Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Autode teema vol.7 (Küsitlus: Mitut autot oled elu jooksul omanud?) märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 205, 206, 207 ... 555, 556, 557  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Mitut autot oled elu jooksul omanud? Arvesta ainult nendega, mida omad või oled omanud
Mul on alles esimene auto
3%
 3%  [ 5 ]
2-3
29%
 29%  [ 47 ]
4-6
30%
 30%  [ 48 ]
7-10
18%
 18%  [ 29 ]
11-15
5%
 5%  [ 9 ]
16-20
5%
 5%  [ 8 ]
21-30
1%
 1%  [ 2 ]
31-40
2%
 2%  [ 4 ]
41-50
0%
 0%  [ 1 ]
Rohkem kui 50
3%
 3%  [ 5 ]
hääli kokku : 158

autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
HDvurle
HV pensionär
HDvurle

liitunud: 03.04.2002




sõnum 10.07.2023 16:30:34 vasta tsitaadiga

https://arileht.delfi.ee/artikkel/120214440/sadade-tuhandete-autoomanike-hirm-automaks-laheneb-kuid-olematust-soidukist-on-voimatu-vabaneda
_________________
Teie küsimused on vastatavad, kuid meie vastused on küsitavad.
IT uudissõnad. Pihuarvuti - pihkar, pihuarvuti kasutaja - pihkur.
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
BrutaH
HV vaatleja

liitunud: 10.05.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.07.2023 17:02:11 vasta tsitaadiga

rauli kirjutas:
BrutaH kirjutas:
SSD kirjutas:
Saksa autodel on õlikulu, Jaapani autodel pole. Põhjust ei tea. Ja Jaapani autodel ei lähe õli mustaks ka, jällegi ma põhjust ei tea.
Sakslased ei oska kolvirõngaid arvutada.


Pigem vist taandub sellele, et Sakslased teevad ammu oma toodetud mikromootoreid erinevate ülelaadimistega (turbo ja kompressor), mille puhul kerget õlikulu pean minagi normaalseks osaks tööprotsessist. Ning isiklikult kogemusest on ka kõik turbo- ja kompressorimootorid (10+ sõidukit) veidi õli tarbind.
Jaapani liikurid selle eest on minu arusaamise järgi valdavalt vabalthingavad ja võib olla isegi kohati suurema töömahuga kui Saksa analoogid, et kompenseerida veidi väiksemat jõunumbrit mootoris ning sellised mootorid õli ei tohiks võtta ja oma kogemusest pole ka tarbinud õli.

Parandage kui loogika vigane beer_yum.gif


Turbo on mingil määral õlikulus süüdi. Nii suuremad silindritemperatuurid, suuremad rõhud silindris ja väga kuumad turbo detailid kipuvad õli kiiremini lokaalselt kuumutama ja ka lokaalselt aurustama, mis siis läbi karterituulutuse mootoris ärapõlemiseni jõuab. Kui suur see osa on, ei oska täpselt öelda. Mul on turbomootor, korea toodang. 12 000 kilomeetrise õlivälba puhul on õlikulu olnud 2mm jagu vardalt lugedes. Seega turbot ainult süüdistada ei saa.

Sakslastel, eriti just VW mootoritel, on aga peamiseks probleemiks kolvirõngaste ja õlirõngaste mittearvutada oskamine.
Sisemise hõõrdumise vähendamiseks pannakse kolbide külge väga väikese pingega rõngad, mis vaevu-vaevu koos õlikilega suudavad kompressiooni hoida. Et veel säästu saavutada, pannakse väga mannetud õlirõngad mis ei suuda silindriseintel oleva õli pühkimisega hakkama saada.

E: Väikese pingega kompressioonirõngad, eriti veel külma mootoriga suudavad päris palju silindris tekkivaid kuumasid põlemisgaase karteri poole läbi lekitada. Selle tõttu mööduvad need kuumad gaasid ka nendest mannetutest õlirõngastest, mis samuti kuumenevad ja mille peale õli kärssama hakkab.

Siia juurde lisame fakti, et uuel autol jääb tüüpiliselt tegemata igasugune sissesõit, keskmine omanik näitab võtit ja tallab gaasi ning hoolduses käib ka iga 30 000 kilomeetri tagant siis võib kindel olla, et õlirõngad on juba esimese hooldusvälba peale lootusetult kinni põlenud ja nende kasutegur edasises mootori elus on ümmargune 0. Kuna õlirõngad on kasutud, siis jääb silindri seintelt õli maha pühkimata ja iga kord kui mootori 4 takti tantsus käib Bang, põletatakse rõõmsasti ära ka õli mis silindri seinal on.

