Avaleht
uus teema   See teema on lukus, sa ei saa siin muuta postitusi või vastata teemale! Vaidlused »  Parem HV »  Tsensuur HV-s märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
soodent
HV Guru


liitunud: 10.04.2002




sõnum 05.08.2004 10:36:21 vasta tsitaadiga

Ega seda foorumit loevad paljud kes normaalselt mõtlevad ja saavad aru mis siin toimub.Peaks mõnele HV kohtingule tulema ja Bad Sectoriga silm silma all rääkima.Siis oled kindlasti väga nunnu kutt.
Kommentaarid: 822 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 19 :: 6 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kr6ll
HV Guru
kr6ll

liitunud: 13.09.2003




sõnum 05.08.2004 10:37:22 vasta tsitaadiga

IMO mõttetu teema icon_rolleyes.gif

Ja teen ettepaneku Soodentilt xxx10 maha võtta, hetkel tundub tõesti et keegi naljapärast seda ranki ära ei võta icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Bad Sector
HV veteran

liitunud: 15.04.2002




sõnum 05.08.2004 10:50:01 vasta tsitaadiga

soodent kirjutas:
Ega seda foorumit loevad paljud kes normaalselt mõtlevad ja saavad aru mis siin toimub.Peaks mõnele HV kohtingule tulema ja Bad Sectoriga silm silma all rääkima.Siis oled kindlasti väga nunnu kutt.

kahtlemata äärmiselt nunnu... paned mu kohe punastama icon_redface.gif

PS! Ma pole teab-mis ajast saanud mahti HV kokkutulekutel käia, aga kokkusaamise vastu pole mul muidki midagi. See et meil teatud küsimustes on eri arvamus, ei tähenda seda, et näost-näkku suhtlemine kohe välistatud oleks... aga ma olen tohutult laisk ja pealegi ebademokraatilikus abielus (mis teeb võõraste inimestega kohtumise mõnikord keeruliseks) icon_biggrin.gif

ja muuseas, mul on lihtsalt tõsine allergia demokraatia suhtes, eriti kui on selge, et demokraatia toimib väga kitsastes piirides... foorum, ma kardan, nendesse raamidesse ei mahu. Eraomandit (sealhulgas HVF'i) vallatakse ja kasutatakse lähtuvalt omaniku huvidest mitte avalikest huvidest. Kui omanik soovib siia demokraatiat, lasku aga käia... ja kui mitte (mis on praegugi juhtunud), siis pole minu ega sinu asi seda omanikule ette heita. Omanik ei sunni sind siin käima, ega ole see ka sulle eluliselt vajalik jne

Kui mulle ei meeldi, et teatud söögikohas ei koristata mul lauda ära vaid ma pean ise oma nõud ära viima, siis pole minu asi omanikule hakata survet avaldama ja kohvikupidamisel demokraatiat nõudma, vaid kas oma nõud ise ära viia või vahetada söögikohta. Nii lihtne see ongi.
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Bad Sector
HV veteran

liitunud: 15.04.2002




sõnum 05.08.2004 10:59:17 vasta tsitaadiga

kr6ll kirjutas:
IMO mõttetu teema icon_rolleyes.gif

Ja teen ettepaneku Soodentilt xxx10 maha võtta, hetkel tundub tõesti et keegi naljapärast seda ranki ära ei võta icon_rolleyes.gif

Kuna siin niikuinii demokraatiat taga aetakse, siis juhuks, kui siin see nüüd tekib, siis kasutades oma demokraatlikku õigust teatan, et ei poolda seda ettepanekut icon_exclaim.gif
eelkõige sellepärast, et loen Soodendi eelmisest postist välja teatud ähvardust oma tagasihoidliku isiku aadressil... võib-olla olen ma liiga paranoiline icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Terminator III
HV veteran

liitunud: 24.06.2003




sõnum 05.08.2004 11:03:36 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Ja teen ettepaneku Soodentilt xxx10 maha võtta, hetkel tundub tõesti et keegi naljapärast seda ranki ära ei võta

Mina küll jällegi pooldan seda ettepanekut icon_wink.gif
Kommentaarid: 201 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 15 :: 21 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Probleemne Kasutaja
HV kasutaja


liitunud: 30.11.2003




sõnum 05.08.2004 11:25:11 vasta tsitaadiga

soodent kirjutas:
Kõik minu kommentaarid modedele kustutati näiteks kevadel tegelt võiks miljon näidet tuua ,aga ühepartei süsteem sellest ei muutu.On palju firmasid kus juht on diktaator ja alluvad siis pugejad ja narrid-riikidest rääkimata.Kui pole demokraatiat siis ei toimi ei riik ,ei abielu ja ammugi mingi foorum ei toimi nagu vaja.

