Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Autode teema vol.7 (Küsitlus: Mitut autot oled elu jooksul omanud?) märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 202, 203, 204 ... 555, 556, 557  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Mitut autot oled elu jooksul omanud? Arvesta ainult nendega, mida omad või oled omanud
Mul on alles esimene auto
3%
 3%  [ 5 ]
2-3
29%
 29%  [ 47 ]
4-6
30%
 30%  [ 48 ]
7-10
18%
 18%  [ 29 ]
11-15
5%
 5%  [ 9 ]
16-20
5%
 5%  [ 8 ]
21-30
1%
 1%  [ 2 ]
31-40
2%
 2%  [ 4 ]
41-50
0%
 0%  [ 1 ]
Rohkem kui 50
3%
 3%  [ 5 ]
hääli kokku : 158

autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
renx09
HV Guru
renx09

liitunud: 28.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.06.2023 11:01:28 vasta tsitaadiga

salatoimik kirjutas:
Betamax kirjutas:

Rongipilet on tõesti kalliks läinud. Ma saan oma mahlapakiga isegi üksinda kokkuvõttes odavamalt ja mugavamalt

Palju siis autoga Tln - Põlva ots maksma läheb?


minu autoga näiteks 12-13 € kui arvestada ainult kütusekulu, aga arvestama peaks loomulikult kogukulu, kahe-kolmekesi igal juhul soodne ja mugav

_________________
!!
Kommentaarid: 315 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 252
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rocky-b
Kreisi kasutaja
rocky-b

liitunud: 06.06.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.06.2023 11:32:52 vasta tsitaadiga

salatoimik kirjutas:
Betamax kirjutas:

Rongipilet on tõesti kalliks läinud. Ma saan oma mahlapakiga isegi üksinda kokkuvõttes odavamalt ja mugavamalt

Palju siis autoga Tln - Põlva ots maksma läheb?


Autoga ilmselt odavamalt ei saa, aga olulisemalt kallimalt ka mitte, et rongisõitu taluda autosõidu asemel.
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.06.2023 11:50:50 vasta tsitaadiga

salatoimik kirjutas:
Betamax kirjutas:

Rongipilet on tõesti kalliks läinud. Ma saan oma mahlapakiga isegi üksinda kokkuvõttes odavamalt ja mugavamalt

Palju siis autoga Tln - Põlva ots maksma läheb?

Kui ainult kütuse osas vaadata, siis olen mõõtnud, et Tallinnast-Põlvasse keskmine kulu on auto enda andmetel kusagil 4,5-5,2 vahel (reaalne on kindlasti veidi rohkem). Sõltuvalt sellest, kas on väga palju vaja möödasõite teha või saab rahulikult kulgeda. Kütusenäidiku järgi läheb alla neljandiku paagist (väike paak mu mahlapakil). Sisuliselt saan poole paagi või vähemaga edasi-tagasi sõidetud. Ehk siis kokkuvõttes soodsam igas mõttes. Eriti, kui arvestada, et sõidan harva seda trajektoori üksinda ja ilma tavaarita.
Ahjaa, seda tasub kah arvesse võtta, et ma rongipiletite puhul ostan alati I klassi pileti, kui Põlvasse sõidan. Ei viitsi kohtade pärast võidelda ja saan rahulikult rongi peale tulla. Tallinna lähedal olevate sihtkohtade puhul on savi, seal saab ka tavapiletiga hakkama ja võin ka seista.


viimati muutis Betamax 28.06.2023 11:51:26, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.06.2023 11:50:52 vasta tsitaadiga

Aga kuidas kütusekulu ja kW suhe on?
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.06.2023 11:54:41 vasta tsitaadiga

Mind see kilovattide värk tõesti ei koti. Kütust jaksan osta ja 136kW on enam kui küll möödasõitudeks, võrreldes kunagise sidruni 88kW, millega sain samuti möödasõidud tehtud.
Oleksin ostnud 95kW sama mudeli automobiili, aga teadjamad ja ka margiesinduse tutvused selle mootoriga isendit ei soovitanud rahalises mõttes.