VW ja ka teised sama jamaga hädas olijad teavad väga hästi, et fuckup on toimunud. Aga rõngaste vahetamine on kolossaalselt kallis ettevõtmine nii suures skaalas, et parem on öelda "it's a feature not a bug".
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pistyk
HV veteran
pistyk

liitunud: 11.08.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.07.2023 20:48:00 vasta tsitaadiga

a miks need sakslased nii lollid on siis ?
_________________
parem varblane katusel,kui nuga neerus
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 46
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 10.07.2023 21:47:33 vasta tsitaadiga

Miin peab ju olema. Kuidas s muidu sunnid uue ostma.
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder ja https://www.facebook.com/marketplace/profile/61591165192783/?ref=permalink küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Look Right
Anna vin
Look Right

liitunud: 05.02.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.07.2023 22:28:41 vasta tsitaadiga

Lähen homme Audrusse sõitma, peaks õlivaatluse huvides jälgima, palju ühe rajapäevaga õli vähemaks jääb. Võiks ju eeldada, et piirisituatsioonis läheb õli rohkem
_________________
Ehitusprojektid ja konstruktiivsed lahendused HV kasutajatele soodsamalt
M: Zafira A/Astra G põhjakaitse - 30€
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 10.07.2023 23:04:01 vasta tsitaadiga

Vaaata, et qurq ei lähe.
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder ja https://www.facebook.com/marketplace/profile/61591165192783/?ref=permalink küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Look Right
Anna vin
Look Right

liitunud: 05.02.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.07.2023 01:05:44 vasta tsitaadiga

Bemmi insenerid paremad kui VW omad ja oskavad arvutada
_________________
Ehitusprojektid ja konstruktiivsed lahendused HV kasutajatele soodsamalt
M: Zafira A/Astra G põhjakaitse - 30€
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
BrutaH
HV vaatleja

liitunud: 10.05.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.07.2023 10:56:04 vasta tsitaadiga

Raitnow kirjutas:
Bemmi insenerid paremad kui VW omad ja oskavad arvutada


Nooo ega väga ei oska ikka icon_lol.gif
https://www.torquenews.com/1084/bmw-tops-thirsty-30-list-new-vehicles-burning-excessive-oil
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pistyk
HV veteran
pistyk

liitunud: 11.08.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.07.2023 12:04:16 vasta tsitaadiga

icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif
_________________
parem varblane katusel,kui nuga neerus
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 46
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pppd
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.06.2004




sõnum 11.07.2023 12:17:32 vasta tsitaadiga

Bemmi insenerid tegelevad viimasel ajal rohkem iluvõre arvutamisega.. icon_razz1.gif
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
somnambuul
HV veteran

liitunud: 22.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.07.2023 12:29:22 vasta tsitaadiga

Uhh, peaks õlivarda üles otsima. Kaks kuud hoolduseni, äkki annab veel midagi päästa.
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Look Right
Anna vin
Look Right

liitunud: 05.02.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.07.2023 12:55:28 vasta tsitaadiga

BrutaH kirjutas:
Raitnow kirjutas:
Bemmi insenerid paremad kui VW omad ja oskavad arvutada


Nooo ega väga ei oska ikka icon_lol.gif
https://www.torquenews.com/1084/bmw-tops-thirsty-30-list-new-vehicles-burning-excessive-oil

icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif suht vana artikkel iseenesest. Aga eks kui otsida, siis leiaks iga automargi kohta sellise artikli.

_________________
Ehitusprojektid ja konstruktiivsed lahendused HV kasutajatele soodsamalt
M: Zafira A/Astra G põhjakaitse - 30€
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pistyk
HV veteran
pistyk

liitunud: 11.08.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.07.2023 13:26:31 vasta tsitaadiga

Ei usu et leiab
_________________
parem varblane katusel,kui nuga neerus
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 46
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Flab
HV Guru

liitunud: 09.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.07.2023 13:38:16 vasta tsitaadiga

Endal see eelmainitud vw 1.8tsi 132kw mootor. Auto enda käes alates 40k kilomeetrist. Keskmiselt kulub välba peale 1.5 liitrit ôli ehk liiter juurde per 10k km.
Kommentaarid: 992 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 782
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.07.2023 14:18:30 vasta tsitaadiga

TSH-TSH-KRR-KRR

Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.07.2023 17:41:22 vasta tsitaadiga

Pole tšudeš. Kasvatad oma arust kartulit/vilja, maasikaid, aga ühel hommikul selgub, et tegelikult kasvatasid volkkari. Sellepärast maal nii palju neid ongi. Tüübid ise kasvatavad.
https://virumaateataja.postimees.ee/7812576/talunik-leidis-enda-viljapollult-volkswageni

