Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum »  Telia Eesti märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 310, 311, 312 ... 331, 332, 333  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
tofay
HV kasutaja

liitunud: 24.03.2009




sõnum 03.06.2023 08:48:04 vasta tsitaadiga

Siis on selge - lilla logo ei häirinud kedagi icon_lol.gif
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Renq
HV veteran
Renq

liitunud: 21.12.2003



Online

sõnum 03.06.2023 10:24:11 vasta tsitaadiga

No lilla logo ei ole meeldi a see räige pederastia, transade ja muude hälvikute propaganda on lihtsalt jälk.
_________________
Steam: Renq Origin: Renq86 Uplay: Renq86
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Divisor
HV kasutaja

liitunud: 05.05.2013




sõnum 03.06.2023 12:30:33 vasta tsitaadiga

Teeks äkki nii, et ei tee siia mingit EKRE, Isamaa, Varrode kokkutulekut? Mingi vihakõne ja teiste solvamine on madala IQ taseme näitamine/kinnitamine.
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 03.06.2023 12:38:51 vasta tsitaadiga

Divisor kirjutas:
Teeks äkki nii, et ei tee siia mingit EKRE, Isamaa, Varrode kokkutulekut? Mingi vihakõne ja teiste solvamine on madala IQ taseme näitamine/kinnitamine.
Mis sa arvad, mis juhtuks kui juulis tuleks telia välja kampaaniaga "me armastame hetereoid"? icon_lol.gif Kes siis röökima hakkaks?
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
seeru
HV veteran

liitunud: 10.02.2004




sõnum 03.06.2023 14:49:29 vasta tsitaadiga

Väga vale on arvata, et see on ainult EKRE või Varro teema.
Ja miks nende varrode vastu peab üldse vihakõnet pidama?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 03.06.2023 14:59:54 vasta tsitaadiga

Lepatriinu oli enamvähem OK kes seda veel mäletab. Edasi on nagunii meh. Samas võib selle logo kohta jälle öelda, et vahet pole mis värvi kass on, peaasi et hiiri püüab.
Kommentaarid: 76 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 59
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kaabakas
HV veteran
kaabakas

liitunud: 01.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 03.06.2023 16:46:42 vasta tsitaadiga

Mina arvan, et iga inimese õigus elada oma elu täpselt nii nagu tema tahab, tuleb täpselt samast kohast kust kõigi teiste inimeste õigus. Nii et kui mina arvan et mul on õigus elada oma elu nii, nagu mina tahan, siis ei saa ma keelata sedasama kellelegi teisele. Järelikult pole mul kellegi kohta midagi halba öelda, seni kuni kõik toimub inimeste vahel vabatahtlikult ja kedagi kahjustamata.
Aga sellel kõigel pole midagi pistmist viimaste aastate sotsiaalse õigluse ja woke ideoloogiaga. Sest jättes kõrvale mõned heatahtlikud ullikesed, tegelevad need liikumised hoopis muu asjaga kui rõhutute aitamisega. Nimelt, inimesed selles liikumises ajavad oma pläma puhtalt selleks et respekti ja keppi saada, ja ettevõtted selles liikumises ajavad oma pläma puhtalt selleks, et brändifeimi ja müügitulu saada.
Et neid eesmärke saavutada, viskavad nad bussi alla needsamad vähemused, kelle huve nad väidavad teenivad. Igal heterol on mingi piir, kui lähedale tema ninale saab homovända torgata, enne kui tal ebamugav hakkab. Ideoloogid mitte ainult ei ignoreeri seda piiri, vaid nõuavad, et seda ei tohi olemaski olla. Aga põhimõtteliselt ei ole see mingitmoodi erinev ükskõik millisest teisest asjast, mis lihtsalt ei ole konkreetse inimese teema. Kui mulle oliivid ei maitse, ära topi neid minu nina alla, eks. Söö ise, kui sulle meeldib.
Tulemusena sõidavad õiguslased sisse sellele samale tagurlikule grupile, keda nad väidetavalt ümber veenda soovivad. Liikumise sees on see positiivne tulemus, sest toodab respekti ja keppi. Aga need, kes peksa said, vihkavad nüüd nii liikumist kui ka vähemusi. Ja pealtvaatajad, kes enne neutraalsed olla võisid, lahkuvad sündmuskohalt teadmisega, et on ikka jobud küll. Tulemusena vähemuste positsioon ühiskonnas mitte ei parane, vaid halveneb. Õiguslastel on sellest savi, sest nemad said kätte, mida nad tahtsid. Aga vähemused peavad selle supi sees edasi elama...
Aga kuskil Telias istub keski turundaja, kes vaatab et ohoo, miskit toimub, hüppaks ka rongi peale. Lihtsalt ta ei tea, kuhu oma nina topib. Oleks tal rohkem aru peas, oleks enne sotside valimistulemused üle vaadanud. Paras talle.

