|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
perenoel
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.05.2004
|
01.12.2022 11:13:00
|
|
|
Nendest crashimistest saab harilikult üle VPN-i kasutades, sest siis kasutad teise piirkonna servereid, kus probleemi pole.
_________________ The biggest delusion is that there are causes other than your own state of consciousness. - Neville Goddard |
|
| tagasi üles |
|
 |
alpha
HV veteran

liitunud: 04.12.2002
|
01.12.2022 11:32:06
|
|
|
| varem ei ole sellist jama olnud ja ma pole ka ainuke, kel selline häda on
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
aixi
HV kasutaja
liitunud: 13.07.2007
|
18.01.2023 13:56:51
|
|
|
| Ei saa üles laadida viskab mingi akna pealkirjaga mida teised teie kohta näevad seda akent ei saa eest ära ka Siis seal on pildi üles laadimine noh laadisin aga ikka sama jama.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
DVDRW
HV Guru

liitunud: 13.10.2003
|
27.04.2023 08:24:00
|
|
|
Kes nutavad, et Youtube Vanced ei toimi enam.
Lahendus:
Spoiler 
|
|
| Kommentaarid: 28 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006
|
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jtz
HV kasutaja
liitunud: 22.09.2009
|
27.04.2023 10:33:32
|
|
|
| DVDRW kirjutas: |
| Kes nutavad, et Youtube Vanced ei toimi enam. |
kellel ei toimi on uuendamata.
Spoiler 
Spoiler 
play poe tasemel pole see vist kunagi olnud - mõte, et koguaeg olnud leitav mujalt. Ning ka praegu kes uurib see leiab vajaliku.
Spoiler 
Revanced vajab rooti kuid ytvanced ei vaja aga kasutab Revanced patche nö fixideks (ehk sobilik inimestele kes ei rooti oma seadmeid).
Ülemiste snippide official repository: https://github.com/cuynu/ytvanced/releases/tag/18.02.33
•Changelogs :
Bumped base to 18.02.33
Restored splash logo
Upstream with ReVanced v2.16x.x patches
New client spoof
_________________ Inflation Nation |
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sold OUT
no credit

liitunud: 30.07.2002
|
27.04.2023 10:51:35
|
|
|
Tasub selline häkkimine ära või?
_________________ Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist. |
|
| Kommentaarid: 94 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DVDRW
HV Guru

liitunud: 13.10.2003
|
27.04.2023 11:16:42
|
|
|
Sa vist mingi häkker aga kunagi mäletan Vanced tööle saamine oli ikka paras pähkel. Ja NewPipeis ei saa sisse logida.
Lugesin jutte, et revanced pidi veel hullem olema. Tundub nagu õnne asi. Kõik pakuvad erinevaid lahendusi. Mõnel töötab 1. mõnel 2. Mul enamasti mitteükski.
Mul näiteks jäigi nii, et videote kommentaare ei näita.
Seda teed uuesti ette võtma ma nõus enam ei ole!
On vaja lihtsalt brauserit Androidis, mis toetab tavalisi Ghrome laiendusi, seega hea ka palju muid asju reklaamivabalt nautida.
Kiwi brauseris hakkas kõik toimima in one go. Loodame, et jäädavalt.
|
|
| Kommentaarid: 28 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees

liitunud: 27.01.2003
|
27.04.2023 12:59:48
|
|
|
Vana originaal Vanced 17.03.38 toimib siiani, mida ma valesti teen
Spoiler 
|
|
| Kommentaarid: 373 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
313 |
|
| tagasi üles |
|
 |
artur-
HV Guru

liitunud: 06.07.2004
|
27.04.2023 13:57:30
|
|
|
SKG, kasutades veateadet ei anna?
Mul ütles osade vodeode kohta pole supported.
|
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
72 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DVDRW
HV Guru

liitunud: 13.10.2003
|
27.04.2023 14:17:41
|
|
|
| SKG kirjutas: |
Vana originaal Vanced 17.03.38 toimib siiani, mida ma valesti teen
Spoiler 
|
See ongi suht rändom kellel töötab kel mitte. Mul töötas kuni tänaseni.
|
|
| Kommentaarid: 28 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees

