Avaleht
uus teema   vasta Vaidlused »  Võitlustanner »  Konsoolid vs PC märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 88, 89, 90 ... 140, 141, 142  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Millega mängid?
Ainult konsooliga
12%
 12%  [ 50 ]
Rohkem konsooli kui PC-ga
8%
 8%  [ 34 ]
50/50
6%
 6%  [ 24 ]
Rohkem PC kui konsooliga
15%
 15%  [ 61 ]
Ainult PC-ga
57%
 57%  [ 231 ]
hääli kokku : 400

autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
Aeron
HV Guru
Aeron

liitunud: 11.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online

sõnum 27.06.2023 12:03:59 vasta tsitaadiga

londiste, ei ole vaja seda 7500/7500 kiirust, mis ps5 hdd pakub, sest ükski asi reaalselt ei kasuta seda.
Crucial P3 oma 3500/3500 kiirusega ning ~50 € hinnalipikuga annab reaalses elus täpselt sama tulemuse...

_________________
Võib öelda,et ma olen liigselt enesekeskne,aga mind see ei häiri
Tulge kõik HV rahvaga jalkat mängima!
|
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 27.06.2023 12:55:58 vasta tsitaadiga

Aeron, kui me raagime mangude headusest, siis loevadki individuaalsed kogemused. Sa uritad leida taiesti subjektiivsele asjale objektiivset moodupuud. Voimatu. Lepi sellega, et vorrelda saab riistvara, hinda jm parameetreid, kus ei ole palju ruumi tolgenduseks.
See on sama kategooria nali nagu Eurolaulu zhurii lemmik, mis pea alati on erinev rahva lemmikust.

londiste, selgita, millele sa vihjad? Gold edasimuujad on taiesti legaalsed. Microsofti tugi isegi aitab sind punkide/mangude redeemimisega, pead lihtsalt ostuarve neile saatma. Labi kaidud tee.
https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11166743#11166743

PS5 sisse soovitusliku kiirusega 1TB on minimaalselt 80 eur.

_________________
17/1/2023, Scart: "Selle sajandi senise möödunud aja üks suuremaid skandaale on hetkel lahti rullumas..."
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Aeron
HV Guru
Aeron

liitunud: 11.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online

sõnum 27.06.2023 14:58:04 vasta tsitaadiga

SKG, katsu nüüd aru saada palun, et kui me räägime sellest, et sul on vaja lahendust, mis sobiks võimalikult suurele osale populatsioonist, siis me peame kuidagi pidi saama tagasiside toote meeldivuse kohta. See ei pea olema metacritic, aga see peab olema mingi paljude häälte summa. Meil ei ole muidu võimalik lihtsalt rääkida platvormide tasandil. Kogu selle teema püstitus aga on platvormide tasandil, seega palun saa aru, et me ei heida neid individuaalseid kogemusi kõrvale, me lihtalt võtame 1 kogemuse kõrvale 1000 tükki veel ja siis võtame nendest keskmised. Seda selle pärast, et me ei ürita leida lahendust mis sobib sulle või minu sõbrale, me üritame leida lahendust, mis kõige pareimini teenindaks suvalist inimest tänavalt... see on tõenäosuste mäng, mitte täppis teadus, ning nagu statistika pahul ikka, statistiline keskmine ei kirjelda täpselt vb mitte ühegi kesmise kasutaja kogemust, aga ta kirjeldab ligikaudselt enamiku kogemust...
_________________
Võib öelda,et ma olen liigselt enesekeskne,aga mind see ei häiri
Tulge kõik HV rahvaga jalkat mängima!
|
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003




sõnum 27.06.2023 15:15:21 vasta tsitaadiga

SKG kirjutas:
londiste, selgita, millele sa vihjad? Gold edasimuujad on taiesti legaalsed. Microsofti tugi isegi aitab sind punkide/mangude redeemimisega, pead lihtsalt ostuarve neile saatma. Labi kaidud tee.
https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11166743#11166743
millelegi ei vihja. otse ütlen. sina muidugi ei ole eestis aga enamik siin sõnavõtjatest on eestis ja:
https://www.xbox.com/en-US/regions

regiooni-riigi kohta valetamine on selge tos rikkumine.
glhf. playstationiga oli viimati täpselt sama lugu.

