tsitaadiga

Mnjaa, vägev värk, alates kella 21:00 st ei tule enam kirjad sisse. Olen vähemalt 8st eri kohast saatnud ja ei midagi. Aga välja lasevad küll saata.

EDIT: kohapealt saadetud meil tuleb sisse, mis aga teiseltpoolt lompi tulevad, pole veel siia jõudnud, pikk maa vist icon_wink.gif

EDIT2: korra tuli ette teade "SERVERI TÕRGE Kirjade serverist laadimine ebaõnnestus"
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 10.08.2023 23:07:47 vasta tsitaadiga

Üle aastate mail.ee-d vaadates paistab see lätakatele parseldatud olema. Kunagi oli Tele2 käes vist? Ühe esivanema postkast sai sinna kunagi tehtud, aga vast 10a tagasi juba gmail kolitud ja polnud enam mail.ee-sse asja olnud.

Tegin nüüd sinna ühe lambipostkasti, aga https://help.mail.ee/category/10200/question/10117 järgi POP3 gmaili imema küll saada ei õnnestu. Kasutajanime proovitud nii *** kui ***@mail.ee kujul, serverit nii mail.ee (tekstis) kui mail.inbox.lv (pildil) variandina, porte igaks juhuks nii 110, 993 kui 995, igast asendist saab tala. Keegi kasutab?
Kommentaarid: 247 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 226
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
taavi
HV veteran

liitunud: 04.02.2002




sõnum 10.08.2023 23:10:50 vasta tsitaadiga

https://help.mail.ee/category/10200/question/10159
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 55
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 10.08.2023 23:17:07 vasta tsitaadiga

ot:
Miks see POP3 siin mitmest postist läbi käib? IMAP võiks nagu by defult standard olla peale dialup ajastut.
Kommentaarid: 76 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 59
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Etz
HV Guru
Etz

liitunud: 27.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 10.08.2023 23:18:00 vasta tsitaadiga

napoleon kirjutas:
ot:
Miks see POP3 siin mitmest postist läbi käib? IMAP võiks nagu by defult standard olla peale dialup ajastut.


ot:
Sest see on popp… icon_lol.gif

_________________
...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen!
Kommentaarid: 223 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 192
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
decrakas
HV kasutaja

liitunud: 21.09.2003




sõnum 10.08.2023 23:19:53 vasta tsitaadiga

Telia ikka oskab ämbreid kolistada, tuttaval FIE.. tegi juba enda domeeni ja üritab üle minna juunist aga nüüd maksis ikkagi üleminekuks summa, kontole saab sisse aga ühtegi emaili ei ole, ei tule ja kontaktid kadunud
_________________
anna mu tammetõru tagasi, eksole!
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 44
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 10.08.2023 23:28:33 vasta tsitaadiga

napoleon kirjutas:
ot:
Miks see POP3 siin mitmest postist läbi käib? IMAP võiks nagu by defult standard olla peale dialup ajastut.

Sest ei huvita sünkimine ega selle kaudu välja saatmine. Piisab, kui gmail sealt ära imeb ja tühjendab.

Edit: taavi, tänud! Toimib.


viimati muutis rex 10.08.2023 23:38:15, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 247 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 226
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
BA79
HV kasutaja

liitunud: 10.04.2021




sõnum 10.08.2023 23:30:49 vasta tsitaadiga

Mulle isiklikult POP3 sobib. Ei pea veebi kaudu sisse logima ja paroole toksima (Ma ei salvesta kunagi e-maili paroole ei paroolihoidlasse ega veebibrauserisse- turvakaalutlustel), ühe erandiga koduarvutis gmail puhul- olen sisse logitud googlesse sest kasutan Google teenuseid iga päev). Võõrastes arvutites mitte iialgi. Arvutis oleva meilikliendiga tõmban oma mail.ee kirjad alla ja saadan ka kirju välja. Minu jaoks on mugav kirju koostada meilikliendi tekstiredaktoris, kui hakata veebimaileri väikeses tekstiaknas majandama.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 10.08.2023 23:33:38 vasta tsitaadiga

