|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
Tanel
HV Guru

liitunud: 01.10.2001
|
|
| Kommentaarid: 465 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
7 :: |
362 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees

liitunud: 27.01.2003
|
22.05.2023 15:18:49
|
|
|
| Tegid Aikido-d.
|
|
| Kommentaarid: 373 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
313 |
|
| tagasi üles |
|
 |
MatchMaker
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.06.2007
|
22.05.2023 15:42:18
|
|
|
| tsitaat: |
| Russian Volunteer Corps and the Legion of Freedom of Russia claims to have captured Gora-Podol, #Belgorod region, adding that they have begun to storm Grayvoron |
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
somnambuul
HV veteran
liitunud: 22.03.2004
|
22.05.2023 15:47:11
|
|
|
| Mida nad üritavad saavutada sellega? Moskvani ikka selle ühe tankiga ei jõua.
|
|
| Kommentaarid: 60 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
54 |
|
| tagasi üles |
|
 |
MatchMaker
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.06.2007
|
22.05.2023 15:50:15
|
|
|
| tsitaat: |
Ukrainian State Intelligence Service spokesman Andrei Yusov confirmed to the "Suspilne" newspaper that Legion "Freedom of Russia" and the RVC are conducting an operation to create a "security strip" to protect Ukrainian civilians.
According to him, the operation is carried out exclusively by Russian citizens. Meanwhile, Russian presidential spokesman Dmitry Peskov said that Putin had been informed about an "attempted breakthrough" into the Belgorod region by "Ukrainian saboteurs." Earlier, Legion "Freedom of Russia" and the RVC said that their units had "completely liberated" Kozinka in Belgorod Region. |
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
denis28
Aeg Maha 2n

liitunud: 24.06.2005
|
22.05.2023 15:52:25
|
|
|
| Ukraina palgal ?
|
|
| Kommentaarid: 67 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees

liitunud: 27.01.2003
|
|
| Kommentaarid: 373 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
313 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dogbert
HV Guru

liitunud: 03.05.2004
|
22.05.2023 16:25:44
|
|
|
| elukaz kirjutas: |
"varastatud" tankiga  |
Puhkusele sõidavad. Turism.
_________________ Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus. |
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
euforia
Kreisi kasutaja

liitunud: 26.02.2004
|
22.05.2023 16:36:10
|
|
|
| Dogbert kirjutas: |
| elukaz kirjutas: |
"varastatud" tankiga  |
Puhkusele sõidavad. Turism. |
Käisid puhkusel ja nüüd tulevad koju. Suveniiridega.
|
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sakinaga
HV Guru
liitunud: 30.08.2006
|
22.05.2023 16:57:17
|
|
|
Üllatav, et Ukraina seda lubab, head see Ukrainale ei too suhtluses lääneriikidega.
_________________ Tsensuur HinnaVaatluse foorumis |
|
| Kommentaarid: 164 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
155 |
|
| tagasi üles |
|
 |
softis
HV Guru

liitunud: 07.09.2004
|
22.05.2023 17:05:54
|
|
|
| Dogbert kirjutas: |
| elukaz kirjutas: |
"varastatud" tankiga  |
Puhkusele sõidavad. Turism. |
Tanki ostsid nad endale ise. Umbes nagu rohelised mehikesed omal ajal ise oma rahad kokku panid.
_________________ www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks! |
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
MatchMaker
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.06.2007
|
22.05.2023 18:12:06
|
|
|
| tsitaat: |
Buses heading to evacuate the population of #Grayvoron in #Russia's border region of #Belgorod
The Governor confirms the Dep Head of Grayvoron council was wounded when the administration building was shelled.
https://twitter.com/TWMCLtd/status/1660646461585989633 |
| tsitaat: |
"Anti-terrorist regime" introduced in Belgorod region, Governor says - TASS
This means that special security measures and temporary restrictions will be inforced. For example, suspending activities and checking documents of ordinary people |
| tsitaat: |
Russians who invaded Russia, to liberate it from Putin, have taken a police station where THEY STOLE POLICE UNIFORMS AND SQUAD CARS.
🇷🇺 officials ask locals to, without warning, open fire on uniformed police.
🇷🇺 officials state that there are no longer police in Belgorod. Anyone dressed as a 🇷🇺 cop is really a Ukrainian saboteur and can be shot. |
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
-Koppel-
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.04.2009
|
22.05.2023 19:23:28
|
|
|
| Maksimaalne kaos on tulemas !?
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006
|
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
netcat
Kreisi kasutaja