SKG kirjutas:
PS5 sisse soovitusliku kiirusega 1TB on minimaalselt 80 eur.
ps5 soovitus on 5500mb/s. kiirelt geizhalsi vaadates algavad 60€ kandist.
_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!


viimati muutis londiste 27.06.2023 15:18:48, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 238 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 213
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 27.06.2023 15:18:35 vasta tsitaadiga

Aeron, selleparast ma mainisingi, et sobiks paremini IMDB sarnane susteem kui tagasiside on tulnud tuhandetelt mangijatelt (ja tegu on kaalutud keskmisega), mitte kaputaie kriitikute seast. Kuna osadel mangudel kriitikute hinnangud uldse puuduvad, siis selle loogika jargi seda mangu nagu uldse ei eksisteerikski, ajuvaba.

Naiteks ma mangin seda mangu hetkel, sinu Metacritic loogika jargi seda mangu ei eksisteeri, kuna puuduvad kriitikute hinnangud.
https://www.metacritic.com/game/xbox-one/monopoly-plus

_________________
17/1/2023, Scart: "Selle sajandi senise möödunud aja üks suuremaid skandaale on hetkel lahti rullumas..."
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003




sõnum 27.06.2023 15:19:27 vasta tsitaadiga

SKG, metacriticus on ju user score ka olemas? sellel monopolil on 5.8
_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 238 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 213
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 27.06.2023 15:30:53 vasta tsitaadiga

londiste, user score ju ei kajastu MC skooris doh.gif

Kuna MC skoor on puudu (TBD - to be determined), siis ei saa see mang ka kuskil edetabelis olla, kuna uhegi kriitiku hinnangut ei ole.

londiste kirjutas:
ps5 soovitus on 5500mb/s. kiirelt geizhalsi vaadates algavad 60€ kandist.

Geizhals on praktikas kasutu, kuna need Saksa poed valjapoole ei saada voi kui seda teevad, siis saatekulud on nii suured, et see soodsam hind ei tasu end enam ara.

_________________
17/1/2023, Scart: "Selle sajandi senise möödunud aja üks suuremaid skandaale on hetkel lahti rullumas..."


viimati muutis SKG 27.06.2023 15:32:52, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Aeron
HV Guru
Aeron

liitunud: 11.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online

sõnum 27.06.2023 15:40:05 vasta tsitaadiga

SKG, ja user scorid on tihti "pommitatud" nii steamis kui metacriticus, sest noh, kellelegi on vaja välja elada ja kellelgi on vaja fan boy olla. Ning kriitikud on tihti ostetud ka.
Siin ei ole hea lahendust, lepime lihtsalt, et see on natuke vildakas ja elame edasi või siis pakkuge välja mingi teine platvorm. Mul vahet ei ole, kuni asjal on mingi loogika olemas. Absoluutset tõde me nii või naa aru ei saa ning personaalsest aspektist on meil kõigil oma tõde olemas...

