Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Elektri- ja vesinikautode (ja muude alternatiivide) teema märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 181, 182, 183 ... 305, 306, 307  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
anubis
HV Guru
anubis

liitunud: 08.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.07.2023 12:30:23 vasta tsitaadiga

Õige mees sõidab ikka 90 alas 110 ja 110 alas 90ga ning vasakpoolses reas.
Kommentaarid: 337 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 283
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Markos
HV veteran

liitunud: 10.04.2002




sõnum 14.07.2023 12:58:43 vasta tsitaadiga

bladerunner kirjutas:
Tiksud trassil kenasti 85-ga, saad ka Tartus käidud. Eks ta veidi mark muidugi ole kui mingid pisikesed punnid mööda litsuvad aga elad üle. Peaasi et öko. icon_lol.gif


Pole ju öko, see asi maksab 83 tonni. Ökonoomia osas täielik feil, ökoloogia on tihe vaidlusobjekt, üksmeelele pole veel jõutud.
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Oisu.
HV kasutaja

liitunud: 02.03.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.07.2023 09:54:15 vasta tsitaadiga

Ots lahti tehtud.
https://auto.geenius.ee/rubriik/uudis/juris-poles-maatasa-nissani-elektrikaubik-tegu-on-esimese-elektriauto-polenguga-eestis/
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.07.2023 10:17:12 vasta tsitaadiga

Kas see on seesama sent surmale võlgu välimusega mingite tõmmude elektrikaubik, mis ükskord lennujaama juures seisis ja ummikut tekitas? Aku tühi või muu jama, sest tüübid üritasid seda edasi lükata. Välja näeb küll samasugune. Tundus olevat Artur Tussiku stiilis üles klopsitud.
_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sakinaga
HV Guru

liitunud: 30.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.07.2023 10:41:10 vasta tsitaadiga

Hea meeldetuletus, et ei tasu oma autot parkida laadimiskohtade lähedale, muidu põleb koos elektriautoga maha.
_________________
Tsensuur HinnaVaatluse foorumis
Kommentaarid: 164 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 155
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 15.07.2023 10:55:42 vasta tsitaadiga

icon_lol.gif beer_yum.gif thumbs_up.gif
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pppd
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.06.2004




sõnum 15.07.2023 11:36:51 vasta tsitaadiga

Betamax kirjutas:
Kas see on seesama sent surmale võlgu välimusega mingite tõmmude elektrikaubik, mis ükskord lennujaama juures seisis ja ummikut tekitas? Aku tühi või muu jama, sest tüübid üritasid seda edasi lükata. Välja näeb küll samasugune. Tundus olevat Artur Tussiku stiilis üles klopsitud.

Olevat olnud rootsi numbritega ja matkaautoks kohandatud. Tussiku osaluse kohta pole teada antud.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.07.2023 14:55:32 vasta tsitaadiga

Täna-homme saab kodus laadida tasutta
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Markos
HV veteran

liitunud: 10.04.2002




sõnum 15.07.2023 15:13:01 vasta tsitaadiga

Täna tuleb ikka hübriidiga kesk-eestisse sõita, ja tuttav peale võtta, sest elektriauto ja "homme on ka vaja sõita" ei jõua täis laadida icon_lol.gif Selline on elu reaalsuses.
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.07.2023 03:29:56 vasta tsitaadiga

Ütle kiirelt viis korda "Tesla" ja Kadastik ilmub
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.07.2023 14:55:57 vasta tsitaadiga

https://www.err.ee/1609035074/riigi-toetus-elektriautode-ostmisele-jatab-inimesed-kulmaks
Rikaste lõbu see elektriline automobiil. Vaene sõidab fossiiliga.

_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.07.2023 18:17:00 vasta tsitaadiga

Auto sai 98% täis. Nädal hooleta
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mnator
HV Guru

liitunud: 18.10.2007




sõnum 17.07.2023 09:17:44 vasta tsitaadiga

käid jala?
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Equinox
HV veteran
Equinox

liitunud: 05.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.07.2023 09:42:31 vasta tsitaadiga

Elon'i twiit - "First Cybertruck built at Giga Texas!"
Link: https://twitter.com/Tesla/status/1680121747910148099

_________________
Live long and prosper!
RIP, Spock. Leonard Nimoy 1931-2015
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.07.2023 13:58:27 vasta tsitaadiga

Mnator kirjutas:
käid jala?


Ei, kasutan diiselautot.