liitunud: 13.01.2010
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KillFrenzy
HV Guru

liitunud: 05.04.2003
|
22.05.2023 19:45:59
|
|
|
No panic
|
|
| Kommentaarid: 151 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees

liitunud: 27.01.2003
|
|
| Kommentaarid: 373 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
313 |
|
| tagasi üles |
|
 |
elukaz
HV Guru

liitunud: 06.09.2004
|
22.05.2023 21:25:21
|
|
|
Neil täitsa kama, mingi diversioonigrupp tuli üle piiri ja kuulub hävitamisele, jõude on piisavalt. See on Zelenski hale katse viia tähelepanu Bahmuti langemiselt kus nad kaotasid üle 200k surnute ja haavatutena. /r
_________________ Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale.
viimati muutis elukaz 23.05.2023 14:22:54, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 196 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
158 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Invention
Kreisi kasutaja
liitunud: 06.02.2005
|
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
19 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Winterwind
One

liitunud: 19.05.2002
|
22.05.2023 22:17:35
|
|
|
| ETV pealt Wagneri dokk
|
|
| Kommentaarid: 1009 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
728 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Oisu.
HV kasutaja
liitunud: 02.03.2012

|
22.05.2023 22:37:28
|
|
|
FM Szijjártó teatas, et Ungari valitsus jätab Euroopa rahutagamisrahastu järgmise osa heakskiitmata seni, kuni Ukraina eemaldab OTP (Ungari pank) sõja rahvusvaheliste sponsorite nimekirjast ja loobub uute sanktsioonide toetamisest. Szijjártó väljendas muret käimasoleva relvakonflikti tagajärgede pärast ja kritiseeris kavandatud sanktsioone, väites, et need lähevad vastuollu terve mõistusega. Samuti hoiatas ta meetmete kehtestamise eest kaheksale Hiina ettevõttele, kuna see võib kahjustada suhteid ja takistada koostööd Euroopa ja Hiina vahel. Szijjártó rõhutas koostöö olulisust Hiinaga, eriti arvestades Hiina suuremat SKTd võrreldes EL-iga. Lisaks tõstatas ta küsimusi Taga-Karpaatia ungari kogukonnakoolide kohta, mis septembrist praegusel kujul lakkavad eksisteerimast.
link
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
softis
HV Guru

liitunud: 07.09.2004
|
22.05.2023 22:45:05
|
|
|
| elukaz kirjutas: |
| See on Zelenski hale katse viia tähelepanu Bahmuti langemiselt kus nad kaotasid üle 200k surnute ja haavatutena. |
Mis inforuumis sina liigud?
_________________ www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks! |
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
survepuks
HV vaatleja
liitunud: 06.11.2005
|
22.05.2023 23:12:47
|
|
|
| sakinaga kirjutas: |
| Üllatav, et Ukraina seda lubab, head see Ukrainale ei too suhtluses lääneriikidega. |
USA arvates on Ukrainaste otsustada, kuidas nad oma sõjalisi operatsioone läbi viivad:
https://youtu.be/i2BMp0giXe4?t=4325
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006
|
22.05.2023 23:48:10
|
|
|
| elukaz kirjutas: |
| Neil täitsa kama, mingi diversioonigrupp tuli üle piiri ja kuulub hävitamisele, jõude on piisavalt. See on Zelenski hale katse viia tähelepanu Bahmuti langemiselt kus nad kaotasid üle 200k surnute ja haavatutena. |
Mis jõude? Nad suudavad Ukrainas vaevu kaitses olla. Mingit jõudu venemaal küll praegu eriti pole v.a tsiviilelanike tapmine - selleks on neil jõudu alati kui on vaja nõrgemaid peksta.
Nii kui kohtavad endast tugevamat jooksevad ida poole tagasi.
Ukraina pole ilmselt kogu sõja jooksul nii palju kaotanud kui sa kirjeldad. Muidugi nad kaotasid Bahmutis sõdureid. Oluline on siinkohal vahet teha, et enamus neist olid territoriaalkaitse üksused ehk vabatahtlikud kes poolteist aastat varem polnud relva ilmselt isegi näinud. Ja nende mahasurumiseks sügise-talve ja kevade jooksul läks venemaal vaja 40k vangi. Pluss Dessantnikut ja Wagnerit. Vene kaotused olid palju rohkem eliitüksuste seas. Isegi kui neid ei kaotatud, siis need on kurnatud ja väsinud. Lääne tehnikaga varustatud ja puhanud Ukraina brigaadid harjutavad ja alles ootavad rünnakukäsku.
Aga paneme siis numbritesse: Bahmuti vallutamiseks ohverdas venemaa 0,077% oma rahvastikust (100k, palju suurem protsent sõduritest), et saada enda kätte 0,00024% (41,2km²) Ukraina pindala.
Sama kaotuste suhet hoides peavad nad ohverdama 1+ Miljard inimest, et ära võtta ülejäänud Ukraina territoorium järgmise ~100 aasta jooksul.
|
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
elukaz
HV Guru