Also, ära ole nüüd üleolev ja tihke ka veel. Metas on olemas nii critic score kui user score.
2023
By user score on PC 75+ mänge 73 tk - https://www.metacritic.com/browse/games/score/metascore/year/pc?sort=desc&year_selected=2023
By user score on PS5 75+ mänge 61 tk - https://www.metacritic.com/browse/games/score/metascore/year/ps5/filtered?year_selected=2023&sort=desc
2022
By user score on PC 75+ mänge 160 tk - https://www.metacritic.com/browse/games/score/metascore/year/pc/filtered?year_selected=2022&distribution=&sort=desc&view=detailed&page=1
By user score on PS5 75+ mänge 75 tk - https://www.metacritic.com/browse/games/score/metascore/year/ps5/filtered?year_selected=2022&distribution=&sort=desc&view=detailed
2021
By user score on PC 75+ mänge 172 tk - https://www.metacritic.com/browse/games/score/metascore/year/pc/filtered?year_selected=2021&distribution=&sort=desc&view=detailed&page=1
By user score on PS5 75+ mänge 67 tk - https://www.metacritic.com/browse/games/score/metascore/year/ps5/filtered?year_selected=2021&distribution=&sort=desc&view=detailed

...nagu näed, siis eritilist vahet ei ole suures pildis, user score ja ciritc score-id kokkuvõttes kattuvad enam vähem. Saast on ikka saast ja hästi tehtud mängud on ka üldiselt ikkagi paremad kui saast mängud.... Ka user score vaadates on PC-le toodetud heade mängude hulk way suurem - 160+172 vs 75+67= 332 vs 142 (aastatel 22 ja 21 kummulatiivselt) ...

_________________
Võib öelda,et ma olen liigselt enesekeskne,aga mind see ei häiri
Tulge kõik HV rahvaga jalkat mängima!
|

viimati muutis Aeron 27.06.2023 15:42:45, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 27.06.2023 15:41:48 vasta tsitaadiga

SKG kirjutas:
Aeron, selleparast ma mainisingi, et sobiks paremini IMDB sarnane susteem kui tagasiside on tulnud tuhandetelt mangijatelt (ja tegu on kaalutud keskmisega)...


Naiteks IMDB-s on nende nn. pommitajate vastu meetmed. Kui Steamis ja Metacriticus seda pole, siis on ka user score kasutu, kuna on igasugu fanboy-dele lukata-tommata.

_________________
17/1/2023, Scart: "Selle sajandi senise möödunud aja üks suuremaid skandaale on hetkel lahti rullumas..."
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003




sõnum 27.06.2023 15:43:08 vasta tsitaadiga

SKG kirjutas:
londiste kirjutas:
ps5 soovitus on 5500mb/s. kiirelt geizhalsi vaadates algavad 60€ kandist.

Geizhals on praktikas kasutu, kuna need Saksa poed valjapoole ei saada voi kui seda teevad, siis saatekulud on nii suured, et see soodsam hind ei tasu end enam ara.
geizhals on kõige parem ressurss mitte ainult hinna vaid ka sobivate mudelite otsimiseks igasuguse speci järgi.
sealt kiirelt vaadates 1tb m.2 nvme ssd-d, mille specijärgne kiirus on 5500+, siis näiteks paari esimest tulemust HV-st otsides on näha, et 64€ eest on täitsa saadaval https://www.hinnavaatlus.ee/2331347/adata-xpg-gamix-s70-blade-1tb/

_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 238 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 213
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 27.06.2023 15:44:02 vasta tsitaadiga

londiste kirjutas:
SKG kirjutas:
londiste kirjutas:
ps5 soovitus on 5500mb/s. kiirelt geizhalsi vaadates algavad 60€ kandist.

Geizhals on praktikas kasutu, kuna need Saksa poed valjapoole ei saada voi kui seda teevad, siis saatekulud on nii suured, et see soodsam hind ei tasu end enam ara.
geizhals on kõige parem ressurss mitte ainult hinna vaid ka sobivate mudelite otsimiseks igasuguse speci järgi.
sealt kiirelt vaadates 1tb m.2 nvme ssd-d, mille specijärgne kiirus on 5500+, siis näiteks paari esimest tulemust HV-st otsides on näha, et 64€ eest on täitsa saadaval https://www.hinnavaatlus.ee/2331347/adata-xpg-gamix-s70-blade-1tb/

Jah, selles on sul oigus, et sobib hasti otsimiseks ja vordlemiseks, seda teen tihti isegi, kuid mitte ostmiseks kui elada valjaspool Saksamaad.