_________________
Mida Ott ei õpi, seda Egon ei tea.
Kommentaarid: 103 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 93
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 03.06.2023 16:55:28 vasta tsitaadiga

kaabakas, 5+ thumbs_up.gif
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003




sõnum 03.06.2023 17:27:19 vasta tsitaadiga

kaabakas kirjutas:

Aga kuskil Telias istub keski turundaja, kes vaatab et ohoo, miskit toimub, hüppaks ka rongi peale. Lihtsalt ta ei tea, kuhu oma nina topib. Oleks tal rohkem aru peas, oleks enne sotside valimistulemused üle vaadanud. Paras talle.


Mis talle paras on, igakuine mitmetuhandene palk?

Foorumis jauramine ei aita mitte midagi, kirjutage neile, juhatusele, helistage, hääletage jalgadega, et teile ei meeldi, et telia "homovänt on teie ninale liiga lähedal" ja et vähemuste positsioon saab kahjustada tänu sellele ühiskonnas.
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 03.06.2023 17:41:15 vasta tsitaadiga

KillFrenzy, aga seda nad ju lõustas teevadki
Vb kusagile ka kirjutanud

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dj-E
Aeg maha 60
Dj-E

liitunud: 19.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 03.06.2023 17:43:54 vasta tsitaadiga

Mind jätab küll see vikerkaare teema täiesti tuimaks. Ei näe põhjust enda vererõhku selle mõttetu teema peale üles ajada. Tegelege millegi targemaga. Olgem ausad - suurem osa heterosi on palju suuremad värdjad kui mingi väike punt lillasid. icon_razz.gif
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Skorzeny
HV kasutaja

liitunud: 13.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 03.06.2023 17:46:58 vasta tsitaadiga

kaabakas kirjutas:
Mina arvan, et iga inimese õigus elada oma elu täpselt nii nagu tema tahab, tuleb täpselt samast kohast kust kõigi teiste inimeste õigus. Nii et kui mina arvan et mul on õigus elada oma elu nii, nagu mina tahan, siis ei saa ma keelata sedasama kellelegi teisele. Järelikult pole mul kellegi kohta midagi halba öelda, seni kuni kõik toimub inimeste vahel vabatahtlikult ja kedagi kahjustamata.
Aga sellel kõigel pole midagi pistmist viimaste aastate sotsiaalse õigluse ja woke ideoloogiaga. Sest jättes kõrvale mõned heatahtlikud ullikesed, tegelevad need liikumised hoopis muu asjaga kui rõhutute aitamisega. Nimelt, inimesed selles liikumises ajavad oma pläma puhtalt selleks et respekti ja keppi saada, ja ettevõtted selles liikumises ajavad oma pläma puhtalt selleks, et brändifeimi ja müügitulu saada.
Et neid eesmärke saavutada, viskavad nad bussi alla needsamad vähemused, kelle huve nad väidavad teenivad. Igal heterol on mingi piir, kui lähedale tema ninale saab homovända torgata, enne kui tal ebamugav hakkab. Ideoloogid mitte ainult ei ignoreeri seda piiri, vaid nõuavad, et seda ei tohi olemaski olla. Aga põhimõtteliselt ei ole see mingitmoodi erinev ükskõik millisest teisest asjast, mis lihtsalt ei ole konkreetse inimese teema. Kui mulle oliivid ei maitse, ära topi neid minu nina alla, eks. Söö ise, kui sulle meeldib.
Tulemusena sõidavad õiguslased sisse sellele samale tagurlikule grupile, keda nad väidetavalt ümber veenda soovivad. Liikumise sees on see positiivne tulemus, sest toodab respekti ja keppi. Aga need, kes peksa said, vihkavad nüüd nii liikumist kui ka vähemusi. Ja pealtvaatajad, kes enne neutraalsed olla võisid, lahkuvad sündmuskohalt teadmisega, et on ikka jobud küll. Tulemusena vähemuste positsioon ühiskonnas mitte ei parane, vaid halveneb. Õiguslastel on sellest savi, sest nemad said kätte, mida nad tahtsid. Aga vähemused peavad selle supi sees edasi elama...
Aga kuskil Telias istub keski turundaja, kes vaatab et ohoo, miskit toimub, hüppaks ka rongi peale. Lihtsalt ta ei tea, kuhu oma nina topib. Oleks tal rohkem aru peas, oleks enne sotside valimistulemused üle vaadanud. Paras talle.