seltsimees ja demokraat soodent üritab ehk ka mujal oma kõva pealuuga müüre lõhkuda?
Mulle sobiks, kui soodent teeks Hansapangale selgeks, et teenustasu netiülekande eest on proletariaadile liig, mis liig

_________________
Meie tekitame ja lahendame teie probleemid!
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eikeegi
HV vaatleja

liitunud: 29.08.2002




sõnum 05.08.2004 11:32:08 vasta tsitaadiga

HP üksi pole probleem, vaid enamuse firmade südametunnistusele peab koputama hakkama.
Me kõik ju tarbime nende teenuseid, miks nad siis salaja ja täiesti ebademokraatlikult otsuseid vastu võtavad? Kogu võim rahvale!!!
Kadu ja häving neile, kes arvavad, et nende omand kuulub üksnes neile! Vale puha... ka mina tahan oma sõna sekka öelda Eesti firmade hinna jm äritingimuste kujundamises!
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Probleemne Kasutaja
HV kasutaja


liitunud: 30.11.2003




sõnum 05.08.2004 11:34:53 vasta tsitaadiga

Hmm... ja miks mitte meie tarka, arukat ja väga sügavamõttelist soodentit valitsusse panna?, soodent, äkki teed meie peaministrile väikse vihje, et sa tahaksid sise- ja julgeolekuministriks saada?
_________________
Meie tekitame ja lahendame teie probleemid!
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
soodent
HV Guru


liitunud: 10.04.2002




sõnum 05.08.2004 12:11:04 vasta tsitaadiga

See on täpselt see millest enne rääkisin-kui foorumi tähtsamad tegelased näitavad ülbuse ja mölaka tekstiga eeskuju siis kohe ilmuvad raipekoerad(pugejad ja muud saastad) teemasse.Bad Sectori sugused jälle rahul.Järgmise etapi võin ka rahvale ette öelda-pärast minu reaktsiooni selle peale on sügav solvumine ja järgneb "karistus" ja hukkamõist.Siin pole midagi muutunud.
Kommentaarid: 822 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 19 :: 6 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Probleemne Kasutaja
HV kasutaja


liitunud: 30.11.2003




sõnum 05.08.2004 12:14:41 vasta tsitaadiga

Imelik on see, soodenti-onu, et sind kohe kisub siia mölakate, ülbikute ja nende kannupoiste sekka icon_rolleyes.gif
Ega sa juhuslikult ise ka mölakas ja ülbik pole? icon_eek.gif

_________________
Meie tekitame ja lahendame teie probleemid!
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kr6ll
HV Guru
kr6ll

liitunud: 13.09.2003




sõnum 05.08.2004 12:17:11 vasta tsitaadiga

Probleemne Kasutaja, ma ei saa aru miks sa yritad teemas pinget yles kruttida ?
Soodentil on oma seisukoht, mis selles halba on ?
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Probleemne Kasutaja
HV kasutaja


liitunud: 30.11.2003




sõnum 05.08.2004 12:19:22 vasta tsitaadiga

Tema seisukoht piirneb sellega, et kõik, kes ei arva nii nagu tema, eksivad automaatselt

Pinge tekitamine on mulle lisaboonuseks icon_wink.gif

_________________
Meie tekitame ja lahendame teie probleemid!
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kr6ll
HV Guru
kr6ll

liitunud: 13.09.2003




sõnum 05.08.2004 12:25:23 vasta tsitaadiga

soodent kaitseb oma seiskohta küll väga energiliselt aga see ei tähenda et tema vastu on vaja mingit nõiajahti korraldada.
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Probleemne Kasutaja
HV kasutaja


liitunud: 30.11.2003




sõnum 05.08.2004 12:27:49 vasta tsitaadiga

Kes korraldas?
_________________
Meie tekitame ja lahendame teie probleemid!
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
phleg
HV kasutaja
phleg

liitunud: 08.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 05.08.2004 12:31:50 vasta tsitaadiga

soodent kirjutas:
Kõik minu kommentaarid modedele kustutati näiteks kevadel tegelt võiks miljon näidet tuua ,aga ühepartei süsteem sellest ei muutu.On palju firmasid kus juht on diktaator ja alluvad siis pugejad ja narrid-riikidest rääkimata.Kui pole demokraatiat siis ei toimi ei riik ,ei abielu ja ammugi mingi foorum ei toimi nagu vaja.

