Avaleht
uus teema   See teema on lukus, sa ei saa siin muuta postitusi või vastata teemale! Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  WRC 2023 märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 11, 12, 13, 14, 15, 16  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.07.2023 08:34:41 vasta tsitaadiga

Neuville ei kesta ära....
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 22.07.2023 10:09:37 vasta tsitaadiga

Ford eriti ära vajunud täna
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.07.2023 10:22:51 vasta tsitaadiga

Magic, esimestena rajal ju
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.07.2023 10:36:13 vasta tsitaadiga

salatoimik kirjutas:
Magic, esimestena rajal ju
+1
Karistuse võinuks lõppu lisada...

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 22.07.2023 12:06:47 vasta tsitaadiga

Maha seda nagunii ei sõida.
Lisaks ikka need uued hüpped saavad kriitikat. Ilmselt Eestis ka edaspidi WRC-ga lõpp.
https://sport.postimees.ee/7819477/tanak-ja-teised-soitjad-nurisevad-kohutav-katse-uhelt-suusahuppemaelt-teisele
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.07.2023 12:22:57 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Maha seda nagunii ei sõida.

Kindlasi mitte, aga saaks normaalse kohapeat starida, nüüd stardib homme ka esimesena kui ieegi täna ei crashi

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
alpha
HV veteran
alpha

liitunud: 04.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.07.2023 12:40:30 vasta tsitaadiga

Magic kirjutas:
Maha seda nagunii ei sõida.
Lisaks ikka need uued hüpped saavad kriitikat. Ilmselt Eestis ka edaspidi WRC-ga lõpp.
https://sport.postimees.ee/7819477/tanak-ja-teised-soitjad-nurisevad-kohutav-katse-uhelt-suusahuppemaelt-teisele
mis nad nii uue ikka enam on
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.07.2023 13:47:09 vasta tsitaadiga

Magic kirjutas:
Maha seda nagunii ei sõida.
Lisaks ikka need uued hüpped saavad kriitikat. Ilmselt Eestis ka edaspidi WRC-ga lõpp.
https://sport.postimees.ee/7819477/tanak-ja-teised-soitjad-nurisevad-kohutav-katse-uhelt-suusahuppemaelt-teisele


See jutt on aasta aastalt läbi käinud. Mainida võib aga ega ükski sõitja ei ütle, et jama ja koristage ära need künkad.
Pigem uudise tootja jälle mingi vahu keerutanud.

Sõitjal endal on võimalik valida mugav kiirus, et nii et seljast raks läbi ei käiks. Kes tahab lendab, kes ei taha, sõidab vaikselt.
Läks ju üks aasta Katsuta ka Eestis vist seljaravile peale maandumist.

See on showbusiness koos spordiga ja kui mingil lennuväljal punktist a punkti b ilma takistusteta kulgeda, siis pole huvitav.

Aga sellest nädalavahetusest.... suured keskmised kiirused on ikka, teed on head ja huvitavad ning pole mingeid lollakaid kive mis rehve hävitaks.. Kuigi üksikud juhtumid on.
Seni õnn, et keegi puudevahele risti pole ennast paigutanud, teed on kohati kitsad.
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.07.2023 15:50:35 vasta tsitaadiga

indrpo, ikka on paigutatud, isegi auto on maha põletatud... Lihtsalt suur meedia vaikib sellest
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-Kaivo-
HV Guru

liitunud: 22.08.2007




sõnum 22.07.2023 16:21:30 vasta tsitaadiga

Taka Toyots suri peale finishit välja ja käima enam ei lähe icon_redface.gif
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
alpha
HV veteran
alpha

liitunud: 04.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.07.2023 16:24:16 vasta tsitaadiga

pigem ta lülitas ise selle välja ja enam käima ei lähe
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.07.2023 16:57:10 vasta tsitaadiga

Sai juba liikuma

E: Linnamäe kraavis

_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.07.2023 18:46:09 vasta tsitaadiga

OT küsimus aga keegi "Hommikustriime" ka WRC vaatamiseks kasutab. PS mulle kas toimib. F1 OK aga WRC ei toimi. Saaks aru kas üldine või muu viga.
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Look Right
Anna vin
Look Right

liitunud: 05.02.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.07.2023 19:14:42 vasta tsitaadiga

indrpo kirjutas:
OT küsimus aga keegi "Hommikustriime" ka WRC vaatamiseks kasutab. PS mulle kas toimib. F1 OK aga WRC ei toimi. Saaks aru kas üldine või muu viga.