Nojah.
Millega alustas oma tegevust "proletartiaadi diktatuur"?
Kuulipildujatulega streikivate proletaarlaste demonstratsiooni pihta.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 0
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004




sõnum 03.06.2023 17:58:23 vasta tsitaadiga

link

Võib-olla see teema ei peakski "kirgi kütma", mida rohkem kütad, seda rohkem köeb.
Sõna on vaba, on on president öelnud, aga "kius" ei ole vaba, ei koolikius, vähemuste kius jms.

See Telia Company võrdsuse teema ei puuduta mitte ainult samasoolisi aga ka muid teemasid, nagu ka kogu sooline võrdõiguslikkus ning #suurimjulgus kampaania jms.
Igal ühel on oma arvamus aga ei ole mõistlik minna "baari" ukse taha inimesi valimatult peksma sest "mina" arvan nii, mõtle, rahune ja ela oma elu edasi.

Kas see muudab kellegi operaatori valikut, raske öelda. Kui nii siis ilmselt teema kuidagi häirib..mis omakorda on veidike ilmelik. icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 255 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 223
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003




sõnum 03.06.2023 18:15:55 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
KillFrenzy, aga seda nad ju lõustas teevadki
Vb kusagile ka kirjutanud


Pidasin just siinset teemat silmas, see et keegi siin +1 või thumbs_up.gif kellegi posti peale paneb, ei jõua mitte kuhugi.

Kui eesmärk on niisama rant'da siis muidugi, lasku käia, mind ei sega .
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kaabakas
HV veteran
kaabakas

liitunud: 01.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 03.06.2023 18:35:26 vasta tsitaadiga

indrpo, No aga näha on et teema kütab kirgi, juba ammu on näha ja kedagi ei tohiks üllatada enam, kui ta ennast just eila sündinuks ei taha teha. See eksperiment on juba sada korda läbi mängitud. Tuleb siis küsida, mida arvata Teliast, kes õli tulle valab? Ammu on ette teada, et sellest ainult pahameelt tuleb kogu progressiivsuse projektile, mida väidetavalt edendada tahetakse. Ainus toodang, mis sellest tuleb, on ühtede inimeste üleolekutunne, teiste inimeste viha, ja kolmandate kannatused. Ehk oleks aeg mõnel targemal samm tagasi astuda ja järele mõelda, mida ta valesti teeb, selle asemel et nõudliku näoga järjest ja järjest sama reha otsa astuda? Sest pika peale kipub jääma mulje, et tulemused ongi täpselt see mida soovitakse, olgu siis sõnavaht selle ümber milline tahes.

jeesus188, KillFrenzy, ma arvan et lõustaraamatus sugugi seda ei kirjutata, mida mina siin. Mul ei ole kontot, millega vaatama minna, aga ma millegipärast kahtlustan, et ühed kirjutavad, et pekske homosid, ja teised kirjutavad, et pekske homovastaseid, ja Ingrid ainult salaja irvitab selle üle oma delfi ärilehe pildi pealt...

