Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Andmeside ja kõnelevi »  Elisa mobiilne internet märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 227, 228, 229 ... 235, 236, 237  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.04.2023 22:17:54 vasta tsitaadiga

Mis nimega Samsungis täpsemalt?
Kommentaarid: 249 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hkurujo88r
HV Guru

liitunud: 25.02.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.04.2023 22:24:38 vasta tsitaadiga

Fold4. Viimase uuendusega nüüd sain alles tööle.
Kommentaarid: 126 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 20.04.2023 19:20:48 vasta tsitaadiga

oma s22'ga olen vaid korra näinud 5g'd vilksamas ja ka siis oli sitt nett - ainult kesklinnas võib ilmselt seda lõbu nautida icon_lol.gif
_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
VeixES
HV veteran

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.05.2023 20:23:59 vasta tsitaadiga

libe kirjutas:
oma s22'ga olen vaid korra näinud 5g'd vilksamas ja ka siis oli sitt nett - ainult kesklinnas võib ilmselt seda lõbu nautida icon_lol.gif

Ära jumala eest Cellmapperi 5g kaarti vaata et näha kus reaalselt on levi olemas.
Samuti on Samsung 5G-ga väga konservatiivne... ehk kui sa kuuma ei anna downloadile siis 5g ikooni sulle ei näidata.

_________________
Tule ja arutle mobiilsidest, võrkude kaardistamisest, tehnoloogiast, telefonidest ja operaatoritest http://t.me/cellmappereesti
Kommentaarid: 36 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hkurujo88r
HV Guru

liitunud: 25.02.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.05.2023 20:49:40 vasta tsitaadiga

Tallinnas Fold4 ja 5G pidevalt ees. Ei pea kuuma andma.
Kommentaarid: 126 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.05.2023 20:57:31 vasta tsitaadiga

mu juurde on mast tekkinud, aga saatjaid veel ei ole küljes.
Aeg näitab, kelle oma see olema saab.
Mul leviga olid siin probled küll muidu icon_neutral.gif

_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
VeixES
HV veteran

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.05.2023 22:41:14 vasta tsitaadiga

Hiid kirjutas:
mu juurde on mast tekkinud, aga saatjaid veel ei ole küljes.
Aeg näitab, kelle oma see olema saab.
Mul leviga olid siin probled küll muidu icon_neutral.gif

Kus täpsemalt see tühi mast on siis tekkinud?

_________________
Tule ja arutle mobiilsidest, võrkude kaardistamisest, tehnoloogiast, telefonidest ja operaatoritest http://t.me/cellmappereesti
Kommentaarid: 36 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 09.05.2023 22:48:03 vasta tsitaadiga

VeixES kirjutas:
libe kirjutas:
oma s22'ga olen vaid korra näinud 5g'd vilksamas ja ka siis oli sitt nett - ainult kesklinnas võib ilmselt seda lõbu nautida icon_lol.gif

Ära jumala eest Cellmapperi 5g kaarti vaata et näha kus reaalselt on levi olemas.
Samuti on Samsung 5G-ga väga konservatiivne... ehk kui sa kuuma ei anna downloadile siis 5g ikooni sulle ei näidata.
ma ei vaadanud midagi peale tuima ekraani, kus järsku ilmnes 5g ikoon
_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.05.2023 06:58:26 vasta tsitaadiga

VeixES kirjutas:
Hiid kirjutas:
mu juurde on mast tekkinud, aga saatjaid veel ei ole küljes.
Aeg näitab, kelle oma see olema saab.
Mul leviga olid siin probled küll muidu icon_neutral.gif

Kus täpsemalt see tühi mast on siis tekkinud?

Sinna
https://kaart.delfi.ee?bookmark=405181d3e6b544bd220944fa8d616d6e

_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Linksys
HV vaatleja
Linksys

liitunud: 02.03.2009




sõnum 10.05.2023 13:19:04 vasta tsitaadiga

Hiid kirjutas:
VeixES kirjutas:
Hiid kirjutas:
mu juurde on mast tekkinud, aga saatjaid veel ei ole küljes.
Aeg näitab, kelle oma see olema saab.
Mul leviga olid siin probled küll muidu icon_neutral.gif

Kus täpsemalt see tühi mast on siis tekkinud?