Ei toimi jah

_________________
Ehitusprojektid ja konstruktiivsed lahendused HV kasutajatele soodsamalt
M: Zafira A/Astra G põhjakaitse - 30€
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pistyk
HV veteran
pistyk

liitunud: 11.08.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.07.2023 13:33:53 vasta tsitaadiga

Meil ka rahvatantsijad finišis keksima pandud nagu Keenias.
_________________
parem varblane katusel,kui nuga neerus
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 46
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-Kaivo-
HV Guru

liitunud: 22.08.2007




sõnum 23.07.2023 13:51:29 vasta tsitaadiga

Eelmise katse "karud" olid vähe põnevam ja hirmutavam vaatamine ,kui need keerutajad.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.07.2023 13:56:54 vasta tsitaadiga

pistyk kirjutas:
Meil ka rahvatantsijad finišis keksima pandud nagu Keenias.

Ma kuskil kirjutasin Keenia ralli ajal, et meil võiks rahvatantsijad keksida ümber auto... Tea kas keegi korjas selle idee üles või icon_lol.gif

_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-Kaivo-
HV Guru

liitunud: 22.08.2007




sõnum 23.07.2023 14:12:58 vasta tsitaadiga

Järgmine aastasiis eestis rallit ei ole nagu kalle ütles?
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Equinox
HV veteran
Equinox

liitunud: 05.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.07.2023 14:32:06 vasta tsitaadiga

Ei ole jah, tuleb ERC etapp. Järgmine aasta WRC etapp Lätis...Riia ja Liepaja ümbruses.
_________________
Live long and prosper!
RIP, Spock. Leonard Nimoy 1931-2015
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
villu70
HV Guru
villu70

liitunud: 19.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.07.2023 20:19:22 vasta tsitaadiga


Link
Kommentaarid: 142 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 122
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.07.2023 21:47:34 vasta tsitaadiga

Oled nüüd tegija? icon_eek.gif
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
villu70
HV Guru
villu70

liitunud: 19.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.07.2023 21:59:58 vasta tsitaadiga

Eip, see on alati nii. Kuskohast selline arvamus üldse?
Rändan üksi mööda ralliradu palju kilomeetreid.
Kommentaarid: 142 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 122
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.07.2023 22:12:38 vasta tsitaadiga

ei noh, rõhk oli ju sellel märgil puu küljes icon_cool.gif
Fordi näeb igal pool

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Oisu.
HV kasutaja

liitunud: 02.03.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.07.2023 22:51:01 vasta tsitaadiga

Kas märgil oli lisatahvel, et kehtib ettepoole?
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.07.2023 23:01:42 vasta tsitaadiga

Oisu. kirjutas:
Kas märgil oli lisatahvel, et kehtib ettepoole?
Ei, keset rallit võib alati keset teed olla beer_yum.gif
Kuidas üldse saab midagi nii lolli küsida? icon_eek.gif

_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 23.07.2023 23:26:17 vasta tsitaadiga

ERC jaoks võib rajad lühemad teha?
See Kambja uus lõik on väga küsitav. Pikad lõigud põllurada kus pole isegi head levi ja ammugi ei saa pilti.
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Oisu.
HV kasutaja

liitunud: 02.03.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.07.2023 09:19:18 vasta tsitaadiga

salatoimik kirjutas:
Oisu. kirjutas:
Kas märgil oli lisatahvel, et kehtib ettepoole?
Ei, keset rallit võib alati keset teed olla beer_yum.gif
Kuidas üldse saab midagi nii lolli küsida? icon_eek.gif

