Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Naljakad juhtumised arvutimaailmast »  naljakad lehed märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5 ... 96, 97, 98  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Fil'eStyle
HV kasutaja

liitunud: 20.06.2004




sõnum 30.07.2004 16:08:48 vasta tsitaadiga

Vargarull: Komplektis juht Vladimir, sportsummuti ja antitiib icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
OFFF
HV veteran
OFFF

liitunud: 29.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.07.2004 17:29:42 vasta tsitaadiga

IDE Terminaatorid:
http://perses.net/offf/ideterm/

sinna piixu asemele pane siis (ilma ta"rnideta) p*e*r*s*e*s

A.

_________________
Õnnelikul malakamaal ei nuteta! Parem käsi abistab. Sõidame!
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dvd vader
HV Guru

liitunud: 26.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.08.2004 22:27:31 vasta tsitaadiga

link :: build a better bush

Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 7 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Fil'eStyle
HV kasutaja

liitunud: 20.06.2004




sõnum 04.08.2004 22:43:19 vasta tsitaadiga

Norm leht icon_lol.gif thumbs_up.gif beer_yum.gif beer_yum.gif
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Jaan
HV veteran

liitunud: 20.11.2001




sõnum 05.08.2004 19:17:49 vasta tsitaadiga

screenshot reaalsest elust:
http://www.hot.ee/temp5/kannatus.png
Kommentaarid: 143 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 123
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aise
HV Guru
aise

liitunud: 02.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 05.08.2004 19:19:45 vasta tsitaadiga

sedasamust olen ma ka päris tihti näinud oma ekraanil thumbs_up.gif

elionil head kirjeldused icon_lol.gif
Kommentaarid: 189 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 172
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anti
 

liitunud: 11.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.08.2004 19:23:52 vasta tsitaadiga

http://www.osta.ee/index.php?fuseaction=item.info&id=171269

Mida kõike ei taheta müüa.
Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 4 :: 240
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ra*
HV Guru
Ra*

liitunud: 19.04.2003




sõnum 05.08.2004 19:50:18 vasta tsitaadiga

velzatis kirjutas:
http://www.osta.ee/index.php?fuseaction=item.info&id=171269

Mida kõike ei taheta müüa.

mida ta seal üldse müüa üritab?
hot.ee kontot? icon_neutral.gif
kontot Nimega? icon_neutral.gif
Kommentaarid: 135 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 123
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rajareits
HV Guru
Rajareits

liitunud: 09.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.08.2004 19:56:25 vasta tsitaadiga

Kontot nimega "musi". icon_lol.gif
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.08.2004 19:59:13 vasta tsitaadiga

http://www.nohik.ee/politseikool.jpg
_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Anti
 

liitunud: 11.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.08.2004 15:52:38 vasta tsitaadiga

yrfff, see vali tee läbi laburündi on kõva thumbs_up.gif
Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 4 :: 240
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jonx
HV kasutaja

liitunud: 22.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.08.2004 00:18:59 vasta tsitaadiga

velzatis kirjutas:
http://www.osta.ee/index.php?fuseaction=item.info&id=171269

Mida kõike ei taheta müüa.


ei taha sit**ti öelda aga müüsin konto: http:://www.hot..ee/*** (just kolme tärni asemel oli nimi) hinnaga 300.-!
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dvd vader
HV Guru

liitunud: 26.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.08.2004 02:47:27 vasta tsitaadiga

tsitaat:

***

sex
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 7 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
borru
HV veteran
borru

liitunud: 21.12.2003




sõnum 11.08.2004 00:33:55 vasta tsitaadiga

aise kirjutas:
ttt, teine osa on siin sellelst trikkkkkkkk´st thumbs_up.gif

http://www.zone.ee/hlidskjalf/part1.swf


räägitakse, et tegijale oli mendid kaela aetud
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rajareits
HV Guru
Rajareits

liitunud: 09.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.08.2004 09:49:20 vasta tsitaadiga

borru kirjutas:
aise kirjutas:
ttt, teine osa on siin sellelst trikkkkkkkk´st thumbs_up.gif

http://www.zone.ee/hlidskjalf/part1.swf


räägitakse, et tegijale oli mendid kaela aetud


Ei usu kuna sellise asja eest ju ei saa karistada. Nimesi polnud ju mainitud.
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 11.08.2004 09:56:54 vasta tsitaadiga

ei saa küll, aga teinekord väänatakse siinmail ka seadusi väga jaburalt icon_wink.gif ment tegelt tõesti ei saa midagi teha, aga kohtusse võib kaevata
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
borru
HV veteran
borru

liitunud: 21.12.2003




sõnum 11.08.2004 13:15:52 vasta tsitaadiga

no aga pildid olid ehtsad...

