Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Diablo IV märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 22, 23, 24 ... 30, 31, 32  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003




sõnum 26.07.2023 22:38:53 vasta tsitaadiga

Zonerman, seasoni mõte on olnud 1. competitive ja 2. et sundida inimesi uuesti leveldama-gearima, muidu neil saaks ju mäng "lõpuni". uued itemid ja nüüd d3-di-d4 puhul kosmeetika ja evendid/bossid on inimeste seasonit mängima meelitamiseks.
_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 238 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 213
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
thargun
Kreisi kasutaja

liitunud: 05.11.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 26.07.2023 22:52:43 vasta tsitaadiga

Kahjuks ei ole piisavalt conteti siin seasonis, need heartid on lahedad aga nah, hetkel küll ei viitsi uuesti renowni farmima hakata, oootab, vaatab mis järgmine suurem patch toob.
Diablo 3 seasonid on paremad, vähemalt ei pea renowni farmima ja paragon on kõigile su tegelastele, teed 1 para 500 ja järgmise altiga lihtsam alustada, siin pean kõik algusest üles leveldama.
Minu arvates praegusel kujul on mäng kapitaalselt katki, alguses väga kohmaks combat, igavad itemid, endgame on täiesti vaimuvaene.
Mulle algne Diablo 3 meeldis rohkem.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002




sõnum 27.07.2023 03:27:09 vasta tsitaadiga

Zonerman kirjutas:
HDTanel, Ma nägin sind twitchi Raxx kanalis seda sama jauramas icon_cool.gif
Eks ta on jah mul barb ka samamoodi enne seasonit et saanud kuidagi exploiti alles lõpus.

icon_lol.gif krt mängi mängu ära vahi chatti.
Sain LÕPUKS täna kätte Ashava käest.. väga lappes. 2nd to last jäigi icon_biggrin.gif jube RNG sellega.. arvestades kui OP see osadele klassidele on.

Igatahes ma ise olen siin Tornado Druidi mänginud pikalt aga pole seda unique helmi veel droppinud.. nüüd siis tegin teise Druidi ja proovin kuidas Pulverize Bear build on versus Tornado.
Ütleme nii, et Pulverize veidi parem aga mitte palju (kuna mäng skaleerub). Tornado pigem jah lihtsalt swapiks jätta, et kui lõpuks oma helmi kätte saad siis switch.
Igatahes WT1 peal PvP alas korjan raha kokku, et kõik PvP cosmetic itemid ära osta icon_lol.gif vähemalt mingi tegevus. WT1 pvp farm on imo hullult hea leveldamis ja gearimis strat. Märgid end ära ja lihtsalt avad kaste, tapad eliite, teed evente, tapad bossi aeg ajalt.
Küsimus on aga, et kas need cosmetic itemid mida ostad vendoritelt jäävad charile järgmine season ka?

_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 634 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 495
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Devious_Takata
HV vaatleja
Devious_Takata

liitunud: 10.04.2023



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 27.07.2023 15:14:56 vasta tsitaadiga

HDTanel kirjutas:

Igatahes WT1 peal PvP alas korjan raha kokku, et kõik PvP cosmetic itemid ära osta icon_lol.gif vähemalt mingi tegevus. WT1 pvp farm on imo hullult hea leveldamis ja gearimis strat. Märgid end ära ja lihtsalt avad kaste, tapad eliite, teed evente, tapad bossi aeg ajalt.
Küsimus on aga, et kas need cosmetic itemid mida ostad vendoritelt jäävad charile järgmine season ka?