_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.07.2023 08:27:42 vasta tsitaadiga

https://www.postimees.ee/7816446/pensionar-uhkest-renoveerimisest-vanad-lukatakse-nagu-teerulliga-eest
Põlvasse majade juurde elektriautode jaoks laadijad? icon_eek.gif icon_lol.gif

_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Oisu.
HV kasutaja

liitunud: 02.03.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.07.2023 09:38:00 vasta tsitaadiga

Pealinna vurledel vaja ju päälinna tagasi ka saada icon_idea.gif
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 18.07.2023 10:44:48 vasta tsitaadiga

Ühistu bossid tahavad teiste arvelt skeemitada...üldelekter oma masinate jaoks. Eks endised Põlva elanikud teavad kuidas põliste kolhoosnike mentaliteet on.
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Janis
HV Guru

liitunud: 30.11.2005




sõnum 18.07.2023 10:48:45 vasta tsitaadiga

ID 7 varsti müügil ju, valmistuvad
Kommentaarid: 209 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 5 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Equinox
HV veteran
Equinox

liitunud: 05.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.07.2023 16:50:08 vasta tsitaadiga

Lugesin täna nalja VW Id kohta. "Id Software but can‘t run Doom…" icon_lol.gif
_________________
Live long and prosper!
RIP, Spock. Leonard Nimoy 1931-2015
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Oisu.
HV kasutaja

liitunud: 02.03.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.07.2023 00:26:15 vasta tsitaadiga

Norra.
Kiirustage, seltsimehed unetud!
Nüüd on HONGQI E-HS9 laoautodel läbi aegade suvekampaania 🤩 Nüüd vaid alates 649.000 kr *, säästa alates 223.016 kroonist. Komplektne auto kaasa talverattad, matid ja metallik lakk. Autod, mis on valmis tarnimiseks.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
anubis
HV Guru
anubis

liitunud: 08.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.07.2023 13:43:33 vasta tsitaadiga

https://www.roadandtrack.com/car-culture/a20686357/electric-conversions-can-save-classic-cars-and-make-them-quicker/
Kommentaarid: 337 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 283
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.07.2023 13:47:05 vasta tsitaadiga

https://forte.delfi.ee/artikkel/120218169/volkswagen-teatas-et-elektrisoidukite-vahese-noudluse-tottu-voivad-nad-pankrotti-minna icon_eek.gif

tsitaat:
Selle aasta esimese viie kuuga tootis ettevõte Euroopa turule 97 000 elektriautot, kuid müüs neist vaid 73 000. Kuhu ülejäänud panna, on praegu ebaselge.


Ma tean vastust icon_cool.gif : maksustame ICE-d surnuks, küll siis ollakse sunnitud ostma thumbs_up.gif

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
rmc
Aeg Maha 2n
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.07.2023 13:52:54 vasta tsitaadiga

Betamax kirjutas:
https://www.err.ee/1609035074/riigi-toetus-elektriautode-ostmisele-jatab-inimesed-kulmaks
Rikaste lõbu see elektriline automobiil. Vaene sõidab fossiiliga.


Lugesin seda ilmumise paiku ja suht lamp kirjutis.
Vean kihla, et 4000€ ikkagi veidi mõjutab ostmist ja see on parem kui mitte midagi.

AMTEL võib fossiiliembajana muidugi öelda:
tsitaat:
Autode müügi- ja teenindusettevõtete liidu tegevjuht Meelis Telliskivi leidis, et põhjus, miks kogu elektriautode toetusfondi raha ei ole ära kasutatud, on asjaolu, et 4000-eurone toetus ei innusta inimesi siiski kallist elektriautot ostma. Tema sõnul oleks need, kes praegu on elektriauto soetanud, selle ostnud ka ilma toetuseta.
, ent nende kibestunud suhtumine tuleb paljuski sellest, et näiteks Tesla jätab AMTEL-i huvigrupi kaitstavad ärid suhteliselt tühjade pihkudega.

See on oluline tõik:
tsitaat:
Umbes kuus protsenti Eestis sõitvatest autodest liiguvad elektriga. Autoajakirjanik Tõnu Ojala märkis, et üks põhjus, miks inimesed rohkem toetusi ei taotle, on ka see, et raha saab ainult uue elektriauto ostmiseks.
, ent kasutatute puhul tekiks kohe palju riske ning haldamine oleks kõvasti raskem.

Ei tea, mis olukorras:
tsitaat:
"Toetust makstakse nüüd tagantjärele ehk sõiduk peab olema juba soetatud ja tänu sellele jäi ära selline nobedate näppude voor," ütles ta.