_________________
Mida Ott ei õpi, seda Egon ei tea.
Kommentaarid: 103 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 93
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003




sõnum 03.06.2023 18:48:06 vasta tsitaadiga

kaabakas kirjutas:
Mul ei ole kontot, millega vaatama minna,


Õnn on sinu õuel.

Konto on aga vaatamas ei ole käinud, vaevalt sealt midagi mõistliku saab kirjas olla icon_lol.gif
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Oisu.
HV kasutaja

liitunud: 02.03.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga

see post läheb kustutamisele sõnum 03.06.2023 19:50:35 vasta tsitaadiga

Kas see artikkel läbi loetud?
https://ekspress.delfi.ee/artikkel/120194706/suur-lugu-voitsime-liberaalne-uhendus-salk-seadis-juba-alustades-eesmargiks-valimiste-mojutamise
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004




see post läheb kustutamisele sõnum 03.06.2023 20:36:55 vasta tsitaadiga

Oisu., Üldse ei huvita, pole Telia Eesti teema. Võib viimased kaks posti kustutada, minu oma ja eelmine.
Siin püüti Teliaga seonduvat selgitada, ja sellega peaks selge olema. Läheme eluga edasi ja pole vaja muud teemat.
Kommentaarid: 255 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 223
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scott
Kreisi kasutaja
Scott

liitunud: 09.08.2016



Online

sõnum 03.06.2023 21:49:53 vasta tsitaadiga

Kas Telia pani oma fb lehe ainult sisseloginutele? Vanasti sai ilma kontota lugeda (ja saab teiste maade Telia fb ka praegu), nüüd nõuab, et logi sisse.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
seeru
HV veteran

liitunud: 10.02.2004




sõnum 03.06.2023 21:57:26 vasta tsitaadiga

Ei huvita jah aga viimase aja filmides ja seriaalides on selle homoteemaga liiale mindud.
Ikkagi ebameeldiv ja vastik tunne on kui keset muidu normaalset filmi või seriaali kaks meest omavahel suures plaanis isukalt tatti hakkavad panema või järgmisi tegevusi tegema. Kusjuures filmi sisu poolest poleks seda üldse vaja. Milleks mulle proovitakse seda pähe määrida. Saavutavad ju täiesti vastupidise efekti kui nad loodavad vist.
Saan arju jah, et nüüd on hollivuudis sellised ettemääratud koefitsendid. Ei saa filmiga isegi enam festivalidel auhindadele kandideerida, kui homoteema läbi ei jookse.
Aga ikkagi, millal mõnes uuemas filmis naist ja meest suudlemas olete näinud? Mul küll ei tule meelde.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 03.06.2023 23:02:56 vasta tsitaadiga

Mul küll Facebooki konto on olemas Messengeri jaoks, aga Facebooki satun haruharva. Tänu siinsetele homojärelevalvele sain minagi teada, et Telia on vikerkaarevärvilise logo üles pannud Facebookis. Muidu oleks see minust mööda läinud. Napikas.
Minu poolest tehku seal Facebookis, mida iganes. Peamine, et digiboksi menüüsse sellega ei roni nagu siin näiteks Microsoft oma Teamsi menüüdega tegi icon_lol.gif
Kommentaarid: 691 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 533
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003




sõnum 03.06.2023 23:17:18 vasta tsitaadiga

Betamax, ma nägin just messengeris telia homoteerulli icon_eek.gif
_________________
M: SFP Telia GPON võrgu jaoks - 40€
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 03.06.2023 23:21:47 vasta tsitaadiga

ot:
Telia tv äpp on veel musta värvi telefonis.....vist keeran update kinni icon_eek.gif icon_lol.gif icon_razz.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
Aeg maha 1p
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002




sõnum 03.06.2023 23:28:40 vasta tsitaadiga

Kardate, et hakkab meeldima või võtab tagaotsast?
_________________
People have been calling for a month and we've been sold out for a week or so.
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hkurujo88r
HV Guru

liitunud: 25.02.2011




sõnum 03.06.2023 23:43:26 vasta tsitaadiga

Siin vist nii hullult ei lähe nagu usas bud lighti ja targetiga. icon_lol.gif
Kommentaarid: 116 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 112
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum »  Telia Eesti mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 310, 311, 312 ... 331, 332, 333  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.