liitunud: 27.01.2003
|
27.04.2023 14:55:50
|
|
|
| artur- kirjutas: |
SKG, kasutades veateadet ei anna?
Mul ütles osade vodeode kohta pole supported. |
Tootab kenasti. Kui voimalik, saada link monele videole, mis ei toota.
|
|
| Kommentaarid: 373 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
313 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Oliverk
HV veteran
liitunud: 31.12.2003
|
27.04.2023 21:33:57
|
|
|
| Mul eile kustus ära. enne töötas. Panin Revanced, aga see oli sama katki kui Savisaare tervis. Newpipe tundub ok töötavat.
|
|
| Kommentaarid: 27 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
26 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Terror
HV veteran

liitunud: 08.11.2001
|
27.04.2023 21:48:03
|
|
|
| Endal kustus ka paar päeva tagasi ära ning leidsin revanced. Viskasin kiiruga peale ning iseenesest töötab, aga ei leia kuskilt dark theme valikut. Ei leia eraldi dark theme apk'd ka.
|
|
| Kommentaarid: 100 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
91 |
|
| tagasi üles |
|
 |
artur-
HV Guru

liitunud: 06.07.2004
|
28.04.2023 06:45:46
|
|
|
| SKG kirjutas: |
| artur- kirjutas: |
SKG, kasutades veateadet ei anna?
Mul ütles osade vodeode kohta pole supported. |
Tootab kenasti. Kui voimalik, saada link monele videole, mis ei toota. |
Ei saa kahjuks, uuendasin.
iPhonele ka taolist asja on?
|
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
72 |
|
| tagasi üles |
|
 |
alpha
HV veteran

liitunud: 04.12.2002
|
28.04.2023 10:52:32
|
|
|
| SKG kirjutas: |
Vana originaal Vanced 17.03.38 toimib siiani, mida ma valesti teen
Spoiler 
|
Kontrollisin. Mul ka toimetab see versioon ja reklaame ei täheldanud
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
LKits
HV Guru

liitunud: 06.09.2007
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
30.04.2023 00:52:57
|
|
|
te ikka saate aru, et avalikus foorumis räägite piraatlusest?
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006
|
30.04.2023 02:31:01
|
|
|
jeesus188,
Vanced jms ei ole piraatlus. Sa ikka mõistad, et Youtube on tasuta vaatamiseks. Siin ei arutata selle üle kuidas vaadata Youtube Premium ilma rahata.
Vanced ei ole oma põhimõttelt erinev sellest kui sa külastad nt Delfit koos reklaamiblokeerijaga. See ei muuda inimest piraadiks, et ta tahab paremat kasutajaliidest, vähem reklaame ja sponsorite blokeerimist video sees (sponsorlock lisa).
_________________ Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846 |
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees

liitunud: 27.01.2003
|
30.04.2023 02:52:52
|
|
|
| jeesus188 kirjutas: |
te ikka saate aru, et avalikus foorumis räägite piraatlusest?  |
Vanced jms on sama palju "piraatlus" kui suvaline brauseri adblocker. Lisaks võibaldab YouTube välimust kohandada nii nagu originaal äpp seda ei võimalda.
|
|
| Kommentaarid: 373 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
313 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sold OUT
no credit

liitunud: 30.07.2002
|
30.04.2023 03:10:54
|
|
|
Hullud. Ja siis teises foorumiosas vaidlete lamemaalastega.
_________________ Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist. |
|
| Kommentaarid: 94 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
30.04.2023 12:45:21
|
|
|
| tsitaat: |
Sa ikka mõistad, et Youtube on tasuta vaatamiseks
|
Jah, reklaamidega
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
|
| Kommentaarid: 751 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
564 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DVDRW
HV Guru

liitunud: 13.10.2003
|
30.04.2023 13:06:54
|
|
|
Telekas jookseb TV3, tuleb reklaam, lähed võileiba tegema = piraatlus!
Pigem "Piracy is an illegally copying of protected content that infringes on the owner's copyright."
"piraatlus on kuriteoliik, mille käigus omandatakse ja levitatakse interneti kaudu ebaseaduslikult autoriõigusega kaitstud teoseid: arvutitarkvara, muusikat, filme, pilte, tekste, andmebaase vms."
|
|
| Kommentaarid: 28 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
LKits
HV Guru

liitunud: 06.09.2007
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006
|
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
|
| Kommentaarid: 751 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
564 |
|
| tagasi üles |
|
 |
salatoimik
HV Guru