Sinna
https://kaart.delfi.ee?bookmark=405181d3e6b544bd220944fa8d616d6e


Käisin kohapeal uudistamas, Tele2 mast. Arvatavasti teised kolivad ka sinna masti kunagi sisse, kellelgi siin levi pole.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raull
HV kasutaja

liitunud: 13.02.2002




sõnum 12.05.2023 20:21:44 vasta tsitaadiga

hkurujo88r kirjutas:
Tallinnas Fold4 ja 5G pidevalt ees. Ei pea kuuma andma.


Ma pole Nõmmel veel kordagi 5G näinud S23'ga.

Cellmapper ka näitab, et pole midagi loota.
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hkurujo88r
HV Guru

liitunud: 25.02.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.05.2023 21:27:27 vasta tsitaadiga

Okei sinna pole praegu sattunud. Muidu 5G-ga suht rahul, päris hea toas ja õhtuti 400-500mbs kätte saada. 4G oli õhtuti pidevalt umbes.
Kommentaarid: 126 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ärihai
HV Guru
ärihai

liitunud: 14.04.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.05.2023 15:43:51 vasta tsitaadiga

Kas on mingit seadet millega saaks majaümbruses 5g levi laiendada?
Nimelt värava ees on 5G levi ja majas ja hoovil pole 5g levi.
Metsas ka krt 5g icon_lol.gif

_________________
Ütle siis mõtle icon_smile.gif
Kommentaarid: 141 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 135
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.05.2023 15:59:09 vasta tsitaadiga

ärihai kirjutas:
Kas on mingit seadet millega saaks majaümbruses 5g levi laiendada?
Nimelt värava ees on 5G levi ja majas ja hoovil pole 5g levi.
Metsas ka krt 5g icon_lol.gif


On aga neid ei tohi sa ilmselt ise installida. Lihtsam vast mingi wifi levi tekitada kui on hoovi netti vaja.
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.05.2023 17:20:16 vasta tsitaadiga

Ei ole, pane elamine ja maja ümbrus Wifit täis, on olemas kiire nett ja VoWifi.
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Prillpapa
Kremli troll

liitunud: 04.06.2022




sõnum 16.05.2023 18:00:19 vasta tsitaadiga

Mingid "privet 5G network"-i tehnoloogiad paistavad olemas olevat
Spoiler Spoiler Spoiler

Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
---
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 20
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ärihai
HV Guru
ärihai

liitunud: 14.04.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.05.2023 20:43:19 vasta tsitaadiga

Keegi siin hea 5G ruuteri on leidnud, kus hinna ja kvaliteedi suhe paigas?
Paneks siis ruuteri aiataha icon_lol.gif

_________________
Ütle siis mõtle icon_smile.gif
Kommentaarid: 141 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 135
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
avax
HV Guru
avax

liitunud: 10.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.05.2023 23:55:21 vasta tsitaadiga

ärihai kirjutas:
Keegi siin hea 5G ruuteri on leidnud, kus hinna ja kvaliteedi suhe paigas?
Paneks siis ruuteri aiataha icon_lol.gif

Väliruuterit mõtled?
Kommentaarid: 271 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 213
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ärihai
HV Guru
ärihai

liitunud: 14.04.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.05.2023 08:57:11 vasta tsitaadiga

avax kirjutas:
ärihai kirjutas:
Keegi siin hea 5G ruuteri on leidnud, kus hinna ja kvaliteedi suhe paigas?
Paneks siis ruuteri aiataha icon_lol.gif

Väliruuterit mõtled?


Tubane sobib ka.

_________________
Ütle siis mõtle icon_smile.gif
Kommentaarid: 141 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 135
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.05.2023 10:09:50 vasta tsitaadiga

No see on kahtlane, et nüüd värava ees hea 5g on ja hoovis pole. Katusel pole võimalik mõõta? Sinna panna väliruuter, kui vähegi levi on.
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ärihai
HV Guru
ärihai

liitunud: 14.04.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.05.2023 17:57:18 vasta tsitaadiga

KillFrenzy kirjutas:
No see on kahtlane, et nüüd värava ees hea 5g on ja hoovis pole. Katusel pole võimalik mõõta? Sinna panna väliruuter, kui vähegi levi on.