Krt proovin ka seda strat'i, tundub aktiivne ja huvitav. vb isegi näeb kedagi teist kellega kakeldagi. või mingit level 100 karakterit? icon_eek.gif

Oleks vähe imelik kui ei kanduks üle, kui kõik teised tmog'id tulid. Andku uued setid uueks seasoniks välja siis, et pvp alasse tagasi kutsuda.
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Zonerman
HV veteran
Zonerman

liitunud: 03.06.2003




sõnum 28.07.2023 18:21:37 vasta tsitaadiga

londiste kirjutas:
Zonerman, seasoni mõte on olnud 1. competitive ja 2. et sundida inimesi uuesti leveldama-gearima, muidu neil saaks ju mäng "lõpuni". uued itemid ja nüüd d3-di-d4 puhul kosmeetika ja evendid/bossid on inimeste seasonit mängima meelitamiseks.


Ei ole nr 1. competitive. See on murdosa kogu aktiivsete mängijate arvust, kes iga season pushivad. Need ei lähe arvesse, kes ajaviiteks kuhugi top 1000 satuvad jne. See tuleb niisama kui mängid omajagu. D3's oli peamine seasonite tegemine just nende seasonal goalide osas, et saada kõik võimalikud cosmetic itemid ja muid rare droppe, mis ainult seasonis on nagu pets jne. Keegi ei sunni sind kuhugi leaderboardile. D3's ma üldse viimane aasta jne ei viitsinudki teha enam neid seasoni objekte vaid lihtsalt enda lõbu pärast leveldasin ja vaatasin mis uut. Alguses jah kui esimesed seasonid olid, siis proovisin top 100 saada mingi klassiga.
Seega ei midagi uut, 90% on casual gamerid, kes vb ei saa isegi ühte klassi level 100 seasoni lõpuks.

HDTanel kirjutas:

icon_lol.gif krt mängi mängu ära vahi chatti.
Küsimus on aga, et kas need cosmetic itemid mida ostad vendoritelt jäävad charile järgmine season ka?


Mõlemat saab korraga teha. Ma jälgin alati taustal miskit striimi või kuulan, kui mingi kiiks jälle lagedale tuleb enne kui ära patchitakse. Raxx on vist ainus kes järjepidavalt striimis rogue'iga sellepärast teda vaatasin. icon_cool.gif
Jah see ongi point iga season, et need kosmeetilised asjad kanduvad üle igaveseks sinu accoundile.

Täna otsustasin lveldamisele piiri panna veidi ajaks ja malignant heartse farmida neid wrathfule. 2 klassi oma sain apothecary lõpuks. Nendega panen varsti kokku frost grenade buildi, vaja veidi teise socketi värviga juveele, muu on olemas. See build lihtsalt omab T100 speedrunne tehakse sellega icon_biggrin.gif
Ainus asi ma pole veel seda barber südant saanud, see on üsna OP terve seasonis, kui joppab madala cooldowniga 2-4s on vahemik. Sellega lammutatakse igal pool eriti grupis on see nii abusrdne, kui kõigil see peal.

Edit: olemas, kokku farmisin täna ca 1.5h

Spoiler Spoiler Spoiler



Barber lihtsalt on crazy + Unique dagger Asheara. +17 level mobid pole probleem speed farmida.

Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
Sõim ja räuskamine läheb SIIA
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 62
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002




sõnum 30.07.2023 01:31:57 vasta tsitaadiga

Jõudsin oma teise Druidiga WT3-e, tegin esimese NM dungeoni, Exploit oli teine GLYPH, mis droppis icon_rolleyes.gif ajuvaba. Ühel charil eelviimane.. teisel.. teine.
_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 634 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 495
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Zonerman
HV veteran
Zonerman

liitunud: 03.06.2003




sõnum 30.07.2023 23:52:09 vasta tsitaadiga

HDTanel kirjutas:
Jõudsin oma teise Druidiga WT3-e, tegin esimese NM dungeoni, Exploit oli teine GLYPH, mis droppis icon_rolleyes.gif ajuvaba. Ühel charil eelviimane.. teisel.. teine.


Sa ühe chariga ei plaanigi enne level 100 teha ära kasvõi conquesti mõttes?