_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
renx09
HV Guru
renx09

liitunud: 28.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.06.2023 11:59:03 vasta tsitaadiga

nii võimsa autuga võib ju avarii juhtuda
_________________
!!
Kommentaarid: 315 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 252
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.06.2023 12:01:20 vasta tsitaadiga

Tean. Püksid sõeluvad siiamaani püüli, kui möödasõitu teen. Äkki kukket menttid võtavad maha jälle, sest auto liiga võimas ja kiire icon_lol.gif
See tuletabki meelde, et karistus aegunud. Võib jälle kiirust ületada.
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.06.2023 12:19:25 vasta tsitaadiga

Unustasin /s lisada

icon_redface.gif
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.06.2023 12:36:48 vasta tsitaadiga

See on tõsine teema. Bensiinipead, V8 ja saksa premium. Ära lollita!
_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hemmar
HV kasutaja

liitunud: 12.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.06.2023 13:08:25 vasta tsitaadiga

Viimasel ajal nii palju uudiseid selle kohta, et mis hirmsaid asju menttid on teinud 170km/h radarisse sõitnud juhtidega, et hakkan isegi mõtlema pisut tagasihoidlikuma möödasõitude stiili peale.
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.06.2023 15:09:18 vasta tsitaadiga

Mõtlesin välismaal sõites, et eestlased ikka kannatamatud icon_biggrin.gif Kiirus natukene kõigub ja juba ei suudeta sõida icon_biggrin.gif Samas teises riigis sõitsid kõik kenasti rivis kui 70 alas kiirus 40-60 vahel pendeldas... Keegi ei surunud mööda icon_rolleyes.gif
Teagi millest see tuleb... Vahemaid meil ka nagu pole ollagi, enamasti teed sirged ja suhteliselt väikse liiklustihedusega jne samas kibeletakse kimama nagu elu kohe lõppeks icon_rolleyes.gif

_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pppd
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.06.2004




sõnum 28.06.2023 15:15:57 vasta tsitaadiga

salatoimik kirjutas:
Mõtlesin välismaal sõites, et eestlased ikka kannatamatud icon_biggrin.gif Kiirus natukene kõigub ja juba ei suudeta sõida icon_biggrin.gif Samas teises riigis sõitsid kõik kenasti rivis kui 70 alas kiirus 40-60 vahel pendeldas... Keegi ei surunud mööda icon_rolleyes.gif
Teagi millest see tuleb... Vahemaid meil ka nagu pole ollagi, enamasti teed sirged ja suhteliselt väikse liiklustihedusega jne samas kibeletakse kimama nagu elu kohe lõppeks icon_rolleyes.gif

Meil on kõik ärimehed, miljon jääb teenimata kui teistest autodest mööda ei saa, et järgmise tankla kabanossisabas esimene olla.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sakinaga
HV Guru

liitunud: 30.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.06.2023 15:21:36 vasta tsitaadiga

Tark tellib kabanossi äppist ette ja veereb esimeseks.
_________________
Tsensuur HinnaVaatluse foorumis
Kommentaarid: 164 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 155
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 28.06.2023 15:42:21 vasta tsitaadiga

Hullult suur riik ju, et seda sodi peab sõõma. Vaesed oleme ka, et paaki täis panna ei jõua.
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder ja https://www.facebook.com/marketplace/profile/61591165192783/?ref=permalink küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Leinö
HV veteran
Leinö

liitunud: 07.05.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.06.2023 15:49:07 vasta tsitaadiga

laurx kirjutas:
Hullult suur riik ju, et seda sodi peab sõõma. Vaesed oleme ka, et paaki täis panna ei jõua.


laurx, see eeldab, et oled enne sõitu valmistanud end ette, kõhu täis söönud jms - tihti on nii, et lennu pealt sõit ning söömiseks pole aega olnud. cabanoss ja mocca kaasa ja sõit läheb edasi.
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.06.2023 16:32:52 vasta tsitaadiga