liitunud: 06.09.2004
|
22.05.2023 23:54:43
|
|
|
| softis kirjutas: |
| elukaz kirjutas: |
| See on Zelenski hale katse viia tähelepanu Bahmuti langemiselt kus nad kaotasid üle 200k surnute ja haavatutena. |
Mis inforuumis sina liigud? |
Erinevates, see konkreetne jutt õhtusest vremjast. BBC-st ei tulnud täna piuksugi belgorodi kohta. Tundus juba nagu suurem trolling aga näe moskva kinnitas. Ja kui tavaliselt öeldakse et olukord on lahendatud ja kõik pahad likvideeritud siis seekord jäeti otsad lahti. Samas ei kujuta ette kes seal mida saavutada püüab, tundub nagu lihtsalt mingi lõbusõit.
_________________ Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale. |
|
| Kommentaarid: 196 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
158 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Scart
HV Guru

liitunud: 04.02.2002
|
23.05.2023 01:02:44
|
|
|
| elukaz kirjutas: |
| softis kirjutas: |
| elukaz kirjutas: |
| See on Zelenski hale katse viia tähelepanu Bahmuti langemiselt kus nad kaotasid üle 200k surnute ja haavatutena. |
Mis inforuumis sina liigud? |
Erinevates, see konkreetne jutt õhtusest vremjast. BBC-st ei tulnud täna piuksugi belgorodi kohta. Tundus juba nagu suurem trolling aga näe moskva kinnitas. Ja kui tavaliselt öeldakse et olukord on lahendatud ja kõik pahad likvideeritud siis seekord jäeti otsad lahti. Samas ei kujuta ette kes seal mida saavutada püüab, tundub nagu lihtsalt mingi lõbusõit. |
Küsiks viisakalt, et kas äkki on pea peale kukutud? Sa kopeerid siia Vene propagandat ja teed nägu, nagu tegu oleks numbritega, mida peaks esitama tõe pähe? See sama meedia, mis suutis juba tuhat Leopardi ja Bradleyd ära hävitada veel enne, kui ükski neist oli Ukrainasse jõudnud? Johhaiidi, mees.
|
|
| Kommentaarid: 119 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
2 :: |
101 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Oisu.
HV kasutaja
liitunud: 02.03.2012

|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sukelduja
HV Guru

liitunud: 14.06.2007
|
23.05.2023 11:27:25
|
|
|
| elukaz kirjutas: |
| softis kirjutas: |
| elukaz kirjutas: |
| See on Zelenski hale katse viia tähelepanu Bahmuti langemiselt kus nad kaotasid üle 200k surnute ja haavatutena. |
Mis inforuumis sina liigud? |
Erinevates, see konkreetne jutt õhtusest vremjast. |
Nagu tõsiselt? Seda "uudistesaadet "vremjat mõtled, mis vene televisioonis jookseb? Kui jah, siis tegemist ei ole uudistega, vaid propagandaga.
|
|
| Kommentaarid: 25 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
elukaz
HV Guru

liitunud: 06.09.2004
|
23.05.2023 11:48:55
|
|
|
See on riiklik uudistekanal kus edastatakse ametlikku infot, vremja on päeva kokkuvõte. Pakun et umbes 99% siinsetest lugejatest seda ei vaata nii et vast ei jookse mööda külge maha mis numbreid seal esitatakse.
Veel näiteks hävitati ühe kinzhalliga viis patrioti laskeseadet ja iga päev tõrjutakse kümmekond stormshadow/himarsi ja hävitatakse sadade kaupa kiievi rezhiimi natsionaliste ja esitletakse kahte päevakangelast kes on üksi hävitanud kümmekond ühikut vaenulikku soomustehnikat või päästnud raskelt haavatud kaaslase võitlusväljalt.
_________________ Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale. |
|
| Kommentaarid: 196 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
158 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KillFrenzy
HV Guru