BA79, Kui keegi füüsiliselt sinu koduarvutile ligipääsu saab, siis on sul palju suuremad probleemid kui see kas paroolid on salvestatud või mitte. Mina ei kujutaks isklikus arvutis seda ette kui peaks pidevalt kuhugi sisse logima. Umbes nagu inimesed kes ei kasuta järjehoidjaid ja navigeerivad igale lehele neti.ee kaudu...
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
viptrip
HV vaatleja

liitunud: 26.01.2008




sõnum 10.08.2023 23:42:09 vasta tsitaadiga

Ei tea, kuidas teile, aga minule tundub praegune lihtsalt ühe lülina pikemast jadast. Kõrgelt ja kõrgilt lendav valitsus; olud, kus pole vaja enam teeseldagi, et e-hääletamine on olemuslikult "ühetaoline ja salajane"- sestap ka eesti.ee meilinduse kadu, online.ee müük ja väikese valurahana geiürituse majutamine telia poolt.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pealuu
HV veteran
pealuu

liitunud: 07.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 10.08.2023 23:43:31 vasta tsitaadiga

mõistlik meiliklient saab edukalt hakkama nii imap kui pop3’ga. eelistus enamasti maitseasi või kui serveris ruumi näpuotsaga, siis pop3 väike eelis.
Kommentaarid: 206 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 166
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
BA79
HV kasutaja

liitunud: 10.04.2021




sõnum 11.08.2023 01:33:08 vasta tsitaadiga

Tomorrow
Kindlasti, aga 100% riskivaba pole ükski IT süsteem. Samamoodi on olemas risk, et kõik andmed lähevad jalutama või hävinevad kui kõike suurte teenuspakkujate pilveteenustes salvestada ja suurel tegijal mingi raske apsakas juhtub. Ma tean et on olemas 3. osapoole nn "paroolihoidlaid", aga ma ei usalda "Kõiki mune ühes korvis hoida".

Mis isiklikku arvutisse puutub siis jah, põhimõtteliselt kui langeb arvuti varguse ohvriks, saab kettalt ka halbade kavatsuste jaoks andmeid maha lugeda/kopeerida, seepärast ma Gmaili oma meilikliendis ei salvestagi. Kui peaksin arvutit nt tööasjus igale poole kaasa tirima siis ilmselt hakkaksin üldse Privaatrežiimis meile lugema, sest privaatrežiimis ei salvestata midagi (ei paroole ega muudele andmeväljadele sisestatud andmeid) ja kes üritab sisse saada üle veebi, peab läbima 2FA. Kui telefoninumbrit ei tea, siis ei saa paroole muuta. Selles suhtes ei muretse. Minu jaoks on gmail olulisem kui mail.ee.
Sisu suhtes, Windowsile on olemas Veracrypt tasuta krüptimistarkvara. Ma ei tea, kas see laseb tervet süsteemiketast, kuhu Windows on installitud ära krüptida aga olen sedasi katsetanud et ühe kausta krüptisin ära ja tundub et sedasi töötab. Kui ise krüptovõtme parooli ei salvesta, nt teksti kujul, siis keegi parooli teadmata sisule ligi ei pääse. Ketas või selle osa on krüpteeritud ja kasutaja peab teadma nii krüptofaili nime, ette andma täispika krüptitud faili asukoha kataloogis ja sisestama õige parooli (parool on ka krüptitud, seda pole võimalik tekstiredaktoriga kuidagi välja lugeda). Kui ketas krüptitud võib sada imet üritada aga andmeid kätte ei saa. Halvemal juhul rikub failisüsteemi ära või muul viisil muudab ketta loetamatuks. Windowsi Bitlockerit ma ei saa kasutada kuna on W11Home ja selle pärast Pro peale upgradema ei hakka.
Mis paroolidesse veel puutub siis turvalisem on kasutada erimärke/sümboleid kuid parool seadistada selline, mis ise meelde jääb. Nii ongi sedaviisi, et mul on kõik paroolid peas. Määran ise parooli mis oleks piisavalt pikk, aga sisaldaks ka erimärke ja oleks samas kergem meeles pidada.

EDIT: Tänu sinu postitusele natuke googeldasin ja leidsin lahenduse ka oma Thunderbirdile. Nimelt on võimalik seadistada nn Ülemparooli ehk saab ka thunderbirdi lukku panna nii, et käivitamisel küsib parooli ja enne peaakent ei kuva. Lõppkokkuvõttes vahet pole. Ketta sisust on osadest failidest tehtud koopia, Linuxi saab krüptida Luksi abil, nii et kui ka keegi varastab, pole tal kettal oleva sisuga midagi peale hakata.
Online kontosid saab taastada. Aga väga tähtis on see, et ei avaldaks oma kontaktandmeid sotsiaalmeedias või muudes kohtades kus seda avalikult näha saab sest 2FA konto taastamine telefoninumbriga on turvaline ainult siis, kui pahalane ei tea telefoninumbrit. Google näiteks maskeerib taastamisel nii varumeiliaadressi kui telefonumbri ära. Kui valib taastamiseks nt kinnitamise nutiseadme abil siis selle vastu kaitsen ennast nutiseadmete PIN koodi ja telefoni Passcode abil millest kumbki on samuti peas mul. Kui puuteekraan lukus ja PINi ei tea, ei saa ju kinnitust anda.
Kokkuvõttes 100% ei kaitse miski, aga teatud määral saab riski vähendada.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Renka
HV Guru
Renka

liitunud: 01.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 11.08.2023 02:33:43 vasta tsitaadiga