Ma läksin üle poison buildi peale. See on tank poison build, millega ka Echo Lilith võetakse maha. Mul vaja veidi armorit juurde saada, muidu peaks olema tehtav sellega varsti.

Dungeone lasen poison "Apteeker" südamega. Aoe on nii suur, et ekraanli midagi peale numbrite vahepeal ei näegi icon_lol.gif
Boss fight viskan teise amuleti millel creeping death wrathful.

Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
Sõim ja räuskamine läheb SIIA
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 62
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002




sõnum 30.07.2023 23:53:13 vasta tsitaadiga

Zonerman, aa ei ma lihtsalt naudin omas tempos mängu, mingit rushi 100ni pole. Pigem uurin erinevaid bilde klasse kuskil 70ni? Hetkel aga jah tegin kaks Druidi, et paremini aru saada kuidas Pulverize start vs Tornado start on.
Natuke kurb on, et see AOE suck Ultiga ära kaob uue liigaga aga pole ullu icon_smile.gif
Pm üritan uurida/võrrelda kuidas erinevad mängu süsteemid töötavad

_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 634 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 495
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Zonerman
HV veteran
Zonerman

liitunud: 03.06.2003




sõnum 30.07.2023 23:57:48 vasta tsitaadiga

Ei ma ei pidanud silmas, et rushida 100 vaid, et ikka plaanid ühega neist sinna jõuda muidu nagu nadi. Ega ma ise ka ei tea kas ma necroga 100 teen, kui nad mob densityt tõstavad varsti nagu lubasid, siis vb lihtsam.

Druid on peamiselt 2 spekki millega tehakse, Tornado/werewulf sümbioos ja siis Pulverize. Viimane on üsna nukker single target aga hea aoe farmida. Esimene nõuab mitemid unique itemeid ja legendary powerit aga päris funn build, siiani saavad sellega Echo lilith 2 shottida icon_smile.gif

_________________
Sõim ja räuskamine läheb SIIA
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 62
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vael
HV Guru

liitunud: 17.03.2013




sõnum 31.07.2023 08:04:15 vasta tsitaadiga

Ma hakkasin Conquesti Necromanceriga tegema. Mõned bossid on võrreldes Sorceriga ülilihtsad- mul Blood Surge ja kui Fortify üle 50% siis bossid valusalt ei löö.
Samad elite ja bosside juures pole väiksemaid elukaid kelle laipadest pomme või luukeresid teha. 3 elite otsa satud siis need peksavad 8 mu luukere pulbriks sekundiga, laipasid pommide jaoks ka ei ole ja mis siis teed, toksid vaikselt basic skilliga kaugelt:p
Edasi on mul Dendrils ja see laibapomm shadow dmg AOE ja Ultimate on see rull mis üle sõidab. Vs Sorc Deeb Freeze see Ultimate sakib sajaga. Deep Freeze võttis bossidelt ikka korralikult elusid maha, see rull ainult lükkab korra natuke eemale ja ongi kõik.
Ja üldse dmg väike, eriti kui luukeresid pole. Ses suhtes oli Sorc parem, et kui Legendary itemid tõstsid 2x barrieri, siis sai dmg ikka korralikult tehtud. WT3s töötas ka ilusti veel enne seda suur nerfi.
See puhas corpse buil kindlasti ei tööta, peab midagi ümber mängima. Lvl 25 alles siis odav katsetada.
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Zonerman
HV veteran
Zonerman

liitunud: 03.06.2003




sõnum 31.07.2023 23:14:21 vasta tsitaadiga

Necro minion build vajab mingi sõrmus oli selleks, et see normalselt hea oleks aga end-game minionid nagunii ei skaleeru hetkel hästi sinu geariga. Viimane blizz campfire nad mainisid, et järgmiste uuendustega on see fookuses, et minion build oleks hea.
Muidu helltide'e saab minioni buildiga lasta küll, olen neid kohanud a la level 60-70 ja päris fun tunduvad, selline lebo playstyle. Aga Dungeon pushing ja end-game on ikkagi bone-spear ja selle üles stackimine peamine dämm.
Mul muidu plaan see necro ette võtta, kui rogue 100 ja echo lilith tehtud https://www.youtube.com/watch?v=aenfdrW02Sk