liitunud: 08.08.2006
|
30.04.2023 14:36:31
|
|
|
On ka reklaamid mida ei saa skippida
Kõige pikem reklaam mida youtubes ise näinud oli mingi krdi 50 minutit. Head vaatamist
_________________ LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud |
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DVDRW
HV Guru

liitunud: 13.10.2003
|
30.04.2023 14:53:34
|
|
|
Niiet olge ettevaatlikud kui tuleb koju postkasti reklaame. Võib järgneda karistus kui neid ei loe ja hävitad.
|
|
| Kommentaarid: 28 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sold OUT
no credit

liitunud: 30.07.2002
|
30.04.2023 14:53:57
|
|
|
Premiumil pole yhtegi reclaami, seda vancedit telekas nagunii kasutada ei saaks
_________________ Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist. |
|
| Kommentaarid: 94 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
perenoel
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.05.2004
|
30.04.2023 14:53:57
|
|
|
| salatoimik kirjutas: |
On ka reklaamid mida ei saa skippida
Kõige pikem reklaam mida youtubes ise näinud oli mingi krdi 50 minutit. Head vaatamist  |
Mina olen ka kohanud selliseid pikki reklaame, mis on tegelikult süzheesaated sinu enda poolt valitud teemal. Vähemalt ühel korral vaatasin sellest 2/3 ära ja see oli oluliselt sisukam, kui video ise, mille ees see oli!
_________________ The biggest delusion is that there are causes other than your own state of consciousness. - Neville Goddard |
|
| tagasi üles |
|
 |
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
30.04.2023 14:57:05
|
|
|
|
|
|
| Kommentaarid: 751 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
564 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DVDRW
HV Guru

liitunud: 13.10.2003
|
30.04.2023 15:03:51
|
|
|
| Sold OUT kirjutas: |
| Premiumil pole yhtegi reclaami, seda vancedit telekas nagunii kasutada ei saaks |
Ma tean, et on olemas HDMI sisendiga ekraanid aga mis see telekas veel on?
|
|
| Kommentaarid: 28 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees

liitunud: 27.01.2003
|
|
| Kommentaarid: 373 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
313 |
|
| tagasi üles |
|
 |
napoleon
Unknown virus

liitunud: 08.12.2008
|
30.04.2023 15:37:54
|
|
|
| DVDRW kirjutas: |
Niiet olge ettevaatlikud kui tuleb koju postkasti reklaame. Võib järgneda karistus kui neid ei loe ja hävitad.  |
See oleks nii siis, kui postkast oleks kellegi teise oma ja ta lubaks mul seda tasuta kasutada. Kui postkast on minu oma, siis võiks teoorias hoopis mina karistusi määrama hakata kui sinna topitaks sodi mille saamiseks ma soovi pole avaldanud ja mille edastamine pole seaduse järgi kohustuslik.
Umbes sama keegi hakkaks siin foorumis tavapostitusena reklaame postitama. Austusega Meistrilt saab siis ikka see kes sodi postitab mitte see kes seda ignoreerib.
|
|
| Kommentaarid: 78 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sold OUT
no credit

liitunud: 30.07.2002
|
30.04.2023 16:25:37
|
|
|
Ei taha häkkida. Asi peab toimima lihtsalt sisselogitud seadmes
_________________ Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist. |
|
| Kommentaarid: 94 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dirty Harry
HV Guru