Arro lisas, et varem tekkis näiteks olukord, kus inimesed said toetuse kätte ja siis otsustasid, et ikkagi ei soovi seda autot.
varasemalt sai? Suur paberimäärimine ja toetus maksti tagasi?

Betamax kirjutas:
https://www.postimees.ee/7816446/pensionar-uhkest-renoveerimisest-vanad-lukatakse-nagu-teerulliga-eest
Põlvasse majade juurde elektriautode jaoks laadijad? icon_eek.gif icon_lol.gif

Laadijaid ei peaks rajama. Kaablivalmidusest piisaks.

anubis kirjutas:
https://www.roadandtrack.com/car-culture/a20686357/electric-conversions-can-save-classic-cars-and-make-them-quicker/

See lahe, jah.
Nt. https://twitter.com/elecclassiccars

Sõitmine ei oleks nii kulukas kah enam.

Tanel kirjutas:
https://forte.delfi.ee/artikkel/120218169/volkswagen-teatas-et-elektrisoidukite-vahese-noudluse-tottu-voivad-nad-pankrotti-minna icon_eek.gif

tsitaat:
Selle aasta esimese viie kuuga tootis ettevõte Euroopa turule 97 000 elektriautot, kuid müüs neist vaid 73 000. Kuhu ülejäänud panna, on praegu ebaselge.


Ma tean vastust icon_cool.gif : maksustame ICE-d surnuks, küll siis ollakse sunnitud ostma thumbs_up.gif

Lahendus on, et VW teeb paremaid autosid ja/või laseb hinda alla. Väidetavalt on ID-dega rahulolu kohati päris madalaks osutunud, jäi kuskilt silma.

Riigi poolt saaks ICE-kütuste aktsiiside arvelt EV-de ostu toetada.

Aganoh, ma tean su suhtumist eniveis - EV-sid ei pea kuidagi toetama, jne., sest sinu jaoks sobivad allikad toodavad võltsteadust koguaeg peale, mis su uskumusi kinnistab. Isegi kui natukese aja pärast tuleb välja, et ICE-tööstuse lobi selle jama taga on ning tõde vastupidine, siis sellesse sa ei süvene. Kahju :/

_________________
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
anubis
HV Guru
anubis

liitunud: 08.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.07.2023 14:21:01 vasta tsitaadiga

Jõuavad inimesed osta Touaregi/X5/Q7/Discovery/Land Cuiseri siis jõuavad ka maksta.
Kommentaarid: 337 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 283
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rmc
Aeg Maha 2n
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.07.2023 14:27:07 vasta tsitaadiga

Tesla Model Y jääb näiteks pigem Seat Tarraco hinnaklassi...
_________________
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.07.2023 14:40:01 vasta tsitaadiga

rmc kirjutas:

Laadijaid ei peaks rajama. Kaablivalmidusest piisaks.


Olen lugenud analüüse, mis väidavad, et meie elektrivõrk ei kannata välja kortermajade juures lahendusi stiilis "kõik laevad millal tahavad ja kui palju tahavad".
Seega pigem tuleks kortermajadesse rajada keskselt hallatavaid intelligentseid lahendusi, mis öö jooksul saadaoleva võimsuse piires jagaks laadima pandud autode vahel ressursi ära nii, et hommikul oleks kõigil võimalik tööle sõita.
Voolumõõtja oleks loomulikult iga parkimiskoha juures eraldi, mille alusel kasutatud elektri eest makstakse.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rmc
Aeg Maha 2n
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.07.2023 14:44:53 vasta tsitaadiga

Mhmh, ega see valmiduse rajamine ei peaks tähendama, et igaüks vabalt sisse saab toppida ja kasutama. Lihtsalt kui töid teha, siis peaks valmidus tekkima (kasvõi a'la kõrid-kanalid), et edaspidi võimalikult lihtne ja vähekulukas lisada oleks. A'la ei peaks eraldi ükshaaval vedama, maad lahti kaevama, jne.

Täieliku valmiduse rajamine on mõttetu, sest laadijad, jne. aeguvad ka.

_________________
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hkurujo88r
HV Guru

liitunud: 25.02.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.07.2023 15:15:33 vasta tsitaadiga

rmc kirjutas:
Tesla Model Y jääb näiteks pigem Seat Tarraco hinnaklassi...


Kust seda Y nii odavalt saab?
Kommentaarid: 126 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
anubis
HV Guru
anubis

liitunud: 08.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.07.2023 15:59:49 vasta tsitaadiga

Tagaveoline ModelY on €41,970+KM (valge, standardrattad, kärukonks, must sisu)

Lõin just oma isikliku Tarraco letihinna kokku ja tuli umbes sama number.