Kõik varijandid sobivad. Siseseadmele saan ka antenni külge panna.
Aga mis seade võiks sobida? Mis päriselt ka töötab.
Operaatorite poodides justkui nagu pole 5g seadmeid.
5g seadmed tunduvad suht kallid veel või ma eksin?

_________________
Ütle siis mõtle icon_smile.gif
Kommentaarid: 141 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 135
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.05.2023 18:24:38 vasta tsitaadiga

ärihai, seadet peab keegi teine soovitama.
Aga operaatorid tahaks jah pigem tulla ise seda seadet/antenne paigaldama.
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vanakivi
HV vaatleja

liitunud: 06.10.2021




sõnum 23.05.2023 13:36:19 vasta tsitaadiga

link :: EBAY

ärihai kirjutas:
avax kirjutas:
ärihai kirjutas:
Keegi siin hea 5G ruuteri on leidnud, kus hinna ja kvaliteedi suhe paigas?
Paneks siis ruuteri aiataha icon_lol.gif

Väliruuterit mõtled?


Tubane sobib ka.


Kui avastasin Elisa levikaardil, et Kundas on 5G, siis läksin esindusse asja uurima. Jah on võimalik - tuleb tehnik ja paigaldab Zyxel NR7101 5G New Radio väliruuteri + ZyXEL EMG3525-T50B WiFi ruuter, mis mõlemad tuleks välja osta (võib küll järelmaksuga, aga rentida pole võimalik).

Leidsin ebay-st sobiva tubase seadme: Huawei 5G CPE Pro, aga liitumisega tekkis probleem (peab ikka Elisa seadmed ka tellima).

Hiljem helistati Elisa peakontorist ja uuriti, miks ma esinduses käisin? Kurtsin mure ära ja sain pakkumise -
telli 4G pakett, SIM saadetaksei postiga (ilma seadmete tellimiseta) ja siis saab paketi tõsta 5G peale.

Kõik toimib suurepäraselt korrusmaja aknalaual.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.05.2023 07:00:48 vasta tsitaadiga

ei tea, mis kaarti Elisa tegelased vaatavad?
Helistati eile ja pakuti 5G netti piiramatut, kohta, kus 4Ggi ei levi õieti icon_rolleyes.gif
30 eur taheti+10 eur seadmed kuus, ütlesin viisakalt ära, et aitab mulle 4Gst ka küll. icon_razz.gif

_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
avrn
Kreisi kasutaja

liitunud: 16.02.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.05.2023 17:25:14 vasta tsitaadiga

Hiid kirjutas:
ei tea, mis kaarti Elisa tegelased vaatavad?

Tarokaarte ilmselt.
Mulle tahtsid vahepeal hirmsasti tehnikut saata, kui seletasin et ei levi.
Siis jäi järgi, kui ütlesin, et tehniku koolitus maksab 100€/h ja 1. tund tuleb ette maksta, peale makse laekumist vaatame edasi.
Peale paari korda pole nüüd tükk aega tülitatud, ei tea, kas tehti kuskile linnukene? icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 25.05.2023 18:07:20 vasta tsitaadiga

Hiid kirjutas:
ei tea, mis kaarti Elisa tegelased vaatavad?
Helistati eile ja pakuti 5G netti piiramatut, kohta, kus 4Ggi ei levi õieti icon_rolleyes.gif
30 eur taheti+10 eur seadmed kuus, ütlesin viisakalt ära, et aitab mulle 4Gst ka küll. icon_razz.gif
küsinud pakkumist koos mastiga
_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kohuuuki
HV vaatleja

liitunud: 14.12.2020




sõnum 28.05.2023 15:08:25 vasta tsitaadiga

Tervist! Selline küsimus, et kas keegi seda Elisa B2368 termost kasutab veel? Mul mure sellega, et üle WiFi IPv6 toimetab viisakalt. Aga kaabliga ühenduste korral ainult IPv4. Ma ei saa aru mis keberniit sellega on. Kas seda oleks võimalik ka ilma IDU-ta kasutada, mingi teise ruuteriga? Või on kellelgi ideid, kuidas IPv6 võiks ka kaabliga tööle saada? Tahaks selle maale püsti panna, aga IPv6 minu puhul oluline
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SiMka
HV kasutaja
SiMka

liitunud: 01.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.06.2023 23:42:36 vasta tsitaadiga