hea et see lugu www.trikk.ee'st räägib mitte www.trikkk.com'ist
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
luke skywalker
HV kasutaja

liitunud: 29.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.08.2004 02:25:21 vasta tsitaadiga

http://www.lagedi.edu.ee/kahesanda%20klassi%20%20arvutiopetus/Arvuti/klaviatuur.html
Niisis, selle jutu järgi peaks mul minema kuskil 5 klaviatuuri nädalas icon_lol.gif
Ja mängida ka arvutiga enam ei tohi icon_cry.gif icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mad
Kreisi kasutaja

liitunud: 11.08.2003




sõnum 17.08.2004 02:48:05 vasta tsitaadiga

peab mainima et kuidagi väga depressiivne lehekülg just klaveri mõttes.
imo ei tee ükski normaalne inimene selliseid lauslollusi ja mängimise pärast klaver nüüd katki küll ei lähe...
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rajareits
HV Guru
Rajareits

liitunud: 09.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.08.2004 08:46:22 vasta tsitaadiga

luke skywalker kirjutas:
http://www.lagedi.edu.ee/kahesanda%20klassi%20%20arvutiopetus/Arvuti/klaviatuur.html
Niisis, selle jutu järgi peaks mul minema kuskil 5 klaviatuuri nädalas icon_lol.gif
Ja mängida ka arvutiga enam ei tohi icon_cry.gif icon_biggrin.gif


Ega nad teiste osade kohta ju paremini ei seletanud.. icon_wink.gif
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
luke skywalker
HV kasutaja

liitunud: 29.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.08.2004 10:23:02 vasta tsitaadiga

üks lehekülg veel http://www.hot.ee/angel2u/esileht.html
Klikake lingi peal : nii ei tehta kodukat , selle lehekülg on kuidagi äärmiselt tuttav, disain on ka igal lingil erinev...
Ja kui lugeda seda kuidas ei tohi kodukat ja siis vaadata tema enda lehekülge esimesed asjad mis silma jäävad on
Welcome image pealehel , kuidas teha kodulehekülge aga ütleb et welcome ei ole enam originaalne icon_razz1.gif
Lingid peavad töötama,http://www.hot.ee/tarturockpage küll eriti töötav link ei ole icon_lol.gif
ja peaks vist kirja saatma et kodukale ei panda ka realimiseerimisaja ületanud gif-e sest neid gife kohtab igal 4 leheküljel icon_neutral.gif
Uus äriidee 8)
Hakkan tegema rates ja Hotis kontosid, ning hakkan neid müüma icon_lol.gif thumbs_up.gif [/quote]
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rajareits
HV Guru
Rajareits

liitunud: 09.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.08.2004 10:35:36 vasta tsitaadiga

luke skywalker kirjutas:
üks lehekülg veel http://www.hot.ee/angel2u/esileht.html
Klikake lingi peal : nii ei tehta kodukat , selle lehekülg on kuidagi äärmiselt tuttav, disain on ka igal lingil erinev...
Ja kui lugeda seda kuidas ei tohi kodukat ja siis vaadata tema enda lehekülge esimesed asjad mis silma jäävad on
Welcome image pealehel , kuidas teha kodulehekülge aga ütleb et welcome ei ole enam originaalne icon_razz1.gif
Lingid peavad töötama,http://www.hot.ee/tarturockpage küll eriti töötav link ei ole icon_lol.gif
ja peaks vist kirja saatma et kodukale ei panda ka realimiseerimisaja ületanud gif-e sest neid gife kohtab igal 4 leheküljel icon_neutral.gif


Minu arust see link "NII EI TEHTA KODUKAT" peaks minema tema lehele.
icon_lol.gif Ma ei saa aru, tegi omale nüüd lehekülje ja siis on räige proff selles ja jagab õpetusi. Ise ma ei tee kah hetkel veel oma lehekülge kuna ma tean, et sellest tuleb järjekordne "jurand" välja, aga kui tema ühe "jurand"-iga hakkama saab, siis ta õpetab veel teistele, kuidas seda saasta teha. Ega jah, selliseid inimesi on palju ja kõiki neid lehekülgi ei jõuagi kokku lugeda. Palju õnne neile inimestele kes sellise saasta valmis jõuavad meisterdada.. icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
borru
HV veteran
borru

liitunud: 21.12.2003




sõnum 18.08.2004 23:58:53 vasta tsitaadiga

luke skywalker kirjutas:
http://www.lagedi.edu.ee/kahesanda%20klassi%20%20arvutiopetus/Arvuti/klaviatuur.html
Niisis, selle jutu järgi peaks mul minema kuskil 5 klaviatuuri nädalas icon_lol.gif
Ja mängida ka arvutiga enam ei tohi icon_cry.gif icon_biggrin.gif


tsitaat:
Klaviatuur ligi ei minda rasvaste näppude, pooliku kokapudeli, kohvitassi, kartulikrõpsude ja pudiseva saiaga.