liitunud: 05.09.2002
|
30.04.2023 17:39:14
|
|
|
| Betamax kirjutas: |
| See pole piraatlus. See on lihtlabane rottimine. Jään nüüd hate'i ootama oma unpopular opinioni tõttu. |
Rottimine on jah täpsem väljend. Eriti huvitav on igaljuhul see, et ka HV modede jaoks see avalikult okei on.
|
|
| Kommentaarid: 186 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
147 |
|
| tagasi üles |
|
 |
perenoel
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.05.2004
|
30.04.2023 18:43:59
|
|
|
Kes arvavad, et hämaraid kanaleid pidi videosid vaadates midagi võidavad, siis tegelikult see ei ole nii. Kogu inimese elu, kaasa arvatud tema finantsid on juhitud tema alateadvuses olevatest programmidest. Kui nüüd tehakse otsus, et reklaamid ei meeldi, kuid samas ei osteta Premium paketti, mis nendest hoiduda võimaldaks, siis juhtub alateadvuses mitu asja: esiteks seostatakse ennast nende vaesemate inimestega, kellel ei ole, ega mitte kunagi ei tule veidigi rohkem raha, kui hädapäraseks elamiseks tarvilik. Enamasti jääb sellekski puudu. Ja teiseks, kuna alateadvuses eksisteerib ka teatav õigluse mudel - vähemasti valdaval enamusel, päris pätid välja arvatud - siis see õiglus jätab mingisugustel sissetulekutel täpselt niisamuti tulemata, nagu jäi tulemata ka videote tegijatel. Ilmselt jääb tulemata märgatavalt enam, kui see 10 eurot kuus. Kokkuhoid oli ainult kalliks kätte minev illusioon.
_________________ The biggest delusion is that there are causes other than your own state of consciousness. - Neville Goddard |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006
|
30.04.2023 18:48:31
|
|
|
See teema tuleb siin ülesse iga aasta mitu korda. Sest keegi kes asja olemusest aru ei saa arvab, et tegu on piraatlusega vms.
Ja EKI ei anna sõnale rottimine mingit vastet. Defineerige mida see täpselt tähendab.
perenoel, Selleks, et Youtube reklaamide pealt normaalselt teenida ja sellest ka ära elada peab olema suur autor ja videol peab olema miljoneid vaatamisi. Miks sa arvad miks nii paljud promovad oma patreoni, merchi jms ärisid?
Just seetõttu, et Youtube reklaamidest tulev sissetulek on enamusel olematu. Piltlikult öeldes mida suurem supipott, seda lahjem supp.
Näiteks alustaval youtuberil pole praktiliselt mingit võimalust. Osalt on see ka Youtube enda süü, sest ma olen näiteks pidanud otsima konkreetse kanali nime, kuna youtube ise ei soovita mulle sama autori teise kanali videosi. Kui autor ise seda ei mainiks ma ei teakski, et tal teine kanal üldse on. Sama teema ka sarnaste videote soovitamisega. Selle asemel on recommended osa täis mingit vene jama sest youtube meelest oleme me vist ikka venemaa oblast.
viimati muutis Tomorrow 30.04.2023 18:55:33, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sakinaga
HV Guru
liitunud: 30.08.2006
|
30.04.2023 18:49:32
|
|
|
No see tähendab seda, kui kasutad HV foorumit, aga blokeerid siin reklaame, seega ei tasu saadud teenuse eest kuidagi keskkonna haldajale (Youtube näitel ka sisu tootjale).
_________________ Tsensuur HinnaVaatluse foorumis |
|
| Kommentaarid: 164 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
155 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006
|
30.04.2023 18:59:34
|
|
|
| sakinaga kirjutas: |
| No see tähendab seda, kui kasutad HV foorumit, aga blokeerid siin reklaame, seega ei tasu saadud teenuse eest kuidagi keskkonna haldajale (Youtube näitel ka sisu tootjale). |
Ja kui ma kasutan HV sirvides skripte mis foorumi välimust või featuure mulle sobivamaks muudavad on see samuti rottimine?
Sest täpselt seda Vanced teebki. Kui Youtube enda äpp nii kehva poleks, siis poleks suurt vajadustki alternatiivide järele.
|
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sakinaga
HV Guru
liitunud: 30.08.2006
|
30.04.2023 19:06:54
|
|
|
| Tomorrow kirjutas: |
| sakinaga kirjutas: |
| No see tähendab seda, kui kasutad HV foorumit, aga blokeerid siin reklaame, seega ei tasu saadud teenuse eest kuidagi keskkonna haldajale (Youtube näitel ka sisu tootjale). |
Ja kui ma kasutan HV sirvides skripte mis foorumi välimust või featuure mulle sobivamaks muudavad on see samuti rottimine?
Sest täpselt seda Vanced teebki. Kui Youtube enda äpp nii kehva poleks, siis poleks suurt vajadustki alternatiivide järele. |
Mu eelmise postituse sisu oli ammendav.
|
|
| Kommentaarid: 164 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
155 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees

liitunud: 27.01.2003
|
30.04.2023 20:08:56
|
|
|
| Sold OUT kirjutas: |
Ei taha häkkida. Asi peab toimima lihtsalt sisselogitud seadmes |
Õnneks ei peagi midagi häkkima
Installid APK nagu ikka ja edasipidi uuendab äpp ennast juba ise.
| Dirty Harry kirjutas: |
| Betamax kirjutas: |
| See pole piraatlus. See on lihtlabane rottimine. Jään nüüd hate'i ootama oma unpopular opinioni tõttu. |
Rottimine on jah täpsem väljend. Eriti huvitav on igaljuhul see, et ka HV modede jaoks see avalikult okei on. |
Kuniks Abiteemas "teadagi mis" lubatud on, siis YouTube alternatiivid ei koti küll kedagi. Oleks päris silmakirjalik
|
|
| Kommentaarid: 373 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
313 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dirty Harry
HV Guru

liitunud: 05.09.2002
|
30.04.2023 20:19:49
|
|
|
| Dirty Harry kirjutas: |
| Betamax kirjutas: |
| See pole piraatlus. See on lihtlabane rottimine. Jään nüüd hate'i ootama oma unpopular opinioni tõttu. |
Rottimine on jah täpsem väljend. Eriti huvitav on igaljuhul see, et ka HV modede jaoks see avalikult okei on. |
| SKG kirjutas: |
| Kuniks Abiteemas "teadagi mis" lubatud on, siis YouTube alternatiivid ei koti küll kedagi. Oleks päris silmakirjalik :D |
Tõsi. Seega on vähemalt HV modede seisukoht ilmselgelt paigas, minu poolt rohkem kommentaare pole.
|
|
| Kommentaarid: 186 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
147 |
|
| tagasi üles |
|
 |
perenoel
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.05.2004
|
30.04.2023 20:26:36
|
|
|
| Tomorrow kirjutas: |
See teema tuleb siin ülesse iga aasta mitu korda. Sest keegi kes asja olemusest aru ei saa arvab, et tegu on piraatlusega vms.
Ja EKI ei anna sõnale rottimine mingit vastet. Defineerige mida see täpselt tähendab.
perenoel, Selleks, et Youtube reklaamide pealt normaalselt teenida ja sellest ka ära elada peab olema suur autor ja videol peab olema miljoneid vaatamisi. Miks sa arvad miks nii paljud promovad oma patreoni, merchi jms ärisid?
Just seetõttu, et Youtube reklaamidest tulev sissetulek on enamusel olematu. Piltlikult öeldes mida suurem supipott, seda lahjem supp.
Näiteks alustaval youtuberil pole praktiliselt mingit võimalust. Osalt on see ka Youtube enda süü, sest ma olen näiteks pidanud otsima konkreetse kanali nime, kuna youtube ise ei soovita mulle sama autori teise kanali videosi. Kui autor ise seda ei mainiks ma ei teakski, et tal teine kanal üldse on. Sama teema ka sarnaste videote soovitamisega. Selle asemel on recommended osa täis mingit vene jama sest youtube meelest oleme me vist ikka venemaa oblast. |
Minule pakub Youtube eranditult seda kraami, mis on seotud hiljuti vaadatud teemadega ning enamasti on seal hulgas ka need kanalid, mille mõnda muud videot hiljuti vaatasin. Vene kraam tuleb ilmselt seetõttu, et oled sisse loginud anonüümsena (mingi eriprogramm, mis reklaame blokib, ilmselt?). Sellel on väga lihtne põhjus: Youtube ei ta sinust sellisel juhul mitte midagi muud, kui seda territooriumit, millel sa sisened. Antud territooriumil on peamiselt kahesugused vaatajad: eestikeelne inforuum ja venekeelne inforuum. Kuigi viimane on ilmselt veidi väiksema vaatajate arvuga, on seal ringlevad videod globaalses mastaabis palju enamate vaatamisnumbritega ja seepärast Algoritmi meelest hoopis huvitavam kraam.
_________________ The biggest delusion is that there are causes other than your own state of consciousness. - Neville Goddard |
|
| tagasi üles |
|
 |
salatoimik
HV Guru