Hiid kirjutas:
ei tea, mis kaarti Elisa tegelased vaatavad?
Helistati eile ja pakuti 5G netti piiramatut, kohta, kus 4Ggi ei levi õieti icon_rolleyes.gif
30 eur taheti+10 eur seadmed kuus, ütlesin viisakalt ära, et aitab mulle 4Gst ka küll. icon_razz.gif


Väga imelik suhtumine. Oled sa üldse mingit välikat proovinud, et icon_rolleyes.gif ? Võin omast kogemusest öelda, et kohas kus sul telefonil näiteks 4G levi 0-1 pulka, vahel ka 2 ees on, levib välikaga 5G ideaalselt ja loomulikult 4G ka.. Millegi pärast neid väliruutereid siiski ju ikkagi tehakse, või mis?
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.06.2023 07:50:12 vasta tsitaadiga

SiMka, mul on välisuundantenn, millega 4G vastu võtan. Mismõttes väga imelik suhtumine?
_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.06.2023 10:30:45 vasta tsitaadiga

Emm... Kas seal antenni küljes on miski, mis suudab 5G kah vastu võtta?
_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.06.2023 13:24:27 vasta tsitaadiga

mina räägin 4G ja selle kvaliteedist.
5G pakuti, mis levib sitemini, kui 4G teadupärast.
Mastid on seal, kus on.
Kas pean veel midagi täpsustama? icon_razz.gif

_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.06.2023 13:37:28 vasta tsitaadiga

Aga kust sa siis tead, et 5G levib halvemini kui 4G? Sa pole ju proovinudki.
_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.06.2023 13:38:18 vasta tsitaadiga

tehnoloogia, i know doh.gif
_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.06.2023 13:40:05 vasta tsitaadiga

Kas sul üldse mõni 5G toetav seade on?
_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.06.2023 14:19:58 vasta tsitaadiga

700Mhz levib paremini kui 800Mhz, i know.
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Maldur
HV veteran

liitunud: 02.02.2007




sõnum 09.06.2023 14:26:37 vasta tsitaadiga

Levib küll veidi paremini (n28), aga kiirust see sagedus ju ei saa pakkuda rohkem kui B20...
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.06.2023 14:33:09 vasta tsitaadiga

Betamax kirjutas:
Kas sul üldse mõni 5G toetav seade on?

telo vist on, aga ma ei vaja kiiremat netti, kui praegune, etiti topelt raha eest eusa_wall.gif

_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.06.2023 15:09:16 vasta tsitaadiga

Mis sa siis sellest 5G olematust levist üldse jaurad? icon_lol.gif
_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.06.2023 15:28:03 vasta tsitaadiga

ei jauragi, seda möönsin vaid icon_rolleyes.gif
siin läks hoopis sagimiseks icon_lol.gif

_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Prillpapa
Kremli troll

liitunud: 04.06.2022




sõnum 09.06.2023 17:04:58 vasta tsitaadiga

Hiid kirjutas:
mina räägin 4G ja selle kvaliteedist.
5G pakuti, mis levib sitemini, kui 4G teadupärast.
Mastid on seal, kus on.
Kas pean veel midagi täpsustama? icon_razz.gif

Minu kogemus on küll Telialt ja vastupidi, kus 4G oli 20/5 ja ärikliendina pigistas 20/10 välja, aga 5G-le üle minnes sain 100/25 ühenduse ja praktikas Telia 1 valikuna 200/50 ning hetkel see 200/50 tuleb mühinal kohale ka võrreldes 4G-ga kus teatud aegadel võrk koormatud või sarnast ja kiiruse langus hakkas kasutuses tunda andma.
Muidu samamoodi, mast on seal kus ennegi icon_smile.gif

_________________
---
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 20
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Maldur
HV veteran

liitunud: 02.02.2007




sõnum 09.06.2023 21:52:10 vasta tsitaadiga

Prillpapa kirjutas:
Minu kogemus on küll Telialt ja vastupidi, kus 4G oli 20/5 ja ärikliendina pigistas 20/10 välja, aga 5G-le üle minnes sain 100/25 ühenduse ja praktikas Telia 1 valikuna 200/50 ning hetkel see 200/50 tuleb mühinal kohale ka võrreldes 4G-ga kus teatud aegadel võrk koormatud või sarnast ja kiiruse langus hakkas kasutuses tunda andma.
Muidu samamoodi, mast on seal kus ennegi icon_smile.gif