Äkki on hädaolukord? Vaja tualetti saada vms.
_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mcmudakäkk
HV vaatleja

liitunud: 08.12.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.06.2023 18:23:27 vasta tsitaadiga

Betamax kirjutas:
Äkki on hädaolukord? Vaja tualetti saada vms.


peaks äkki arstile minema, kui kaks tundi ei suuda kust kinni hoida
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.06.2023 18:46:39 vasta tsitaadiga

Autoga sõites peab põis võimalikult tühi olema. Äkkpidurdusel võib sul turvavöö lukku tõmmata ja parimal juhul lased end täis, hullemal juhul põis lõhkeb. Seda räägiti esmaabikoolitusel. Tõsine asi. Rikud veel nahksisu kah ära. Seal ei päästa kummimatidki.
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 28.06.2023 19:00:13 vasta tsitaadiga

Leinö kirjutas:
laurx kirjutas:
Hullult suur riik ju, et seda sodi peab sõõma. Vaesed oleme ka, et paaki täis panna ei jõua.


laurx, see eeldab, et oled enne sõitu valmistanud end ette, kõhu täis söönud jms - tihti on nii, et lennu pealt sõit ning söömiseks pole aega olnud. cabanoss ja mocca kaasa ja sõit läheb edasi.

Eile sõitsin kokku u 6h. Täna sõitsin 9st 18 ni. Tangitud, vesi autos. Ma sõidan üsna palju aga ilmselt mitte piisavalt, et seda põhku omale pähe suudaks vedada..

_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder ja https://www.facebook.com/marketplace/profile/61591165192783/?ref=permalink küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Leinö
HV veteran
Leinö

liitunud: 07.05.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.06.2023 20:15:14 vasta tsitaadiga

laurx kirjutas:
Leinö kirjutas:
laurx kirjutas:
Hullult suur riik ju, et seda sodi peab sõõma. Vaesed oleme ka, et paaki täis panna ei jõua.


laurx, see eeldab, et oled enne sõitu valmistanud end ette, kõhu täis söönud jms - tihti on nii, et lennu pealt sõit ning söömiseks pole aega olnud. cabanoss ja mocca kaasa ja sõit läheb edasi.

Eile sõitsin kokku u 6h. Täna sõitsin 9st 18 ni. Tangitud, vesi autos. Ma sõidan üsna palju aga ilmselt mitte piisavalt, et seda põhku omale pähe suudaks vedada..


Kui enne sõitu tankisid kõhu täis, siis tore. Tihtipeale ei ole seda aega, et enne sõitmist kokata ja süüa või käia kahe sõidu vahepeal kuskil väljas söömas. Selleks ongi hotdog ja burks, kiirelt kaasa, kiirelt sisse ja letsgo
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mcmudakäkk
HV vaatleja

liitunud: 08.12.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.06.2023 20:27:07 vasta tsitaadiga

Ma ei ole vist kunagi "igaksjuhuks" enne sõitma minekut kõhtu täis söönud. Kui kõht tühjaks peaks minema, siis iga nurga peal mingi putka, kust midagi saab.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rocky-b
Kreisi kasutaja
rocky-b

liitunud: 06.06.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.06.2023 20:47:42 vasta tsitaadiga

mcmudakäkk kirjutas:
Betamax kirjutas:
Äkki on hädaolukord? Vaja tualetti saada vms.


peaks äkki arstile minema, kui kaks tundi ei suuda kust kinni hoida


Kui tihti pikalt kinni hoida, siis varsti peabki arstile minema.
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pistyk
HV veteran
pistyk

liitunud: 11.08.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.06.2023 21:15:14 vasta tsitaadiga

mcmudakäkk kirjutas:
Ma ei ole vist kunagi "igaksjuhuks" enne sõitma minekut kõhtu täis söönud. Kui kõht tühjaks peaks minema, siis iga nurga peal mingi putka, kust midagi saab.