Heh täna siis müüsin seni kalleima itemi mängus maha 100 milli kulda pakuti buyout selle eest. Teadsin ette, et peaks vähemalt 50m+ olema väärt kuna rollid on tõesti mega head kõrged ehk 4/4 hit.
Eile müüsin ühe 1h mõõga 50m eest. Kuna ise otseselt ei vajanud neid, siis tasub lootida kollaseid ja müüa WT4's.
Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
Sõim ja räuskamine läheb SIIA
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 62
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
EvoX
HV kasutaja
EvoX

liitunud: 08.12.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 01.08.2023 12:24:18 vasta tsitaadiga

Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 20
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Zonerman
HV veteran
Zonerman

liitunud: 03.06.2003




sõnum 01.08.2023 15:18:02 vasta tsitaadiga

EvoX
https://discord.gg/MNjzAA85
See on ainus nii öelda Blizzardi endi poolt toetatud discord kommuun. Neil on seal ametlikud kommuuni esindajad ka Adam Fletcher on seal.

Päris suur kommuun, kus on müügi,ostu, power leveldamise ja iga klassi buildide arutelu, lisaks saab endale sobivad pingimised seadistada, kui mängus mingi event toimub a la WB, helltide, legion.

Kuidagi joppanud mul viimased päevad lootidega. Eile müüsin ka ühed head trifecta damage reduction + life püksad ära 45m eest. Nüüd on kulda omajagu, et vajadusel alt chare gearida. Ma ei näe väga mõtet osta mingeid hirmkalleid pea max rollidega item power 815+ relvi jne, mille hinnad on enamasti sadades millides. Aga siit sealt leiab pärleid, olen ise ostnud sealt üht teist kuni 50m eest. Üle selle ma ei maksa. Näiteks sain eile sealt 5m eest kindad millel on 15.3% lucky hit max 16'st ja crit chance enchantisn max 12% lisaks siis klassi +4 skillile. Peab lihtaslt teadma iga geari weight ration, mis kindlasti rollib suurema tõenäosusega enchatimisel ja selle järgi tegema targaD ostu valikud. Aga see on kõik endgame teema lõbu, kus ise üldiselt ei leia perfektseid asju endale sobivaid. Siis ongi eesmärk müüa ja osta pigem. See rerollimine on kulukas ja ei tasu alati ära, kui osta item pigem teistelt, mis on kohe valmis kasutamiseks va 1 affix, mida saab rerollida ja mille tõenäosus on suurem saada.

https://d4armory.io/stats/?class=Rogue hea vaadata iga klassi kohta andmeid sealt. Mingi leaderboard on ka seal aga ei ole aru saanud mille järgi see on kas see kui kiiresti keegi leveldas. Hetkel ma seal veidi top 500 väljas lvl 96 aga see selleks.

_________________
Sõim ja räuskamine läheb SIIA
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 62
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002




sõnum 03.08.2023 00:34:03 vasta tsitaadiga

Üks esimesi WT4 NM dungeon rewarde icon_biggrin.gif pog, saab lõpuks seda Shrednadot proovida.
Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 634 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 495
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Zonerman
HV veteran
Zonerman

liitunud: 03.06.2003




sõnum 03.08.2023 02:23:09 vasta tsitaadiga

Echo Lilith tehtud. Joppenpuhh kui bugine see fight ikka on. Miski 20 korda läks, et õnnestuks. Ühe korra tegin ära ja ikkagi surin mingil imelikult kombel lõpus ära kui Lilith animatsioon algas. Sain isegi seasoni rewardi aga looti mitte icon_evil.gif
Siis pidin uuesti tegema ja lõpuks õnnetsus bugivabalt. Ei viitsinud level 100 oodata, pool expi veel minna sinna, siis on 100% tehtud kogu season.

Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
Sõim ja räuskamine läheb SIIA
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 62
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vael
HV Guru

liitunud: 17.03.2013




sõnum 03.08.2023 16:15:06 vasta tsitaadiga

Necromancer tuleb siis lõpuks pea passiivseks ehitada. Algul läks veel vaja dmg tegemiseks dendrils jms, siis kui Golemi kätte saab tuleb 1 slot veel sellele loovutada.
Päris mitu korda ehitasin ümber, avastasin et Golemit saab ka koos teistega kasutada ning et saab skille kasutada mis laipasid juurde tekitab...
Nüüd nagu töötaks isegi, lvl 30.
Esimesed 2 on Darkness, siis corpse bomb AOE, siis Ultimate keeris ja kõik ülejäänud kaaslaste buffideks.
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Zonerman
HV veteran
Zonerman

liitunud: 03.06.2003




sõnum 06.08.2023 23:23:13 vasta tsitaadiga

Tegin ka necro, kuna rogue läks igavaks peale level 100. Sain necro lvl 60 ja bone spear. Alustasin minion buildiga aga kuskil lvl 40+ oli aru saada, et sellega kaugele ei jõua. Jube kehv ikka. Nii kui bone spear buildile üle läksin sain aru millest kõik jahuvad. No nii easy mode pole D4 veel olnud mul va betas kui minionid kõik ära killisid kiirelt.
Bone spear ei vaja ka unique itemeid isegi end-game ja enamus legendary powereid on dungeonist saadaval. Nii lebo build, et anna olla. Parema klikiga kogu ekraan puhas oleks ainult liikmiskiirus sellel klassil parem. 2 hearti, mis teevad automaatselt kogu töö ka ära ehk corpse explosioni ei pea ka ise tegema. Selline pühapäeva D4 mängija spekk.
Ma ei tea kas viitsingi pikalt teha vb WT4 teen ära järgmine nädal ja vaatan mis patch teeb.

Enamus rollivad sortsu ja barbari. Barbaril tundub dual-wield parem build tulemas.

_________________
Sõim ja räuskamine läheb SIIA
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 62
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lauri23
HV veteran
lauri23

liitunud: 17.01.2005




sõnum 11.08.2023 00:24:11 vasta tsitaadiga

Enne patchi oli 0 crashi va hobusega joostes tõmbas kinni mõneks sekundiks vahepeal. Peale hiljutist patchi tõmbab lambist mitmeks sekundiks mängu kinni, eriti hea on mystery chesti juurde joostes avastada et ära surid vahepeal. 1 kord lambist helltide ajal neid cindereid ühtegi ei droppind, mitte mingit moodi. Aitas restart. Lisaks keset teleporti vahepeal crashib. Peab vist proovima ssd peale installida hdd asemel.
_________________
Tasuta 50$pokkeri kontole. Registreeri, õpi strateegiat ja vasta küsimustele. Saad valitud pokkerituppa 50$+veel boonust, kui mängida oskad. Isiklikult saanud 285$ sealt.
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
486
HV Guru

liitunud: 19.04.2004




sõnum 03.09.2023 13:51:35 vasta tsitaadiga

Juba aletavad -25%, ilmselt ei müü nii hästi
_________________
zero
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002




sõnum 03.09.2023 14:02:29 vasta tsitaadiga

Selle asemel et rõõmustada madalama hinna üle, hakkab tema tootjat parastama et ju ikka ei lähe tollel hästi. Tüüpiline eestlane. doh.gif
_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 163 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 152
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DigeBeni
HV Guru
DigeBeni

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 03.09.2023 14:54:50 vasta tsitaadiga

Ma ei usu, et keegi nii väga rõõmustab-parastab, enamik ootas ikka head mängu, kuid paraku numbrid räägivad enda eest, ei olla mänguga just liiga rahul.