sinu lahingutest adminnidega ei tea ma kahjuks midagi ja raske on mingit seisukohta võtta

see ,et yhel foorumil on mingid nn. ässad ja pugejad on ju ysna loomulik nähtus

aga foorum ju toimib? keegi ylbab oma rauaga, keegi räägib kogemusest, keegi esitab lolle kysimusi, rahvas ostab-myyb-vahetab... ehk siis inimesed suhtlevad - igayks oma IQ piires

see postide kustutamine on muidugi nyri, seda ma tean omast kogumusest, 1 päev on ta lihtsalt kadunud ja kysida ka kellegilt ei ole - siis mõtled mis teema oli? kedagi nagu ei solvanud, way off_topic nagu ka ei olnud, sest samas kõrval pesitseb kellegi tobe tõesti OT post

IMHO kui adminnid midagi modereerivad võiks nagu postituse autori osa jääda alles, sõnumi poolel võib siis ilutseda midagi sarnast -> [Message deleted 2004.08.05 10:25:59 by mingi_adminni_nimi]
siis on vähemalt võimalus kysida millest teema jne.

Probleemne Kasutaja siin kohal ei tahaks su vanust kysida aga kas sa ise ei leia, et su viimased 5p on veits lapsikud?
Kommentaarid: 52 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Probleemne Kasutaja
HV kasutaja


liitunud: 30.11.2003




sõnum 05.08.2004 12:39:59 vasta tsitaadiga

phleg kirjutas:
Probleemne Kasutaja siin kohal ei tahaks su vanust kysida aga kas sa ise ei leia, et su viimased 4p on veits lapsikud?

Ma tegin kord soodenti suhtes ka eksliku oletuse, et ta on mingi noor ja keevaline sell, kes pole veel elust midagi õppinud. Keegi siis teatas, et ta on eksisteerinud juba meie universumis oma 40a.
Mina olen soodentist küll tunduvalt noorem aga et ma temast lapsikum olen, selle uskumiseks peaks mulle ikka konkreetselt argumente esitama... niisama väide et ma lapsik olen, pole mütsigi väärt. (no offence) icon_smile.gif

tempo mahavõtmiseks lugege parem midagi meelelahutuslikku.
https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=869475#869475

_________________
Meie tekitame ja lahendame teie probleemid!
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Bad Sector
HV veteran

liitunud: 15.04.2002




sõnum 05.08.2004 13:02:21 vasta tsitaadiga

soodent kirjutas:
See on täpselt see millest enne rääkisin-kui foorumi tähtsamad tegelased näitavad ülbuse ja mölaka tekstiga eeskuju siis kohe ilmuvad raipekoerad(pugejad ja muud saastad) teemasse.Bad Sectori sugused jälle rahul.Järgmise etapi võin ka rahvale ette öelda-pärast minu reaktsiooni selle peale on sügav solvumine ja järgneb "karistus" ja hukkamõist.Siin pole midagi muutunud.

no hakkab jälle pihta...
millised tähtsamad tegelased on siis nüüd sõna võtnud? kellel nende seast oli mõlakas ja ülbe tekst? Kes (NIMELISELT PALUN) on raipekoer, kes pugeja ja kes muu saast? kes on bad Sectori sugune (nimeliselt paluks - mulle meeldib endasugustega suhelda... ei pea ülevalt alla vaatama ega midagi).

Karistus järgneb kindlasti... nimelt kui raipekoerad, pugejad ja muud saastad ei ole omanike subjektiivse arvamuse kohaselt seda nimetust ära teeninud, siis loodan, et Soodent saab igavese banni rõveda sõimamise pärast - sinu tekst muuseas on sellisel juhul eriti mõlakas ja ülbe (õnneks muidugi pole sa vähimalgi määral tähtis tegelane, mis pisut leevendab su olukorda).
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
phleg
HV kasutaja
phleg

liitunud: 08.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 05.08.2004 13:29:44 vasta tsitaadiga

Probleemne Kasutaja kirjutas:

Ma tegin kord soodenti suhtes ka eksliku oletuse, et ta on mingi noor ja keevaline sell, kes pole veel elust midagi õppinud. Keegi siis teatas, et ta on eksisteerinud juba meie universumis oma 40a.
Mina olen soodentist küll tunduvalt noorem aga et ma temast lapsikum olen, selle uskumiseks peaks mulle ikka konkreetselt argumente esitama... niisama väide et ma lapsik olen, pole mütsigi väärt. (no offence) icon_smile.gif

(non taken)

ma ei öelnud, et sa oled lapsik ega lapsikum kui soodent ja mingeid argumente selle poolt ega vastu ma tuua ei kavatse

tsitaat:

Hmm... ja miks mitte meie tarka, arukat ja väga sügavamõttelist soodentit valitsusse panna?, soodent, äkki teed meie peaministrile väikse vihje, et sa tahaksid sise- ja julgeolekuministriks saada?