lisaks veel sigari/sigareti, pooliku veini või õllega... icon_evil.gif


viimati muutis borru 19.08.2004 00:03:51, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iguaan
HV veteran
iguaan

liitunud: 23.11.2003




sõnum 19.08.2004 00:01:16 vasta tsitaadiga

tsitaat:
Klaviatuur ligi ei minda rasvaste näppude, pooliku kokapudeli, kohvitassi, kartulikrõpsude ja pudiseva saiaga.

kas siis täis pudeliga võib minna ja alles siis kui arvuti taga oled võid jooma hakata icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 71
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anti
 

liitunud: 11.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.08.2004 00:07:52 vasta tsitaadiga

Soulscheme kirjutas:
tsitaat:
Klaviatuur ligi ei minda rasvaste näppude, pooliku kokapudeli, kohvitassi, kartulikrõpsude ja pudiseva saiaga.

kas siis täis pudeliga võib minna ja alles siis kui arvuti taga oled võid jooma hakata icon_biggrin.gif


tühja pudeliga just ei tohi minna icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 4 :: 240
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
2III7
HV veteran
2III7

liitunud: 20.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.08.2004 00:51:21 vasta tsitaadiga

krt, mis siin modedel viga on et lastakse üle 300x300 pilte siia?? see segab selle teema vaatamist
Kommentaarid: 170 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 152
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
borru
HV veteran
borru

liitunud: 21.12.2003




sõnum 19.08.2004 00:59:44 vasta tsitaadiga

velzatis kirjutas:
Soulscheme kirjutas:
tsitaat:
Klaviatuur ligi ei minda rasvaste näppude, pooliku kokapudeli, kohvitassi, kartulikrõpsude ja pudiseva saiaga.

kas siis täis pudeliga võib minna ja alles siis kui arvuti taga oled võid jooma hakata icon_biggrin.gif


tühja pudeliga just ei tohi minna icon_biggrin.gif


õpetaja kontrollib seda, et kas kork on ikka peal icon_wink.gif
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Format
Piiratud kasutaja
Format

liitunud: 01.01.2004




sõnum 09.09.2004 20:00:24 vasta tsitaadiga

http://www.zone.ee/rakutuum/myweb/ups.htm
Kommentaarid: 307 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 12 :: 11 :: 231
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Fil'eStyle
HV kasutaja

liitunud: 20.06.2004




sõnum 09.09.2004 20:05:45 vasta tsitaadiga

paki telk ilusasti kokku icon_lol.gif
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
borru
HV veteran
borru

liitunud: 21.12.2003




sõnum 09.09.2004 20:12:35 vasta tsitaadiga

Format kirjutas:
http://www.zone.ee/rakutuum/myweb/ups.htm


vaimne puue... see ei ole naljakas icon_neutral.gif

aga võibolla noor webmaster (mingi 6-e aastane nokk)
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rajareits
HV Guru
Rajareits

liitunud: 09.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.09.2004 20:21:21 vasta tsitaadiga

borru kirjutas:
Format kirjutas:
http://www.zone.ee/rakutuum/myweb/ups.htm


vaimne puue... see ei ole naljakas icon_neutral.gif

aga võibolla noor webmaster (mingi 6-e aastane nokk)


Kas piltide peal polnud mitte üks ja sama inimene (umb. 17 a. vana (vabandust, kui eksin)?
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
borru
HV veteran
borru

liitunud: 21.12.2003




sõnum 09.09.2004 23:04:52 vasta tsitaadiga

Rajareits kirjutas:
borru kirjutas:
Format kirjutas:
http://www.zone.ee/rakutuum/myweb/ups.htm


vaimne puue... see ei ole naljakas icon_neutral.gif

aga võibolla noor webmaster (mingi 6-e aastane nokk)


Kas piltide peal polnud mitte üks ja sama inimene (umb. 17 a. vana (vabandust, kui eksin)?


sellisel juhul läheks see esimene variant... pole miskit parata
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
project
HV Guru
project

liitunud: 18.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.09.2004 23:11:35 vasta tsitaadiga

http://www.zone.ee/rakutuum/myweb
suht haige... ja mõttetu....
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 84
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MarioDX2
HV vaatleja

liitunud: 16.07.2002




sõnum 10.09.2004 14:58:30 Defacetud või mitte? vasta tsitaadiga

CNN Weather
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Elof
HV Guru
Elof

liitunud: 07.05.2003




sõnum 10.09.2004 15:02:08 vasta tsitaadiga

link :: Konksuga pilt

AHV
Kommentaarid: 212 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.09.2004 15:03:44 vasta tsitaadiga