_________________
17/1/2023, Scart: "Selle sajandi senise möödunud aja üks suuremaid skandaale on hetkel lahti rullumas..."


viimati muutis SKG 27.06.2023 15:44:49, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Aeron
HV Guru
Aeron

liitunud: 11.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online

sõnum 27.06.2023 15:44:05 vasta tsitaadiga

SKG, kuule, seda manipuleerimist on mõlemale poole ja kõigi osapoolte poolt. Kord on ajakirjanikud ostetud ja kord on fanboy'd ja kord on haterid. Individuaalsete case-ide puhul käib pinda ja on ülekohtune, aga suures pildis tasanduvad need kõik välja...

ma ise kasutan võrdlemiseks seda: https://www.hagglezon.com/en/s/playstation%205

_________________
Võib öelda,et ma olen liigselt enesekeskne,aga mind see ei häiri
Tulge kõik HV rahvaga jalkat mängima!
|

viimati muutis Aeron 27.06.2023 15:47:26, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
kala1
Kreisi kasutaja
kala1

liitunud: 02.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 27.06.2023 15:44:24 vasta tsitaadiga

SKG, Steamis täitsa olemas icon_rolleyes.gif
_________________
The German soldier has impressed the world, however the Italian Bersagliere soldier has impressed the German soldier.
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 44
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 27.06.2023 16:12:28 vasta tsitaadiga

kala1, icon_question.gif



---
Vaatasin, MC user score tundubki olema kaalumata aritmeetiline keskmine ehk siis nn. pommitajatel on vaga suur moju.

9 x positive = 9 x 100%
4 x mixed = 4 x 50%
6 x negative = 6 x 0%

19 ratings

(9x100)+(4x50)+(6x0) / 19 = 57.89% ehk 5.8

https://www.metacritic.com/game/xbox-one/monopoly-plus/user-reviews


307 x positive = 307 x 100%
62 x mixed = 62 x 50%
115 x negative = 115 x 0%

484 ratings

(307x100)+(62x50)+(115x0) / 484 = 69.83% ehk 7.0

https://www.metacritic.com/game/xbox-360/too-human/user-reviews



---
Parem alternatiiv:
tsitaat:
Weighted Average Ratings

IMDb publishes weighted vote averages rather than raw data averages.

The simplest way to explain it is that although we accept and consider all votes received by users, not all votes have the same impact (or ‘weight’) on the final rating.

When unusual voting activity is detected, an alternate weighting calculation may be applied in order to preserve the reliability of our system.

To ensure that our rating mechanism remains effective, we do not disclose the exact method used to generate the rating.

https://help.imdb.com/article/imdb/track-movies-tv/weighted-average-ratings/GWT2DSBYVT2F25SK

Tulemus on see, et antivaxxerid pommitasid oma uhtesid, kuid nende moju oli vaike thumbs_up.gif
Gaming saitidel oleks siin midagi oppida.
Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
17/1/2023, Scart: "Selle sajandi senise möödunud aja üks suuremaid skandaale on hetkel lahti rullumas..."


viimati muutis SKG 27.06.2023 16:17:43, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Aeron
HV Guru
Aeron

liitunud: 11.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online

sõnum 27.06.2023 16:16:34 vasta tsitaadiga

Kuna ma olen kiuslik jobu, siis lisan siia ka 2020 PS5 vs PC võrdluse:
https://www.metacritic.com/browse/games/score/metascore/year/pc/filtered?year_selected=2020&distribution=&sort=desc&view=detailed&page=1
https://www.metacritic.com/browse/games/score/metascore/year/ps5/filtered?year_selected=2020&distribution=&sort=desc&view=detailed
PC 146 vs PS 5 19 icon_smile.gif

Mis see on siis, kui me võtame PS5 kogu senise elu kokku, siis on seis:
PC: 146 + 172 + 160 + 72 = 550
Switch: 148+136+112+45= 441
PS5: 19 + 61 +75 + 67 = 222
XBX: 14 + 43 + 65 +27 = 149

... talk about ouch. Tundub, et witch on ainuke tõsiselt võetav konkurent ja temagi on 1/5 võrra maas.