- see ei ole naljakas, ehk pisut sarkastiline, pahaloomuline, isegi mõnitav ja öeldud ilmselt hetke ajendil = ehk siis veits lapsik
(no offence)
Kommentaarid: 52 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Probleemne Kasutaja
HV kasutaja


liitunud: 30.11.2003




sõnum 05.08.2004 13:33:29 vasta tsitaadiga

phleg kirjutas:
tsitaat:

Hmm... ja miks mitte meie tarka, arukat ja väga sügavamõttelist soodentit valitsusse panna?, soodent, äkki teed meie peaministrile väikse vihje, et sa tahaksid sise- ja julgeolekuministriks saada?

- see ei ole naljakas, ehk pisut sarkastiline, pahaloomuline, isegi mõnitav ja öeldud ilmselt hetke ajendil = ehk siis veits lapsik
(no offence)

sarkasmiga nõus ja veits lapsikuga ehk ka veel sellisel juhul - ülejäänuga paraku mitte icon_smile.gif

_________________
Meie tekitame ja lahendame teie probleemid!
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
voyager_est
HV Guru
voyager_est

liitunud: 02.11.2002




sõnum 05.08.2004 13:39:34 vasta tsitaadiga

Probleemne Kasutaja, kuss!
Kui sa veel pole aru saanud, siis sinu käitumise ja muu sarnase vastu soodent protesteeribki.
Selle asemel, et mingit normaalset lahendust leida aidata, kallad sa ainult õli tulle (sihilikult?).
Nii ei saa rallit sõita! Vähemalt meeskondlikus arvestuses, võib-olla individuaalselt saab...

Ma teen sellise ettepaneku, et keegi rohkem enam ei ülbitse!
Isiklikke solvanguid pole ka vaja...
Ja kui kellelgi midagi öelda on, siis öelgu otse näkku, mitte ärgu lahmigu ähmaste vihjetega.
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 66
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DigeBeni
HV Guru
DigeBeni

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 05.08.2004 13:42:20 vasta tsitaadiga

... selle õli tulle valamise osas, oled Sa pooled ikka totaalselt segamini ajanud voyager_est või üritad ise sama ?
_________________
Kommentaarid: 193 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 5 :: 160
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
phleg
HV kasutaja
phleg

liitunud: 08.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 05.08.2004 14:23:30 vasta tsitaadiga

DigeBeni vs soodent - siin näib mingi oma ajalugu olema

btw kuhu voyager_est teine post kadus
Kommentaarid: 52 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Probleemne Kasutaja
HV kasutaja


liitunud: 30.11.2003




sõnum 05.08.2004 14:25:42 vasta tsitaadiga

soodentil on sparringupartnereid siin rohkem kui DigeBeni
Ei maksa teda alahinnata icon_wink.gif

_________________
Meie tekitame ja lahendame teie probleemid!
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
voyager_est
HV Guru
voyager_est

liitunud: 02.11.2002




sõnum 05.08.2004 14:33:24 vasta tsitaadiga

phleg kirjutas:
btw kuhu voyager_est teine post kadus

Ära muretse, keegi ei tsenseerinud seda. icon_razz.gif
Ma ise kustutasin ära - tundus teine äkki väga mõttetu ja sisutühi olevat.
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 66
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
B6
HV Guru
B6

liitunud: 13.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 05.08.2004 14:39:47 vasta tsitaadiga

järjekordne amokijooks HV-s 8)

lapsepõves karjas käides sai näha küll kuidas kari muutus rahutuks,
äkki tõsteti sabad selga ja kukuti jooksma. ei pidanud selliseid ei okastraat ega tigedad koerad.
Kommentaarid: 182 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 5 :: 155
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   See teema on lukus, sa ei saa siin muuta postitusi või vastata teemale! Vaidlused »  Parem HV »  Tsensuur HV-s mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.