A konks? icon_rolleyes.gif
_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
painkillah
HV Guru
painkillah

liitunud: 06.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.09.2004 15:04:41 vasta tsitaadiga

tsitaat:

A konks? icon_rolleyes.gif

vaata pilti IE ga ja tõmba pilt aktiivseks

_________________
www.oggym.ee // OG Gym // Pärnu, Roheline 74
See pole politsei ei poltergeist, mis turvased on teinud meist,
vaid vabaduse illusioon, mis mõnel mehel lõpu toond.
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 6 :: 86
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.09.2004 15:09:15 vasta tsitaadiga

icon_lol.gif
_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rajareits
HV Guru
Rajareits

liitunud: 09.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.09.2004 15:34:57 Re: Defacetud või mitte? vasta tsitaadiga

MarioDX2 kirjutas:
CNN Weather


Keegi neile sisse "tulnud"?
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Raiku
HV Guru
Raiku

liitunud: 13.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.09.2004 15:38:10 Re: Defacetud või mitte? vasta tsitaadiga

Rajareits kirjutas:
MarioDX2 kirjutas:
CNN Weather

Keegi neile sisse "tulnud"?

Vaata hoolega linki... see sisaldab aadressi pildile http://www.obtuse.net/a.jpg

_________________
Честных психов можно не лечить...
Kommentaarid: 58 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rajareits
HV Guru
Rajareits

liitunud: 09.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.09.2004 15:43:12 Re: Defacetud või mitte? vasta tsitaadiga

Raiku kirjutas:
Rajareits kirjutas:
MarioDX2 kirjutas:
CNN Weather

Keegi neile sisse "tulnud"?

Vaata hoolega linki... see sisaldab aadressi pildile http://www.obtuse.net/a.jpg


Seda ma mõtlesingi, et kas keegi selle sinna pannud?
Eriti ei usu, et see sinna õigete inimeste poolt pandud...
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Raiku
HV Guru
Raiku

liitunud: 13.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.09.2004 15:45:53 Re: Defacetud või mitte? vasta tsitaadiga

Rajareits kirjutas:
Raiku kirjutas:
Rajareits kirjutas:
MarioDX2 kirjutas:
CNN Weather

Keegi neile sisse "tulnud"?

Vaata hoolega linki... see sisaldab aadressi pildile http://www.obtuse.net/a.jpg

Seda ma mõtlesingi, et kas keegi selle sinna pannud?
Eriti ei usu, et see sinna õigete inimeste poolt pandud...

küsimus on lingi esitamise viisis, mitte kohas, kuhu link näiliselt viitab

_________________
Честных психов можно не лечить...
Kommentaarid: 58 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.09.2004 15:49:37 vasta tsitaadiga

Mul viskab mingi popupi ka nüüd, mis kuhugile ei vii... icon_rolleyes.gif
_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 10.09.2004 21:20:57 vasta tsitaadiga

mnjaa... keegi vist on väikest häcki teinud
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lennu
HV kasutaja

liitunud: 31.12.2002




sõnum 10.09.2004 21:34:59 vasta tsitaadiga

jumal küll...kes selle pildi ära vahetas....kes see värdjas oli...mul on süda paha
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ra*
HV Guru
Ra*

liitunud: 19.04.2003




sõnum 10.09.2004 21:41:29 vasta tsitaadiga

OH ISSAND icon_evil.gif
mida värki..
mis pilt
Kommentaarid: 135 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 123
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anti
 

liitunud: 11.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.09.2004 22:30:43 vasta tsitaadiga

naljafoorum on siis see icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 4 :: 240
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iguaan
HV veteran
iguaan

liitunud: 23.11.2003




sõnum 10.09.2004 22:43:23 vasta tsitaadiga

IE'ga on mul "Florida Residents Are all Going to Die"
ja FF on see haiglane pic icon_question.gif icon_question.gif
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 71
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.09.2004 00:04:49 vasta tsitaadiga

Eeee, ironiseerite?
_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
luke skywalker
HV kasutaja

liitunud: 29.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.09.2004 12:45:52 vasta tsitaadiga

http://internet.ls-la.net/pictures/
Ma ei leidnud et siin oleks olnud seda
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Naljakad juhtumised arvutimaailmast »  naljakad lehed mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5 ... 96, 97, 98  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.