SKG, kas sa tõsiselt arvad, et kui me leiame kuskilt natuke teise andmebaasi, siis kogupilt muutub sellest oluliselt paremaks PS5 jaoks?
kas mänge tuleb kuskilt juurde ühtäkki?

_________________
Võib öelda,et ma olen liigselt enesekeskne,aga mind see ei häiri
Tulge kõik HV rahvaga jalkat mängima!
|
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
kala1
Kreisi kasutaja
kala1

liitunud: 02.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 27.06.2023 16:17:53 vasta tsitaadiga

Steami review bombitud mängudel tärnike juures, teatud tingimustel eemaldatakse ka reviewd. Need mida ei eemalda saad ise ära peita paari klikiga
_________________
The German soldier has impressed the world, however the Italian Bersagliere soldier has impressed the German soldier.
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 44
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 27.06.2023 16:37:23 vasta tsitaadiga

Aeron, mul pole rohkem midagi lisada kui seal juba kirjas: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11308112#11308112

kala1, selge, mul pole aimugi Steami retingutest, pole kunagi tahelepanu pooranud, lahtusin sellest, mida Aeron kirja pani.

_________________
17/1/2023, Scart: "Selle sajandi senise möödunud aja üks suuremaid skandaale on hetkel lahti rullumas..."
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Aeron
HV Guru
Aeron

liitunud: 11.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online

sõnum 27.06.2023 20:31:43 vasta tsitaadiga

SKG kirjutas:
Need Metacritic reitingud on "sama kasulikud" kui Rotten Tomatoes filmide reitingud. Kriitikute maitse ei uhti tihti laiema vaatajaskonna/mangijaskonna omaga ja vaike hulk inimesi otsustab, kas tegu on "hea" voi "halvaga". Vaike valim ei anna tapset ulevaadet. Oleks mangude kohta miskit taolist nagu IMDB, siis voiks juba tosisemalt votta. Jaades reaalsusesse, siis keegi neid reitinguid ju mangides ei vaata. Seega mingi tehisliku lavendi seadmine on pointless. Maitse on subjektiivne.
Mitu FPSi ja mitu rallit? Ma ei tea. Piisavalt. Ei ole kordagi tundunud, et vahe oleks voi poleks midagi mangida. See on sama tobe nagu viimane Forza Motosport oma ligi ~900 autoga. Kuskil maalt see number enam ei loe, see ei tee asja paremaks. Jah. valik on suurem kuid koiki neid mangida nagunii ei joua.


...ja inimeste skoorid sulle ka ei sobi. Mis siis sobib või milliste andmete pealt sa üldistaks?

Ja mis saab siis kui Forza ei meeldi? Mis kasu sellest 900 autost on?

_________________
Võib öelda,et ma olen liigselt enesekeskne,aga mind see ei häiri
Tulge kõik HV rahvaga jalkat mängima!
|
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
d3t
HV Guru
d3t

liitunud: 14.05.2004




sõnum 27.06.2023 20:38:04 vasta tsitaadiga

Aeron kirjutas:
d3t, me räägime 120 € masinast, mille üle sa nüüd virised täpselt?

Lugemisoskus on puudulik saan aru, ei kiusa siis rohkem sind.