_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pistyk
HV veteran
pistyk

liitunud: 11.08.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.07.2023 19:15:59 vasta tsitaadiga

Raitnow kirjutas:
BrutaH kirjutas:
Raitnow kirjutas:
Bemmi insenerid paremad kui VW omad ja oskavad arvutada


Nooo ega väga ei oska ikka icon_lol.gif
https://www.torquenews.com/1084/bmw-tops-thirsty-30-list-new-vehicles-burning-excessive-oil

icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif suht vana artikkel iseenesest. Aga eks kui otsida, siis leiaks iga automargi kohta sellise artikli.


Sa tõesti mõtled,et bmw on parem kui teised?Kas see jaapanlaste töökindlus ka linnalegend sinu meelest?

_________________
parem varblane katusel,kui nuga neerus
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 46
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.07.2023 19:21:22 vasta tsitaadiga

Blood icon_biggrin.gif beer_yum.gif thumbs_up.gif
_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.07.2023 19:23:25 vasta tsitaadiga

Japsid mädanevad nii kiirelt ära, et seal ei jõuagi midagi katki minna
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
somnambuul
HV veteran

liitunud: 22.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.07.2023 19:24:49 vasta tsitaadiga

Õigesti arvutatud.
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pistyk
HV veteran
pistyk

liitunud: 11.08.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.07.2023 19:27:58 vasta tsitaadiga

Winterwind kirjutas:
Japsid mädanevad nii kiirelt ära, et seal ei jõuagi midagi katki minna


jätame selle mädanemise välja,räägime mootoritest

_________________
parem varblane katusel,kui nuga neerus
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 46
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Oliverk
HV veteran

liitunud: 31.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.07.2023 19:34:20 vasta tsitaadiga

Winterwind kirjutas:
Japsid mädanevad nii kiirelt ära, et seal ei jõuagi midagi katki minna

VW kiiremini mädanevat autot ei ole vist olemas. Isegi 80 ndate japsid kahvatuvad
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mcmudakäkk
HV vaatleja

liitunud: 08.12.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.07.2023 19:48:14 vasta tsitaadiga

Oliverk kirjutas:
Winterwind kirjutas:
Japsid mädanevad nii kiirelt ära, et seal ei jõuagi midagi katki minna

VW kiiremini mädanevat autot ei ole vist olemas. Isegi 80 ndate japsid kahvatuvad


hea muinasjutt
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.07.2023 21:17:36 vasta tsitaadiga

Mitsubishid arvavad muud, hea kui plastik ja klaas 10 aastaga ära mädanenud ei ole.
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.07.2023 21:40:50 vasta tsitaadiga

mul 23a vana Mitsu, kõik on origin icon_cool.gif
_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pistyk
HV veteran
pistyk

liitunud: 11.08.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.07.2023 21:49:06 vasta tsitaadiga

Winterwind kirjutas:
Mitsubishid arvavad muud, hea kui plastik ja klaas 10 aastaga ära mädanenud ei ole.


MB Vito arvab ka muud,esimene mazda6 ka

_________________
parem varblane katusel,kui nuga neerus
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 46
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
von Wu
HV Guru
von Wu

liitunud: 12.10.2007




sõnum 11.07.2023 22:48:49 vasta tsitaadiga

mcmudakäkk kirjutas:
Oliverk kirjutas:
Winterwind kirjutas:
Japsid mädanevad nii kiirelt ära, et seal ei jõuagi midagi katki minna

VW kiiremini mädanevat autot ei ole vist olemas. Isegi 80 ndate japsid kahvatuvad


hea muinasjutt


Mitu 80ndate VW-d veel liikluses osaleb?

_________________
Müüa igasugu asju
Kommentaarid: 901 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 675
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Oisu.
HV kasutaja

liitunud: 02.03.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.07.2023 22:51:28 vasta tsitaadiga

Norra.
Keerasin õhufiltri õhuvõtu suvisesse asendisse thumbs_up.gif
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Look Right
Anna vin
Look Right

liitunud: 05.02.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.07.2023 23:32:39 vasta tsitaadiga

pistyk kirjutas:
Raitnow kirjutas:
BrutaH kirjutas:
Raitnow kirjutas:
Bemmi insenerid paremad kui VW omad ja oskavad arvutada


Nooo ega väga ei oska ikka icon_lol.gif
https://www.torquenews.com/1084/bmw-tops-thirsty-30-list-new-vehicles-burning-excessive-oil

icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif suht vana artikkel iseenesest. Aga eks kui otsida, siis leiaks iga automargi kohta sellise artikli.