BA79 kirjutas:
Mulle isiklikult POP3 sobib. Ei pea veebi kaudu sisse logima ja paroole toksima (Ma ei salvesta kunagi e-maili paroole ei paroolihoidlasse ega veebibrauserisse- turvakaalutlustel), ühe erandiga koduarvutis gmail puhul- olen sisse logitud googlesse sest kasutan Google teenuseid iga päev). Võõrastes arvutites mitte iialgi. Arvutis oleva meilikliendiga tõmban oma mail.ee kirjad alla ja saadan ka kirju välja. Minu jaoks on mugav kirju koostada meilikliendi tekstiredaktoris, kui hakata veebimaileri väikeses tekstiaknas majandama.
Selle kirjelduse järgi sa vist ei tea mis on POP3 ja IMAP vahe icon_eek.gif
_________________
There is no place like 127.0.0.1

Vaata kasutaja äripakkumisi
PT: Frontend arendaja - Svelte / SvelteKit 0498
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
BA79
HV kasutaja

liitunud: 10.04.2021




sõnum 11.08.2023 03:39:35 vasta tsitaadiga

Tean küll. POP3 tõmbab kõik kirjad arvutisse, kui kasutaja just ei käsi meilikliendil säilitada koopiat meiliserveris. IMAP töötab sünkimise põhimõttel, saab samaaegselt erinevates seadmetes meilidele ligi, kuid ei salvesta kirja kasutaja arvutisse.

Ütleme nii, et nimetan meilikliente POP3 kliendiks sest mul on mugavam.
Mail.ee oli enne üleminekut POP3 peal ja hot oli ka alguses POP3 peal. Mugav oli. Tõmbasid arvutisse ja kogu moos. Offlines sai lugeda kirju ja ka välja printida.
Nüüd on IMAP ja vajalik on netiühendus, ilma selleta kaustu ei sünkita.
Samas on IMAP jah paindlik, et erinevate seadmetega sisse logides on juba loetud kirjad kõik märgitud loetuks. See on ainuke "eelis" IMAP'il POP3 ees minu jaoks.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kassmees
Kreisi kasutaja
Kassmees

liitunud: 02.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 11.08.2023 04:02:52 vasta tsitaadiga

Njaa, hetkel ei saa ma onlines kirja saata. Kaebab, et "SMTP tõrge (554): serveriga ühendumine nurjus".
Kommentaarid: 57 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 46
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
svips
Uus kasutaja

liitunud: 11.08.2023




sõnum 11.08.2023 06:51:00 vasta tsitaadiga

Kohutav käkk, millest tuleb veel suur jama! Kontosse saab hetkel sisse logida, aga mailid ei liigu sisse ega välja, serveriga ei saa ühendust. Neil kellel vaja arved maksta või kelle sissetulek sõltub sellest on praegu tõsine häda käes.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 11.08.2023 08:10:23 vasta tsitaadiga

Selle jamaga vist nüüd ka Telia neti kooma tõmmanud icon_lol.gif
Mul seal midagi kriitilist pole ja ainsaks teemaks jääbki, kas uus pakkuja asub pakkuma vanu domeenilõppe ka uuesti või uued tulevad ikka mõnel muul kujul.
ID kaarti andmelekkes oli ju kogu see hot.ee list väga avalik ehk igasugune sama nimekuju juurde loomine võiks keelatud olla.
Kommentaarid: 234 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 200
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 11.08.2023 08:33:04 vasta tsitaadiga

BA79 kirjutas:
Tean küll. POP3 tõmbab kõik kirjad arvutisse, kui kasutaja just ei käsi meilikliendil säilitada koopiat meiliserveris. IMAP töötab sünkimise põhimõttel, saab samaaegselt erinevates seadmetes meilidele ligi, kuid ei salvesta kirja kasutaja arvutisse.