Kui Eestisse tulen, vaadake, et te kõik sõidaksite "keset teed" icon_idea.gif
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 24.07.2023 11:38:09 vasta tsitaadiga

Nüüd tuleb juba hala:
https://sport.postimees.ee/7820193/soomlane-eesti-asemel-lati-lubamine-wrc-sarja-on-kaki-keeramine
Peab ikka seis Fordis sitt olema:
https://sport.postimees.ee/7820376/tanak-jatab-vaikese-soome-ralli-vahele
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Laifstaile
Kreisi kasutaja

liitunud: 17.05.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.07.2023 12:40:08 vasta tsitaadiga

Miks sitt...?
Mees puhkab
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 24.07.2023 12:47:59 vasta tsitaadiga

Ongi õige, kui see on tase, siis tuleb puhata beer_yum.gif
Uus avant vajab testimist icon_lol.gif

Samas Soomes üle kolmanda koha küll ei pakuks
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
villu70
HV Guru
villu70

liitunud: 19.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.07.2023 14:33:04 vasta tsitaadiga

Mul veidi siseinfot , et "auto" moototivahetuse põhjustas tükk küünlast. Ja et viis minutit karistust on "meeskonna" enda kaitseks.
Kui tegemist oleks ainult trahviga, siis hakkaksid rikkad tiimid iga võistlus mootoreid vahetama.

Meie mehe intekatest ei tasuks päris kõike ka uskuda, vahest luiskab ikka suht jultunult.

NB! Ei tasu võtta päristõena aga olen siin ennemgi infot jaganud, mis on ka tõeseks osutunud!
Kommentaarid: 142 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 122
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 24.07.2023 15:50:51 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Mul veidi siseinfot , et "auto" moototivahetuse põhjustas tükk küünlast.

kuidas sul see info, kui isegi meeskonnal seda infot pole (mootorid plommitud)

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.07.2023 16:14:21 vasta tsitaadiga

Oletuse põhjal ilmselt annab teha taolist järeldust aga reaalset põhjust ilmselt ei saa teada enne kui hooaeg läbi...

Ja mootorite vahetuse teemal... Mu meelest ikka pole nii, et rikkam tiim hakkab siis igat võistlust uue mootoriga sõitma. Mootorite arv mitte 3 peale pole piiratud hooaja jooksul? Ma küll ei tea mis karistus üle selle on aga eks reegleid saab muuta igatipidi

_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
danny
Kreisi kasutaja
danny

liitunud: 17.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.07.2023 16:47:50 vasta tsitaadiga

salatoimik kirjutas:
Oletuse põhjal ilmselt annab teha taolist järeldust aga reaalset põhjust ilmselt ei saa teada enne kui hooaeg läbi...

Ja mootorite vahetuse teemal... Mu meelest ikka pole nii, et rikkam tiim hakkab siis igat võistlust uue mootoriga sõitma. Mootorite arv mitte 3 peale pole piiratud hooaja jooksul? Ma küll ei tea mis karistus üle selle on aga eks reegleid saab muuta igatipidi


2 hooaja peale, kes rohkem vahetab saab 5 minutit.

Lollus on see, et tehniline kontroll on enne testikatset ja kui peale tehnilist vahetad saad 5 minutit, oleks tehniline enne SS1 te, oleks asi korras olnud ja oleks lihtsalt selle plokiga hooaja lõpuni saama, et vältida trahvi.
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.07.2023 17:46:53 vasta tsitaadiga

https://sport.delfi.ee/artikkel/120218970/fia-soovis-tanakut-viieminutilisest-karistusest-saasta-aga-teised-tiimid-polnud-asjaga-pari
Kõik olid kurvad mai ääs seal rallil kaamerate ees icon_lol.gif thumbs_down.gif
tsitaat:
Kuna karistust tühistada ei saanud, siis uuris FIA rallidirektor Andrew Wheatley enne Rally Estonia algust ülejäänud kahelt tehasemeeskonnalt, kas nad oleksid nõus sellega, et ka nende sõitjad saaksid viieminutilise ajakaristuse. Nii alustanuks teisedki piloodid etappi Tänakuga samast seisust.