Kui ma lapsele Haapsalust startides ükskõik kui palju sisse söödan,siis Tallinnasse jõudes on ikka esimene küsimus,et millal süüa saab.

_________________
parem varblane katusel,kui nuga neerus
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 46
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.06.2023 21:22:40 vasta tsitaadiga

Vaata auto amordid üle. Äkki sul auto väriseb nii kõvasti, et kogu toit väristatakse maos kokku icon_biggrin.gif
_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Oisu.
HV kasutaja

liitunud: 02.03.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 28.06.2023 21:25:08 vasta tsitaadiga

Äkki on laps kasvueas icon_idea.gif
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rocky-b
Kreisi kasutaja
rocky-b

liitunud: 06.06.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.06.2023 21:25:21 vasta tsitaadiga

https://www.auto24.ee/soidukid/3891993 mida kansiiljum arvab auttost?
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pistyk
HV veteran
pistyk

liitunud: 11.08.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.06.2023 21:34:45 vasta tsitaadiga

Betamax kirjutas:
Vaata auto amordid üle. Äkki sul auto väriseb nii kõvasti, et kogu toit väristatakse maos kokku icon_biggrin.gif

Pigem ikka McDonald'si neelud käivad,ega muud toitu ei tahakski. Amordid suht värsked.

_________________
parem varblane katusel,kui nuga neerus
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 46
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rocky-b
Kreisi kasutaja
rocky-b

liitunud: 06.06.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.06.2023 21:34:56 vasta tsitaadiga

pistyk kirjutas:
Betamax kirjutas:
Vaata auto amordid üle. Äkki sul auto väriseb nii kõvasti, et kogu toit väristatakse maos kokku icon_biggrin.gif

Pigem ikka McDonald'si neelud käivad,ega muud toitu ei tahakski. Amordid suht värsked.


kiirnuudel ja viiner ka
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pistyk
HV veteran
pistyk

liitunud: 11.08.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.06.2023 21:38:12 vasta tsitaadiga

rocky-b, seda saab kodust ka
_________________
parem varblane katusel,kui nuga neerus
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 46
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ricki
HV kasutaja

liitunud: 02.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.06.2023 21:43:16 vasta tsitaadiga

Betamax kirjutas:
Autoga sõites peab põis võimalikult tühi olema. Äkkpidurdusel võib sul turvavöö lukku tõmmata ja parimal juhul lased end täis, hullemal juhul põis lõhkeb. Seda räägiti esmaabikoolitusel. Tõsine asi. Rikud veel nahksisu kah ära. Seal ei päästa kummimatidki.

Selleks on lahendus ammu leiutatud ja mitte ainult autosõidu jaoks icon_lol.gif
https://www.ohtuleht.ee/elu/1086328/hullumeelne-trend-taylor-swifti-fannid-kannavad-kontserdil-taiskasvanute-mahkmeid
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pistyk
HV veteran
pistyk

liitunud: 11.08.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.06.2023 21:58:59 vasta tsitaadiga

mis see kusi nahkistmele teeb,kui see ka seda rikub,siis milleks seda nahkistet üldse eelistada? Arvestades et talvel külm ja suvel kuum.
_________________
parem varblane katusel,kui nuga neerus
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 46
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hkurujo88r
HV Guru

liitunud: 25.02.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.06.2023 22:01:59 vasta tsitaadiga

Talvel istmesoojendus ja suvel vent jahutab. Miks ta külm ja kuum peaks olema?
Kommentaarid: 126 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pistyk
HV veteran
pistyk

liitunud: 11.08.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.06.2023 22:04:15 vasta tsitaadiga

hkurujo88r, see käib hetkega kui sisse istud?
_________________
parem varblane katusel,kui nuga neerus
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 46
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.06.2023 22:06:06 vasta tsitaadiga

Mingid metslased olete, et tualetis ei suuda käia? Kodus lasete kah diivani polstrisse oma põie tühjaks, sest nii on mugavam ja mida see ikka nahkdiivanile teeb?
Nahale ei tee midagi, aga arvestades praegust kuumust, siis päris mõnus on kirbe kusehaisuga autos sõita icon_lol.gif
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hkurujo88r
HV Guru

liitunud: 25.02.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.06.2023 22:07:05 vasta tsitaadiga

pistyk kirjutas:
hkurujo88r, see käib hetkega kui sisse istud?