Sa tõesti mõtled,et bmw on parem kui teised?Kas see jaapanlaste töökindlus ka linnalegend sinu meelest?

Bemm kindlasti pole ideaalne auto ning tal omad töökindluse hädad aga siin varasemalt juttu olnud suurest õlikulust - seda pole tõesti enda bemmidel kohanud.

_________________
Ehitusprojektid ja konstruktiivsed lahendused HV kasutajatele soodsamalt
M: Zafira A/Astra G põhjakaitse - 30€
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mcmudakäkk
HV vaatleja

liitunud: 08.12.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.07.2023 07:51:40 vasta tsitaadiga

von Wu kirjutas:
mcmudakäkk kirjutas:
Oliverk kirjutas:
Winterwind kirjutas:
Japsid mädanevad nii kiirelt ära, et seal ei jõuagi midagi katki minna

VW kiiremini mädanevat autot ei ole vist olemas. Isegi 80 ndate japsid kahvatuvad


hea muinasjutt


Mitu 80ndate VW-d veel liikluses osaleb?


Ma tõesti ei tea
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.07.2023 23:08:50 vasta tsitaadiga

871 tükki, need siis kuni 1989.
50 hondat.
50 mazdat.
99 mitsut.
696 audit.
782 bemmi.
235 toyotat.

Enamus mitsud ja toyotad on maasturid.
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
von Wu
HV Guru
von Wu

liitunud: 12.10.2007




sõnum 13.07.2023 00:48:26 vasta tsitaadiga

KillFrenzy kirjutas:
871 tükki, need siis kuni 1989.
50 hondat.
50 mazdat.
99 mitsut.
696 audit.
782 bemmi.
235 toyotat.

Enamus mitsud ja toyotad on maasturid.


Kust vaatad? Mul näitab mntstat 646 peatamata registreeringuga Volkswagenit.
link

8 Subarut
8 Daihatsut
117 Nissanit/Datsunit
46 Suzukit
17 Isuzut

_________________
Müüa igasugu asju
Kommentaarid: 901 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 675
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.07.2023 00:50:12 vasta tsitaadiga

von Wu, sealt samast. Valisin margi, kuni 1989 ja registreeritud.
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
von Wu
HV Guru
von Wu

liitunud: 12.10.2007




sõnum 13.07.2023 00:54:50 vasta tsitaadiga

Ma valisin 1980-1989. Kas sa arvestasid vanemaid ka?
Lisa: 0-1989 näitab jah 871.

_________________
Müüa igasugu asju
Kommentaarid: 901 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 675
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.07.2023 01:01:54 vasta tsitaadiga

von Wu, jep, kirjutasin jah kuni 1989, aga ei täpsutanud, et ajaarvamise algusest. icon_lol.gif
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rocky-b
Kreisi kasutaja
rocky-b

liitunud: 06.06.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.07.2023 09:10:07 vasta tsitaadiga

Ehk tuleb välja, et vanu VW sõidab shitax rohkem kui kõiki sama ajastu Jaapani autosid kokku icon_lol.gif
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sakinaga
HV Guru

liitunud: 30.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.07.2023 10:34:23 vasta tsitaadiga

Lada/VAZe on 2830, niiet VAZ on selgelt parim.
Kommentaarid: 164 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 155
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Oisu.
HV kasutaja

liitunud: 02.03.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.07.2023 14:18:33 vasta tsitaadiga

Pole vahet, kas ostad auto Lasnast platsi pealt või...ikka saad perssest.
Otsin 175/65R14 uusi suverehve v lamelle. Michelin, Continental.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.07.2023 16:23:44 vasta tsitaadiga

Oisu., 40 eur tükist kallis?
https://www.hinnavaatlus.ee/products/Autokaubad/Suverehvid/bbe2f79e21f5c81f89dc95397e758869/?sort=min_price
https://www.hinnavaatlus.ee/products/Autokaubad/Lamellrehvid/bcdf0bc5c6482098d219870f957d703b/?sort=min_price

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.07.2023 20:48:21 vasta tsitaadiga

https://auto.geenius.ee/eksklusiiv/suur-edetabel-parimad-kasutatud-autod/
Mis siis top 5 on?