Kui ModelY võtta LR 4WD oleks 46,970+KM.

Tesla hinnast saab 4k maha ostutoetusega.
Kommentaarid: 337 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 283
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.07.2023 18:00:05 vasta tsitaadiga

Tundub, et tulevikus saab oelma neid akude umbertootlemise tehaseid palju, mis on positiivne.

Dead EV batteries turn to gold with U.S. incentives
https://www.reuters.com/business/autos-transportation/dead-ev-batteries-turn-gold-with-us-incentives-2023-07-21/
tsitaat:
The IRA [Inflation Reduction Act] includes a clause that automatically qualifies EV battery materials recycled in the U.S. as American-made for subsidies, regardless of their origin. That is important because it qualifies automakers using U.S.-recycled battery materials for EV production incentives.
...
The minerals in those batteries - primarily lithium, cobalt and nickel - are worth on average between 1,000 euros ($1,123) to 2,000 euros per car, BMW (BMWG.DE) sustainability chief Thomas Becker told Reuters.
...
The race is on to build "closed-loop supply chains" where recycled minerals are put into locally produced new batteries, said Christian Marston, chief technology officer at Altilium Metals, which is building a plant in Bulgaria and plans one in the UK by 2026.

"Everybody wants to control their own supply chain and nobody wants to be reliant on the Chinese," he said.
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sakinaga
HV Guru

liitunud: 30.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.07.2023 21:32:27 vasta tsitaadiga

Kui Tesla suudab oma autosid odavamalt toota, siis ongi Volkswagenil raske, muidugi icon_lol.gif
_________________
Tsensuur HinnaVaatluse foorumis
Kommentaarid: 164 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 155
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.07.2023 11:01:01 vasta tsitaadiga

Nüüd juba tapavad elektriautod inimesi kah. /s icon_lol.gif

https://www.delfi.ee/artikkel/120219405/hollandi-rannikul-poleb-autolastiga-laev-hukkunud-on-uks-ja-kannatada-saanud-16-inimest
tsitaat:
Laev nimega Fremantle Highway oli teel Saksamaalt Bremerhavenist Egiptusse Port Saidi. Selle pardal on umbes 3000 autot.
Tõenäoliselt süttis pardal üks elektriautodest, teatas Hollandi rannikuvalve esindaja.

_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 169 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.07.2023 11:32:53 vasta tsitaadiga

Eilse uputuse käigus mõni elektriauto või hübriid müüki kah tulemas?
_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.07.2023 23:44:53 vasta tsitaadiga

https://majandus.postimees.ee/7823098/tesla-liialdas-tahtlikult-oma-autode-soiduulatusega
tsitaat:
Umbes kümme aastat tagasi alustas Tesla turunduslikel eesmärkidel elektriautode armatuuri näitudega manipuleerimist, et kuvada roosilisi prognoose selle kohta, kui kaugele autoomanikud saavad sõita enne laadimise vajadust, ütles üks allikas Reutersile.
...
Keskmiselt oli 21 uuringus osalenud elektriautomargi sõiduulatus 12,5% prognoositust väiksem. Tesla keskmine oli koguni 26%.

_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 169 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.07.2023 23:49:39 vasta tsitaadiga

Kuidas fanboyd seda õigustavad?
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.07.2023 05:12:18 vasta tsitaadiga

KillFrenzy kirjutas:
Kuidas fanboyd seda õigustavad?


Aga ICE autod ka valetavad icon_lol.gif

_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.07.2023 07:06:05 vasta tsitaadiga

Sold OUT, icon_lol.gif thumbs_up.gif
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 28.07.2023 11:45:40 vasta tsitaadiga

icon_lol.gif beer_yum.gif
Jajah, juba on VW halalugu ka lehes
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.07.2023 11:51:59 vasta tsitaadiga

Krokodillipisarad.
_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.07.2023 20:56:35 vasta tsitaadiga

https://arileht.delfi.ee/artikkel/120220069/tesla-loi-salajase-meeskonna-et-tuhandeid-soiduulatusega-seotud-kaebusi-maha-vaikida
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.07.2023 21:23:43 vasta tsitaadiga

Normaalne ju, kõik nagunii valetavad
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Bilderberg
HV kasutaja
Bilderberg

liitunud: 26.08.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.07.2023 14:51:58 vasta tsitaadiga

bladerunner kirjutas:
https://majandus.postimees.ee/7823098/tesla-liialdas-tahtlikult-oma-autode-soiduulatusega
tsitaat:
Umbes kümme aastat tagasi alustas Tesla turunduslikel eesmärkidel elektriautode armatuuri näitudega manipuleerimist, et kuvada roosilisi prognoose selle kohta, kui kaugele autoomanikud saavad sõita enne laadimise vajadust, ütles üks allikas Reutersile.
...
Keskmiselt oli 21 uuringus osalenud elektriautomargi sõiduulatus 12,5% prognoositust väiksem. Tesla keskmine oli koguni 26%.