Ütleme nii, et nimetan meilikliente POP3 kliendiks sest mul on mugavam.
Mail.ee oli enne üleminekut POP3 peal ja hot oli ka alguses POP3 peal. Mugav oli. Tõmbasid arvutisse ja kogu moos. Offlines sai lugeda kirju ja ka välja printida.
Nüüd on IMAP ja vajalik on netiühendus, ilma selleta kaustu ei sünkita.
Samas on IMAP jah paindlik, et erinevate seadmetega sisse logides on juba loetud kirjad kõik märgitud loetuks. See on ainuke "eelis" IMAP'il POP3 ees minu jaoks.
IMAP ei takista kuidagi kirjade arvutisse salvestamist ja vaikimisi teeb seda ka näiteks Thunderbird.
IMAP eelis on just konkreetselt kirjade sünkroonimine (loetuse status, saadetud kirjade kaust, kirjade kaustade vahet liigutamised jne).
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 11.08.2023 08:37:17 vasta tsitaadiga

POP3 on tagurlik lahendus. Miks seda üldse kasutada. Mul oli aastaid teisel juhatuse liikmel IMAP maakodus (oli arvutist loetav ja pidevalt füüsiliselt kõik leitav ka ilma netita).
Täna on samas kõik ainult cloud.
Kommentaarid: 234 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 200
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
BigBabba
HV kasutaja

liitunud: 29.06.2003




sõnum 11.08.2023 09:15:40 vasta tsitaadiga

Siin on ilusti mõned POP3 puudused välja toodud.
https://help.zone.eu/kb/mille-poolest-erinevad-pop-ja-imap/#h2pop3h2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ibndaud
HV kasutaja

liitunud: 14.06.2003




sõnum 11.08.2023 09:41:16 vasta tsitaadiga

rex kirjutas:
Üle aastate mail.ee-d vaadates paistab see lätakatele parseldatud olema. Kunagi oli Tele2 käes vist? Ühe esivanema postkast sai sinna kunagi tehtud, aga vast 10a tagasi juba gmail kolitud ja polnud enam mail.ee-sse asja olnud.

Tegin nüüd sinna ühe lambipostkasti, aga https://help.mail.ee/category/10200/question/10117 järgi POP3 gmaili imema küll saada ei õnnestu. Kasutajanime proovitud nii *** kui ***@mail.ee kujul, serverit nii mail.ee (tekstis) kui mail.inbox.lv (pildil) variandina, porte igaks juhuks nii 110, 993 kui 995, igast asendist saab tala. Keegi kasutab?

Lätlastel on samal teenusepakkujal ka tasuline inbox.eu -aastase subscriptioniga 10€
Ise kolisin sinna, esmamulje päris ok. POP3 kah toimib.
Proovisin enne ära pika rea tasuta Euroopa serverites asuvaid usaldusväärsemaid teenuseid, näiteks sakslastel ja šveitslastel on neid omajagu. Igal oma puudused. Gmaili väldin põhimõtteliselt, nende jaoks inimese privaatsus ei tähenda mitte midagi.
Siis üks väga huvitav koht oli mail.fr , sinna registreeruda ei õnnestunudki, sest Telia võrgu kliendid on nende silmis teatud-tuntud spammerid ja automaatselt blacklistis aegade lõpuni icon_eek.gif

_________________
dumb...dumber...dumbest.......................................................microsoft
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
netcat
Kreisi kasutaja
netcat

liitunud: 13.01.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 11.08.2023 11:02:24 vasta tsitaadiga

svips kirjutas:
Kohutav käkk, millest tuleb veel suur jama! Kontosse saab hetkel sisse logida, aga mailid ei liigu sisse ega välja, serveriga ei saa ühendust. Neil kellel vaja arved maksta või kelle sissetulek sõltub sellest on praegu tõsine häda käes.


Kas ma saan õigesti aru, et need, kel see sisse, välja, ühenduse saamise või kadunud kirjade-kontaktide probleem on, on need kes üritavad konto poole enda meilikliendiga pöörduda? Kas veebimeili kasutajatel, kes sisse logida saavad, kõik töötab või on nende jaoks ka asi katki? Kui ei, oleks ajutine lahendus ju veebi kaudu pöörduda
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Maldur
HV veteran

liitunud: 02.02.2007




sõnum 11.08.2023 11:25:17 vasta tsitaadiga

Öö hakul otsustasin kriitilise pilguga oma senistest kirjadest üle käia, et mitte tarbetult kõike backup'pida. Esiteks, nad olid taastanud tagasi kõik juba kustutatud kirjad, umbes tunnise pusimise ajal aga tehti kogu postkast tühjaks nii ligi 1600st kirjest, ilmselt mingi AI vaatas et nagunii kustutatakse kirju - tuleme heatahtlikult kliendile vastu ja teeme kohe korraga kõik puhtaks. "Näib et postkastis ei olegi kirju" - ikka mõnusad.... icon_sad.gif Nüüdseks on tühja postkasti tulnud õhtustest kirjadest 3tk.

Kasutan brauserit, mitte meiliklienti, vastuseks eelmisele postitusele.
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Uudised »  Eesti IT ja tehnikaalased uudised »  Telia müüb online.ee e-posti keskkonna mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 11, 12, 13 ... 22, 23, 24  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.