_________________
next.Insiders - koht mängijatele ja tehnikahuvilistele toredaks ajaveetmiseks.
PT: Sony XE90 & LG C1 värvi kalibreerimine
Lecktor - 3D printerid ja lisatarvikud, Voron, Prusa jne
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Aeron
HV Guru
Aeron

liitunud: 11.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online

sõnum 27.06.2023 23:17:09 vasta tsitaadiga

d3t, sinu postitus, mille nii vastasin on alljärgnev:

"No siin pole mõtet su teksti lugedagi, sa tegeled demagoogiaga. Meil on riistavara nõuded ees, sa lähed neist mööda. Samamoodi võib öelda, et tead, jube odav on mängida PC peal kuna varastamine on nii lihtne seal võrreldes konsooliga. See ei ole argument, me ei võrdle ju seda. Samamoodi, pole mõtet võtta argumendiks eelmise sajandi PC hind, samamoodi võib vaadata Xbox 360 ja leida et see veelgi odavam."

Minu küsimused olid siirad ja täpsustavad:
1. Millised riistvara nõuded meil ees on?
2. Millisest varastamisest me täpselt räägime?
3. Mida täpselt ei võrdle või võrdleme?
4. Andsin oma arvamuse selle osas, et miks ma arvan,et xbox one/360-ga ei saa seda PC-d ja hinda võrrelda

Ma ei näe mingit põhjust olla kõrk, krüptiline või üleolev. Ma küsin siiralt, panen oma uhkuse ja sinu agitatsiooni kõrvale, ning räägime asjast...

_________________
Võib öelda,et ma olen liigselt enesekeskne,aga mind see ei häiri
Tulge kõik HV rahvaga jalkat mängima!
|
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
renx09
HV Guru
renx09

liitunud: 28.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 29.06.2023 10:37:28 vasta tsitaadiga

Aeroniga jutud räägitud, pls continue
_________________
!!
Kommentaarid: 299 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 240
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HPN
HV veteran
HPN

liitunud: 26.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 29.06.2023 22:20:54 vasta tsitaadiga

Nvidia GeForce RTX 4060 Review vs RTX 3060 vs... PlayStation 5?
Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
/digitaalselt allkirjastatud/
Kommentaarid: 44 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 43
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Aeron
HV Guru
Aeron

liitunud: 11.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online

sõnum 30.06.2023 02:08:18 vasta tsitaadiga

Hmm, meil raua hinnad ikka kukuvad kenasti, 150 € sisse mahub nüüd juba 1660 super ära... see on rx580st arvestatav boost.
Isegi 1080TI saaks 120 €, mille ümber saaks kasti ehitada sinna 220-250 € kanti. Sellel GPUl on üksinda rohkem tflopse kui ps5 @ 400 eur.
Seega tulles tagasi selle ~200 € kasutatud arvuti juurde, siis kui raytracing välja jätta saad selle asemel võtta rohkem FPSi icon_smile.gif

Spoiler Spoiler Spoiler


Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
Võib öelda,et ma olen liigselt enesekeskne,aga mind see ei häiri
Tulge kõik HV rahvaga jalkat mängima!
|
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 30.06.2023 03:01:55 vasta tsitaadiga

Kukuvad - PS5 Eestis €483 juba thumbs_up.gif
https://www.hinnavaatlus.ee/1891263/sony-playstation-5-digital-edition/

_________________
17/1/2023, Scart: "Selle sajandi senise möödunud aja üks suuremaid skandaale on hetkel lahti rullumas..."
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Aeron
HV Guru
Aeron

liitunud: 11.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online

sõnum 30.06.2023 19:03:19 vasta tsitaadiga

Switch 2 leaked?
https://www.notebookcheck.net/Nintendo-Switch-2-Activision-Blizzard-reveals-NG-Switch-on-par-with-PlayStation-4-and-Xbox-One.729228.0.html
...mulle see 4tflop Tegra variant oleks sümpaatseõ muidugi...

_________________
Võib öelda,et ma olen liigselt enesekeskne,aga mind see ei häiri
Tulge kõik HV rahvaga jalkat mängima!
|
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Vaidlused »  Võitlustanner »  Konsoolid vs PC mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 88, 89, 90 ... 140, 141, 142  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.