Ise lülitab sisse jah, vastavalt sellele kas on külm või on kuum. Kaugelt paned auto käima ja selleks ajaks kui autoni jõuad on kõik timm. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 126 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ricki
HV kasutaja

liitunud: 02.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.06.2023 22:16:18 vasta tsitaadiga

Betamax kirjutas:
Mingid metslased olete, et tualetis ei suuda käia? Kodus lasete kah diivani polstrisse oma põie tühjaks, sest nii on mugavam ja mida see ikka nahkdiivanile teeb?
Nahale ei tee midagi, aga arvestades praegust kuumust, siis päris mõnus on kirbe kusehaisuga autos sõita icon_lol.gif

Autosse tuleb installeerida lehter ja voolik, et teelejäämist vältida doh.gif
tsitaat:
AdBlue on karbamiidi vesilahus, milles kõrgeima puhtusastmega karbamiidi on 32,5% ja demineraliseeritud vett 67,5%. Seda kasutatakse täendava vedelikuna sõidukitel, millel on SCR süsteem ehk valikulise katalüütilise vähendamise süsteem.

AdBlue on ohutu, värvitu ja lõhnatu vedelik, mis väljalaskesüsteemi kuumuse mõjul laguneb ammoniaagiks ja süsinikdioksiidiks.

Kui AdBlue on paagist otsa saanud ja tankimist liiga kaua edasi lükatud on, valdav enamus autodest enam ei käivitugi. Osa sõidukeid siiski lubavad karbamiidi vesilahuse lõppemise korral 20 km/h kiirusega lähima tanklani hiilida.
https://et.m.wikipedia.org/wiki/Karbamiid
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 28.06.2023 22:34:43 vasta tsitaadiga

Leinö kirjutas:
laurx kirjutas:
Leinö kirjutas:
laurx kirjutas:
Hullult suur riik ju, et seda sodi peab sõõma. Vaesed oleme ka, et paaki täis panna ei jõua.


laurx, see eeldab, et oled enne sõitu valmistanud end ette, kõhu täis söönud jms - tihti on nii, et lennu pealt sõit ning söömiseks pole aega olnud. cabanoss ja mocca kaasa ja sõit läheb edasi.

Eile sõitsin kokku u 6h. Täna sõitsin 9st 18 ni. Tangitud, vesi autos. Ma sõidan üsna palju aga ilmselt mitte piisavalt, et seda põhku omale pähe suudaks vedada..


Kui enne sõitu tankisid kõhu täis, siis tore. Tihtipeale ei ole seda aega, et enne sõitmist kokata ja süüa või käia kahe sõidu vahepeal kuskil väljas söömas. Selleks ongi hotdog ja burks, kiirelt kaasa, kiirelt sisse ja letsgo

Teisipäeval oli hommiku/lõunasöök villi pubis. Maitsev maksakaste. 7€ koos joogiga.
.. sama kaban ossitaja käib kinos ka söömas vist.

_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder ja https://www.facebook.com/marketplace/profile/61591165192783/?ref=permalink küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.06.2023 22:36:26 vasta tsitaadiga

Mille poolest Villi pubi erineb suvalisest tanklasöögikohast? Mõlemast saad süüa.
Ma mõtlesin, et sa oled igasuguse väljas söömise vastane ja sööd ainult kodus.