Keskisuomalainen kirjutab, et Toyota lükkas ootamatu ettepaneku kohe tagasi. Päri polnud asjaga ka Hyundai.

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-Kaivo-
HV Guru

liitunud: 22.08.2007




sõnum 24.07.2023 17:49:57 vasta tsitaadiga

Loube sugusel postiljonil oleks kindlasti lubatud. Suht tainas peaks peast olema, kui Tänaku kaliibiga vennal lasta karistusest pääseda.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
alpha
HV veteran
alpha

liitunud: 04.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.07.2023 14:53:30 vasta tsitaadiga

villu70 kirjutas:
Mul veidi siseinfot , et "auto" moototivahetuse põhjustas tükk küünlast.

tsitaat:
M-Spordi esialgne kommentaar. Williamsi sõnul on praeguseks ka sisuliselt selge, mis mootoriga ikkagi juhtus. Tema sõnul on tehti viga juba mootori ehitamisel. „Täpse vastuse saame alles olukorras, kus tohime mootori lahti võtta. Praegu aga tundub, et probleem tekkis juba mootori kokku panemise käigus. Me ei teinud midagi teistsugust. Protsess ja jupid olid kõik samad,“ rääkis ta.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
somnambuul
HV veteran

liitunud: 22.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.07.2023 15:55:01 vasta tsitaadiga

https://sport.postimees.ee/7821921/tanaku-mootoril-tekkis-soome-ralli-testil-probleem-tiim-pidi-jouallika-valja-vahetama

Vaatasin, et postimees on vana uudise esilehele pannud, aga ei, järjekordne fordi mootor läks katki.
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 26.07.2023 18:58:56 vasta tsitaadiga

Tootmisviga ju...öeldi. Eks kõik vigased
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.07.2023 20:08:42 vasta tsitaadiga

Kuidas nende vigastega hooaja lõppu peaks jõudma?
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 26.07.2023 20:14:31 vasta tsitaadiga

See selles suhtes ju jabur, sest selle teemaga peaks ford tegelema.
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.08.2023 09:16:35 vasta tsitaadiga

Võimalik, et on Oti nädalavahetus.
Kalle ei saanud ust stardis kinni ilma abilisteta. icon_biggrin.gif

Edit. Korras, Ott Elektriga koju.


viimati muutis indrpo 04.08.2023 09:16:54, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
somnambuul
HV veteran

liitunud: 22.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.08.2023 09:16:52 vasta tsitaadiga

Elektriralli.
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 04.08.2023 09:18:57 vasta tsitaadiga

+1:10.1 icon_eek.gif
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HPN
HV veteran
HPN

liitunud: 26.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.08.2023 09:20:19 vasta tsitaadiga

Nii ei saa rallit sõita.
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.08.2023 09:20:59 vasta tsitaadiga

Otsivad laadijat? Martinil Plugshare äppi ikka on?
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 04.08.2023 09:21:33 vasta tsitaadiga

icon_lol.gif Lootusetu pask see ford ikka
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 04.08.2023 09:22:52 vasta tsitaadiga

tsitaat:
pulled off the stage to make an exit via an access road
beer_yum.gif
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
somnambuul
HV veteran

liitunud: 22.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.08.2023 09:24:17 vasta tsitaadiga

Teine Ford ka katki.
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.08.2023 09:25:58 vasta tsitaadiga

somnambuul kirjutas:
Teine Ford ka katki.

Küll mitte juhi tõttu.
Nad võiks Otiga kombineerida, rehv lubeele ja mootor Otile
kui enne maha ei põle
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   See teema on lukus, sa ei saa siin muuta postitusi või vastata teemale! Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  WRC 2023 mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 11, 12, 13, 14, 15, 16  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.