Pealegi, kui varasemalt pole Blizzard olnud kuigi altis soodukaid tegema, siis nüüd ollakse selleks paistab, et suisa sunnitud.

_________________
Kommentaarid: 193 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 5 :: 160
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
486
HV Guru

liitunud: 19.04.2004




sõnum 03.09.2023 17:34:21 vasta tsitaadiga

bladerunner kirjutas:
Selle asemel et rõõmustada madalama hinna üle, hakkab tema tootjat parastama et ju ikka ei lähe tollel hästi. Tüüpiline eestlane. doh.gif


Paras neile, mis teevad siis nii halbu mänge. D3-ga astusin ämbrisse. Seda ehk viieka eest ostan, kui mäng surnud ja enam "patche" ei tehta.
Minu sümpaatia sellele firmale on juba ammu läinud. Isegi Starcraft1 remasteri oskasid halvasti teha.

_________________
zero
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003




sõnum 03.09.2023 21:45:08 vasta tsitaadiga

d4 oli ikka väga-väga suur launch. kogu nende põhiklientuur ostis selle täishinnaga ja pigem kohe, fomo ja muu säärane.
blizzardi mängude hinnad on siiani üllatavalt kaua algsel tasemel püsinud enne kui kukkuma hakkavad ja soodukad tulevad, see kehtis ilusti ka näiteks d3 kohta.
praegu on d4 launchist möödas 3 kuud...

_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 238 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 213
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Zonerman
HV veteran
Zonerman

liitunud: 03.06.2003




sõnum 06.09.2023 22:29:22 vasta tsitaadiga

486 kirjutas:
bladerunner kirjutas:
Selle asemel et rõõmustada madalama hinna üle, hakkab tema tootjat parastama et ju ikka ei lähe tollel hästi. Tüüpiline eestlane. doh.gif


Paras neile, mis teevad siis nii halbu mänge. D3-ga astusin ämbrisse. Seda ehk viieka eest ostan, kui mäng surnud ja enam "patche" ei tehta.
Minu sümpaatia sellele firmale on juba ammu läinud. Isegi Starcraft1 remasteri oskasid halvasti teha.


Siis pead kaua ootama. D3 alles nüüd tuleb viimane season ja peale seda uut kraami peale ei tule. Aga selleks et LIVE service D4 uut kraami peale ei tuleks, peaks D5 välja tulema. Ehk siis edu ootamisel ca 10 aastat jälle.
Mäng ise on lahja hetkel ja probleeme palju aga ees on pikk tee ning neil ei ole muud valikut, kui sinna täiendusi ja muutusi teha. Lihtsalt nende lead sakib täiega, kes tema viimaseid intervjuusid vaatasid. Tema arvates oli latt liiga kõrgel ootuste osas fännidel ja nüüd prioritiseerib, mis asjad enne arendatakse valmis järgmiste patchidegga. Tegelikult pidanuks tiimi suurendama ja rohkem kiiremini valmis tegema, sest pappi tuli nagu muda. Aga see on äri teema, kui palju kokku hoitakse, et fanbase pahaseks ei saa.
Umbes 1 aasta on aega neil, kuniks PoE2 tuleb.

_________________
Sõim ja räuskamine läheb SIIA
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 62
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vael
HV Guru

liitunud: 17.03.2013




sõnum 07.09.2023 16:00:59 vasta tsitaadiga

Ma ikka aru ei saa miks PoE ja Diablot võrreldakse. Sama nagu JA3 ja Xcom, mõlemad on kaugelt vaadates sarnased mängud, aga "lihtsam" lähenemine ei pruugi alati halvemat kogemust tähendada.

Kes tahab miljon karakterit miljoni erineva omadusega, see läheb PoE teed nagunii.
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Diablo IV mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 22, 23, 24 ... 30, 31, 32  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.