_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tbit
HV Guru

liitunud: 27.04.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.06.2023 22:36:54 vasta tsitaadiga

Et siis meil käib tõmblemine ja mööda surumine ikka sellest, et kõigil koguaeg kusehäda ja tahetakse järgmisse tanklasse kiiresti jõuda rämpsu sööma.
_________________
DVD is da 4483MB :-/)
|OSTAN|-> T43 pikk jahutus
Kommentaarid: 265 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 230
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pistyk
HV veteran
pistyk

liitunud: 11.08.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.06.2023 22:38:27 vasta tsitaadiga

hkurujo88r kirjutas:
pistyk kirjutas:
hkurujo88r, see käib hetkega kui sisse istud?


Ise lülitab sisse jah, vastavalt sellele kas on külm või on kuum. Kaugelt paned auto käima ja selleks ajaks kui autoni jõuad on kõik timm. thumbs_up.gif

Kus see nupp on 2009.a outlanderil?

_________________
parem varblane katusel,kui nuga neerus
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 46
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 28.06.2023 22:49:41 vasta tsitaadiga

Betamax, hommikul polnud aega rohkemaks kui klaasiks veeks. Kell 12 said pärnus kiired asjad tehtud.
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder ja https://www.facebook.com/marketplace/profile/61591165192783/?ref=permalink küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.06.2023 23:07:44 vasta tsitaadiga

pistyk kirjutas:
hkurujo88r kirjutas:
pistyk kirjutas:
hkurujo88r, see käib hetkega kui sisse istud?


Ise lülitab sisse jah, vastavalt sellele kas on külm või on kuum. Kaugelt paned auto käima ja selleks ajaks kui autoni jõuad on kõik timm. thumbs_up.gif

Kus see nupp on 2009.a outlanderil?


Lisavarustuses mida sa ei raatsinud tellida

_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pistyk
HV veteran
pistyk

liitunud: 11.08.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.06.2023 23:12:24 vasta tsitaadiga

Sold OUT, mida sa ajad,täislaks,keyless go ja vägevad nahkistmed,aga sellist lisa pole.
_________________
parem varblane katusel,kui nuga neerus
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 46
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.06.2023 23:13:56 vasta tsitaadiga

Ei ole ju täislaks kui ventiste puudu. Osta lexus.


2009a on muidugi juba 14a vana rontt ka

_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pistyk
HV veteran
pistyk

liitunud: 11.08.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.06.2023 23:21:20 vasta tsitaadiga

Alles ostsin,aga eile tuli mingi tiks mootorisse
_________________
parem varblane katusel,kui nuga neerus
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 46
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.06.2023 23:32:20 vasta tsitaadiga

Mul sõber myys tiksuga outlanderi maha eelmine aasta.
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.06.2023 23:35:42 vasta tsitaadiga

Panin 2a vana bensu autosse, värv oli vähe tumedam aga töötab hästi thumbs_up.gif
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
von Wu
HV Guru
von Wu

liitunud: 12.10.2007




sõnum 29.06.2023 00:21:12 vasta tsitaadiga

Saabil olid ventileeritavad istmed juba 1998. a. Siiani on väga vähe selliseid marke ja mudeleid, millel need olemas.
_________________
Müüa igasugu asju
Kommentaarid: 901 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 675
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rocky-b
Kreisi kasutaja
rocky-b

liitunud: 06.06.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.06.2023 09:00:23 vasta tsitaadiga

von Wu kirjutas:
Saabil olid ventileeritavad istmed juba 1998. a. Siiani on väga vähe selliseid marke ja mudeleid, millel need olemas.


Hulluks oled läinud või, isegi Passatile saad selliseid asju külge tellida.
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.06.2023 10:09:10 vasta tsitaadiga

laurx kirjutas:
Betamax, hommikul polnud aega rohkemaks kui klaasiks veeks. Kell 12 said pärnus kiired asjad tehtud.

No aga miks siis teistel ei või sama asja juhtuda? Äkki kah kiire ja polnud aega enne sõitma hakkamist süüa.
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Autode teema vol.7 (Küsitlus: Mitut autot oled elu jooksul omanud?) mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 202, 203, 204 ... 555, 556, 557  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.