liitunud: 08.08.2006
|
30.04.2023 22:07:33
|
|
|
perenoel, venelasi võib vähem olla aga kui vaadata videosi mis eestis hetkel topis siis enamus on pidevalt mingi vene teema... Ju siis venkud aktiivsemad kasutajad või valgub eestlqste huvi nii laialdaseks, et venkude videod pääsevad toppi
_________________ LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud |
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
perenoel
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.05.2004
|
30.04.2023 23:03:16
|
|
|
| salatoimik kirjutas: |
| perenoel, venelasi võib vähem olla aga kui vaadata videosi mis eestis hetkel topis siis enamus on pidevalt mingi vene teema... Ju siis venkud aktiivsemad kasutajad või valgub eestlqste huvi nii laialdaseks, et venkude videod pääsevad toppi |
Eestikeelse publiku laialivalguvus on ilmselt üks põhjusi küll, seest paljud ju tegelevad oma huvidega inglisekeelses maailmas, kuivõrd eesti keeles pole suurt midagi saadavalgi.
_________________ The biggest delusion is that there are causes other than your own state of consciousness. - Neville Goddard |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006
|
01.05.2023 00:35:54
|
|
|
| perenoel kirjutas: |
| Tomorrow kirjutas: |
See teema tuleb siin ülesse iga aasta mitu korda. Sest keegi kes asja olemusest aru ei saa arvab, et tegu on piraatlusega vms.
Ja EKI ei anna sõnale rottimine mingit vastet. Defineerige mida see täpselt tähendab.
perenoel, Selleks, et Youtube reklaamide pealt normaalselt teenida ja sellest ka ära elada peab olema suur autor ja videol peab olema miljoneid vaatamisi. Miks sa arvad miks nii paljud promovad oma patreoni, merchi jms ärisid?
Just seetõttu, et Youtube reklaamidest tulev sissetulek on enamusel olematu. Piltlikult öeldes mida suurem supipott, seda lahjem supp.
Näiteks alustaval youtuberil pole praktiliselt mingit võimalust. Osalt on see ka Youtube enda süü, sest ma olen näiteks pidanud otsima konkreetse kanali nime, kuna youtube ise ei soovita mulle sama autori teise kanali videosi. Kui autor ise seda ei mainiks ma ei teakski, et tal teine kanal üldse on. Sama teema ka sarnaste videote soovitamisega. Selle asemel on recommended osa täis mingit vene jama sest youtube meelest oleme me vist ikka venemaa oblast. |
Minule pakub Youtube eranditult seda kraami, mis on seotud hiljuti vaadatud teemadega ning enamasti on seal hulgas ka need kanalid, mille mõnda muud videot hiljuti vaatasin. Vene kraam tuleb ilmselt seetõttu, et oled sisse loginud anonüümsena (mingi eriprogramm, mis reklaame blokib, ilmselt?). Sellel on väga lihtne põhjus: Youtube ei ta sinust sellisel juhul mitte midagi muud, kui seda territooriumit, millel sa sisened. Antud territooriumil on peamiselt kahesugused vaatajad: eestikeelne inforuum ja venekeelne inforuum. Kuigi viimane on ilmselt veidi väiksema vaatajate arvuga, on seal ringlevad videod globaalses mastaabis palju enamate vaatamisnumbritega ja seepärast Algoritmi meelest hoopis huvitavam kraam. |
Jah Google ei tea ilmselt minust nii palju kui tahaks (tänu Firefoxile), kuigi olen sisse logitud oma kontoga.
See vene videote teema on olnud ammu juba. Saaks kasvõi kuskil valida, et pole huvitatud venekeelsetest videotest. Ükshaaval saab märkida , et pole huvitatud aga sellest pole pikas plaanis kasu.
|
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Anna tooli
liitunud: 16.03.2006
|
01.05.2023 01:10:52
|
|
|
| Dirty Harry kirjutas: |
| Dirty Harry kirjutas: |
| Betamax kirjutas: |
| See pole piraatlus. See on lihtlabane rottimine. Jään nüüd hate'i ootama oma unpopular opinioni tõttu. |
Rottimine on jah täpsem väljend. Eriti huvitav on igaljuhul see, et ka HV modede jaoks see avalikult okei on. |
| SKG kirjutas: |
Kuniks Abiteemas "teadagi mis" lubatud on, siis YouTube alternatiivid ei koti küll kedagi. Oleks päris silmakirjalik  |