“Keskkonnasõbralike” elektriautode äraspidiseks sümboliks saanud laev tossab Hollandi rannikul edasi:
https://uueduudised.ee/uudis/maailm/keskkonnasobralike-elektriautode-araspidiseks-sumboliks-saanud-laev-tossab-hollandi-rannikul-edasi/
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
anubis
HV Guru
anubis

liitunud: 08.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.07.2023 15:31:14 vasta tsitaadiga

Kui miski laeva põlema paneb pole see kunagi loodussõbralik.

Samamoodi nagu pole olulist vahet mis nööriga keegi üles puuakse.

https://gcaptain.com/a-brief-look-back-at-recent-car-carrier-fires/

Idioodid muidugi otsivad alati võimalust idiootlike väidetega esineda.
Kommentaarid: 337 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 283
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Etz
HV Guru
Etz

liitunud: 27.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.07.2023 18:59:25 vasta tsitaadiga

Huvitav on see, et kui ICE’sid tuleb vastavalt nõuetel transported sisuliselt kütusetta, siis EV’d koos akudega on okei?
Äkki tasuks regulatsioonid üle vaadata… icon_rolleyes.gif

_________________
...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen!
Kommentaarid: 236 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tbit
HV Guru

liitunud: 27.04.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.07.2023 19:20:12 vasta tsitaadiga

ICE autode puhul on samuti enamasti ikkagi elektri süsteem mis mitte töötava auto puhul põleb.
_________________
DVD is da 4483MB :-/)
|OSTAN|-> T43 pikk jahutus
Kommentaarid: 265 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 230
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
netcat
Kreisi kasutaja
netcat

liitunud: 13.01.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.07.2023 19:23:14 vasta tsitaadiga

Siin on point nagu see et põlema võivad ju mõlemad minna, aga ära kustutada on elektriautosid märksa raskem, mis tekitab ka raskemaid olukordi.
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
new1
HV kasutaja

liitunud: 02.06.2007



Online
sõnum 30.07.2023 22:30:38 vasta tsitaadiga

Kui neid kusagil puntras transatakse, siis tuleohu ja põlengu vähendamisest oleks omajagu abi ka sellest, kui kõigil masinatel oleks akud põhimõtteliselt täiesti tühjad. Tühi aku tekitab vähem kuumust ja põlengut misiganes rikke korral.
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SideWinder
HV kasutaja
SideWinder

liitunud: 14.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.07.2023 22:43:33 vasta tsitaadiga

new1 kirjutas:
Kui neid kusagil puntras transatakse, siis tuleohu ja põlengu vähendamisest oleks omajagu abi ka sellest, kui kõigil masinatel oleks akud põhimõtteliselt täiesti tühjad. Tühi aku tekitab vähem kuumust ja põlengut misiganes rikke korral.

See transpordiaegne laetuse tase sõltub suuresti kasutatava akukeemia iseärasustest. Näiteks paari aasta tagustel Samsungi tööstuslikel energiasalvestuse (storage) akudel oli soovituslik laetuse tase transpordi ajaks vahemikus 20-25%.

_________________
Võib elu palju pakkuda, kui suudad p***et lakkuda!!! (R. Raigna)
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
anubis
HV Guru
anubis

liitunud: 08.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.07.2023 23:51:38 vasta tsitaadiga

Põlema lähevad kõik asjad kui on piisavalt põlevat materjali, soojust ja oksüdeerijat.

Seda, kas konkreetses olukorras, mida on juhtunud korduvalt aastate jooksul ka laevades kus pole ühtegi elektriautot olnud, on süüdi süttinud elektriauto või mitte, ei tea mitte keegi.

Kuid kõik sileajud on alati täpselt ühe pealkirja kaugusel sellest, et lagastada terve sotsiaalmeedia täis "elektriautod põlevad igal pool ja koguaeg" isegi kui statistiliselt põlevad sisepõlemismootoriga masinad nende kõrval nagu säraküünlad.
Kommentaarid: 337 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 283
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Elektri- ja vesinikautode (ja muude alternatiivide) teema mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 181, 182, 183 ... 305, 306, 307  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.