See on lahe väide, et kiiruseid 20/50ja 20/10 tuli välja pigistada icon_wink.gif. Reaalsus on see, et kui need kiirused on üldse saadaval, siis saaks see konkreetne seade minimaalselt 2-3x kiiremat ühendust pakkuda ning piirajaks on valitud pakett, mitte levitingimused.
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Antenpeas
HV vaatleja
Antenpeas

liitunud: 22.06.2023




sõnum 22.06.2023 13:07:32 vasta tsitaadiga

Mis teema Elisal sellega on, et nemad teatud aadressile ainult üle õhu koduinternetti pakuvad? Teliaga saan asula kortermajas kuni gigabit probleemivabalt, Elisa vennad poe kassade juures teevad alati suured silmad, et kuidas Telia saab aga nemad mitte..

On siin mingi tehniline kamm või Elisa lihtsalt vale info?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.06.2023 13:32:06 vasta tsitaadiga

Ilmselt majja tuleb siis ainult Telia kaabel.
Internet pole nagu elektripakett kus. särts tuleb ikka samast kaablist.
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Divisor
HV kasutaja

liitunud: 05.05.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.06.2023 16:04:44 vasta tsitaadiga

Kellelgi veel nii, et PC-s vahepeal WiFiga 5 alla ja 20 üles üle 5ghz ning ruuteri ja arvuti distants on 1,5m aga kaabliga kõik korras (500/500)?

Masinas see kaart https://www.asus.com/networking-iot-servers/adapters/all-series/pce-axe5400/
Ei tahaks nagu uskuda, et kaardi viga.


EDIT: Ok praegu vaatasin ise seda Elisa ruuteri confi ja seal oli ruuteri soft updatemata. Tegin selle praegu ära ja jälle saan üle wifi 493/480 kätte. Vaatab kas see fixis probleemi...
Kuidas on üldse võimalik, et Elisa poolt antud ja hallatav spyware firma Huawei ruuteri soft on 2 versiooni maas kui auto-update on ka peal. Müstika.
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.06.2023 16:20:52 vasta tsitaadiga

Ma selleks paningi oma ruuteri, et siis tean ise mis seal toimub mitte et keegi kohitseb ja katki "haldab".
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.06.2023 17:50:13 vasta tsitaadiga

Divisor, ax2/ax3?
Isp pole otsustanud, kas on vaja viimast fw. Vaata wifi analyzer äpiga ega sul eetris mingi teine ruuter ei läbusta.

_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Divisor
HV kasutaja

liitunud: 05.05.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.06.2023 17:11:37 vasta tsitaadiga

laurx kirjutas:
Divisor, ax2/ax3?
Isp pole otsustanud, kas on vaja viimast fw. Vaata wifi analyzer äpiga ega sul eetris mingi teine ruuter ei läbusta.


AX3.
Pärast uuendamist on siiani korras olnud ja isegi lubatud kiirusest kuidagi rohkem saanud aga pean ikkagi liikuma oma ruuteri suunas.
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.06.2023 17:26:48 vasta tsitaadiga

See oskab üsna..
Vaatasid sa eetrit? Wihv läheb meil juba 5ghz sagedusalas ka umbe kohati.

_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Divisor
HV kasutaja

liitunud: 05.05.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.06.2023 18:44:52 vasta tsitaadiga

laurx kirjutas:
See oskab üsna..
Vaatasid sa eetrit? Wihv läheb meil juba 5ghz sagedusalas ka umbe kohati.


Vaatasin aga mul õnneks ei läbusta teised siin veel aga kui tekib sama olukord jälle, siis hoian silma peal eetril.
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.06.2023 20:35:07 vasta tsitaadiga

Vihv on selline elus asi. Keegi tuleb seadmega, keegi läheb. Keegi konfib midagi ja võib juhtuda, et tuleb poolel majal oma asjad ringi konhvida.
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Andmeside ja kõnelevi »  Elisa mobiilne internet mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 227, 228, 229 ... 235, 236, 237  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.