liitunud: 05.04.2003
|
23.05.2023 11:54:57
|
|
|
| elukaz kirjutas: |
nii et vast ei jookse mööda külge maha mis numbreid seal esitatakse.
|
|
|
| Kommentaarid: 151 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
euforia
Kreisi kasutaja

liitunud: 26.02.2004
|
23.05.2023 12:01:53
|
|
|
Ses suhtes muidugi tõsi, et mingi maani on kasulik teada, millist narratiivi ja millises ulatuses venelased kohalikule auditoorimile maha üritavad müüa. Selle jälgmisel võib ka aru saada, kuhu nihkub nende fookus.
Samas risk on see, et püsivalt selles jamas sees olles hakkab see moel või teisel ikkagi inimest mõjutama. Umbes nagu need moderaatorid, kes mingil ajal Google palgal olid ja neti sisul silma peal hoidsid - õige pea hakkas nende enda arusaam normaalsest ja ebanormaalsest nihkuma, nii et varsti üritasid nad süütut perepilti ebasündsaks märkida. Lihtsalt inimese enda arusaam asjadest muutub selle infotulva all.
|
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bugbrake
HV kasutaja
liitunud: 10.12.2006
|
23.05.2023 12:12:27
|
|
|
| elukaz aga täpsusta siis, kas esitad neid jutupunkte kui fakti mida sa ka ise usud või lihtsalt üritad näidata millises narratiivis venemaa riiklik meedia seda sõda esitab?
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tanel
HV Guru

liitunud: 01.10.2001
|
|
| Kommentaarid: 465 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
7 :: |
362 |
|
| tagasi üles |
|
 |
euforia
Kreisi kasutaja

liitunud: 26.02.2004
|
23.05.2023 13:21:02
|
|
|
| Tanel kirjutas: |
| elukaz, kasuta /s |
Ei, miks? Kusjuures tegelt ka. Kui see oli sarkasm, siis hästi tehtud. Kui ei olnud, on /s kohatu. Hetkel firma (rahvuavaheline korporatsioon) Yammeris läks madinaks kuna üks tegelane postitas Marxi tsitaadi ja see ajas nii mõnelgi harja punaseks, et kuidas sellist inimest tsiteeritakse, aga järgnes üsnagi tervendav arutelu teemal, et keda üldse tohib/saab tänapäeval tsiteerida. Oleks esilagne postitus /s märget kandnud oleks edasine kõik olemata olnud.
|
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
elukaz
HV Guru

liitunud: 06.09.2004
|
23.05.2023 14:18:41
|
|
|
Pigem ei kasutaks /s sest olgu kui imelik, pole see minu väljamõeldis vaid ametlikust allikast pärit info. Aga võin panna /r nagu vene allikas.
Ma ei sunni ju peale kelle poole propa rohkem peaks meeldima. Mul on igatahes huvitav kuidas asju serveeritakse, vahest pole ma ainus.
_________________ Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale. |
|
| Kommentaarid: 196 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
158 |
|
| tagasi üles |
|
 |
renx09
HV Guru

liitunud: 28.09.2004
|
23.05.2023 14:22:05
|
|
|
| elukaz kirjutas: |
Ma ei sunni ju peale kelle poole propa rohkem peaks meeldima. Mul on igatahes huvitav kuidas asju serveeritakse, vahest pole ma ainus. |
siin on tugev vastuolu su algse postitusega
aga no selged pildid, varem või hiljem tuleb siin foorumis kõik päevavalgele
_________________ !! |
|
| Kommentaarid: 315 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
252 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KillFrenzy
HV Guru

liitunud: 05.04.2003
|
23.05.2023 14:23:55
|
|
|
elukaz, Allikas võib ju ametlik olla aga selle väärtus on nullilähedane. Varsti hakkad kirjutama siia ukraina biolaboritest ja mutantründesääskedest ka?
Või siis põhja korea või hiina kommunistliku partei pressiteateid siia postitama?
|
|
| Kommentaarid: 151 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
elukaz
HV Guru