_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
BrutaH
HV vaatleja

liitunud: 10.05.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.07.2023 22:03:54 vasta tsitaadiga

Skoda ja KIA. Raudselt!
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Oisu.
HV kasutaja

liitunud: 02.03.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.07.2023 22:07:12 vasta tsitaadiga

Tanel kirjutas:
Oisu., 40 eur tükist kallis?
https://www.hinnavaatlus.ee/products/Autokaubad/Suverehvid/bbe2f79e21f5c81f89dc95397e758869/?sort=min_price
https://www.hinnavaatlus.ee/products/Autokaubad/Lamellrehvid/bcdf0bc5c6482098d219870f957d703b/?sort=min_price


Ja-jaa. Ostsin siksile mingid saiad sailunid äkki. Annab ikka rooliga saagida, et siks teel püsiks thumbs_down.gif Siiani pole viga üles leidnud. Aga kui viitsin rattad (Michelinid) ära vahetada ja siks muutub juhitavaks kopp.gif okse.gif icon_evil.gif
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ricki
HV kasutaja

liitunud: 02.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.07.2023 23:09:01 vasta tsitaadiga

Betamax kirjutas:
https://auto.geenius.ee/eksklusiiv/suur-edetabel-parimad-kasutatud-autod/
Mis siis top 5 on?

Porgandiga pead sõitma, siis näed tervet edetabelit tasuta icon_lol.gif
https://elron.ee/elronist/uudised/loe-geeniusee-sisu-rongis-tasuta
Elron kirjutas:
“Elroni eesmärk on alati olnud pakkuda reisijatele turvalist, mugavat ja keskkonnasõbralikku reisirongiteenust. Klientidelt oleme saanud tagasisidet, et nad oleksid huvitatud päevakajaliste uudiste ning hariva sisu saamisest ning alates tänasest, 11. maist ongi kõikides Elroni rongides reisijatele tasuta ligipääs uudiste keskkonnale Geenius.ee. Nüüd saavad reisijad rongisõidu aega kasutada uudiste lugemiseks, et olla nii Eestis kui maailmas toimuvaga kursis,” lausus Elroni turundus- ja kommunikatsioonijuht Katrin Kulderknup.

Kulderknup selgitas, et Geenius.ee uudiste lugemiseks on vajalik nutiseadme olemasolu. “Rongis olles on vajalik liituda rongi wifi-võrguga ning avada geenius.ee portaal. Seejärel konto registreerida ning siis ongi kogu portaali tasuline sisu rongireisijale tasuta kättesaadav,” kutsus Kulderknup reisijaid üles võimalust kasutama.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.07.2023 09:36:54 vasta tsitaadiga

Ma sõitsin eile trolliga hoopis. Päris mõnus, kui tipptunnil on ühistransport tühi.
_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pistyk
HV veteran
pistyk

liitunud: 11.08.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.07.2023 09:52:14 vasta tsitaadiga

BrutaH kirjutas:
Skoda ja KIA. Raudselt!


Škoda kindlasti.

_________________
parem varblane katusel,kui nuga neerus
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 46
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mcmudakäkk
HV vaatleja

liitunud: 08.12.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.07.2023 10:26:14 vasta tsitaadiga

1.-5. koht Leksus. 6. koht tojoota, 7. koht ja edasi kõik ülejäänud
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.07.2023 12:09:03 vasta tsitaadiga

Jääb üle vaid nõustuda
https://tv.postimees.ee/7813797/otse-postimehest-autoomanike-liidu-juht-automaks-on-riiklik-valjapressimiskatse

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Tbit
HV Guru

liitunud: 27.04.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.07.2023 12:37:31 vasta tsitaadiga

Kui ma pean atv ja tsikli eest ka aasta maksu maksma hakkama siis olen nõus, et tegu varamaksuga. Ideaalis võiks olla kindlustuse poliisiga seotud.
Võiks ennustada, et aastamaksu korral vahetavad mitme sõiduki omanikud pigem suurema ja universaalsema sõiduki vastu kui väiksema ja ökoma.

_________________
DVD is da 4483MB :-/)
|OSTAN|-> T43 pikk jahutus
Kommentaarid: 265 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 230
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hemmar
HV kasutaja

liitunud: 12.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.07.2023 13:37:02 vasta tsitaadiga

Ikka veel ainult spekuleerime aga viimaste uudiste põhjal jääb mulje, et vanematekodu sissekirjutus (mis on seni liikluskindlustuse päris odavana hoidnud) aitab ka pisut automaksu lahjendada.
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sakinaga
HV Guru

liitunud: 30.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.07.2023 14:20:29 vasta tsitaadiga

See hüsteeria ilma eelnõud nägemata on halenaljakas.
_________________
Tsensuur HinnaVaatluse foorumis
Kommentaarid: 164 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 155
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Autode teema vol.7 (Küsitlus: Mitut autot oled elu jooksul omanud?) mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 205, 206, 207 ... 555, 556, 557  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.