Tõsi. Seega on vähemalt HV modede seisukoht ilmselgelt paigas, minu poolt rohkem kommentaare pole. |
Teistel on ka elu; ja ise sa astusid sellelt kohalt tagasi - ei tea miks?
|
|
| Kommentaarid: 365 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
300 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
01.05.2023 11:01:16
|
|
|
| Tomorrow kirjutas: |
| Ja EKI ei anna sõnale rottimine mingit vastet. Defineerige mida see täpselt tähendab. |
Annab.
| mina Artjom kirjutas: |
| Dirty Harry kirjutas: |
| Dirty Harry kirjutas: |
| Betamax kirjutas: |
| See pole piraatlus. See on lihtlabane rottimine. Jään nüüd hate'i ootama oma unpopular opinioni tõttu. |
Rottimine on jah täpsem väljend. Eriti huvitav on igaljuhul see, et ka HV modede jaoks see avalikult okei on. |
| SKG kirjutas: |
Kuniks Abiteemas "teadagi mis" lubatud on, siis YouTube alternatiivid ei koti küll kedagi. Oleks päris silmakirjalik  |
Tõsi. Seega on vähemalt HV modede seisukoht ilmselgelt paigas, minu poolt rohkem kommentaare pole. |
Teistel on ka elu; ja ise sa astusid sellelt kohalt tagasi - ei tea miks? |
Võttis vastutuse
| Tomorrow kirjutas: |
| perenoel kirjutas: |
| Tomorrow kirjutas: |
See teema tuleb siin ülesse iga aasta mitu korda. Sest keegi kes asja olemusest aru ei saa arvab, et tegu on piraatlusega vms.
Ja EKI ei anna sõnale rottimine mingit vastet. Defineerige mida see täpselt tähendab.
perenoel, Selleks, et Youtube reklaamide pealt normaalselt teenida ja sellest ka ära elada peab olema suur autor ja videol peab olema miljoneid vaatamisi. Miks sa arvad miks nii paljud promovad oma patreoni, merchi jms ärisid?
Just seetõttu, et Youtube reklaamidest tulev sissetulek on enamusel olematu. Piltlikult öeldes mida suurem supipott, seda lahjem supp.
Näiteks alustaval youtuberil pole praktiliselt mingit võimalust. Osalt on see ka Youtube enda süü, sest ma olen näiteks pidanud otsima konkreetse kanali nime, kuna youtube ise ei soovita mulle sama autori teise kanali videosi. Kui autor ise seda ei mainiks ma ei teakski, et tal teine kanal üldse on. Sama teema ka sarnaste videote soovitamisega. Selle asemel on recommended osa täis mingit vene jama sest youtube meelest oleme me vist ikka venemaa oblast. |
Minule pakub Youtube eranditult seda kraami, mis on seotud hiljuti vaadatud teemadega ning enamasti on seal hulgas ka need kanalid, mille mõnda muud videot hiljuti vaatasin. Vene kraam tuleb ilmselt seetõttu, et oled sisse loginud anonüümsena (mingi eriprogramm, mis reklaame blokib, ilmselt?). Sellel on väga lihtne põhjus: Youtube ei ta sinust sellisel juhul mitte midagi muud, kui seda territooriumit, millel sa sisened. Antud territooriumil on peamiselt kahesugused vaatajad: eestikeelne inforuum ja venekeelne inforuum. Kuigi viimane on ilmselt veidi väiksema vaatajate arvuga, on seal ringlevad videod globaalses mastaabis palju enamate vaatamisnumbritega ja seepärast Algoritmi meelest hoopis huvitavam kraam. |
Jah Google ei tea ilmselt minust nii palju kui tahaks (tänu Firefoxile), kuigi olen sisse logitud oma kontoga.
See vene videote teema on olnud ammu juba. Saaks kasvõi kuskil valida, et pole huvitatud venekeelsetest videotest. Ükshaaval saab märkida , et pole huvitatud aga sellest pole pikas plaanis kasu. |
Ma olen suure osa ajast sisse logitud YouTube'i koduarvutis, sest ilma selleta arvab Google endiselt, et Baltikum on Venemaa osa. Töö juures sisse ei logi ja samamoodi pakub Leedu ning Läti IP peal olles venelaste kraami nagu sisselogimata Eesti IP pealt. Ja mitte kohalike venelaste tavaari, vaid ikka Venemaa omade. Samas, kui tööarvutis olen Soome või Rootsi IP-ga, siis seal on niiöelda regioonile vastav "etniliselt puhas kraam"
|
|
| Kommentaarid: 751 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
564 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|