liitunud: 06.09.2004
|
23.05.2023 14:30:18
|
|
|
Väärtus on ikka tublisti kõrgem nullist, sellega vormitakse siseturgu. Sellesama rahva meeleolusid kes on meile veits lähemal kui hiina piir, või isegi su naaber.
_________________ Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale. |
|
| Kommentaarid: 196 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
158 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KillFrenzy
HV Guru

liitunud: 05.04.2003
|
23.05.2023 14:38:35
|
|
|
Väärtus on vbl jah vale sõna.
Tegu on labase propagandaga, millel on reaalsusega vähe pistmist ja suures osas mõeldud kohalike tiblade ajupesuks. Aga midagi valgub ka väljaspool olevate sileajude sisse.
|
|
| Kommentaarid: 151 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sakinaga
HV Guru
liitunud: 30.08.2006
|
23.05.2023 14:44:16
|
|
|
| Kui on soov, et kellegi teise sõnu sulle ei omistataks, siis on võimalik teksti tsiteerida. Kui seda ei tee, siis aetaksegi segamini, loogiline.
|
|
| Kommentaarid: 164 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
155 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KillFrenzy
HV Guru

liitunud: 05.04.2003
|
23.05.2023 14:46:51
|
|
|
sakinaga, või nagu Tanel ütles, et kasuta /s kui tahad irvitada nende propa üle.
|
|
| Kommentaarid: 151 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
23.05.2023 20:23:21
|
|
|
Tean juba, et ebapopulaarne arvamus, aga...
Propaganda järgi saab väga häid järeldusi teha. Luureanalüütikute üks meetoditest oma analüüsides ongi hoida silm peal ka propagandal ja võrrelda-analüüsida seda teiste allikatega. Mida pikem ajaperiood, seda selgemini joonistuvad välja mustrid koos ebakõladega. Näiteks ainuüksi propaganda regulaarse ettekandja pealt meedias (diktor, sõjaväelane, ametnik) saab väga palju infot kätte visuaalselt, lingvistiliselt ja psühholoogiliselt analüüsides.
_________________ M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W |
|
| Kommentaarid: 751 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
564 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sakinaga
HV Guru
liitunud: 30.08.2006
|
23.05.2023 21:00:06
|
|
|
| Betamax kirjutas: |
Tean juba, et ebapopulaarne arvamus, aga...
Propaganda järgi saab väga häid järeldusi teha. Luureanalüütikute üks meetoditest oma analüüsides ongi hoida silm peal ka propagandal ja võrrelda-analüüsida seda teiste allikatega. Mida pikem ajaperiood, seda selgemini joonistuvad välja mustrid koos ebakõladega. Näiteks ainuüksi propaganda regulaarse ettekandja pealt meedias (diktor, sõjaväelane, ametnik) saab väga palju infot kätte visuaalselt, lingvistiliselt ja psühholoogiliselt analüüsides. |
Jah, aga seda infot oleks loogiline esitada koos allikaga, mitte oma sõnumi pähe. Kuidas kellelegi, muidugi.
|
|
| Kommentaarid: 164 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
155 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
|
| Kommentaarid: 751 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
564 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sakinaga
HV Guru
liitunud: 30.08.2006
|
23.05.2023 21:17:18
|
|
|
| Betamax kirjutas: |
| Õige jah. Unustasin, et isiklikud arvamused on kohene venelaste narratiiv ja ajuloputuse tulemus. |
Kui keegi kirjutab oma nime alt Venemaa propagandat, siis mida muud ikka arvata, putinoid.
|
|
| Kommentaarid: 164 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
155 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
|
| Kommentaarid: 751 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
564 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tanel
HV Guru

liitunud: 01.10.2001
|
|
| Kommentaarid: 465 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
7 :: |
362 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Hiid
HV Guru

liitunud: 23.03.2002
|
23.05.2023 21:36:05
|
|
|
millal see oli, kes müüs?
_________________ Hapud viinamarjad |
|
| Kommentaarid: 663 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
512 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Magic
HV Guru

liitunud: 28.12.2001
|
23.05.2023 21:39:14
|
|
|
See oli see peast soe krüpto tegelane?
|
|
| Kommentaarid: 235 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
201 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
|
| Kommentaarid: 751 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
564 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|